PDA

View Full Version : Top Channel Ofendon Banoret e Big Brother 2!


Albanian
18-02-09, 14:10
Skandali i radhes i cili buron nga Top Channel eshte tallja e punonjesve te ketij mediumi me banoret e Big Brother 2, skandali eshte ven re nga disa Webmaster Shqiptar dhe eshte bere publik ne forumin e Webmasterave (http://www.zeriyt.com/webmasterat-shqiptare/top-channel-tall-pjesemarresit-e-big-brother-albania-2-t53433.0.html) Shqiptar qe eshte pjese e forumit Zeri Yt (http://www.zeriyt.com/webmasterat-shqiptare/top-channel-tall-pjesemarresit-e-big-brother-albania-2-t53433.0.html)

Behet fjale per emerimet ofenduese qe jan gjetur deri me tani ne dy fotografi ne kendin e lajmeve (http://bigbrother.top-channel.tv/lajme.php) tek faqja zyrtare e Big Brother 2, me sakesisht behet fjala per foton e vendosur tek lajmi: "Pavarėsia, ngre nė kėmbė shtėpinė" (http://bigbrother.top-channel.tv/news.php?id=1770) kjo foto nga punonjesit e ketij medijumi ishte emeruar debilat.jpg

http://www.argetohu.com/images/forums/debilat.jpg

Si dhe nje foto tjeter e vendosur tek lajmi "Agoni “Kam nevojė pėr njė femėr” (http://bigbrother.top-channel.tv/news.php?id=1766) foto kjo e cila sipas punonjesve te Top Medias titullohet agoni-kurvari.jpg

http://www.argetohu.com/images/forums/agoni.jpg

Sot pas dite pasi lajmi kishte arritur deri tek stafi i Top Channel emrat e ketyre fotografive jan ndryshuar ne festapvarsise.jpg dhe agoninevoje.jpg por pervec kesaj deri me tani nuk eshte marr ndonje hap konkret ne zbardhjen e kesaj ngjarje dhe ndeshkimin e atyre qe kishin ofenduar agonin dhe banoret ne pergjithsi.

hasanmehmeti
20-02-09, 00:34
Nuk po me qudit shume jo!!!

Nejte me Farkatare te vjen aroma si e tij, e besa po s'te njohen personat tjere do mendojne, pasi ta nuhasin aromen ,se je farkatar.