PDA

View Full Version : Kush ėshtė problemi mė i madh nė forum?!!


Faqet : [1] 2

Murgesha
28-03-04, 18:00
Hajde te zgjedhim ate qe e meriton :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
28-03-04, 18:10
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Po Murgesha na jep mendimin tend se pari. Vetem kompliment,se moti nuk kam qeshur si tash kur e lexova kte tem. Sepse me pelqej dhe shpresoj te behet pa ofendime,dhe ne menyr qesharake (apo sido e paqe menduar ti)

Genta

lazdrani
29-03-04, 09:44
Une mendoje qe Murgesha dhe Lazdrani jane problema me te medhenje ne kete forum :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
29-03-04, 11:06
Lazdrani nuk pajtohem me ty :wink:
Te leme hapesire edhe per tjeret te duken. Lazdrani&Murgesha me te sinqertit, Lazdrani&Murgesha princ/prinses.
Mjaft me se spo mundem me i mbajt gjithe keta tituj. :lol: :lol: :wink:

Gentiana
29-03-04, 11:38
Murgesha mos ja shif per te madhe se keshtu e ka dashuria!! :wink:
Edhe mua po me vjen pak inati se krejt qenkeni ju dy. Mendova se bile per nje jav jam un me arTanibb princi dhe princesha,po ja qe edhe kte post ma hoqet :cry: :cry:
Me gjithse edhe ky Princi i im nuk po ka koh dhe bash tash se me duhet me se shumti,nuk gjindet askund! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Barbaroza
29-03-04, 12:09
Votoj per Lazdranin,ndersa per vajza,nuk e di,s'kam ndonje ide tash,ndoshta Mickoja :wink:

Cool_Boy
29-03-04, 14:55
Pershndetje per te gjithPer mendimin ma problemi ne kete forum eshte lazdrani se po i nguc shume vajzat ahahah ndoshta dhe une jam ama nuk e di !!!

E sa per vasha murgesha dhe Genta ahhaha...

Jojo o njerz une dhe mickoja jemi princi dhe princesha ok.

tung

Gentiana
29-03-04, 18:35
Edhe un mendoj se kte post e meriton Lazdrani, e prej Vajzave Jehona :roll: :roll:

sexybrikenda
29-03-04, 20:46
e MORE LAZDRAN PO EMRI YT THOTE TANAT QE TI JE PROBLEM 1
EDHE KJO "NUSJA"MURGESHA QASHTU PO KU SJU QOJE ZOTI ME JU BASHKU TE DYVE PO DREQNIT QE JENI JU :twisted: :x :shock: Ardita

lazdrani
30-03-04, 10:28
:roll: :roll: Qe u kalle njana nje vend bre,Nje kofe uje te ftofte ne koke :D :D :D

Murgesha
30-03-04, 10:55
Ardita hahahahhaha, po ke degjuar ti se melaqet ecin 40 dite per ti bere bashke personat. E ju qofte hallall, atyre(melaqeve) se kesaj here sju ka shkuar mundi kot. Jena qillu une e Lazdrani te njejte bre :lol: :lol:

Naki
30-03-04, 21:04
une propozoje sexybrikenden se paku per nje april,haaaaaaaaaaaaa april april.
kjo eshte problemja me e sinqert qe se paku lazdranit ja ka kaluar.
tung naki

lazdrani
31-03-04, 09:29
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: April April ok Naki po pajtohem me ty :wink:

Murgesha
02-04-04, 17:07
Sot e propozoj Genten, si ma problematiken ne forum. :lol: :lol:

lazdrani
04-04-04, 11:24
Sot propozoje hanen ncncncncncncn :wink:

Murgesha
04-04-04, 15:00
Une e propozoj annen se na beri faqet si domate me shpullat qe po i shperndan ne forum. :wink:

anna
04-04-04, 16:39
hahaha murgesha hajt se na bojne mire shapullat tung tung :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ilaq jan ilaq

lazdrani
04-04-04, 21:01
Murgesha pajtohem me ty se njemend kjo anna shume e rrezikshme mu ka bere :lol: :lol: :lol: Pershendetje lazdrani

hana
05-04-04, 14:51
Anna po ju nuk e njehni cka eshte anna o zot mos te dalt perpara pik pik te ban hahahhahah :lol: :lol:

anna
05-04-04, 15:10
qashtu bre njeri kallxoi kush jam une se spe dine keta ehehe paqe paqe :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

sexybrikenda
06-04-04, 14:36
TONINO :twisted: :arrow: Cka e kisha rreh njehere me konpo te laget :D

lazdrani
07-04-04, 14:12
Se bashku me ty .......po shkojka po shkojka po bajka po bajka :wink: Ckllappppppppppppppppppppppp..... 8)

anna
09-04-04, 14:42
MJAFT STOP DHUNES

hana
09-04-04, 15:36
ani kush te koka tu fol ANNA ajo qe e ka hap temen per shapulla :lol: :lol: po nejse edhe une them BOLL MA me shuplaka nqs don me ia dhan naj kujt naj shuplak shkoni te tema e Annes ok :lol: :lol:

lazdrani
10-04-04, 11:00
Anna dhe sexbrikenda :x :wink:

anna
11-04-04, 10:36
peace peace

Murgesha
14-04-04, 15:30
peace peace

Se kam ndermend me te ofru peace, peace. Naj ke aj fytyrat me shpulla e tani po kerkon me u terhjek :wink:

hana
14-04-04, 16:53
hhahaha po bre Murgesh cfare paqe kur na myti me shapulla :oops: :wink:

lazdrani
19-04-04, 20:05
Problemi i Forumit eshte mickonja :P

Murgesha
19-04-04, 22:46
Lazdrani e ke qelluar, te lumte :lol: :lol: :lol:

florian
19-04-04, 22:49
MASI SPO DI KUJT ME JA NUE GISHTIN PO JA NOJ VETI

:lol: :lol: :twisted: PROBLEMI MA I MADH ASHT FLORI.

Vera
24-04-04, 17:11
valla Murgesha mos te vjen hiq keq se edhe qet titull meshnet e bajsh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
24-04-04, 17:15
Vera te falenderoj. Por pasi qe jam modeste shum dhe aspak egoiste kete titull e kam lene per ndonje tjeter nga forumi se sme takojne te gjithe titujt vetem mua :wink: :lol: :lol:

Vera
24-04-04, 17:31
aiiiiiiiiiii Murgesh po vet po i mer hahah ne veq propozime po dhojm hah qao te pershendes

Murgesha
04-05-04, 16:47
aiiiiiiiiiii Murgesh po vet po i mer hahah ne veq propozime po dhojm hah qao te pershendes

Per sot Flori&Hana.
Problema edhe shume bile :?: :?: :?: :?: :?:

florian
04-05-04, 18:03
aiiiiiiiiiii Murgesh po vet po i mer hahah ne veq propozime po dhojm hah qao te pershendes

Per sot Flori&Hana.
Problema edhe shume bile :?: :?: :?: :?: :?:

MURGESH PO PSE NA :cry: :cry: :cry: :twisted: TE PAKTEN LE NJANIN JASHT E JA NGRE MORALIN TJETRIT :roll:

Murgesha
07-06-04, 18:56
Une jam me problemi ne kete forum.
A pajtoheni te gjithe??? :roll:

Vera
07-06-04, 19:36
Une jam me problemi ne kete forum.
A pajtoheni te gjithe??? :roll:

Murgesha se paku une pajtohem plotsisht qe ti je problematike, kallakgjike ahhahahah etj, etj por je edhe embelsira me e embel e forumit.

Murgesha
07-06-04, 19:38
Une jam me problemi ne kete forum.
A pajtoheni te gjithe??? :roll:

Murgesha se paku une pajtohem plotsisht qe ti je problematike, kallakgjike ahhahahah etj, etj por je edhe embelsira me e embel e forumit.

Vera :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Vera
09-06-04, 22:19
Ja po e ban nje lis prej kallkagjive qe i kemi ketu. Veq ishalla nuk e pelqeni se hmmmm

1.Murgesha

2.Lazdrani

3.Cool_Boy

4Barbaroza

5.Gentiana

6.RRUSHI

7.Anna

Bene edhe ju nje list keshtu, kush tua merr mendja juve se kush eshte problemi me i madhe ketu, mendoj qe deri ne 10 vet me i zgjedh jan mjaft.

heheh Vera :wink:

Gentiana
10-06-04, 11:31
ok po e baj edhe un listen.


1.Murgesha.

2.Lazdrani.

3.Barbaroza

4.Armani :roll: :?

5.Anna

6.Rrushi

e tjer

anna
10-06-04, 12:07
lista ime
1-ANI
2-Murgesha
3-Lazdrani
4-Cool boy
5-Barbaroza
6-Rrushi
7-Flori
8-Vera
9-Gentiana
10- nuk po me kujtohet :wink:

lazdrani
10-06-04, 13:53
MURGESHA
LAZDRANI
MICKOJA
COOL_BOY
ANNA
ARMANI
GENTIANA
BARBAROZA
NAKI
FLORI
RRUSHI :arrow: vazhdone :wink:

Murgesha
10-06-04, 20:15
Ncncncncncncnccn.
1. Murgesha. Ok e para jam per gjithcka, andaj po e pranoj edhe ket titull.
Juve votuesve e mij ju falenderoj nga mushkerite, ups asi more Zemra. :wink:

mickoja
24-06-04, 21:50
1- Inxhja Murgesh valla na ka qellu ma problemka,veq dhe Genta ja ka nis me u ba problemk e male...

Murgesha
24-06-04, 21:59
1- Inxhja Murgesh valla na ka qellu ma problemka,veq dhe Genta ja ka nis me u ba problemk e male...

Me ka ngja mua Genta krejt, per ate ka nise mu bo problematike.

http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/012.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/012.gif

mickoja
24-06-04, 22:05
Ncncncn mir asht me marr mčsim nga ti nuk na bjen keq...

Murgesha
24-06-04, 22:11
Ncncncn mir asht me marr mčsim nga ti nuk na bjen keq...

Te kam Loqke mickoja. :wink:
http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/061.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/061.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/061.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/061.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/061.gif

Barbaroza
24-06-04, 22:14
Hohohhohohohohohoooooooooo,sa mire po te perkedhel Murgesha Mickoje :)

mickoja
24-06-04, 22:18
ncnccncnncn po dhe un loqk e kam Inxhen Murgesh lumet na qe e kena moj qka kishum ba pa tč?

Barbaroza
24-06-04, 22:23
Mickoje,ti me daulle,une me kitare dhe Genta me mikrofon po ia themi nje kenge veq per Murgeshen sonte.Hajde Genta,merrja kenges,po te presim.
http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/a012.gif

Gentiana
24-06-04, 22:26
Ufa Barbaroza, ti kendon mir, ngase ka dit qe te kam pa me microfon ne dor, un hiq nuk ja kam zanat, vetem urdhero.

Vera
03-07-04, 12:40
:shock: :shock:

mickoja
04-07-04, 10:15
Vera qka po i hap sytč :shock: qik hajde merre dhe ti naj instrument dhe kendo

Vera
04-07-04, 18:02
Vera qka po i hap sytč :shock: qik hajde merre dhe ti naj instrument dhe kendo

ahahah a instrumenteve ketu po ju bishit a :?:

une mendova se kush eshte kallkagjia me i madh :!: :!:

Honesty^uk.
04-07-04, 20:33
Vera qka po i hap sytč :shock: qik hajde merre dhe ti naj instrument dhe kendo

ahahah a instrumenteve ketu po ju bishit a :?:

une mendova se kush eshte kallkagjia me i madh :!: :!:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
05-07-04, 16:33
Cool_Boy :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Cool_Boy
05-07-04, 17:41
Cool_Boy :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

lazdrani :wink: :wink: :wink: :wink:

qka eshte ka behet more njeri?

Vera
18-07-04, 15:16
hajde kallkagji hajde :lol: :lol: :lol:

Gentiana
31-07-04, 16:55
Per sot propozoj Shejtonka

Barbaroza
31-07-04, 18:43
Per sot propozoj Shejtonka

Tybe mire e ke Genta,edhe une e aprovoj kete propozim :wink: 8) :lol:

ShEjToNkA
02-08-04, 23:46
Per sot propozoj Shejtonka

Tybe mire e ke Genta,edhe une e aprovoj kete propozim :wink: 8) :lol:


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

lazdrani
03-08-04, 09:04
Loloku :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
17-08-04, 17:17
Ja ,une po lajmerona si PROBLEMI VULLNETAR ne forum,pa kurfare problemi,ha,ha,ha,ha,ha.. :P

Vera
31-08-04, 13:58
PO LERNE SE KREJT ISHIT BO KALLKAGJI PERVEQ MEJE

Barbaroza
31-08-04, 14:54
Barbaroza me e urtahttp://www.cosgan.de/images/midi/engel/001.gif

Murgesha,me kallkagjikjahttp://www.cosgan.de/images/midi/engel/023.gif

turisti
31-08-04, 15:53
Une jam pa konkurence,por hala nuk mu kan kall dritatttttttttttttt. :wink:

Marv_pimp
31-08-04, 17:07
Valla ma problem se lazdrani skish e prej qikave kullerka osht ma dreqinejse edhe une jam dreq po hala smu ka nxe motorri

Loloku
31-08-04, 17:47
Loloku :lol: :lol: :lol: :wink:

Flm per komplimentin! T'i them sa nuk me ka thene a?

Murgesha
31-08-04, 17:53
Barbaroza me e urtahttp://www.cosgan.de/images/midi/engel/001.gif

Murgesha,me kallkagjikjahttp://www.cosgan.de/images/midi/engel/023.gif

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :?

Barbaroza
31-08-04, 18:05
Cka pate moj,a mos mendove se je melaqe :?: :idea: :wink:

Murgesha
31-08-04, 18:08
Cka pate moj,a mos mendove se je melaqe :?: :idea: :wink:

Jo bre s“hi ne gjynah me veten. Ani melaqe, ncnc, por edhe kallakgji jo tybe. :wink:

Barbaroza
31-08-04, 18:11
Ani pra,aty nga mesi,por si te te emerojme se :roll: :idea:

Loloku
01-09-04, 09:58
Nese te pelqen propozimi im Barbaroza, emertoje Kallkashta se me duket se e meriton Murgesha me kall zjermin e sabahit ne forum...

lazdrani
01-09-04, 10:06
Honesty :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
02-09-04, 15:22
Sot me plotė vetė besim tė gjithė forumistat po i shpalli kallkagji se vėrtet e meritojn aaaaaaa :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
21-09-04, 21:29
Sot Murgesha dhe Luana , e meritojn tė jan kallakkagjiket e kėti forumi :lol:


Genta , a pajtohėsh sis , me qenė se ishe edhe vetė prerzent dhe i dėgjove , besoj se pajtohėsh????????????????????

Luana
21-09-04, 21:32
Sot Murgesha dhe Luana , e meritojn tė jan kallakkagjiket e kėti forumi :lol:


Genta , a pajtohėsh sis , me qenė se ishe edhe vetė prerzent dhe i dėgjove , besoj se pajtohėsh????????????????????


Shejtonka a po don hala kikirika :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
21-09-04, 21:32
Sot Murgesha dhe Luana , e meritojn tė jan kallakkagjiket e kėti forumi :lol:


Genta , a pajtohėsh sis , me qenė se ishe edhe vetė prerzent dhe i dėgjove , besoj se pajtohėsh????????????????????

Hahhahahahahahhahahahahahahahhah. Tė falendėroj pėr komplikime Shejtonka :twisted: :twisted:

Gentiana
21-09-04, 22:48
Sot Murgesha dhe Luana , e meritojn tė jan kallakkagjiket e kėti forumi :lol:


Genta , a pajtohėsh sis , me qenė se ishe edhe vetė prerzent dhe i dėgjove , besoj se pajtohėsh????????????????????

Pajtoheeeeeeeeeeeem. more thojn nje fjale, bjer me qen e qohesh me pleshta, tybe hmmmm :? :wink:

Murgesha
21-09-04, 22:51
Sot Murgesha dhe Luana , e meritojn tė jan kallakkagjiket e kėti forumi :lol:


Genta , a pajtohėsh sis , me qenė se ishe edhe vetė prerzent dhe i dėgjove , besoj se pajtohėsh????????????????????

Pajtoheeeeeeeeeeeem. more thojn nje fjale, bjer me qen e qohesh me pleshta, tybe hmmmm :? :wink:

Qy, qy, valla unė mė mirė kisha fjet me pleshta se me Qenė. :wink:

Gentiana
21-09-04, 22:52
More un as me qen e as me pleshta, po ju.... :wink:

Murgesha
21-09-04, 23:00
More un as me qen e as me pleshta, po ju.... :wink:

As une de. Se si mos tė flejsh me Qenė, nuk ke as pleshta :wink:

mickoja
06-10-04, 10:27
Normal :arrow: Turisti....topi nuk e lunč

turisti
06-10-04, 13:05
Normal :arrow: Turisti....topi nuk e lunč

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :? :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

resabi
06-10-04, 13:37
i pershendes te gjitha bukuroshet se ato jan te bukura

Loloku
06-10-04, 16:13
Nuk paske faj valla se gjithe bukuroshet vertete te bukura jane hahahahaha...

Artan_9
08-10-04, 13:42
genta esht mende madhe dhe luana dhe shojtanka hahahahhahha por ma shum genta valla ket po me thojn hahahhahah :wink:

Gjumashja
27-11-04, 11:01
Turisti 4ever

dr1ta
27-11-04, 12:53
Turisti 4ever


:) :) :) :)

turisti
27-11-04, 15:31
Turisti 4ever

Faleminderit per KOMPLIMENT Gjumashe,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Gjumashja
27-11-04, 20:07
Turisti 4ever

Faleminderit per KOMPLIMENT Gjumashe,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

hahahahaha sps veq mos kesh shume se ma prishe gjumin :P

Gentiani
27-11-04, 20:13
Kush ėshtė KALLKAGJIA(problemi )mė i madh nė forum?!!

Normal Gjumashja edhe pse duket se shkon ashtu pėrgjumshėm, komplet sherr e kallkagjike ėshtė :lol: :lol: :wink:

Gjumashja
27-11-04, 20:36
Kush ėshtė KALLKAGJIA(problemi )mė i madh nė forum?!!

Normal Gjumashja edhe pse duket se shkon ashtu pėrgjumshėm, komplet sherr e kallkagjike ėshtė :lol: :lol: :wink:

hahahahhahahahaha flm gentian veq ruju se po ta mar jastekun hahah e ma mer inati tani :P

turisti
28-11-04, 02:46
Turisti 4ever

Faleminderit per KOMPLIMENT Gjumashe,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

hahahahaha sps veq mos kesh shume se ma prishe gjumin :P


Pssssssss,furnizoju me " vokmen " ( hajgare ),hahahaha. :wink:


Te pershendes shume,TURISTI. :wink:

Murgesha
28-11-04, 14:04
Vushtrriaaaaaaaaaaaaaa :twisted:

lazdrani
28-11-04, 14:20
Vushtrriaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: Interneti i ka fajet :wink:

Honesty^uk.
28-11-04, 18:18
Vushtrriaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: Interneti i ka fajet :wink:

E vertet :wink: :arrow:

vushtrria
28-11-04, 19:15
Vushtrriaaaaaaaaaaaaaa :twisted:hajde, hajde edhe kallkagji u bana ahahhhahahaahahah

Barbaroza
28-11-04, 20:58
Vushtrria,hiqu tyre se ti je njeriu me i urte,por po ju vjen merzi pak per ate temen per internetin qe e ke hap :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
29-11-04, 10:00
Eh,Vushtrriu? Shoki,a eshte e vertete se ēka po vlitet? Une nuk besoj,por nese eshte,hmmmm.... Nejse,une edhe ashtu te kam shoq dhe te pershendes. Mendo,ndoshta mundemi se bashku nje firme te KALLGAGJIVE ta hapim,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha. :wink:

Gjumashja
29-11-04, 10:09
Turisti besojqe edhe keni me pas sukses te madh ju dy hahaahhahaha

turisti
29-11-04, 10:13
Turisti besojqe edhe keni me pas sukses te madh ju dy hahaahhahaha

Hmmm,faleminderit. Ka ven per anetaret e ri.Nese je e interesueme - BUJRUN,por me kohe,jo me tat gjeth diten,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Gjumashja
03-12-04, 10:11
Turisti valla seni ma i mire me tat spo merr vesh send hahahahahahahahaha a don me mu bashku mu se po lodhesh tu shku shume vendeve :P

turisti
05-12-04, 00:48
Turisti valla seni ma i mire me tat spo merr vesh send hahahahahahahahaha a don me mu bashku mu se po lodhesh tu shku shume vendeve :P

Po,por mos harro qe mjafton 1 Gjumashe ne forum.Une mbetem TURISTI.

Te prshendes. :wink:

Gjumashja
11-12-04, 16:23
Kuptohet :lol: :lol: :lol:

turisti
12-12-04, 12:58
Kuptohet :lol: :lol: :lol:

:wink: :P :wink:

lazdrani
03-01-05, 11:22
Kuptohet :lol: :lol: :lol:

:wink: :P :wink:


Turisti hahahahahahhahahahah :wink: :wink: :wink: :wink:

turisti
03-01-05, 11:48
Kuptohet :lol: :lol: :lol:

:wink: :P :wink:


Turisti hahahahahahhahahahah :wink: :wink: :wink: :wink:
?????????????????????????????????????????????????? ??????????Une jam TURIST,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha haha.

Gjumashja
03-01-05, 12:50
Une more po qfare turisti :P :P

turisti
03-01-05, 13:14
Une more po qfare turisti :P :P

?????? A nuk jam une-a????Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a,ej shyqyr,hahahahahahahahahahaha. :wink:

Gentiana
04-01-05, 11:57
Turisti dhe Mafiozi. :wink:

turisti
04-01-05, 12:12
Turisti dhe Mafiozi. :wink:

Faleminderit per " kompliment ",Genta e nderuar.

Me nderime,

TURISTI.

Mafiozi
04-01-05, 18:59
Turisti dhe Mafiozi. :wink:


Faleminderit per sinqeritet Genta.

:P :P :P :P :wink:

mickoja
06-01-05, 03:45
Te dyt naletat Turisti me Mafiozin dihet ma :lol:

lazdrani
06-01-05, 12:14
Te dyt naletat Turisti me Mafiozin dihet ma :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mafiozi
06-01-05, 12:42
Te dyt naletat Turisti me Mafiozin dihet ma :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


:D 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D 8)

Her Turisti her Mafiozi :lol: :lol: :lol:

Murgesha
06-01-05, 12:46
Te dyt naletat Turisti me Mafiozin dihet ma :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


:D 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D 8)

Her Turisti her Mafiozi :lol: :lol: :lol:

Problema valla, tė dytė.
Komplimente qė jeni kaq shumė problematikė. :lol:

Barbaroza
06-01-05, 12:49
Te dyt naletat Turisti me Mafiozin dihet ma :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


:D 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D 8)

Her Turisti her Mafiozi :lol: :lol: :lol:

Problema valla, tė dytė.
Komplimente qė jeni kaq shumė problematikė. :lol:
:lol: :lol:

Mafiozi
06-01-05, 12:50
Te dyt naletat Turisti me Mafiozin dihet ma :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


:D 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D 8)

Her Turisti her Mafiozi :lol: :lol: :lol:

Problema valla, tė dytė.
Komplimente qė jeni kaq shumė problematikė. :lol:
:lol: :lol:

Faleminderit per ket kompliment problematik :lol: :lol:

turisti
06-01-05, 13:00
Te dyt naletat Turisti me Mafiozin dihet ma :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


:D 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D 8)

Her Turisti her Mafiozi :lol: :lol: :lol:

Problema valla, tė dytė.
Komplimente qė jeni kaq shumė problematikė. :lol:
:lol: :lol:

Faleminderit per ket kompliment problematik :lol: :lol:

Faleminderit gjithashtu.


P.S. Mafiozi shoki, leji faleminderimet por,hajt te hikim se po na burgosin prej shume problemeve,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaha. :wink:

Mafiozi
06-01-05, 13:03
Te dyt naletat Turisti me Mafiozin dihet ma :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


:D 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D 8)

Her Turisti her Mafiozi :lol: :lol: :lol:

Problema valla, tė dytė.
Komplimente qė jeni kaq shumė problematikė. :lol:
:lol: :lol:

Faleminderit per ket kompliment problematik :lol: :lol:

Faleminderit gjithashtu.


P.S. Mafiozi shoki, leji faleminderimet por,hajt te hikim se po na burgosin prej shume problemeve,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaha. :wink:

Hahahahhahahahhhahahahahahhahahahahaaaaaa

Tybe shum ide e mir Turisti, ne cilin shtet po shkojm :lol: :wink:

Murgesha
06-01-05, 13:05
Faleminderit gjithashtu.


P.S. Mafiozi shoki, leji faleminderimet por,hajt te hikim se po na burgosin prej shume problemeve,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaha. :wink:

Hahahahhahahahhhahahahahahhahahahahaaaaaa

Tybe shum ide e mir Turisti, ne cilin shtet po shkojm :lol: :wink:

Ejani nė Danimarkė. Kam ndėgjuar se nė burg kanė edhe kompjutera dhe internetin. :lol: :lol:

turisti
06-01-05, 13:06
:P Guatemala,derisa nuk eshte i mbushur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahah. :wink:

turisti
06-01-05, 13:07
Faleminderit gjithashtu.


P.S. Mafiozi shoki, leji faleminderimet por,hajt te hikim se po na burgosin prej shume problemeve,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaha. :wink:

Hahahahhahahahhhahahahahahhahahahahaaaaaa

Tybe shum ide e mir Turisti, ne cilin shtet po shkojm :lol: :wink:

Ejani nė Danimarkė. Kam ndėgjuar se nė burg kanė edhe kompjutera dhe internetin. :lol: :lol:

Faleminderit,kojshike. :wink:

Mafiozi
06-01-05, 13:10
:P Guatemala,derisa nuk eshte i mbushur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahah. :wink:

Ok, ti e din me mir siq esht atje Turist :D
Pasmi vend te lir per probleme :lol: :lol:


PS: Qka mendon per iden e Murgeshes :?:

turisti
06-01-05, 17:40
:P Guatemala,derisa nuk eshte i mbushur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahah. :wink:

Ok, ti e din me mir siq esht atje Turist :D
Pasmi vend te lir per probleme :lol: :lol:


PS: Qka mendon per iden e Murgeshes :?:

Ani,vetem nese jane gjygymat hazer,hahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha. :wink:

Mafiozi
06-01-05, 22:08
:P Guatemala,derisa nuk eshte i mbushur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahah. :wink:

Ok, ti e din me mir siq esht atje Turist :D
Pasmi vend te lir per probleme :lol: :lol:


PS: Qka mendon per iden e Murgeshes :?:

Ani,vetem nese jane gjygymat hazer,hahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha. :wink:

Hahahahahahaahahhahahahahahahahahahaahaaaaaaa :P

Murgesha , a ka gjygyma ne burg te Danimarkes :lol: :lol:

Pasi shkon vet edhe mos ka nje kitare per problemin Drenicaki :lol: :lol:

:wink:

Murgesha
06-01-05, 22:15
Hahahahahahaahahhahahahahahahahahahaahaaaaaaa :P

Murgesha , a ka gjygyma ne burg te Danimarkes :lol: :lol:

Pasi shkon vet edhe mos ka nje kitare per problemin Drenicaki :lol: :lol:

:wink:


Kanė Termosa. Mos u mėrzitni pėr qaj se vi ju vizitoj e ju mbushi termosat plot. :wink:
Ps. U interesova pėr gitarė, mė thanė se e kish harru njani njė ēifteli, besoj se edhe kjo do tė bėjė punė pėr Drenicakin. :lol:

Mafiozi
06-01-05, 22:22
Hahahahahahaahahhahahahahahahahahahaahaaaaaaa :P

Murgesha , a ka gjygyma ne burg te Danimarkes :lol: :lol:

Pasi shkon vet edhe mos ka nje kitare per problemin Drenicaki :lol: :lol:

:wink:


Kanė Termosa. Mos u mėrzitni pėr qaj se vi ju vizitoj e ju mbushi termosat plot. :wink:
Ps. U interesova pėr gitarė, mė thanė se e kish harru njani njė ēifteli, besoj se edhe kjo do tė bėjė punė pėr Drenicakin. :lol:

Opaaaaa, sa mir, dmth internetin e kem, qajin e bjen Murgesha, dhe muzika
ne kop te qilles me qiftelin e Drenicakit.

Problemat i kan edhe kushtet per me hi ne burg :lol: :lol:


PS: Shpresoj qe dhomat jan te medhaja :D

turisti
07-01-05, 00:05
Hahahahahahaahahhahahahahahahahahahaahaaaaaaa :P

Murgesha , a ka gjygyma ne burg te Danimarkes :lol: :lol:

Pasi shkon vet edhe mos ka nje kitare per problemin Drenicaki :lol: :lol:

:wink:


Kanė Termosa. Mos u mėrzitni pėr qaj se vi ju vizitoj e ju mbushi termosat plot. :wink:
Ps. U interesova pėr gitarė, mė thanė se e kish harru njani njė ēifteli, besoj se edhe kjo do tė bėjė punė pėr Drenicakin. :lol:

Qysh do ta shtijm tenken brenda???/,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ah,sepse shoqi eshte mesue me kendue mbi tenken,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah. :wink:

turisti
07-01-05, 00:07
Hahahahahahaahahhahahahahahahahahahaahaaaaaaa :P

Murgesha , a ka gjygyma ne burg te Danimarkes :lol: :lol:

Pasi shkon vet edhe mos ka nje kitare per problemin Drenicaki :lol: :lol:

:wink:


Kanė Termosa. Mos u mėrzitni pėr qaj se vi ju vizitoj e ju mbushi termosat plot. :wink:
Ps. U interesova pėr gitarė, mė thanė se e kish harru njani njė ēifteli, besoj se edhe kjo do tė bėjė punė pėr Drenicakin. :lol:

Opaaaaa, sa mir, dmth internetin e kem, qajin e bjen Murgesha, dhe muzika
ne kop te qilles me qiftelin e Drenicakit.

Problemat i kan edhe kushtet per me hi ne burg :lol: :lol:


PS: Shpresoj qe dhomat jan te medhaja :D

Per " dhomat e medhaja ",shko te HOTELI I LAZDRANIT me ***** ,hahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahah.Kupt o se burgu eshte pushimore,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha. :wink:

Drenicaki
07-01-05, 00:13
Pershendetje te tanė se se dita ēka asht ka bahet qitu veq po shkojna ne burg pra me muzikė e kush na e prish po tja fusim tenk,e burgi ai burgi asht per burra ani edhe me kompjutera , tash koka ba edhe per gra!hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

turisti
07-01-05, 00:15
Pershendetje te tanė se se dita ēka asht ka bahet qitu veq po shkojna ne burg pra me muzikė e kush na e prish po tja fusim tenk,e burgi ai burgi asht per burra ani edhe me kompjutera , tash koka ba edhe per gra!hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Qyqy,po ti akoma nuk e gjejte tenken,e po mendon per gra,papapapapapapapapapapapapapa,hahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

ShEjToNkA
07-01-05, 02:33
Drenicakuuuuuuuuuuuuuu :lol:

Drenicaki
07-01-05, 02:43
Pse moj Drenicaki po ēka te bana ty moj,veq boll um ke hy ne huj!!hahahahahahahahagaaaaaaaaaaa

ShEjToNkA
07-01-05, 02:44
Pse moj Drenicaki po ēka te bana ty moj,veq boll um ke hy ne huj!!hahahahahahahahagaaaaaaaaaaa


:lol: :lol: :lol: Ani a pak po tė duket aa???????? :evil:

Drenicaki
07-01-05, 02:47
Jo besa shumė e i bana durt varrė tuj te prek ne kompjuter!hahahahahahahahahahaaaaaaaa :lol: :lol:

turisti
07-01-05, 02:49
Jo besa shumė e i bana durt varrė tuj te prek ne kompjuter!hahahahahahahahahahaaaaaaaa :lol: :lol:

Kurre nuk pasna nie per tastature - telepati,hahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah. :wink:

ShEjToNkA
07-01-05, 02:52
:roll: :roll: :roll: Po aaaa?? Mirė volla ndashtė se s'ke fajė se e burku pa veq shife farė bukuroshehttp http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/165780179141ccccbe9ff71.jpg


:lol: :lol: :lol: :lol:

Drenicaki
07-01-05, 02:54
Edhe ēka ski me ni se !hahahahahahahahahahahahaaaaaaaa

turisti
07-01-05, 02:55
Edhe ēka ski me ni se !hahahahahahahahahahahahaaaaaaaa

Ccccccccc,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah,edhe ti,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha. :wink:

Mafiozi
07-01-05, 18:36
Drenicakuuuuuuuuuuuuuu :lol:


ShejToNkaaaaaaaa :lol:

ShEjToNkA
07-01-05, 18:37
Drenicakuuuuuuuuuuuuuu :lol:


ShejToNkaaaaaaaa :lol:


Mmmmmmmmmmmmmmmr_100%

Murgesha
07-01-05, 19:40
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

Murgesha
22-01-05, 02:14
Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kohėve tė fundit.

Gentiana
22-01-05, 02:16
Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kohėve tė fundit.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
22-01-05, 02:20
Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kohėve tė fundit.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Sa mir ka fol Murgesha :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
22-01-05, 12:10
Kupetohet Mister Buzeqeshja Turistiiiiiiiiiiii :D :D :D

Mafiozi
22-01-05, 12:17
Kupetohet Mister Buzeqeshja Turistiiiiiiiiiiii :D :D :D


:lol: :lol: :lol: NR°1 :lol: :lol: :lol:

turisti
22-01-05, 13:44
Kupetohet Mister Buzeqeshja Turistiiiiiiiiiiii :D :D :D


:shock: :shock: :shock: Kallgagji me buzeqeshje :?: :?: :?: :arrow: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah,FALEMINDERIT,hahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah.

Gjumashja
22-01-05, 13:53
Kupetohet Mister Buzeqeshja Turistiiiiiiiiiiii :D :D :D


:shock: :shock: :shock: Kallgagji me buzeqeshje :?: :?: :?: :arrow: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah,FALEMINDERIT,hahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah.


:wink: :wink: :wink:

ShEjToNkA
29-03-05, 19:00
Uliksiiiiiiiiiiii & Murgeshaaaaaa :lol: :lol:

uliksi31
29-03-05, 19:06
Uliksiiiiiiiiiiii & Murgeshaaaaaa :lol: :lol:


Ahahahahahahahahaha.A po e ndegjon o mbretreshe.Ahahahahahahaha

ShEjToNkA
29-03-05, 19:09
Uliksiiiiiiiiiiii & Murgeshaaaaaa :lol: :lol:


Ahahahahahahahahaha.A po e ndegjon o mbretreshe.Ahahahahahahaha


Cka ka pėr tė ndėgjuarė Mbretreshaaa??? Kur asgjė s'thashė cka nuk ėshtė :lol: :wink:

dembelica
29-03-05, 20:55
Naletja me Naleten tjeter :wink:

ShEjToNkA
29-03-05, 20:57
Naletja me Naleten tjeter :wink:


Kush na qenkan moj kėto dy nalete????????? :roll:

dembelica
29-03-05, 21:07
Naletja me Naleten tjeter :wink:


Kush na qenkan moj kėto dy nalete????????? :roll:

Ti edhe Murgesha, se edhe ajo kogja ne lloj te Naleteve eshte :lol:

Murgesha
29-03-05, 21:23
Uliksiiiiiiiiiiii & Murgeshaaaaaa :lol: :lol:


Ahahahahahahahahaha.A po e ndegjon o mbretreshe.Ahahahahahahaha


Cka ka pėr tė ndėgjuarė Mbretreshaaa??? Kur asgjė s'thashė cka nuk ėshtė :lol: :wink:


A po tė vie inati se unė dhe Uliksi e kallim forumin e ti me Drenin e shukni.
xrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Shejtonka. :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
29-03-05, 21:25
Uliksiiiiiiiiiiii & Murgeshaaaaaa :lol: :lol:


Ahahahahahahahahaha.A po e ndegjon o mbretreshe.Ahahahahahahaha


Cka ka pėr tė ndėgjuarė Mbretreshaaa??? Kur asgjė s'thashė cka nuk ėshtė :lol: :wink:


A po tė vie inati se unė dhe Uliksi e kallim forumin e ti me Drenin e shukni.
xrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Shejtonka. :lol: :lol: :lol:


Po be pėr kėsi kallje aa inatii mos paca se di edhe nė rini mė mirė e kenaaa kėtė kallje :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
29-03-05, 21:29
Uliksiiiiiiiiiiii & Murgeshaaaaaa :lol: :lol:


Ahahahahahahahahaha.A po e ndegjon o mbretreshe.Ahahahahahahaha


Cka ka pėr tė ndėgjuarė Mbretreshaaa??? Kur asgjė s'thashė cka nuk ėshtė :lol: :wink:


A po tė vie inati se unė dhe Uliksi e kallim forumin e ti me Drenin e shukni.
xrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Shejtonka. :lol: :lol: :lol:


Po be pėr kėsi kallje aa inatii mos paca se di edhe nė rini mė mirė e kenaaa kėtė kallje :lol: :lol: :lol: :lol:


:evil: :evil: :evil: :evil:
Hajt se tė tregoj ty nesėr qejf se sonte jam e lodhur as stupcin smundem me e mbajtė nė dorė.

ShEjToNkA
29-03-05, 21:30
[

:evil: :evil: :evil: :evil:
Hajt se tė tregoj ty nesėr qejf se sonte jam e lodhur as stupcin smundem me e mbajtė nė dorė.


Aii loqkum ,pasi s'po mė tregonė sonte asgjė hicc, nesėr s'mė gjenė dotė :? :lol: :lol: :lol:

uliksi31
29-03-05, 21:39
Uliksiiiiiiiiiiii & Murgeshaaaaaa :lol: :lol:


Ahahahahahahahahaha.A po e ndegjon o mbretreshe.Ahahahahahahaha


Cka ka pėr tė ndėgjuarė Mbretreshaaa??? Kur asgjė s'thashė cka nuk ėshtė :lol: :wink:


A po tė vie inati se unė dhe Uliksi e kallim forumin e ti me Drenin e shukni.
xrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Shejtonka. :lol: :lol: :lol:


Po be pėr kėsi kallje aa inatii mos paca se di edhe nė rini mė mirė e kenaaa kėtė kallje :lol: :lol: :lol: :lol:


:evil: :evil: :evil: :evil:
Hajt se tė tregoj ty nesėr qejf se sonte jam e lodhur as stupcin smundem me e mbajtė nė dorė.

Qashtu Mbretresh edhe une jame vra ne dore te majt e sun po foli.Se i kishim treguar ksaj Shejtonke me gjith Drenin :lol: :lol:

ShEjToNkA
29-03-05, 21:42
Qashtu Mbretresh edhe une jame vra ne dore te majt e sun po foli.Se i kishim treguar ksaj Shejtonke me gjith Drenin :lol: :lol:


Po cka ke qė u vrave nė atė dorė????? Duke i marė pluhrat nėpėr orendi a????????????? :roll: :roll:

Dreni30
29-03-05, 22:18
Qashtu Mbretresh edhe une jame vra ne dore te majt e sun po foli.Se i kishim treguar ksaj Shejtonke me gjith Drenin :lol: :lol:


Po cka ke qė u vrave nė atė dorė????? Duke i marė pluhrat nėpėr orendi a????????????? :roll: :roll:Moj Shejtonka une kurgja s'po kuptoj me vra njeri doren e me ju ndal goja sot per here te pare po ni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
29-03-05, 22:20
Qashtu Mbretresh edhe une jame vra ne dore te majt e sun po foli.Se i kishim treguar ksaj Shejtonke me gjith Drenin :lol: :lol:


Po cka ke qė u vrave nė atė dorė????? Duke i marė pluhrat nėpėr orendi a????????????? :roll: :roll:Moj Shejtonka une kurgja s'po kuptoj me vra njeri doren e me ju ndal goja sot per here te pare po ni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: EEeeeeee more Dreni vakia e zoti ,cka s'po ndodhka :roll: :roll: Sidomos tek kėta dy aa :wink:

Dreni30
29-03-05, 22:22
Qashtu Mbretresh edhe une jame vra ne dore te majt e sun po foli.Se i kishim treguar ksaj Shejtonke me gjith Drenin :lol: :lol:


Po cka ke qė u vrave nė atė dorė????? Duke i marė pluhrat nėpėr orendi a????????????? :roll: :roll:Moj Shejtonka une kurgja s'po kuptoj me vra njeri doren e me ju ndal goja sot per here te pare po ni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: EEeeeeee more Dreni vakia e zoti ,cka s'po ndodhka :roll: :roll: Sidomos tek kėta dy aa :wink:

Po de qyyyyyyyyy ani nuk po mundem kurresei me i ra ne fije.
Jo eshte nje aresye,por po du qe ata vete me kuptu.

ShEjToNkA
29-03-05, 22:23
Po de qyyyyyyyyy ani nuk po mundem kurresei me i ra ne fije.
Jo eshte nje aresye,por po du qe ata vete me kuptu.


Mirė e ke mos t'ua tregojmė e as te publikojmė arsyejen ,le ta kuptojnė vetė. :lol: :wink:

dr1ta
30-03-05, 14:53
Kuptohet Honesty :arrow: problem romantik :lol: :wink:

blina
30-03-05, 16:32
po ka plot veq nashta turisti edhe do tjere

turisti
30-03-05, 23:34
po ka plot veq nashta turisti edhe do tjere

:P Faleminderit "blina" e nderuar. :P :wink:

Gjumashja
02-04-05, 18:40
Turisti

turisti
02-04-05, 20:07
Turisti

:P Faleminderit GJUMASHE e nderuar. :P :wink:

Kercovari
02-04-05, 20:11
Turisti

:P Faleminderit GJUMASHE e nderuar. :P :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
02-04-05, 20:13
Turisti

:P Faleminderit GJUMASHE e nderuar. :P :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:?:

Kercovari
02-04-05, 20:26
Turisti

:P Faleminderit GJUMASHE e nderuar. :P :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:?:
Nuk je ti ai qe thone,ketu edhe te vertetave u hudhin sherin.hahaahah!

turisti
02-04-05, 20:29
Turisti

:P Faleminderit GJUMASHE e nderuar. :P :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:?:
Nuk je ti ai qe thone,ketu edhe te vertetave u hudhin sherin.hahaahah!

Fat qe jam TURIST e sun marre pergjegjesi. :wink: :wink:

Kercovari
02-04-05, 20:31
Turisti

:P Faleminderit GJUMASHE e nderuar. :P :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:?:
Nuk je ti ai qe thone,ketu edhe te vertetave u hudhin sherin.hahaahah!

Fat qe jam TURIST e sun marre pergjegjesi. :wink: :wink:
Pergjegjesia nuk bie mbi ty jo;Kodo je kalimtare si murllani.hahaha!

turisti
02-04-05, 20:34
Turisti

:P Faleminderit GJUMASHE e nderuar. :P :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:?:
Nuk je ti ai qe thone,ketu edhe te vertetave u hudhin sherin.hahaahah!

Fat qe jam TURIST e sun marre pergjegjesi. :wink: :wink:
Pergjegjesia nuk bie mbi ty jo;Kodo je kalimtare si murllani.hahaha!

Po,"fryn murlani me stuhi..."

Kercovari
02-04-05, 20:38
Turisti

:P Faleminderit GJUMASHE e nderuar. :P :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:?:
Nuk je ti ai qe thone,ketu edhe te vertetave u hudhin sherin.hahaahah!

Fat qe jam TURIST e sun marre pergjegjesi. :wink: :wink:
Pergjegjesia nuk bie mbi ty jo;Kodo je kalimtare si murllani.hahaha!
Po,"fryn murlani me stuhi..."
"Trim ore Turist!

turisti
02-04-05, 20:39
Turisti

:P Faleminderit GJUMASHE e nderuar. :P :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:?:
Nuk je ti ai qe thone,ketu edhe te vertetave u hudhin sherin.hahaahah!

Fat qe jam TURIST e sun marre pergjegjesi. :wink: :wink:
Pergjegjesia nuk bie mbi ty jo;Kodo je kalimtare si murllani.hahaha!
Po,"fryn murlani me stuhi..."
"Trim ore Turist!

Mendoj qe edhe kallgagjia edhe trim eshte TOMORI. :?

Gjumashja
03-04-05, 08:55
Turisti

:P Faleminderit GJUMASHE e nderuar. :P :wink:

:wink:

Dilingjia
16-05-05, 12:34
pom doket qe Diana007 dhe Gjumashja

Diana007
16-05-05, 13:33
pom doket qe Diana007 dhe Gjumashja

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:

Dilingjia
16-05-05, 13:56
pom doket qe Diana007 dhe Gjumashja

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:
pasha ty po

Diana007
16-05-05, 14:17
pom doket qe Diana007 dhe Gjumashja

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:
pasha ty po

Mo more mos bon be ne mua :P :P :P :P

Dilingjia
16-05-05, 14:20
pse a pom dhimsesh a? :wink:

edhe ashtu sen s'te gjen si zhurmagjike qe je

Diana007
16-05-05, 14:24
Po po e di qe nuk te dhimna :cry:


:D :D :D :D :D :D :D :D UN zhurmagjikeeeeeee A :roll: :P :P :P :P

Dilingjia
16-05-05, 14:26
Po po e di qe nuk te dhimna :cry:


:D :D :D :D :D :D :D :D UN zhurmagjikeeeeeee A :roll: :P :P :P :P

Jo une i kom ba 5000 rrotullime,qy

Diana007
16-05-05, 14:32
Po po e di qe nuk te dhimna :cry:


:D :D :D :D :D :D :D :D UN zhurmagjikeeeeeee A :roll: :P :P :P :P

Jo une i kom ba 5000 rrotullime,qy

:D :D :D :D :D :D :D :wink:

Dilingjia
16-05-05, 14:33
5086 se u trullova qy :wink:

Diana007
16-05-05, 14:37
5086 se u trullova qy :wink:

Duke shujt i ka bo qy :P :P :P

Dilingjia
16-05-05, 14:39
5086 se u trullova qy :wink:

Duke shujt i ka bo qy :P :P :P

po shifet :wink:

Diana007
16-05-05, 14:42
5086 se u trullova qy :wink:

Duke shujt i ka bo qy :P :P :P

po shifet :wink:

E de :D :D :D

Dilingjia
16-05-05, 14:44
phaaaaaaaaaa ti kryet baski e kishe,veq n'tanen me ta lane edhe s'bahet ndryshe :lol: :lol: :lol:

qata edhe ti edhe Gjumashja e keni mare kuroren e Kallkagjikeve

Diana007
16-05-05, 14:47
phaaaaaaaaaa ti kryet baski e kishe,veq n'tanen me ta lane edhe s'bahet ndryshe :lol: :lol: :lol:

qata edhe ti edhe Gjumashja e keni mare kuroren e Kallkagjikeve

:D :D :D :D :D :D Flm shum per koplimentin :D :D :D edhe per qmimin qe na dhe :P :P :P :P :P :P :P

Dilingjia
16-05-05, 14:48
:lol: :lol: :lol:

Diana007
16-05-05, 14:54
:lol: :lol: :lol:
:wink:

Gjumashja
16-05-05, 15:01
pom doket qe Diana007 dhe Gjumashja


e qka jom ka boj une e shkreta vq n'gjume po ri

Diana007
16-05-05, 15:02
pom doket qe Diana007 dhe Gjumashja


e qka jom ka boj une e shkreta vq n'gjume po ri

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: E hangrem ne dyat valla :P :P :P

Dilingjia
16-05-05, 15:02
pom doket qe Diana007 dhe Gjumashja


e qka jom ka boj une e shkreta vq n'gjume po ri

po bre TI melaqe po se di kush ta ngjiti seeeee :lol: :wink:

Murgesha
16-05-05, 15:10
Dilingjia. :P

Dilingjia
16-05-05, 15:11
Dilingjia. :P

e ti t'ligat mi marrsh heh,riqke more vetin qe si anten satelitore je ba

Diana007
16-05-05, 15:12
Dilingjia. :P

:P :P :P :P :P :P :P :wink: Qellu ja ke valla :D :D :D :D

Murgesha
16-05-05, 15:13
Dilingjia. :P

e ti t'ligat mi marrsh heh,riqke more vetin qe si anten satelitore je ba


Ha, hahahahahahahahh mos me ken kallkagji smi kishe thėnė kėto fjalė. :lol: :lol: :wink:

Dilingjia
16-05-05, 15:14
jo pot doket qy,
pe kesh kusija - ferteren hehehehheheheh

Gjumashja
16-05-05, 15:15
pom doket qe Diana007 dhe Gjumashja


e qka jom ka boj une e shkreta vq n'gjume po ri

po bre TI melaqe po se di kush ta ngjiti seeeee :lol: :wink:


ehh Mire pra e bofsh meshnet ti se boll kallkagji jee :P

Murgesha
16-05-05, 15:16
jo pot doket qy,
pe kesh kusija - ferteren hehehehheheheh

Woooooooooow tė falėnderoj nė kompliment, se tybe edhe vetė boll kallkagjike jam. :lol: :lol: :wink:

Dilingjia
16-05-05, 15:17
pom doket qe Diana007 dhe Gjumashja


e qka jom ka boj une e shkreta vq n'gjume po ri

po bre TI melaqe po se di kush ta ngjiti seeeee :lol: :wink:


ehh Mire pra e bofsh meshnet ti se boll kallkagji jee :P

paj shyqyr qe ke qellue Gjumashe se me pas qellue zgjuashe na kishe kall forumin a?

Gjumashja
16-05-05, 15:31
pom doket qe Diana007 dhe Gjumashja


e qka jom ka boj une e shkreta vq n'gjume po ri

po bre TI melaqe po se di kush ta ngjiti seeeee :lol: :wink:


ehh Mire pra e bofsh meshnet ti se boll kallkagji jee :P

paj shyqyr qe ke qellue Gjumashe se me pas qellue zgjuashe na kishe kall forumin a?

:P :P

Dilingjia
16-05-05, 15:33
jo pot doket qy,
pe kesh kusija - ferteren hehehehheheheh

Woooooooooow tė falėnderoj nė kompliment, se tybe edhe vetė boll kallkagjike jam. :lol: :lol: :wink:

a pe di bile? :lol:

Murgesha
16-05-05, 15:37
jo pot doket qy,
pe kesh kusija - ferteren hehehehheheheh

Woooooooooow tė falėnderoj nė kompliment, se tybe edhe vetė boll kallkagjike jam. :lol: :lol: :wink:

a pe di bile? :lol:

Tybe nuk e di prej vetes, por mė kanė shpallė aq shumė kallkagjike sa qė kam filluar tė besoj se jam. :lol: :lol:

Gjumashja
18-05-05, 09:29
Turisti

Dilingjia
18-05-05, 09:41
Turisti

qysh mundohet me hjek prej vetit nofken KALLKAGJIKE nc nc nc

turisti
23-05-05, 01:28
Turisti

Flm shoqe. :P

Murgesha
07-07-05, 01:13
Kohėve tė fundit Kėrēovari dhe Halla e madhe, jo veq kallkagji por edhe poteragji tė mėdhenj. :lol: :wink:

schütze
07-07-05, 01:22
asht nja po nuk pe di kush :roll: :roll:

Murgesha
07-07-05, 01:23
asht nja po nuk pe di kush :roll: :roll:

Po thuaje de mė tė shkretėn. :lol: :lol: :lol:

schütze
07-07-05, 01:37
asht nja po nuk pe di kush :roll: :roll:

Po thuaje de mė tė shkretėn. :lol: :lol: :lol:
a bre pak nuk po di :roll: ,pak po me vjen marre :oops: e ma shum po tutna me fol :(

Murgesha
07-07-05, 01:40
a bre pak nuk po di :roll: ,pak po me vjen marre :oops: e ma shum po tutna me fol :(

Pėr tutė po ta lo kėtu http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif dhe fol pa frigė fare. :lol: :lol:

rafet llapjani
07-07-05, 01:41
Fol schütze breeeeee se ngat teje jammmmmmmmmmm 8)

schütze
07-07-05, 01:56
a bre pak nuk po di :roll: ,pak po me vjen marre :oops: e ma shum po tutna me fol :(

Pėr tutė po ta lo kėtu http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif dhe fol pa frigė fare. :lol: :lol:
qyqy per qata nuk fola se e dita si ti menzi sprethttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a108.gif

Murgesha
07-07-05, 01:58
qyqy per qata nuk fola se e dita si ti menzi sprethttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a108.gif

S`ta hina mor, po ta dhashė stupcin qė tė ndjehėsh i trimėruar. :lol: :lol: :lol:

schütze
07-07-05, 03:14
qyqy per qata nuk fola se e dita si ti menzi sprethttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a108.gif

S`ta hina mor, po ta dhashė stupcin qė tė ndjehėsh i trimėruar. :lol: :lol: :lol:
ku e dita more un per kan asht

rafet llapjani
07-07-05, 03:30
:cry:

Arb
07-07-05, 04:01
Kush osht more nime?

Gjumashja
07-07-05, 09:17
Turisti

anna
07-07-05, 09:17
MURGESHAA :wink:

turisti
08-07-05, 15:25
Turisti

Faleminderit perseri shoqe. :P

Arb
08-07-05, 15:50
jane do...

Krokodilli
08-07-05, 17:38
Tomori dhe
Luana 100%

turisti
09-07-05, 12:41
Kėrēovari. :wink:

Murgesha
09-07-05, 14:39
Kėrēovari. :wink:

Pajtohem.

Ani si e ka kapė dashnia pėr fyti kohėve tė fundit. :roll: :roll:
Kallkagji se jo mahi valla. :P

Honesty^uk.
09-07-05, 14:44
Forumi

Murgesha
09-07-05, 14:45
Forumi


Kallkagji aaaaaaaaaa????????? :shock: :shock: :shock: :shock:

Honesty^uk.
09-07-05, 14:46
Forumi


Kallkagji aaaaaaaaaa????????? :shock: :shock: :shock: :shock:


Po de,
hajt se e kupton ma vone :lol:

Murgesha
09-07-05, 14:47
Po de,
hajt se e kupton ma vone :lol:

Valla me fol ka del shpyrti edhe ti bukur njė Kallkagji i madh je.
Ma lėshove njė grusht miza. :evil:

Honesty^uk.
09-07-05, 14:51
Po de,
hajt se e kupton ma vone :lol:

Valla me fol ka del shpyrti edhe ti bukur njė Kallkagji i madh je.
Ma lėshove njė grusht miza. :evil:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kupid
09-07-05, 18:00
krejt moderatoret jan. :wink:

Gjumashja
09-07-05, 18:51
one and only turisti :D

laliloli
09-07-05, 19:39
Gjumashja ju siguroj se nuk eshte.

Gjumashja
09-07-05, 20:27
Gjumashja ju siguroj se nuk eshte.

normal qe jo qy ndoshta per gjume po ih

laliloli
09-07-05, 20:39
Gjumashja ju siguroj se nuk eshte.

normal qe jo qy ndoshta per gjume po ih

Ketu po e lupin nja llafazan e jo si ju qe vetem dy ore rri zgjut e 25 fjet , :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
09-07-05, 20:43
ska dert kryesorja veq me u knaq

laliloli
09-07-05, 20:45
ska dert kryesorja veq me u knaq

Ishalla qdo here je e kenaqur ,se pa nje gjumashe mos na lasht zoti

Gjumashja
09-07-05, 21:45
ska dert kryesorja veq me u knaq

Ishalla qdo here je e kenaqur ,se pa nje gjumashe mos na lasht zoti


:lol: :lol: normal

turisti
10-07-05, 10:06
Tomori. :wink: :P

Krokodilli
10-07-05, 11:53
Tomori 100%

MemphiSx
27-09-05, 21:15
Kohet e fundit Urata :P

Agroni22
27-09-05, 21:18
MUKI