PDA

View Full Version : GENTA NE HALLE!!!!


lazdrani
02-07-04, 22:59
Genta mu drejtua mua dhe mu lute duke kerkua nje keshille!!!Halli i saje eshte:Si te ja shprehi simpatine e saj ndaj RRushit te saj qe e done shume :wink: Ju kisha luture te gjitheve qe ta ndihmojme kete zonjushe simpatike :wink: Urdheroni :D

Honesty^uk.
02-07-04, 23:12
Ok Lazdran , pasi e ke shtruar per apel
une po te jap nje sygjerim
nje dite po i ftojm per kafe te 2, dhe po e pijavim Genten,
dhe ajo nga deshira e madhe i kacavjerret ne qaf atij dhe e pat punaaaaaaaaaaaa :wink: :idea:

Vera
03-07-04, 11:55
aiiii thash cfar halli!!

Oj genta po krejt leht kur te vjen Rrushi, dhe lute per nje kafe dhe pastaj gehts los hahahah

IceGirl
03-07-04, 16:42
hahahaha Vera.. ..vallai Genta kishe bo mire me ja bo ashtu.....se disa e lypin.... po jo Rrushi... :wink:

Murgesha
03-07-04, 20:29
Pasi qe i lexoi keshillat e juaja, kam informata se Genta e ka marre me zor Rrushin dhe per nje jave do ta mbaj vetem per vete.
Natyrisht se do te na mungoje Genta ne forum shume, por veprimi i saj eshte i drejte dhe i qelluar.

Honesty^uk.
03-07-04, 23:41
Pasi qe i lexoi keshillat e juaja, kam informata se Genta e ka marre me zor Rrushin dhe per nje jave do ta mbaj vetem per vete.
Natyrisht se do te na mungoje Genta ne forum shume, por veprimi i saj eshte i drejte dhe i qelluar.

i gjori RRUSHI, e ka nisur vetem me holiday te dhunshme dhe me duket se ashtu do ti shkoj :(

RRUSHI
04-07-04, 07:30
Pasi qe i lexoi keshillat e juaja, kam informata se Genta e ka marre me zor Rrushin dhe per nje jave do ta mbaj vetem per vete.
Natyrisht se do te na mungoje Genta ne forum shume, por veprimi i saj eshte i drejte dhe i qelluar.
Jo zonjush e nderuar dhuna tek ne eshte arma e fundit--- une vetem se ja plotsova deshiren , dhe momentalisht po ju shkruaj HAITI--aloha :wink: :wink: :wink:

Honesty^uk.
04-07-04, 11:26
Pasi qe i lexoi keshillat e juaja, kam informata se Genta e ka marre me zor Rrushin dhe per nje jave do ta mbaj vetem per vete.
Natyrisht se do te na mungoje Genta ne forum shume, por veprimi i saj eshte i drejte dhe i qelluar.
Jo zonjush e nderuar dhuna tek ne eshte arma e fundit--- une vetem se ja plotsova deshiren , dhe momentalisht po ju shkruaj HAITI--aloha :wink: :wink: :wink:


RRUSHI behu realist dhe trego te verteten se ne e dime qe ajo te
mori peng ty :lol: :lol: :lol: :lol:
por pasi e pat kjo pune pushime te kendshme

aferdita
04-07-04, 17:00
te pershendes genta
qdo njeri ka halle por duhet te mesohemi si te shkojmi me to :wink:

Honesty^uk.
04-07-04, 19:09
te pershendes genta
qdo njeri ka halle por duhet te mesohemi si te shkojmi me to :wink:


mire e ke Aferdita por ajo nje hall kishte
dhe ate e realizoi me force :wink:
rrembeu rrushin dhe dhe tani ne deti po bejn qef :lol:

aferdita
05-07-04, 12:29
ashtu duhet Honesty^uk. :wink: mire ja ka be :lol: :lol:

Murgesha
05-07-04, 19:17
Sot Genta me dergoi nje email, ku me njoftonte se si po kalon ne shoqeri me Rrushin. Nuk kish harruarr te me dergoje edhe nje kartoline nga ishulli ku ata po qendrojne keto momente. Se jane duke kaluar per mrekulli shiqone dhe binduni. :lol:
http://www.forumivirtual.com/attachment.php?s=49967f2515e4753a67d7ac992968ad0e&postid=13031

Honesty^uk.
05-07-04, 19:32
Sot Genta me dergoi nje email, ku me njoftonte se si po kalon ne shoqeri me Rrushin. Nuk kish harruarr te me dergoje edhe nje kartoline nga ishulli ku ata po qendrojne keto momente. Se jane duke kaluar per mrekulli shiqone dhe binduni. :lol:
http://www.forumivirtual.com/attachment.php?s=49967f2515e4753a67d7ac992968ad0e&postid=13031wowwwwwwwwwwww :shock: :shock:
[b]pse a nuk e paska qu qika ne deti a :?:
e kam dit se ajo ka me na cue djalin ne bjeshk
se Genta e ka ditur qe me e cue Rrushin ne deti i iken :wink:

Murgesha
06-07-04, 22:20
Jo more cfare male?
Ketu eshte vetem nje peisazh i ishullit ku jane duke qendruar ata.

Honesty^uk.
06-07-04, 22:23
Jo more cfare male?
Ketu eshte vetem nje peisazh i ishullit ku jane duke qendruar ata.perseri me katastrof, ne xhungel a :?: :?:
mua gati mu pat hequr meraku se mendoja se edhe ne bjeshk ajri i paster dhe kenaqen lendinave, por ne xhungel do te marrin ndonje malarie :(

Murgesha
06-07-04, 22:26
Jo more cfare male?
Ketu eshte vetem nje peisazh i ishullit ku jane duke qendruar ata.perseri me katastrof, ne xhungel a :?: :?:
mua gati mu pat hequr meraku se mendoja se edhe ne bjeshk ajri i paster dhe kenaqen lendinave, por ne xhungel do te marrin ndonje malarie :(

Hhahahahahaha Honesty, si duket spo e kupton, keta jane ne nje ishull te rregulluar e me parqe te ndryshem, kane dhe detin afer. Ti shiqoe pak foton e e kupton se ketu ska te baje asgje me gjungell.
Kam frige mos po na kthehen me tjetercka se per malarie une ta hjek merakun :wink:

Honesty^uk.
06-07-04, 22:31
Jo more cfare male?
Ketu eshte vetem nje peisazh i ishullit ku jane duke qendruar ata.perseri me katastrof, ne xhungel a :?: :?:
mua gati mu pat hequr meraku se mendoja se edhe ne bjeshk ajri i paster dhe kenaqen lendinave, por ne xhungel do te marrin ndonje malarie :(

Hhahahahahaha Honesty, si duket spo e kupton, keta jane ne nje ishull te rregulluar e me parqe te ndryshem, kane dhe detin afer. Ti shiqoe pak foton e e kupton se ketu ska te baje asgje me gjungell.
Kam frige mos po na kthehen me tjetercka se per malarie une ta hjek merakun :wink:


Leri bre mos u mundo ta justifikosh,
ku pranon Genta me e dergu ate ku te ket njerez, ajo e ka izolu
nga frika se po i del duarsh :wink:
edhe per tjeter qka po te garantoj une
se femija nuk behet ne krrabza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
13-08-04, 23:29
ShEjToNkA: TAKK ,TAKKKKK , a thua a ėshtė kush kėtu more ,po tutna veq e mora kėtė rrugė e s'po e gjejė kėtė Gentėn ktu :roll: :?:
Genat: oo Po ,po shejtonka ,kėsajde jam , e hajde hoshgjollden e tė lumėshn komėt qė paske ardhė........
ShEjToNkA: O hoshbollden e mirė se t'gjeta ,po qysh je aje mirė......
Genta: Nom ti qyshė je hajde po mirė ja paske ba ,hyjm mbrenda......
ShEjToNkA: Jo tybe bijo qė tu po ulemi nė qardak se edhe ashtu s'kam vakt me nejt shumė ......
Genta: ani qysh tė kesh qef ,se edhe ashtu dita e mirė e rrina n'qardak......, veq tė lėshoj qatė gjykum me vėli e te pėrvlojna do qaj e tė pijm..................
ShEjToNkA: Genta hiq kurgja as qaj as kafe se s'kam vaket se llaf po bajna , se qe sa jam munu me ardhė ho sot ho nesėr dit po shkojn e kto pun tė shpis s'po kryhen kurrr ,sot i lash krejt e dola se diqka u bana merak ,s'tė kam pa moti edhe do andra tė kėqija e thash hajt shkoj e te shofė .....................
Genta: ev ev kur ma mirė s'ke ba qe je ardhe ,jo tybe qaj e drek e kafe e tani po shkon , se s'po rin veq pak qyyyy......,Po ti qyshje te shpija qush jan ,ti vetė.................
ShEjToNkA: poj nom me than ej qėshtu dyjallak ..........., po ty qysh je ,Rrushi e kėta tjerėt ......, Po vet ti bijo qysh je se diqkakesh para dy -tri dite te Murgesha me nejt pak .., se as atje kurr s'po muj me dal , e mė tha tybe Genta si ka kurqysh punėt me Rrushin , etybe tani edhe do andra tė kėqija e dola erdha me tė paaaa pakk....................ee qėshtuuuu.......
Genta: CKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :?: ,Murgesha tė tha ,po pse si the kqyri ti bijo punet e tua se Genta me Rrushin mirė bolll ......., hajt se ja kallzoj qefin unė asaj...............................
ShEjToNkA: kadal bijo mos u ba kshtu se edhe ajo prej dhimtes e ka pas noshti ka pa diqka ani ka folll qyyyy, edhe ndėgjo qa po tė them ,mos gabo mem mi qit fjalt se nė bes me ka tregu se me vjen keq me i than Murgeshės ndivaaaa nga shejtonka , se tybe ajo irėe di qė pėr tė mirė e ka pas , e unė lqino pėr qata erdha veq thash tė shkoj e mos tė thotė qė s'po kam as shoqe as kojshike as kėrkan me ba llaffff.......................
Genta: shejtonka po me vjen keq e shnosh rina tjeraher se tybe unė me kėt rrug u nisa pėr te Murgesha se tybe s'ka me ri nė men kurr me fol maajo per muaaaaaa.. :twisted: :evil: ...........,Edhe pėr ata rrrri shlir se jo s'itham qė me ke kallzu tii ...........
ShEjToNkA : Gentaaaaaaaaaaaaaa kadal moj ndalu mos shko se baehmi prall se qėshtu fjalėt e hallkut s'nalen kurrrr ,po hajt mos ke gajle qa ka fol ajooooo..... jo s'ka kush qė e nal tash ktan.....................
Genta: shejtonka ikaaaaaaaaa unė ti moj bi u gėzofsh qė me kallzove se ajo po flet kogja shum pėr muaaaaaaaaaa, ikaaaaaaaaaaaaa tum lypėt kush thuju shkoj te Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaa...........
ShEjToNkA: jo tybe nash tė lypin ,nash ma se ika edhe vet nė shpi ,po unė shpin tane sun ta rujjj qyyy.............., Jo tybe kjo eshtė e dalne tefteri kėrsh kan mu ba me Murgeshėn ,veq ishalla sum pėr fėshijn edhe mu nė kėt muhabet qyyyyyyyyyyy, se pėr to s'jam ka mėrzitna qyyyy ,jav bafėt Zoti qaren se tybe s'kam qa ju bajė ..........., tybe shkova edhe unė s'kam qa me nejt ma ktuuuuu.................................

Murgesha
14-08-04, 00:57
Ora 01:55 minuta, Murgesha eshte ulur dhe po e shfleton forumin. Paprimtas nje cingerrime ne deren e hymjes e hjedhi thik perpjet.

Murgesha: (Qohet nga karriga dhe e shqetesuar del tek dera) Dreq o pune, kan ma solli Zoti ne kete nate??? Kush o?
Zeri nga jashte: Jam Genta, hapma deren
Murgesha: E lum qe me erdhe moj Genta se bash nuk me zinte gjumi e mire se te pruni Zoti ta kalojme ket nate bashke. (hap deren dhe i zgjat e permalluar doren Gentes)
Nje krisme e kobshme ne ate kohe shpoi qiellin, Murgesha ra per toke e alivanosur, Genta me hapa te shpejte iku...

ShEjToNkA
14-08-04, 01:21
:shock: :shock: :shock: :shock: ShEjToNkA: KUKUKUKUUuuuuuuuuu , ku u ndi moj tanė kjo piskamm :?:
Posė tė Lazdranovit as kund tjetėr ,uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu qyqe Genta u shku e ka ba ajo nojqka se tybe si u ndis aji si e qart , ku me ditė qa ka ba se dul krejt prej kontrollii ( u edhe mua mu thafėt goja qė shkove e i tregova asja tu e njofået se si ėshtė ) u nisaaaaaaaaaaaaaaaa ka Lazdranovit tė shkojė tė kqyra qa u ba se noj kjamet po ama tybe s'po di qa ...................
Genta : shejtonkaaaaaaaaaaa kuuu jeee tuuuu shkuuuuu( kjo plot e mbushur frym tuj nga )..
Shejtonka: qatje ku ke tiiiiiii se ,po kuuuu :?: Se e dniva qė u ba kjametiii e niva ni piskammm.............
Genta: shejtonkaaaaaa tė lutemmmmmmm thire ambulancen se unė shkova me njė allti tėØfėmive( allti me ujė edhe ajo bile) e ajo kurrrrr me ka pa ka piskat edhe u rrėzua pėr tokeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Shejtonka : tė plaqin syt ty pėr fjal tė huja deshe me u mbtyt me ta aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mule mobilin ..............Cėrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr aloo njė ambulanc na duhet urgjent nė mahallen e ghysėm tė poshtme nė forum rr: dardania..................,Ata tė ambulanecs ,po si jo do vimi menjhėr ...................tyju tyju tyju tyju tyju
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ckalp ,ckalpa andej e kendje faqėve ( fal zotit Lazdrani nė shpi jo se tybe na me vdke para Murgeshės e ajo me mbet gjallė)
Murgesha : :roll: :roll: :roll: :roll: Ku jam mojė qa ėshtė ka bahet me mua kush i shkymi elektrikattttttttttttttttttt
ShEjToNkA: plaq ti hoooooooooooooooo qė na ishtine ethėt lej elektrikat po tregom ti qysh jeeeeeeeeee ...................,tyju tyju tyjut tyju...........
Genta: erdhiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ndima e shåejttttttttttt
ShEjToNkA: hajdeni a mujt erdhėt qė kjo ėshtė pacientja ......,ata: c'faė i ka ndodhė ????????????????? Jo kurgja veq pak nga zhegu e qetash u ba pak ma mirė pim dukettt se kurgja s'kaaaaa( mjerėt na qa na ke)
Shpejt e shpejt nė lese e qesin e ee nisen pėr spitalllllll allahu ndihėm se tybe nga frika as plumi ma zi nuk ja kisha ba sic ish ba ajoooooo

Genta unė ikaaa ,se tybe sun rrri kėtu me ardhė Lazdrani me na pa prall bahemi e ti ba qadush se tė thash bijo memedn vedproooooooo...............,IKaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Genta : mos meeeeeeeee le vetun mojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj se nuk di qa do bėjeeeeeeeeeee :cry: :cry: :cry: :cry:

Boja si tė duash vetė ke fajėeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Murgesha
14-08-04, 13:04
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock:
A thua ku jam more??????
Kuku si duket paskam shkuar ne gjenet. http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/068.gif

Barbaroza
14-08-04, 13:17
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock:
A thua ku jam more??????
Kuku si duket paskam shkuar ne gjenet. http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/068.gif

Jo moj cfare xheneti,me pas qene ne xhenet nuk i kishe zbardhe syte sa grushti :wink: :lol:

Gentiana
14-08-04, 21:36
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock:
A thua ku jam more??????
Kuku si duket paskam shkuar ne gjenet. http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/068.gif

Murgesha a je me mir moj???
Po bijo shum po u frigojshe edhe ti! nc nc nc :wink:

ShEjToNkA
14-08-04, 22:08
Ev Ev Mashallah ,Murgeshaa po mirė kokee aiii ,po qa pate bi ashtu qė na i shtine ethėt natėn e pramshit e ty s'di qa tė kofėttttt , os'kam dit kurgja tuj nejt jam konė veq kur e kam ndi ni bėrtitm edhe thash qa u ba ..., vrap jam nis me u ngjit nalt ka ju ,kur pe shohė Gentėn kjo kishė ndi para meje ....., veq shyqyr qė su ba ma keq e kėto tė fikėtat tė kalojnė ......................,qa me noshti edhe nxeti pak edhe tensioni naltė e qėshtu s'ki qa me baaaaaa

Murgesha
14-08-04, 22:10
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock:
A thua ku jam more??????
Kuku si duket paskam shkuar ne gjenet. http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/068.gif

Murgesha a je me mir moj???
Po bijo shum po u frigojshe edhe ti! nc nc nc :wink:

As vete nuk e di se si jam, ma e keqja nuk po e di se ku jam se.
E vetmja gje e fundit qe me kujtohet eshte Shejtonka me nje allti tek dera e shtepise sime.
'mori mos me ka kidnapuar prap ajo???
Po hajt banu vajze e mire e me trego se ku po gjindem tani??? :(

Gentiana
14-08-04, 22:18
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock:
A thua ku jam more??????
Kuku si duket paskam shkuar ne gjenet. http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/068.gif

Murgesha a je me mir moj???
Po bijo shum po u frigojshe edhe ti! nc nc nc :wink:

As vete nuk e di se si jam, ma e keqja nuk po e di se ku jam se.
E vetmja gje e fundit qe me kujtohet eshte Shejtonka me nje allti tek dera e shtepise sime.
'mori mos me ka kidnapuar prap ajo???
Po hajt banu vajze e mire e me trego se ku po gjindem tani??? :(

Murgesha tani gjindesh ne spital, dhe mjekt than se asgje nuk ke, vetem nga friga e pate.

Murgesha
14-08-04, 22:20
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock:
A thua ku jam more??????
Kuku si duket paskam shkuar ne gjenet. http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/068.gif

Murgesha a je me mir moj???
Po bijo shum po u frigojshe edhe ti! nc nc nc :wink:

As vete nuk e di se si jam, ma e keqja nuk po e di se ku jam se.
E vetmja gje e fundit qe me kujtohet eshte Shejtonka me nje allti tek dera e shtepise sime.
'mori mos me ka kidnapuar prap ajo???
Po hajt banu vajze e mire e me trego se ku po gjindem tani??? :(

Murgesha tani gjindesh ne spital, dhe mjekt than se asgje nuk ke, vetem nga friga e pate.

Flm. Genta qe me tregove se ku gjindem tani.
Ama me trego te lutem se per cka ishte cmende Shejtonka ashtu e me erdhi me allti ne shtepi????

Gentiana
14-08-04, 22:24
Flm. Genta qe me tregove se ku gjindem tani.
Ama me trego te lutem se per cka ishte cmende Shejtonka ashtu e me erdhi me allti ne shtepi????

Murgesha nuk guxoj me te tregu,se ende esht shpejt, po hajde ni her qetesou, pastaj flasim ok, dhe i sqarojm gjerat


Ahhhhhhhh Shejtonk e kam ditur se me ty vetem probleme do te kemi... :evil: :evil: :evil: :evil: :wink:

ShEjToNkA
14-08-04, 22:28
sa mirė qė tė dyjat pėrhiher qėlluam nė spital Genta ,pėr me vizitu Murgeshėnn( mos ti mer sora mend me i tregu gjė kėsja se kuku pėr ty)

Murgesha qetsoju bi se mirė jeee , e flasim tjera herė c,farė ka ndodhė se ndoshta nga nxeti e keee

KUKU kėsaj i paska humb edhe vedija tash mendon se jam kon unėe.......,Unė shkova se s'kam vakėt me njetttt e ti shyqyr qė ke ba ma mirėee ...,(GENTAAAAAAAAAA mos gabo me fol diq se nė besė tė kam treguar)

Murgesha
14-08-04, 22:31
sa mirė qė tė dyjat pėrhiher qėlluam nė spital Genta ,pėr me vizitu Murgeshėnn( mos ti mer sora mend me i tregu gjė kėsja se kuku pėr ty)

Murgesha qetsoju bi se mirė jeee , e flasim tjera herė c,farė ka ndodhė se ndoshta nga nxeti e keee

KUKU kėsaj i paska humb edhe vedija tash mendon se jam kon unėe.......,Unė shkova se s'kam vakėt me njetttt e ti shyqyr qė ke ba ma mirėee ...,(GENTAAAAAAAAAA mos gabo me fol diq se nė besė tė kam treguar)

Rri- rri Shejtonka ketu, hajt pash mamin tregome, cka je hidheru me mua??????
Ti e din se une gjithnje te pekrahim, edhe plus tu kam betuar per me ta gjet nje Shejton siq je vete e ti kendej me allti me me sulmu.

ShEjToNkA
14-08-04, 22:33
sa mirė qė tė dyjat pėrhiher qėlluam nė spital Genta ,pėr me vizitu Murgeshėnn( mos ti mer sora mend me i tregu gjė kėsja se kuku pėr ty)

Murgesha qetsoju bi se mirė jeee , e flasim tjera herė c,farė ka ndodhė se ndoshta nga nxeti e keee

KUKU kėsaj i paska humb edhe vedija tash mendon se jam kon unėe.......,Unė shkova se s'kam vakėt me njetttt e ti shyqyr qė ke ba ma mirėee ...,(GENTAAAAAAAAAA mos gabo me fol diq se nė besė tė kam treguar)

Rri- rri Shejtonka ketu, hajt pash mamin tregome, cka je hidheru me mua??????
Ti e din se une gjithnje te pekrahim, edhe plus tu kam betuar per me ta gjet nje Shejton siq je vete e ti kendej me allti me me sulmu.

Murgesha unė kisha nejt me gjithė qef ,ama plot shpin musafir e kam lon ,veq erdha me tė pa si bane..,Edhe tybe unė s'di kurgja , ani me allti poj unė s'di me pėrdorė kallashin e lere ma alltin qyqyqqyqyqy

Edhe pyete gentėn ndoshta ajo din diq se unė pas saj kam ardhė tek tiii .s'di kurgjaaaa

ThE_OnE
15-08-04, 16:43
uaaaa un thash a os e keni fjalen per ate Genten qe po kenDon iha llafin qe e paskeni pas
ja me vete mendova qe mos keni fjalen oer ate kengetaren ton qe po i perkethen kenget ne shqip te kenduara me pare nga armiqet tan SERBET
per bese po po sidoQoft eshte bere Mode ne kosove qe tua marresh kengen e tekstet ShKijeve
nuk e di ndofta askush nuk po ngrit zerin em i than shko ne SErBij kenDo
hajt tung e Vi Vi