PDA

View Full Version : LUANA E DASHURUAR NE LIVOREKA BICION,,,,,


Artan_9
02-10-04, 11:22
LUANA eshte e dashuruar ne livoreka Bicion kurse turisti vetem po e mban tupanin dhe tjeter kush po i mshon luj luana luj,me turistin e huj.ha.hhaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
02-10-04, 11:55
:cry:

livoreka bicio
02-10-04, 12:37
LUANA eshte e dashuruar ne livoreka Bicion kurse turisti vetem po e mban tupanin dhe tjeter kush po i mshon luj luana luj,me turistin e huj.ha.hhaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:TE PERSHENDES ARTAN_9 PERVETEM SE GJINOCOLIG, TE KOKSHE EDHE DETEKTIV MORE TY, BASH NA PASKE DIKTU HA-HA-HA-HA- BRRAVOOOOOO... :wink:

Artan_9
02-10-04, 15:34
LUANA eshte e dashuruar ne livoreka Bicion kurse turisti vetem po e mban tupanin dhe tjeter kush po i mshon luj luana luj,me turistin e huj.ha.hhaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:TE PERSHENDES ARTAN_9 PERVETEM SE GJINOCOLIG, TE KOKSHE EDHE DETEKTIV MORE TY, BASH NA PASKE DIKTU HA-HA-HA-HA- BRRAVOOOOOO... :wink:jo po te doket hahahahahhahahahahahahaha.te pershendes livoreka. :P

anna
02-10-04, 15:53
epo perhajr cifti :wink:

anna
02-10-04, 16:05
kadal kadal ......mesa di une bicio eshte i zene vetem me nje dhe meqe ra fjala e di kush eshte ajoooo!!!!!!! :wink:

ShEjToNkA
02-10-04, 16:43
Livoreka & Luana :?: :?: :arrow: :shock: :shock:

livoreka bicio
02-10-04, 17:05
Livoreka & Luana :?: :?: :arrow: :shock: :shock: ej ku ku ku ku bre qa te kokshii ju bre. ju ni her menduat se kam diqka me Genten, e tash me Luanen e un i shkreti me asnjanen.ha-ha-ha-ha-ha :lol: :lol: :lol: qka mendoni, cila e ka remin tash ne te ardhmen :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
02-10-04, 17:52
:cry:
ahahahhahahh kuku qka bani ju kerkush nuk ban , po qysh more kshtu une livoreken e kam shoke te ngusht , une mujsha me ja ndreq punet me genten , se valla une e kam TURISTIN mpuqqq qe e dua shume :D

ShEjToNkA
02-10-04, 21:03
Livoreka & Luana :?: :?: :arrow: :shock: :shock: ej ku ku ku ku bre qa te kokshii ju bre. ju ni her menduat se kam diqka me Genten, e tash me Luanen e un i shkreti me asnjanen.ha-ha-ha-ha-ha :lol: :lol: :lol: qka mendoni, cila e ka remin tash ne te ardhmen :lol: :lol: :lol: :lol:Cka ishi ju ??????????????
Jo volla na kurgja s'jena ,mirė bollė kokemi. Ama ju se , se sa i pėrketė Gentės e kam ditė qė vetėm fjalė tė kota janė, vetėm jeni ka shpenzoni kohė nė atė drejtim.
Por kjo Luana mė duket se me njė qėllim tjetėr e paska hapė atė temė, por nė vendė se tė cek emrin e vetė e kishte cek emrin e Gentės, kinse Genta ,se i paska ardhunė keq me cek emrin e vetė. :lol:
Por shyqėr allahė paska ardhė ky djaloshi qė kogja bukur po i shkojka detektivizmi pėr dore , e hallall i qoftė se bukur shpejt iu ka zbulu :lol: :lol:

livoreka bicio
02-10-04, 21:19
kadal kadal ......mesa di une bicio eshte i zene vetem me nje dhe meqe ra fjala e di kush eshte ajoooo!!!!!!! :wink:Ashtu pra vetem Anna mundet me i dit sekretet e mija, dhe askush tjeter,ha-ha-ha-ha.ANNAte pershendes.... :P :P :P

turisti
03-10-04, 00:26
:cry:
ahahahhahahh kuku qka bani ju kerkush nuk ban , po qysh more kshtu une livoreken e kam shoke te ngusht , une mujsha me ja ndreq punet me genten , se valla une e kam TURISTIN mpuqqq qe e dua shume :D

A be Luana,dashuria e krejt botes qoft me ty.Po Pi ja dishe renit dhe haj....me 10 vo....edhe une ta pranoj aftesijen e .....hahahahahaha,nuk muj ti tham te gkithat,diqka duhet sekret me mbet....... :wink:

DannyAus
03-10-04, 05:04
KY ARTANI_9 SA KA HY NE KETE FORUM SKA 2 DIT DHE PI DIN TE GJITHA,,,,, ME THAN URIME LUANA DHE LIVORENA KA KETU TJER QE JU JET HATRI,, KESHTU QE NUK PE DI KUSH ME KAN ESHTE,,, 8)
KUSHDO QE TE JET URIME URIME VETEM PERPARONI :wink:

Artan_9
03-10-04, 09:31
KY ARTANI_9 SA KA HY NE KETE FORUM SKA 2 DIT DHE PI DIN TE GJITHA,,,,, ME THAN URIME LUANA DHE LIVORENA KA KETU TJER QE JU JET HATRI,, KESHTU QE NUK PE DI KUSH ME KAN ESHTE,,, 8)
KUSHDO QE TE JET URIME URIME VETEM PERPARONI :wink:DanyAus te pershendes.un nuk jam qe dy dit por ket forum e shfletojj qe 3 muaj kurse i regjistrum jam qe dy dit,dhe mos harro se ketu je ne dardani dhe nuk je ne tribunal,ha-ha-ha- ejjjj dhe disa gjana me i kuptu nuk duhet shum koh sepse vet tema te tregon,tung dostit dhe kalofsh mir. :P :P :P

turisti
03-10-04, 10:16
- SHKELQIMI ESHTE I REJSHEM SHUMHERE - . :wink:

Luana
04-10-04, 12:36
- SHKELQIMI ESHTE I REJSHEM SHUMHERE - . :wink:
E vertet eshte qe shkeqlmi eshte i rrejshem :wink: jam me ty Turist :D

turisti
04-10-04, 12:39
- SHKELQIMI ESHTE I REJSHEM SHUMHERE - . :wink:
E vertet eshte qe shkeqlmi eshte i rrejshem :wink: jam me ty Turist :D
Ja?hahahahahahahahahahahaha,edhe une,hahahahahahahahahaha. :P :wink:

livoreka bicio
04-10-04, 12:40
- SHKELQIMI ESHTE I REJSHEM SHUMHERE - . :wink:
E vertet eshte qe shkeqlmi eshte i rrejshem :wink: jam me ty Turist :DLUANA DHE TURIST EDHE UN JAM ME JU,DHE JU PERSHENDES SHUM, DHE JU UROJ QDO TE MIR NE JET, DHE TRASHIGIM HA-HA-HA-HA- :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
04-10-04, 12:43
- SHKELQIMI ESHTE I REJSHEM SHUMHERE - . :wink:
E vertet eshte qe shkeqlmi eshte i rrejshem :wink: jam me ty Turist :DLUANA DHE TURIST EDHE UN JAM ME JU,DHE JU PERSHENDES SHUM, DHE JU UROJ QDO TE MIR NE JET, DHE TRASHIGIM HA-HA-HA-HA- :lol: :lol: :lol: :wink:
Falmderit BICIO. :wink:

Luana
04-10-04, 14:18
- SHKELQIMI ESHTE I REJSHEM SHUMHERE - . :wink:
E vertet eshte qe shkeqlmi eshte i rrejshem :wink: jam me ty Turist :DLUANA DHE TURIST EDHE UN JAM ME JU,DHE JU PERSHENDES SHUM, DHE JU UROJ QDO TE MIR NE JET, DHE TRASHIGIM HA-HA-HA-HA- :lol: :lol: :lol: :wink:

Flm shume livoreka bicio se une valla jam ka e pres Turistin http://www.cosgan.de/images/midi/figuren/035.gif

Luana
04-10-04, 17:19
LUANA DHE TURIST EDHE UN JAM ME JU,DHE JU PERSHENDES SHUM, DHE JU UROJ QDO TE MIR NE JET, DHE TRASHIGIM HA-HA-HA-HA- :lol: :lol: :lol: :wink:Kqyre bre livoreka bicio
a jemi bre te mire Turisti dhe Une :?: :?:
http://daysofourlives.about.com/library/gallery/belleshawn1101_300_2.jpg

Artan_9
04-10-04, 18:30
LUANA DHE TURIST EDHE UN JAM ME JU,DHE JU PERSHENDES SHUM, DHE JU UROJ QDO TE MIR NE JET, DHE TRASHIGIM HA-HA-HA-HA- :lol: :lol: :lol: :wink:Kqyre bre livoreka bicio
a jemi bre te mire Turisti dhe Une :?: :?:
http://daysofourlives.about.com/library/gallery/belleshawn1101_300_2.jpghahahahaha luana nuk je ti kjo dhe turisti por bicio dhe genta hahahahah ejjjjj mos me rehni mo se po me dhem :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry:

Luana
04-10-04, 19:14
Qka je ka fol more ti http://www.cosgan.de/images/midi/frech/045.gif
Liveroke Bicio dhe Genta jan keta http://daysofourlives.about.com/library/gallery/Tamara_11.jpg

turisti
04-10-04, 23:09
LUANA DHE TURIST EDHE UN JAM ME JU,DHE JU PERSHENDES SHUM, DHE JU UROJ QDO TE MIR NE JET, DHE TRASHIGIM HA-HA-HA-HA- :lol: :lol: :lol: :wink:Kqyre bre livoreka bicio
a jemi bre te mire Turisti dhe Une :?: :?:
http://daysofourlives.about.com/library/gallery/belleshawn1101_300_2.jpg

Oj ti Luana,kush t'tha m'i trgue fotografijen tone?!!!!!!!!!!!! cccccccccccccc :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Luana
05-10-04, 01:30
ani bre se kta spo na besojn qe jena kaq te mire :lol: :lol:

turisti
05-10-04, 07:47
ani bre se kta spo na besojn qe jena kaq te mire :lol: :lol:

Po leji se kush nuk beson,une nuk jetoj per hallkut,a foton e kemi per neve,papapapapapap, ah bre Luana!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Diana007
05-10-04, 08:32
pershendeje

Luana
05-10-04, 12:04
ani bre se kta spo na besojn qe jena kaq te mire :lol: :lol:

Po leji se kush nuk beson,une nuk jetoj per hallkut,a foton e kemi per neve,papapapapapap, ah bre Luana!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:Mos u ban nervoz se ma shume po te dua :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
05-10-04, 12:09
pershendeje

Robotat :arrow: TENEQE INSANA = DRYSHKEN. :wink:

turisti
05-10-04, 12:10
ani bre se kta spo na besojn qe jena kaq te mire :lol: :lol:

Po leji se kush nuk beson,une nuk jetoj per hallkut,a foton e kemi per neve,papapapapapap, ah bre Luana!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:Mos u ban nervoz se ma shume po te dua :lol: :lol: :lol: :lol:

Hmmmmm,e ani pra :arrow: u qetsova,hahahahahahahahaha. :wink:

Luana
05-10-04, 12:19
Hmmmmm,e ani pra :arrow: u qetsova,hahahahahahahahaha. :wink:[/quote]http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/064.gif

turisti
05-10-04, 12:29
Hmmmmm,e ani pra :arrow: u qetsova,hahahahahahahahaha. :wink:http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/064.gif[/quote]
Paaaaaaaaaaaaaaaa,po e shpejt je,ti nuk humbe kohe,hahahahaha. :wink:

Luana
05-10-04, 12:32
http://www.cosgan.de/images/midi/frech/036.gif

Luana
05-10-04, 12:36
pershendeje

Gjithashtu edhe ty Diana007 http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/003.gif

turisti
05-10-04, 12:36
http://www.cosgan.de/images/midi/frech/036.gif :? :( :cry:

Luana
05-10-04, 12:39
:? :( :cry:shhhhhhhhhh http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/048.gif

Luana
05-10-04, 12:40
:? :( :cry:shhhhhhhhhh http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/048.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/048.gif

turisti
05-10-04, 12:43
:? :( :cry:shhhhhhhhhh http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/048.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/048.gif

Shka-shhhhhhhhhhhhhh,ku eshte QUMSHTI? ,hahahahahahahahahaha. :wink:

Luana
05-10-04, 12:58
Merre mjele lopen vet valla se po me vjen merzi http://www.got-milk.com/mmmilk/images/milkmecow.gif

turisti
05-10-04, 14:04
Merre mjele lopen vet valla se po me vjen merzi http://www.got-milk.com/mmmilk/images/milkmecow.gif

hahahahahahahahahahahahahahahahahah,Ahahahahahahah ahahaha,ti fantastike,hahahahahahahahahahahahahahahaha,ma ke ftof si KULLERAT,hahahahahahahahahahahahahahahaha,por kjo lope nuk qet tamel me qokollat,edhe eshte speciale ,sepse nese e USHQEN me BORE,te qet MILKSHAKE,hahahahahahahahahahahaha. :P :P :P :P :wink: :wink: :wink:

Luana
05-10-04, 14:24
Qe pra ti sjolla disa lloje , pij edhe mos ban zo mo :evil:

http://digestive.niddk.nih.gov/ddiseases/pubs/lactoseintolerance_ez/images/p1.gif

turisti
05-10-04, 14:41
Qe pra ti sjolla disa lloje , pij edhe mos ban zo mo :evil:

http://digestive.niddk.nih.gov/ddiseases/pubs/lactoseintolerance_ez/images/p1.gif
Ani-Bjondine e ZEZE,hahahahahahahaha. :P :wink: ( Ti koke vet qokollat,ohoooo) :wink: :wink: :P

Luana
05-10-04, 14:55
Pse a nuk e ke diten qe jam une zezake a http://www.blackpeopleloveus.com/images/tsaiko.jpghttp://www.blackpeopleloveus.com/images/hearts.gif

ShEjToNkA
05-10-04, 16:00
Qe pra ti sjolla disa lloje , pij edhe mos ban zo mo :evil:

http://digestive.niddk.nih.gov/ddiseases/pubs/lactoseintolerance_ez/images/p1.gif


Mashallah ,plotė shpija rob ,lumė Turisti qė tė paska :lol: :lol:

turisti
05-10-04, 18:06
Pse a nuk e ke diten qe jam une zezake a http://www.blackpeopleloveus.com/images/tsaiko.jpghttp://www.blackpeopleloveus.com/images/hearts.gif
Tash po kuptoj se skum kujtue asghje....... :?

turisti
05-10-04, 18:08
Qe pra ti sjolla disa lloje , pij edhe mos ban zo mo :evil:

http://digestive.niddk.nih.gov/ddiseases/pubs/lactoseintolerance_ez/images/p1.gif


Mashallah ,plotė shpija rob ,lumė Turisti qė tė paska :lol: :lol:
Oj Shejtonka,sendet ne takam nuk permbushin nevojen as per tu fikur drita e kuqe e lukthit tim,e leje APETITIN e TURISTIT,hahahahahahah.

Murgesha
05-10-04, 18:35
Qe pra ti sjolla disa lloje , pij edhe mos ban zo mo :evil:

http://digestive.niddk.nih.gov/ddiseases/pubs/lactoseintolerance_ez/images/p1.gifOj Shejtonka,sendet ne takam nuk permbushin nevojen as per tu fikur drita e kuqe e lukthit tim,e leje APETITIN e TURISTIT,hahahahahahah.

Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

turisti
05-10-04, 19:46
O,shka me ba,une jam refuxhat,a edhe ne vetsherbim kur po i marr 4-5 buke- Holandez shshtrisen,hahahahahahahahahahahahahahahahahah. :cry: e hargjiva krejt buken ne vetsherbim, :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
05-10-04, 19:48
O,shka me ba,une jam refuxhat,a edhe ne vetsherbim kur po i marr 4-5 buke- Holandez shshtrisen,hahahahahahahahahahahahahahahahahah. :cry: e hargjiva krejt buken ne vetsherbim, :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


E pra shumė i zajftė nė foto Turisti.
Ku po e qon atė bukė qė po e han???

livoreka bicio
05-10-04, 20:01
LUANA DHE TURIST EDHE UN JAM ME JU,DHE JU PERSHENDES SHUM, DHE JU UROJ QDO TE MIR NE JET, DHE TRASHIGIM HA-HA-HA-HA- :lol: :lol: :lol: :wink:Kqyre bre livoreka bicio
a jemi bre te mire Turisti dhe Une :?: :?:
http://daysofourlives.about.com/library/gallery/belleshawn1101_300_2.jpg

Oj ti Luana,kush t'tha m'i trgue fotografijen tone?!!!!!!!!!!!! cccccccccccccc :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :xha-ha-ha-ha- LUANA MES JUV PAVET SYNI KEQ SE VALLA SHUM KOPJE E BUKUR JENI TY DHE TURISTI, ZOTI JU LASHT HA-HA-HA,TURIST PSE PO DON ME MI MSHEHUR FOTOT, A PO DON ME NAJ BO BEFASI DITEN E DARSMES? HA-HA-HA- :P :P :P JU PERSHENDES SHUM. :wink: :wink:

turisti
05-10-04, 20:03
O,shka me ba,une jam refuxhat,a edhe ne vetsherbim kur po i marr 4-5 buke- Holandez shshtrisen,hahahahahahahahahahahahahahahahahah. :cry: e hargjiva krejt buken ne vetsherbim, :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


E pra shumė i zajftė nė foto Turisti.
Ku po e qon atė bukė qė po e han???
Paj Murgeshe, buka pom han mua,a edhe nuk eshte krejt per mua- aty eshte edhe buka e kojshive,hahahahahahahahahahahaha,por efekti eshte me rendesi te kaca,a edhe me shpejte me kan mbajtur mend,hahahahaha,a nje pjese hargjohet neper udhetime ( CANADAJA eshte larg ),hahahahahaha. :wink:

turisti
05-10-04, 20:05
LUANA DHE TURIST EDHE UN JAM ME JU,DHE JU PERSHENDES SHUM, DHE JU UROJ QDO TE MIR NE JET, DHE TRASHIGIM HA-HA-HA-HA- :lol: :lol: :lol: :wink:Kqyre bre livoreka bicio
a jemi bre te mire Turisti dhe Une :?: :?:
http://daysofourlives.about.com/library/gallery/belleshawn1101_300_2.jpg

Oj ti Luana,kush t'tha m'i trgue fotografijen tone?!!!!!!!!!!!! cccccccccccccc :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :xha-ha-ha-ha- LUANA MES JUV PAVET SYNI KEQ SE VALLA SHUM KOPJE E BUKUR JENI TY DHE TURISTI, ZOTI JU LASHT HA-HA-HA,TURIST PSE PO DON ME MI MSHEHUR FOTOT, A PO DON ME NAJ BO BEFASI DITEN E DARSMES? HA-HA-HA- :P :P :P JU PERSHENDES SHUM. :wink: :wink:

Hahahahahahahaha,Bicio,te pershendes. :wink:

livoreka bicio
05-10-04, 20:05
Qka je ka fol more ti http://www.cosgan.de/images/midi/frech/045.gif
Liveroke Bicio dhe Genta jan keta http://daysofourlives.about.com/library/gallery/Tamara_11.jpgHA-HA-HA-HA,LUANA NUK NA TREGOVE SE CILA KOPJE JENA MA E BUKUR UN DHE ,GENTA ,APO TI DHE TURISTI? :P :P :P

Luana
06-10-04, 00:24
Valla bre Livoreka Bicio po me duket se dy tiparet jemi te bukur :wink:


http://www.blackpeopleloveus.com/images/hearts.gif

turisti
06-10-04, 08:18
Hahahahahahahaahahahahahahahahahaha,Luana,po thuaj,sepse nuk ka : hem,hem. :wink:

mickoja
06-10-04, 10:12
Hahahahahahaha....Rrnoft Dinastija ashtu dhe ne jemi ba..te lumtč Luana her me ket e her me atč....bash po mu dhimet Turisti i gjorč

Luana
06-10-04, 12:05
Hahahahahahaha....Rrnoft Dinastija ashtu dhe ne jemi ba..te lumtč Luana her me ket e her me atč....bash po mu dhimet Turisti i gjorč
Mickoj mos ma ngjit qik :(

turisti
06-10-04, 12:49
Hahahahahahaha....Rrnoft Dinastija ashtu dhe ne jemi ba..te lumtč Luana her me ket e her me atč....bash po mu dhimet Turisti i gjorč
Hahahahahahaha,mos u brengos Mickoje,hahahahahahahahaha :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Luana eshte shoqe e mire 100%,besom. :wink:

Luana
06-10-04, 12:54
Hahahahahahaha....Rrnoft Dinastija ashtu dhe ne jemi ba..te lumtč Luana her me ket e her me atč....bash po mu dhimet Turisti i gjorč
Hahahahahahaha,mos u brengos Mickoje,hahahahahahahahaha :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Luana eshte shoqe e mire 100%,besom. :wink:

http://www.matmice.com/home/melbabliss_dollz/ashley.gif

turisti
06-10-04, 13:29
Hahahahahahaha....Rrnoft Dinastija ashtu dhe ne jemi ba..te lumtč Luana her me ket e her me atč....bash po mu dhimet Turisti i gjorč
Hahahahahahaha,mos u brengos Mickoje,hahahahahahahahaha :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Luana eshte shoqe e mire 100%,besom. :wink:

http://www.matmice.com/home/melbabliss_dollz/ashley.gif
Papapapapapapapapa,juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.RRNO FT LUANA,RRNOFT. :P :P :P :P :wink:

livoreka bicio
07-10-04, 19:19
Valla bre Livoreka Bicio po me duket se dy tiparet jemi te bukur :wink:


http://www.blackpeopleloveus.com/images/hearts.gifAIIIIIAAA LUANA VALLA JU JENI BOLL TE BUKUR ME TURISTIN,, VETEM UN VALLA ME GENTEN NR2 JEMI MA SIMPATIK DHE MA TE DASHURUAR.HA,HA,HA,HA, :lol: :lol: :lol:

Luana
07-10-04, 22:50
Me vjen mire Livoreka Bicio :wink:
a mos ma ke pa sot ku e kam Turistin a :shock:http://www.blackpeopleloveus.com/images/hearts.gif

livoreka bicio
07-10-04, 23:18
Me vjen mire Livoreka Bicio :wink:
a mos ma ke pa sot ku e kam Turistin a :shock:http://www.blackpeopleloveus.com/images/hearts.gifLUANA TE PERSHENDES.. TURISTIN SOT NUK E KAM PA,NDOSHTA KA SHKUAR NAJ KUND,EJJJ LUANA VALLA KSHIR E RUAJE TURISTIN SE PO TA MASHTRON NAJ VAJZ,SE TURISTI ESHT SHUM SERIOZ POR NUK DIHET NDOSHTA JA THEN MENDEN NAJ NJERA. HA,HA,HA,HA, :P :P :P TE PERSHENDES LUANA... :wink:

Artan_9
08-10-04, 12:22
ej un e dij se ku esht shku turisti,ja po ju tregoj pasi qe luana esht me bicion, ather turisti me tha qe un dote shkjoj me genten edhe esht shku turisti te genta me qillim te veqant. hahahahahahahha turist te uroj sukses me genten. 8) 8) 8)

Luana
10-10-04, 10:10
ej un e dij se ku esht shku turisti,ja po ju tregoj pasi qe luana esht me bicion, ather turisti me tha qe un dote shkjoj me genten edhe esht shku turisti te genta me qillim te veqant. hahahahahahahha turist te uroj sukses me genten. 8) 8) 8)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ore Artan mora vesh se ish kan Turisti te Genta para se me me pa mua por nuk ishin pelqy ne mes veti , kur me pa :shock: mua Tursti hmmmmm ti e din se qka e gjeti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
10-10-04, 10:46
Hahahahahahahahaha. :P :wink:

Artan_9
10-10-04, 15:30
luana a ke me myt turistin a e qa ban pastaj pa te?

Luana
11-10-04, 00:21
luana a ke me myt turistin a e qa ban pastaj pa te?

uuhhhhh djal qka je ka flet , tu thaft goja :lol: :lol: :lol: :lol: une Turistin e kam Turist :twisted:

turisti
11-10-04, 00:24
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?

ShEjToNkA
11-10-04, 11:12
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

livoreka bicio
11-10-04, 12:35
NJE TURIST E KENA NE KET FORUM :P :P :P

turisti
11-10-04, 12:45
Tregoj be Bicio,hahahahahahahaha,fakt se jam kopja e thjesht e turistit,por - TURIST,hahahahaha. :P :P :P :P

Te pershendes. :wink:

morea26
11-10-04, 14:51
hurra hurra urimme urime hajte pice mori pice se dikush duhet me...

Luana
11-10-04, 16:48
hurra hurra urimme urime hajte pice mori pice se dikush duhet me...

qfar gjuhe eshte kjo :?: morea26 sen s'morra vesh :roll:

turisti
11-10-04, 16:55
hurra hurra urimme urime hajte pice mori pice se dikush duhet me...

qfar gjuhe eshte kjo :?: morea26 sen s'morra vesh :roll:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, e as une, hahahahahahahahahaha. :wink:

Luana
11-10-04, 17:16
hurra hurra urimme urime hajte pice mori pice se dikush duhet me...

qfar gjuhe eshte kjo :?: morea26 sen s'morra vesh :roll:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, e as une, hahahahahahahahahaha. :wink:


As ti Turist aaa :shock:
haahahhahhahhahhhahaahhaahhahahahh as une valla hiq sen se morra vesh ,hmmmm :roll: me duket se qenka bebe e vogel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
11-10-04, 17:40
hurra hurra urimme urime hajte pice mori pice se dikush duhet me...

qfar gjuhe eshte kjo :?: morea26 sen s'morra vesh :roll:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, e as une, hahahahahahahahahaha. :wink:


As ti Turist aaa :shock:
haahahhahhahhahhhahaahhaahhahahahh as une valla hiq sen se morra vesh ,hmmmm :roll: me duket se qenka bebe e vogel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ban vaki,une edhe ashtu jam TURIST,hahahahaha. :wink: :P

Banderrass
12-04-05, 18:08
mos i pengoni more njerzt jo ky e don ata e aj kta .. leni t lir .. normal se edhe nese e ke nja mundesh me dashuru tjetrin qy.. i ka sendet ma t mira edhe kshtu qe gradualisht harron te parin e fillon me te dytin :Pp :lol:

Baci_de
14-04-05, 13:34
Askush spo don me fol me bacin hiq

Baci_de
14-04-05, 13:37
hej folni more me Mue a spo don askush me fol aaaa

Baci_de
14-04-05, 13:39
hej folni more me Mue a spo don askush me fol aaaa

Luana
14-04-05, 15:36
hej folni more me Mue a spo don askush me fol aaaa

hmmm Baci kjo nuk eshte chat por eshte diskutime :wink: :lol: :lol: