PDA

View Full Version : Cilit forumist do ia jepnit me kėnaqėsi njė shpullė????


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

anna
20-06-05, 22:08
ok njerz mos u ndalni aa!!
qe nje murgeshes ckklllllaaaaaaaaaapppppppppp moter !!!te befte mire !! :wink: :wink: :wink:

Murgesha
20-06-05, 22:16
Pėr hajr tema oj Anna.

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

DEA
20-06-05, 22:20
do do i kisha sakatu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

titi
20-06-05, 22:33
shpiunat i kisha shpullat pak "o pe ti pe di "

'

Gentiana
20-06-05, 23:25
Oooooooooo qka ja kisha qkllapesh Dea-s nje shpull tani.

Murgesha
20-06-05, 23:32
Oooooooooo qka ja kisha qkllapesh Dea-s nje shpull tani.

Urdhėro Stupcin Genta dhe qou mė shpejt.http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif
Sa tė mendojsh mė tepėr, aq mė shumė tė humb dėshira pėr tė vepruar.

DEA
20-06-05, 23:32
Oooooooooo qka ja kisha qkllapesh Dea-s nje shpull tani.
pashe nane se ke pernime ishalla, se me mbron Dreni mua :lol:

Gentiana
20-06-05, 23:47
Oooooooooo qka ja kisha qkllapesh Dea-s nje shpull tani.

Urdhėro Stupcin Genta dhe qou mė shpejt. http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif
Sa tė mendojsh mė tepėr, aq mė shumė tė humb dėshira pėr tė vepruar.

O te flm Murgesha, se ma prune stupcin.

Dea mua me ndihmon Murgesha. :lol: :lol:
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

DEA
20-06-05, 23:48
Of bre, uha nane, ai qka me bate bre :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
20-06-05, 23:51
Of bre, uha nane, ai qka me bate bre :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Ēka ke oj Dea, kush po tė nguc?? :(

DEA
20-06-05, 23:52
Of bre, uha nane, ai qka me bate bre :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Ēka ke oj Dea, kush po tė nguc?? :(
E merrni vesh m,a vone ju, 10 fish kam me jau kthy :shock:

Murgesha
21-06-05, 00:00
E merrni vesh m,a vone ju, 10 fish kam me jau kthy :shock:

Pse moj ēfarė tė bėra unė e mjera?? :cry: :cry: :cry:

DEA
21-06-05, 00:01
E merrni vesh m,a vone ju, 10 fish kam me jau kthy :shock:

Pse moj ēfarė tė bėra unė e mjera?? :cry: :cry: :cry:
ti pe kap gacen me mashe , e po mendon qe ste djege :lol: :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
21-06-05, 13:51
Valla skam zemer me gjujt en Femra,veq ni qkllapppp po ja japi Gentianes :D

halla e madhe
21-06-05, 13:56
Ja kisha dhene nji CLLLAAAAPPPPP Memphisx_it :lol: :lol:

schütze
21-06-05, 19:17
valla qka i kisha ndihmu MemphiSx

Gjumashja
21-06-05, 19:21
QQQQQQKkkkkkkllllllllllllllaaaaaaaappppppppp kush te vjen mbas meje

Murgesha
21-06-05, 19:24
valla qka i kisha ndihmu MemphiSx

Ja edhe unė po tė ndihmoj ty tani. :lol: :lol: :lol:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

ARMANI
23-06-05, 18:43
murgesh prej teje po duhat mu rujt se e paske ni ushtri mas veti

Murgesha
23-06-05, 18:45
murgesh prej teje po duhat mu rujt se e paske ni ushtri mas veti


I kam marrė nė bazėn ushtarake cosgan.de :lol: :wink:

ARMANI
23-06-05, 18:48
murgesh prej teje po duhat mu rujt se e paske ni ushtri mas veti


I kam marrė nė bazėn ushtarake cosgan.de :lol: :wink:shum te fort te kokan jepi buk e uj bahen edhe ma te fort 8)

Murgesha
23-06-05, 18:54
shum te fort te kokan jepi buk e uj bahen edhe ma te fort 8)


Pa provoji pak tė lutem se mjaft i kam ushqyer.


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

Hėė si po tė duken a qenkan tė forta??

ARMANI
23-06-05, 18:55
HMMMMMMMMM

Luana
24-06-05, 21:02
Pritni ket per ata qe hyn pas meje se kokna diqka ne disponim me qkep stupca sonte http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

vjeshta
24-06-05, 21:07
Po e di se pse :lol: :lol: :lol:

Gentiana
24-06-05, 21:07
Pritni ket per ata qe hyn pas meje se kokna diqka ne disponim me qkep stupca sonte http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

Oj Luana :evil: :evil: :evil:
Po un qfaj pata, se e ke ti disponimin kshtu.

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif
Te befshin mire edhe ty, hooooooo

Luana
24-06-05, 21:11
Per mos me idhnu ju qka jeni ne line hajt se po ja jap krejve nga pak

Gentes http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

Murgeshes http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

DoG-zones http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

Vjeshtes http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

edhe Vjeshta qoja Dea's se e ke ma afer amanetin tem mos peritofsh http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

Drites http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif


Halles http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

dr1ta
24-06-05, 21:20
Me vyn keto sonte http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif


flm Luana ..a ke aala?

Luana
24-06-05, 21:30
Me vyn keto sonte http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif


flm Luana ..a ke aala?

Jo loqk boll te dhash per sot http://www.cosgan.de/images/smilie/traurig/d050.gif

schütze
24-06-05, 22:16
Luanes nje shkllappppppppppppppppppppppppppppppp :evil:

Luana
24-06-05, 22:35
Luanes nje shkllappppppppppppppppppppppppppppppp :evil:


ahh bre shume kushi po ka qef me me rreh bre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

schütze
24-06-05, 23:05
Luanes nje shkllappppppppppppppppppppppppppppppp :evil:


ahh bre shume kushi po ka qef me me rreh bre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jo mre qyyyyyyyyyyyyyyy nuk e pata me at qellim :P

doGzona
03-07-05, 21:05
Ckllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aapp

Kjo ishte per M_u_k_i-n vet e kerkoi :lol:

M_u_k_i
03-07-05, 23:33
Ckllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aapp

Kjo ishte per M_u_k_i-n vet e kerkoi :lol: dogzona kur ma ke hi a beson se dora jote mjalt po qitke :lol: :lol: :lol: :wink:

Gjumashja
04-07-05, 19:44
QQQQQQQQQQKkkkkkkkkkkkkkkkkkllllllllllllllaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppppppppppppppppppppppp kush hyn mbas meje

schütze
04-07-05, 21:52
QQQQQQQQQQKkkkkkkkkkkkkkkkkkllllllllllllllaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppppppppppppppppppppppp kush hyn mbas meje
oj gru bre :shock: e kush pat me hy pas teje :evil:

Honesty^uk.
04-07-05, 21:56
Nje shpulleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee per ate qe stregohet korrekt

Murgesha
04-07-05, 21:56
Luaneshėssssssssssssssssssssssss.

Ēklllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa p.

Prej mallit sis. :wink:

schütze
04-07-05, 22:59
Murgesh ti jepja mar e un po ja japi nja magjupqe CKLLAPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PP Luanes

Luana
04-07-05, 23:10
Luaneshėssssssssssssssssssssssss.

Ēklllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa p.

Prej mallit sis. :wink:


ahhhhhhhhhhh tash ju kallxoj qefin ty edhe schütze :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Murgeshesssssssssshttp://www.cosgan.de/images/midi/boese/s030.gifschütze http://www.cosgan.de/images/midi/boese/s030.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

schütze
04-07-05, 23:19
Luaneshėssssssssssssssssssssssss.

Ēklllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa p.

Prej mallit sis. :wink:


ahhhhhhhhhhh tash ju kallxoj qefin ty edhe schütze :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Murgeshesssssssssshttp://www.cosgan.de/images/midi/boese/s030.gifschütze http://www.cosgan.de/images/midi/boese/s030.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif
a je tranu a,e me qka mej perrzhit vot tashhttp://www.cosgan.de/images/midi/muede/p030.gif

Gjumashja
06-07-05, 09:34
QQQQQQQQQQQQQQQKkkkkkkkklaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa apppppppppppppppppppppppp Uliksi

Tomori
06-07-05, 09:49
Gentijana ckllllaaaapppppp,,,,,

Diana007
06-07-05, 10:16
Tomorrrr qklllllllaaaaaaaaaaapppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppp :P

Tomori
06-07-05, 10:21
Tomorrrr qklllllllaaaaaaaaaaapppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppp :P

Kuku medet?
Po cpate loqki...mir ishe..
Afromu pak dot shohe..ahaaa
te paska ra gripi e je nervoze..
e tash ma qet mua.ani ani ska problem!!
Veq me habite perse!
Diana" fshi hunden aja po te redhin,,
ahhh paske grip te rende,,,
Ajj prano nje ckllllaaaappppp,,
e ndoshta te kalone, moj Diana Tomorit :wink:

Marigona-KS
06-07-05, 10:35
hej o njerz, me ngadal more se ju u zakatuat, a ta thirri ambulacen, a ka kush nevoj?????
ckllapa te mbar pra

Tomori
06-07-05, 10:43
hej o njerz, me ngadal more se ju u zakatuat, a ta thirri ambulacen, a ka kush nevoj?????
ckllapa te mbar pra
flm Marigone :!:

Gjumashja
06-07-05, 10:44
qkllaaaaaaaaaaaaaaappppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppppppppppp Marigona-Ks mos ta kthejm that ambulancen pra :lol:

Krokodilli
06-07-05, 14:11
qkllaaaaaaaaaaaaaaappppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppppppppppp Marigona-Ks mos ta kthejm that ambulancen pra :lol:

qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap Gjumashja

ambulanca e madhe,, nuk ja vlen me marr nje person,,,,,
nje rruge e dy pune

Marigona-KS
06-07-05, 14:32
gjumashja
o shko flej edhe pak e mos shkep ckllaaapa kaq shume se po ta fut kush naj bbbbbbbbboooooookkkkssssss

anna
06-07-05, 14:39
Krokit njeee cklllllaaaaaaaaaappppppppppp!!!!! :oops: :oops: :wink:

Krokodilli
06-07-05, 14:41
Krokit njeee cklllllaaaaaaaaaappppppppppp!!!!! :oops: :oops: :wink:

anna a mujte ma shum,,,, :cry:
nje mpuq ne faqe :)

kurse ty marigona-KS nje qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap,, se kena ba me boksa,, ma myte shoqen Gjumashen

Marigona-KS
06-07-05, 14:42
kroki
nja dy cklupaaa cckkkkkkkkllllllllllllllaaaaaaaaapaa te shpejta

anna
06-07-05, 14:44
ashtu me shkoi dora..... :oops: :oops: mos ke gajle se nga dashnia eshte kjo aa!!ahahhahahaha qe edhe njaa ckkklllllllllaaaaaaaaaaappppppp :wink:

Krokodilli
06-07-05, 14:52
kroki
nja dy cklupaaa cckkkkkkkkllllllllllllllaaaaaaaaapaa te shpejta

Marigona-KS e ke tepru tash

qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapppppppp njo mas veshi :wink:

Krokodilli
06-07-05, 14:54
ashtu me shkoi dora..... :oops: :oops: mos ke gajle se nga dashnia eshte kjo aa!!ahahhahahaha qe edhe njaa ckkklllllllllaaaaaaaaaaappppppp :wink:

anna nuk ka shpulla te dashnis......................

hajt edhe ty njo qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapppppppppppppppppp ppppp
hahaha :wink:

anna
06-07-05, 14:58
ashtu me shkoi dora..... :oops: :oops: mos ke gajle se nga dashnia eshte kjo aa!!ahahhahahaha qe edhe njaa ckkklllllllllaaaaaaaaaaappppppp :wink:

anna nuk ka shpulla te dashnis......................

hajt edhe ty njo qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapppppppppppppppppp ppppp
hahaha :wink:

ka ka ato te djegin ma shume heheheeeee :wink: :wink:

Marigona-KS
06-07-05, 15:24
Kroki
ni ccckkkkkkkkkkklllllllllllllaaaaaaaaaaapppppppppppp ppp ne faqen e djatht e ni cccccccccckkkkkkkkkkkkklllllllllllllaaaaaaaapppppp ppp ne faqen e majtė

Krokodilli
07-07-05, 10:49
Kroki
ni ccckkkkkkkkkkklllllllllllllaaaaaaaaaaapppppppppppp ppp ne faqen e djatht e ni cccccccccckkkkkkkkkkkkklllllllllllllaaaaaaaapppppp ppp ne faqen e majtė

Marigona-KS qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaap ne dy faqet pernihere,,,, na fal se nuk deshta me ta hi shum,, po me shkun durt pahiri.....

rilinda
07-07-05, 14:06
edhe ja nxeve faqet edhe m'fal aaaa?

lazdrani
07-07-05, 14:18
Bizzzzzzzzzzzz Cklluppppppppppppppp ai/ajo qe hyne mbas meje :wink:

Diana007
07-07-05, 14:22
Oh mesigyri nuk e ke dit s e un vi pas tje :lol: :lol:

lazdrani
07-07-05, 14:41
Oh mesigyri nuk e ke dit s e un vi pas tje :lol: :lol:

Uh Shpirti im po me perpara i bie syve se ty.Me fale :wink:

Diana007
07-07-05, 14:44
Oh mesigyri nuk e ke dit s e un vi pas tje :lol: :lol:

Uh Shpirti im po me perpara i bie syve se ty.Me fale :wink:

Ok Zemer fal te koft . mpuq pra ne vend te qkllapi :lol: :wink:

doGzona
07-07-05, 15:00
Kercovarit :evil:

Murgesha
07-07-05, 15:08
Kercovarit :evil:

Qe motėr http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif :lol: :lol:

doGzona
07-07-05, 15:10
Kercovarit :evil:

Qe motėr http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif :lol: :lol:

Per Kercovarin apo? :lol: :lol: he ty te lumt dora :lol:

edhe nje nga une e ka :evil: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

Murgesha
07-07-05, 15:11
Per Kercovarin apo? :lol: :lol: he ty te lumt dora :lol:

edhe nje nga une e ka :evil: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

Jo unė vetėm ta solla stupcin e ti mėsho ku tė duash. :lol: :lol:

doGzona
07-07-05, 15:13
Per Kercovarin apo? :lol: :lol: he ty te lumt dora :lol:

edhe nje nga une e ka :evil: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

Jo unė vetėm ta solla stupcin e ti mėsho ku tė duash. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D

Kercovari
07-07-05, 15:57
Per Kercovarin apo? :lol: :lol: he ty te lumt dora :lol:

edhe nje nga une e ka :evil: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

Jo unė vetėm ta solla stupcin e ti mėsho ku tė duash. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D
Njerzit e mire dhe te urte i vret kushdo,ani! :cry: :cry: :cry:

rilinda
07-07-05, 18:10
ngjallu more ngjallu e mshoju edhe ti ktyne se jan qika e sjan shum te forta nashta :P :wink:

Kercovari
07-07-05, 19:06
ngjallu more ngjallu e mshoju edhe ti ktyne se jan qika e sjan shum te forta nashta :P :wink:

Jo smuj,derimesot nuk i kam dhene shuplake femre. :oops:

Luana
07-07-05, 22:21
Nji shuplak , ai e din se kush eshte :roll:

rafet llapjani
07-07-05, 22:31
:roll:

schütze
07-07-05, 22:32
:roll:

rafet llapjani
07-07-05, 22:34
Anuk shkove mefjet shklupppppppppppppppppppp :D

Gjumashja
08-07-05, 10:16
QKkkkkkkkkkkkkklllllllllaaaaaaaaaapppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppp kush te hyn mbas meje :D

rilinda
08-07-05, 10:33
ofaaaaa bre :roll:

jo jo se nuk me dhimti shum.... pom dhimesh oj gjumashe me ta kthy

Krokodilli
08-07-05, 13:33
ofaaaaa bre :roll:

jo jo se nuk me dhimti shum.... pom dhimesh oj gjumashe me ta kthy

qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap gjumashja,, hera e fundit qe ja hin rilindes....................................

Gjumashja
08-07-05, 13:52
:evil: :evil: QKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKLllllllllllllllaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaappppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppp juve dyve pra

Krokodilli
08-07-05, 13:55
hangra shpulla sherri i rilindes,,, hajt ty edhe rilindes nga njo
qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap

Gjumashja
08-07-05, 13:58
Joooooooooooooo mu joooooooooopo veq asaj qyyyyyyy hajde meshnet

QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQKKKKKKKKKKKKKKKKLLLLLLLL LLLLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAPppppp

Krokodilli
08-07-05, 14:03
Joooooooooooooo mu joooooooooopo veq asaj qyyyyyyy hajde meshnet

QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQKKKKKKKKKKKKKKKKLLLLLLLL LLLLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAPppppp

a veq qe nuk osht ktu rilinda jemi shliru a,, lema more shoqen,, edhe nese ja hi une,, une e kom shoqe,, ja hi prej dashnis,,, kurse tyy qklllll............. jo more spo ta hi as ty se edhe ty te kom shoqe :wink:

Gjumashja
08-07-05, 14:06
:lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
08-07-05, 14:07
qkkkklllllllllllllllllllllllllllllllllappppppppppp pppppppp

nuk e di kend o rroku :roll:

Krokodilli
08-07-05, 14:08
:lol: :lol: :lol: :lol:

edhe po tu keshet a????

hajt pra njo qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap :) :wink:

Gjumashja
08-07-05, 14:11
:lol: :lol: :lol: :lol:

edhe po tu keshet a????

hajt pra njo qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap :) :wink:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa paaaaaaaaa pse more pom sill qka pot boj :?

Krokodilli
08-07-05, 14:16
:lol: :lol: :lol: :lol:

edhe po tu keshet a????

hajt pra njo qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap :) :wink:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa paaaaaaaaa pse more pom sill qka pot boj :?

hahhaaha mpuqqqqqq Gjumashja...... nuk i kam sill kurr femrave ne jet,, dhe kurr nuk do ta bej kete :wink:

kalo bukur,, te pershendes

Gentiana
08-07-05, 14:51
Ka koh qe spasna dhen shpull.

Qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aap per te gjith nga nje tybe.

E murgeshes dy,se e kam loqkume :lol:

rilinda
08-07-05, 18:13
hangra shpulla sherri i rilindes,,, hajt ty edhe rilindes nga njo
qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap

av av sa shpullat i paskna hanger e asnja sum ka dhimt. veq nejse une kerkujt spo ja mshoj se une veq mrapsht di me ju kris e me bo me ju kris syt xixa ju qesin po nejse se pe maj vetin e spo ju krisi asnja hiq. :lol:

Krokodilli
08-07-05, 18:19
hangra shpulla sherri i rilindes,,, hajt ty edhe rilindes nga njo
qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap

av av sa shpullat i paskna hanger e asnja sum ka dhimt. veq nejse une kerkujt spo ja mshoj se une veq mrapsht di me ju kris e me bo me ju kris syt xixa ju qesin po nejse se pe maj vetin e spo ju krisi asnja hiq. :lol:

ke hy ne forum te gabuar rilinda,,, sod kam kalu nje kohe te gjat ne forumin dardania,, keshtu qe kam kohe per shpullaaaa

hajt nje qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa p ty pra.................. :P

rilinda
08-07-05, 18:31
ooo flm kroki... prite edhe ti nja shkllaaaaap...

a te dhimti? nuk ta mshova me ton fuqin :wink:

GURI SYLAJ
08-07-05, 22:39
Gurit- Po tuj u munu me i ra , nje dite, e kam thye pasqyren........

Krokodilli
09-07-05, 04:50
Gurit- Po tuj u munu me i ra , nje dite, e kam thye pasqyren........

Guri Sylaj i nderuar,, herave tjera mos u mudno ti biesh veti shpulla,, per ate na ke neve ketu ne forum te gatshem ne qdo koheeeee...

qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap nje per te nderuarin Gurin :wink:

Krokodilli
09-07-05, 05:04
ooo flm kroki... prite edhe ti nja shkllaaaaap...

a te dhimti? nuk ta mshova me ton fuqin :wink:

hajt njo te dashnis rilinda

http://news.bbc.co.uk/olmedia/1185000/images/_1188584_slap300ap.jpg

GURI SYLAJ
09-07-05, 07:31
Krokodill falemnderit po s'po e dij ne cilen faqe me ke ra se te dyat po me dhamin njejt..............

Krokodilli
09-07-05, 09:59
Krokodill falemnderit po s'po e dij ne cilen faqe me ke ra se te dyat po me dhamin njejt..............

jom habit guri ne te dy anet te kam ra ne te njejten kohe,,,, qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap 8)

rilinda
09-07-05, 10:06
ooo flm kroki... prite edhe ti nja shkllaaaaap...

a te dhimti? nuk ta mshova me ton fuqin :wink:

hajt njo te dashnis rilinda

http://news.bbc.co.uk/olmedia/1185000/images/_1188584_slap300ap.jpg

mosi ke e dashnis nuk um dhimti....nashta pom vren tu kesh :lol:
prite edhe ti nja SHKLLAAAP

Krokodilli
09-07-05, 10:33
:lol: PREJ ZORIT JE TU KESH RILINDA 8)

MPUQQQQQQQQ NE FAQE RILINDA

rilinda
09-07-05, 11:12
flm gjithashtu
edhe sjom tu kesh prej zorit se mu kan skisha mujt edhe me kcy po kisha nejt nervoz :(

:lol: :wink:

GURI SYLAJ
09-07-05, 15:10
Krokodill a je hala ksajde se deshta me t'a kthye borgjin.

Honesty^uk.
09-07-05, 15:17
Krokodill a je hala ksajde se deshta me t'a kthye borgjin.

Allahile pse po gjue pa e ditur mire se kush eshte :twisted:
po cfar korkodili more ai moti ka perfundu ne uje :lol:

Gjumashja
09-07-05, 18:48
QQQKKKKKKKKKKLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPpppp per ata qka sjon ktu :lol:

rafet llapjani
09-07-05, 20:33
Apoaaaaaaaaaaa qkllap qklluppppppppppp hajt se mavon edhe do tira :D :wink:

LEDHATIMI
10-07-05, 12:28
Jo nje shpulle por e kisha rreh si kuqke Klonin

LEDHATIMI
10-07-05, 12:29
Jo nje shpulle por e kisha rreh si kuqke Klonin

si kuqken e Kadrijes e kisha shpullat edhe nuk kisha pas me len me qkjt hiq :twisted:

Gjumashja
10-07-05, 13:35
QQQQQQQQKKKKKKLLAAAAAAAPPPPPPPPPPP QKKKLLUUUUUPPPPPPPPPPPPPPPPP DIGAPPPPPPPPPPPPPP

Krokodilli
10-07-05, 14:04
Krokodill a je hala ksajde se deshta me t'a kthye borgjin.

Allahile pse po gjue pa e ditur mire se kush eshte :twisted:
po cfar korkodili more ai moti ka perfundu ne uje :lol:

Guri Sylaj dhe

Honesty^uk very honest man 8)

..... masi sjemi afer e me jau qit nga nje kafe a far darke dikun,,
pra nga nje shpull e keni nga une qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaappppppp

doGzona
10-07-05, 14:05
Kecovarit :evil:

Kercovari
10-07-05, 14:08
Kecovarit :evil:

mps menove te puthish me shuplaka.

Ckkllllaappp nje mpuqqqqqqqq per ty :lol: :lol:

doGzona
10-07-05, 14:17
Kecovarit :evil:

mps menove te puthish me shuplaka.

Ckkllllaappp nje mpuqqqqqqqq per ty :lol: :lol:

Anide afrohu afer dhe te tregoje se cka mendova :evil: :lol:

Kercovari
10-07-05, 14:20
Kecovarit :evil:

mps menove te puthish me shuplaka.

Ckkllllaappp nje mpuqqqqqqqq per ty :lol: :lol:

Anide afrohu afer dhe te tregoje se cka mendova :evil: :lol:

e mora vesht,po disi me cingello veshi dhe nuk jam i sigurte. :lol: :lol:

doGzona
10-07-05, 14:31
afrohu ketu Kercovari

ckllaaap ckllaap ckllaap ckllaap ckllaap ckllaap a do me? :twisted:

Kercovari
10-07-05, 14:33
me vra sa te duash po je edhe shpirtin..

He per ty nje mpoqoooooooocklaaaaappppp!

Arbėri
10-07-05, 18:14
Qe sa kohe nuk paskam hy ketu, phaaaaaaaaaaa :x
Bash me paska marre malli me i QKEP do boksa :P :P :P

Kush hyn pas meje, me perjashtime te do zonjave dhe zonjushave, qe zemra mi do bre, :P te tjeret i pret befasia e "kendshme" :lol: :lol:

CKLLAPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

rafet llapjani
11-07-05, 01:26
Apoaaaaaaaaaaaaa ruju se pote sos dilli epoti prish vijat etrupit qklaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaappppppppppppppppppppp :D :D :D :D

Gjumashja
11-07-05, 10:46
QQQQQQQQQQQQQQQKkkkkkkkkkkkkkkkkkkklllllllllllllll llllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapppppppppppppppppppppp p Diana007 masi spo qet kaffe

Diana007
11-07-05, 10:51
Kadal mojjjj a deshet me myt aaaaaa cncnn po kurr nuk te qes jo edhe kqyr mshom apet qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Gjumashes :evil:

Gjumashja
11-07-05, 10:55
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa QQQQQQQQQQQQQQQQQQKKKKKKKKKKKKKLLLLLLLLLLLAAAAAAAA APPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Diana007
11-07-05, 11:00
Kuuuuuu qik kish esht ka te dhemb kryt me njet pak urt ti edhe ma ziiiiii ani qfar haziii se cncnc
Ooooooooooooooo qkllaaaaaaaaaaaapppppppppppppppppp breeeeeeeeeeeeeee ishalla rrxohesh :P

Gjumashja
11-07-05, 11:06
KQQQQQQQQQLllapppppppppp qy

Diana007
11-07-05, 12:02
:lol: :lol: Aaaaaaaaa qetash nuk me ke rroh hi shum :o

Gjumashja
11-07-05, 12:12
:lol: :lol: Aaaaaaaaa qetash nuk me ke rroh hi shum :o

poaaaaaaaaaaaaa Digapppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppp QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Diana007
11-07-05, 12:16
:oops: Oooooooo mam faqet oooooooo kam me te myt qetash breeeee Qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaappppppppppppppppp

rilinda
11-07-05, 12:35
qe tash une te dyjave ka ni flakaresh

shklllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap

nashta ju rahatoj

mfalni a ? veq duhet me ndermjetsu dikush per me ju ndalu se ket tu u myt :P

Gjumashja
11-07-05, 12:39
podepo masi jam fjetun qka dush boni qy

Diana007
11-07-05, 12:56
qe tash une te dyjave ka ni flakaresh

shklllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap

nashta ju rahatoj

mfalni a ? veq duhet me ndermjetsu dikush per me ju ndalu se ket tu u myt :P

Hjer bofsh ojjjj Rilinda se na beri mir ajo qkllapa jote pa pit edhe un ta jap nje dingllappppppppppppppppp qyyyy :lol:

Diana007
11-07-05, 13:01
podepo masi jam fjetun qka dush boni qy

Mpuqqqqqqq se boll te rreha :lol: :lol:

rilinda
11-07-05, 13:05
opaaa qe a pe she qe pernime ju paska bo mir qaj flakareshi jem qe tash ja niset me puthje
:wink: qashtu duhet

LEDHATIMI
11-07-05, 13:07
A ka bir ose bije nane qe ma mshon mu bre?

Diana007
11-07-05, 13:11
opaaa qe a pe she qe pernime ju paska bo mir qaj flakareshi jem qe tash ja niset me puthje
:wink: qashtu duhet

Oo flm hhehehheeh ashu duhe t dikush me he ndermjet edhe me na nda :lol: :lol:

Ledhatim qkllaaaaaaaaaaappppppppppppppppppppppppppppp mbse e lype vet

LEDHATIMI
11-07-05, 13:12
eh flm Diana se tash mi ke qel pak syt :shock: se smujsha me ardh n`veti se sapo u zgjova nga gjumi :P :P :P

rilinda
11-07-05, 13:20
O LEDHATIM prite edhe nja prej meje e nashta te qelen syt hala
shkllaaaaaaaaaap

LEDHATIMI
11-07-05, 13:21
O LEDHATIM prite edhe nja prej meje e nashta te qelen syt hala
shkllaaaaaaaaaap

hej hej hej :shock: :shock: :shock: ma drishe trunin, misi pak mka mbet. ATajsoni ma shoj a ti! :?:

Krokodilli
11-07-05, 13:24
Ledhatimi, Rilinda dhe Gjumashja qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap nga njo mas veshi prej meje,,,,,,,,,,,,,,
Ledhatimit ja dhash shpullen ma te madhen se e lypi
Gjumashes se shum po rre forumista ne forum,,
e Rilindes qe po mundohet me da drejtesi

LEDHATIMI
11-07-05, 13:25
Ledhatimi, Rilinda dhe Gjumashja qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap nga njo mas veshi prej meje,,,,,,,,,,,,,,
Ledhatimit ja dhash shpullen ma te madhen se e lypi
Gjumashes se shum po rre forumista ne forum,,
e Rilindes qe po mundohet me da drejtesi

PO SHUME BIRA DHE TE BIJA TE NANAVE PASKA PASE BRE E NUK E PASKAM DITE :shock:

rilinda
11-07-05, 13:28
Ledhatimi, Rilinda dhe Gjumashja qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap nga njo mas veshi prej meje,,,,,,,,,,,,,,
Ledhatimit ja dhash shpullen ma te madhen se e lypi
Gjumashes se shum po rre forumista ne forum,,
e Rilindes qe po mundohet me da drejtesi

Kroki na e hangrum ka nja e ti tash priti tri perniher
Shkllaaaaaaaaaaap
deshta nja ma te nxet me ta dhan po hajt se edhe qajo boll te del

rilinda
11-07-05, 13:30
Ledhatimi, Rilinda dhe Gjumashja qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap nga njo mas veshi prej meje,,,,,,,,,,,,,,
Ledhatimit ja dhash shpullen ma te madhen se e lypi
Gjumashes se shum po rre forumista ne forum,,
e Rilindes qe po mundohet me da drejtesi

PO SHUME BIRA DHE TE BIJA TE NANAVE PASKA PASE BRE E NUK E PASKAM DITE :shock:


e lype e gjete :lol:

Krokodilli
11-07-05, 13:36
Ledhatimi, Rilinda dhe Gjumashja qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap nga njo mas veshi prej meje,,,,,,,,,,,,,,
Ledhatimit ja dhash shpullen ma te madhen se e lypi
Gjumashes se shum po rre forumista ne forum,,
e Rilindes qe po mundohet me da drejtesi

PO SHUME BIRA DHE TE BIJA TE NANAVE PASKA PASE BRE E NUK E PASKAM DITE :shock:


e lype e gjete :lol:

TE GJITH JEMI BIJT DHE BIJAT E NENAVE,, SE NGA LOPA SKEM DAL ASKUSH,, TE PAKTEN UNE JO,, VEQ NESE ME KAN RREJT


A TI RILINDA TY NJO MAS VESHI
QKLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAPP

rilinda
11-07-05, 13:58
ooohoooo :oops: ke tum myt heeej
edhe ti nja veq boks se nashta te dhem ma shum buuuuuuuuuuuuuum

hej kroki a pajtohum tash se baraz jemi :? :lol:

Krokodilli
11-07-05, 14:04
ooohoooo :oops: ke tum myt heeej
edhe ti nja veq boks se nashta te dhem ma shum buuuuuuuuuuuuuum

hej kroki a pajtohum tash se baraz jemi :? :lol:

ja nuk pajtohem me ty se me ke hy boksaaaa

nje mpuqqqqqqqqqq ne faqe per inati 8)

Gjumashja
11-07-05, 20:37
Ledhatimi, Rilinda dhe Gjumashja qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap nga njo mas veshi prej meje,,,,,,,,,,,,,,
Ledhatimit ja dhash shpullen ma te madhen se e lypi
Gjumashes se shum po rre forumista ne forum,,
e Rilindes qe po mundohet me da drejtesi


Phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa heccc pra afromu t'rrehi edhe ty mos te mes borgjjjj

schütze
11-07-05, 20:39
Gjumashe QKLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAP :lol:

Gjumashja
11-07-05, 20:44
Gjumashe QKLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAP :lol:


:evil: :evil: qkaaaaaaaaaaaa bona more une QQQQQQQQQQQQQQQQQQQKKKKKKKKKKKKKKKKKLLLLLLLLLLAAAA AAAAAAPPPPPPp Back

schütze
11-07-05, 20:52
Gjumashe QKLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAP :lol:


:evil: :evil: qkaaaaaaaaaaaa bona more une QQQQQQQQQQQQQQQQQQQKKKKKKKKKKKKKKKKKLLLLLLLLLLAAAA AAAAAAPPPPPPp Back
po prej dashnis e pata :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
edhe me ta hjek gjumin qyyyyyyyyyyyyy

laliloli
11-07-05, 20:57
EH me e pas dike ketu afer ,siq jam mllefur ne te ,e tia kisha pizatur nga e prapa plllllllllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaappppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppp

Murgesha
11-07-05, 20:57
Ēkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap, Schutze.

Ēkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap, Laliloli,

Ēkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap, Gjumashes.

Ju pash online te Kafja. :wink:

Mos Harroni:

Stop Dhunės. :lol: :lol:

Gjumashja
11-07-05, 20:59
Gjumashe QKLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAP :lol:


:evil: :evil: qkaaaaaaaaaaaa bona more une QQQQQQQQQQQQQQQQQQQKKKKKKKKKKKKKKKKKLLLLLLLLLLAAAA AAAAAAPPPPPPp Back
po prej dashnis e pata :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
edhe me ta hjek gjumin qyyyyyyyyyyyyy


Paaaaa e kqyr mytum aaaaaaaa ih

laliloli
11-07-05, 21:05
Schutze dhe Gjumashe mbane Murgeshen tja qkllapiti nje

Qkkkkkkkkkkkkkkkkkkkklllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa appppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

He ti do mu shty me tre vete :lol: :lol: :lol:

Murgesha
11-07-05, 21:07
Schutze dhe Gjumashe mbane Murgeshen tja qkllapiti nje

Qkkkkkkkkkkkkkkkkkkkklllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa appppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

He ti do mu shty me tre vete :lol: :lol: :lol:

Wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow, qeky po sillka se.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Gjumashja
11-07-05, 21:12
Ēkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap, Schutze.

Ēkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap, Laliloli,

Ēkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap, Gjumashes.

Ju pash online te Kafja. :wink:

Mos Harroni:

Stop Dhunės. :lol: :lol:


:( :( :cry: :cry: :cry: :cry: qka mu keni tek more veq mu mem sill aaaaaaaaaa

Kercovari
11-07-05, 21:13
Ēkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap, Schutze.

Ēkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap, Laliloli,

Ēkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap, Gjumashes.

Ju pash online te Kafja. :wink:

Mos Harroni:

Stop Dhunės. :lol: :lol:


:( :( :cry: :cry: :cry: :cry: qka mu keni tek more veq mu mem sill aaaaaaaaaa
Ate gjithe te vrane a? he nje Cklaaappppppooompuqqqqqqqq prej meje,per inat te tjereve. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

schütze
11-07-05, 21:16
Ēkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap, Schutze.

Ēkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap, Laliloli,

Ēkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap, Gjumashes.

Ju pash online te Kafja. :wink:

Mos Harroni:

Stop Dhunės. :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: flm se me ka kfjell pak :wink:

Gentiana
11-07-05, 21:22
http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/e035.gif Kush esht per Stupc sonte???

Gjumashja
11-07-05, 21:22
Ēkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap, Schutze.

Ēkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap, Laliloli,

Ēkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap, Gjumashes.

Ju pash online te Kafja. :wink:

Mos Harroni:

Stop Dhunės. :lol: :lol:


:( :( :cry: :cry: :cry: :cry: qka mu keni tek more veq mu mem sill aaaaaaaaaa
Ate gjithe te vrane a? he nje Cklaaappppppooompuqqqqqqqq prej meje,per inat te tjereve. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Eksikkkkkkkk edhe ty t'pata pHaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa iiiiiiiiii :cry: :cry: :twisted: :evil:

schütze
11-07-05, 21:24
http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/e035.gif Kush esht per Stupc sonte???
me duket Murgeshes po i nevojitet :P

Gentiana
11-07-05, 21:24
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Honesty^uk.
11-07-05, 21:26
Nje shuplak per Kercoven se me plasi tuj deshe
cklluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppp pp

Kercovari
11-07-05, 21:34
Nje shuplak per Kercoven se me plasi tuj deshe
cklluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppp pp


Pse mos nje boks prej meje,Booooookkkkkkkksssssssss!

laliloli
11-07-05, 21:36
Nje shuplak per Kercoven se me plasi tuj deshe
cklluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppp pp

Mos i shti me u desh njerezit Kerqovari :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
11-07-05, 21:37
Nje shuplak per Kercoven se me plasi tuj deshe
cklluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppp pp

Mos i shti me u desh njerezit Kerqovari :lol: :lol: :lol:


hahahhahahahaha
njerez jemi dhe gafa bejme :lol: :lol: :lol:

Kercovari
11-07-05, 21:41
Nje shuplak per Kercoven se me plasi tuj deshe
cklluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppp pp

Mos i shti me u desh njerezit Kerqovari :lol: :lol: :lol:


hahahhahahahaha
njerez jemi dhe gafa bejme :lol: :lol: :lol:

Po de,ec te te thy hunedet, epastaj me fale se ishte gaf :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
11-07-05, 21:42
Nje shuplak per Kercoven se me plasi tuj deshe
cklluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppp pp

Mos i shti me u desh njerezit Kerqovari :lol: :lol: :lol:


hahahhahahahaha
njerez jemi dhe gafa bejme :lol: :lol: :lol:

AI kur flet Kerqovari te shtin te gjeshesh e ti rash lumit :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
11-07-05, 21:45
Me ka trulluar sonte duke qeshur Kercova, edhe Lotet mu mbaruan per sonte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

prandaj po ja jap nje shpulleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee qafes se mos i kthehen mendet nga Perendimi :lol: :lol: :lol:

Kercovari
11-07-05, 21:47
Me ka trulluar sonte duke qeshur Kercova, edhe Lotet mu mbaruan per sonte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

prandaj po ja jap nje shpulleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee qafes se mos i kthehen mendet nga Perendimi :lol: :lol: :lol:

More edhe me byth mbeta ne perendim se per mend skam kohe te mendoje me . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
11-07-05, 21:48
More edhe me byth mbeta ne perendim se per mend skam kohe te mendoje me . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani futi brenda deres pra se po t'ftohen :lol: :lol: :lol:

laliloli
11-07-05, 21:53
More edhe me byth mbeta ne perendim se per mend skam kohe te mendoje me . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani futi brenda deres pra se po t'ftohen :lol: :lol: :lol:

Fajtja me hithi ,berja ushel se qenka te lyp sonte :lol: :lol:

Kercovari
11-07-05, 21:55
More edhe me byth mbeta ne perendim se per mend skam kohe te mendoje me . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani futi brenda deres pra se po t'ftohen :lol: :lol: :lol:

jo more kam batanije, :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
11-07-05, 21:55
Fajtja me hithi ,berja ushel se qenka te lyp sonte :lol: :lol:

Mos ja ndaj bre :lol: :lol: :lol:

Kercovari
11-07-05, 21:56
More edhe me byth mbeta ne perendim se per mend skam kohe te mendoje me . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani futi brenda deres pra se po t'ftohen :lol: :lol: :lol:

Fajtja me hithi ,berja ushel se qenka te lyp sonte :lol: :lol:

Ehe me hith a? jo se nuk ka lume ketu afer. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
11-07-05, 21:56
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ēka pate moj?? http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e052.gif

laliloli
11-07-05, 21:58
More edhe me byth mbeta ne perendim se per mend skam kohe te mendoje me . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani futi brenda deres pra se po t'ftohen :lol: :lol: :lol:

Fajtja me hithi ,berja ushel se qenka te lyp sonte :lol: :lol:

Ehe me hith a? jo se nuk ka lume ketu afer. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nese nuk ka lum futi ne friz dhe luej me akull :lol: :lol:

Honesty^uk.
11-07-05, 21:58
More edhe me byth mbeta ne perendim se per mend skam kohe te mendoje me . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani futi brenda deres pra se po t'ftohen :lol: :lol: :lol:

Fajtja me hithi ,berja ushel se qenka te lyp sonte :lol: :lol:

Ehe me hith a? jo se nuk ka lume ketu afer. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ok gjethe fiku pra :wink: :lol: :lol:

Gentiana
11-07-05, 22:00
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ēka pate moj?? http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e052.gif

A mu duk me tha dikush se po kerkon http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

Kercovari
11-07-05, 22:04
More edhe me byth mbeta ne perendim se per mend skam kohe te mendoje me . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani futi brenda deres pra se po t'ftohen :lol: :lol: :lol:

Fajtja me hithi ,berja ushel se qenka te lyp sonte :lol: :lol:

Ehe me hith a? jo se nuk ka lume ketu afer. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ok gjethe fiku pra :wink: :lol: :lol:
Mjaft more se ime te shpullat,do te u dermoj ne qotek. :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
11-07-05, 22:13
A mu duk me tha dikush se po kerkon http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

Cncnccnnncncn e ti memxi ē`prite a?? :evil: :evil: :evil:

Gentiana
11-07-05, 22:20
Cncnccnnncncn e ti memxi ē`prite a?? :evil: :evil: :evil:

Po thash de mos te te le me hjek keq,qy. :evil: :twisted: :twisted: :wink:

Murgesha
11-07-05, 22:22
Cncnccnnncncn e ti memxi ē`prite a?? :evil: :evil: :evil:

Po thash de mos te te le me hjek keq,qy. :evil: :twisted: :twisted: :wink:

Ani-ani, mos gabo tė ma lėsh rendin mua se e din ti pastaj. :wink:

halla e madhe
11-07-05, 22:46
Sonte ja kisha dhene nji shpulle dikujt po.....nuk po kujt see :lol: :lol:

Kercovari
11-07-05, 22:49
Sonte ja kisha dhene nji shpulle dikujt po.....nuk po kujt see :lol: :lol:

Mua hallo se gati me ze gjumi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
11-07-05, 22:50
Kallxo drejt se ndoshta i bahen dy.

halla e madhe
11-07-05, 22:53
Kercovari_ty nji shpulle caprraze kunder gjumit....edhe ty Guri nji shpulle peserremshe veq qe e ke ndrrru gjinine..hahahaa :lol:

Kercovari
11-07-05, 22:55
Kercovari_ty nji shpulle caprraze kunder gjumit....edhe ty Guri nji shpulle peserremshe veq qe e ke ndrrru gjinine..hahahaa :lol:

Une e guri dolem komunista e komunisti qe nuk do te ndigjoje fjalen e tjetrit,ja dhash torten e apsolutizmit.

halla e madhe
11-07-05, 22:57
Kercovari_ty nji shpulle caprraze kunder gjumit....edhe ty Guri nji shpulle peserremshe veq qe e ke ndrrru gjinine..hahahaa :lol:

Une e guri dolem komunista e komunisti qe nuk do te ndigjoje fjalen e tjetrit,ja dhash torten e apsolutizmit.
mire ja paske bere,une ja dhash flladitesen e cmendurise :wink:

GURI SYLAJ
11-07-05, 23:00
More jo veq komunista po edhe te pa ROD-se

halla e madhe
11-07-05, 23:02
More jo veq komunista po edhe te pa ROD-se

ja kisha dhene nji shpulle te mbrapasht ODISE se po e meriton per fjalen "ROD"e ja pafte hajrin vete ate titull :lol: :lol:

Murgesha
11-07-05, 23:03
More jo veq komunista po edhe te pa ROD-se

Bile tė na thoshte tė pa "Soj" apo tė pa "Farė" spat me mė ardhė aq shumė inat.

Njė ēkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap Rodit. :lol:

Kercovari
11-07-05, 23:04
More jo veq komunista po edhe te pa ROD-se

I ka henger trute para kohe,o Guri.

Kloni
11-07-05, 23:07
Zoti e meremetofte!

Honesty^uk.
11-07-05, 23:35
Quququ, dikush e paska henger prej shplakeve, dhe i paskan filluar meremetimet :wink:
kur eshte ceremonia e venies se therrave :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
12-07-05, 07:25
Schutze dhe Gjumashe mbane Murgeshen tja qkllapiti nje

Qkkkkkkkkkkkkkkkkkkkklllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa appppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

He ti do mu shty me tre vete :lol: :lol: :lol:

Wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow, qeky po sillka se.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

laliloli spate kujna me ja fut shpull veq Murgeshes a??


qkllappppppppp njo ftyres, ku spo ki turp me ja fut femres shpull more ncncnc

Gjumashja
12-07-05, 17:53
QQQQQQQKkkkkkkkkkllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaapppppp pppppppppppppppppppppppppppppppp kejtve

Honesty^uk.
12-07-05, 20:57
kete shplake edhe pse pa Zemer e merr kush e din vet :wink:
ckllaaaaaaaaaaaaaappppppppppppppp

Gjumashja
13-07-05, 09:57
QKkkkkkkkkkklllllllllaaaaaappppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppp juve qka jeni fjetun

Diana007
13-07-05, 10:01
Un pshtova :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
13-07-05, 10:03
Un pshtova :lol: :lol: :lol: :lol:


Poaaa digapppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppp

Kercovari
13-07-05, 10:04
Jeuuuuu me diqappppppppppppppppppp a?
Prite gjumashe Cklaaaaaaaaapapapaapapapapapap!

Gjumashja
13-07-05, 10:06
Jeuuuuu me diqappppppppppppppppppp a?
Prite gjumashe Cklaaaaaaaaapapapaapapapapapap!:evil: :evil: :evil:

Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mi se sjom mire edhe me kta qkllapaaaaaaaaaa ihaaaaaaaaaaa

QKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAA AAPppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

Diana007
13-07-05, 10:39
Un pshtova :lol: :lol: :lol: :lol:


Poaaa digapppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppp

Tu thaft dora ho po te rende e ke :P
Qklllaaaaaaaaaaaaapppppppppppppppppppppppppppppppp pppppp te tregoj qetash :evil:

Gjumashja
13-07-05, 10:56
Poaaaaa qetash ta kallxoj qefin apet ty
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

Diana007
13-07-05, 10:58
Poaaaaa qetash ta kallxoj qefin apet ty
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif
Oooooooooooooo ndihmmmmmmmmmmm bre don em myt Gjumashja kuku per mu :cry: , hat se t e kallcoj un ani ani :?

Domira
13-07-05, 17:10
Diana me ka marr malli me ta ēkllapit njaa prite ēkkkkkkkllllllllllaaaaaaaaaaaaaaappppppppppppp :P

Kercovari
13-07-05, 19:11
Diana me ka marr malli me ta ēkllapit njaa prite ēkkkkkkkllllllllllaaaaaaaaaaaaaaappppppppppppp :P

Jo une nuk te vrase domira se te kam xhan.http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/f025.gif :lol: :lol: :lol:

doGzona
13-07-05, 20:54
A cka kisha ckep shpulla sonte po nuk po di kujt me ja dhan nje me,
se pari po filloi me Kercovarin mandej Honesty's dicka i rrin mire


Ckllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap

Ckllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap shnet ju baft :lol: :lol:

Kercovari
13-07-05, 20:57
A cka kisha ckep shpulla sonte po nuk po di kujt me ja dhan nje me,
se pari po filloi me Kercovarin mandej Honesty's dicka i rrin mire


Ckllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap

Ckllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap shnet ju baft :lol: :lol:

Valla mer gaq e sille sa te duash se mu me behen shendet. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E une ty nje Mpuuuuuuuuuqqqqqqqqq! :wink:

e_martumja
13-07-05, 20:59
Mue ende nuk me pruni punen dikush me ja dhon dikujt shpulla :wink:

Kercovari
13-07-05, 21:00
Mue ende nuk me pruni punen dikush me ja dhon dikujt shpulla :wink:

He per ty nje Claaaapooooompuuuuuuuuq. :lol: :lol: :lol: :lol:

e_martumja
13-07-05, 21:01
Mue ende nuk me pruni punen dikush me ja dhon dikujt shpulla :wink:

He per ty nje Claaaapooooompuuuuuuuuq. :lol: :lol: :lol: :lol:
qesi me gjithe qef i pranoje :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
13-07-05, 21:03
hyra ketu per te pare mos ka dergu kush ndonje KISS, por ishalla shpetoj pa marre nje shpulle qafes

doGzona
13-07-05, 21:07
hyra ketu per te pare mos ka dergu kush ndonje KISS, por ishalla shpetoj pa marre nje shpulle qafes

Po a nuk e more nje qe ta dhash a..........nje shpulle po mendoje :lol:

Honesty^uk.
13-07-05, 21:12
hyra ketu per te pare mos ka dergu kush ndonje KISS, por ishalla shpetoj pa marre nje shpulle qafes

Po a nuk e more nje qe ta dhash a..........nje shpulle po mendoje :lol:

valla ndoshta nga vapa se kam verejtur, por me duket se e paska pasur ne mend te ma japesh dhe ke harru :lol: :lol: shplaken pra

schütze
13-07-05, 21:14
i kam do shpulla gratis e thash mos jan ka ju duhen kujt :roll: kush ka nevoj lajmronu :wink:

doGzona
13-07-05, 21:19
valla ndoshta nga vapa se kam verejtur, por me duket se e paska pasur ne mend te ma japesh dhe ke harru :lol: :lol: shplaken pra

Ne mendje kam pasur shume te te jap, shpulla po mendoje
por ta dhashe vetem nje. :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
13-07-05, 21:25
valla ndoshta nga vapa se kam verejtur, por me duket se e paska pasur ne mend te ma japesh dhe ke harru :lol: :lol: shplaken pra

Ne mendje kam pasur shume te te jap, shpulla po mendoje
por ta dhashe vetem nje. :lol: :lol: :lol:

ok sikur me mi pas dhene pasi te paska shkuar ne mendje :lol: :lol: :lol:

Marigona-KS
14-07-05, 15:06
Pershendetje te gjithve

Unė sot nuk dua t'ju jap askujt qkllaaapaa, se jam da dua me ju pershendet se jam ka shkoj ne pushim!!
E ishalla kaloj mirė hhahahahahh

dhe ju gjithashtu pushime te kėndshme

Diana007
14-07-05, 15:12
Pershendetje te gjithve

Unė sot nuk dua t'ju jap askujt qkllaaapaa, se jam da dua me ju pershendet se jam ka shkoj ne pushim!!
E ishalla kaloj mirė hhahahahahh

dhe ju gjithashtu pushime te kėndshme

Flm, Marigona kalofsh mir ne pushim :wink:

E prite nje qkllap te bon mir pe r pushim qklllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaappppppppp ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp :lol:

Diana007
14-07-05, 15:14
Diana me ka marr malli me ta ēkllapit njaa prite ēkkkkkkkllllllllllaaaaaaaaaaaaaaappppppppppppp :P

:roll: Flm ahahahaa Ju edhe stups me dhon nuk e kam gajle :lol: :lol:
Na edhe un nje qklllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaappp ppppppppppppppppppppppp prej dashnie ama :wink:

LEDHATIMI
14-07-05, 15:30
A e ka le nana at njeri qe ma mshon mu bre :?:

A une qe krejtve me rend QKLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAP :twisted:

rafet llapjani
14-07-05, 15:32
PO ai ulemoti qkllllllllappppppppppppp qqqqqqqqqqklapppppppppppppppp apo don ma hahahaha :D :D :lol:

LEDHATIMI
14-07-05, 15:34
PO ai ulemoti qkllllllllappppppppppppp qqqqqqqqqqklapppppppppppppppp apo don ma hahahaha :D :D :lol:

E ti po valla mundesh se te kam dost edhe me ke ke gjet me te vogel ani ani :cry:

Agroni22
14-07-05, 15:37
nje qkllllllllaaaaaaapppppppppp per MUKIN

rafet llapjani
14-07-05, 15:41
Ledhatim masi je das qe edhe nje qklllllllllllupppppppppppp apo te dhemb hahaha

LEDHATIMI
14-07-05, 15:42
Ledhatim masi je das qe edhe nje qklllllllllllupppppppppppp apo te dhemb hahaha

Oh m`sose ehe syt ti heheheh

uliksi31
14-07-05, 21:11
E cka ja kisha ckllapat dikuj tash.Po, ci me knua vesht per dy dite :lol:

Murgesha
14-07-05, 21:14
E cka ja kisha ckllapat dikuj tash.Po, ci me knua vesht per dy dite :lol:

Po ēkllapatja more se a po bahet nami a??
Mos po ke dėshirė ta sjelli unė Stupcin, e ti ēkllapit pastaj. :lol: :lol: :lol:

uliksi31
14-07-05, 21:22
E cka ja kisha ckllapat dikuj tash.Po, ci me knua vesht per dy dite :lol:

Po ēkllapatja more se a po bahet nami a??
Mos po ke dėshirė ta sjelli unė Stupcin, e ti ēkllapit pastaj. :lol: :lol: :lol:

Vallha mire po thua,se shuplaka sben pune.Eh stupci pot kryjke pune :lol:

GURI SYLAJ
14-07-05, 21:22
More a kini ju dicka tjeter me ckep a veq shuplaka, P, sh. naj shkelum , a naj kokalla ...........

Kercovari
14-07-05, 21:23
More a kini ju dicka tjeter me ckep a veq shuplaka, P, sh. naj shkelum , a naj kokalla ...........
Prite s evjen halla me kokalla, :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
14-07-05, 21:27
More a kini ju dicka tjeter me ckep a veq shuplaka, P, sh. naj shkelum , a naj kokalla ...........
Prite s evjen halla me kokalla, :lol: :lol: :lol: :lol:

Ishalla i vjen me kokallė o Kėrēovar, se me i ardhė me shkelėm, koma nuk ka terezi. :lol:

Gjumashja
15-07-05, 09:39
QQQQQQQQQQQQQQKKKKKKKKKKKKKKKKLLLLLLLLLLLLLAAAAAAA AAAPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP diana007 nashta te del gjumi e vjen rijm qitu

Diana007
15-07-05, 09:41
Oooooooooooooooo pa gjum jam oj shtrigggggggg se kam pa sme i kqyr 10 femi deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej qy

Qklllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapppppppppppppp pppppp mos me silll meeeeeeeeeeeeeeeeeee :evil:

Gjumashja
15-07-05, 09:48
poooooo edhe une moj jom pa gjume aaaaaaaa qka tkam faj une qe ti kane lon ty fmit me i kqyr


QKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPP


nime a ne qerdhe ke punu prom a :roll:

Diana007
15-07-05, 09:54
Oooooo gati si qashtu bre po kam pas edhe ma shum po ata kan qen bilem pak me te medhenje :evil:

Qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaappppppppppppppppppppp ppppppppppppp sa her moj me te thon mos ma the meeeeeeeee :P

Gjumashja
15-07-05, 10:01
ani deeeeee qka kom faj une qe po shfryhesh tas hn'mu :cry: :cry:

Diana007
15-07-05, 10:05
ani deeeeee qka kom faj une qe po shfryhesh tas hn'mu :cry: :cry:

ME fal praaaaaaaaaaaaaaaaaa :roll:

Gjumashja
15-07-05, 10:08
:? :? jaaa hiq hiqqq vred mke bo tash ku met fal une ty :cry:

Diana007
15-07-05, 10:13
Ani me se fal pra

Qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapppppppppppppppppppp pppppppppppppp mos me fal qeraher :evil:

Gjumashja
15-07-05, 10:15
Ani me se fal pra

Qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapppppppppppppppppppp pppppppppppppp mos me fal qeraher :evil::shock: Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po ti nime e trent kokeeeeeeeeee :evil: mjer fmija me kon paskan nejt prom


hajde meshnet QKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KLLlllllllllllllllllluuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppp ppppppppppppppp

Diana007
15-07-05, 10:33
:shock: Kujt mos po i thu e trent aaaaaaaaaaaaaaa po limt ata qe kan pas me njet me mu se :lol: :lol:

Qkllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaappppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppp

Uf qka me dhimti dore bre :lol:

LEDHATIMI
15-07-05, 12:51
Mshoni shiptar mshoni, zati edhe ashtu na shkoj ymri veq me te mshume

M_u_k_i
15-07-05, 12:56
vallahin mos me rrejt hiq Diana007 nje shuplak tmajshme po kjo e din qfar shuplake mos meno pernime me qukullada kres ta kisha hi hehehhehehehe :lol:

Diana007
15-07-05, 13:36
vallahin mos me rrejt hiq Diana007 nje shuplak tmajshme po kjo e din qfar shuplake mos meno pernime me qukullada kres ta kisha hi hehehhehehehe :lol:

A edhe ti aaaaaaaaaa :roll: :evil:

rafet llapjani
16-07-05, 01:14
A qe kisha kqep qitash shkelma egrushta se me ka hyp tensjoni breeeeeeee :lol:

Diana007
16-07-05, 09:36
Oooooo Tetes breeeee se ka ber kogja do mungesa ketu

Qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaappppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp ppp :cry:

LEDHATIMI
16-07-05, 12:36
Prite diana nje phuu qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaap mos po te qilen pak syte se zagllave te fjal-zinxhiri :D

Diana007
16-07-05, 12:44
Prite diana nje phuu qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaap mos po te qilen pak syte se zagllave te fjal-zinxhiri :D

:evil: Jo more nuk kam zagllavit por nuk e pash q eke shkru se kash ka lexoj tjeter se qyyy, edhe mos me msho me per fjal-zighir aniteee

Qkllaaaaaaaaaaaapppppppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppppppppppppppppppppppppp Ledhatimit :P

LEDHATIMI
16-07-05, 12:46
Diana prite edhe nje se nuk ben me len me tek :P qkllaaaaaaaaaaaaaaap :D :D

Diana007
16-07-05, 12:59
Ledhatimi un nuk di t e ndalm po ja fillova praaaaaaaaa
Qkllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaappppppppppp pppppppppppppppppppppppppppp

LEDHATIMI
16-07-05, 13:02
ah koka shkru me t`sos sot ty :twisted: oh kom me ta tharb venin

qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap (uh uh uh doraaaaaaaaaaaaa)

Diana007
16-07-05, 13:05
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Meshum po te dhemb dora ty se mua qe me mshove ahahahahhahahhahh
Valla si pasken faqe avav qklllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapppppppppppppppppppppp ppp ruju se po te lun qafa :lol: :lol: