PDA

View Full Version : KUSH E KA PA


florian
07-06-04, 22:56
KUSH E KA PA HANEN ESHTE I LUTUR TE ME TREGOJE SE KU E KA PAR ,
KA IKUR PARA NJE JAVE DHE SE KAM PA MA :cry: :cry: :cry: :cry:

NDIHMOMNI SE JAM BA MERAK .

HANAAAAAAAAAAAAAAAAA :?: :?: :cry:

anna
08-06-04, 10:44
une e kam pare ...... :oops: :oops:

hana
08-06-04, 17:17
KUSH E KA PA HANEN ESHTE I LUTUR TE ME TREGOJE SE KU E KA PAR ,
KA IKUR PARA NJE JAVE DHE SE KAM PA MA :cry: :cry: :cry: :cry:

NDIHMOMNI SE JAM BA MERAK .

HANAAAAAAAAAAAAAAAAA :?: :?: :cry:


hahahhahah Floriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja ku jam :wink: :wink: :wink: :wink:

florian
09-06-04, 18:23
KUSH E KA PA HANEN ESHTE I LUTUR TE ME TREGOJE SE KU E KA PAR ,
KA IKUR PARA NJE JAVE DHE SE KAM PA MA :cry: :cry: :cry: :cry:

NDIHMOMNI SE JAM BA MERAK .

HANAAAAAAAAAAAAAAAAA :?: :?: :cry:


hahahhahah Floriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja ku jam :wink: :wink: :wink: :wink:

ZEMER KA KIE HUP MOJ SE ME BANE MERAK :wink: :?:

Vera
09-06-04, 22:07
flori shyqyr qe e paske gjet hanen se edhe ne kem kah behemi merak per te hahahah :wink:

mendim
10-06-04, 09:58
Shko te "Lista e Antareve" aty e gjen lehte e lehte.

anna
10-06-04, 12:23
Shko te "Lista e Antareve" aty e gjen lehte e lehte.

ahhahahhahahahah qysh nuk ra ne mendje ma heret hahahahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
10-06-04, 19:21
Sa mire qe qenka gjetur Hana se u pata bere merak sa Flori :( :)

rilinda
29-06-04, 16:45
:D ooooouuuuu............ na tute edhe neve, po pyte diellin se ai e din se motėr e ka, nashta nuk ka ik pa u lajmru te shtėpia.hahahahhha :D

dritonigjk
21-10-04, 15:00
hahahha a se gjete ala a une e gjeta ish kon perfuni kauqit masnej e pash hahaha hade merre mes harro se e qoj te tezja nakie me bujt(palidhje) :P :P :P :D :D :D

Tomori
22-10-04, 13:22
KUSH E KA PA HANEN ESHTE I LUTUR TE ME TREGOJE SE KU E KA PAR ,
KA IKUR PARA NJE JAVE DHE SE KAM PA MA :cry: :cry: :cry: :cry:

NDIHMOMNI SE JAM BA MERAK .

HANAAAAAAAAAAAAAAAAA :?: :?: :cry:

-Flori, mos u merzit asht shnosh e mir, bile shum e lumtur po ta jap fjalen se mbas dy javesh e takon???
Flori, ashtu ka ra puna smundem me hi ne detale por te siguroj se jemi bashke, kuptohet zyrtrisht ska nevoj te hish ne siklet, se asht ne duar te sigurta, esht me mua, ri pa merak se ta sjelli ok :wink:

emine
16-01-12, 21:11
Une,le qe kom pa po sun u durova pa ja kaq faqen