PDA

View Full Version : genta ne vizit 2 ditshe ne itali


Artan_9
12-10-04, 12:06
genta esht shkuar ne vizit 2 ditshe ne itali. dhe jan takuar po e dini ma se me kend :!: :twisted: :twisted: :twisted:

ShEjToNkA
12-10-04, 12:13
Artani_9 , sa shumė po ėndroishe edhe ti!

Ku i more kėto info kaq tė sakta ej ,phaaaaaaaaaa :roll: :roll: :roll:

Artan_9
12-10-04, 12:18
Artani_9 , sa shumė po ėndroishe edhe ti!

Ku i more kėto info kaq tė sakta ej ,phaaaaaaaaaa :roll: :roll: :roll: shejtanka po cfar enderra moj a e sheh se edhe vet po thua info te sakta.mua me ka treguar livoreka ce genta esht shku te aij :P :P :P :P

Diana007
12-10-04, 14:41
po po esht evetet se ka shku edhe un kam ni edhe krejt qeshtu po thoj
ata pa dit diqka nuk folin palidhje hehehehehheheehh

aferdita
12-10-04, 17:37
genta esht shkuar ne vizit 2 ditshe ne itali. dhe jan takuar po e dini ma se me kend :!: :twisted: :twisted: :twisted:

qysh shkoj genta para meje ne itali se, :evil:

mr_beni
12-10-04, 18:52
Athua a do te lajmerohet hiq genta prej Italie, se ndoshta ishalla nuk na harron

livoreka bicio
12-10-04, 19:01
genta esht shkuar ne vizit 2 ditshe ne itali. dhe jan takuar po e dini ma se me kend :!: :twisted: :twisted: :twisted:

qysh shkoj genta para meje ne itali se, :evil: HA,HA,HA,HA, E VALLA AFERDITA HALLKU JAN MA TE ZOJA SE TI.HA,HA,HA,HA,.TE PERSHENDES AFERDITA :wink: :wink: :wink:

Artan_9
13-10-04, 12:45
bicio si kaluat ne vizit? dhe mos u ben keshe nuk din asgje. :wink:

turisti
13-10-04, 13:03
Hahahahaha, Artan_9, tia e studjon - gjurmestiken - ,a GINEKOLLOGJIJEN ?
Te pershendes. Ti je SHERLOK HOLMS I DARDANISE,HAHAHAHAHAHAHAHA. :wink:

Gentiana
13-10-04, 13:29
:roll: :roll: :roll: :roll: :? :? :? :?

Murgesha
13-10-04, 13:45
Ani, ani Genta a pate frigė qė po tė vij pėrmas e smė tregove?????
Hajt se kur tė shkoj unė tybe nta ke marr vesh. :evil:

Gentiana
13-10-04, 13:54
Tybe Murgesha send nuk po di qka po flitet ketu! e ku kisha shku un ne Itali bre pa ty, nc nc nc.
Ama hey, nese nuk e ke dit, kohev te fundit na kish ardh nje Genta tjeter, nga Enderrat e Artanit, e ajo u kunaq tuj shetit!! :wink:

Murgesha
13-10-04, 13:56
Tybe Murgesha send nuk po di qka po flitet ketu! e ku kisha shku un ne Itali bre pa ty, nc nc nc.
Ama hey, nese nuk e ke dit, kohev te fundit na kish ardh nje Genta tjeter, nga Enderrat e Artanit, e ajo u kunaq tuj shetit!! :wink:


E pra mbasi qenka ajo tjetra ty po ta fali. :wink:

ShEjToNkA
13-10-04, 22:35
Tybe Murgesha send nuk po di qka po flitet ketu! e ku kisha shku un ne Itali bre pa ty, nc nc nc.
Ama hey, nese nuk e ke dit, kohev te fundit na kish ardh nje Genta tjeter, nga Enderrat e Artanit, e ajo u kunaq tuj shetit!! :wink:


E pra mbasi qenka ajo tjetra ty po ta fali. :wink:


Hej be a e zbuluat ju ende se kush na qenka ajo Genta tjetėr????????????????????? :roll: :roll:

livoreka bicio
13-10-04, 22:56
SHEJTANKA. SI MOJ NUK PO E DIN, SE KUSH ESHT E AJO GENTA TJETER, HA-HA-HA-HA,MENDOJU PAK QIK, MU KE PAS DOK INTELEGJENTE, EDHE TI MA... HA-HA-HA-HA :wink: :wink: :wink:

ShEjToNkA
13-10-04, 22:58
SHEJTANKA. SI MOJ NUK PO E DIN, SE KUSH ESHT E AJO GENTA TJETER, HA-HA-HA-HA,MENDOJU PAK QIK, MU KE PAS DOK INTELEGJENTE, EDHE TI MA... HA-HA-HA-HA :wink: :wink: :wink:


Livorekaaaaaaaaaaa, volla mirė boll bėre qė u u pėrgjegje tii. S'ke fajė kur thua ashtu , ama tė themė tė drejtėn mjaftė u mendova ama pėrgjegjėje s'jam ka gjejė askund.
Hajtė djalė tregom vetėm mua ,se m'u ka bė merak me ditė kush na ėshtė ajo tjetėra?????!!!!!!

livoreka bicio
13-10-04, 23:15
HA-HA-HA- SHEJTANKA NORMAL QE PER TE DITUR DIQKA ME SHUM, DUHET ME SHUM KOH.KESHTU QE DUHESH TE KESH PAK DURIM SE E KUPTON. DHE PER INFORMATA, ME TE SAKTA MUNDESH, TA PYESESH ARTANIN, OSE GENTEN, SE KET E KAN KOMBINU, GENTA ,DHE ARTANI_9 HA-HA-HA :wink: :wink:

ShEjToNkA
13-10-04, 23:18
Hahahahahaahhaahaahah!
Livorekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, :evil: unė more i pyeta ata ,ama s'mė japėn pėrgjegjėje. Se mė thenė gjoja se Livoreka e dinė :!: :roll: :roll:

livoreka bicio
13-10-04, 23:29
Hahahahahaahhaahaahah!
Livorekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, :evil: unė more i pyeta ata ,ama s'mė japėn pėrgjegjėje. Se mė thenė gjoja se Livoreka e dinė :!: :roll: :roll: ha-ha-haSHEJTANKA PO JA UN E DIJ JA KUSH, POR PER MOMENT, GENTEN NR 2, E NJOHEMI VETEM, UN,GENTA, DHE ARTANI,POR TE JAP FJALEN, SE NJE DIT, DOTE TREGOJ UN NESE NUK E ZBULON EDHE TI,,. HAHAHAHAH :wink: :wink:

Maca
14-10-04, 01:43
Genta pse shkove atje bre ti a,a e din se mafi e madhe atje osht,te grabisin e te qojn naj kah oj qiko hahaha...
Mos u tut se tash kam fol si ata plakat kuku...
Ani ja kalo mire edhe nese ben tma blejsh nje oberteil te bukur rückenfrei gäll se moda atje mmm Milanon vizitoje mos harro ok...
E une dal ne domodosola ta mar oberteilin (blusen) edhe ti pastaj vazhdo hahah :wink:

ShEjToNkA
14-10-04, 15:21
Hahahahahaahhaahaahah!
Livorekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, :evil: unė more i pyeta ata ,ama s'mė japėn pėrgjegjėje. Se mė thenė gjoja se Livoreka e dinė :!: :roll: :roll: ha-ha-haSHEJTANKA PO JA UN E DIJ JA KUSH, POR PER MOMENT, GENTEN NR 2, E NJOHEMI VETEM, UN,GENTA, DHE ARTANI,POR TE JAP FJALEN, SE NJE DIT, DOTE TREGOJ UN NESE NUK E ZBULON EDHE TI,,. HAHAHAHAH :wink: :wink:


Livorekaaaaaaaa, pasi po e dishi vetėm ju tė tre tė lutėm mė tregoni edhe mua se mė mbyti kurreshtja :?

livoreka bicio
14-10-04, 20:30
Hahahahahaahhaahaahah!
Livorekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, :evil: unė more i pyeta ata ,ama s'mė japėn pėrgjegjėje. Se mė thenė gjoja se Livoreka e dinė :!: :roll: :roll: ha-ha-haSHEJTANKA PO JA UN E DIJ JA KUSH, POR PER MOMENT, GENTEN NR 2, E NJOHEMI VETEM, UN,GENTA, DHE ARTANI,POR TE JAP FJALEN, SE NJE DIT, DOTE TREGOJ UN NESE NUK E ZBULON EDHE TI,,. HAHAHAHAH :wink: :wink:


Livorekaaaaaaaa, pasi po e dishi vetėm ju tė tre tė lutėm mė tregoni edhe mua se mė mbyti kurreshtja :? HAHAHAHAHH SHEJTANKA A EDHE TY ME KERRESHTJE, AAAA HAHAHAHHAH,PYETE GENTEN MENDOJ SE TE TREGON PASI QE E KE SHOQE. :wink: :wink: :wink:

ShEjToNkA
14-10-04, 20:37
Livorekaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: Mė plasėt po tregoni mė se kush na qenka ajooooooooooooo :?: :evil: :evil:

livoreka bicio
14-10-04, 20:53
SHEJTANKA PO TA TREGOJ VETEM GERMEN E FUNDIT, PASI QE TE KAM SHOQE TE MIRE.PRA GERMA E FUNDIT ESHT,,,,,A,,,,,HAHAHAHAH :wink: :wink: :wink:

ShEjToNkA
14-10-04, 20:54
SHEJTANKA PO TA TREGOJ VETEM GERMEN E FUNDIT, PASI QE TE KAM SHOQE TE MIRE.PRA GERMA E FUNDIT ESHT,,,,,A,,,,,HAHAHAHAH :wink: :wink: :wink:


Livorekaaaaaaaaaaa , e tash pasi e tregove germėn e parė po e di se kush qenka :arrow: :roll: :wink:

livoreka bicio
14-10-04, 20:57
SHEJTANKA PO TA TREGOJ VETEM GERMEN E FUNDIT, PASI QE TE KAM SHOQE TE MIRE.PRA GERMA E FUNDIT ESHT,,,,,A,,,,,HAHAHAHAH :wink: :wink: :wink:


Livorekaaaaaaaaaaa , e tash pasi e tregove germėn e parė po e di se kush qenka :arrow: :roll: :wink: JO MOJ NU KE GERMA E PAR POR E FUNDIT VALLA.HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
14-10-04, 20:59
Ckaaaaaaaaaaaaaaaaaa??? Pse ti as the vetė germėn e parė aaa????????? :roll:
Volla edhe unė hiq mirė s'po ndijė kohve tė fundit. :?


SP. Hahahahahhaaahahahahahahahaaaa

livoreka bicio
14-10-04, 21:03
MIRE SHEJTANKA SIPAS MENQURIS, APO HETIMEVE TE TUA CILA ESHT AJO VETEM PO TE PYES... :?:

ShEjToNkA
14-10-04, 21:07
MIRE SHEJTANKA SIPAS MENQURIS, APO HETIMEVE TE TUA CILA ESHT AJO VETEM PO TE PYES... :?:Si po mendon cila ėshtė ajo??
Po mendon pėr germė apo pėr atė vajzėn ,me ditė unė se cila ėshtė?????

livoreka bicio
14-10-04, 21:14
PER ATE FAT LUMEN CILA ESHTE HAHAHAHHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
14-10-04, 21:16
PER ATE FAT LUMEN CILA ESHTE HAHAHAHHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :wink:


Livoreka , mė japė rastė qė deri nesėr tė mendohėm e pastajė tė tregoi,OK?!

livoreka bicio
14-10-04, 21:20
OK DERI NESER DHE JO ME SHUM...,SA MUJTA ME KUPTUAR UN JE SHUM AFER PER ME GJET.HAHAHAHAHAH :wink: :wink: TE PERSHENDES :wink:

ShEjToNkA
15-10-04, 21:52
Ehh more Livorekaaaaaaaaa ,volla nė dertė mė ke qitė edhe ti :? A e di pse ???????????
Se qė 24 orė u mendova u c'mendova ,edhe nė fundė thashė ,s'di nė mujė e gjejė. Po ti a e di ore se kėtu tėrė emratė e kėtyre vajzave pėrfundoin me " A ".
S'di hiq si t'ia bėjė!!! Po a mundesh djalė bile edhe germėn e parafundit me ma tregu ???????? :roll:

livoreka bicio
15-10-04, 21:59
HA,HA,HA SHEJTANKA, PO EDHE GERMA E PARAFUNDIT ESHT E NGJAJSHME ME SHUM DISA NE FORUM.. JAN SHUM DISA QE I KAN 2 GERMAT E FUNDIT TE NJETA,DHE TANI BOHET SHUM BELAJE E MADHE... HAHAHAH :P :P :P :wink:

ShEjToNkA
15-10-04, 22:00
HA,HA,HA SHEJTANKA, PO EDHE GERMA E PARAFUNDIT ESHT E NGJAJSHME ME SHUM DISA NE FORUM.. JAN SHUM DISA QE I KAN 2 GERMAT E FUNDIT TE NJETA,DHE TANI BOHET SHUM BELAJE E MADHE... HAHAHAH :P :P :P :wink:


:roll: :roll: :roll:

E ani pra si t'ia bėjmė tashė???????? A me fillu me provu se mos po ia qėlloi ajo ?????????????????

livoreka bicio
15-10-04, 22:06
HA,HA,HA SHEJTANKA, PO EDHE GERMA E PARAFUNDIT ESHT E NGJAJSHME ME SHUM DISA NE FORUM.. JAN SHUM DISA QE I KAN 2 GERMAT E FUNDIT TE NJETA,DHE TANI BOHET SHUM BELAJE E MADHE... HAHAHAH :P :P :P :wink:


:roll: :roll: :roll:

E ani pra si t'ia bėjmė tashė???????? A me fillu me provu se mos po ia qėlloi ajo ?????????????????HA,HA,HA,HA. OK TASH KE NJE INDICIO ME TE LEHT.POR JO EDHE SHUM E LEHT. :wink: :wink:

ShEjToNkA
15-10-04, 22:25
Ok! Livoreka ,po provoi pra ,ndoshta ia qėlloi,po i pėrmendi disa ,e mos gabo me mė thonė se nuk janė as njė nga kėto :wink:


Dea , Murgesha , Diana , Maca , di1ta ,Mickoja ....????????????

livoreka bicio
15-10-04, 22:32
Ok! Livoreka ,po provoi pra ,ndoshta ia qėlloi,po i pėrmendi disa ,e mos gabo me mė thonė se nuk janė as njė nga kėto :wink:


Dea , Murgesha , Diana , Maca , di1ta ,Mickoja ....????????????HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA TY VETEM PROVO HAHAHAHAHHAHA :lol: :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
15-10-04, 22:53
Livorekaaaaaaaaaaaaaaa, :evil: je duke mė bėrė nervoz!!!
Tregom , a jam afėr pėr tė qėlluar se cila ėshtė apo joooo?????????? :twisted:

Gentiana
15-10-04, 23:05
Ka vuani jeni edhe ju!

ShEjToNkA
15-10-04, 23:07
Ka vuani jeni edhe ju!


Po be! Bile edhe atė pėr vatan se!

livoreka bicio
16-10-04, 13:21
Livorekaaaaaaaaaaaaaaa, :evil: je duke mė bėrė nervoz!!!
Tregom , a jam afėr pėr tė qėlluar se cila ėshtė apo joooo?????????? :twisted: HA HA HA HA. MOS U BEN NERVOZ AQE SHUM BRE SE NUK BEN.POR UN TE TREGOVA SE SI MUNDESH ME GJET JAN SHUM QE I KAN 2(DY) GERMAT E FUNDIT TE NJETA....TE PERSHENDES SHUMMMMM CIAOOOOO. :wink: :wink: :wink:

ShEjToNkA
16-10-04, 22:40
ncukkkkkkkkkkk Livoreka s'ka shancė me gjetė dot atė emer.
Tė lutėm ma be njė nderė dhe mė trego edhe germėn e parė?! :roll:

livoreka bicio
16-10-04, 23:05
ncukkkkkkkkkkk Livoreka s'ka shancė me gjetė dot atė emer.
Tė lutėm ma be njė nderė dhe mė trego edhe germėn e parė?! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: GERMEN E PARE SIQ PO SHIHET EDHE GERMEN E PAR ME TA TREGU SE SUN PO E QYLLOJSHE... :lol: :lol: :lol: :wink:

aferdita
17-10-04, 21:22
hahahah po nami qe qenka bere ketu be

shejtonka nuk eshte moj veshtir :lol: :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
17-10-04, 21:32
Afėrdita , edhe unė mendoia qė nuk ėshtė vėshtir ,por s'mė doli ashtu!
Se ky Livorekaaaaaa krejt filloin pėr sė mari me germė tė parė e ky pėr sė mbrapshti me germė tė fundit :? :twisted:

livoreka bicio
17-10-04, 22:01
Afėrdita , edhe unė mendoia qė nuk ėshtė vėshtir ,por s'mė doli ashtu!
Se ky Livorekaaaaaa krejt filloin pėr sė mari me germė tė parė e ky pėr sė mbrapshti me germė tė fundit :? :twisted: HA HA HA SHEJTANKA, A PO E SHEH SE NUK ESHT VESHTIR ME QILLU, SIQ THA EDHE AFERDITA, POR NESE NUK E QYLLON ME NDIHEMEN E AFERDITES, DOTA GJEJSH ME SIGURI... HA HA HA HA . :lol: :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
17-10-04, 22:02
Afėrdita , edhe unė mendoia qė nuk ėshtė vėshtir ,por s'mė doli ashtu!
Se ky Livorekaaaaaa krejt filloin pėr sė mari me germė tė parė e ky pėr sė mbrapshti me germė tė fundit :? :twisted: HA HA HA SHEJTANKA, A PO E SHEH SE NUK ESHT VESHTIR ME QILLU, SIQ THA EDHE AFERDITA, POR NESE NUK E QYLLON ME NDIHEMEN E AFERDITES, DOTA GJEJSH ME SIGURI... HA HA HA HA . :lol: :lol: :lol: :wink:


:shock: :shock: :shock: PO aaaaaaaaaaa????????
Atė herė mos qenka Afėrdita ?????????????????? :roll:

livoreka bicio
17-10-04, 22:38
Afėrdita , edhe unė mendoia qė nuk ėshtė vėshtir ,por s'mė doli ashtu!
Se ky Livorekaaaaaa krejt filloin pėr sė mari me germė tė parė e ky pėr sė mbrapshti me germė tė fundit :? :twisted: HA HA HA SHEJTANKA, A PO E SHEH SE NUK ESHT VESHTIR ME QILLU, SIQ THA EDHE AFERDITA, POR NESE NUK E QYLLON ME NDIHEMEN E AFERDITES, DOTA GJEJSH ME SIGURI... HA HA HA HA . :lol: :lol: :lol: :wink:


:shock: :shock: :shock: PO aaaaaaaaaaa????????
Atė herė mos qenka Afėrdita ?????????????????? :roll: HA HA HA HA. AFERDITA JO MOJ, QFAR AFERDITA,EDHE TI MA, PERPEK KE KA JA QYLLON. HA HA HA HA :wink: :wink: :wink:

ShEjToNkA
17-10-04, 22:42
Livoreka po aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa????

Atėherė po i pėrmendi edhe disa tjera pasi qenkam afėr ,bėnė?????????

livoreka bicio
17-10-04, 22:47
Livoreka po aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa????

Atėherė po i pėrmendi edhe disa tjera pasi qenkam afėr ,bėnė?????????HA HA HA HA,SHEJTANKA, SHEJTANKE ,QA JE TY..... PROVOJE, PROVOJE, KESHTU LODHESH PAK, DHE TE MERR GJUMI ME MIRE. HAHAHAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: ME KAN UN DERI TASH E KISH QYLLU. :wink: :wink:

ShEjToNkA
17-10-04, 22:52
Livorekaaaaaaaaaaaaa, shujjjjj se qyshė mė ke lodhė me kėto mendime phaaaaa kur hallall s'ta bėjė :? :?
Ama unė po i prėmendi edhe disa e nėse s'ia qėlloi edhe kėsaj herė ,tė lutėm e meritoi me mė tregu ti vetė apo joo??????Bėhu djalė i mirė dhe tregom!


A mos ėshtė njėra nga kėto ?????
anna , Luana , Vera ,jeohona , Zana .........??????????????? ( Inshalla nuk thua se as nga kėto nuk ėshtė as njėra?!)

livoreka bicio
17-10-04, 22:58
Livorekaaaaaaaaaaaaa, shujjjjj se qyshė mė ke lodhė me kėto mendime phaaaaa kur hallall s'ta bėjė :? :?
Ama unė po i prėmendi edhe disa e nėse s'ia qėlloi edhe kėsaj herė ,tė lutėm e meritoi me mė tregu ti vetė apo joo??????Bėhu djalė i mirė dhe tregom!


A mos ėshtė njėra nga kėto ?????
anna , Luana , Vera ,jeohona , Zana .........??????????????? ( Inshalla nuk thua se as nga kėto nuk ėshtė as njėra?!)SHEJTANKA VALLA MIR KE FILLU, POR NUK I KE PERMEND, EDHE DISA QE PERFUNDOJN, NE ATA GERMA TE FUNDIT... VALLA JE KA ME BEFASON,HA,HA,HA,HA, :wink:

ShEjToNkA
17-10-04, 23:01
Livorekaaaaaaaaaaaaaaa , nėse tė befasoi tė lutėm mė trego dhe ma shuajjjj kureshtjen se as gjumi s'po mė zenė si duhet :twisted: :twisted:

livoreka bicio
17-10-04, 23:08
Livorekaaaaaaaaaaaaaaa , nėse tė befasoi tė lutėm mė trego dhe ma shuajjjj kureshtjen se as gjumi s'po mė zenė si duhet :twisted: :twisted: SHEJTANKA TE TREGOJ, NESE MARTOHEM ME TE.OSE TA BEJ TE MUNDUR, ME TE TREGUA AJO VET TY NE MESAZH PRIVAT. OK EDHE THUAJ QE NUK JAJ FER DJAL VOLLA... :wink: :wink: :wink: SANTE BENE GJUMIN RAHAT OK. :P :P :P

ShEjToNkA
17-10-04, 23:14
Livorekaaaaaaaa , ok tashė do tė fjeti mirė!
Ama tė lutėm mos e shtyni edhe gjatė ,dhe mė tregoni sa mė parė qė tė ėshtė e mundur. Mos pritė deri tė martoheni ,po thujė letė mė tregon qysh nesėr nė M/P,Ok? :wink:

livoreka bicio
18-10-04, 21:59
Livorekaaaaaaaa , ok tashė do tė fjeti mirė!
Ama tė lutėm mos e shtyni edhe gjatė ,dhe mė tregoni sa mė parė qė tė ėshtė e mundur. Mos pritė deri tė martoheni ,po thujė letė mė tregon qysh nesėr nė M/P,Ok? :wink: TUNG SHEJTANKA. A KE FLET PRAM MIRE :?: ,DHE HELBETE A MOS KE NAJ INFO TE RE SOT ME NAJ MESAZH PRIVATE,NGA AJO TY PO E DIN MA,HAHAHAHAHAHA :wink:

ShEjToNkA
18-10-04, 22:02
Hahahahahahahaahahaahahahaahahaahaahh!

Livorekaaaaaaa :evil: ,jo volla boll i hallakata M/P se kisha pas kogja kallabėllka sot ama ,pėr dic tė till ncukkkkkkk kurgjaaaaa :cry:

livoreka bicio
18-10-04, 22:12
AIJ, AIJ, AIJ, BOLL KEQ VOLLA ,ANI MUA AJO ME KA THAN, SE TE KA TREGUAR SOT,, DHE A E DIN SE SA ME KA ARDH MARRE :oops: :wink:

ShEjToNkA
18-10-04, 22:15
AIJ, AIJ, AIJ, BOLL KEQ VOLLA ,ANI MUA AJO ME KA THAN, SE TE KA TREGUAR SOT,, DHE A E DIN SE SA ME KA ARDH MARRE :oops: :wink:


Ani edhe marre ?? Phaaa djalė po cka po donė me tė ardhė marre, po kurgja nuk ėshtė djalė qyy
Hejj tė lutėm i thuajė edhe njė herė se le tė ma dėrgon atė M/P kurgja nuk ėshtė ,OK!?

livoreka bicio
18-10-04, 22:23
AIJ, AIJ, AIJ, BOLL KEQ VOLLA ,ANI MUA AJO ME KA THAN, SE TE KA TREGUAR SOT,, DHE A E DIN SE SA ME KA ARDH MARRE :oops: :wink:


Ani edhe marre ?? Phaaa djalė po cka po donė me tė ardhė marre, po kurgja nuk ėshtė djalė qyy
Hejj tė lutėm i thuajė edhe njė herė se le tė ma dėrgon atė M/P kurgja nuk ėshtė ,OK!?POR UN MENDOJ SE SOT TE KA SHKRUAR, POR, NDOSHTA I KA ARDH MARRE, ME TE TREGU,PO NEJSE UN PO I THEM PRAP ME TE DERGU NJE ,M/P... :wink:

ShEjToNkA
18-10-04, 22:33
Ok! Livoreka ,atėherė unė e presė M/P nga ajo :wink:

livoreka bicio
18-10-04, 22:43
Ok! Livoreka ,atėherė unė e presė M/P nga ajo :wink: OK SHEJTANKA, VETEM MOS HARRO ME TREGON EDHE MUA KUR TE TREGON AJO, OK HA,HA,HA,HA :lol: :lol: :lol: :wink:

aferdita
19-10-04, 18:49
Genta hala nuk je kthyer a??si po shihet te paska pelqy ne itali :P :lol: :lol: :lol:(scherz :wink: )

Urata
20-10-04, 22:05
hmmmmmmmmmmmmmmm GENTA e mire e bute u knaq n'Itali e hajt ......