PDA

View Full Version : Ku ka ze s'eshte pa gje ;;; kan thene dikur!!!


Honesty^uk.
18-10-04, 22:27
Sonte duke kaluar ketej pari, disa persona ishin duke diskuatur, por kur une kalova afer tyre ata e nderpren biseden, dhe une arrita te degjoj vetem keto fjale::;;URATA KA ARDHUR NE KETE FORUM PER TE GJETUR NJE DJALE;;;; dhe une kalova ne mendime, sepse me sa une di gje ajo e ka nje. :lol:
Si mendoni more ju te tjere, a keni degjuar gje .


Thashetheme te kendshme dhe pa pengesa ju uron
Honesty

Barbaroza
19-10-04, 11:44
O Urata eshte beqare dhe po e pelqen Gjebrailin dhe une do jem msitja o njerezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz


:lol: :lol:

Murgesha
19-10-04, 12:15
Po bre Beqaresh e kemi, pėr atė po e don Gjebrail Beqarin.

Kercovari
19-10-04, 16:42
Ndoshta Urata e njeh mire!Perndryshe,te duash Gjebrailin do te thote te pranosh edhe vdekjen.
Jo.Jo.S`mendova per kete te forumit.Hiqe more qat nick se po me rrenqethet trupi!

Urata
19-10-04, 17:42
Sonte duke kaluar ketej pari, disa persona ishin duke diskuatur, por kur une kalova afer tyre ata e nderpren biseden, dhe une arrita te degjoj vetem keto fjale::;;URATA KA ARDHUR NE KETE FORUM PER TE GJETUR NJE DJALE;;;; dhe une kalova ne mendime, sepse me sa une di gje ajo e ka nje. :lol:
Si mendoni more ju te tjere, a keni degjuar gje .


Thashetheme te kendshme dhe pa pengesa ju uron
Honesty

Perzete diqysh titulli i temes hiq s'ma qoj .....................................
deshiren per me lexu se diqysh mu dukte se brenda eshte krejt kerrsh prej llafeve te marume me grrep!

UNE jam BEQARESH ashtu siq eshte GJEBRAILI BEQAR mos u ardhte merzi!

Shih ti HONESTY, mos maru thashethema me krrabza, ok! Se po nderhyn ne pune te midisme dhe po bahet naj harakiri masnej!

Honesty^uk.
19-10-04, 19:21
Perzete diqysh titulli i temes hiq s'ma qoj .....................................
deshiren per me lexu se diqysh mu dukte se brenda eshte krejt kerrsh prej llafeve te marume me grrep!

UNE jam BEQARESH ashtu siq eshte GJEBRAILI BEQAR mos u ardhte merzi!

Shih ti HONESTY, mos maru thashethema me krrabza, ok! Se po nderhyn ne pune te midisme dhe po bahet naj harakiri masnej!

qyqyqy edhe ti pas sipas titujve po i frekuentojshe TEMAT a??

Ateher baqari te mbar ju uroj ty dhe Gjebrailit,dhe ishalla bani dasem ndonjehere se a mos degjoj dhe vi, edhe nese s'me thirrni, por ruju se po i ngaterroni vendet ndonjehere :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dhe zoti mos e thasht me hy une ne punet e midisme

Urata
19-10-04, 21:13
A ke degjue ndoj gje tjeter o efendi Honesty!

Honesty^uk.
19-10-04, 21:41
A ke degjue ndoj gje tjeter o efendi Honesty!

mushterit i kam nxjerrur per te me mbledhur informata per ty e nderuar por ruju keto dite

ShEjToNkA
19-10-04, 22:56
Pėr Uratėn e mahallės tė poshtme e keni fjalėn aa??
Po more ajo ėshtė e martume nanė e 5-6-7 fėmive qyy, edhe nime ajo s'ishė kėrka volla ,kishė ardhunė kėtu me kėrku djalė phaaaa :roll: :roll:
Cfarė kohe ka ardhunė??!!

Urata
20-10-04, 21:09
Shejtone, a mos po t'vie pak inati qe une me 5-6 femije e po kam shance me gjete tjeter a? Lyp lyp se edhe ti e gjon!

Honesty^uk.
21-10-04, 15:17
5---6 femijeeeeeeeee :?: :?:
cfare nuk degjon njeriu ne ditet e sotshme, kesaj i thone arritje, edhe te jesh beqar edhe ti kesh 5- 6 femije, (perjashtohen adoptimet) :wink:

Barbaroza
21-10-04, 17:24
Shejtone, a mos po t'vie pak inati qe une me 5-6 femije e po kam shance me gjete tjeter a? Lyp lyp se edhe ti e gjon!

Hahahahaahaha inxhe,sa e zonja je,hahahahahahaaaaaaaaaaa,lum per dajkon tim :)

Urata
31-10-04, 14:58
Shume po "me vie inati" qe ju ma t'reja po dini keshtu mu lazdrue sa zogjte, sa lulet, sa zemrat, sa t'puthmet po dini me i portretizue!

Honesty, a ka ndoj te thene tjeter, se shume po kam qejf me dite!???

Tomori
31-10-04, 16:07
[quote="Urata"]Shume po "me vie inati" qe ju ma t'reja po dini keshtu mu lazdrue sa zogjte, sa lulet, sa zemrat, sa t'puthmet po dini me i portretizue!
-Urata le te miren me portretizime, qke ti kryesore ti je me Tomorin, pa portrezime por je vazhdimisht drejt-persdrejti me Tomorin :wink:

Honesty^uk.
31-10-04, 17:29
Honesty, a ka ndoj te thene tjeter, se shume po kam qejf me dite!???

E nderuar urtesia juaj "Urata"
deri me tani disponojm vetem keto te dhene :wink: agjentet jane ne kerkim, dhe do ju njoftojme me njehere sapo te kemi te reja tjera.

Tung
Honesty