PDA

View Full Version : Adelina dhe Zanfina Ismajli ka disa muaj qe jan kindapuar!


satan
17-11-06, 18:15
Adelina dhe Zanfina Ismajli ka disa muaj qe jan kindapuar nga
sherbemet e fshehta, ato gjinden ne Belgjike Amay/Huy dhe duhet
te punojn per ta, jo nga deshira por kan nga nje bomb nen lekur!
Edhe pse ky eshte pak lajm hotues per kete jan ne dijeni
Presidenti,Kryeministri(kojshija im),Veton Surroi etj.
Nese doni ti shpetoni publikoni kete lajme nese ka nevoj edhe
protesta, por mos i besoni mediave sepse te gjitha jane te
infektuara (edhe nese ajo jep ndonje deklarate..).

Arb
17-11-06, 18:21
Satan, e jo mahi...

Hyqu budallaqeve njeri, po kqyr shtine vjeshten mrena...

halla e madhe
17-11-06, 19:22
Adelina dhe Zanfina Ismajli ka disa muaj qe jan kindapuar nga
sherbemet e fshehta, ato gjinden ne Belgjike Amay/Huy dhe duhet
te punojn per ta, jo nga deshira por kan nga nje bomb nen lekur!
Edhe pse ky eshte pak lajm hotues per kete jan ne dijeni
Presidenti,Kryeministri(kojshija im),Veton Surroi etj.
Nese doni ti shpetoni publikoni kete lajme nese ka nevoj edhe
protesta, por mos i besoni mediave sepse te gjitha jane te
infektuara (edhe nese ajo jep ndonje deklarate..).

Ti me gjithe kete teme e ke vendin tek thashethemet,e kojshia yt kuptohet drejte ne kopshtin zoologjik:biggrin:

prishtinasi
17-11-06, 19:24
Adelina dhe Zanfina Ismajli ka disa muaj qe jan kindapuar nga
sherbemet e fshehta, ato gjinden ne Belgjike Amay/Huy dhe duhet
te punojn per ta, jo nga deshira por kan nga nje bomb nen lekur!
Edhe pse ky eshte pak lajm hotues per kete jan ne dijeni
Presidenti,Kryeministri(kojshija im),Veton Surroi etj.
Nese doni ti shpetoni publikoni kete lajme nese ka nevoj edhe
protesta, por mos i besoni mediave sepse te gjitha jane te
infektuara (edhe nese ajo jep ndonje deklarate..).


Pune e madhe, mos ti kthejne hiq:tongue: ...

Drinni
17-11-06, 19:25
Ti me gjithe kete teme e ke vendin tek thashethemet,e kojshia yt kuptohet drejte ne kopshtin zoologjik:biggrin:

Oj Halle a e din at fjalen qe thojn:
E lėshoi njė rren te Qarshia e vogel, e derisa doli te Qabrati u perhap rrena aq shumė saqe njeriu nisi ta besoj rrenen e vet. hahahahahaha

halla e madhe
17-11-06, 19:31
Oj Halle a e din at fjalen qe thojn:
E lėshoi njė rren te Qarshia e vogel, e derisa doli te Qabrati u perhap rrena aq shumė saqe njeriu nisi ta besoj rrenen e vet. hahahahahaha..Eh more Drinni,ky far Satani paska marre n'thu me t'madhe hec e nalja frejte e rrenave tash(kojshija e paska marre n'qafe):biggrin: :biggrin:

rafet llapjani
18-11-06, 01:13
..Eh more Drinni,ky far Satani paska marre n'thu me t'madhe hec e nalja frejte e rrenave tash(kojshija e paska marre n'qafe):biggrin: :biggrin:

OJJJJJJJJJJ Halla e madhe po Satani bodihava se ka hap ket rubrik te thashethanat,ky te ka reporter i thashethanave ahahahhaahahahhahahahhaahahahahah

jadore
23-11-06, 21:02
o Satani , Zanfina, valla life po me kendon ,,
(ndoshta per dite te Falenderimeve , kindapuesit e pasken liruar me "kusht"...)

prishtinasi
23-11-06, 21:05
o Satani , Zanfina, valla life po me kendon ,,
(ndoshta per dite te Falenderimeve , kindapuesit e pasken liruar me "kusht"...)

Shikoje mire, mos eshte Zanfina e klonuar, se Satani eshte i bindur!
Ku gjindet agjenti 007, qe ti jep fund kesaj drame....hahahh

jadore
23-11-06, 21:17
Shikoje mire, mos eshte Zanfina e klonuar, se Satani eshte i bindur!
Ku gjindet agjenti 007, qe ti jep fund kesaj drame....hahahh


(hahaha Prishtinasi i Bregut te Diellit, Ty te mendova , degjohet edhe andej nga periferija apo ??,) nejse ... hahaha, ndoshta ndoshta , nuk eshte qudi , se edhe u mendova , po te gabon edhe Satani me aftesite e tij ne kete drejtim , po te tjeret ?????

p.s.

klonim them qe jo , qe te mbet e Satanit them qe imitim , ne kete drejtim jemi te gjithe satanista .....ups ...gabova

prishtinasi
23-11-06, 21:30
(hahaha Prishtinasi i Bregut te Diellit, Ty te mendova , degjohet edhe andej nga periferija apo ??,) nejse ... hahaha, ndoshta ndoshta , nuk eshte qudi , se edhe u mendova , po te gabon edhe Satani me aftesite e tij ne kete drejtim , po te tjeret ?????

p.s.

klonim them qe jo , qe te mbet e Satanit them qe imitim , ne kete drejtim jemi te gjithe satanista .....ups ...gabova

Dėgjohet ...pak...nuk e paska Cd e gervishur asnjera kengetare, nejse levizjet ne skene nuk po i shoh...ka qelluar bregu:biggrin: ! Por, pasiqe e korruptova motren qe te mi huazoj nje pale kufje per vesh....shpetova nga ritmet greko-bullgare!:tongue: :tongue:
Paskan pune sonte sherbimet sekrete!!!

ziko
23-11-06, 22:02
shum palidhje qe shqiptaret nje rren e qesin ne fund te katundit kur te dalin ne krye nuk e din a osht e vetja a jo adelinen e kom pa para 5 dite tu shku per turqi ne aeroport

Laureta
23-11-06, 22:38
A mos eshte kjo thashe nga vet Adelina apo Zanfina?!!!
A mos eshte paguar apo porositur Satani nga vet Adelina apo Zanfina?!!
Apo mos eshte Adelina apo Zanfina vet Satani?!!

C'mos munde te ndodhe!!


Eh! edhe me keto thasha, ngado shpien mendjen e njeriut! (hahahaha)

adhuruesi
24-12-06, 11:26
Adelina dhe Zanfina Ismajli ka disa muaj qe jan kindapuar nga
sherbemet e fshehta, ato gjinden ne Belgjike Amay/Huy dhe duhet
te punojn per ta, jo nga deshira por kan nga nje bomb nen lekur!
Edhe pse ky eshte pak lajm hotues per kete jan ne dijeni
Presidenti,Kryeministri(kojshija im),Veton Surroi etj.
Nese doni ti shpetoni publikoni kete lajme nese ka nevoj edhe
protesta, por mos i besoni mediave sepse te gjitha jane te
infektuara (edhe nese ajo jep ndonje deklarate..).

:biggrin: tash i paskna ra ne fije ksaj teme, hahah sa kam qesh veq ni Zot i madh e din
ku kuuu ani qfare rene bre po qysh sju vjen merzi njerzve me qit rena palidhje se hmmmm