PDA

View Full Version : Honesty i rrezikuar.


Murgesha
23-03-05, 21:05
Simbas informatave qė posedoj dikush po mendon me e grabitė. :(
Vllaēko mbaju mirė dhe mos lejo tė tė grabisin e me u martuar pa dasmė. :lol:

Honesty^uk.
23-03-05, 21:10
Simbas informatave qė posedoj dikush po mendon me e grabitė. :(
Vllaēko mbaju mirė dhe mos lejo tė tė grabisin e me u martuar pa dasmė. :lol:

WOWWWWWWW :o
mortushe edhe ti me keto lajme BOMBEEE, une boll kam qene duke vuajtur per gjum nga meraku per ...... e ti tash me bere qe te rri vetem afer stacionit Policor :lol: :lol: :lol: nga frika e grabitjes sime
Po mire moj motrushe po ku dreqin te mbahem une, ku te kapen apo per kemben e ndonje femre :arrow:

turisti
23-03-05, 21:13
Simbas informatave qė posedoj dikush po mendon me e grabitė. :(
Vllaēko mbaju mirė dhe mos lejo tė tė grabisin e me u martuar pa dasmė. :lol:

WOWWWWWWW :o
mortushe edhe ti me keto lajme BOMBEEE, une boll kam qene duke vuajtur per gjum nga meraku per ...... e ti tash me bere qe te rri vetem afer stacionit Policor :lol: :lol: :lol: nga frika e grabitjes sime
Po mire moj motrushe po ku dreqin te mbahem une, ku te kapen apo per kemben e ndonje femre :arrow:


:shock: :shock: :shock: :shock: Kush bre met grabit??? Vetem lajmeroi shokit dhe ti dergoj - ca - femra met mbrojt si shokun tim GADAFIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaah. :wink:

Barbaroza
23-03-05, 21:13
Mbaju per kembe arushe se eshte me e fuqishme ajo. :lol: :lol:

Murgesha
23-03-05, 21:14
Simbas informatave qė posedoj dikush po mendon me e grabitė. :(
Vllaēko mbaju mirė dhe mos lejo tė tė grabisin e me u martuar pa dasmė. :lol:

WOWWWWWWW :o
mortushe edhe ti me keto lajme BOMBEEE, une boll kam qene duke vuajtur per gjum nga meraku per ...... e ti tash me bere qe te rri vetem afer stacionit Policor :lol: :lol: :lol: nga frika e grabitjes sime
Po mire moj motrushe po ku dreqin te mbahem une, ku te kapen apo per kemben e ndonje femre :arrow:


Mbaju fort pėr kėmbė, tė shtratit, tavolinės, femrav nuk ėshtė me rėndėsi se pėr cilat kėmbė kryesorja ruaju mos tė grabisin.

ShEjToNkA
23-03-05, 21:14
Simbas informatave qė posedoj dikush po mendon me e grabitė. :(
Vllaēko mbaju mirė dhe mos lejo tė tė grabisin e me u martuar pa dasmė. :lol:


Po kėtė e ndėgjova edhe unė. Bile ,bile deri dikund edhe e di se pėr kend bėhėt fjalė . :lol: :lol: Por pėr shakqe sigurie tė rrėmbyuesit nuk mudem njėherė tė flasė.

Honesty^uk.
23-03-05, 21:16
Mbaju per kembe arushe se eshte me e fuqishme ajo. :lol: :lol:


O ajo e arushes ishte me Lesh dhe me rreshqitnin duart :lol:
por me duhet nje qe kur ti lidhi duart te mos me shkeputen lehte :wink:

turisti
23-03-05, 21:16
Simbas informatave qė posedoj dikush po mendon me e grabitė. :(
Vllaēko mbaju mirė dhe mos lejo tė tė grabisin e me u martuar pa dasmė. :lol:

WOWWWWWWW :o
mortushe edhe ti me keto lajme BOMBEEE, une boll kam qene duke vuajtur per gjum nga meraku per ...... e ti tash me bere qe te rri vetem afer stacionit Policor :lol: :lol: :lol: nga frika e grabitjes sime
Po mire moj motrushe po ku dreqin te mbahem une, ku te kapen apo per kemben e ndonje femre :arrow:


Mbaju fort pėr kėmbė, tė shtratit, tavolinės, femrav nuk ėshtė me rėndėsi se pėr cilat kėmbė kryesorja ruaju mos tė grabisin.

Une preferoj keto te fundit,edhe n'dalt shpirti,mos ti leshoje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah. :wink:

Honesty^uk.
23-03-05, 21:18
Simbas informatave qė posedoj dikush po mendon me e grabitė. :(
Vllaēko mbaju mirė dhe mos lejo tė tė grabisin e me u martuar pa dasmė. :lol:


Po kėtė e ndėgjova edhe unė. Bile ,bile deri dikund edhe e di se pėr kend bėhėt fjalė . :lol: :lol: Por pėr shakqe sigurie tė rrėmbyuesit nuk mudem njėherė tė flasė.


O sigurine ta henget dreqi , por tregom moj se kush ma paska vu syrin e te shkoj vet pa me lenduar.

Valla po nuk tregove do te ndeshkohesh, kam me te heq prej dhomes se thashaveeeee :twisted:

Honesty^uk.
23-03-05, 21:20
"TURISTI" amani te qofte mi sjell sa me pare perforcimet, por sigurohu qe ato te mos jene qe manipulohen :(

ShEjToNkA
23-03-05, 21:21
Simbas informatave qė posedoj dikush po mendon me e grabitė. :(
Vllaēko mbaju mirė dhe mos lejo tė tė grabisin e me u martuar pa dasmė. :lol:


Po kėtė e ndėgjova edhe unė. Bile ,bile deri dikund edhe e di se pėr kend bėhėt fjalė . :lol: :lol: Por pėr shakqe sigurie tė rrėmbyuesit nuk mudem njėherė tė flasė.


O sigurine ta henget dreqi , por tregom moj se kush ma paska vu syrin e te shkoj vet pa me lenduar.

Valla po nuk tregove do te ndeshkohesh, kam me te heq prej dhomes se thashaveeeee :twisted:


Soorryyyyyy Honesty ,por nuk mundem tani tė tregojė :lol: :lol: Por mos ke dertė se unė flasė nė vendin dhe castin e duhurė.

SP.Provo e hekum nga dhoma e thashethėmve :evil:

Murgesha
23-03-05, 21:23
Simbas informatave qė posedoj dikush po mendon me e grabitė. :(
Vllaēko mbaju mirė dhe mos lejo tė tė grabisin e me u martuar pa dasmė. :lol:

WOWWWWWWW :o
mortushe edhe ti me keto lajme BOMBEEE, une boll kam qene duke vuajtur per gjum nga meraku per ...... e ti tash me bere qe te rri vetem afer stacionit Policor :lol: :lol: :lol: nga frika e grabitjes sime
Po mire moj motrushe po ku dreqin te mbahem une, ku te kapen apo per kemben e ndonje femre :arrow:


Mbaju fort pėr kėmbė, tė shtratit, tavolinės, femrav nuk ėshtė me rėndėsi se pėr cilat kėmbė kryesorja ruaju mos tė grabisin.

Une preferoj keto te fundit,edhe n'dalt shpirti,mos ti leshoje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah. :wink:


Valla edhe unė deshta me i thėnė vetėm pėr kėmbė tė femrav tė mbahet por nuk po ja di kushtet more, ha, ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Honesty^uk.
23-03-05, 21:24
Soorryyyyyy Honesty ,por nuk mundem tani tė tregojė :lol: :lol: Por mos ke dertė se unė flasė nė vendin dhe castin e duhurė.

SP.Provo e hekum nga dhoma e thashethėmve :evil:Ok po nuk me tregove ,,biles ne vesh,, kam me a ba forumin lesh :lol: para se te me grabitin

Honesty^uk.
23-03-05, 21:25
Valla edhe unė deshta me i thėnė vetėm pėr kėmbė tė femrav tė mbahet por nuk po ja di kushtet more, ha, ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Qyqyqy
po sa duar kujtoni mere qe kam uneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ShEjToNkA
23-03-05, 21:27
Soorryyyyyy Honesty ,por nuk mundem tani tė tregojė :lol: :lol: Por mos ke dertė se unė flasė nė vendin dhe castin e duhurė.

SP.Provo e hekum nga dhoma e thashethėmve :evil:Ok po nuk me tregove ,,biles ne vesh,, kam me a ba forumin lesh :lol: para se te me grabitin


Jo ,jo se mė mirė mė vonė e bėnė forumin tojė :lol:

Murgesha
23-03-05, 21:28
Soorryyyyyy Honesty ,por nuk mundem tani tė tregojė :lol: :lol: Por mos ke dertė se unė flasė nė vendin dhe castin e duhurė.

SP.Provo e hekum nga dhoma e thashethėmve :evil:


Jo ty do ta lė vendin e nderit kėtu.
Dhe ruaju e jep informata qė rrezikojnė rrėmbyesin tė zbulohet.
Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaa paramendo ajo tu e ngre zhag e Honesty tuj u mbajtė nė kėmbėn e femrės tjetėr, loqko kam frigė mos po e qajnė. :lol: :lol:

Honesty^uk.
23-03-05, 21:35
Jo ,jo se mė mirė mė vonė e bėnė forumin tojė :lol:


Bash mire ke dhene kete ide, se tojen e perdori edhe per tu lidhur per femren ,,, ncncncn ashtu kemben e saj ,, se nga frika spo mund ti kontrolloj gishtat

DEA
23-03-05, 21:39
Ishalla po shpeton, tjeter spo di qka te them. :wink:

turisti
23-03-05, 21:44
"TURISTI" amani te qofte mi sjell sa me pare perforcimet, por sigurohu qe ato te mos jene qe manipulohen :(

Tash me habite shoki. :?

turisti
23-03-05, 21:47
Simbas informatave qė posedoj dikush po mendon me e grabitė. :(
Vllaēko mbaju mirė dhe mos lejo tė tė grabisin e me u martuar pa dasmė. :lol:

WOWWWWWWW :o
mortushe edhe ti me keto lajme BOMBEEE, une boll kam qene duke vuajtur per gjum nga meraku per ...... e ti tash me bere qe te rri vetem afer stacionit Policor :lol: :lol: :lol: nga frika e grabitjes sime
Po mire moj motrushe po ku dreqin te mbahem une, ku te kapen apo per kemben e ndonje femre :arrow:


Mbaju fort pėr kėmbė, tė shtratit, tavolinės, femrav nuk ėshtė me rėndėsi se pėr cilat kėmbė kryesorja ruaju mos tė grabisin.

Une preferoj keto te fundit,edhe n'dalt shpirti,mos ti leshoje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah. :wink:


Valla edhe unė deshta me i thėnė vetėm pėr kėmbė tė femrav tė mbahet por nuk po ja di kushtet more, ha, ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Qfare kushte,veq mu majt qaty e hajt,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

P.S. Ishalla nuk kan hulla-hopka se mos vet. :?

Honesty^uk.
23-03-05, 21:48
:shock: :shock: :shock: :shock: Kush bre met grabit??? Vetem lajmeroi shokit dhe ti dergoj - ca - femra met mbrojt si shokun tim GADAFIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaah. :wink:

Murgesha
23-03-05, 23:45
Honesty a je ksajde ende??? :roll: :roll:

turisti
24-03-05, 00:07
Honesty a je ksajde ende??? :roll: :roll:

Jo,vetem TURISTI - patrullon- :wink:

doGzona
24-03-05, 04:57
Simbas informatave qė posedoj dikush po mendon me e grabitė. :(
Vllaēko mbaju mirė dhe mos lejo tė tė grabisin e me u martuar pa dasmė. :lol:

E po Murgesha edhe nuk kan faj... vellan llokum e kishit :lol:

Gentiana
24-03-05, 09:52
Simbas informatave qė posedoj dikush po mendon me e grabitė. :(
Vllaēko mbaju mirė dhe mos lejo tė tė grabisin e me u martuar pa dasmė. :lol:

E po Murgesha edhe nuk kan faj... vellan llokum e kishit :lol:

Ishalla nuk te ndegjon Akell Cika,se sherri te nxan me te. :wink:

Murgesha
24-03-05, 12:17
Simbas informatave qė posedoj dikush po mendon me e grabitė. :(
Vllaēko mbaju mirė dhe mos lejo tė tė grabisin e me u martuar pa dasmė. :lol:

E po Murgesha edhe nuk kan faj... vellan llokum e kishit :lol:


Po ti kah na dole se???? :roll: :roll:

turisti
24-03-05, 12:38
Simbas informatave qė posedoj dikush po mendon me e grabitė. :(
Vllaēko mbaju mirė dhe mos lejo tė tė grabisin e me u martuar pa dasmė. :lol:

E po Murgesha edhe nuk kan faj... vellan llokum e kishit :lol:


Po ti kah na dole se???? :roll: :roll:

Parashutist/e ndoshta? :wink:

ShEjToNkA
24-03-05, 12:38
Simbas informatave qė posedoj dikush po mendon me e grabitė. :(
Vllaēko mbaju mirė dhe mos lejo tė tė grabisin e me u martuar pa dasmė. :lol:

E po Murgesha edhe nuk kan faj... vellan llokum e kishit :lol:


Po ti kah na dole se???? :roll: :roll:


Po edhe kjo na kishė dalė dikah.Po edhe c'ėshtė me rėndėsi krejt si me njoftė po mė duket?! :roll: :roll:

Murgesha
24-03-05, 12:39
Simbas informatave qė posedoj dikush po mendon me e grabitė. :(
Vllaēko mbaju mirė dhe mos lejo tė tė grabisin e me u martuar pa dasmė. :lol:

E po Murgesha edhe nuk kan faj... vellan llokum e kishit :lol:


Po ti kah na dole se???? :roll: :roll:

Parashutist/e ndoshta? :wink:


Sigurisht ka aterru me qėllime grabitėse. :wink:

turisti
24-03-05, 12:43
Simbas informatave qė posedoj dikush po mendon me e grabitė. :(
Vllaēko mbaju mirė dhe mos lejo tė tė grabisin e me u martuar pa dasmė. :lol:

E po Murgesha edhe nuk kan faj... vellan llokum e kishit :lol:


Po ti kah na dole se???? :roll: :roll:

Parashutist/e ndoshta? :wink:


Sigurisht ka aterru me qėllime grabitėse. :wink:

Kujdes!!!!!!!!!!!,hahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

doGzona
24-03-05, 13:18
Simbas informatave qė posedoj dikush po mendon me e grabitė. :(
Vllaēko mbaju mirė dhe mos lejo tė tė grabisin e me u martuar pa dasmė. :lol:

E po Murgesha edhe nuk kan faj... vellan llokum e kishit :lol:


Po ti kah na dole se???? :roll: :roll:

:wink:

Honesty^uk.
24-03-05, 22:12
Ku jam tani :roll:
HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

doGzona
24-03-05, 22:30
Ku jam tani :roll:
HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Qa ke mer djal sen nuk kesh ka te bej... ja ketu jeni ne Dardani qa ke mar trem keshtu :lol:

turisti
25-03-05, 00:05
Ku jam tani :roll:
HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Qa ke mer djal sen nuk kesh ka te bej... ja ketu jeni ne Dardani qa ke mar trem keshtu :lol:

Trimat frikohen vetem prej femrave,sepse behet - kidnapimi - elegant. :?

Kercovari
25-03-05, 11:29
Ku jam tani :roll:
HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Kukuuuuu!Qysh more me grabit grate Honestin?.Eshte djale i urte dhe demokrat ska nevoj te grabitni.Hahahahah!

turisti
25-03-05, 22:03
Ku jam tani :roll:
HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Kukuuuuu!Qysh more me grabit grate Honestin?.Eshte djale i urte dhe demokrat ska nevoj te grabitni.Hahahahah!

Qyqy,po demokratet i grabisin,pse a te -budallaqeve si une dhe ti-??? :wink:

Kercovari
25-03-05, 22:09
Ku jam tani :roll:
HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Kukuuuuu!Qysh more me grabit grate Honestin?.Eshte djale i urte dhe demokrat ska nevoj te grabitni.Hahahahah!

Qyqy,po demokratet i grabisin,pse a te -budallaqeve si une dhe ti-??? :wink:
E kush e grabiti sali Berishen?.Asnje!hahahahahahahah!
Rri bre Turist se Honesti eshte djale i marshem,edhe kur i puth anglezet o thot"Sori"Gjoja nuk deshta de!Hahahahahhaahahah!

turisti
25-03-05, 23:22
Ku jam tani :roll:
HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Kukuuuuu!Qysh more me grabit grate Honestin?.Eshte djale i urte dhe demokrat ska nevoj te grabitni.Hahahahah!

Qyqy,po demokratet i grabisin,pse a te -budallaqeve si une dhe ti-??? :wink:
E kush e grabiti sali Berishen?.Asnje!hahahahahahahah!
Rri bre Turist se Honesti eshte djale i marshem,edhe kur i puth anglezet o thot"Sori"Gjoja nuk deshta de!Hahahahahhaahahah!

Qyqy,po nuk ka demokrat si Honesty,per ate dhe iu kercnohen,leji ti keto demokratat jashte forumin,ato jane kopja e theshte e HONESTYT. :wink:

turisti
28-03-05, 00:03
:? More,mos i kan kidnapue dhe diskutuesit????????????? :?

Barbaroza
28-03-05, 16:38
:? More,mos i kan kidnapue dhe diskutuesit????????????? :?

More diskutuesit nuk e di,por po me duket se Honestyn tash e paskan grabite njemend! :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

dr1ta
28-03-05, 16:45
Desperate girl e ka kidnapue :lol: A ekziston ksi nick ketu? :P :D :lol:

turisti
28-03-05, 22:52
:? More,mos i kan kidnapue dhe diskutuesit????????????? :?

More diskutuesit nuk e di,por po me duket se Honestyn tash e paskan grabite njemend! :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

:shock: :?

selvija
20-08-08, 23:05
Hemmm rrezik te madhe koke kan more Honesty,,shyqyr qe kan kalu ato sakrifica kahmotshme:wink::wink: