PDA

View Full Version : Kam zbuluar diqka!!


Gentiana
20-12-04, 17:24
Tybe kam zbuluar diqka,dhe me esht duft shum koh per ket gje,e tani me ne fund e diiiiiiiiii.

Esht lidhje me Murgeshen! Po hajt se nuk po ju tregoj nje her.

:wink:

Murgesha
20-12-04, 17:26
Tybe kam zbuluar diqka,dhe me esht duft shum koh per ket gje,e tani me ne fund e diiiiiiiiii.

Esht lidhje me Murgeshen! Po hajt se nuk po ju tregoj nje her.

:wink:


Hajr ishalla. :shock: :shock: :shock: :roll: :arrow: :idea:

DEA
20-12-04, 18:21
Qka mundet me qene more...............http://www.mainzelahr.de/smile/traurig/gruebel.gif

Kercovari
20-12-04, 19:17
Tybe kam zbuluar diqka,dhe me esht duft shum koh per ket gje,e tani me ne fund e diiiiiiiiii.

Esht lidhje me Murgeshen! Po hajt se nuk po ju tregoj nje her.

:wink:

Me siguri ke pa ndonje enderr Genta,apo e kape ne flagrance Murgeshen?!.Haaahaaaahaaaaha!

Honesty^uk.
20-12-04, 19:59
Tybe kam zbuluar diqka,dhe me esht duft shum koh per ket gje,e tani me ne fund e diiiiiiiiii.

Esht lidhje me Murgeshen! Po hajt se nuk po ju tregoj nje her.

:wink::shock: :shock: A kaq shpejt tregove a :?: :?: :?:
Edhe ti spo e mbajshe besen :arrow:

vushtrria
20-12-04, 20:06
Tybe kam zbuluar diqka,dhe me esht duft shum koh per ket gje,e tani me ne fund e diiiiiiiiii.

Esht lidhje me Murgeshen! Po hajt se nuk po ju tregoj nje her.

:wink:po po genta kam ndegjuar edhe une por nuk por nuk se sa eshte e vertet ahahaha nuk po flas as une.

Gentiana
20-12-04, 21:52
po po genta kam ndegjuar edhe une por nuk por nuk se sa eshte e vertet ahahaha nuk po flas as une.[/b]

E pra,pasi qe paske ndegjuar edhe ti,ateher jam me se e bindur.
Dhe si tu duk allahile kjo pune??? :? :wink:

Gentiana
20-12-04, 21:53
:shock: :shock: A kaq shpejt tregove a :?: :?: :?:
Edhe ti spo e mbajshe besen :arrow:

Aiiiiiiiiiiiii Honesty, jo bre jo, ate qe me ke treguer ti, nuk tregoj jo, mos ke frig, qyre i her, po diq tjeter.

Barbaroza
20-12-04, 21:59
Tybe kam zbuluar diqka,dhe me esht duft shum koh per ket gje,e tani me ne fund e diiiiiiiiii.

Esht lidhje me Murgeshen! Po hajt se nuk po ju tregoj nje her.

:wink:

Hmmm,Genta,une e kam zbuluar pasa se ti ta hapje temen:wink: :wink: :lol:

DEA
20-12-04, 22:01
tregona de me se ka fillu koka me mu krue, ha ha haaaaaa

vushtrria
20-12-04, 22:03
po po genta kam ndegjuar edhe une por nuk por nuk se sa eshte e vertet ahahaha nuk po flas as une.[/b]

E pra,pasi qe paske ndegjuar edhe ti,ateher jam me se e bindur.
Dhe si tu duk allahile kjo pune??? :? :wink:ma mir eshte mos me fol ne genta se ashtu keshtu do te nihet se shpejti,qka mu duk a mos vet hiq mozomakeq ahahahah

ShEjToNkA
20-12-04, 22:44
Tybe kam zbuluar diqka,dhe me esht duft shum koh per ket gje,e tani me ne fund e diiiiiiiiii.

Esht lidhje me Murgeshen! Po hajt se nuk po ju tregoj nje her.

:wink:


Uffffffffffffffff Gentaaaaa , edhe ti sa papėrmbajtru je??!! :?
Kur kam ndi unė e s'kam folė ,besa shumė keq pėr ty se nė besė tė ka tregu edhe sėrish ke folė??!! ncncncnccc

Gentiana
20-12-04, 22:48
Uffffffffffffffff Gentaaaaa , edhe ti sa papėrmbajtru je??!! :?
Kur kam ndi unė e s'kam folė ,besa shumė keq pėr ty se nė besė tė ka tregu edhe sėrish ke folė??!! ncncncnccc

Shejtonka, a mujte bijo??

Aiiiiii,pasi qe gjoja po e dishe,hajt trego ti pra, se per qka esht fjala???

Edhe bijo ket e kam zbuluar vet,se ate qka me tregojn njerzit ne bes, nuk tregoj,qyre i her!! :evil: :evil: :evil: :wink:

Murgesha
20-12-04, 22:51
Uffffffffffffffff Gentaaaaa , edhe ti sa papėrmbajtru je??!! :?
Kur kam ndi unė e s'kam folė ,besa shumė keq pėr ty se nė besė tė ka tregu edhe sėrish ke folė??!! ncncncnccc

Shejtonka, a mujte bijo??

Aiiiiii,pasi qe gjoja po e dishe,hajt trego ti pra, se per qka esht fjala???

Edhe bijo ket e kam zbuluar vet,se ate qka me tregojn njerzit ne bes, nuk tregoj,qyre i her!! :evil: :evil: :evil: :wink:

:lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
20-12-04, 22:53
:lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha,tu kan lodhur gishtat me duket me shkru,veq po qesh edhe ti?! :lol: :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
20-12-04, 22:55
Shejtonka, a mujte bijo??

Aiiiiii,pasi qe gjoja po e dishe,hajt trego ti pra, se per qka esht fjala???

Edhe bijo ket e kam zbuluar vet,se ate qka me tregojn njerzit ne bes, nuk tregoj,qyre i her!! :evil: :evil: :evil: :wink:Jo ,vetė e paske ndisė ,vetė trego! Unė se kam shprehi t'i tregojė gjėratė e besės,n'qoftė se edhe nėse vetė i zbulojė!? :lol: :lol: :lol:

Murgesha
20-12-04, 22:56
:lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha,tu kan lodhur gishtat me duket me shkru,veq po qesh edhe ti?! :lol: :lol: :lol: :wink:


:evil:

Gentiana
20-12-04, 22:59
Jo ,vetė e paske ndisė ,vetė trego! Unė se kam shprehi t'i tregojė gjėratė e besės,n'qoftė se edhe nėse vetė i zbulojė!? :lol: :lol: :lol:

Ani de,mbase po ben kishe aq e besueshme dhe aq e mire, ateher ty nuk po te tregoj,edhe pse tybe edhe ty nuk te kish ra keq, ama si mos te duash me dit, no problem.

Gentiana
20-12-04, 22:59
:lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha,tu kan lodhur gishtat me duket me shkru,veq po qesh edhe ti?! :lol: :lol: :lol: :wink:


:evil:
:roll: :roll: :roll: :roll: :? :? :? :?

Murgesha loqkum si te kam sonte?? :lol: :wink:

ShEjToNkA
20-12-04, 23:00
Ani de,mbase po ben kishe aq e besueshme dhe aq e mire, ateher ty nuk po te tregoj,edhe pse tybe edhe ty nuk te kish ra keq, ama si mos te duash me dit, no problem.


Mojj cka je ka folė?? Mos deshe kinse ti pe dinė sa me mė bindė ti me folė mua??? ncukkkkkkkkkkkkkkkk s'flasė edhe s'dua tė mė tregojshė mojj !? Jo qė s'dua ,ama e diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :evil: :evil: :evil:

Mafiozi
20-12-04, 23:03
:lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha,tu kan lodhur gishtat me duket me shkru,veq po qesh edhe ti?! :lol: :lol: :lol: :wink:


:evil:


Murgesha, mos ka zbulu Genta qe nuk din me shkrujt, e sonte po te mungon
ndihmėsi, veq figurinat po i vendos si me i pas 7 vjet :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
20-12-04, 23:04
Mojj cka je ka folė?? Mos deshe kinse ti pe dinė sa me mė bindė ti me folė mua??? ncukkkkkkkkkkkkkkkk s'flasė edhe s'dua tė mė tregojshė mojj !? Jo qė s'dua ,ama e diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :evil: :evil: :evil:

Ja tybe me ty ngusht njeri, ne hall me te tregu e ne hall mos me te tregu. Moj pasha mu, veq po them se nuk te kish ra keq as ty, po po te kuptoj,pasi qe e ke Murgeshen shoqe dhe nuk don me e tradhtu (edhe pse kesaj nuk i thojn tradhti) ateher nuk do te tregoj ty hiq, e asesi nese (gjoja) po e dishe. :wink:

Murgesha
20-12-04, 23:07
:lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha,tu kan lodhur gishtat me duket me shkru,veq po qesh edhe ti?! :lol: :lol: :lol: :wink:


:evil:


Murgesha, mos ka zbulu Genta qe nuk din me shkrujt, e sonte po te mungon
ndihmėsi, veq figurinat po i vendos si me i pas 7 vjet :lol: :lol: :lol: :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c023.gif [/img]

ShEjToNkA
20-12-04, 23:09
Ja tybe me ty ngusht njeri, ne hall me te tregu e ne hall mos me te tregu. Moj pasha mu, veq po them se nuk te kish ra keq as ty, po po te kuptoj,pasi qe e ke Murgeshen shoqe dhe nuk don me e tradhtu (edhe pse kesaj nuk i thojn tradhti) ateher nuk do te tregoj ty hiq, e asesi nese (gjoja) po e dishe. :wink:


Ojjjjjjj Shqipeeeee a kupton ti qė e diiiiiiiiiii ,dhe s'ke nevojė tė mė tregoshė?! :evil: :roll: :lol: :arrow: :wink:

Mafiozi
20-12-04, 23:10
:lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha,tu kan lodhur gishtat me duket me shkru,veq po qesh edhe ti?! :lol: :lol: :lol: :wink:


:evil:


Murgesha, mos ka zbulu Genta qe nuk din me shkrujt, e sonte po te mungon
ndihmėsi, veq figurinat po i vendos si me i pas 7 vjet :lol: :lol: :lol: :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c023.gif [/img]


Hahahhahahhahahahahhahahaaaaaaa

Me vjen keq per ty vendase :( :wink:
Shpresoj qe ndihmėsi nuk ka mbetur rruges dikund :D :wink:

Gentiana
20-12-04, 23:15
Ja tybe me ty ngusht njeri, ne hall me te tregu e ne hall mos me te tregu. Moj pasha mu, veq po them se nuk te kish ra keq as ty, po po te kuptoj,pasi qe e ke Murgeshen shoqe dhe nuk don me e tradhtu (edhe pse kesaj nuk i thojn tradhti) ateher nuk do te tregoj ty hiq, e asesi nese (gjoja) po e dishe. :wink:


Ojjjjjjj Shqipeeeee a kupton ti qė e diiiiiiiiiii ,dhe s'ke nevojė tė mė tregoshė?! :evil: :roll: :lol: :arrow: :wink:

O Loqkume, nuk po them moj qe nuk e din, ja vlla, ngusht njeri me ty.

Ani mire qe po e dishe, nuk po tregoj hiq pra. :lol: :wink:

ShEjToNkA
20-12-04, 23:18
Ja tybe me ty ngusht njeri, ne hall me te tregu e ne hall mos me te tregu. Moj pasha mu, veq po them se nuk te kish ra keq as ty, po po te kuptoj,pasi qe e ke Murgeshen shoqe dhe nuk don me e tradhtu (edhe pse kesaj nuk i thojn tradhti) ateher nuk do te tregoj ty hiq, e asesi nese (gjoja) po e dishe. :wink:


Ojjjjjjj Shqipeeeee a kupton ti qė e diiiiiiiiiii ,dhe s'ke nevojė tė mė tregoshė?! :evil: :roll: :lol: :arrow: :wink:

O Loqkume, nuk po them moj qe nuk e din, ja vlla, ngusht njeri me ty.

Ani mire qe po e dishe, nuk po tregoj hiq pra. :lol: :wink:


:lol: :lol: :lol: :evil: :evil: :evil: :roll: :wink:

Murgesha
22-12-04, 15:58
Genta askush spo e din ēka ke zbuluar?????
Tregoju loqkum. :wink:

Diana007
22-12-04, 16:05
:shock: Qka esht ka ndodh bre qetu se nuk jam ka marr vesh sen :roll:

BeeP
24-12-04, 21:51
Ja Qekjo Teme mi Shkatrroj Nervat Jo Spo tregoj jo trego ti jo ti po e dishe jo kjo po e dijka ketu eshte Forum krejt hyn e lexojhn edhe dojn ta dien e nese doni ashty vetem ju dyja ta dini shkruni Mesazhe Private ma mire e keni ... Byee se ika prej Forumi krejt me kete tem :(

Barbaroza
24-12-04, 22:07
Ja Qekjo Teme mi Shkatrroj Nervat Jo Spo tregoj jo trego ti jo ti po e dishe jo kjo po e dijka ketu eshte Forum krejt hyn e lexojhn edhe dojn ta dien e nese doni ashty vetem ju dyja ta dini shkruni Mesazhe Private ma mire e keni ... Byee se ika prej Forumi krejt me kete tem :(

Per kete quhet edhe Rubrika e Thashethemeve. :wink:

Mafiozi
28-12-04, 20:25
Ja Qekjo Teme mi Shkatrroj Nervat Jo Spo tregoj jo trego ti jo ti po e dishe jo kjo po e dijka ketu eshte Forum krejt hyn e lexojhn edhe dojn ta dien e nese doni ashty vetem ju dyja ta dini shkruni Mesazhe Private ma mire e keni ... Byee se ika prej Forumi krejt me kete tem :(


Shoki, pikerisht tema esht per keto far muhabete granimi :D

Me kupton :lol: :lol: :wink:

Gentiana
30-12-04, 15:53
Genta askush spo e din ēka ke zbuluar?????
Tregoju loqkum. :wink:

Ok po ju tregoj.

E ti Shejtonka pasi qe po e dishe mbylli vesht.... :wink:

A keni menduar se si ka mberri Murgesha mbi 7300 shkrime. Kishte te drejt Genti,kjo nuk po shkrujke vetem, po i ndihmojke dikush.

Ani kur e kam pa at person qe po i ndihmojke uhaaaaaaaaaaa,me duhet ta pranoj se ishte person shum i bukur,dhe shuuuuuuuum i embel,por kjo nuk e fal Murgeshen ne ket qe e ben.

Merreni me mend, ket e ka mesuar edhe Barbaroza,e tani barbarozes i ndihmojn 2njerez tjer (se ndryshe nuk do te mundem ta spjegoj qe e tejkaloj Murgeshen me shkrime)

Diana007
30-12-04, 16:10
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

PAOLINA
30-12-04, 17:09
:shock: :shock: :? :o :o :shock: :shock:

S`besoj

ShEjToNkA
30-12-04, 17:14
Genta askush spo e din ēka ke zbuluar?????
Tregoju loqkum. :wink:

Ok po ju tregoj.

E ti Shejtonka pasi qe po e dishe mbylli vesht.... :wink:

A keni menduar se si ka mberri Murgesha mbi 7300 shkrime. Kishte te drejt Genti,kjo nuk po shkrujke vetem, po i ndihmojke dikush.

Ani kur e kam pa at person qe po i ndihmojke uhaaaaaaaaaaa,me duhet ta pranoj se ishte person shum i bukur,dhe shuuuuuuuum i embel,por kjo nuk e fal Murgeshen ne ket qe e ben.

Merreni me mend, ket e ka mesuar edhe Barbaroza,e tani barbarozes i ndihmojn 2njerez tjer (se ndryshe nuk do te mundem ta spjegoj qe e tejkaloj Murgeshen me shkrime)


Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa

Gentaaaaaaa , tani e ke kuptu aaaaaaaaa????????? Aiii kur e kam dit unėee kėtė ?! Kaherė qyy edhe tii tė kam thėnėeeeee se e diiiiiiiiiiiiiiiiiiii :shock: :roll: :lol: :arrow: :wink:

Murgesha
31-12-04, 00:52
Genta askush spo e din ēka ke zbuluar?????
Tregoju loqkum. :wink:

Ok po ju tregoj.

E ti Shejtonka pasi qe po e dishe mbylli vesht.... :wink:

A keni menduar se si ka mberri Murgesha mbi 7300 shkrime. Kishte te drejt Genti,kjo nuk po shkrujke vetem, po i ndihmojke dikush.

Ani kur e kam pa at person qe po i ndihmojke uhaaaaaaaaaaa,me duhet ta pranoj se ishte person shum i bukur,dhe shuuuuuuuum i embel,por kjo nuk e fal Murgeshen ne ket qe e ben.

Merreni me mend, ket e ka mesuar edhe Barbaroza,e tani barbarozes i ndihmojn 2njerez tjer (se ndryshe nuk do te mundem ta spjegoj qe e tejkaloj Murgeshen me shkrime)


Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa

Gentaaaaaaa , tani e ke kuptu aaaaaaaaa????????? Aiii kur e kam dit unėee kėtė ?! Kaherė qyy edhe tii tė kam thėnėeeeee se e diiiiiiiiiiiiiiiiiiii :shock: :roll: :lol: :arrow: :wink:

Oj Shejtonka vetėm mos thuaj se e ke parė edhe ndihmėsin tim. :wink:
Genta e ka parė e bile ka kėrkuar qė tja huazoj asaj naj ditė, pėr me i ba edhe ajo sa unė shkrime.
Genta fol bre a nuk ėshtė mė i lezetshmi nė botė a??? :wink:

Barbaroza
31-12-04, 15:59
Genta askush spo e din ēka ke zbuluar?????
Tregoju loqkum. :wink:

Ok po ju tregoj.

E ti Shejtonka pasi qe po e dishe mbylli vesht.... :wink:

A keni menduar se si ka mberri Murgesha mbi 7300 shkrime. Kishte te drejt Genti,kjo nuk po shkrujke vetem, po i ndihmojke dikush.

Ani kur e kam pa at person qe po i ndihmojke uhaaaaaaaaaaa,me duhet ta pranoj se ishte person shum i bukur,dhe shuuuuuuuum i embel,por kjo nuk e fal Murgeshen ne ket qe e ben.

Merreni me mend, ket e ka mesuar edhe Barbaroza,e tani barbarozes i ndihmojn 2njerez tjer (se ndryshe nuk do te mundem ta spjegoj qe e tejkaloj Murgeshen me shkrime)


Aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Gentaaaaa,ti e fundit e paske zbuluar kete fenomen. :lol: :lol: :lol:

Gentiana
01-01-05, 14:43
Oj Shejtonka vetėm mos thuaj se e ke parė edhe ndihmėsin tim. :wink:
Genta e ka parė e bile ka kėrkuar qė tja huazoj asaj naj ditė, pėr me i ba edhe ajo sa unė shkrime.
Genta fol bre a nuk ėshtė mė i lezetshmi nė botė a??? :wink:

Murgesha shum i lezetshem,dhe i embel.

Moj, ma huazo per do dit,vetem sa te ju nxa pak me shkrime...

Mafiozi
09-01-05, 16:14
Oj Shejtonka vetėm mos thuaj se e ke parė edhe ndihmėsin tim. :wink:
Genta e ka parė e bile ka kėrkuar qė tja huazoj asaj naj ditė, pėr me i ba edhe ajo sa unė shkrime.
Genta fol bre a nuk ėshtė mė i lezetshmi nė botė a??? :wink:

Murgesha shum i lezetshem,dhe i embel.

Moj, ma huazo per do dit,vetem sa te ju nxa pak me shkrime...


Kot e ki me pas ndihmesin Genta, tjeter qka nuk te len mi ba gjith ato shkrime :lol: :lol:

Ty dhimbjet e barkit nuk te lajn rahat ne postime :D :D :lol:

Murgesha
09-01-05, 16:36
Kot e ki me pas ndihmesin Genta, tjeter qka nuk te len mi ba gjith ato shkrime :lol: :lol:

Ty dhimbjet e barkit nuk te lajn rahat ne postime :D :D :lol:


:shock: :shock: :shock:

Bleta
15-06-05, 16:21
Ani Genta a u lodhe hiq duke zbulu :lol: :D :D

Artisti
20-06-05, 21:26
Edheeeee un kam zbuluuuuu shum diqka kuriozitet


Neser esht e MARTEEEEEEEEEEEE

Bota_Sot
22-06-05, 15:47
Diqka fantastike, paramendoni more popull, qe 7 vite kaloj me nje "VAJZE" nga Prizreni, e pas SHTAT vitesh e kam KUPTUAR se ish e martuar!! Paramendoni se sot e kam ZBULUAR, qe tash para 5 minutave e mora lajmin. NUK po mundem me besu kete!!!! OH shitttttt

Luana
22-06-05, 16:19
Diqka fantastike, paramendoni more popull, qe 7 vite kaloj me nje "VAJZE" nga Prizreni, e pas SHTAT vitesh e kam KUPTUAR se ish e martuar!! Paramendoni se sot e kam ZBULUAR, qe tash para 5 minutave e mora lajmin. NUK po mundem me besu kete!!!! OH shitttttthttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a102.gif

doGzona
22-06-05, 16:26
Diqka fantastike, paramendoni more popull, qe 7 vite kaloj me nje "VAJZE" nga Prizreni, e pas SHTAT vitesh e kam KUPTUAR se ish e martuar!! Paramendoni se sot e kam ZBULUAR, qe tash para 5 minutave e mora lajmin. NUK po mundem me besu kete!!!! OH shitttttt
Dicka nuk po mundem me paramendu hiq Bota.
Po si nuk e ke kuptuar qe 7 vite... e pabesueshme.

Ndoshta nuk ke qen i interesuar aq ne te, nuk e ke dashuruar, se po te ishe do te kishe kuptuar cdo gje per jeten e saj.

Kercovari
22-06-05, 17:24
Diqka fantastike, paramendoni more popull, qe 7 vite kaloj me nje "VAJZE" nga Prizreni, e pas SHTAT vitesh e kam KUPTUAR se ish e martuar!! Paramendoni se sot e kam ZBULUAR, qe tash para 5 minutave e mora lajmin. NUK po mundem me besu kete!!!! OH shitttttt
Dicka nuk po mundem me paramendu hiq Bota.
Po si nuk e ke kuptuar qe 7 vite... e pabesueshme.

Ndoshta nuk ke qen i interesuar aq ne te, nuk e ke dashuruar, se po te ishe do te kishe kuptuar cdo gje per jeten e saj.

Mos e ka taku ne peronin e 7. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bota_Sot
22-06-05, 19:47
VAJZA qe kalova 7 vite me te, kishte qene e martuar de!!!! Sot me erdh lajmi

Luana
22-06-05, 19:53
VAJZA qe kalova 7 vite me te, kishte qene e martuar de!!!! Sot me erdh lajmi


rren koft :lol: :lol: :lol: :lol:

Bota_Sot
22-06-05, 19:58
Pasah ate dite qe kam me VDEKUR, se po me shtini mu betu edhe ne KURAN se nuk eshte genjeshter?!!

Luana
22-06-05, 19:59
Pasah ate dite qe kam me VDEKUR, se po me shtini mu betu edhe ne KURAN se nuk eshte genjeshter?!!

Bota_sot , a e kan martu me at qe ke shku qe 7 vjet apo kish qen e martuar :?: :roll:

Bota_Sot
22-06-05, 20:00
Ajo e kishte pasur edhe nje banes tjeter, dhe sahere qe shkonim aty, me thoke se eshte e vellaut, por bash ajo banes ksihte qene e tyne me BURRIN!! nuk po mundem me besu, jam be me mbyt vehten!!

Bota_Sot
22-06-05, 20:01
Nuk di a kam te drejt ketu me tregu pakes histori, se kam qka shkruaj?!!

Luana
22-06-05, 20:03
Jo , bota_sot besoj qe eshte e mjaftueshme , dhe shiko te diskutimet aty gjeje temen rrethe ksaj diksutimit tend :wink:

Bota_Sot
22-06-05, 20:05
Jojo, nuk po shkruaj me me shume hiq!!! Oh zot, spo mundem me besu!! LUANA, naten e mire, se ashtu keshtu nuk po di se ka me ja mbajt ne kete forum!!Øbye bye, good night and sllep WELL

Bota_Sot
22-06-05, 20:08
Po sikur te kisha mundur une juve tua tregoj tere Historin me te, ROMAN kisha shkruar!!! NUK di se si mundem juve dyjav edhe LUANES me ua tregu kete

Kercovari
23-06-05, 19:14
Po sikur te kisha mundur une juve tua tregoj tere Historin me te, ROMAN kisha shkruar!!! NUK di se si mundem juve dyjav edhe LUANES me ua tregu kete

Bota,me mire beje nje scenario dhe te na debatosh bashke me miken tende ketu nerolin kryesore te ngjarjes se une jam kameraman i shkelqyer e bejme nje storie dashuri qe te mbahet mend ne dardani.

rilinda
25-06-05, 12:42
bota_sot e paske zgjedh edhe pseudonimin qe po tu pershtatka.

e sa qe te propozoj kercovari me shnderru kete "storie" te jetes tane ne ndonje serial(se 7 vjet jave shume),ateher edhe une jam e pajtimit edhe ai serial kish me pas shikueshmeri te madhe bovaki edhe ju kish kalu seialeve latino-amerikane.

Tomori
26-06-05, 09:25
Diqka fantastike, paramendoni more popull, qe 7 vite kaloj me nje "VAJZE" nga Prizreni, e pas SHTAT vitesh e kam KUPTUAR se ish e martuar!! Paramendoni se sot e kam ZBULUAR, qe tash para 5 minutave e mora lajmin. NUK po mundem me besu kete!!!! OH shitttttt

-Perse quditesh po ti sje kan stanic qe Shtat vjet...a ja ke ba naj her furnizimin JO?!!!
Qdeshe ty....o Bota_Sot...ti ke lan punen e sodit per neser...
...e kan kalu vitet...perse tash quditesh vajza ka marifetin e vet..

Tomori
26-06-05, 09:26
Diqka fantastike, paramendoni more popull, qe 7 vite kaloj me nje "VAJZE" nga Prizreni, e pas SHTAT vitesh e kam KUPTUAR se ish e martuar!! Paramendoni se sot e kam ZBULUAR, qe tash para 5 minutave e mora lajmin. NUK po mundem me besu kete!!!! OH shitttttt

-Perse quditesh po ti sje kan stanic qe Shtat vjet...a ja ke ba naj her furnizimin JO?!!!
Qdeshe ty....o Bota_Sot...ti ke lan punen e sodit per neser...
...e kan kalu vitet...perse tash quditesh vajza ka marifetin e vet..

Bota_Sot
26-06-05, 09:56
Miremengjesi Rilinda. kjo HISTORIA ime zgjat shume dhe per te treguar tere kete Histori, kam nevoj per me shume kohe. Eshte qudi se qka me ka ndodhur mua, me qenese kam dyshuar shume here ne te, por qka me be se largesia me te nuk me ka len edhe me zbulu teren se qka po ndodh me ne. Eshte interesnt kjo e tera. Me besoni se, jam i ZGENJYER nga ajo, edhe pse kam qene gjithe ne DYSHIME dhe per kete, NUK jam edhe aq i merzitur per kete pune, sepse e mendoj se jeta vazhdon, por e kam nje pyetje se: Si ka mundur ajo tere keto 7 vite me luajt me mua, e une NUK kam mundur me zbulu qysh ne fillim, apo pse ajo ka dasht me luajt keshtu me mua'? nje pergjigjeje e di se perse ka lujt me mua, sepse i kam pelqyer per se tepermi si nga karakteri ashtu edhe nga buria e jashtme dhe e brendshme!! Por, ja kam falur dhe i kam then keshtu: Bravo te qofte, se ke qene e vetmja njeri qe ke mundur mua me ma be TETE me DY, por tek e fundit, e ke tregu vehten se je nje njeeri e PA NDJENJA dhe pa asnje KARAKTER njerzor!!!

Bota_Sot
26-06-05, 10:02
Tomor, une nuk kam pasur shume kohe qe te jem gjithe me te bashk, sepse shkolla nuk em ka len, por edhe largesia. 300 km i kemi pasur larga njeri-tjetri. me qenese nuk jane shume ato 300 km, por per emua ishte ma me rendesi STUDIMET. Por, mire e keni ju, se sot per sot nuk bene edhe per tu ēuditur, sepse ka ende njerez qe BUKES i thojn UJE. Kjo kish edhe femij, dhe e di se kur u takoshim nganjehere e merrke nje femij me veti, dhe me thojke se eshte i "VELLAUT" dhe une i besosha, se pahy dy syte e ballit veshtire ka qene per ta kuptuar apo besuar se ajo eshte femer e martuar. Plus edhe vitet mi ka genjy, nuk me ka tregu se ishte ma e vjeter se une!!! bmth, une e njohftova me 18 ate dhe me tha ajo se edhe ajo eshte 18 vjeqare, ku nuk ishte e vertet sepse ajo kishte qene 21 vjeqare dhe KURRE nuk me ka shku mendja ta kontrollj ne qanten e saj ndonje dokument, sepse e fitova shume shpejt BESIMIN ndaj saj dhe UNE NUK jam nje njeri qe mundem ta kontrolloj nje femer ne qant, pa marr parasysh se per qka. Por qka me be, JETA PO VAZHDOKA

Bota_Sot
26-06-05, 10:08
Po qfare seriali bre a qfare pusi, kur ta bin une vehten me dal neper seriala, taman puna. Nuk jma nje typ qe vuaj per nje njeri tjeter, e sidomos per nje femer qe me ka mashtruar tere keto 7 vite. 1998-2005. Ajo teke e fundit ka mashtru vetveten dhe e ka humbur tere kete kohe me mua, ku jemi takuar 2 here ne jave, se nuk kam mundur une me shume, por edhe as ajo. Por, tek ajo paska qene e kuptuar se perse nuk kam mundur mu taku me shume me mua, se paska qene e MARTUAR e shkreta, por KURRE nuk dua tja kthej me te keqe, sepse e kam dasht shume, se e FITOVA shume shpejt besimin ne te dhe u dashurova marrezisht. por, une jam njeri me KARAKTER, dhe kam NDJENJA njerezore e NUK ia kthej kurre askujt me te keqe, se mendoj se ka ALLA dhe ai here here kurdo, ja kthen qdo kujt, edhe pse NUK e deshiroj kete qe ta denoj ate perendia!

Tomori
26-06-05, 14:18
Pershendetje:
I nderuari Bota_Sot!
-Me qense qenka puna keshtu te kuptoje plotesishte por mos e lini me kaq
i nderuari tash flas qe sikur une Tomori te gjindesha ne pozicionin tuaj..
dot hartojsha nje plan te thjeshte strategjik per hakmarje,,,,
-Bota_Sot ndigjo Tomorin, ti tash mer ntelefon at vajzen premtohi gjdo gje nese esht nevoja neshtriju asaj..a me kupton ner sa ta shtish ne dore prap mbasi ta shtish ne dore kur te bindet ajo se gjoja ju jeni naiv..atehere prite momentin e duhur dhe perbuze ner at mas qe mos te di veten ku gjindet,,,sille punen se ti je tall me te shtat vite...
ndrysho pozicionin e rolit finalja te dele qe ju e lini ate...
-A me kupton esht ndryshimi madhe se ti e len ate!?? e JO ajo me tlan?!!!
I nderuari mbasi qenke i ndershem punoja keshtu si me leju veten qe ner ket mas te tallet ajo me ju te keqperdore miresin tende...
Hakmiru por dot ju isha lutur mos te mireni me nd'jenjat se dot deshtoni..
por me ksish tipash nuk duhet te keni meshire,,,loze lojen ....
...binde se je kingj ner sa ta shtish ndore e atehere vepro pa meshire si te duash tallu me te perbuze ..........e mbylli me kaq....ju dini ma tykje ...
Po va perserise larg nd'jenavet njerzore se per idioten beru i pameshirshem....
-Bota_Sot mos dot vjene habi se tek atehere ka me te respektuar ma shum kjo vajze se ka lloj lloj budallicash....

doGzona
27-06-05, 07:18
Me vjene keq Bota_Sot nese eshte e vertete.

rilinda
28-06-05, 13:59
nuk jam dakord me Tomorin sepse ajo veten e ka tregu- edukaten e vet kurse Bota-sot te veten edhe mir kish than Bota_sot qe Zoti e ndeshkon ata edhe ja bon hala ma keq se qe mundet me ja kthy Bota_sot.

Bota_Sot
28-06-05, 14:28
Tomor i nderuar, NENA ime na thot neve femijeve gjithmone keshtu: ME BE KEQ DHE MU BE BUDALL, NUK JU MBAN ASKUSH!!!

Une nuk di se perse tja kthej keq asaj?!?! JO bre Tomor, nuk mundem une, nuk me le zemra, sepse e kam nje zemer, e cila eshte ma e forte se une, e kjo zemra ime NUK eshte mesuar me be keq!!

Nuk jam ka merzitem fare se qka ka be ajo me mua, se tek e fundit ajo e ka POSHTERSUAR vetveten, e jo mua!! Mua ndoshta me ka lenduar pakes, por kam dyshuar qdohere ne te se diqka nuk mundet me qene ne rregull me te. Por, kjo ka kaluar dhe tash jam me shume se kurre edhe me i forte, dhe e di pake a shume se qka do me then fjala: ME BE PER DIK SHUME!!!

Kane then dhe thojn edhe sot, TE MIRAT E TUA PO TA THEJKAN QAFEN dhe ashtu eshte.

Kurse per juve RILINDA, mire e keni, ashtu siq kam shkruar me pare, ashtu edhe jet!! NUK mundem te hakmirrem ndaj saj, sepse NUK jam nje njeri i tille!!!


Ju pershendes, se e kemi be TRAGJIKE kete tem timen!

Tomori
28-06-05, 21:44
Tomor i nderuar, NENA ime na thot neve femijeve gjithmone keshtu: ME BE KEQ DHE MU BE BUDALL, NUK JU MBAN ASKUSH!!!

Une nuk di se perse tja kthej keq asaj?!?! JO bre Tomor, nuk mundem une, nuk me le zemra, sepse e kam nje zemer, e cila eshte ma e forte se une, e kjo zemra ime NUK eshte mesuar me be keq!!

Nuk jam ka merzitem fare se qka ka be ajo me mua, se tek e fundit ajo e ka POSHTERSUAR vetveten, e jo mua!! Mua ndoshta me ka lenduar pakes, por kam dyshuar qdohere ne te se diqka nuk mundet me qene ne rregull me te. Por, kjo ka kaluar dhe tash jam me shume se kurre edhe me i forte, dhe e di pake a shume se qka do me then fjala: ME BE PER DIK SHUME!!!

Kane then dhe thojn edhe sot, TE MIRAT E TUA PO TA THEJKAN QAFEN dhe ashtu eshte.

Kurse per juve RILINDA, mire e keni, ashtu siq kam shkruar me pare, ashtu edhe jet!! NUK mundem te hakmirrem ndaj saj, sepse NUK jam nje njeri i tille!!!

Ju pershendes, se e kemi be TRAGJIKE kete tem timen!

Ne regull "Bota_Sot" por tash ju thuani:
Mua ndoshta me ka lenduar pakes
-Mbasi veni ju ne dyshim lendimin tuaj me fjalen ndoshta?!!!
Atehere ju nuk tregoheni stabil pershkak se ky shkrim ndryshon konceptin e shkrimit te meparshem?!!
-Bile nje antare u prek ac shum me shkrimin tuaj qe vet prononcohet ja citatin e zonjushes se nderuar:


doGzona Postuar: Mon Jun 27, 2005 7:18 am Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Me vjene keq Bota_Sot nese eshte e vertete.

Sikur te kishit vu ju ne dijeni ....SE NDOSHTA TE KA LENDUAR PAKES????
Te jeni te sigurte se "DoGzona" nuk dot va kishte postuar tekstin me ket permbajtje qe ka postuar,,,ajo ne fakte esht bazuar tek shkrimi paraprak,
e jo me ndoshta????
-Se ajo di shum mire te dalloje ndoshten.....


Bota_Sot?!!!
Me ke flet ti?!!!
- Dije vetem nje gje nese esht e vertete kjo qe thua..
une tash apsulutikishte permbaje ate vajzen paska te drejte bile pakes e ke kte...ka hezituar ajo se nuk ja vlen te jet me ty se nuk ke pas interesim per te cka menduat ju zotrote nese skeni ndjenja ju edhe ajo eshte si ju pa ndjena e emocione?!!

-Se vet thua ndoshta jam prek pakes,,,ndjenjavet ju vene nje pykpyetje te madhe me fjalen ndoshta..qe don te thote se edhe nuk je prek fare?!!!-Bota_Sot me fale por ju jeni nje kufom e gjalle,,,sju beheshka vone fare per kurgje....a me kuptone?!!!

Bota_Sot
30-06-05, 15:42
Siq une e kuptova i nderuar kete shkrimin e juaj, JU NUK JENI ka me BESONI mua se me ka ndoshur kjoja?!???Ju lutem, qdo njeri LENDOHET, pa marr parasysh se prej qkahit, por, une siq e kam shkruar shume here ketu, se tere kohen kam dyshuar ne te se diqka nuk eshte ne rregull, dhe per kete FAKT qe jam lenduar, por kur e kam menduar DYSHIMIT ne te, thash: jo bre burr, mos u brengos se TI tere kohen ke dyshuar ne te!! keshtu i thash vehtes.

Ndoshta paskem gabuar qe e kam mkarr kete tem, por nese NUK besoni, jam i gatshem edhe te DESHMOJ per kete se kam fakte!!!

Tomori
02-07-05, 15:09
Siq une e kuptova i nderuar kete shkrimin e juaj, JU NUK JENI ka me BESONI mua se me ka ndoshur kjoja?!???Ju lutem, qdo njeri LENDOHET, pa marr parasysh se prej qkahit, por, une siq e kam shkruar shume here ketu, se tere kohen kam dyshuar ne te se diqka nuk eshte ne rregull, dhe per kete FAKT qe jam lenduar, por kur e kam menduar DYSHIMIT ne te, thash: jo bre burr, mos u brengos se TI tere kohen ke dyshuar ne te!! keshtu i thash vehtes.

Ndoshta paskem gabuar qe e kam mkarr kete tem, por nese NUK besoni, jam i gatshem edhe te DESHMOJ per kete se kam fakte!!!

"Bota_Sot" mbasi ofroni deshmi e fakte, pyetja ime e pare eshte?
"Bota_Sot" ju kur keni qene i vogel , qumshtin qe keni pire ka qene prej Lopes se zeze a Lopes se bardhe,,kaq

-Se ka shum lidhje me temen dot njoftoje si qendrone puna mbas pergjigjes suaj...

MACHINE
04-07-05, 10:47
edhe un e kam zbulu qe po e di qe spo e di se qka ke zbulu ti mirpo bash qe po e di qe spo e di po me vjen inati qe pe di qe spe di

;-)

blero
02-09-05, 23:43
kam zbuluar dicka,qe ju keni zbuluar dicka,qe ata kan zbuluar dicka dhe me ne fund askush asgje nuk ka zbuluar.

rilinda
03-09-05, 10:39
:roll:

Krokodilli
03-09-05, 10:47
hajt edhe une tju tregoj se qka kam zbulu,,
e kam zbulu ate qe nuk ka zbulu askush ende, te pazbuluaren, kam zbulu diqka qe nuk zbulohet fare..,, zbulim i pazbuluar

rilinda
03-09-05, 23:18
edhe une posa zbulova se ju qenkeni "pshtjellues" :P :lol:

Krokodilli
04-09-05, 03:22
edhe une posa zbulova se ju qenkeni "pshtjellues" :P :lol:

edhe ti e paske zbulu ate qe une nuk munda ta zbuloj, ate te pazbuluaren qe edhe pse u mundova nuk e zbulova, ne te vertet e zbulova ate qe nuk e zbulova ende, pi bjen qe zbulove zbulimin tim qe nuk e zbulova 8)

rilinda
22-10-05, 17:30
edhe une posa zbulova se ju qenkeni "pshtjellues" :P :lol:

edhe ti e paske zbulu ate qe une nuk munda ta zbuloj, ate te pazbuluaren qe edhe pse u mundova nuk e zbulova, ne te vertet e zbulova ate qe nuk e zbulova ende, pi bjen qe zbulove zbulimin tim qe nuk e zbulova 8)

:shock: :shock: :roll: :roll: :roll:

Flaka_1
30-10-05, 02:07
Me mire te mbetet fshehtesi se me mbyt Krokodilli :wink:

rilinda
30-10-05, 13:10
Me mire te mbetet fshehtesi se me mbyt Krokodilli :wink:

e mos me tregu ka met mbyt une :twisted: :P :lol: :lol:

loni19
30-10-05, 15:29
Me mire te mbetet fshehtesi se me mbyt Krokodilli :wink:

e mos me tregu ka met mbyt une :twisted: :P :lol: :lol:


Kam zbuluar dishka per Rilinden.
amo si tregoj askujt...
eeee vec Rilindes...

rilinda
30-10-05, 17:06
hajt tregom se qe kta jert i kam mbyll vesht :lol:

Honesty^uk.
30-10-05, 18:30
Kam zbuluar nje grup qe bejne TERROR THASHASH 8)

rafet llapjani
01-11-05, 15:34
Kam zbulu kush po mi vidhke dhit pasha kuranin praqk kome saka tu tash ahahahahahahahahahahahaaaaaa

Barbaroza
02-11-05, 13:03
Shumecka kam zbuluar!

M_u_k_i
02-11-05, 17:03
un a sen skom zbulu e ju paskit zbuku shum sene

Domira
02-11-05, 17:59
As une skam zbulu gja as qe me shkon mendja me ba nje gje te tille ncncnc qkas kujtoheni edhe ju...

Tomori
02-11-05, 18:59
As une skam zbulu gja as qe me shkon mendja me ba nje gje te tille ncncnc qkas kujtoheni edhe ju...
:arrow: :wink:

aferdita
01-12-05, 20:04
Edhe un kam zbulu diqka sot,diqka interesante.......

MemphiSx
01-12-05, 20:45
Edhe un kam zbulu diqka sot,diqka interesante.......


Hajde de thuana :D ;)

aferdita
01-12-05, 20:49
Edhe un kam zbulu diqka sot,diqka interesante.......


Hajde de thuana :D ;)


ja nuk ben, me vjen keq valla se nuk mundem me te tregu :P

MemphiSx
01-12-05, 20:56
Edhe un kam zbulu diqka sot,diqka interesante.......


Hajde de thuana :D ;)


ja nuk ben, me vjen keq valla se nuk mundem me te tregu :P


Hahahahaha ani pse na tregove pra :D Hajt de ndreqna disponimin pak :D

aferdita
01-12-05, 21:01
Hahahahaha ani pse na tregove pra :D Hajt de ndreqna disponimin pak :D

hehehe disponimin ta ktheje edhe pa te tregu :wink: :twisted:

MemphiSx
01-12-05, 21:40
Hahahahaha ani pse na tregove pra :D Hajt de ndreqna disponimin pak :D

hehehe disponimin ta ktheje edhe pa te tregu :wink: :twisted:


Po valla mir ma ke kthy ket far Disponimi a qysh pe i thojn :D ;)

DEA
01-12-05, 21:42
Hajrli koft thashe qka pasket zbulu! :lol: :lol:

MemphiSx
01-12-05, 21:47
Hajrli koft thashe qka pasket zbulu! :lol: :lol:

As une ende s'morra vesh asgje nga ky zbulim :D

Barb|Ka
01-12-05, 22:20
kom zbulu kush ma ka thy passin e emajlit(gajle se spo kom tjer) :wink:

rilinda
02-12-05, 09:50
kom zbulu kush ma ka thy passin e emajlit(gajle se spo kom tjer) :wink:

ishalla zbulohet naj mjet me ju thy durt qatyne qe po thejn pass-a

andromeda_rock
02-12-05, 13:54
kom zbulu kush ma ka thy passin e emajlit(gajle se spo kom tjer) :wink:

ishalla zbulohet naj mjet me ju thy durt qatyne qe po thejn pass-a


ishalla jo Rilinda qa baj un tani :?:

rilinda
02-12-05, 14:07
Barbika qe edhe une e zbulova se andromeda_rock ta paska thy passin :P :lol: :lol:

Murgesha
02-12-05, 15:10
Kam zbuluar se nėse i bani passat me shumė germa dhe i pėrzini edhe me numra ėshtė shumė vėshtirė me ja u thy dikush. :lol:

Gentiana
02-12-05, 15:32
Fiuuuuuuuuuuuuuuu, a ka ndonje gje te zbuluar si frig???

ka koh qe un spo zbuloj asgje, po i zbulojn te tjeret edhe per mu. :lol:

Flaka_1
02-12-05, 15:34
Fiuuuuuuuuuuuuuuu, a ka ndonje gje te zbuluar si frig???

ka koh qe un spo zbuloj asgje, po i zbulojn te tjeret edhe per mu. :lol:

Gentiana une kam zbuluar diqka por me mire nuk po flas ! :wink:

Gentiana
02-12-05, 15:45
Fiuuuuuuuuuuuuuuu, a ka ndonje gje te zbuluar si frig???

ka koh qe un spo zbuloj asgje, po i zbulojn te tjeret edhe per mu. :lol:

Gentiana une kam zbuluar diqka por me mire nuk po flas ! :wink:

:shock: :shock: :shock: Hajri e daft, qka ashtu bre???
Fole fole, se me mire ndjehesh nese flet. :lol: :wink:

Flaka_1
02-12-05, 15:50
Hhahahha eshte e vertet se ndihesh me mire kur bisedon, shprehesh por ja qe nuk mund ta them !!! :?

doGzona
03-12-05, 14:59
Edhe une kam zbuluar dicka para disa diteve.

Psikologu
01-01-06, 19:56
Kam zbuluar se njerezit shumė e shumė kan shpifur , folur e shkruar e postuar cdo gjė pėr mua neper emejla tė tjeterkuj dhe ne mp , thuja se ata/ato me njofin dhe me dijnė fare mirė , e ne faktė vetem pak i njof disa ketu ne fd...
Nė jeten private me njofin shumė pėrpos fd-sė , dhe urdheroni se cka keni, Ju trillluesit , shpifesit , dredhuesit, me konataktoni pėr cdo xhelozi , inati ose cmenduri tė juajen se ka ilaq pėr cdo gjė se cka kerkohet.
Cdo here , nė cdo kohė jam i gateshem pėr cdo gjė , pamvarsishtė se cka , si dhe ku e nė cilin vendė.
Źshtė jo vetem turp por edhe mėkat njerzorė tė behen trillime , lajka e shpifje tė tilla, edhe pse nė anen tjeter me gezon fakti se kam edhe armiq , sepse njeriu pa armiq nuk ėshtė asgjė nė ketė botė.
Mendoj se atė cka kan pasur kunder meje ėshtė dashur mua tė me drejtohen e jo ndojkuj tjeter qė tė sjellin shqetesime, huti dhe frigė.
I ndershmi ose e ndershmja del cdo here ballė pėr ballė e sy me sy...

Kercovari
02-01-06, 12:21
Kam zbulu se asesi nuk duhet fajesu tjeteri me faje te vete.
..Se jeta nuk eshte gjithnje fitore po edhe humbje...
..se per cdo problem privat nuk fajesot tjeteri..
..se problemet private nuk zgjidhen ketu...
..gabimet e mija nuk mund te ia mvesh tjeterit..
..se nuk duhet kerkuar lemoshe nga tjeteri..
..se nuk duhet te nencmohet vullneti i tjeterit..
..se duhet patur mirekuptim per tjetrin...
..se duhet te shpreh mednimin tim po jo te ja imponoje tjetrit..
..se nuk duhet te bisedoje me asnje ne menyre mistike,me mllef,xhelozi,urejtje..
..se castet e kendshme qe kam kalu me ate/ato nuk duhet te ja prezentoje tjeterit..
..se te fyesh tjeterin apo tjeteren nuk arihet asgje vec qe tregoje dobesin time dhe pa pjekshmerin..
..dhe se nese une vuaje per dicka nuk duhet te i beje edhe te tjeret te vuajne..
..se nese dikush nga une kerkon qe une te leje te qet duhet te i mundsoje kete..
..se ketu jemi per argetim,debate dhe diskusion,e jo per te ushtru presion ndaj tejetrit,me sado qe te jem i lenduar nga tjeteri...
E shume e shume gjera te tjera karakteristike per njeriun,nese vertet quhemi njerze.

Psikologu
02-01-06, 16:55
Kam zbuluar mė heret , se njerzit kan falsifikuar cdo shkrim vetem qė tė behen tė afertė me dikend...
Qė asgjė nuk ėshtė pėrputhur me asnjė faktė e shkrim tė dikuj e as thenje..
Kam zbuluar se me emejla tė ndryshem kan pėrdorur cdo gjė bazuar ne genjshtrat e tyre dhe shpifjet...
Kam zbuluar se cdo kush ka mundesit tė i besoj njeriut me bindje negative dhe
kam zbuluar se cdo here kam pasur , do tė kem sinqeritetin , tė verteten , faktin pėr cdo gjė qė e kerkon kushdoqoftė...
Kam zbuluar se njeriu ku e gjenė rastin qė dikush i beson , nuk len gja tė keqe pa vepruar , genjyer e besa edeh shpifur , si njė nder veset ma tė dobeta njerzore...
Kam zbuluar se ai/ajo qė nuk ėshtė ne gjendje tė pėrkujdeset dikush pėr tė , ėshtė cdo here ai/ajo qė heshtė ne cdo aspekt dhe
Kam mesuar se ėshtė mekat qe cdo kuj ose tė afermit tė i behet rrafshė vetem per arrimin e qellimeve tė veta ...
dhe se ;
Bindja e shejtė ėshtė ankes e mė vonshme...

Barbaroza
14-01-06, 22:13
Kam zbulu se asesi nuk duhet fajesu tjeteri me faje te vete.
..Se jeta nuk eshte gjithnje fitore po edhe humbje...
..se per cdo problem privat nuk fajesot tjeteri..
..se problemet private nuk zgjidhen ketu...

E shume e shume gjera te tjera karakteristike per njeriun,nese vertet quhemi njerze.

Kercovari i nderuar,keto qe shkeputa nga shkrimi juaj,jane deshmia me e mire e njeriut te ngritur dhe me edukate siq jeni ju!

Bonny
15-01-06, 04:59
Kam zbuluar se laviret/lavirat jan hyr ne net, po mendojne se ne net gjejne penisa/vagina me i plotesu epshet e veta seksuale.

Gjithashtu kam zbuluar se do qika qe si ka marre kush tani po kerkojn burra ne net.
Kam zbuluar edhe se per vejushkat dhe grate e pakenaqura ne martes neti eshte vendi ideal me mberri orgazma te pafundme.
Kam zbulu se edhe grate qe i kan burrat qyqana, sillen neper net.
Kam zbuluar se burrat e pamoralshem ne net sillen si me te moralshmit.
Kam zbuluar nje soj tjeter burra e gra qe gjumin gjum se bajne tuj i pergoju te tjeret, po nga neti.
Kam zbuluar se neti edhe pak do te zavendesoje dashurine fizike.
Kam zbuluar.............................. se edhe ne ket forum do te pandershme e te pandershem shiten te ndershme/ndershme.

Embelsiren e zbulimeve te mia po e lo per ma vone, pasi te shof se a po reagojne te paret ata/ato per te cilet i kam ber keto zbulime.

Bonny zbuluesja.

Lonora
15-01-06, 05:49
Dmth.edhe ti lavire, se edhe ti mu duk qe the je martuar ne net :lol:

geisha
15-01-06, 05:55
oiiiiiiiiiii si moj kto fjale nket vakt ... tfaljes se namazit phuuu zoti ju marroft :P

Bonny
15-01-06, 05:56
Dmth.edhe ti lavire, se edhe ti mu duk qe the je martuar ne net :lol:

Pse ku ka gru qe nuk bahet lavire per interesat e veta? :lol:

Zbuloje edhe ti pra se grate nuk zgjedhin mjetet me i arrite qellimet.

Lonora
15-01-06, 05:59
Vallai bonny une e di qe gruja behet lavire vetem per burrine saj,
e interesi eshte qe e done.:)

Bonny
15-01-06, 06:03
Vallai bonny une e di qe gruja behet lavire vetem per burrine saj,
e interesi eshte qe e done.:)

Po ashtu e pata edhe un moj, se ti a po kujton qe jam organizate humanitare e mu gjujt kush te qohet me i pari ne mua.
Veq pranoje se do gra edhe pse te martuara kan qef me i provu do tjere, se per qikat e prishta mos te flasim mo, eddhe brezin e virgjert e kishin shky per me zbulu se e a munden me thy. :wink:

Lonora
15-01-06, 06:07
E vallai nese grat e martuar deshirojne me i provu te tjeret,
duke e pas burrin ne shpi Zoti i marrofte ateher :oops:

Murgesha
19-01-06, 18:18
Zbulova se Bora po bijke nė Tokė. :lol:

Manqa
19-01-06, 18:30
Zbulova se Bora po bijke nė Tokė. :lol:
Nuk e ki met te drejt hahahahahahah :roll:

Murgesha
19-01-06, 18:32
More sot tėrė ditėn e kam parė se si po bjen nė tokė.

A me ju besu tash syve tė mij apo ty?? :lol: :lol:

Manqa
19-01-06, 18:48
A i besohet syve allahile :?: :!: :!: :!:

A je e sigurt qi bike ntok a ja ka nxon udhen veq toka :!: :roll:

Murgesha
19-01-06, 18:49
A i besohet syve allahile :?: :!: :!: :!:

A je e sigurt qi bike ntok a ja ka nxon udhen veq toka :!: :roll:

Po, po ende nė tokė qenka, se pėr siguri shiqova edhe njėherė nga dritarja. :lol: :lol:

Manqa
19-01-06, 18:54
A i besohet syve allahile :?: :!: :!: :!:

A je e sigurt qi bike ntok a ja ka nxon udhen veq toka :!: :roll:

Po, po ende nė tokė qenka, se pėr siguri shiqova edhe njėherė nga dritarja. :lol: :lol:
Ha hahahahaha ja hala nuk je e sigurt pa kqyr edhe nihere te nalte :lol: :lol:

Murgesha
19-01-06, 18:57
Hiē spo nalet jo, e ka vendosė me ra trashė ksaj here. :lol: :lol:

Manqa
19-01-06, 19:05
Hiē spo nalet jo, e ka vendosė me ra trashė ksaj here. :lol: :lol:
Po dojka met hec sonte ??
Veq duhesh me lshu nxemjen n 10 e me shkri tan naten e oj e gzume :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
19-01-06, 19:43
Po dojka met hec sonte ??
Veq duhesh me lshu nxemjen n 10 e me shkri tan naten e oj e gzume :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

U gėzofsh edhe ti gjithashtu me momente tė kėndshme shkrirje bore. :lol: :lol: :lol:

jadore
19-01-06, 21:16
Kam zbuluar se laviret/lavirat jan hyr ne net, po mendojne se ne net gjejne penisa/vagina me i plotesu epshet e veta seksuale.

Gjithashtu kam zbuluar se do qika qe si ka marre kush tani po kerkojn burra ne net.
Kam zbuluar edhe se per vejushkat dhe grate e pakenaqura ne martes neti eshte vendi ideal me mberri orgazma te pafundme.
Kam zbulu se edhe grate qe i kan burrat qyqana, sillen neper net.
Kam zbuluar se burrat e pamoralshem ne net sillen si me te moralshmit.
Kam zbuluar nje soj tjeter burra e gra qe gjumin gjum se bajne tuj i pergoju te tjeret, po nga neti.
Kam zbuluar se neti edhe pak do te zavendesoje dashurine fizike.
Kam zbuluar.............................. se edhe ne ket forum do te pandershme e te pandershem shiten te ndershme/ndershme.

Embelsiren e zbulimeve te mia po e lo per ma vone, pasi te shof se a po reagojne te paret ata/ato per te cilet i kam ber keto zbulime.

Bonny zbuluesja.
--sypozoj !!!! -nuk kam zbuluar qe kjo "Bona " sillet ketu ose per nje arsye te caktuar?????? ose ka per qellim te nervozoj te tjeret me shkrimet e saja shume provokative !!!!!
----p.s--edhe nuk do te me prishte pune pjesmarrja e saj ,se e drejte e gjithesecilit eshte te tregoi oratorin e tij ...po te mos ishte niveli shume i uleti te shprehurit te saj ketu ......(lus zotin te mos teket dhe me mua si i ka zene te tjerat halli ketu me ate) ....pra e nderuar "Bonni -ktheja ndryshe -se nuk sjell gje me kete kurs qe ndjek ..perveq se te tjeret shofim seri se qka mendon dhe shkruan ti????

doGzona
30-01-06, 04:55
Edhe une zbulova dicka,pa u mundu fare!

Po dalin vet, si kepurdhat pas shiut, asi kepurdha te brishta qe ju vie era!

Psikologu
30-01-06, 14:28
Nuk kam deshirė e as princip tė mirrem se kush cka thotė ose nuk thotė.
Sidoqoftė ata/ato qė thonė gjera trilluese , do tė ken jeten e tyre cdo here trillim.
Thashethemave akoma nuk i ėshtė gjindur fundi dhe ėshtė e kotė qė edhe tė kerkohet fundi i tyre.
Virtyti njerzorė e krijon njeriun si njeri ,. duke u bazuar ne karakterin , menqurin , ndershmerin dhe respektin e mirėfilltė.
Tė zbuiloj dicka me vlerė ia vlenė , e thashat nuk me duhen ti zbulojė , sepse ato janė vetem fjalė qė nuk kan fund ,e tė tillet kurrė sguxojnė tė dalin sy me sy , por vetem fshihen pas kopjes sė vete , pra kopje " njeri".

doGzona
05-02-06, 16:15
Shume kam zbuluar :twisted:

Gentiana
15-02-06, 19:19
S'po kan fund edhe keto zbulime... :twisted:

Tomori
14-05-06, 15:06
S'po kan fund edhe keto zbulime... :twisted:

-Po e vertet eshte qe zbulimet nuk kan funde, ..ja psh tek tashe eshte zbuluar Turisti, qe ka punar per sherbimet sekrete Ruse KGB..!
hahahahahhahhahaaa

Drinni
27-10-06, 23:02
Sot takova njė koleg e mė tha qe paska zbuluar njė Software tė tillė, qė paska mundėsin tė aktivizoj web kamerat e ē'kyqura dhe tė shoh kėnd tė doje:tongue: u kujtova ku e ditka Paradox se Luana po ngrėn Pite pėr momentin hahahahahahaaha.

Paradox_13
27-10-06, 23:08
Sot takova njė koleg e mė tha qe paska zbuluar njė Software tė tillė, qė paska mundėsin tė aktivizoj web kamerat e ē'kyqura dhe tė shoh kėnd tė doje:tongue: u kujtova ku e ditka Paradox se Luana po ngrėn Pite pėr momentin hahahahahahaaha.

Bile po te kesh deshir e ta kthesh nga qielli edhe yjet ne mesdit po i shifshe.....

p.s.
Po pse more Drini tregove a te thash mos me tregu.!!...:biggrin:

Drinni
27-10-06, 23:16
Bile po te kesh deshir e ta kthesh nga qielli edhe yjet ne mesdit po i shifshe.....

p.s.
Po pse more Drini tregove a te thash mos me tregu.!!...:biggrin:

Hajt mos u bė merak se qėllimisht e plasova te thashethemet.
Kshtu qė njerzit do tė mendojn se nuk ėshtė e vėrtet:wink:

selvija
23-12-06, 22:05
E kam zbulue qe ne fillim....:wink:

Tomori
07-03-07, 18:14
E kam zbulue qe ne fillim....:wink:

Po de 'selvije' damlla trafte nuik e kam dite se qyshe heret fillim e ke zbulue...

selvija
07-03-07, 19:38
Po de 'selvije' damlla trafte nuik e kam dite se qyshe heret fillim e ke zbulue...Haahaha valla Tomor mos tu nsisha se jam si ai globusi i valonit munden me dit se kur te kan dal dhami i pare...:biggrin:

Tomori
08-03-07, 12:09
Haahaha valla Tomor mos tu nsisha se jam si ai globusi i valonit munden me dit se kur te kan dal dhami i pare...:biggrin:

hahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaa,,,,

Selvije e famshme je tamam kampione,,,

selvija
08-03-07, 18:29
hahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaa,,,,

Selvije e famshme je tamam kampione,,,Hiq pa dyshim..:wink:

Zero Cool
24-11-11, 14:52
Shume kam zbuluar :twisted:

tash mas 4-5 vitesh me siguri ke zbulu edhe ma shume :tongue: