PDA

View Full Version : Shfryni nervat ketu!!!!!!!


Faqet : [1] 2

Murgesha
19-03-04, 15:43
Te dashur forumiste kete teme po e hapi per relaksim te mendjes. Kur te jeni ndonjeher me nerva te acaruara ejani dhe shfyeni ketu. Sharjet nuk lejohen.
Po per shembull ja po ja nisi.

Sot jam tejet e tensionuar dhe tere nerva. Shkaktare eshte se Barbaroza pa kurrefare aresye ma ka bere bllok ne msn. Nejse pak ishte dhe faji im, se i thashe dicka per RRUSHIN ajo pa nje pa dy ma beri bllok :cry:

Gentiana
19-03-04, 23:10
Ufffffffff Murgesha, po keq tu ka kan bre, ani qenka e vertet ajo fjala: Lur nuk ke qka i ben magarit i mshon samarit :wink: Edhe un jam ber nervoz diqka, po hajt se ju tregoj ndonje her tjeter.

Genta

Barbaroza
20-03-04, 09:47
Murgesha,e vertete eshte kjo,dhe kete hap e ndermorra pasi verejta se edhe ti ma kishe bere block dhe desha te te hakmerrem.Por,edhe Genta ma kish bere block nje dite por prape me kish cbllokuar,por po ta ze edhe njehere se ma ka bere block,do t'ia bej edhe Gentes edhe Murgeshes jo vetem block por edhe Delete :wink:

lazdrani
20-03-04, 11:34
E vertet eshte Barbaroza se edhe mua Murgesha me ka bere Block :?:
Ja tregoje une qefin asaj sa ta zeeeeeeee :D :wink: :P

Murgesha
20-03-04, 12:29
Hahhahaahha e ku ke me nxane kur e ke bllok. :wink:

Gentiana
20-03-04, 13:29
Kuku,Barbaroza shoqe esht puna keshtu,se un kto diteve te fundit nuk do te kem koh te hi rregullisht net, po ti fill mendove se e ke block,jo bre ani kuj ty. Nese ja bej block ja bej Lazdrani-t :wink: se ty asesi.

Ju uroj nje weekend sa me te mir.

Genta

Barbaroza
20-03-04, 15:07
Ok.Genta,mos te perseritet kjo edhe njehere,kujdes :wink:

RRUSHI
22-03-04, 16:08
Qka eshte kjo bised me blloka e tulla se nuk po ju kuptoj--a qka ishit ju MURATORET ndreq e prish siq duket vetem ate pun kishit :wink:

Murgesha
22-03-04, 16:13
RRushi lej ti blokat e tullat, po tregona a mberrine ne Ferizaj dhe si ma kishe Barbarozen. Bile bash po me intereson se cfare dhurate i ke derguar.

Gentiana
22-03-04, 16:25
Dhurat, hmmmmm Murgesha tash me bere edhe mua kurreshtare.Rrushi hajt de pergjigju me, dhe si e kishim at shoqe ne ferizaj???

lazdrani
22-03-04, 21:57
Nananananananan une e di cfare dhurate RRushi do tja dhuron Barbarozes :lol: :D :wink:

Murgesha
22-03-04, 22:34
Hajt de tregona mua dhe Gentes veq. Sigurisht se ka qene ndonje dhurate e vlefshme, se Barbaroza na ka humb fare :shock: :roll:

lazdrani
22-03-04, 22:49
Nje paket puthje :P :wink:

Murgesha
22-03-04, 22:51
Eh sigurisht Barbaroza i paska buzet e ajura dhe po i vjen :oops: marre me ardhe ne forum.
Po hajde moj se ne i kuptojme keto gjera :wink:

RRUSHI
23-03-04, 12:00
Jo jo ende nuk kam mberri , por ne rast se doni te dini se qfar dhurate i kam zgjedh ju tregoj --nje unaz diamanti---vetem per inat te Lazdranit , ai u martua , po qkishte ai me shum se une ... :wink:
Kur te arrij ju tregoj ok--tungi muqaqos .

Barbaroza
23-03-04, 14:43
Ncncncncncnc si jane njerezit,ti ajin buzet pa asgje :( po ku po e shihni bre se mu kane ajur buzet kur ende djali s'ka ardhe te me shoh?Pse po flisni ashtu,a e dini se tani RRUSHI dyshon se m'i ka ajur buzet tjetri :cry:

Murgesha
23-03-04, 14:46
Hheheh Barbaroza, kujt po i shitesh ti tani. Simbas informatave qe disponojme RRushi te ka derguar dhurat nje paket me puthje :wink:

Gentiana
23-03-04, 14:47
Po de e tani thot kendej e andej. Hajt ti se kto vetem fjal jan,gjuha esht e Tulit shkon ka don,thojn pleqt!

lazdrani
23-03-04, 18:29
:lol: :lol: :lol: Oh RRUSHI ajo unaze e diamantit eshte minimum veq ishallah ke mbushure gjepat me Dollare.Cka mendove ti barbarozen me nje unaze ta martohesh ah........Ja pa peseliresh,dy komplete te renda,Ex zingjir me lire,zingjirin e rende,10 rrathe te dores,10 unaza te renda,Ari i bardhe,pastaj i zi hehheheheheheh mandej vin ato veshjet dhe shume e shume te fala :D :D :D Vllaqko nese mbetesh pa leke lajmerohu se te dergoje leke sa duash se ikam ra jacpotit :wink:

Barbaroza
02-04-04, 08:37
Lazdrani,te gjitha m'i ka blere RRUSHI :) Ti vetem ne erek blija Zemres tende ashtu,pastaj eja dhe fol me mua 8)

just_for_u_babe
02-04-04, 13:59
Tung Murgesha

Hej i kisha shfry ketu nervat ama nuk mu kan fry fare ...

tung

TONINO
05-04-04, 15:50
**Gentiana** shuj se edhe ti je dallavergji, se edhe mu make bo bllock,por qka me bo q **LUANA** ma ka dergu nj miniprogram per t shiquar kush ta ka br bllock, e kur e kam par qe ma kishe pas bo bllock un eta kam bo delete.

__________________________________________________ __________

Koft i gzun Jezu Krishti e nona vet. oj **Gentiana** Bay Bay...

__________________________________________________ __________

Geto_21

IceGirl
14-07-04, 03:47
Uuuuu plasa kret diqka :evil:

ShEjToNkA
15-07-04, 01:06
IceTeaa opssssssssss IceGirl pse be sis ,c'far ke q po don me plas.......................... :wink:

Honesty^uk.
17-07-04, 18:06
IceTeaa opssssssssss IceGirl pse be sis ,c'far ke q po don me plas.......................... :wink:lere more te plasin
por ishalla nuk qellojm ne afer se na ben ......................nejse

ShEjToNkA
17-07-04, 23:05
Honesty ke t drejt ahha krysore mos t qlloj un afer se ishalla plasin krejt ahhaahahahahahahaha

Barbaroza
22-07-04, 17:02
http://cosgan.de/images/midi/boese/058.gif

Tjera here:http://cosgan.de/images/midi/boese/088.gif


P.S.Ehh c'jam shfryer mire :wink:

ShEjToNkA
23-07-04, 00:36
:roll: :roll: :roll:

a e dini ni fjal q thojn: ishalla s'bahet qa mendon njeri..........

S.P.edhe un po them, ishalla nuk sht qajo q po mendoj un d.m.th ishalla nuk je shfry n mu ahahahhhahahaah............... :wink:

Barbaroza
23-07-04, 10:50
:roll: :roll: :roll:

a e dini ni fjal q thojn: ishalla s'bahet qa mendon njeri..........

S.P.edhe un po them, ishalla nuk sht qajo q po mendoj un d.m.th ishalla nuk je shfry n mu ahahahhhahahaah............... :wink:


Jo moj se nuk e pata per ty,por,per dike jashte forumit.Veq jam knaqe dje,jam shfryer mire :roll: :roll:

Honesty^uk.
23-07-04, 16:06
:roll: :roll: :roll:

a e dini ni fjal q thojn: ishalla s'bahet qa mendon njeri..........

S.P.edhe un po them, ishalla nuk sht qajo q po mendoj un d.m.th ishalla nuk je shfry n mu ahahahhhahahaah............... :wink:


Jo moj se nuk e pata per ty,por,per dike jashte forumit.Veq jam knaqe dje,jam shfryer mire :roll: :roll:

ishalla nuk e ke pasur me mue se tana BRITE ti thej :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
23-07-04, 17:30
Phaaaaaaaaaaaaaaa t'mar niher frym lirshm se n'gazep jam kon ,mbram tan natn syt sun i qelsha tu mendu mos pr mu ka qen kjo uffffffffff ,po qu kfjella hahahahahah....................... :wink:

s.p.Krysore mos t jet pr mu , e tjerve tybe skam qa me ju baaaa............. :lol: :wink:

Murgesha
23-07-04, 22:06
Phaaaaaaaaaaaaaaa t'mar niher frym lirshm se n'gazep jam kon ,mbram tan natn syt sun i qelsha tu mendu mos pr mu ka qen kjo uffffffffff ,po qu kfjella hahahahahah....................... :wink:

s.p.Krysore mos t jet pr mu , e tjerve tybe skam qa me ju baaaa............. :lol: :wink:

Hahhahahahahah moj Shejtonke, mos i merr moj gjerat afer zemre. Ruaju pak qiko se zemra ben njher trrak dhe shkon si mos me u kon kurre hahahahahahaahah.

ShEjToNkA
23-07-04, 23:30
ahahahahhhahahah Murgesha jo be spo i mar gjrat afr zemres ama edhe ti te kishe ndi si ka piskat Barbaroza tybe be po t'baj se edhe ti ishe trrem edhe as ti syt sun i kishe qel tan naten nga gjumi e lere ma un qyyy............

Barbaroza
24-07-04, 15:29
:roll: :roll: :roll:

a e dini ni fjal q thojn: ishalla s'bahet qa mendon njeri..........

S.P.edhe un po them, ishalla nuk sht qajo q po mendoj un d.m.th ishalla nuk je shfry n mu ahahahhhahahaah............... :wink:


Jo moj se nuk e pata per ty,por,per dike jashte forumit.Veq jam knaqe dje,jam shfryer mire :roll: :roll:

ishalla nuk e ke pasur me mue se tana BRITE ti thej :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Mos po ti thej une ty seee :lol: :lol: :lol:

turisti
27-07-04, 00:27
Pa leni keto muhabete,kush pagun pialken,10 qebapa dhe nji aranxhade?Ju pershendes... :wink:

Honesty^uk.
28-07-04, 22:49
:roll: :roll: :roll:

a e dini ni fjal q thojn: ishalla s'bahet qa mendon njeri..........

S.P.edhe un po them, ishalla nuk sht qajo q po mendoj un d.m.th ishalla nuk je shfry n mu ahahahhhahahaah............... :wink:


Jo moj se nuk e pata per ty,por,per dike jashte forumit.Veq jam knaqe dje,jam shfryer mire :roll: :roll:

ishalla nuk e ke pasur me mue se tana BRITE ti thej :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Mos po ti thej une ty seee :lol: :lol: :lol:

rezultatet shihen pas ndeshjes zemra :wink: :lol: :lol:

Barbaroza
30-07-04, 12:53
:roll: :roll: :roll:

a e dini ni fjal q thojn: ishalla s'bahet qa mendon njeri..........

S.P.edhe un po them, ishalla nuk sht qajo q po mendoj un d.m.th ishalla nuk je shfry n mu ahahahhhahahaah............... :wink:


Jo moj se nuk e pata per ty,por,per dike jashte forumit.Veq jam knaqe dje,jam shfryer mire :roll: :roll:

ishalla nuk e ke pasur me mue se tana BRITE ti thej :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Mos po ti thej une ty seee :lol: :lol: :lol:

rezultatet shihen pas ndeshjes zemra :wink: :lol: :lol:

Ndonjehere edhe para ndeshjes,sepse kundershtari dorezohet nga frika se po bie ne nokdaun, loqkum :lol:

m_tetovari
24-08-04, 15:25
NDOSHTA ajo per te cilen e shkruaj ket leter eshte anetare e ketij forumi ,e ndoshta jo ?
por a e dini cka ,hic s'esht kah ma ndin 8)
me rendesi eshte se un jam ai qe e kam ndergjegjen e paster dhe kam shku deri ne fund t'ia bej me dije se une kam dashuruar me gjith zemren dhe qenien time ,kurse ajo ka dashtur te bej emer dhe aventure .
a thua me ka dashur kur me thoshte se eshte ne gjendje te flijoje gjithcka per ne ?por ama gjithcka qe vonon nuk harron ...me hapa te shpejta troket ne dere dhe thot : ku je zonje qe don dika por mundohesh vec ba lajka qe sbahen ,tash mund te te vije rende se gjerat ndryshojne dhe ndoshta neser do te jem i tjetres ,por ama se ti do te jesh i tjetrit ,mua ama hic nuk me ben pershtypje ,se kur kam qene i yti ,nuk ke ditur te me mbash vetem per vete :roll: .
DASHURIA YTE NUK KA QENE E MJAFTUESHME .cudi ,ndonjehere edhe dashuria nuk mjafton :wink:

Maca
13-09-04, 18:58
thuuuuuuu bree m... mka bo njoni nervoz prom ne muzik,dojke me na hy mu edhe shokit tem ne valle hmmm,pastaj aj se la te hyn edhe aj u nervozu hhaha edhe pas nja 3 valleve e thiri shokun tem me bisedu prej inatit,edhe shoki jem ja boni prit niher si jam ne valle,po leje ate menyra se si e kapi at shokin per jakne edhe e nervat mi ka shkatru selajk ish kan laperi krejt trullan nkry ncncnc,

qka sman edhe ky rreth pasha zotin a...

Boll u shvryta tash pritni prap kur te fryhna vij e shvryhna ketu hahah..

Selam verdim belah bulldum...

Yeahh tungiiii :twisted:

Barbaroza
24-09-04, 18:45
Hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Gentiana
24-09-04, 19:03
Hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

:roll: :roll: :? Me kend e pate moj??? :P :wink:

Barbaroza
24-09-04, 19:35
Me veten time Genta,se e theva nje gote pa qellim,ishte e bukur shume :(

Gentiana
24-09-04, 19:42
Me veten time Genta,se e theva nje gote pa qellim,ishte e bukur shume :(

Aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii shendosh, per nje gote po behesh kaq nervoz a?? pse a mos mbet kafja vetem ne at gote a??? :? :?

Estella
13-11-07, 13:41
bgfjbklngnjsnsdfjknhasudfhusdoapfhvsduiovhdosu ivhjuch

gazi-de
13-11-07, 13:47
bgfjbklngnjsnsdfjknhasudfhusdoapfhvsduiovhdosu ivhjuch
hej moj tregon edhe mua qa the,se nuk po di me perkthy,se edhe une jome nervoz,e ndoshta me kalon..ahhahahahha

Estella
13-11-07, 14:03
hej moj tregon edhe mua qa the,se nuk po di me perkthy,se edhe une jome nervoz,e ndoshta me kalon..ahhahahahha

as vet nuk e di gazi-de

gazi-de
13-11-07, 14:22
as vet nuk e di gazi-de
aha jo tash po e di..hahahhahahaha
svddc dfkccczdsjsdvsagvjsd...qe kaloj...ahhahahhhahhah

Estella
13-11-07, 14:24
mu hala joo...........

gazi-de
13-11-07, 14:27
pse moj,dil ne dritare nje her dhe piskit te madhe,te kalon,vetem kujdes se po i trenon kojshin..ahhahahahahahhahahahahahahahahahahahhahah ahahahah

Estella
13-11-07, 14:35
jo e kam lshu nje muzik me za t'madh ma mire

gazi-de
13-11-07, 14:41
mire vete muzika nuk e hjek nervozen mbrenda,po dil nje her ne dritare dhe piskit nxirre nervozen prej mbrendesine....hahahahahahhah pok humore moj,po me te vertet ajo eshte e vertet qe nevoza mundet te kalon edhe ne ate menyre......

Estella
13-11-07, 14:52
dritare sguxoj se rekalmojn mendojn qe ich spinne

gazi-de
13-11-07, 14:58
hahaahhaha kryesorja me te hjek nervoza ty qy,e qa thoj kojshina egal qy..hahahahahhahah

egi
13-11-07, 22:09
mother******, son of a *****, you ****, ***hol, i ****** can't stand...
p**** ti *******, ******...nuk kesh nervoz po hina qitu e u nervozova **** :tongue:

gazi-de
13-11-07, 22:14
mother******, son of a *****, you ****, ***hol, i ****** can't stand...
p**** ti *******, ******...nuk kesh nervoz po hina qitu e u nervozova **** :tongue:
perkthema moj,se ndoshte me ndihmone..ahhahahahhahahahhahahaha

egi
13-11-07, 22:19
perkthema moj,se ndoshte me ndihmone..ahhahahahhahahahhahahaha

valla ma mire jo se me perjashtojn hahhahah :L

gazi-de
13-11-07, 22:28
kush moj dhe pse?hahahahaahahhahahah
ok sgarice le pra se ndoshte me ben nervoz me shume..hahahahhahahahahhaha

Ma-Origano
05-12-07, 16:30
shum jam nervoz edhe mire bere qe hape kete teme!!

Cia-Ferizaj
10-12-07, 12:11
u knaqa breeeeeeeeeeeeeeeeee

lovely
09-02-08, 10:35
ah nanen kshtu e kshtu ta bofsha :biggrin:

Estella
09-02-08, 12:21
teruzuitzripwetzrptzweruptzuwerzptweisdfhsdjkfhxdj klch

Guri i madh
09-02-08, 12:25
a qitu qenka demokracia zon neutrale qe asnji nga moderatoret nuk paskan drejt me i fshie postimet prej sodit veq ktu kam me postue

Dardan Kastrati
09-02-08, 12:32
ah nanen kshtu e kshtu ta bofsha :biggrin:
Ahhh kur te jesh nervoz vetem shan ti a ahaahahahahaahha ,hajt moj mos i merre forte ngat zemres gjerat ahahahahahahaha ...

lovely
09-02-08, 12:35
Ahhh kur te jesh nervoz vetem shan ti a ahaahahahahaahha ,hajt moj mos i merre forte ngat zemres gjerat ahahahahahahaha ...


ah more dardan, poiervojknfdkvjbndfiughrjnvkjlfhgliuerhngvjzbnfv jkbijdjfhviljxfzhbjkvbdfkujghsdfkjkdjfvkjdfhvbj jdfhvblkjdfbvkjfbv jdsfhgvjidfhsjklvndfkjhvbikdfvbkjdfvbjkdfvbjkhdfjv bndf bvjdfhvbkljdfhvbkjbdfkvj bnfmbxkjfhyoireujtopyuipoipyiioweyrtqwerujfkbflk njkjgjkmb


oh sa mire po ndihem...u qlirova qitash. sa mire me pas mundesine e me qit njeri ata t keqt...... :biggrin:

Dardan Kastrati
09-02-08, 12:37
ah more dardan, poiervojknfdkvjbndfiughrjnvkjlfhgliuerhngvjzbnfv jkbijdjfhviljxfzhbjkvbdfkujghsdfkjkdjfvkjdfhvbj jdfhvblkjdfbvkjfbv jdsfhgvjidfhsjklvndfkjhvbikdfvbkjdfvbjkdfvbjkhdfjv bndf bvjdfhvbkljdfhvbkjbdfkvj bnfmbxkjfhyoireujtopyuipoipyiioweyrtqwerujfkbflk njkjgjkmb


oh sa mire po ndihem...u qlirova qitash. sa mire me pas mundesine e me qit njeri ata t keqt...... :biggrin:
Ja tash ma mire ke shkru ahahahaahhahahaaha me vjen mire qe tani ndihesh me mire ,ja forte s'behem nervoz ketu ...

lovely
09-02-08, 12:45
Ja tash ma mire ke shkru ahahahaahhahahaaha me vjen mire qe tani ndihesh me mire ,ja forte s'behem nervoz ketu ...

epo kjnbflkjbfvliuyykjzcbvjuhjhc vjhgbcvjhdcvbkjb vkjdfhvkjdfb jkchgv kjdfbvjkfd vjfgvjkbvjkdfbvkjdfhvkjdfbv kjcfvbjhvbjx cjbdjhvdjkfbvkjfdbv jkcfbvkjhfv jfjbdv jkdfv df fgb fgn dbvh nghnghnmghdnghmnghmgfhmghmh

Dardan Kastrati
09-02-08, 12:48
epo kjnbflkjbfvliuyykjzcbvjuhjhc vjhgbcvjhdcvbkjb vkjdfhvkjdfb jkchgv kjdfbvjkfd vjfgvjkbvjkdfbvkjdfhvkjdfbv kjcfvbjhvbjx cjbdjhvdjkfbvkjfdbv jkcfbvkjhfv jfjbdv jkdfv df fgb fgn dbvh nghnghnmghdnghmnghmgfhmghmh
Hahahahahahaah perkete qe ke shkru me duhet nje perkthyes ahahahahaahaha futja sa te mundesh apo te dhimen shkronjat ahahahaahahhaahshaha

lovely
09-02-08, 13:10
Hahahahahahaah perkete qe ke shkru me duhet nje perkthyes ahahahahaahaha futja sa te mundesh apo te dhimen shkronjat ahahahaahahhaahshaha

nuk e ki keq
hahahahahahahahahahahaa

gazi-de
10-02-08, 19:09
n...........n....... he..........hrrrrr kaloj:rolleyes: :tongue:

lovely
10-02-08, 22:28
n...........n....... he..........hrrrrr kaloj:rolleyes: :tongue:


sa kallaj po u shfryjshe ti

hahahahahahahahahahahha

gazi-de
10-02-08, 22:35
sa kallaj po u shfryjshe ti

hahahahahahahahahahahha
e po..hahahahahahhaahahahhahahah

SANTANA-29
10-02-08, 22:44
S;;;;;;;;;;;;;;;;;H;;;;;;;;;;;;;;;NE;;;;;;;;;;;RR; ;;;;;;;;;;;;;;;SS;;;;;;;;;;;;:tongue:
http://www.poster.net/anonymous/anonymous-oh-shit-4900341.jpg

BE LK
14-02-08, 18:46
S;;;;;;;;;;;;;;;;;H;;;;;;;;;;;;;;;NE;;;;;;;;;;;RR; ;;;;;;;;;;;;;;;SS;;;;;;;;;;;;:tongue:
http://www.poster.net/anonymous/anonymous-oh-shit-4900341.jpg
Shoki mos qe ti brenda ne tren, apo qe trenisti.......:D

gazi-de
14-02-08, 19:03
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrr...
mos mu afroni ngat se jom diqka nervoze,ahhahahahahhahahahahahaahha

lovely
18-02-08, 23:18
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrr...
mos mu afroni ngat se jom diqka nervoze,ahhahahahahhahahahahahaahha

mos eshte ngjitese???

kjhrjkdfgbjhgilojhgbkjlhnfiuthbkjgb igfbkjgkbhftgikhnfdkjb nmcvnbifjhklfgnbklfhpowerityopuretyiuoerlksdfjgb. lmgnb jfthb rthgkitnbkjxfnbkjxcghbiorthjyriouypoie5utjgoierjg klfgnb,mxfgnbb :biggrin:

Guri i madh
18-02-08, 23:27
ktu due me bertit shum se ktu qenka hyrjet askush nuk paska qasje ne ket tem po mendoj nga moderatort

lovely
18-02-08, 23:29
ktu due me bertit shum se ktu qenka hyrjet askush nuk paska qasje ne ket tem po mendoj nga moderatort


ktu lirisht nxirre ata t keqt krejt

qprehu :tongue:


p.s. shume po ma kana ate traktorin ton, m paska marr malli me pa tybe :biggrin:

Guri i madh
18-02-08, 23:31
ktu lirisht nxirre ata t keqt krejt

qprehu :tongue:


p.s. shume po ma kana ate traktorin ton, m paska marr malli me pa tybe :biggrin:po thue me dhez traktorin e me i dhan gas se ktu qenka demokraci

lovely
18-02-08, 23:38
po thue me dhez traktorin e me i dhan gas se ktu qenka demokraci


lirisht dheze o guri i madh

a ki nevoje per nihme?????? :tongue:

Guri i madh
18-02-08, 23:40
lirisht dheze o guri i madh

a ki nevoje per nihme?????? :tongue:po nese nuk dhez ne qels dikush duhet me shtye se ftoft ka marr

lovely
18-02-08, 23:42
po nese nuk dhez ne qels dikush duhet me shtye se ftoft ka marr


ani pra, ti shtyje e une po i hypi .... :biggrin:

Estella
20-02-08, 22:09
hgfshbsbhsdaahsdbvfhasdvfhasdvjfasdh,vfhasdfvsdhfv sdbncvyxbncvy<bnvx
sahvgshabvjshadbvashdhfsdhvahfhsdvafjksdhsddbcfl
fjcklsajdfhjkasldhjlkfhsdjklfhdjksfhdsjlasdhfldsjh fjadfjdshf
sdfjbsdhbvdhsvbsdjaakldjfhsdkaufi9oer9wu8wepqr8fw e9sdjlsdldjf
mcvhasdgjlsjgfslahdfgdhslasuerze8wqpe8fjisdalfdsf jsdladfjalsjdfldkfjkdlsskdjf
sdmfsdgfklasfadisfuiesdfusadufasildfouiadufalsf jslfjasklfdjsdalfjdlskjfklsdjfasd
sfljkdfasidlfiopfupwefdsoalfdkasdlfkdlasfkdslf koewqepfkdlsadfkaoowpeiqeopfksda
sdofkooasdlffksdlafksdlfksasdlafksa$dlfioreqw fkosdalskdaflfsldfksdlafks

Marco
21-02-08, 03:17
hgfshbsbhsdaahsdbvfhasdvfhasdvjfasdh,vfhasdfvsdhfv sdbncvyxbncvy<bnvx
sahvgshabvjshadbvashdhfsdhvahfhsdvafjksdhsddbcfl
fjcklsajdfhjkasldhjlkfhsdjklfhdjksfhdsjlasdhfldsjh fjadfjdshf
sdfjbsdhbvdhsvbsdjaakldjfhsdkaufi9oer9wu8wepqr8fw e9sdjlsdldjf
mcvhasdgjlsjgfslahdfgdhslasuerze8wqpe8fjisdalfdsf jsdladfjalsjdfldkfjkdlsskdjf
sdmfsdgfklasfadisfuiesdfusadufasildfouiadufalsf jslfjasklfdjsdalfjdlskjfklsdjfasd
sfljkdfasidlfiopfupwefdsoalfdkasdlfkdlasfkdslf koewqepfkdlsadfkaoowpeiqeopfksda
sdofkooasdlffksdlafksdlfksasdlafksa$dlfioreqw fkosdalskdaflfsldfksdlafks


Estella pernime koke shfry se i paske mshu tastaures pa ja qkoq hiq sdisa rena , shyqyr sjom kan online qate koh se mi kishe tranu kojshit ...

Estella
21-02-08, 20:44
fdjkdshajklghaskgjfghsffkalkjdsthdfdfjkslfadjghsfj kla
dfjslfhsadjklfhjldfjkadjghfkdfjghfjkghdfjkghdfjksh ldjkfhjklsghdfks
dfahgdhfsdgahgfjssdfhlasdifaseioruaesifsdjlskla sldfjdklfkdfjd
dfsjkdsk<sdfi<usiofuifdljsifdud<opifusdisoisd<fudsidfusodkfjolssssi
dfkjd<hkckdjfdspodfiplcvx<lvkclx<ckvclkvcl<lxck<
r5weuiweirezurwfeiuriaewutrwehzfklsdjfskldjfhdasjk lfdfjhasdjldfhs
dfsjkadjfhsdafkdjsfhdjkdfhdjkasdjfhzsruopautzsipu fdhzadlfkjhasd
dfsjdhgkjashdgsdjkghsdkgfsdgfsdhagdshfgsdhagfadhgf adhgjfsda
fdhjgajgfadgsfsjflsfdufzoepurzdsdkfsdjafhsjkldfhdj klfhjkdhjkhkhk
sdfkfuzeiouofrzisdaofzdisofzisazfsduifzsduiflzsdlu fdsflsflusasdfasdk
fgasfkgjhksglsdfhslasdkjfhsdjkfhlskafhlakjdfhdlfkj fhsklafhkfhskladfhlskhflashfksdhalkfhdka

gazi-de
21-02-08, 20:45
fdjkdshajklghaskgjfghsffkalkjdsthdfdfjkslfadjghsfj kla
dfjslfhsadjklfhjldfjkadjghfkdfjghfjkghdfjkghdfjksh ldjkfhjklsghdfks
dfahgdhfsdgahgfjssdfhlasdifaseioruaesifsdjlskla sldfjdklfkdfjd
dfsjkdsk<sdfi<usiofuifdljsifdud<opifusdisoisd<fudsidfusodkfjolssssi
dfkjd<hkckdjfdspodfiplcvx<lvkclx<ckvclkvcl<lxck<
r5weuiweirezurwfeiuriaewutrwehzfklsdjfskldjfhdasjk lfdfjhasdjldfhs
dfsjkadjfhsdafkdjsfhdjkdfhdjkasdjfhzsruopautzsipu fdhzadlfkjhasd
dfsjdhgkjashdgsdjkghsdkgfsdgfsdhagdshfgsdhagfadhgf adhgjfsda
fdhjgajgfadgsfsjflsfdufzoepurzdsdkfsdjafhsjkldfhdj klfhjkdhjkhkhk
sdfkfuzeiouofrzisdaofzdisofzisazfsduifzsduiflzsdlu fdsflsflusasdfasdk
fgasfkgjhksglsdfhslasdkjfhsdjkfhlskafhlakjdfhdlfkj fhsklafhkfhskladfhlskhflashfksdhalkfhdka
keq qenke sante nervoze,vetem ishalla te kaloj,ahahah

Estella
21-02-08, 20:54
keq qenke sante nervoze,vetem ishalla te kaloj,ahahah

jom vallaaaaa po qka me bo :((((((((((((((((

lovely
18-04-08, 09:01
xzdfklhdighspireutpoituyuipwuieyiuoqhjjkgfnvsbkjfd jgolkhotyukpotyiuoierwutyerrtyptyikuyklgkjlghkj kldgjhksdlfhjsdjhagfkjghlkfgjlghkmm,vbn,vxc,jxz hbv.zmcn .,xcnmkljnhkjpoytiuiruyguidsfhgvjlfdbvjk.nbkjnfgk jlhb,cvbkjlfhilglkgmnblkfjhblklkgvbn m,vcnb m,xcvnjbbfdjghsfdtgruiotyopitupytojikhlbjlgfjgk shaduifyewtiuewrtigbdklfjbnvbjhyzxfgsytiuewrypojg hcxgklhfgojbklxgchbiufghjknbkjfhifdknbklcvxnbku hgkjfdnbk.,fgnhpkjgbklnvcbiljhklgjmnlfhlfdkjbnk mxgnblkfgmblkncgxkljsfhgbldjhioweyrhytuyertqwiuep ohpoytupotrsioyuerwuitywqeuigfuidsh<

Breshka
18-04-08, 15:04
xzdfklhdighspireutpoituyuipwuieyiuoqhjjkgfnvsbkjfd jgolkhotyukpotyiuoierwutyerrtyptyikuyklgkjlghkj kldgjhksdlfhjsdjhagfkjghlkfgjlghkmm,vbn,vxc,jxz hbv.zmcn .,xcnmkljnhkjpoytiuiruyguidsfhgvjlfdbvjk.nbkjnfgk jlhb,cvbkjlfhilglkgmnblkfjhblklkgvbn m,vcnb m,xcvnjbbfdjghsfdtgruiotyopitupytojikhlbjlgfjgk shaduifyewtiuewrtigbdklfjbnvbjhyzxfgsytiuewrypojg hcxgklhfgojbklxgchbiufghjknbkjfhifdknbklcvxnbku hgkjfdnbk.,fgnhpkjgbklnvcbiljhklgjmnlfhlfdkjbnk mxgnblkfgmblkncgxkljsfhgbldjhioweyrhytuyertqwiuep ohpoytupotrsioyuerwuitywqeuigfuidsh<

Ku ku kush ma paska bo nervoz lovelyyyyyyyyyyyyn aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu .................................................. ...

Dardan Kastrati
18-04-08, 15:17
Ku ku kush ma paska bo nervoz lovelyyyyyyyyyyyyn aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu .................................................. ...
Un se po me rrin urt tttttttt

Breshka
18-04-08, 15:19
Un se po me rrin urt tttttttt

dardan me dy komt e para e te jasht t'qes po rri mir se se t'fluturoj jasht hahahahahahhahhahahhaha

Dardan Kastrati
18-04-08, 15:26
dardan me dy komt e para e te jasht t'qes po rri mir se se t'fluturoj jasht hahahahahahhahhahahhahaMa ma se tani te kapi edhe ty e dalim bashke ahahaahhaahahah

Breshka
18-04-08, 15:31
Ma ma se tani te kapi edhe ty e dalim bashke ahahaahhaahahah

ma se po i shfry nervat qetu :( haaha

Brahim Pit
01-06-08, 21:12
masi po bojka em u shfry pra nanen e nanes ....... krejt politikanve ne kosove, shqiperi, maqedoni dhe bashke me atyne edhe gjithe atyne qe kendojne tallava, ilahi e bajne mjekrra si muxhahedin

Jana
02-06-08, 00:33
A eshte normale more en kit dite te nxet mos me pas rrym....ja veq te na ndodh......

ooo ishalla po bohet mir se valla mir so kshtu....?

DEA
02-06-08, 07:20
Jam ka i fryj njeher, e kur ska vend mo , vije e i shfryje:biggrin:

vjeshta
02-06-08, 16:01
Jo valla ,pse ktu ,kur mundem me i shfry nervat duke ja prish diten dikujt e ,edhe disponohem ...:biggrin:

egi
02-06-08, 17:30
Grgrjrhjrgrjgrjgrjgrjgrjhrgjrghrjg qka po me dhem kryt..grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
edhe..........s'po flas me shum valla hagrrggrggrggggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:mad: :redface:

emine
02-01-09, 19:36
ivvvvvvvvvvvvvvvvvvvv ,avvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv,,hauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuu,su shfryna jo:S

emine
02-01-09, 19:37
masi po bojka em u shfry pra nanen e nanes ....... krejt politikanve ne kosove, shqiperi, maqedoni dhe bashke me atyne edhe gjithe atyne qe kendojne tallava, ilahi e bajne mjekrra si muxhahedin

valal trim me fleta koke hahhahahahahhahhah

shfletuesi_
02-01-09, 19:42
Sjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam nervoooooooooooooz emine emiiiiiine aman emineeeeee

emine
02-01-09, 19:48
Sjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam nervoooooooooooooz emine emiiiiiine aman emineeeeee

hin ka ajo tema qe qela sote,te baj ni masazh brive8dajak ) hahahhahha
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooo qysh spo muje sote me sill ne actionin:rolleyes:

Action
03-01-09, 15:18
ika skoka veni per mue ktu :biggrin:

elsaaa08
03-07-09, 15:12
Te dashur forumiste kete teme po e hapi per relaksim te mendjes. Kur te jeni ndonjeher me nerva te acaruara ejani dhe shfyeni ketu. Sharjet nuk lejohen.
Po per shembull ja po ja nisi.

Sot jam tejet e tensionuar dhe tere nerva. Shkaktare eshte se Barbaroza pa kurrefare aresye ma ka bere bllok ne msn. Nejse pak ishte dhe faji im, se i thashe dicka per RRUSHIN ajo pa nje pa dy ma beri bllok :cry:bash po me intereson qekjo bornboza e rrushi a kishe muj me me tregu diq ne pika te shkurta flm se une jam e re ne forum

Murgesha
04-07-09, 11:04
bash po me intereson qekjo bornboza (Barbaroza) e rrushi a kishe muj me me tregu diq ne pika te shkurta flm se une jam e re ne forum

Ha,hahahahaahaha Elsa..

Kjo tem qenka e vjetr sa Dardania.

Barbaroza e Rrushi jan dy yje t forumit Dardan.

Rrushin shum pak e njofim edhe pse sht antar i vjetr por q me shkrimet e tija t pakta ka pas rrespekt t madh prej antarve t Dardanis.
Barbarozn e njofim m shum se edhe ka m shum shkrime edhe ka qen shum aktive nj periudh t caktuar n Dardani.
Edhe ajo poashtu si Rrushi ka rrespektin e shumics s antarve q e njofin n kt forum edhe pse ka koh q nuk sht aktive.
N nj koh n Dardani ne antart e vjetr kemi qen shum t familjarizuar me njri tjetrin, t afrt e tolerues pr gjithka. Shakat kan qen t llojeve t ndryshme e kurr nuk jemi acaruar mes veti apo marr t vrteta shakat q i bnim me njri tjetrin.
Por....
Sot nuk sht m ashtu, kur u fillua me ju vu bishti shakave ather gjithka ndryshoi......

Urata
04-07-09, 14:33
bash po me intereson qekjo bornboza e rrushi a kishe muj me me tregu diq ne pika te shkurta flm se une jam e re ne forum

elsaaa08, Barbaroza ishte, eshte dhe do mbetet n'kujtesen e dardanise per mirefillesin e saj dhe personalitet...!


jajjahjsAJSAjsaHJAhakaSJAdskWQSJWA PSE NUK SHKRUAN AJO ME.....?!!!!!!agyyhsjsJShjsSaksssssssssHDSADGSAHDG SHGSHDAhh................................

speci
06-07-09, 08:26
kur t'jau lidhi nga njo tonave syte pes banksha t'kuq jau boj:biggrin:

Urata
07-07-09, 04:11
kur t'jau lidhi nga njo tonave syte pes banksha t'kuq jau boj:biggrin:

ca t' bonem more...?!!!!

speci
07-07-09, 08:51
ca t' bonem more...?!!!!
veq per qef valla:biggrin:

lovely
07-07-09, 19:10
gvjhgfduyugdyurguyrgwygjhsdbgbnvxsnbvcxnbcjhdfkjhk fgkpltyopiytpouteuiyhriueqgkjgadkjfdsmbvcfnbvc jhdrlkgfjlkgfktrptru


fjhgdfjhbcmhdbgjhfdmjvcbmjcghiurgfioyhjoiptyoperwu iheqrhadhadsjbkjzcbcnmbcxnvm,cmnvklgfhgllhlh 'ypyhtoiteiurwuhewueqgjkbdsjnbcfkjfdh7

fgkkjhgkjfdhkjbnvckjhlkjfdhvkjcvb kjdfhbvjxfcvmjcxfbvmjxcnb mjxfck,bf
bgbjdkjfb vjffhbvlkjdfvnkjxfcn jcjxhjurgkidjhgiurhtibjdhgbfjgbjdkfhguisrhthsrtgh oitfglojfgglih

Dani11
07-07-09, 19:19
Valla i kisha qfry po po tutna qe po e lshon shpirti qet far plake te pispillosur, krejt te koka ndryshk hahahah.....gjynah gjynah koka vyshk krejt

Nje e di edhe mos u duksh bash qeshtu, ndjehesh si e tille hahaha....

U qfryna hahahaha...

lovely
07-07-09, 21:55
ia paska nis djali me fol vet me veti :biggrin:

Urata
10-07-09, 13:42
kush kujt po ia tarashkat nervusat....?

SANTANA-29
10-07-09, 13:58
Kuku veq mu tranu,,ummmmmmnumum,,:redface: :redface: ,me ket milet,,po i keq ishe.:mad:

lirik
11-07-09, 07:34
shfryni nganjiher edhe kunder serbis e pastaj edhe kunder shqipfolsave te kqi

lirik
11-07-09, 07:35
mos ta preft i keqi rrugen se nervat pastaj ti shkatrron edhe me i shfry pastaj kot esht

Zhaneta
11-07-09, 07:43
Veq kam filluar ti shfrye, nervat me disa ketu....ahahah..:biggrin:

shfletuesi_
11-07-09, 09:49
Sjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam nervoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooz zzzzzzzzzz

Urata
11-07-09, 14:44
Kuku veq mu tranu,,ummmmmmnumum,,:redface: :redface: ,me ket milet,,po i keq ishe.:mad:


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaa....

pirro
11-07-09, 16:17
Sjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam nervoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooz zzzzzzzzzz

Shfleto diqka kur je nervoz se te kalon, ose ma mire hape msn ahahhahahhah

Urata
11-07-09, 22:08
pirr, keshillues nervash a...?!!

pirro
11-07-09, 22:15
Urat, Jo nuk kom ndonje titull per kete profesion, dmth nuk jom doktor shkence ahahahahaa skom titull akademik, si dikush dikushi

shfletuesi_
11-07-09, 22:16
Shfleto diqka kur je nervoz se te kalon, ose ma mire hape msn ahahhahahhah


Valla ate bej sahere qe jam nervoz futem ne Msn hahahahha

pirro
11-07-09, 22:20
Valla ate bej sahere qe jam nervoz futem ne Msn hahahahha

epoo a po e sheh sa mire, osht keq kur hyn ne msn boni nuk asht kerkush ne msn haahhhaahahha se me kan dikush online bahet mire, me qellu edhe naj femen edhe ma mire, ps: une se kom kerkand online qetash

Zhaneta
11-07-09, 22:22
Veq kam filluar...................:biggrin:

shfletuesi_
11-07-09, 22:23
epoo a po e sheh sa mire, osht keq kur hyn ne msn boni nuk asht kerkush ne msn haahhhaahahha se me kan dikush online bahet mire, me qellu edhe naj femen edhe ma mire, ps: une se kom kerkand online qetash

Jo une i kam nja 32 veta online po jam offline vet... Hej a te ka kallxu Qika^Me^Kule, qe kemi fol ne msn me ta prej MSN-s tan haaaaaaaaaaaaaaahahhaha mendoj qika pernime qe i kemi ndrru passwordat e msn-ve

pirro
11-07-09, 22:25
Jo une i kam nja 32 veta online po jam offline vet... Hej a te ka kallxu Qika^Me^Kule, qe kemi fol ne msn me ta prej MSN-s tan haaaaaaaaaaaaaaahahhaha mendoj qika pernime qe i kemi ndrru passwordat e msn-ve

hahaahahhaahahahahaha nese i ke 32 mashku online ( edhe pse besoj hahahahaah) kurgjo puna e jote hahahahah. o sosht kan moti online qika me kule.

pirro
11-07-09, 22:26
Veq kam filluar...................:biggrin:

cka ke fillu more zhaneta, kallxo qysh i shfryn nervat jo kur fillon qy

Zhaneta
11-07-09, 22:27
cka ke fillu more zhaneta, kallxo qysh i shfryn nervat jo kur fillon qy


Ahahah i Nderuari.veq fillimi i shfryrjes t'nervav kan filluar ketu n'FD,,

pirro
11-07-09, 22:29
Ahahah i Nderuari.veq fillimi i shfryrjes t'nervav kan filluar ketu n'FD,,
Hajt se du me rreziku, shfry nervat duke e perdorur nikun "pirro" dmth thujum cka te dush une skom me te repliku veq shfry nervat e mos u anko hahahaahah aaa ok-ej

Zhaneta
11-07-09, 22:31
Hajt se du me rreziku, shfry nervat duke e perdorur nikun "pirro" dmth thujum cka te dush une skom me te repliku veq shfry nervat e mos u anko hahahaahah aaa ok-ej


Ahahahah ju falenderoi i Nderuari Pirro...po nuk jan si ti t'gjithe me nikun Pirro....Pershendetje thnx

shfletuesi_
11-07-09, 22:32
Kuuuu I SHFRYVA qetash Aaaaaahhhhh ....... nervat.....

Urata
11-07-09, 22:59
Urat, Jo nuk kom ndonje titull per kete profesion, dmth nuk jom doktor shkence ahahahahaa skom titull akademik, si dikush dikushi

...sen' puna jote!

Murgesha
11-07-09, 23:39
elsaaa08, Barbaroza ishte, eshte dhe do mbetet n'kujtesen e dardanise per mirefillesin e saj dhe personalitet...!


jajjahjsAJSAjsaHJAhakaSJAdskWQSJWA PSE NUK SHKRUAN AJO ME.....?!!!!!!agyyhsjsJShjsSaksssssssssHDSADGSAHDG SHGSHDAhh................................


Kjo Elsaa veq sa me e aktualizu temen e paska pas si duket. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Nuk erdh as me na falenderu per infot qe ja dham. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Urata
11-07-09, 23:41
Kjo Elsaa veq sa me e aktualizu temen e paska pas si duket. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Nuk erdh as me na falenderu per infot qe ja dham. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaa...
po get njashtu!

Murgesha
11-07-09, 23:43
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaa...
po get njashtu!


Veq tybe mua po me shkon pak ne mendje qe o Barbaroza o Rrushi kan dashte me mi kqyr menimet e mia per ta haahahahahahahahahaahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa

Urata
11-07-09, 23:47
Veq tybe mua po me shkon pak ne mendje qe o Barbaroza o Rrushi kan dashte me mi kqyr menimet e mia per ta haahahahahahahahahaahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa

s'ma merr menja qe eshte Barbaroza! jo qe s'ma merrja mendja por edhe garantoj...!

Murgesha
11-07-09, 23:49
s'ma merr menja qe eshte Barbaroza! jo qe s'ma merrja mendja por edhe garantoj...!


Ateher qenka Rrushi ha,hahahahahaahahahahahahahaha.

Sidoqofte edhe une edhe ti tham mendimet me te mira qe kemi per ta hahahaahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Urata
11-07-09, 23:55
Ateher qenka Rrushi ha,hahahahahaahahahahahahahaha.

Sidoqofte edhe une edhe ti tham mendimet me te mira qe kemi per ta hahahaahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa


O, na i kena nervat e mira....
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

Murgesha
11-07-09, 23:57
O, na i kena nervat e mira....
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

I shfryjme tuj kesh ha,hahahaahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lovely
11-07-09, 23:58
qysh bre po kini nerva n pike t nates qishtu? hohohohohohohohohohohoo

Urata
11-07-09, 23:59
qysh bre po kini nerva n pike t nates qishtu? hohohohohohohohohohohoo

qeshtu e kish pleqnia, bijo....!

Murgesha
12-07-09, 00:02
qysh bre po kini nerva n pike t nates qishtu? hohohohohohohohohohohoo

Jo tybe nerva une dhe ti ne ket pike nate se te Urata dit o tash ha,hahahaahahahahahahahahahahaha

Urata
12-07-09, 00:06
Jo tybe nerva une dhe ti ne ket pike nate se te Urata dit o tash ha,hahahaahahahahahahahahahahaha


Jo motro jo, edhe te une ora 7 e mbremjes...!

ShEjToNkA
12-07-09, 00:09
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Mos m dilni kush para [email protected]@@@

Murgesha
12-07-09, 00:11
Jo motro jo, edhe te une ora 7 e mbremjes...!

Hajt moj se per neve ora 7 e mbremjes eshte si me kon pike sabahit hahahahahaahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa

Murgesha
12-07-09, 00:12
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Mos m dilni kush para [email protected]@@@


Aiiiiiiiiiiiiii mos na hajde me stupc, se me @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ste llogaritim qe po shfryen hahahahaahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa

Urata
12-07-09, 00:14
po e shtir kjo Shejtonja....!

ShEjToNkA
12-07-09, 00:14
Aiiiiiiiiiiiiii mos na hajde me stupc, se me @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ste llogaritim qe po shfryen hahahahaahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa

Psssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssst. se ta ktheva tasfesin n ann tjetr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [email protected]@@@@@@@@@@@@@@@@222

ShEjToNkA
12-07-09, 00:17
po e shtir kjo Shejtonja....!

Shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj se po e han tr nervozen e pes [email protected]:biggrin:

Urata
12-07-09, 00:18
Shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj se po e han tr nervozen e pes [email protected]:biggrin:


oj tine, cila ke ti pernime...?


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

ShEjToNkA
12-07-09, 00:20
oj tine, cila ke ti pernime...?


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Po deshe list edhe ta numroj:biggrin: ,,, tybe deri kohen e fundit pik e pik i kam pas t radhitur!!!:cool:

Murgesha
12-07-09, 00:20
oj tine, cila ke ti pernime...?


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

O veq qeto i ka

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ska asgje rrezik sonte prej saj hahahahaahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Urata
12-07-09, 00:22
Po deshe list edhe ta numroj:biggrin: ,,, tybe deri kohen e fundit pik e pik i kam pas t radhitur!!!:cool:


krejt mu dok se tu kish shtue lista....! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa...

SANTANA-29
12-07-09, 00:23
E permendi rrezikun murgesha diqka ka aty,,,,,,,,,,,,:tongue:

ShEjToNkA
12-07-09, 00:25
krejt mu dok se tu kish shtue lista....! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa...

Tregom, ather, si e vlersove at shtim?
Nga kndi yt...

Murgesha
12-07-09, 00:26
E permendi rrezikun murgesha diqka ka aty,,,,,,,,,,,,:tongue:

Jo, jo ketu ka nerva, rri serbes se ska fare rreziku hahahahahahaahhaahahaha

Urata
12-07-09, 00:28
Tregom, ather, si e vlersove at shtim?
Nga kndi yt...

nuk ia vlen te flitet per nje gje te tille...! e ke verejt se kohet e fundit nuk qaj kok'n shume ne kotesira....!

ShEjToNkA
12-07-09, 00:30
nuk ia vlen te flitet per nje gje te tille...! e ke verejt se kohet e fundit nuk qaj kok'n shume ne kotesira....!

krejt insonat kunder meje bjn, ooh un tek tani ia kam fillu me qajt koken se s'jam lodh asnjher m par :biggrin:

teutaA
12-07-09, 00:31
kafe dyjeee ,,,,,mi plasi nervat nje certani qe keshte spo muj e gjej kur po me duhet:smile:

Murgesha
12-07-09, 00:32
krejt insonat kunder meje bjn, ooh un tek tani ia kam fillu me qajt koken se s'jam lodh asnjher m par :biggrin:


Nuk ja vlen jo as tash e asnjeher, se ka njerer qe jan lind me detyru te tjeret mi shfry nervat. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ShEjToNkA
12-07-09, 00:34
Nuk ja vlen jo as tash e asnjeher, se ka njerer qe jan lind me detyru te tjeret mi shfry nervat. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Prej se e futa kmbn n kt konak mbeta e ngatrrume, kur do c'nagtrrohem a thua?????
Ather kam me i shfry nervat edhe m mir gaghaghahgaghaghaghaghaghaghagha

Murgesha
12-07-09, 00:36
Prej se e futa kmbn n kt konak mbeta e ngatrrume, kur do c'nagtrrohem a thua?????
Ather kam me i shfry nervat edhe m mir gaghaghahgaghaghaghaghaghaghagha

Banu inson e ne vend cngaterrohesh hahahahahaahahahahaaaaaaaaaaaaa

Urata
12-07-09, 00:38
Prej se e futa kmbn n kt konak mbeta e ngatrrume, kur do c'nagtrrohem a thua?????
Ather kam me i shfry nervat edhe m mir gaghaghahgaghaghaghaghaghaghagha

mire i paske punet...!

ShEjToNkA
12-07-09, 00:39
Banu inson e ne vend cngaterrohesh hahahahahaahahahahaaaaaaaaaaaaa

Me q n fillim m ngatrruan nga frika pr rrmbime, Kam frik pastaj edhe me shum do me ngatrrojn nga xhelozija.:wink:

ShEjToNkA
12-07-09, 00:40
mire i paske punet...!

Nuk mund t ankohem, kta/o frikohu un triumfo!!!

Murgesha
12-07-09, 00:40
Me q n fillim m ngatrruan nga frika pr rrmbime, Kam frik pastaj edhe me shum do me ngatrrojn nga xhelozija.:wink:


Ani loqkum, xhalozia shej dashurie po qy. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Murgesha
12-07-09, 00:42
Nuk mund t ankohem, kta/o frikohu un triumfo!!!

Vallahi tash du me te ardh stupc ne krah e mu shfry mir hahahahahaahahahaha

SANTANA-29
12-07-09, 00:42
Tash jam bere per ti shfrye nervat se dikush ketu nuk i kupton as hajgaret,heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeee
emmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr: mad:

Murgesha
12-07-09, 00:43
Tash jam bere per ti shfrye nervat se dikush ketu nuk i kupton as hajgaret,heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeee
emmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr: mad:

E ku bone hajgare more ti??

teutaA
12-07-09, 00:44
Tash jam bere per ti shfrye nervat se dikush ketu nuk i kupton as hajgaret,heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeee
emmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr: mad:

aiiii kur e kam dit un ket pun po nuk ngojshe ti :smile:

ShEjToNkA
12-07-09, 00:44
Vallahi tash du me te ardh stupc ne krah e mu shfry mir hahahahahaahahahaha

shuuj, shuuuuuuuuuuuuj, edhe pse u qetsova un bhem me nerva srish!!!:biggrin:

SANTANA-29
12-07-09, 00:45
E ku bone hajgare more ti??

Se ki keq se edhe une po harroj shum ne kohen e fundit ,,hahahah,,se di :confused:

Urata
12-07-09, 00:59
SANTANA, ta hodhen lakun n'qafe....!

SANTANA-29
12-07-09, 01:04
SANTANA, ta hodhen lakun n'qafe....!

Por spo rrin mir diqka,,,hahahahahahah,:tongue:

Alaron
12-07-09, 13:58
Nj "selam" pr Annn&co...

Thon: Kur buhesh me gusan, e bn vezn e madhe. Tjera her mos shpif t paqena se Alaroni-i t bn pr pes pare!!!!!!

Un e di kush je Ti, ai p(ordh)sioni dhe e tr kopeja juaj. Ua di edhe bmat... Thjesht jeni psikopat dhe nuk do e vras m kohn time t muar me ju... Vazhdoni masturbimin tuaj virtual!!!!!

Pa prshndetje!!!!!!

p.s. Fshijeni edhe kt postim sikur ato t tjerat!!!!

~AnnA~
12-07-09, 21:07
Nj "selam" pr Annn&co...

Thon: Kur buhesh me gusan, e bn vezn e madhe. Tjera her mos shpif t paqena se Alaroni-i t bn pr pes pare!!!!!!

Un e di kush je Ti, ai p(ordh)sioni dhe e tr kopeja juaj. Ua di edhe bmat... Thjesht jeni psikopat dhe nuk do e vras m kohn time t muar me ju... Vazhdoni masturbimin tuaj virtual!!!!!

Pa prshndetje!!!!!!

p.s. Fshijeni edhe kt postim sikur ato t tjerat!!!!

:biggrin: :biggrin:
Eu,qekur e paskam une grupen time,se nuk e paskam dite!? :biggrin:
Rrofsh per selamin e shpresoj te kesh shfry nervat mire :smile: po si duket ende s'te rrihet rehat,sepse kan mbet dhe ca antare per t'i fut ne grupen e Annes :biggrin:

Alaron,pa merak,se kete shkrim nuk e fshime jo,sepse je permbajt temes,ke treguar psikologjine tende
Do te rekomandoja te ndryshosh qendrim, perndryshe nga psikologjia primitive do te pesosh vetem humbje...

Urata
13-07-09, 03:12
Anna, dhe une "antare e grupit" tat...!

ps: hajt de se s'u bo nomi...! edhe pak e 'hargjohmi' .....

une nuk shfryna nerva...veq pak germa!

~AnnA~
13-07-09, 22:51
Anna, dhe une "antare e grupit" tat...!

ps: hajt de se s'u bo nomi...! edhe pak e 'hargjohmi' .....

une nuk shfryna nerva...veq pak germa!

Willkommen in Club dada Urate! :biggrin:
Tani dije qe fitove dhe nje armik :smile: por populli thote:Te kesh armiq,tregon se keni vlera dhe principe...

Mendoj,qe duhet te dominoje finesa dhe jo arroganca!

emine
13-07-09, 23:09
koket shfry mire,po ne njerzit e gabum,,,lypke qaj me qu kah tema e ferteres me kazhagite mire,,,

qafff oj anushe:)

~AnnA~
13-07-09, 23:16
koket shfry mire,po ne njerzit e gabum,,,lypke qaj me qu kah tema e ferteres me kazhagite mire,,,

qafff oj anushe:)

Qaff dhe une ty,qe nuk e leshove ferteren nga dora :biggrin:

emine
13-07-09, 23:19
Qaff dhe une ty,qe nuk e leshove ferteren nga dora :biggrin:

:biggrin:

Urata
14-07-09, 02:44
emine, ti n'vend t'shfrynes po shkep qafjet a...?!! o zemer e dardanise je ti...!

Anna, i morra "shfryrjet" tuaja dhe i futa n'xhepin e trurit...! Diell dardaniet je....!

Idila
14-07-09, 09:48
Willkommen in Club dada Urate! :biggrin:
Tani dije qe fitove dhe nje armik :smile: por populli thote:Te kesh armiq,tregon se keni vlera dhe principe...

Mendoj,qe duhet te dominoje finesa dhe jo arroganca!
:rolleyes: huuuuuhuuuuuuuuuuu u shfryva dhe un pak :D :wink:

Tomori
14-07-09, 10:25
:rolleyes: huuuuuhuuuuuuuuuuu u shfryva dhe un pak :D :wink:
Idila a edhe ti me nerva koke...Mos de po deshe te shryhesh eja ktu ne Hamam e kam me dba masazhe nalte e poshte .....hahahahaa

Idila te ze gjumi qashtu
http://www.hamamshop.de/catalog/images/hamam5%20039%20(Small).jpg

pirro
14-07-09, 10:45
Shume te norvazume ju femnat bree, boll po i shfryni nervat po hala po doni , nuk u ngit kurr me shfryerje

Idila
14-07-09, 11:03
Shume te norvazume ju femnat bree, boll po i shfryni nervat po hala po doni , nuk u ngit kurr me shfryerje
Kush t`ka nervozu o Pirro, shfryi nervat je q je ktu! :biggrin:

uck_aksh
14-07-09, 11:54
per mi shfry nervat me duhet te shkruaj ja nje muaj rresht se nuk jemi ka shkojn ne rrugen e duhur ne Shqiptaret

Makresh
14-07-09, 12:01
per mi shfry nervat me duhet te shkruaj ja nje muaj rresht se nuk jemi ka shkojn ne rrugen e duhur ne Shqiptaret

Fatmir Limaj ka premtu qe do ti rregullon te gjitha rruget, bon saber pak se i shlyejm edhe keto devijimet e sodit :biggrin:

~AnnA~
14-07-09, 19:10
:rolleyes: huuuuuhuuuuuuuuuuu u shfryva dhe un pak :D :wink:

:biggrin:

shfletuesi_
14-07-09, 19:19
Shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuniiiiiii se po ma qoni baben prej Gjumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ii

Urata
14-07-09, 19:35
qy,qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yy....!

shfletuesi_
14-07-09, 20:05
Oooooooooo shuuuuuuuniiiiiii mooooooreeeeeeeeeeeeeee seeeeee livritiiii paaaaaaaaaaak e kyyyyyyyyy gjithe nervozzzzz eshte jav bllokooooooooon kete Teeeeeeem

lirik
19-07-09, 09:02
:biggrin: :biggrin:
Eu,qekur e paskam une grupen time,se nuk e paskam dite!? :biggrin:
Rrofsh per selamin e shpresoj te kesh shfry nervat mire :smile: po si duket ende s'te rrihet rehat,sepse kan mbet dhe ca antare per t'i fut ne grupen e Annes :biggrin:

Alaron,pa merak,se kete shkrim nuk e fshime jo,sepse je permbajt temes,ke treguar psikologjine tende
Do te rekomandoja te ndryshosh qendrim, perndryshe nga psikologjia primitive do te pesosh vetem humbje...
-------------------mos sht ky alaroni nezir myrta ofelia odisea zanor murturi ilira me bisht -
se ky veq kur te del nji dit me emrin orangutan mutalija baglia ushkurlija hajvania -

sepse per me fye e kish pas lindur nana edhe esht antar i lidhjes se shkrimtarve more ky neziri me botime te hatashme -

mashkull si ky rrall me ja gjet qiftin
ne ishujt e banuar aty ktu me ndoj orangutan-

ne oqeanin indian -
po shpresoj se nuk esht ky qe ma paska ngacmuar mikeshen time ne dardani-


eu qka nuk lexon njeriu ne ket bot fyerje shpoti ironi -

kti nezir myrtes nuk i dihet ky mund te mshefet edhe pas emrit poezija burrracakerija poerdhija se te tilla i ka edhe vargjet sepse ai te miat kshtu i quante poerdhira kotsira -

neziri me fustan -


sepse ai me quante mua liriku me kule -

prandaj thash ti shfryj edhe un njiher nervat te nezir buqkurlija ddllavergjij a -
po dyshoj boll se ky alaron mos esht ai odesea ofelija orfe mbetet te vertetohet

Urata
19-07-09, 14:03
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa...
lirik, kam qeshe me lot me kete 'shfryrje nervash' taten...!

lirik
19-07-09, 23:07
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa...
lirik, kam qeshe me lot me kete 'shfryrje nervash' taten...!


---------------------------

Qesh mikesha ime tu gzoft zemra se me knaqe kur qesh ti e di se ja kam gzuar zemren mikes time te shtrejt se boll mir qe paske qeshur me lot-
se vertet ashtu esht ai far nezir tallavgjija me qesh bota ka mbet me te -
rahmet past babai im i ndjer thoshte bao thoshte
budallakija esht njind farnash llojesh dhe vertet qendron ky fakt i pa mohueshem
sipas te vertetuarit ashtu esht budallakija qen ka shum,llojesh

vertet dhe paska njeri qe ka tru gjysmen kashte gjysmen byk

YanYan
27-02-10, 04:23
http://i50.tinypic.com/2e30bit.gif

jadore
27-02-10, 10:38
hapsire e vogel kjo ketu ..
( nganjehere nuk po me mjafton i gjithe forumi )

turisti
06-03-10, 18:08
hapsire e vogel kjo ketu ..
( nganjehere nuk po me mjafton i gjithe forumi )

Perdore UNIVERZIN.........:smile:

teutaA
06-03-10, 18:24
Perdore UNIVERZIN.........:smile:

hyna me kqyr a ka kesh turisti edhe ketu :wink:

turisti
06-03-10, 19:04
hyna me kqyr a ka kesh turisti edhe ketu :wink:

Jo nuk kesha se isha i preokupuar me mendimet se pse kohen e findit po has aq shume ne nervozitet ketu ne dardani,pse njerzit vijne ketu me e zbraze nervozen????????? Nese dikush eshte nervoz,mundet lehte mu largue ate dite ,kursesi nuk ban qe ta ngarkojme dikan ketu me problemet e tona i cili kerkon pak argetim ne kete virtualitet i cili me shume i pergjane realitetit vetem qe nuk shifemi.......

teutaA
06-03-10, 19:08
Jo nuk kesha se isha i preokupuar me mendimet se pse kohen e findit po has aq shume ne nervozitet ketu ne dardani,pse njerzit vijne ketu me e zbraze nervozen????????? Nese dikush eshte nervoz,mundet lehte mu largue ate dite ,kursesi nuk ban qe ta ngarkojme dikan ketu me problemet e tona i cili kerkon pak argetim ne kete virtualitet i cili me shume i pergjane realitetit vetem qe nuk shifemi.......

po skemi qare se perndyshe na i fshijn postimet ne ket tem ahhaha kshtu qe patjeter duhet me ardh me i shfry nervat ketu:wink:

opss kam me thy xhamin e lokait hahaha me ba nje shenj qe nuk ke kesh hiq ne ket postim skokna msu me te pa tu shkru kshtu nervoz:wink:

turisti
06-03-10, 19:12
po skemi qare se perndyshe na i fshijn postimet ne ket tem ahhaha kshtu qe patjeter duhet me ardh me i shfry nervat ketu:wink:

opss kam me thy xhamin e lokait hahaha me ba nje shenj qe nuk ke kesh hiq ne ket postim skokna msu me te pa tu shkru kshtu nervoz:wink:

Ku me doite,nashta edhe nuk muj mu shfrye ketu sepse jam mesue poshte tek :biggrin: pacenzura :biggrin: aty me se pari shfryna e pastaj dubel frymezona :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahaha.

Jana
06-03-10, 22:12
http://buffalo.uwex.edu/4h/images/boywithmegaphone.jpg

teutaA
07-03-10, 00:37
janaaaaaaa kush te nervozoj

lirik
07-03-10, 09:39
Qfar te shfryri nervash ktu ikni ne mal
ma mir dal ne mal shkoni atje e bjeruni drujve dhe kur ti goditni ngjitjani emrin drurit filanie filani e filani aty mundeni me u shfry mir

e ma mir qe te ngatrrohem ngatrrohem me druj
por ata drujt e drejt mos i ngucni ve te shtrembriti them drurit te shtrember me emer ku je ti tash a po e sheh se e rdh dita e ime ma ne fund ku e ke stojanin jovanin milnain a vijn tash ata ne mal me te ndihmu a bam e bum me te rroke drurin fulqive shkelem
e ne bark
e bam e bum a ku e ke jovanin fol bre ndytsire pis
ku e ke radovanin milosavin millosheviqin rankoviqin


a a te zura ne pyll trash he fol tash ku e ke zhgjyrin e shefin
qysh e ka emrin shefi yt q ete ka shti e te ka pague
ku e ke ajken e derrave si kan amerat ku banojne
kush te mbrone ty tash hajde hajde fol fol fol e bam e bum ebam e bum e bam


ku je mor pis ku je mor manjak mor tradhtar

e bam e bum e bam e te ja fus shkelem drurit

e te kapi per dushku me duket sikur po ja ngjes per flokve

e ti tjetri t e me radhe drujve te shtrember veq se jo atyre te drejtve me ata nuk kam pun jo


e ti me i than tjetrit dru te shtrember ti q e me spinuar mor fllqisire sa shqiptar i ke spiunuar a fol bre e bam e bum e bam

e ti q eme ke provokuar me ke sulmuar fizikisht

e ti tjetri q eme ke ngacmuar pa faj
e ti q eme ke sha nanen e vdekur ku nene tende tash e
me cilin shka te ka marue ajo ty se edhe ne vorr ajo me shkie ben dashuri e seks shkinor e shkavellor fol ku e ke nenen tradhtare ne cilin vorr po ben dashuri me shka e bam e bum e bam ebum e bam e bum e bam e
bum e me te ja dhane do bagla e me nder me than m....... hajde he haje nisja he se ti vetem me kta duhet te ushqehesh e bam e bum e bam e bum

e ti q em e ker provokuar
me ti shku tjetrit dru ne mal
e ti q em eke montuar ngacmimin e me ke qit nepozite te keqe pse qfar borgji te pata ty ku je tash he baben e e nanen
e flliqur me shkie
e e krejt qka i ty bre fis e fare e ndyre
tradhtari manjaku qenje defekti pisi rrugaqi devijatori te prishti i shituri
zjgjyri e bam e bum e bam

E TI TJETRI ME TI SHKU TJETRIT DRU
do qe jan krejt t e kqi qe nuk ka ma shtrember e jan me nej

e ti kuj je

sa njerz i ke marr ne qaf sa gjynahe i ke ba


ken e ke spiunu hajde nisja trego emrate mbiemrat e atyre qe i ke marrr ne qafe a ka ndonji te aferm tendin aty q e ke marr ne qafe kush te ka shti si i kan emrat ata padronat tu me ke e ke perzie gjakun er faren e fisin e grue e nane e babe e kumari me cilin shka
hajde me kallxu e ata udbashat shqiptar spiunat emsheft te sigruimeve ghajde qiti nji nga nji kush jan ata
e ata e ja e ngacmonin lirkun e ja kurdisnin kurthat
edhe para burgosjes e pas burgosjkjes e ne perednime ne shoqata e ne forume neper forume kush jan hajde kallxo e bam e bum e bam


e bam e bum ebam e bum e bam e bum e bam e bum e bam e bum


POR ME TU DUK SIKUR JE TUE I RA ATI QE E KE NXN te gjall
E KE SJELL NE nji MAL

e me i than hajt tash te shohim qfar azgani je e provokatori
e tradhtari hajde tash kur je ne doren teme ta shoh gjuhen tende te tradhtarit
i se te qet gjuhen me te prite shkelem ne fulqine e poshtme
e me ai me nxan gjuhene vet me dhemb
me ja kpute dhembt e ti gjuhen e me i kcy fulqite perpjet


e me ti shku tjetrit dru te shtrember ma andej
e ti ku je ti po ti edhe ma zi se ky tjeri ishe he fara e keqe ffliqsirbam e ba e bam e bom e bum bam e bm e bum ebam ebum
me ti ra shkelem drurit ne cull te barkut

e me te ja ngjit per dushku kishe si spiunit per flokve

e me te rrxu e me ti hy shkelma e boksa e bam e bum e bam

e me ti thene heeeeeeeeee bre i biri dhelpnes
bre ty shkiet rodin e fisin kshtu e kshtu ta bafshin

kush te ka shti me ba ashtu hajde kallxo ktu
nji nga nji ku jan ata qe te kan shti
kush jan e ku rnojne ku i kan adresat mi


trego nji nga nji e te ja kish nis bam e bum e bam

ai mandej edhe gjinin e nanes s e vet kurv e kishte tregu

se kur e qysh ja ka dhene gjinin shkavelelsk ati far druri shqipfols te shtrember e te kalbur
prej fillimi edhe gjinin e
dhe do e kishte shite gjirin e nanes e te kisha porite bam po gjinin enans pse po e shet tash a
e te kisha prite hundve nji direkt e psataj nji kroshe anash fulqljve
andej kah kalbsina e te kisha ra druri ne mjedis te malit me gjith rrrema
buuuuuuuuuu
ather isha shfry


se ai qe shet komb e atdhe ai shet babe e nane liri e fe e adthe e farefis

e qka jo

e me te te detyru me tregu me i tregu krejt kur esht regrutu kush te ka regrutu

sa pare ja ka dhane ky kti e ai ati ku i keni mbajt takimet ne cilin vend me ken

kur je taku e ku jeni taku
ma se pari

kush ka ndermjetsu per ket takim qysh ja ke nis ku i keni hargju ato pare qe i keni marr prej agjentve nga sa u akan dhene kush ua paguante

sa i ke provoku e spiunu
ku ke lan paret q e i ke marr per ket qellim

kush esht tjeter ne grup me ty

a e ke spiunu edhe baben tend

pse te mbane toka ty bre pis bre

e bam ebu e bam e bum e bam e bum e bam e bum e bam

shkelma boksa drujve te malit te shtrember te kalbur
tradhtarve
e kap per flokve e me ja nxjerr qumshtine shkiines per goje
krejt qka e ka pi ne kraleve

kshtu me ti hy me ti hy drujve te malit te shtremberve te kalburve
nji nga nji por jo drujve te drejte

ather ndoshta isha shfry se ktu kurgja nuk qenka kjo
veq ne mal

veq ne mal duhet me dal e me ju ra drujve

ma s e miri

e mandej me u ul per ngadale te nji ledine te
malit aty kur te jems shfry

e me te ja nis me i shkrue vargjet e me e pershkrue secilin

d ru se si dukej e sa i kalbur ishte

e kush ishte e qka ka ba

po ko gjithsecilit dru nuk i kisha ra
i kisha kapercy nga shtatdhjet druj deri sa ta kisha gjet nji te kalbur

e te shtrember e dikund ndonjerit dru qe e sht i shtrembt ti kisha hy boksa e shkelma e hetime epyetje pse je kalb e kush te ka kalb pse nuk u rrite drejt si te tjeret


e ti tjetri qe vargjet e mia u quaje poerdhira

me provokime shkinore e bam e baum bre tradhtar he e ti i biri shkines
e ti
tjetri bre pis muti me nder me thn
a te kujtohet me plis ta bardh e me librez te komunistve
te ish bashkim vlalzrimit jugoslalv ke ecur
e ke spinuar kur i curroje vesht ken me e spiunu

ne udb
baaaaaaaaaaaaam
e buuuuuuuuuuuuum
me te ja fut shkelem ne pozicion horizontal pas qafe mbas veshi
buuuuuuuuuu vaaaaaaaaaaap ne bri

e ti tjetri bre majmun pisi hajde ti ktu
he i ndyre e ta kujtohet qka ke ba e qka ke kurthue
me hie e intriga bam e ti tjetri qe me urdher te agjentures
tradhtare ma shkaktove problemine fundit shum te rende
kush te nxiti ty heq kopil shkine

pse e ben ket veprim ku e ke gojen qenefe tash

a ku e ke bre pis

e bam e bam e bam me t ja fut drujve te malit me u shfry njiher e
mir

me u qetsu e me dal mandej ne nje ledine me e marr penden
kur te jem shfry neper druj e me ja nis me shkru

ma mir dal ne mal me luftu me druj se ka shum pis a atje ka shum druj te shtremeber qy
nuk jan hiq numer i vogel se ktu me u shfry diqka po me doket jo shum lezet

GURI SYLAJ
07-03-10, 11:05
Mosnim more ne mal se ftofte po dilni para pasqyres !!!
Nxete ,mrena kater mureve as nuk te sheh kush e as nuk te ndien kush veq vete me pasqyren .Ne daq e pshtyne ne daq e perqafon veq mos me i mshu se ....Thehet !!

lirik
07-03-10, 12:22
Une me pas mujte thash me i shfry nervat

se kjo esht nji imagjinat hesapi

nuk esht reale edhe un nuk thash tjeter veq do drujve te shtremt me nej

gazi-de
07-03-10, 12:32
http://pix.sueddeutsche.de/jobkarriere/217/471749/Mann_schreien_iStock400-1244639022.jpg

lirik
07-03-10, 14:43
http://pix.sueddeutsche.de/jobkarriere/217/471749/Mann_schreien_iStock400-1244639022.jpg


keshtu sa e sa her ju kam bertit te poshterve booooooooooooll maaaaaaaaa
mos provokoni por kot ata nuk morren vesh njejt si me ju than vazhdoni

Zeqiri
07-03-10, 16:15
aaaaaaaaalirik hin ngjynah kshtu shokit nukban meprish zemren asht edhe rrezik belirik seme ba metu kthy ty krejt kta qepo dojshe ti meirreh kan meti dug faqet shpulla vaj halli perty mu mos umrreh lirik setybe jam iligavt pej shnete sejum rrit veq mebuk elang bile ma shum me ujtspecave ti edin nashta qysh ukan mehanger buk meuj tspecave kumshte kajher bile veq tkfjelltme buk kallamoqe fukare be lirik jam kan kurr barkun sekum ngi buk deri ja kum nis me marr social etash jam nhall lig belirik eme ba mema hi veq niher tjes ndor gjynah tvjen pse mahine nashta ka qashtu siun edhe tjer tligavt e imerr nqaf olirik fort koke idhnu popusho pak pije naj qaj ban muhabet medikon qe edon e tkalon mos unervozohesh tung

lirik
07-03-10, 17:19
aaaaaaaaalirik hin ngjynah kshtu shokit nukban meprish zemren asht edhe rrezik belirik seme ba metu kthy ty krejt kta qepo dojshe ti meirreh kan meti dug faqet shpulla vaj halli perty mu mos umrreh lirik setybe jam iligavt pej shnete sejum rrit veq mebuk elang bile ma shum me ujtspecave ti edin nashta qysh ukan mehanger buk meuj tspecave kumshte kajher bile veq tkfjelltme buk kallamoqe fukare be lirik jam kan kurr barkun sekum ngi buk deri ja kum nis me marr social etash jam nhall lig belirik eme ba mema hi veq niher tjes ndor gjynah tvjen pse mahine nashta ka qashtu siun edhe tjer tligavt e imerr nqaf olirik fort koke idhnu popusho pak pije naj qaj ban muhabet medikon qe edon e tkalon mos unervozohesh tung


-----------
valla ata qe e kan marr socialin prej serbie

ma mir un q e po e marr prej gjermani ata qe marrin socialin prej s erbia atyre duhet me ju hy hu gardhi

ata lypin rreh fort po un menova me i gjet do ksi djem te ri

me i gjet e me ju than bjeruni atyre qe kan marr social prej serbie epo marrin hala me ju hy atyre qe kan marr e marrin social prej serbie
me huj gardhi se kta q e marrinsocial prej gjermani
kta jo nuk duhet kta me i rreh haaaaaaaaaaa

jo bre une thash per druj te malit
qenke tremb edhe ti e ti kah po merr social mos po merr prej qekie a prej polinie dikah qe nuk merr social prej gjermani nuk te kam simpatik
ai edhe ti e pe qe un folsha per druj qy
hajgare a per do druj te mali t folsha qka jan te shtremt e ti qy mos e ke edhe ti kun mizen mbas veshi a ndoj jaran i yti se kogja disqka po sillesh
mos po te dhimbet dikush qe ka marr social ne serbi

gazi-de
07-03-10, 17:28
keshtu sa e sa her ju kam bertit te poshterve booooooooooooll maaaaaaaaa
mos provokoni por kot ata nuk morren vesh njejt si me ju than vazhdoni
qa ke ti,a nuk mundesh mos me me citu a

lirik
07-03-10, 18:06
qa ke ti,a nuk mundesh mos me me citu aun ty nuk te citova me inat as nuk e pata me ty hiq

por deshta te tregoj se qysh ju kam bertit neper kohra disa ngucakqijve
qe kan lyp sherr se dikush ne ket bote paska linde veq me lyp sherr

prabndaj emorra shembull at fytre qe ti e qite
pra fjala ish se kuj i kam thane ne at menyr boll ma

e fjala fjala nuk ish per ty hiq

por nuk e paske kuptue ti

e nuk e pata diqka me ty per inati

as nuk tu drejtova ty hiq prandaj mos merr barret e tjeterkuj mbi vete
se fjala nuk esht per ty
as nuk e di q e kam pas me diqka te keqe ne forum me ty

lexoje ma mir e analizoe ma mir
nese nuk e ke kuptue ose keqkuptue
dhe kerkon sqarim ja ku e ke sqarimin

Zeqiri
07-03-10, 23:19
-----------
valla ata qe e kan marr socialin prej serbie

ma mir un q e po e marr prej gjermani ata qe marrin socialin prej s erbia atyre duhet me ju hy hu gardhi

ata lypin rreh fort po un menova me i gjet do ksi djem te ri

me i gjet e me ju than bjeruni atyre qe kan marr social prej serbie epo marrin hala me ju hy atyre qe kan marr e marrin social prej serbie
me huj gardhi se kta q e marrinsocial prej gjermani
kta jo nuk duhet kta me i rreh haaaaaaaaaaa

jo bre une thash per druj te malit
qenke tremb edhe ti e ti kah po merr social mos po merr prej qekie a prej polinie dikah qe nuk merr social prej gjermani nuk te kam simpatik
ai edhe ti e pe qe un folsha per druj qy
hajgare a per do druj te mali t folsha qka jan te shtremt e ti qy mos e ke edhe ti kun mizen mbas veshi a ndoj jaran i yti se kogja disqka po sillesh
mos po te dhimbet dikush qe ka marr social ne serbi

jo belirik skum marr social pejserbije jo un pomarr momentallno pej kosove edhe tkallxova perveti jam nhall lig esmuj mebajt stupcin fukare jam kan belirik mecopa tlypne jum rrit sumka dasht kerkush asnekohen eserbis asqitash skam menxi pongihna buk oolirikooo mos eprish zemren belirik un mepunu jakamm merzi hiqskam qef veq memarr kapak sociallsa meble kajbuke mos medek uni qomi dopare o lirikshokit um kishe pshtuebeso tungi shoki

lirik
08-03-10, 08:41
jo belirik skum marr social pejserbije jo un pomarr momentallno pej kosove edhe tkallxova perveti jam nhall lig esmuj mebajt stupcin fukare jam kan belirik mecopa tlypne jum rrit sumka dasht kerkush asnekohen eserbis asqitash skam menxi pongihna buk oolirikooo mos eprish zemren belirik un mepunu jakamm merzi hiqskam qef veq memarr kapak sociallsa meble kajbuke mos medek uni qomi dopare o lirikshokit um kishe pshtuebeso tungi shoki

ani bac ani hajt merre socialin e he buken tande se mir je

YanYan
13-04-10, 04:57
HI!

http://i39.tinypic.com/11awods.gif
http://i43.tinypic.com/qmzupc.gif
http://i39.tinypic.com/2ls9vlk.jpg
http://i39.tinypic.com/1ovzfr.gif
http://i41.tinypic.com/f1h95e.gif
http://i44.tinypic.com/262wjsl.gif
http://i44.tinypic.com/112euro.gif
http://i41.tinypic.com/2e3x5xs.gif
http://i39.tinypic.com/23uahpf.gif

BYE!

lovely
13-04-10, 06:36
HI!

http://i39.tinypic.com/11awods.gif
http://i43.tinypic.com/qmzupc.gif
http://i39.tinypic.com/2ls9vlk.jpg
http://i39.tinypic.com/1ovzfr.gif
http://i41.tinypic.com/f1h95e.gif
http://i44.tinypic.com/262wjsl.gif
http://i44.tinypic.com/112euro.gif
http://i41.tinypic.com/2e3x5xs.gif
http://i39.tinypic.com/23uahpf.gif

BYE!


hahahahahaha shume t lezetshem kta far majmunash, per qisi majmuna e kisha fjalen kur pata qit kerkesen ktynehere :biggrin: e jo t kopshtit zoologjik :P

roadrunner
13-04-10, 08:23
haha u pakaa hahaahhaHI!

http://i39.tinypic.com/11awods.gif
http://i43.tinypic.com/qmzupc.gif
http://i39.tinypic.com/2ls9vlk.jpg
http://i39.tinypic.com/1ovzfr.gif
http://i41.tinypic.com/f1h95e.gif
http://i44.tinypic.com/262wjsl.gif
http://i44.tinypic.com/112euro.gif
http://i41.tinypic.com/2e3x5xs.gif
http://i39.tinypic.com/23uahpf.gif

BYE!

shfletuesi_
13-04-10, 09:41
Sjaaaaaaaaaaaaaaaam nervoz

YanYan
13-04-10, 14:39
hahahahahaha shume t lezetshem kta far majmunash, per qisi majmuna e kisha fjalen kur pata qit kerkesen ktynehere :biggrin: e jo t kopshtit zoologjik :P

haha u pakaa hahaahha

Uooo hahah jam me nerva e bana namin lol

Oqeani
13-04-10, 16:13
HI!

http://i39.tinypic.com/11awods.gif
http://i43.tinypic.com/qmzupc.gif
http://i39.tinypic.com/2ls9vlk.jpg
http://i39.tinypic.com/1ovzfr.gif
http://i41.tinypic.com/f1h95e.gif
http://i44.tinypic.com/262wjsl.gif
http://i44.tinypic.com/112euro.gif
http://i41.tinypic.com/2e3x5xs.gif
http://i39.tinypic.com/23uahpf.gif

BYE!


Kush ti paska turbulluar enderrat

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Guri i madh
13-04-10, 16:18
kur po i shof kta stupca mi krye nuk po guxoj me than se jam nervoz

Elina
13-04-10, 18:12
Nuk po di qysh :biggrin:

shfletuesi_
13-04-10, 18:30
Nuk po di qysh :biggrin:Eeeh shume leht :P Hajt cili po rrina ma shume pa fryme :P:biggrin:

Elina
13-04-10, 18:36
Eeeh shume leht :P Hajt cili po rrina ma shume pa fryme :P:biggrin:


JO une ashtu nuk muj....http://i39.tinypic.com/23uahpf.gif

emine
13-04-10, 21:14
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs510.snc3/26794_380486451338_133648571338_4308947_6915159_n. jpg

SANTANA-29
13-04-10, 21:35
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs510.snc3/26794_380486451338_133648571338_4308947_6915159_n. jpg

Si mujte mori mi shfry nervat me tan kta kamila,,hahahahahaa,
shoferi paska problem se spo shika asqe,,hahahha,,
a,thua Turisti a eshte dikund ketu,,hahahahahahahaahhaahah:biggrin:

Dreni30
14-04-10, 22:52
Si mujte mori mi shfry nervat me tan kta kamila,,hahahahahaa,
shoferi paska problem se spo shika asqe,,hahahha,,
a,thua Turisti a eshte dikund ketu,,hahahahahahahaahhaahah:biggrin:

Po po ktu jemi t gjith, por nuk po mun i shef se kan secili detyrn e vet. hahahahaahahhahahhahaahhaahahhaahahahahahahaahha

teutaA
21-04-10, 19:52
hmmm:redface:

Dreni30
21-04-10, 20:38
hmmm:redface:

A u shfryne kishe aaaa???

teutaA
21-04-10, 20:39
A u shfryne kishe aaaa???

aha :tongue:

Dreni30
21-04-10, 20:41
aha :tongue:

Lumja ti, un jam mush sa q ska ven as pr nj fije flok.

teutaA
21-04-10, 20:47
Lumja ti, un jam mush sa q ska ven as pr nj fije flok.

hahahaah babgjyshi jem kish pas than kur i ka ardh ngusht kshtu si ty 'turru thi prej shpati" hahah edhe kjo tema shfryni nervat hmm qysh se:smile:

Dreni30
21-04-10, 20:51
hahahaah babgjyshi jem kish pas than kur i ka ardh ngusht kshtu si ty 'turru thi prej shpati" hahah edhe kjo tema shfryni nervat hmm qysh se:smile:

Von e paske pa ti se un ma heret e kam vrejt kt pune. hahahahahaahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaa h.
Nuk ka zgjidhje as ajo pun, por qeshu edhe pushon nga nervat, hahahahaahahahhaahahahahaahahahahaahahahahahahahah aah

roadrunner
21-04-10, 22:03
Shih shih qysh i shfryjka njoni nervat hahahahhahaha u pakaaaa

=lObmeEad7So&NR=1

Lapsi
21-04-10, 22:53
http://www.albavizion.net/forum/images/smilies/smilie_11_Per+ty_10_000000_000000_fffffe.png nje http://www.albavizion.net/forum/images/smilies/Puthje.gif, por mos u http://www.albavizion.net/forum/images/smilies/embaressed_smile.gif ngase pas ke http://www.albavizion.net/forum/images/smilies/doenermann_2.gif

Lona
22-04-10, 13:12
Si mujte mori mi shfry nervat me tan kta kamila,,hahahahahaa,
shoferi paska problem se spo shika asqe,,hahahha,,
a,thua Turisti a eshte dikund ketu,,hahahahahahahaahhaahah:biggrin:

Santa a jam une diku ne ate foto a me ke haru ?????

turisti
22-04-10, 17:46
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs510.snc3/26794_380486451338_133648571338_4308947_6915159_n. jpg

Ua,e ku me hyp une ???????? :biggrin:

Dallandyshja_718
25-04-10, 15:47
Ua,e ku me hyp une ???????? :biggrin:


Ti n'balle t'oxhakut...:biggrin: :biggrin:

premium
25-04-10, 16:01
. ....

YanYan
28-04-10, 05:57
http://i39.tinypic.com/15nsqwy.jpg

Lapsi
28-04-10, 09:20
http://i39.tinypic.com/15nsqwy.jpg
http://cokollata.com/forumi/Smileys/default/sofa.gif (javascript:void(0);)http://cokollata.com/forumi/Smileys/default/39917.gif (javascript:void(0);)

Zhaneta
28-04-10, 11:37
Per momentin nuk kam nerva veq nje dite tjeter..ahahhahha

Hajdede
10-05-10, 16:37
Shpresoj qe edhe antarja me nofken Emine te vdiste sa me par te jet e mundur - porsi Urata. Amin.

Flm per temen, tani ndihem shum me i qet me te nxjerr e gjith mllefin qe pata ne Eminen

emine
10-05-10, 16:39
Shpresoj qe edhe antarja me nofken Emine te vdiste sa me par te jet e mundur - porsi Urata. Amin.

Flm per temen, tani ndihem shum me i qet me te nxjerr e gjith mllefin qe pata ne Eminen


ta marofte zoti qejfin,po tutna se Zoti ska kohe mu marr me kto sene,per ndryshe flej pa vesvese se ske hjek keq me mrrit ti mu me mi ngjite nemt:tongue: pluse si perdor eminia nervat per shkrrola,gjej dikend tjeter e miru me te,,shnetje

Hajdede
10-05-10, 16:54
ta marofte zoti qejfin,(...)

AMIN.

Hajdede
10-05-10, 22:46
Emine, ende je gjall mi goce??


Me intereson te di, pse vall nuk vdesin njerezit kur un lutem ata te vdesin, por vdesin shum me von?? Kjo nuk me kenaq mua!!

roadrunner
10-05-10, 22:48
A i ke pi sedativat more? Qu hec shko pij, se po lun mensh.


E une, a ka me vdek? hajt qitma fallin hahahahEmine, ende je gjall mi goce??


Me intereson te di, pse vall nuk vdesin njerezit kur un lutem ata te vdesin, por vdesin shum me von?? Kjo nuk me kenaq mua!!

elvio
14-05-10, 22:26
burokracia godet me shkelm ne shpine
shkelmi me arme kepuce llustrafine

emine
15-05-10, 00:16
Emine, ende je gjall mi goce??


Me intereson te di, pse vall nuk vdesin njerezit kur un lutem ata te vdesin, por vdesin shum me von?? Kjo nuk me kenaq mua!!hahahhahahahhahahhahahhahha,breh qka mdule gjumi,ky hajdedeja(HAJDARI) qe qe,futja gjum se bajagi shume her ke mu lute ksaj sene edhe nja 100 senev tjera,derisa te thahet germazi si hoxhes n' minare :P