PDA

View Full Version : a keni ndegjue halla e madhe don me u martue ahahhhhaha


vushtrria
25-01-05, 20:46
simbas do fjaleve qe kam degjuar halla e madhe po don me u martue :lol:

valla nuk e di ket halle e patem edhe kjo tashe...... hiq nuk jam kah e besoi :lol: :lol:

halla e madhe
25-01-05, 21:36
Vushtrria_o ty te rafte zhuga,po qysh ma ngjite kete semundje more...hahaaa...a mos ndoshta ti po lyp nuse ..se.... hahahaa...ani ani :lol: :lol:

Barbaroza
25-01-05, 21:37
simbas do fjaleve qe kam degjuar halla e madhe po don me u martue :lol:

valla nuk e di ket halle e patem edhe kjo tashe...... hiq nuk jam kah e besoi :lol: :lol:

Ani de se edhe kjo eshte ne rend martese,qy. :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
25-01-05, 23:29
Jo ishalla, pse a ish nda me kete qe eshte kane aaaaaaaaaa, kush ju tregoj more

Barbaroza
26-01-05, 17:19
Jo ishalla, pse a ish nda me kete qe eshte kane aaaaaaaaaa, kush ju tregoj more

Jo moj DEA se Halla ka qene beqare prej fillimit,bile kur kish degju nga shpalljet se ketu behen dasma e njoftime,menjehere kish ngarende te anetaresohet me shprese se do ta gjeje fatin.Une ia kam gjetur nje djale te mire,por po e presim sa te vije nese do te pajtohet me propozimin tim. :lol: :lol: :wink:

aferdita
26-01-05, 18:56
simbas do fjaleve qe kam degjuar halla e madhe po don me u martue :lol:

valla nuk e di ket halle e patem edhe kjo tashe...... hiq nuk jam kah e besoi :lol: :lol:

uh Vushtrria kush nuk don me u martu sot :lol: :lol: :lol:

Murgesha
26-01-05, 22:41
More mos u ēuditni aq shumė, pse po don me u martu, po gjenjani mė shpejt e mos tė na hjek keq Halla. :lol:

uliksi31
27-01-05, 00:05
More mos u ēuditni aq shumė, pse po don me u martu, po gjenjani mė shpejt e mos tė na hjek keq Halla. :lol:

Per bese nuk eshte leht me ja gjet Halles.Me duket se nuk ka taman si duhet per Hallen :wink: :lol:

halla e madhe
27-01-05, 13:14
Bafshit hajr te gjithe qe paskeni ra ne dert per hallen..hahahaha :wink: :lol: :lol: Zoti ishalla ja ka ruajt nafaken gjithkujt,edhe mua me ne fund....haj medet jane tranu edhe hallat krejt..hahahaa :lol: :lol:

Murgesha
27-01-05, 13:31
Bafshit hajr te gjithe qe paskeni ra ne dert per hallen..hahahaha :wink: :lol: :lol: Zoti ishalla ja ka ruajt nafaken gjithkujt,edhe mua me ne fund....haj medet jane tranu edhe hallat krejt..hahahaa :lol: :lol:


Jo bre Hallė se nuk ėshtė se jemi tranu, por po kemi qejf.
E qefi kanė thėnė me pare nuk blihet. :wink:

uliksi31
27-01-05, 15:06
Shkruajani Halles nje grusht emra e te zgjedhi vet per qef :shock: Se shtek qe del halla neper kafiqa e disco ska :lol:

vushtrria
28-01-05, 16:43
qe moj halle duhet me ma dit per nder une u bana shkaktar e do me te dal kysmeti shikoje sa njerezit jan te interesuar oj halle e po me duket se ma ne funde edhe per juve po behet mire ahahahahah

halla e madhe
28-01-05, 17:51
Vushtrria_ah ty nusja ta theft komen :lol: :lol: more u cmenden rejat e mija kur moren vesh qe vjehrra po lyp burr :lol: :lol: medet per hallen :cry:

Dreni30
29-01-05, 05:13
Vushtrria_ah ty nusja ta theft komen :lol: :lol: more u cmenden rejat e mija kur moren vesh qe vjehrra po lyp burr :lol: :lol: medet per hallen :cry:
Jo moj Halla e Madhe por prej gezimit e kan pas ani kur kan ndegju se ti po martohesh po menjehere edhe dasma behet qyyy.
Ani qysh te kena veq nje halle , oh pasha te madhin ty kena me te ba ma te miren nuse, bile edhe qikat ma te mira kena me ti qu e me te ndreq. kukukukuku halla jone. :lol: :lol: :wink:

halla e madhe
29-01-05, 11:50
Ah more Dreni,nji fjale e vjeter popullore thote:"Prit magar se po te del bar"..haahaha ..halla e ka kullote livadhin....hajr e bafte zoti ishalla :wink:

Murgesha
29-01-05, 12:42
Ah more Dreni,nji fjale e vjeter popullore thote:"Prit magar se po te del bar"..haahaha ..halla e ka kullote livadhin....hajr e bafte zoti ishalla :wink:


Jo halla se mbin prapėr bari.
Mos u derto shumė se gadi e gjetėm atė tė cilėn e meriton. :wink:

halla e madhe
29-01-05, 14:35
Murgesha_e lumja halla per ty,ti ma din dertin bre valla :lol: :lol:

Murgesha
29-01-05, 15:28
Murgesha_e lumja halla per ty,ti ma din dertin bre valla :lol: :lol:


Halla sigurisht ke ndėgjuar pėrrallėn e Nastradinit.
Ata qė sjanė rrėzuar prej dardhe mos tmė vijunė me mė pa.

Ps. Hallushe ēka mendon pėr Arbėrin????
Mendoj se ky kėmbėt i ka pas thy kur ėshtė rrėzuar. :wink: :wink: :lol: :lol:

biondi_f86
29-01-05, 21:50
Urime urime Halla e medhe po me kende po na martohesh se :?: :D

halla e madhe
30-01-05, 12:52
Biondi_halla ka fillua te shfletoje nji katallog prej faqes se fundit,ndoshta aty ka dicka qe halles i peshtatet :wink: :lol: :lol:

halla e madhe
30-01-05, 12:55
Murgesha_halla prej se jame rrexu prej dardhe akoma nuk jame gnrit,kame stagnu aty,e nuk po me shef askush,as nasradini nuk me ka vizitu, e le mo te tjeret :lol: :lol:

Arbėri
30-01-05, 14:15
Murgesha_e lumja halla per ty,ti ma din dertin bre valla :lol: :lol:


Halla sigurisht ke ndėgjuar pėrrallėn e Nastradinit.
Ata qė sjanė rrėzuar prej dardhe mos tmė vijunė me mė pa.

Ps. Hallushe ēka mendon pėr Arbėrin????
Mendoj se ky kėmbėt i ka pas thy kur ėshtė rrėzuar. :wink: :wink: :lol: :lol:Jaaaaaaaaaaaa krejt ne mjegull jame :x :o :? :shock: :roll: :!:

Gjithqka u permend ketu: Halla po kerkon nuse, ops. BURRE se krejt kryet nuse mu ka bo :wink: , kendej u permend Arbėri :P :P :P :P :P

Zoti hajr e bofte http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif

Murgesha
30-01-05, 16:27
Murgesha_e lumja halla per ty,ti ma din dertin bre valla :lol: :lol:


Halla sigurisht ke ndėgjuar pėrrallėn e Nastradinit.
Ata qė sjanė rrėzuar prej dardhe mos tmė vijunė me mė pa.

Ps. Hallushe ēka mendon pėr Arbėrin????
Mendoj se ky kėmbėt i ka pas thy kur ėshtė rrėzuar. :wink: :wink: :lol: :lol:Jaaaaaaaaaaaa krejt ne mjegull jame :x :o :? :shock: :roll: :!:

Gjithqka u permend ketu: Halla po kerkon nuse, ops. BURRE se krejt kryet nuse mu ka bo :wink: , kendej u permend Arbėri :P :P :P :P :P

Zoti hajr e bofte http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif


O kadale mos ban hop pa e kėrcyer gardhin.
Unė vetėm tė kam propozuar e Halla vendos :wink: :lol:

Barbaroza
30-01-05, 18:54
Krejt po me duket se paskemi me ia nise se shpejti kenges"Hajde me shuplake"
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif

vushtrria
30-01-05, 19:52
e moj halle as nuk thua fleminderit,a po e shef vushtrriu ua don te miren shife sa interesimi eshte per ty oj halle ahhahahahaha

Arbėri
30-01-05, 23:04
Murgesha_e lumja halla per ty,ti ma din dertin bre valla :lol: :lol:


Halla sigurisht ke ndėgjuar pėrrallėn e Nastradinit.
Ata qė sjanė rrėzuar prej dardhe mos tmė vijunė me mė pa.

Ps. Hallushe ēka mendon pėr Arbėrin????
Mendoj se ky kėmbėt i ka pas thy kur ėshtė rrėzuar. :wink: :wink: :lol: :lol:Jaaaaaaaaaaaa krejt ne mjegull jame :x :o :? :shock: :roll: :!:

Gjithqka u permend ketu: Halla po kerkon nuse, ops. BURRE se krejt kryet nuse mu ka bo :wink: , kendej u permend Arbėri :P :P :P :P :P

Zoti hajr e bofte http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif


O kadale mos ban hop pa e kėrcyer gardhin.
Unė vetėm tė kam propozuar e Halla vendos :wink: :lol:Pse moj Murgesha, qka po ta zo rrugen tye :evil: :evil: Qdo here vetem TI me kundershton, qyyyyyyyy :evil: :evil: :evil:

Une as nuk bona HOP e as nuk i dhashe me kercye gardhin, vetem shpreha "habin" time, normalishte te kendshme, qyyyyyy :x :roll: :shock:

Mos dhashte Zoti e ti me vendos per Hallen dhe per te tjerat se, heheheh, qfar KATILI je, te gjitha kishin mbet pa u martue dhe pa e shijue jeten :wink: :P :lol:

hajt kalofsh qysh e meriton e me shtatqindmije, qyyyyyyyyyyy :wink: :wink: :wink: :wink:

Arbėri
30-01-05, 23:08
Krejt po me duket se paskemi me ia nise se shpejti kenges"Hajde me shuplake"
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gifQe bre njeri i mire ne zemer, i gezohet seciles iniciativ te miqeve te vet :P :P :lol: :lol:

Oooooo Zoti te dhashte jete te gjate e te lumtur :lol: :lol: :lol:

Nje fat qfare TI e meriton, prej me te mireve :lol: :lol: :P :P :P


Ku jane moj defat? :wink: :wink: :P :P :P :P

Gentiana
30-01-05, 23:23
:roll: :roll: :roll: :roll: Pse ketu si qenka nisur,kush me kend,dhe qe nga kur??? :roll:

vushtrria
31-01-05, 11:41
:roll: :roll: :roll: :roll: Pse ketu si qenka nisur,kush me kend,dhe qe nga kur??? :roll:kushe me kende gentiana edhe ti shum po vete,hallla a ben une te ju propozoi nje plak oj halle ahahhahahahhh

Kaltrushi
31-01-05, 11:54
:roll: :roll: :roll: :roll: Pse ketu si qenka nisur,kush me kend,dhe qe nga kur??? :roll:kushe me kende gentiana edhe ti shum po vete,hallla a ben une te ju propozoi nje plak oj halle ahahhahahahhh

sa per plak as mos ja nis me lyp. Po ti kqyr e gjeja nje te ri...............

Murgesha
31-01-05, 12:14
Pse moj Murgesha, qka po ta zo rrugen tye :evil: :evil: Qdo here vetem TI me kundershton, qyyyyyyyy :evil: :evil: :evil:

Une as nuk bona HOP e as nuk i dhashe me kercye gardhin, vetem shpreha "habin" time, normalishte te kendshme, qyyyyyy :x :roll: :shock:

Mos dhashte Zoti e ti me vendos per Hallen dhe per te tjerat se, heheheh, qfar KATILI je, te gjitha kishin mbet pa u martue dhe pa e shijue jeten :wink: :P :lol:

hajt kalofsh qysh e meriton e me shtatqindmije, qyyyyyyyyyyy :wink: :wink: :wink: :wink:


Luja Arbėr luaj, a edhe kundėrshtare po mė quan a?
Unė theva dhėmbėt tuj tė lavdėruar tek halla, e ti po mė paraqet kishe spo ta du tė mirėn.
O unė nuk vendosi pėr Hallėn, ajo shyqyr i takon moshės tė tė rriturrve dhe vendos vet.
Ps. Mos harro e mos u ban nervoz se shumė mirė janė punėt. :lol: :wink:

halla e madhe
31-01-05, 12:32
Hajr bafshit te gjithe per kete interesim qe po tregoni per hallen :lol: ma se shumti Vushtrria po shifet qe i hapi dyert e kysmetit,tash prite baca i vet :lol: :lol: halla po i gezohet nafakes virtuale :wink:

Arbėri
31-01-05, 13:04
Ps. Mos harro e mos u ban nervoz se shumė mirė janė punėt. :lol: :wink:Hajri e dafte, jarabi o Zote http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif

Barbaroza
08-02-05, 12:17
Krejt po me duket se paskemi me ia nise se shpejti kenges"Hajde me shuplake"
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gifQe bre njeri i mire ne zemer, i gezohet seciles iniciativ te miqeve te vet :P :P :lol: :lol:

Oooooo Zoti te dhashte jete te gjate e te lumtur :lol: :lol: :lol:

Nje fat qfare TI e meriton, prej me te mireve :lol: :lol: :P :P :P


Ku jane moj defat? :wink: :wink: :P :P :P :P

Flm Arbėri per urimin.A e din ti se sa here lutem per vete,lutem edhe per ty qe ta gjejsh vajzen e enderrave ashtu siq e meriton edhe ti. :lol: :lol: :P :P
Ishallah kete vere ia kris e me therret ne dasem se ka kohe qe s'kam qene ne dasma. :P :P :P :wink:

Arbėri
08-02-05, 20:24
Krejt po me duket se paskemi me ia nise se shpejti kenges"Hajde me shuplake"
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gifQe bre njeri i mire ne zemer, i gezohet seciles iniciativ te miqeve te vet :P :P :lol: :lol:

Oooooo Zoti te dhashte jete te gjate e te lumtur :lol: :lol: :lol:

Nje fat qfare TI e meriton, prej me te mireve :lol: :lol: :P :P :P


Ku jane moj defat? :wink: :wink: :P :P :P :P

Flm Arbėri per urimin.A e din ti se sa here lutem per vete,lutem edhe per ty qe ta gjejsh vajzen e enderrave ashtu siq e meriton edhe ti. :lol: :lol: :P :P
Ishallah kete vere ia kris e me therret ne dasem se ka kohe qe s'kam qene ne dasma. :P :P :P :wink:Ooooo pasha krejt, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, pa tye Arbėri nuk martohet, qyyyyyyyyyyyy :evil: :evil: :evil: :evil:

Jaaaaaaaaa per i vendosur jameeeee, qyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bile bile jame kah mendohem: ne vend te djalit te kerrit, tye me te lene vajz e kerrit? :P :P :P :P :P :P :P

Barbaroza
08-02-05, 20:27
Shumeeeeeeeeeee te flm Arbėri per ate qe ke vendosur te me besh vajze kerri :P E tash do ti them mamit te ma bleje fustanin e bardhe ashtu siq e veshin cupelinat kur behen vajze kerri.
Oooooooo sa bukuriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :) :P :P :lol: :lol:

Kjo eshte befasia e javes per mua. :) :roll: :roll:

Arbėri
09-02-05, 13:54
Shumeeeeeeeeeee te flm Arbėri per ate qe ke vendosur te me besh vajze kerri :P E tash do ti them mamit te ma bleje fustanin e bardhe ashtu siq e veshin cupelinat kur behen vajze kerri.
Oooooooo sa bukuriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :) :P :P :lol: :lol:

Kjo eshte befasia e javes per mua. :) :roll: :roll::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
10-02-05, 12:34
Pse more po bani plane ju ne faqen time..qyyyy :? ??Une e shkreta jame mshele qe sa dite sikurse vajzat e kohes se vjeter,e po prese kur po me dahet vada,e ju veq keni fillu ti zgjidhni krushqit e nuset e kerrit :lol: po ku sh do te jete dhenderr :?: :wink:

Murgesha
10-02-05, 12:59
Pse more po bani plane ju ne faqen time..qyyyy :? ??Une e shkreta jame mshele qe sa dite sikurse vajzat e kohes se vjeter,e po prese kur po me dahet vada,e ju veq keni fillu ti zgjidhni krushqit e nuset e kerrit :lol: po ku sh do te jete dhenderr :?: :wink:


Arbėri de. :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
10-02-05, 13:06
Pse more po bani plane ju ne faqen time..qyyyy :? ??Une e shkreta jame mshele qe sa dite sikurse vajzat e kohes se vjeter,e po prese kur po me dahet vada,e ju veq keni fillu ti zgjidhni krushqit e nuset e kerrit :lol: po ku sh do te jete dhenderr :?: :wink:


Arbėri de. :lol: :lol: :lol:

Pritni more se Halles i duhet ta zgjedhe dhenderrin,qy. :)

Murgesha
15-03-05, 16:26
Halla e Madhe ėshtė lindur pėr Arbėrin dhe pikė.
Sonte do ti fejojmė e i martojmė kur tja u dajmė vaden. :lol:

halla e madhe
15-03-05, 18:56
Murgesha_e paske vendose a :?: Hajr e bafte zoti,ishalla te hecin fjalet ty se po me dhimbet i shkreti me qfare halle ka pune :lol: :lol:

turisti
16-03-05, 00:09
Murgesha_e paske vendose a :?: Hajr e bafte zoti,ishalla te hecin fjalet ty se po me dhimbet i shkreti me qfare halle ka pune :lol: :lol:

Boll mire i propozum ARBERIT qe te marre naj leksion tek -budallaqet- por ai nuk ngoi. :wink:

uliksi31
16-03-05, 00:24
Jo Halle mos te dhimet Arbri hic.E paska kurtalis Zoti me tana t'mira.Dikush linde me nafak more :lol: :wink:

Arbėri
24-03-05, 18:47
Prite me muaj, prite me vjete
pushka e Halles s'po kerset
s'po kerset e hiq spo ndihet
Arbėr trimi mire s'po ndihet

Ku mu ndi ky gjynah
fort po tutet po jete beqar najkah :cry:
se nafak cung kish qellue
mun me met, lehte, pa martue :oops: :cry:

Kjo Murgesha ka qu fjale
PATJETER do ta martojme kete djale :lol:
Arbėr trimi fort ish gezue
edhe shoqerine e ka ftue

Ja ka nise me e kremtue
dhe t'gjith shume ishin gezue :lol:
mirepo, diku, hasi sharra n'gozhde
iken t'gjithe nga kjo Ode :cry:

M'duket mbet "rast pa precedan"
me e binde Hallen kujt s'ja hane :x
zgjohu ma ori Murgesh
m'ka marre malli PAK me qesh :o

Buzeqeshjen vetem Halla mundet me ma kthy
ja kisha ble nje pal dimi
more dimi dhe gjamadane
hiq s;merzitem nese si bje taman

Hajde Halle zemra tu gzofte
leshoje zemren sa s'kam COFE

halla e madhe
27-03-05, 22:58
Arber_tu gezoft zemra po mire po te shkojka kenga :lol: A ke ndegju ti kete kengen:prit prit se po vjen ka qu bishtin e po kecen..hahahaha...

Murgesha
27-03-05, 23:26
Arber_tu gezoft zemra po mire po te shkojka kenga :lol: A ke ndegju ti kete kengen:prit prit se po vjen ka qu bishtin e po kecen..hahahaha...


Valla bre Hallė na ke lodhė, hajde bijo mė shpejt tė martojmė, se kėshtu na ke lėnė vjerrė e spo dijmė a me ta nisė dasmėn a jo??? :wink:

halla e madhe
28-03-05, 11:36
Murgesha e halles,halla jame ka qejzitna edhe pak,hala corapet e dhondrit nuk i kame ba se nuk po ja di numrin e kembes...po halla po, sa te nxehet koha pak e te lulojne lulet e veres edhe hallen e qojne me kater krushqe te burri..hopaaaa :lol:

Diana007
28-03-05, 11:46
Murgesha e halles,halla jame ka qejzitna edhe pak,hala corapet e dhondrit nuk i kame ba se nuk po ja di numrin e kembes...po halla po, sa te nxehet koha pak e te lulojne lulet e veres edhe hallen e qojne me kater krushqe te burri..hopaaaa :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: Lumt na e paskem nje dasm , ani kur te nxehet koha sa mir, se dimir kem plas nuk kemi muj me u cullakav perj ftohtit hehehhehehhehehehheheheehh

Murgesha
28-03-05, 11:59
Murgesha e halles,halla jame ka qejzitna edhe pak,hala corapet e dhondrit nuk i kame ba se nuk po ja di numrin e kembes...po halla po, sa te nxehet koha pak e te lulojne lulet e veres edhe hallen e qojne me kater krushqe te burri..hopaaaa :lol:


A bre Hallė ti a po don me na e koritė Arbėrin a??? :roll:

Oj Hallė derė e madhe ėshtė Arbėri e besa pa 400 krushq se len hiq kur tė vijė me tė marrė. :wink:

Barbaroza
28-03-05, 16:41
Valla une kam me qene vajza e kerrit,askush nuk vjen para meje.
A po bre halla??? :lol:

halla e madhe
29-03-05, 13:24
Barbaroza_hajt ti me hallen se vendim me te mirirn do te bejme per ty :lol:

Barbaroza
29-03-05, 14:09
Barbaroza_hajt ti me hallen se vendim me te mirirn do te bejme per ty :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
29-03-05, 14:18
Halla e madhe une skam marre ftes ende! :shock:

Kercovari
29-03-05, 14:24
Murgesha e halles,halla jame ka qejzitna edhe pak,hala corapet e dhondrit nuk i kame ba se nuk po ja di numrin e kembes...po halla po, sa te nxehet koha pak e te lulojne lulet e veres edhe hallen e qojne me kater krushqe te burri..hopaaaa :lol:

Qoft large moj halle e madhe me kater krushqe,e leshojme hoxhen ma para.haahahah!

halla e madhe
31-03-05, 11:50
Dea_ti prit me hallen se akoma nuk je ne rende..qyyyyy...Barbaroza moj asht me e vogel per vajze kerri..hahahaa...
Kercovari_hallen e hoxhen e leshofte toka....hahahahaa...jo hallo pa u martu joooo po dhendrri po me dhimbet i shkreti se bukkur telashet do ti kete me hallen :wink:

Kercovari
02-04-05, 17:35
Dea_ti prit me hallen se akoma nuk je ne rende..qyyyyy...Barbaroza moj asht me e vogel per vajze kerri..hahahaa...
Kercovari_hallen e hoxhen e leshofte toka....hahahahaa...jo hallo pa u martu joooo po dhendrri po me dhimbet i shkreti se bukkur telashet do ti kete me hallen :wink:
Kadal moj halle se keshtu na tut edhe neve e lere dhendrin.hahahahah!

ShEjToNkA
02-04-05, 17:50
Oj Hallushe edhe Arbėri , o ju mos u martofshi kurė hė pussi iu martė se mė plasėt. :evil: :evil:
More a po martoheni a jo ,se mbaruam duke pritė?????????? edhe jani mė shpejtė t'ua bėjmė dasmen se mė mbetėt merakė. :roll: :roll: :roll:

Dreni30
03-04-05, 08:11
Moj Halla e Madhe po cka po prit moj qyyyyyyyyy na kishe ti ma e madhe e po pritim me na msu dicka e ti je kocit as nuk na len me ba darsem as kurgja. Kshyre na ta kemi gjete djalin me te mire dhe me te zotin qe shoqin se ka, e ti nuk po leshon pe.

Halla e madhe ti vetem trego se cka po te mungon se ne krejt gati ti bajme, se koha e dasmes po kalon e tani kohe pune edhe Arbri duhet me punu dicka se pranevera tash oj Halle.

Edhe mos kshyre mi maru qerapa te trasha se tani pranevera e maroja do me te holla edhe ma lehte per ty.

Krejt dokumentacionin dhe darsmen e kam organizu vetem ty jam duke te prit. :lol: :lol: :lol:

Valla po me dhimbsesh moj Halla e Madhe bolle qe po martohesh se jena mesu me ty e ...... :cry: :cry: :cry: , por besoj qe Arbrrrrrrrrrri eshte djal i mire e te bjen si shpesh se valla mos vete. Edhe besoj se heren e pare kur te vi me te marr do ti tregoi Arberrit se une vi shpesh me te marr ne t'pane. :lol: :lol: :wink:

halla e madhe
05-04-05, 13:21
Halla ju pasna bere telashe po me duket :roll: Hajt se te gjithve do te ju therras ne dasem veq mos u ngudshtohi pashe allahin se zemren po ma keputni, sidomos Dreni paska ra ne hall me mua :wink: :o

Arbėri
05-04-05, 19:37
Dea_ti prit me hallen se akoma nuk je ne rende..qyyyyy...Barbaroza moj asht me e vogel per vajze kerri..hahahaa...
Kercovari_hallen e hoxhen e leshofte toka....hahahahaa...jo hallo pa u martu joooo po dhendrri po me dhimbet i shkreti se bukkur telashet do ti kete me hallen :wink:Hajde ISHALLA oj Halla, ISHALLA :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Paj "telasheve" Arbėri nuk ju frikesohet, sidomos kur jane ne pyetje Hallat, phaaaaaaaaaaaaaaaa, shpirtin e jap per Halla :P :P :P :lol: :lol: :lol:

Hajde Halle ardhsh e bardhe
Luleboren e kemi n'balle
n'kerre t'kuq qysh ashte adeti
edhe Arbėri t'pret te kreveti :P :P

Hajde Halle mos u vono
edhe punte mos nai vakarro
qka e kan shkru, kysmet, dot bohet
edhe ti, mos ju tut dhonderrit :P :P

Eshte nje djale, djale DAI
lumja ti e lume kjo shoqni
pasha Zotin qe ashte nja
kem me u knaq per ket dynja :P :P :lol:

Barbaroza
05-04-05, 20:27
Arbėriiiiiiiiiiiiiiiiiii,po c'fare Lulebore????????????Une do jem vajza e kerrit,perndryshe s'ka nuse per ty,qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :evil:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
06-04-05, 15:59
Arbėriiiiiiiiiiiiiiiiiii,po c'fare Lulebore????????????Une do jem vajza e kerrit,perndryshe s'ka nuse per ty,qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :evil:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ooooooooooo ME FAL pash Familjen se paskam rreshqit PAK, phaaaaaaaaaaa :cry: :cry: :cry:

Ooooooooooooooooo Barbarozen breeeeee, hiqu asaj Lulebores, sebepit te Barbarozes, qyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
06-04-05, 17:03
Halla ju pasna bere telashe po me duket :roll: Hajt se te gjithve do te ju therras ne dasem veq mos u ngudshtohi pashe allahin se zemren po ma keputni, sidomos Dreni paska ra ne hall me mua :wink: :o

valla Halla e madhe jam ra ne halle me ty edhe me Arberin se te dyt ngurravca ishi hoaaaaaaaa.

Jam duke u mundu me ju ndihmu por ju po me doket krejt prap po shkoni.
Ishalla bahet mire edhe kur te jeni gati me tregoni se me keni lodh valla qyyyyyyyyyyyyyyyyy.
Ishalla Arberit diten e marteses i shkyhen kundrat e ty tu prisht vallja.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
12-04-05, 23:33
Halla ju pasna bere telashe po me duket :roll: Hajt se te gjithve do te ju therras ne dasem veq mos u ngudshtohi pashe allahin se zemren po ma keputni, sidomos Dreni paska ra ne hall me mua :wink: :o

valla Halla e madhe jam ra ne halle me ty edhe me Arberin se te dyt ngurravca ishi hoaaaaaaaa.

Jam duke u mundu me ju ndihmu por ju po me doket krejt prap po shkoni.
Ishalla bahet mire edhe kur te jeni gati me tregoni se me keni lodh valla qyyyyyyyyyyyyyyyyy.
Ishalla Arberit diten e marteses i shkyhen kundrat e ty tu prisht vallja.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Paj belivallha une JOOOOOO, qyyyyyyyyyyy :evil: :evil:

Po qfar ngurravci une kur po e lus, ne dy gjunjet kame ra, Hallen :cry: :oops: :P :lol:

More sa per kundra, vetem te vie ajo dite e, ishalla, edhe pantollat me shkyhen se pes pare si jap, qyyyyyyyyyyy, ani qysh rri veres pa breg, phaaaaaaaaaa nami i zi po bojka :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :wink: :wink:

vushtrria
13-04-05, 16:06
oj halle te pershendes shuuum,moj halle a ke ndegjue qe e kemi hap zyren e shkurorezimeve ahahhah po nuk te pelqei arberi shko ne zyre halle ahhahah

laliloli
20-05-05, 20:27
[quote="vushtrria"]oj halle te pershendes shuuum,moj halle a ke ndegjue qe e kemi hap zyren e shkurorezimeve ahahhah po nuk te pelqei arberi shko ne zyre halle ahhahah[/q
SI DUKET JU QENKI OFIQARE PER MARTESA DHE SHKUROREZIME -PRIT TA MARTOJME NJEHERE HALLEN ,A PO E SHEH QE MEZI ESHTE TU PRIT

Zero Cool
16-01-12, 21:20
ishalla se ban qat t`zez (gabim) :tongue::biggrin:

emine
16-01-12, 21:22
u qiqe sha niva,uh uh ju nime koket kan shpi e marifeq ,,,,gjeth shpi fjalsh uh uh

e_martumja
16-01-12, 21:43
ishalla se ban qat t`zez (gabim) :tongue::biggrin:
S'un u pat martu me to se dul Guri dhe e mashtrroj e bani per veti :biggrin: