PDA

View Full Version : Nora Istrefi &Jehona Sopi (a) ishin nė lidhje me Stiven Shuk?


Dilaver
08-01-08, 01:58
Nė pėrmbyllje tė vitit 2007 u pėrhapėn thashetheme te diskutueshme ku u njollosen fort keq kėngėtarėt Nora Istrefi $ Jehona Sopi. Faqe elektronike e tė shtypura shkruan se kėto dyja ishin nė lidhje intime me Stiven Shuk. Kėngėtarėt e kishin pėrjetuar keq lansimin e kėtij lajmi bombastik, pėr tė cilin pohojnė se nuk ėshtė i vėrtetė pos thashetheme. Jehona mes miqėsh ka shpreh shqetsimin e saj, ndėrsa Nora e ka demantuar lajmin duke thėnė sė; ajo kurrė nuk e ka njohur Stiven Zhugėn. Asnjėna nga tė permendurat nuk kan pranuar tė prononcohen pėr gazetat as faqet duke injoruar ofertat e gazetarėve kosovarė.

Gjumashja
08-01-08, 11:20
ju paste be mire.... kane qene apo nuk kane qene.... nuk po me hyn ne pune asgje jeta private e tyre...

Dukagjinas_i
08-01-08, 12:44
,,,s'eshte shum per tu habitur, shiqo spotet e t'dyjave....vetem revista Playboy ka mbet pa ju ofru kontrat !!!

BE LK
09-01-08, 15:24
,,,s'eshte shum per tu habitur, shiqo spotet e t'dyjave....vetem revista Playboy ka mbet pa ju ofru kontrat !!!
hahahahhahahahaahahahhaahaahahahahhahahahahahahaaa hah

Pupi
09-01-08, 16:23
ju paste be mire.... kane qene apo nuk kane qene.... nuk po me hyn ne pune asgje jeta private e tyre...
Kush ? ja po m'hyn edhe kogja mir bile.
Nora e ka prapanicen mė tė rrumbullakėt se Jehona.
Jehona gjithė ajo zojė me ja dh....... gjithfarllomanit

Gjumashja
09-01-08, 19:31
pse nuk i merr me i dergu ne shtepi pra... mbase te pelqekan aq shume... nora eshte e bukur mirpo nuk ka tru ne koke... edhe jehona po te ishte ne rregull do ishte se bashku me burrin e saj....

Pupi
09-01-08, 20:13
pse nuk i merr me i dergu ne shtepi pra... mbase te pelqekan aq shume... nora eshte e bukur mirpo nuk ka tru ne koke... edhe jehona po te ishte ne rregull do ishte se bashku me burrin e saj....
Ha,hahahahahaha
A mue mthe a ?
mo qik mos ma ban atė tė mirė.

Gjumashja
18-01-08, 10:26
kam ndegju se kane qene te kercenuara... andaj eshte dasht te kene afere me Stivenin... deshen apo nuk deshen, shpirti i embel eshte...

ninnela
20-01-08, 00:44
Ksaj i thone pa honger huder era kurr nuk te vjen :biggrin:

LABI
22-01-08, 16:24
Po dikush ato duhet me i lidhe ...:tongue: ose Stiveni , ose Joni, ose Hashimi, Luta, ..... Pasi qe ata e kane ma te madhe (pazarine) .... Cdo gje kategorizohet ne baze te disa kritereve , poashtu dhe njerezit .

BE LK
22-01-08, 16:26
Po dikush ato duhet me i lidhe ...:tongue: ose Stiveni , ose Joni, ose Hashimi, Luta, ..... Pasi qe ata e kane ma te madhe (pazarine) .... Cdo gje kategorizohet ne baze te disa kritereve , poashtu dhe njerezit .
Ekonomist i forte eshte ky....:D