PDA

View Full Version : Hajde qka keni ni sot me kallzu ktu


bonboni
27-09-06, 16:54
Pra kjo tem osht qka nini me kallzu amo drejt hahahahaha :P:P:PUne sot skom ni sen qe ni naj sen ma von ju kallzoj :P:P

Dardan Kastrati
27-09-06, 19:08
bonboni te lutem ne drejtshkrim te jene me i qarte !

jadore
27-09-06, 20:37
..kan thone "bonbon" qe prej te shtunes do te permisohet moti ...nuk e dij valla "bonbon"sa ashte e drejt ...

Zero Cool
27-09-06, 20:43
pse qka ka koha boll e mire eshte qy :wink:

jadore
27-09-06, 20:48
pse qka ka koha boll e mire eshte qy :wink:


.(..hahahaha ),mire e ke ,( mendova qe gjithkahe shi eshte )
po foli per ku jam Une more , se tash ai dielli i Hollandes nuk nxehne gjithkah njesoj ..

Gentiani
27-09-06, 21:14
Jador, kam dėgjuar se nėn nickun Jador po shkruante Reana! Edhe mė ka shkuar mendja qė humbi njė kohė dhe tek pėrnjėherė u paraqit nga Gjermania.


Ani mirė, vetėm na trego se ėshtė e vėrtetė :tongue: :tongue: :tongue: :wink:

Mos provo ta demantosh me nikun tjetėr, qė nuk ėshtė e vėrtetė...Dakord! ha,hahaaaaa

jadore
27-09-06, 21:28
Jador, kam dėgjuar se nėn nickun Jador po shkruante Reana! Edhe mė ka shkuar mendja qė humbi njė kohė dhe tek pėrnjėherė u paraqit nga Gjermania.


Ani mirė, vetėm na trego se ėshtė e vėrtetė :tongue: :tongue: :tongue: :wink:

Mos provo ta demantosh me nikun tjetėr, qė nuk ėshtė e vėrtetė...Dakord! ha,hahaaaaa


...hahaha ...........NO COMENT


.... provo te qellosh cili eshte nicku i Ri .qe e kam ne qarkullim ..............!!(haha)

Gentiani
27-09-06, 21:50
...hahaha ...........NO COMENT


.... provo te qellosh cili eshte nicku i Ri .qe e kam ne qarkullim ..............!!(haha)

Nikat tjerė pėr shkak tė diskrecionit nuk i ceka :tongue: Ndoshta ke menduar "cilėt janė nikat" tjerė, qė i ke vendosur ose do ti vendosėsh nė listėn pėr qarkullim :tongue: :tongue: :tongue:

jadore
27-09-06, 21:57
Nikat tjerė pėr shkak tė diskrecionit nuk i ceka :tongue: Ndoshta ke menduar "cilėt janė nikat" tjerė, qė i ke vendosur ose do ti vendosėsh nė listėn pėr qarkullim :tongue: :tongue: :tongue:

kuptohet une ne liste te qarkullimit po ,edhe ne diskecion (duke i mbajte te plote) , Gentjani ne sypozim te atyre nick-ave , po tjeret pse i lene ne dyshim se ...tregoj Gentjan tregoj ...........(hahaha)

LOJETARI
27-09-06, 22:17
Nikat tjerė pėr shkak tė diskrecionit nuk i ceka :tongue: Ndoshta ke menduar "cilėt janė nikat" tjerė, qė i ke vendosur ose do ti vendosėsh nė listėn pėr qarkullim :tongue: :tongue: :tongue: hahahaha

kam pershtypjen se Ti Gentiani po i frigoheni finales keshtu qe keni filluar fushaten e presionit psikologjik hhahhahahaah

Gentiani
27-09-06, 22:30
hahahaha

kam pershtypjen se Ti Gentiani po i frigoheni finales keshtu qe keni filluar fushaten e presionit psikologjik hhahhahahaah

Lojėtar, fushatat janė tė lejuara, kam vendosur ta luftoj korrupsionin, besa njė herė hoqa dorė nė rastin e Jador dhe nuk dola me gjithė arsenalin e argumenteve pėr opinion, por sa mė shumė qė ofrohet finalja do e shpalos programin ha,hahahaaaa :tongue: :tongue: :tongue: :wink:

jadore
27-09-06, 22:42
Lojėtar, fushatat janė tė lejuara, kam vendosur ta luftoj korrupsionin, besa njė herė hoqa dorė nė rastin e Jador dhe nuk dola me gjithė arsenalin e argumenteve pėr opinion, por sa mė shumė qė ofrohet finalja do e shpalos programin ha,hahahaaaa :tongue: :tongue: :tongue: :wink:.... a lejohen bre te pakten pauza gjate fushatave ( hahahaha) dal ta ndezi more nje cigare ne terasse......( besa duhet 10-12 -te ti ndezi sa argumetet qenkan ) ahhahahaha

Paradox_13
27-09-06, 22:59
.... a lejohen bre te pakten pauza gjate fushatave ( hahahaha) dal ta ndezi more nje cigare ne terasse......( besa duhet 10-12 -te ti ndezi sa argumetet qenkan ) ahhahahaha

Oh Jador mosni ju lutem po e shkatrroni shendetin me tera keto cigare...:smile:

http://www.fotosearch.com/comp/BNS/BNS304/vic077.jpg

bonboni
28-09-06, 01:28
Ku sa shum paskit pas me kallzu bre ahahahahahhhahah .... zero_cool vallahin edhe une kom ni qe nime koha kishe me marr e keqe :P:P .....
Sot qka kom bo kom msu pak kom dal krejt kapak .....

qyqavica
21-12-06, 23:58
sot kam ni qe me te 01,01,2007 po u ndrojshin motet. hah a eshte e vertet more qka po thuni ju

Toni_i_omel
15-04-07, 02:50
NITA SE KOSOVA RERUBLIK PO NA BAHET.....

KURSE LEKA ZOGU - II DON ME BAE SHQIPNIN MBRETERI ......

Dhe Skocia paramendohet me bae Referendum e masnej skae UK - United Kingdom

dhe dihet na shqiptaret Mbreterit e Bashkuara Shqiptare bahemi hehehhehe TU U BAE JENA.GJERE SA SHOFMI FILMA BARDH E ZI....HHEHEH

RiannA
15-04-07, 09:37
Sot deshta me ju than: RRNOFT NEXHAT DACI

Ju pershendes

Xuki
15-04-07, 11:44
Sot deshta me ju than: RRNOFT NEXHAT DACI

Ju pershendes

hahahahhahahahahahhahahahahahhahahaa.......ohhhh ty t'pasha sonte me dy sytė e mi!


Edhe unė po ju them rrnoft Nexhat Daci!

RiannA
15-04-07, 12:12
Xuki hahahahaha NORMAL qka menofte ti....hehe


pra edhe njo kam per te than sot: RRNOFT SINAN "shaaaci jem" VLLASALIU