PDA

View Full Version : NJOFTIM: Rrushi beri vetvrasje!


zeshkanja
13-04-04, 00:58
Me keqardhje dhe shume dhembje i njoftoj tegjithe anetaret e forumit qe me i dashuri jone Rrushi beri vetevrasje nga deshperimi dhe zhgenjimi, kur i humbi nje nga nje tegjitha te dashurat qe kishte dhe mbeti vetem me barbarozen, e cila per te ja shperblyer miresin dhe kujdesin qe kishte Rrushi ndaj saj, i dhuroj TRENEQE!

Barbaroza
13-04-04, 11:03
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

florian
13-04-04, 11:36
JO JO CKA JENI TUJ THAN RRUSHI SKA BA VET VRASJE QITASH E LEXOVA NE GAZET (TE ZANI I FORUMIT) ATA E KAN VRA E JAN KA LYPIN VRASESIN . barbaroz ti a di gja kush a kan?

Murgesha
13-04-04, 11:58
Rrushiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iii.
Ne thave forumin o Rrushiiiiiiiii :cry: :cry:
Cka bejme ne pa ty o Rrushiiiiiiiiiiiiiiii :cry: :cry:

mendim
13-04-04, 11:59
jo nuk e besoj se e klan vra. :? Gjynah :? :? :? :? :? :(

zeshkanja
13-04-04, 12:09
Ahhhh Rrushi Rrushi jo qe na thave forumin por dhe shpirtin

Po cfare ben tani Barbaroza me 10 femijet e tu dhe treneqet qe ti ka dhuru.

Ahhhhhhhhh medet..........

Barbaroza
13-04-04, 12:18
Ju kisha lutur per pak miresi e ndihma materiale sepse vertete do ta kem t'i mbaj gjalle femijte e tij dhe treneqet e mi.
Ndihmat juaja i mirepres ne xhirollogarine time qe kam hapur enkas per kete rast tragjik apo permes e-mailit tim [email protected] :wink:

Murgesha
13-04-04, 12:29
Barbaroza ti nisa 1000Euro ne gjirollogarine qe e paske hapur :cry:
Ishalla te ndihmon zoti moter se vertet keq ke mbetur :cry:

anna
13-04-04, 12:35
krejt pasurine time merre veq kujdesu per femijet :wink:

Gentiana
13-04-04, 13:49
:cry: :cry: :cry: :cry: Nuk po mundem as te shkruaj.
Barbaroza kur te nevoitet ndihma ime ketu jam, qfar do qoft ajo.

Barbaroza
13-04-04, 13:55
Ju flm te gjitheve per kontributin tuaj :cry: :cry: :cry:

zeshkanja
13-04-04, 13:55
E dini cfare???????
Meqe Rrushin e doja megjithe shpirt do kontriboj dhe une per rritjen e femijeve te ti!

Barbaroza mund te mbeshtesh tek une per cdo gje!
Por mos harro kete po e bej per hire te Rrushit dhe jo per ty! :wink:

florian
13-04-04, 14:00
BARBAROZ NJA 1000€ PO TI NISI PER THMIT SE MU DHIMTEN SHUM PO TASH A MU ME IRRIT VETEM .
MURGESH BA DICKA SE KA JET CIKA VETEM ME THMI E PO E KAM MERAK ME JA NUE NI BURR NE KRAH . E AS THMIT SRRITEN VETEM E AS AJO SA VETEM.

NGUSHLLIME BARBAROZ . :twisted: A MOS PATE TI DOR NATA QE I NODHI RRUSHIT :twisted:

zeshkanja
13-04-04, 14:03
Valla Florian nuk e ke keq dhe mendoj se ti je baba i mire per femijet e Rrushit, apo jo? :wink:

zeshkanja
13-04-04, 14:04
Hej po me duket Rrushi ja paska lene amanet Florianit me shkru me shkronja te medha! hahhahaahhahhahaha........

Barbaroza
13-04-04, 14:05
Zeshkanja,kam vendosur qe te gjithe femijte e RRUSHIT ti le ty ne perkujdesje se tani jam dobesuar shume nga shendeti e besa kam frike se nuk do te mund te perkujdesem mire per ta e keshtu qe mund te hyj ne gjynah :( :wink:

florian
13-04-04, 14:06
MUE NI AMANET MA KA LAN PO SMI KA LAN THMIT .
E VALLAHI PER BAB SMA MERR MENJA ME KAN I MIR SE KAM PROVUE NOJ HER.

Murgesha
13-04-04, 14:07
Une propzoj keshtu.
Pasi qe Barbaroza eshte shume e merzitur dhe e traumatizuar nga kjo qe i ndodhi, dhe Zeshkanja po do me i ndihmu ne rritjen e femijeve, Propozoj qe Floriani dhe Zeshkanja te martohen e ti adaptojne femijet e Rrushit dhe treneqet e Barbarozes.
A pajtoheni ju tjeret me ket propozimin tim???? :cry: :cry:

florian
13-04-04, 14:07
BARBAROZ QAT AMANET ME PAT LAN RRUSHI ME I CUE THMIT TE ZESHKANJA . :D :D

zeshkanja
13-04-04, 14:17
Paj spo di bre cka me thene, e kam pak te veshtir, sepse jan 13 femi ne pyetje, vetem nese hapi far kopshti per femi, por valla vetem nuk mund tja dal mban, pa ndihmen e dikuj!
Floriani vetem po deshiron te mi hedh tegjitha mbi shpind mua dhe per vete te rrin i qete. do te thot ky nuk ben asesi, veq ndegjo murgesh, ty po te shkojke perdore msitnia dhe kqyr e gjema bre nje me te mire dhe me te kujdehem!

Honesty^uk.
13-04-04, 22:41
Zeshkane merri femijet dhe ne anetaret e forumit, biles po i lajmerojm edhe forumet tjera, dhe ti grumbullojm disa te holla, por mos gabo me i rujt paret per me shkue ne deti dhe me na u dobesue femija,,,se ateher duhet me ja thene Murgeshes pasi keto jan te mesuara ne trajtimin e atyre qe nuk kan perkrahje, sidomos femijeve.

zeshkanja
13-04-04, 22:50
te falemnderit per iden eshkelqyer qe ke , por valla veshtir bre e kom!
Murgesha ma gjet florianin qe me ndihmon, por sapo degjova qe ai po fejohet me genten, do te thote mbeta prap vetem, sepse as ne barbarozen nuk mund te mbeshtetem me, sepse degjova se ajo eshte ne gjendje kritike psiqike ngase i murr jeten te dashurit dhe timin nuk e arriti dot!
Sdi cfare te theme tjeter pos NDIHME!!!!!!!!!!!!!

Honesty^uk.
13-04-04, 22:58
thuj bre po i marr se ti nuk je ka i mban ne shpin, por vetem futi brenda dhe mbyllljau deren,ateher me ata femije ke me u ba rehat, se kur ta marrin vesh keta te huajt se ti ke dhene nje kontribut te madh,priti ndihmat prej INDIS e ketej.
Por kam nje kerkes nese nuk po i merr ti mos me nderro me askend tjeter,biles une edhe po te paguaj, se kam rast dhe e shoh Barbarozen me shpesh pasi mendoj se duhet me ardh gjoja jam ka kqyri femijet.

zeshkanja
13-04-04, 23:14
Jo femite nuk te dhe asesi, jane te Rrushit dhe do ti rris tegjith, pa kursyer veten fare!!!!!!!!!

Honesty^uk.
13-04-04, 23:26
Jo femite nuk te dhe asesi, jane te Rrushit dhe do ti rris tegjith, pa kursyer veten fare!!!!!!!!!


As BARBAROZA nuk jep garanci se kujt jan te gjithe ata, pasi jane shum per ti mbajtur mend, por ti po me shtin ne dyshime tash :lol: :lol: :lol:
kujtoj e mesove hilen e femive dhe po don me i mbajt edhe pa ndihme tash :wink:

zeshkanja
13-04-04, 23:28
hahahhahaahahhaha epo ka dicka ketu hahhahahahah.....

Honesty^uk.
13-04-04, 23:31
hahahhahaahahhaha epo ka dicka ketu hahhahahahah.....hahahhahhaahah a mos i keni per gjysem, dhe ti ke pas detyrime me i marr, sepse nuk ja kish besue kujt qaq kollaj Barbaroza
:lol: :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
14-04-04, 00:05
Ok po ta tregoj sekreti por vetem ty ne vesh qe te mos degjojn te tjeret!
eja ********************************
********************************
********************************
********************************
********************************
*****************************
**************************
*************************
:wink: Mos i trego kuj!!!!!!

Honesty^uk.
14-04-04, 00:09
Oj zeshkane shko qiko me fjet se na i le femin pa gjum tuj te prit ty,
qysh po mundesh me i durue tuj piskat,
po neser kam me propozue mos me te lan ty asnje femij nen mbikqyrje se tan femin na i bane forumista :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
14-04-04, 00:19
Po si te shkoj kur ti po me shkruan dhe po me shtron pyetje! :wink:

Honesty^uk.
14-04-04, 00:21
Hajli koft, qenka shkrue me met pa gjume uen dhe femija prej zeshkanes pasi ajo po ka frik me shkue me fjet.

timi9875
14-04-04, 01:25
RRUSHI EHTE GJALLE DHE I SHENDOSH SI MOLLA
KETE E KONFIRMUAN MEDIAT, TASH NE ORA 02:20 MINUTA PAS MESNATE
FESTONI TASHI, DHE JU ZESHKANE MOS KENI DERD FORT SE AI NJE DITE DO TE VIJE KE JU ASHTU SI JU KISH PREMTUAR.
AMA PRITE MIRE HEJ, SE ATA FEMIJET QE PO THU TI I KA TE GJITHE DJEM.
PO EDHE GEZOHU NESE DON :lol:

NE FATKEQSINE E DIKUJ TJETER MOS PERFITOSH...

zeshkanja
14-04-04, 09:04
Me te vertet eshte per te festuar, por nuk do te thote qe do ta ket RRUSHI te leht me mua, sepse kam nje dy fjale me te! :evil: :evil: :evil:

Po ti Timi cfare po beje ne ate kohe, sigurisht qe per ty ky lajme ishte i mire se ardhur sepse kuptove qe Brabaroza nuk eshte zemer keqe, por nje vjaz e mire dhe deshe mnjehre ti lajmerohesh, ti thuash "KETU ME KE SHPIRT! :wink:" :wink:

ncncncncnc Timi Timi....

Barbaroza
14-04-04, 09:32
Mire Zeshkanja,veq tani me ke vene ne dyshime te medha.Une kam menduar se te gjithe femijte e RRUSHIT jane te Luanes,por po e verej se ai edhe me ty e paska lidhur diqka :wink: Keshtu fale te qofshin edhe trenjaket e mi e jo veq ata te RRUSHIT.Beje qaren si te duash,se bile as qe me intereson me per ta :wink:

zeshkanja
14-04-04, 09:49
ncuk ncuk shume e menqur jeni Barbaroza tani mbas e gjet Timi pa asnje femi dhe me tegjitha te mirat po ma fal RRUSHIN a???????

lazdrani
14-04-04, 10:49
Ku qe ju paska kape Gjeloziaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: eh more RRUSHI po problem qe qenke pi merre nuset e reja po ju dhuron femije i lumi ti po te marre lakmi :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

zeshkanja
14-04-04, 10:55
ehhhhhh shiko shiko lazdran dhe ne fund per tegjith femite duhet te kujdesem ne ncncnncncncn sa i pa ndergjegjshem djali

Honesty^uk.
14-04-04, 18:06
RRUSHI EHTE GJALLE DHE I SHENDOSH SI MOLLA
KETE E KONFIRMUAN MEDIAT, TASH NE ORA 02:20 MINUTA PAS MESNATE
FESTONI TASHI, DHE JU ZESHKANE MOS KENI DERD FORT SE AI NJE DITE DO TE VIJE KE JU ASHTU SI JU KISH PREMTUAR.
AMA PRITE MIRE HEJ, SE ATA FEMIJET QE PO THU TI I KA TE GJITHE DJEM.
PO EDHE GEZOHU NESE DON :lol:

NE FATKEQSINE E DIKUJ TJETER MOS PERFITOSH...


Te lumt goja "timi9875" por une perseri nuk e besoj ,
pasi mendjat ne kete ore nuk dine qka flasin pasi ata jan me te pergjumur se ne. :lol: :lol:
dhe valla na i paska nderrue zeshkanja femijet se aty jan edhe 3 vajza :?

timi9875
15-04-04, 07:57
VERTET JE E QUDITUR MOJ ZESHKANE, PER ATE JE DHE ZESHKANE
PO UNE MENDOVA NDRYSHE, NE ATO ORE TE VONA (SIQ E DINI) ISHA DUKE MENDUAR PER TY DHE JO PER BARBAROZEN SE NE NUK KISHIM NDONJE SHKEMBIM MENDIMESH APO LETRASH GJER ME TANI (E DINI FORT MIRE APO JO).
PO, ZEMERMIRESIA E ZEMERGJERESIA KANE NJE KUPTIM DHE DALLOJN NGA NJERA TJETRA, PO UNE ASNJEHER NUK I VURA THEMELET E DASHURISE DUKE U NISUR NE BAZA EMOCIONALE VETEM PSE KA ZEMERGJERESI APO EDHE BUTESI, POR EDHE... (NESE E HAN LEHTE), KY ESHTE MENDIMI JUAJ TE PAKTEN, E JU BARBAROZA MOS U SHQETESONI SE ME SIGURI PASI FLITET SHUME PER JU NE KETE FORUM JENI QE MERITONI ME SHUME.
SI DO QE TE JETE UNE KAM ZBULUAR QE RRUSHI ESHTE GJALL DHE NESE VERTET E KENI SHOKE TE MIRE KERKOJ NJE SHPERBLIM MODEST NGA JU....TE SHOHIM SA TE VERTETA JANE ATO QE PO I THUANI...
ZESHKANE MOS HARRO TE PRES NE ORA 00:00 TE MOLLA
PERSHENDETJE TE GJITHE JU...!

Barbaroza
15-04-04, 13:25
Luja Zeshkanja luja,te mollat pas mensnate aaa :?: :wink:

zeshkanja
15-04-04, 13:29
Ehhhhhh moj Barbaroza dhe cfare me ndodhi seeeeeeeee.....
Humba rrugen dhe shkova te dardha ku te gjeta ty dhe Rrushin duke festuar sebashku, mos pyet si! :wink: :lol: :lol:

timi9875
15-04-04, 13:36
Ehhhhhh moj Barbaroza dhe cfare me ndodhi seeeeeeeee.....
Humba rrugen dhe shkova te dardha ku te gjeta ty dhe Rrushin duke festuar sebashku, mos pyet si!DHE PARAMENDO BARBAROZA, ZESHKANEN ME KOSTUM DETI NE 0RA 00:00, TE MOLLA, E TI ME RRUSHIN DUKE PERCJELL SE ME KEND DO TE TAKOHET, A NUK ESHTE EDHE SURPRIZ A?

zeshkanja
15-04-04, 13:39
Ehhhhhhhhhhhh po cfare te bej me kishte kape vape e madhe, por me mire mos pyet se si me priste Timi seeeeeeeeeeeee :wink: :wink: :wink:

timi9875
15-04-04, 13:45
ME PADURIM, PER TE VERTETUAR ATO QE I THE DHE PER TE IKUR DUKE QENE I ZHGENJYER E DUKE TE THENE, ME FAL ZESHKANE SE NUK KAM KOHE, DUHET TE KTHEHEM NE PUNE-PARAMENDO NJERI
POR MEGJITHATE MJAFTON EDHE QE TE SHIHEMI TE MOLLA APO DARDHA NUK ESHTE EDHE AQ ME RENDESI.....O ZESHKO......

zeshkanja
15-04-04, 13:49
cka oooooooo .........

hahahahahhahahah......... :wink:

timi9875
15-04-04, 13:51
MOS U BEJ NERVOZ ASGJE.....

Barbaroza
15-04-04, 14:06
O Timi,pasi qenka puna ashtu,kur do me krise dasma jote more,mos hyn qorrsokaqeve pas mesnate se po shkel kund e ia sheh sherrin kesaj zeshkanes si ia pashe une :wink:

timi9875
30-04-04, 09:48
cka oooooooo .........

hahahahahhahahah......... :wink:
He, po edeh punet e keqia nuk jane edhe aq te keqia, per te miren nuk kemi qfare te flasim sepse e mira nga kuptimi vete e mire eshte
Per qudi sa shpejt dorzohuni..! JU E DASHURA ZESHKANE apo ....

timi9875
30-04-04, 09:51
O Timi,pasi qenka puna ashtu,kur do me krise dasma jote more,mos hyn qorrsokaqeve pas mesnate se po shkel kund e ia sheh sherrin kesaj zeshkanes si ia pashe une :wink:

NUK E KE IDEN O BARBAROZA SE SA UNE JA KAM PARE SHERRIN, ME MIRE ESHTE TE MOS E DISH, DHE PER HIRE TE DISA GJERAVE UNE MEGJITHATE E MBAJ AKOMA NEN HIJEN E KUJTESE, PERNDRYSHE DO TA KISHA ......JO JO SE PAKU PER ZESHKANEN NUK MUND TE MENDOJ ASHTU E KAM SHOQEN ME TE MIRE. E MERITON NJE GJE TE TILLE....APO JO E NDERUARA ZESHKANE.....

betimi_15
21-05-04, 13:09
Zor me besu per ket rast vdekje sepse kur po deka dikush ju ma shum po bashit hajgare :?:

Barbaroza
21-05-04, 13:10
Zor me besu per ket rast vdekje sepse kur po deka dikush ju ma shum po bashit hajgare :?:

Auuuu edhe ti Betimi_15,i gjalli me te gjallin e i vdekuri me te vdekurin,s'kemi c'te bejme :wink:

anna
21-05-04, 13:16
jeta vazhdon :wink:

betimi_15
21-05-04, 13:35
Skemi valla cka te bejm Barbaroza nese ka ndodh gje me ty Mos Harro Ngushllimet e mija ma te mdhaja i ki :x

betimi_15
21-05-04, 13:35
Skemi valla cka te bejm Barbaroza nese ka ndodh gje me ty Mos Harro Ngushllimet e mija ma te mdhaja i ki :x

Barbaroza
21-05-04, 13:54
Faleminderit Betim,jam merzite mjaft veq tash kam vendos me gjete nje tjere,nuk shkon jeta duke vajtuar e kukatur gjithmone :wink: :wink:
A po ma gjen ti nje a :?: :P

timi9875
21-05-04, 14:00
Faleminderit Betim,jam merzite mjaft veq tash kam vendos me gjete nje tjere,nuk shkon jeta duke vajtuar e kukatur gjithmone :wink: :wink:
A po ma gjen ti nje a :?: :P

BARABAROZA, "JA KU JAM"
Po lajm i gezuar ishte per mua, si je o barbaroza, qkemi te re nga ju?
Eh...nese rrushit i ndodhi ajo qfare i ndodhi, une jam i lire dhe...po deshe kam te regjistruar edhe adresen time.
Po jo me mire, prit dhe naj dite, se se ke lehte!

betimi_15
21-05-04, 14:02
Ni frajer qi don ta gjaj barbaroza kur te dush veq jo mu martu se ka me shku ne austri po nejse edhe kam qef me te pa une ty\
merre e-mailin tem ne msn messenger [email protected]
edhe folum cao cao

Barbaroza
21-05-04, 14:07
Faleminderit Betim,jam merzite mjaft veq tash kam vendos me gjete nje tjere,nuk shkon jeta duke vajtuar e kukatur gjithmone :wink: :wink:
A po ma gjen ti nje a :?: :P

BARABAROZA, "JA KU JAM"
Po lajm i gezuar ishte per mua, si je o barbaroza, qkemi te re nga ju?
Eh...nese rrushit i ndodhi ajo qfare i ndodhi, une jam i lire dhe...po deshe kam te regjistruar edhe adresen time.
Po jo me mire, prit dhe naj dite, se se ke lehte!

Jo bre Timi9875,ti je i Zeshkanes qy,une dua nje te lire :wink: :P
Betim,a e sheh se menjehere filluan te paraqiten ne konkurs plot,plooott :P

Barbaroza
21-05-04, 14:09
Ni frajer ** don ta gjaj barbaroza kur te dush veq jo mu martu se ka me shku ne austri po nejse edhe kam qef me te pa une ty\
merre e-mailin tem ne msn messenger [email protected]
edhe folum cao cao


Ej bre Betim,une dua lidhje serioze e jo aventura qy,ne cka po ta qoj mallin une ty qy :(

Murgesha
21-05-04, 14:11
Hajde o Zot mos po i del naj nafake Barbarozes, se pas vdekjes se RRushit eshte kah vuan e gjora shume. :lol:

betimi_15
21-05-04, 14:11
Hey barbaroza bana pak hajgare se qi don naj lidhje serioze masi ja nisi konkursi qite ne gazeta
edhe sahora gjan naj sen:D

Murgesha
21-05-04, 14:23
Barbaroza Rrushi nuk ka ba vetvrasje. Po dikush i ka fole keq per ty e asht ba si i dekt. Po ti rriji ne bese. Prite se ai veq ty te don.

timi9875
21-05-04, 14:58
MIRE MIRE, PO TI MOJ MURGESH GJALLE QENKE?
E BARBAROZA NGA E DI TI SE UN JAM I ZESHKANES, AJO ESHTE E RRUSHIT DHE PIKE.
KETE SE KE DITUR APO...?
PER ATE KA HUMBUR ZESHKANJA, TASH ESHTE NE MUAJIN E MJALTIT ME RRUSHIN>
CIAO MURGESHA DHE BARBAROZA

Barbaroza
22-05-04, 08:53
Timi,ne baze te bisedave qe keni patur ti dhe RRUSHI me Zeshkanen,pata konstatuar se e keni se bashku ate :oops:

rilinda
29-06-04, 17:37
:cry: :cry: :cry: :cry: o mė vjen shumė keq, ka qen shoku ynė.posa e mora kėtė lajm tė kobshėm,fillova tė qaj edhe u vesha nė tė zeza.po boni ju tė tjerėt gajret edhe ishalla ne XHEHNET u shku. :cry: :cry: :cry:

Vera
29-06-04, 20:35
rilinda mos u be merak hiq se RRUSHI nuk kish ber vetvrasej se na ka vizituar por ka qen nje keqkuptim, por veq tash nese ka ber perseri vetvraseje se nuk po i rrihet vendi vend edhe atij her atje e hera ketu, se tash nuk po duket ketu pari askund valla qe nje koh.

rilinda
30-06-04, 07:46
o valla Vera u tuta se po na mbet Barbaroza veq me fėmijė.por pasi qė Rrushi paska rilindur, tani po gėzohem :lol: :lol: :lol:.edhe kam njė porosi pėr Rrushin:''shijoje jeten ore,se sa e ėmbėl ėshtė''! :lol: :lol:

RRUSHI
30-06-04, 22:56
o valla Vera u tuta se po na mbet Barbaroza veq me fėmijė.por pasi qė Rrushi paska rilindur, tani po gėzohem :lol: :lol: :lol:.edhe kam njė porosi pėr Rrushin:''shijoje jeten ore,se sa e ėmbėl ėshtė''! :lol: :lol:
Rilinda do ta kem parasysh keshillen tende :wink:

lazdrani
30-06-04, 23:01
o valla Vera u tuta se po na mbet Barbaroza veq me fėmijė.por pasi qė Rrushi paska rilindur, tani po gėzohem :lol: :lol: :lol:.edhe kam njė porosi pėr Rrushin:''shijoje jeten ore,se sa e ėmbėl ėshtė''! :lol: :lol:
Rilinda do ta kem parasysh keshillen tende :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Rilinda pyte Gentianen per shijime :wink:

rilinda
02-07-04, 09:38
hajt genta na trego diqka per shijime.... :lol: :lol: :lol:

Murgesha
02-07-04, 13:00
O mos pyetni shume Genten per shijime. Se me ju tregu ajo........

rilinda
02-07-04, 15:22
genta me fal qe te pyta, po lazdrani me tha qe te pyes.

Gentiana
02-07-04, 17:46
O mos pyetni shume Genten per shijime. Se me ju tregu ajo........


Jo bre Murgesha nuk tregoj un ktu, per te marr vesh gjithkush. :oops: :wink: Nimend, qka nuk pyetet mos pyetni. :twisted:

Honesty^uk.
02-07-04, 21:33
O mos pyetni shume Genten per shijime. Se me ju tregu ajo........


Ishalla nuk na tregon pa e pytur se :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Qika^Me^Kule
07-05-11, 20:37
Hei..... myzhdeee..... :biggrin: RRUSHI u rikthy.... perseri !

Veq pak ja pasa pa plagos dikush majen e zemres :p