PDA

View Full Version : Mendoni


Agroni22
02-03-09, 23:53
a mendoni ndoj her ne forum ju administratoret e forumit dhe a i shiqoni ndoj her kush eshte antare i vjeter apo i ri ne forum edhe a ju ka shkaur mendja ndoj her ndonjerit prej juve te me qoni nje mesazh privat dhe te me thoni a je i intersum per moderator sepse ndoshta nuk e kisha pranuar por nderim edhe respekti jone mbi te gjitha ju faliminderit ME NDERIME AGRONI

lovely
03-03-09, 00:01
hahahahahahahahahahahahahahahahahaa

ps. m falni, s pata qare pa kesh pak :biggrin:

shfletuesi_
03-03-09, 00:13
hahahahahahahahahahahahahahahahahaa

ps. m falni, s pata qare pa kesh pak :biggrin:


hahahahahahhaha e dij pse qeshe...

Domira
03-03-09, 00:36
Me kqyr holl e holl Agroni se ka keq hiq, se edhe un qe sa vite ktu e kerkush sme prpozoj bile mu ba moderatore:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Oqeani
03-03-09, 00:40
Eh, nuk po kam kohe per disa tjera pune , e moderator ! flm

lovely
03-03-09, 00:41
tybe hiq keq nuk e ka djali oj Domire, edhe une kam majt ymyt boll :biggrin: qatje te pacenzura bile :biggrin:

ngoni moderatore e administratore, MENDONI nejhere edhe ju :biggrin: :biggrin:

Domira
03-03-09, 00:45
tybe hiq keq nuk e ka djali oj Domire, edhe une kam majt ymyt boll :biggrin: qatje te pacenzura bile :biggrin:

ngoni moderatore e administratore, MENDONI nejhere edhe ju :biggrin: :biggrin:

qe kjo veq te pacenzura i mban ment hahahahahah
po ama se ke keq se kta nime duhet me mendu pak se ka edhe tjer te mecem se jo vec kta :tongue: hahahahhahahahahah

(shaka po baaaaaajjjjjjj) :)

lovely
03-03-09, 00:48
qe kjo veq te pacenzura i mban ment hahahahahah
po ama se ke keq se kta nime duhet me mendu pak se ka edhe tjer te mecem se jo vec kta :tongue: hahahahhahahahahah

(shaka po baaaaaajjjjjjj) :)

jo kta menojne, po menojne veq per veti diqysh, hahahahaha, nuk e din qe na shqiptart kena qef tan me kan shefa :biggrin:

Oqeani
03-03-09, 00:48
po ama se ke keq se kta nime duhet me mendu pak se ka edhe tjer te mecem se jo vec kta


Jan duke na mbatur koeficientin ....

Artisti
03-03-09, 08:43
Te gjithe ju duhet te beni kerkesen te une.


Nje Biografi te shkurter

Dy Fotografi

dhe pastaj vendoset per biseda personale


Agronin e pershendes shumeeee shumeeee


.

Makresh
03-03-09, 08:54
Kush do t'behet Moderator ?!

Shume thjesht per te interesuarit :

Mund te shkoni tek "Paneli i Antarit" > pastaj > Ndrysho Profilin > pastaj >tek mundësia e informacionit, nën titullin e Antarit shëno : Moderator


Urime :)

pirro
03-03-09, 10:13
Jo valla nese kqyret per te vjeter une kisha me u bo pernihere me agronin, se edhe une 2004 jam i regjistrum.
Ama Agron nuk osht mire me marr pergjegjsi mbi vete hahhahaha rahat jemi.

Mu mos te guxon kush me me propozu bile ( jo qe e kane ndermend po veq)

shfletuesi_
03-03-09, 10:40
Nese e kqyrim Holl e Holl une isha zgjedh para juve veq mduhet me tregu nofken e vjeter... hahahaha Po ju rrit ndera sdu mem sha kerkush hahaha

LuLjaa
03-03-09, 16:35
shfletuesi sa postime i ke pas me at nofken e vjeter a je kan hiq i njohur ketu nime :D

Artisti
06-03-09, 23:05
Ne pritje te formulareve, koha po kalon, shpejtoni nese doni me kohe me marre pergjigje.

Dy here nuk ju them


.

Urata
07-03-09, 04:08
Artiste, cilat ishin kriteret! A thue shiten intervencat...?!!

ps: deshta t'aplikoj po kam frigen se nuk i plotesoj kushtet!


Ca mendoni ju!:wink:

lovely
07-03-09, 09:50
Artiste, cilat ishin kriteret! A thue shiten intervencat...?!!

ps: deshta t'aplikoj po kam frigen se nuk i plotesoj kushtet!


Ca mendoni ju!:wink:

une ia kam nis me mendu per ty, e hala nuk e kam bitis :biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
08-03-09, 13:18
une ia kam nis me mendu per ty, e hala nuk e kam bitis :biggrin:


shih kjo :biggrin: hala se paska bitis a ,:biggrin:


Tybe qitu du me fol pa izen e vjehrres,:biggrin: Urata uné e kam bitis dhe pooo, po kem déshir met pa si moderatore,uné e sherri ... vjehrra let meno,qy se paska bitis :biggrin: hahahahah

Urata
08-03-09, 16:27
une ia kam nis me mendu per ty, e hala nuk e kam bitis :biggrin:

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
o mos e bitissh kurre he ...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!

ps: lovely, Moderuese Gjenerale t'kisha emnue!

Urata
08-03-09, 16:31
shih kjo :biggrin: hala se paska bitis a ,:biggrin:


Tybe qitu du me fol pa izen e vjehrres,:biggrin: Urata uné e kam bitis dhe pooo, po kem déshir met pa si moderatore,uné e sherri ... vjehrra let meno,qy se paska bitis :biggrin: hahahahah


O lumja une per ty O Shqiptare...! Ty, Moderatore Kulture Kombi t'kisha emnue!


with love,
Urata

lovely
08-03-09, 17:47
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
o mos e bitissh kurre he ...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!

ps: lovely, Moderuese Gjenerale t'kisha emnue!

e bitisa Urate hahahahahahahahahaha

per hajr t kofte posti i Moderimit, nga zemra te uron

lovely :):)

ps. tybe edhe administratore ty t kisha zgjedh, me kan qe m vet kush a din hahahahahahahaha

Urata
08-03-09, 18:21
e bitisa Urate hahahahahahahahahaha

per hajr t kofte posti i Moderimit, nga zemra te uron

lovely :):)

ps. tybe edhe administratore ty t kisha zgjedh, me kan qe m vet kush a din hahahahahahahaha


O eja ketu t'dushi e t'gushi forteeeeeeeeeeeee...!Une do jem vetem Moderuese e respektit/konsiderates/dashjes/mirenjohes se juaj Lovely&Shqiptare....!

ps: e di sa mire do ishte sikur t'gjithe/a t'jene si ju...! 'ymri' kish me na u shtue...!


A mendoniedhe ju keshtu si une...?

lovely
08-03-09, 18:25
O eja ketu t'dushi e t'gushi forteeeeeeeeeeeee...!Une do jem vetem Moderuese e respektit/konsiderates/dashjes/mirenjohes se juaj Lovely&Shqiptare....!

ps: e di sa mire do ishte sikur t'gjithe/a t'jene si ju...! 'ymri' kish me na u shtue...!


A mendoniedhe ju keshtu si une...?

hajde t dushi edhe une, edhe po du me t kallxu diqka. a pe ngjeh kete Hasan Mehmetin? ia kam vnu synin oj Urate kogja moti :biggrin: po diqka ai pe mshel njanin sy po bohet kishe s po m sheh :biggrin: une u myta tu i nga permas :biggrin:

a ke nej keshille, (ti qe vlen sa s`disa burra) lidhur me kete problem?

qka mendon ti, qysh duhet me vepru une? hahahahahahahahahaa

Urata
08-03-09, 18:31
hajde t dushi edhe une, edhe po du me t kallxu diqka. a pe ngjeh kete Hasan Mehmetin? ia kam vnu synin oj Urate kogja moti :biggrin: po diqka ai pe mshel njanin sy po bohet kishe s po m sheh :biggrin: une u myta tu i nga permas :biggrin:

a ke nej keshille, (ti qe vlen sa s`disa burra) lidhur me kete problem?

qka mendon ti, qysh duhet me vepru une? hahahahahahahahahaa


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....
O i lum Hasani, bre! lovely, te koka burre tuxan ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
vazhdo me 't'vnume' syni, derisa ti hiqet e 'mshelnja' e synit t'Hasanit ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa....( o ty zemra tu knaqte he!)...

Jo, ndaq me bo rahmet per kete dynja e ate dynja, 'shpetoje' njerin...!


ps: me lot kam qeshe,a...!!!

lovely
08-03-09, 18:34
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....
O i lum Hasani, bre! lovely, te koka burre tuxan ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
vazhdo me 't'vnume' syni, derisa ti hiqet e 'mshelnja' e synit t'Hasanit ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa....( o ty zemra tu knaqte he!)...

Jo, ndaq me bo rahmet per kete dynja e ate dynja, 'shpetoje' njerin...!


ps: me lot kam qeshe,a...!!!

nuk o kah e din ai qe e mira po e lut :biggrin: nuk e din qe nihere vjen vera kah dera hahahahahahahaha

nuk po bon zo hiq, thojne heshtja ne ksi far punsh do me thane PO hahahahahahahahaahahahahahhaha

Urata
08-03-09, 18:46
...athere, gati e gjithe puna/procesi paska marue! ...ku me gjete ate Hasanin, e ta 'shtyejm' i cike drejt vendim shpejtimit!?! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa....


ps: "shtrigaqe" cfare firmash(signature) t'forte i paske vue vetit! Une moti t'kam thene se je special person...!O Hasan "pusani", a e din cfare e mire t'paska ardhe te dera e plotesiscka je kah pret ore njeri...!

lovely
08-03-09, 18:52
...athere, gati e gjithe puna/procesi paska marue! ...ku me gjete ate Hasanin, e ta 'shtyejm' i cike drejt vendim shpejtimit!?! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa....


ps: "shtrigaqe" cfare firmash(signature) t'forte i paske vue vetit! Une moti t'kam thene se je special person...!O Hasan "pusani", a e din cfare e mire t'paska ardhe te dera e plotesiscka je kah pret ore njeri...!


firmen ia vjedha Hasanit :biggrin: , edhe vendbanimin, bile edhe shamine e vnova, thashe mos po ia thej menen :biggrin:

ps. i usualy get what i want :wink: i`m not giving up :)

Urata
08-03-09, 19:04
firmen ia vjedha Hasanit :biggrin: , edhe vendbanimin, bile edhe shamine e vnova, thashe mos po ia thej menen :biggrin:

ps. i usualy get what i want :wink: i`m not giving up :)ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... ...o du me plas nga qeshja, amani t'kofte! Tani, m'ka clicku ne mendje MBULESA/SHAMIA jote....ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa...


OOOOOOOO SA E FORTE JE!!!!!!! KINGE FORUMI, je.......! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

...ajo qe the n'ps', t'ben SPECIAL PERSON!

FALEMNDERIT, qe je kjo, dhe na lejon n'knaqesi!


A GUXON KUSH ME THENE, SE NUK ESHTE KESHTU SIQ THASHE UNE?!!!!!!ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ....


ps: O HASAN, a sheh o njeri! edhe "konvertimin" e bejka kabull per ty....!

lovely
08-03-09, 19:13
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... ...o du me plas nga qeshja, amani t'kofte! Tani, m'ka clicku ne mendje MBULESA/SHAMIA jote....ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa...


OOOOOOOO SA E FORTE JE!!!!!!! KINGE FORUMI, je.......! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

...ajo qe the n'ps', t'ben SPECIAL PERSON!

FALEMNDERIT, qe je kjo, dhe na lejon n'knaqesi!


A GUXON KUSH ME THENE, SE NUK ESHTE KESHTU SIQ THASHE UNE?!!!!!!ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ....


ps: O HASAN, a sheh o njeri! edhe "konvertimin" e bejka kabull per ty....!

krejt bre total tjeter njeri jam bo per to :biggrin: te qpresojme se bashku qe Hasanit i del gjumi si shpejte :biggrin:

ps. faleminderit shume per fjalet e mdhaja moter :smile:

doGzona
08-03-09, 19:56
Vetem per me mendu eshte a?! Ani! Une po mendoje per Clintonen ,i ka hije!:smile:.....

doGzona
08-03-09, 20:14
Vetem per me mendu eshte a?! Ani! Une po mendoje per Clintonen ,i ka hije!:smile:


.....

Ishte fjala per Urata.

hasanmehmeti
09-03-09, 00:33
ps: O HASAN, a sheh o njeri! edhe "konvertimin" e bejka kabull per ty....!

Hahaha moj e nderuara Urate, poj tybe ska nevoj me u konveru hiq se sen sprish pune ,bile nese don c'do te Diele e qoj ne Kishe apo Sinagoge ka shkon tybe sdi.

Urata
09-03-09, 01:37
Vetem per me mendu eshte a?! Ani! Une po mendoje per Clintonen ,i ka hije!:smile:.....


moter e trimave, TRIMERESH. Moderoje shume kujdesshem dhe etikisht...! T'ka xhan Urata!

shfletuesi_
09-03-09, 09:45
....!!???

teutaA
10-03-09, 03:20
veq edhe rroga kur te ja nisni me lyp prej moderatorve :smile:

shyqyr erdh pranvera gati e dilni nashta habitni ne bashqe pak se nuk lat sen qe pat ne mendje pa e shkru ne ket nenforum:smile:

Urata
10-03-09, 03:46
veq edhe rroga kur te ja nisni me lyp prej moderatorve :smile:

shyqyr erdh pranvera gati e dilni nashta habitni ne bashqe pak se nuk lat sen qe pat ne mendje pa e shkru ne ket nenforum:smile:

WHY, bre teutaA fole mire e drejte....?

teutaA
11-03-09, 20:54
WHY, bre teutaA fole mire e drejte....?

hahah ku mos me fol qe me pas mundesi me ja u dhan syt e mi e me i kqyr kta shkrimet e veta nuk ishin hy me dardani:smile:

by the way spo di a me kalzu qe po merrshin edhe rroga kta moderatort hhahahahhahahahaha

emine
11-03-09, 23:16
tybe hiq keq nuk e ka djali oj Domire, edhe une kam majt ymyt boll :biggrin: qatje te pacenzura bile :biggrin:

ngoni moderatore e administratore, MENDONI nejhere edhe ju :biggrin: :biggrin:


qaty kam derdh njers une,ti bolle ke ba amo sa kan shetit kulet e mia asajde te kerkujna jo:biggrin: per qaty ste lo llovushk kqyre ka feja ja ka politika:tongue:

lovely
12-03-09, 11:33
qaty kam derdh njers une,ti bolle ke ba amo sa kan shetit kulet e mia asajde te kerkujna jo:biggrin: per qaty ste lo llovushk kqyre ka feja ja ka politika:tongue:

jo tybe flm shume per kah feja e kah politika ti a po don me m shti me u myt me gjin a? :biggrin: :biggrin: