PDA

View Full Version : Kush eshte Filozofi i forumit..?


Afrimi_17
29-06-10, 21:43
Desha te di mendimin personal te sejcilit se qka mendoni ju kush eshte aj person ktu ne forum i cili Kritikon me se shumti...?devijon temat me se shumti dhe Eshte negativ..?FLm

Peja-Boy
27-08-10, 22:19
Shfletuesi.....

teutaA
27-08-10, 22:42
veq hy ne gjynah me i nda ka shum disa preferojn filozofi veq disa filozofi te meqme disa filozofi te poshter e disa cinike psh Jador merr pjes ne grupin e dyt dhe te fundit:smile:

Suelaa
27-08-10, 22:55
se di jo, jane disa.

Lapsi
27-08-10, 23:59
ato qe me kundershtojn

shfletuesi_
28-08-10, 03:31
shfletuesi_

teutaA
28-08-10, 16:53
veq hy ne gjynah me i nda ka shum disa preferojn filozofi veq disa filozofi te meqme disa filozofi te poshter e disa cinike psh Jador merr pjes ne grupin e dyt dhe te fundit:smile:

sa me te korrektu ty qe shkruen pa emer e dyta mendova filozofi te meqme e fundit filozofi cinike :biggrin: qe shum me knaqesi e lexoj jadorin sa ne menyr artistike din te shkruaj :wink:

ka edhe te tjer psh Labi ben pjes ne grupin e par vetem filozofi :wink:

teutaA
28-08-10, 16:54
shfletuesi_

ncuk ti e filozofia aaa jo tybe msa un me gramatiken e gjuhes shqipe:wink:

AliSia
28-08-10, 16:56
Me duhet nje kohe shuem e madhe per ti vlersuar....:)

Daglasi
28-08-10, 19:55
Lapsi.

Murgesha
28-08-10, 21:38
Pėrnjėmend kokan civilizu Dardanasit ha,hahahaahahahahahaahahah, paskan harru vetlavdėrimin....

Une dhe askush tjeter :biggrin: :wink:

teutaA
28-08-10, 21:39
Pėrnjėmend kokan civilizu Dardanasit ha,hahahaahahahahahaahahah, paskan harru vetlavdėrimin....

Une dhe askush tjeter :biggrin: :wink:

jo ti sje filozofe :smile:

Murgesha
28-08-10, 21:44
jo ti sje filozofe :smile:


TeutaA rri urtė e mos mi humbė shpresat ha,ahahahahahahahahahaaha

teutaA
28-08-10, 21:47
TeutaA rri urtė e mos mi humbė shpresat ha,ahahahahahahahahahaaha

mos me akuzo qe po kallzoj drejt hahahahhahahah :smile:

Murgesha
28-08-10, 21:56
mos me akuzo qe po kallzoj drejt hahahahhahahah :smile:


Moj hec mė shpejt e thuaj qė je ti, e lėre drejtėsinė ha,hahaahahahahahha, me shkru nė Dardani e mi lonė tjerėt me marrė titullin kjo so konė kurrė ha,ahahahahaahahaha

e_martumja
28-08-10, 22:13
Pėrnjėmend kokan civilizu Dardanasit ha,hahahaahahahahahaahahah, paskan harru vetlavdėrimin....

Une dhe askush tjeter :biggrin: :wink:Ti ala s'koke civilizu ahhaha

Qika^Me^Kule
01-12-10, 18:38
------>>> Turisti :biggrin:

Suelaa
01-12-10, 19:32
Me plot gojen Turisti.:smile:

Qika^Me^Kule
01-12-10, 20:02
------>>> Turisti :biggrin:


----------->>>:biggrin:

DEA
01-12-10, 21:52
Pėrnjėmend kokan civilizu Dardanasit ha,hahahaahahahahahaahahah, paskan harru vetlavdėrimin....

Une dhe askush tjeter :biggrin: :wink:

Moj cfare lavderimi, ketyneher kur dojshim me e ranu dikon keshtu fort me fjale, i thojshim filozofi:biggrin:

~AnnA~
02-12-10, 16:23
Kush tjeter pervec LABI-t

Suelaa
02-12-10, 17:58
Prap jam e mendimit se Turisti.

Fshatari
02-12-10, 18:08
Prap jam e mendimit se Turisti.

I ka disa vepra filozofike, te mveshura me plote mistere, ky turisti! Karakterizohet me ilustrime konkrete(imazhe bukur...) qe kush me ia cenzurue nuk po guxon!
Perndryshi, publiku e percjell rregullisht librarine e turistit(150-200) duke lexuar)!

Suelaa
02-12-10, 18:16
I ka disa vepra filozofike, te mveshura me plote mistere, ky turisti! Karakterizohet me ilustrime konkrete(imazhe bukur...) qe kush me ia cenzurue nuk po guxon!
Perndryshi, publiku e percjell rregullisht librarine e turistit(150-200) duke lexuar)!


Asht kollaj me e lexua ate se vetem foto poston.:biggrin::biggrin:

Oqeani
02-12-10, 18:43
Asht kollaj me e lexua ate se vetem foto poston.:biggrin::biggrin:


Po po, kollaj ( lehtė ) me sy, por me shpirt mos vete e hajt - po na alivanose trurin hahahaha

tipi engjellor
02-12-10, 20:15
Une spajtohem qe turisti eshte filozof mua me duket shume i qarte edhe aq me mire qe ka mendim te lire

premium
02-12-10, 23:02
Turisti nuk ėshtė filozof , por ėshtė i menqėm i cili zbulon tė gjitha cullakhanet e paraqitura nė intnet :)

elvio
28-12-10, 11:23
Tema eshte ne kategorine e thashethemeve,por ne mynyre te sinqerte ate dukuri e verej me shume se te gjithe tek Antika:smile:

Antika
28-12-10, 19:40
Tema eshte ne kategorine e thashethemeve,por ne mynyre te sinqerte ate dukuri e verej me shume se te gjithe tek Antika:smile:

jojo!! Ani, si te duken ato filozofi,i kupton ca?:biggrin:

Antika
28-12-10, 19:51
Mendoj se elvio ėshtė ,andaj i kupton filozofitė :tongue:

elvio
28-12-10, 21:54
jojo!! Ani, si te duken ato filozofi,i kupton ca?:biggrin:

Ju s'mund te pajtoheni me mendimin tim,por s'mund ta paragjykoni ate:smile:.


A i kuptoj?

Duhet test te te jap pergjigjen.:smile:

Oltiana1
29-12-10, 12:35
Shumė ka tė tillė/a , por sikur Labi asnjė nuk ėshtė ( prej qė jam kėtu , gjithmonė filozof mė ėshtė dukur Labi , ndoshta kėtė profesion ka )