PDA

View Full Version : Qikat e sodite.


gazi-de
10-02-09, 16:08
http://www.youtube.com/watch?v=tFjdphH8c9Q :mad::biggrin:

gazi-de
10-02-09, 16:13
shum jon demelave:biggrin:

ritta
10-02-09, 16:15
http://www.youtube.com/watch?v=tFjdphH8c9Q :mad::biggrin:


Gaz a ti je kengetari a ?:biggrin::wink:.............

gazi-de
10-02-09, 16:17
Gaz a ti je kengetari a ?:biggrin::wink:.............
po moj vaj i burrit eshte kenga:biggrin:

Dallandyshja_718
10-02-09, 16:19
Kjo teme nuk vlen per mua, vetem per ēika t'mia...:biggrin:

ritta
10-02-09, 16:24
po moj vaj i burrit eshte kenga:biggrin:ani sa mir po kendon se ..........:cool:

Prishtinasja_
10-02-09, 16:52
http://www.youtube.com/watch?v=tFjdphH8c9Q :mad::biggrin:

Edhe kjo kenge po i pershtatet temes....:biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=YJG6QwTCBxc

e_martumja
10-02-09, 17:12
Boll te mira jane qikat e sodit :biggrin:


Ajt nje kenge sa per disponime per qikat :biggrin:
Afrimi dhe Dani - Me qikat e sodit ne hall kam ra

http://www.youtube.com/watch?v=bGx9PI7yLGs

Prishtinasja_
10-02-09, 17:32
Boll te mira jane qikat e sodit :biggrin:


Ajt nje kenge sa per disponime per qikat :biggrin:
Afrimi dhe Dani - Me qikat e sodit ne hall kam ra

http://www.youtube.com/watch?v=bGx9PI7yLGs
Ashtu bre e martume fol...se si po duket kan marre iniri n'eve ! :redface::rolleyes:

p.s. Kenges ja kam l'shua zanin n'kup t'qiellit ! :cool:

e_martumja
10-02-09, 17:37
Ashtu bre e martume fol...se si po duket kan marre iniri n'eve ! :redface::rolleyes:

p.s. Kenges ja kam l'shua zanin n'kup t'qiellit ! :cool:kujdes qiko po shurrdhohesh e tani nuk ndin mire kur t'fol vjerra :biggrin:Oh mos ja merr per t'madhe se krejt prej lakmis e kan :biggrin:

Prishtinasja_
10-02-09, 17:53
kujdes qiko po shurrdhohesh e tani nuk ndin mire kur t'fol vjerra :biggrin:Oh mos ja merr per t'madhe se krejt prej lakmis e kan :biggrin:

Hhahahaha :tongue::tongue:

Jo, besa mire e ke ! Sepse shpesh me ka ndodh me i ndi (t'martumet) duke thene "Knaqu sa je e re dhe pa martua" :biggrin: !

Albonita
11-02-09, 15:41
http://www.youtube.com/watch?v=tFjdphH8c9Q :mad::biggrin:
Pse more ..Gazi... per bes bash miree Cikat e sotit jan te zojat e vetetit...edhe nuk jan te mvarura perj askujt hiq ..qy..... cka koke ba nervoz ti hahahahhaha me cikaaa.....Ohh Ti ke m emarr nje cik te vyer se ne secilen pik ka met niguee..!Me cikat e Sotit ska..gjdo hap kan kujdes ndaj vetes..:smile:

elsaaa08
24-06-09, 18:16
ska me qika te sodit shum te mira jena veq kush na ka inati hehe

Kaqanikasja
24-06-09, 18:50
Valla veq inati kush i ka se ska me qikat e sodit

Zhaneta
24-06-09, 18:59
Valla veq inati kush i ka se ska me qikat e sodit

OOOOO goja t'lumt e Nderuara...:wink:

Qika^Me^Kule
24-06-09, 19:05
Valla veq inati kush i ka se ska me qikat e sodit

une mendoj se askush inati askujt nuk ja ka,,,, dhe cdo vajz e vlerson veten dhe e tregon edukaten e vet dhe mencurin e vet se sa ka vlersim ndaj tjerve...!!!

Por si do coft shpresoj te jet te gjitha te mira

pirro
24-06-09, 19:26
.... po nuk jane keq, kan perparu nom koheve te fundit

hasanmehmeti
25-06-09, 12:13
Sigurisht qe kane perparu, por ne c'fare drejtimi se !!??

...merre nje mindil nese don ta sqarosh se te duhet.

gazi-de
25-06-09, 12:16
Kape njeren e meshoj tjetres:cool:

rafet llapjani
25-06-09, 13:51
mashallah mashallahhhhhhhhhhhhhhhhh

Kaqanikasja
25-06-09, 14:41
une mendoj se askush inati askujt nuk ja ka,,,, dhe cdo vajz e vlerson veten dhe e tregon edukaten e vet dhe mencurin e vet se sa ka vlersim ndaj tjerve...!!!

Por si do coft shpresoj te jet te gjitha te mira

Paj ti nqs je femer e thua edhe vet kete fjal e tash qe don me mu kundervy ajo eshte krejt tjeter send

Makresh
25-06-09, 16:09
Kape njeren e meshoj tjetres:cool:


Po ti te kukshe i dhunshem per femra bre :biggrin:

Qikat e sodit ? .spi kupton askush ?!

gazi-de
25-06-09, 16:15
Po ti te kukshe i dhunshem per femra bre :biggrin:

kush te tha more tyyyy:rolleyes:mos shehidja,tube ka rrejt:biggrin:

Eddi
25-06-09, 16:20
qikave sodit tregova kuleten plot,nxjerrva para aty paketen e cigares dhe osht e jotja
nuk te duhet te besh me shume per ta fitue :smile:
sorry qika,a?

Makresh
25-06-09, 16:22
kush te tha more tyyyy:rolleyes:mos shehidja,tube ka rrejt:biggrin:

Menxi qe folke, tha ma ka thy kryt tu i mshu ni qetres ahahahahaha

gazi-de
25-06-09, 16:26
Menxi qe folke, tha ma ka thy kryt tu i mshu ni qetres ahahahahaha
e po keto jon qikat e sodite:cool::biggrin:

AliSia
31-08-10, 20:36
359C0QJtRfY&feature

Elina
31-08-10, 22:30
qikave sodit tregova kuleten plot,nxjerrva para aty paketen e cigares dhe osht e jotja
nuk te duhet te besh me shume per ta fitue :smile:
sorry qika,a?


JO jo,hic s'ki cka sorry-sh...ashtu esht,,,ani kurgjo kuleten,sa kur ta qet nje cigare tipi...avavav shpi te ban......haj mozo ma keq per ne :tongue:

teutaA
01-09-10, 02:51
qka po bajn ejjj :tongue:

lovely
01-09-10, 05:57
qka po bajn ejjj :tongue:


po ninojne hahahahahahahahaa :P

Suelaa
01-09-10, 08:24
Gocat !!
jane te katekorive te ndryshme, po ashtu ne edukat, ne mendime. Po ne pergjesi mire.:smile:

Lapsi
01-09-10, 12:32
te mira jane, ua lyp nje te japin dy ...kafe

tipi engjellor
01-09-10, 15:43
po qikat e sodit se di pak me veshtire me ju pershtat familjes se te bukura po duken te gjitha se e mbajn veten me mire po ngapak po fluturojn hahah

teutaA
01-09-10, 17:21
po ninojne hahahahahahahahaa :P

qyqyqy a per qata i kan qit ne qender te vemendjes aa ewww un kujtojsha qe meshkujt smerren me llafe:smile: