PDA

View Full Version : Halla adapton Uliksin!!!


Murgesha
28-04-05, 20:50
Dėshmitare e kėtij akti solemn janė Genta dhe Murgesha.
Pasi njė takimi nė restorantin "Hotel Lazdrani" erdhi rastėsisht biseda tek pasuria e patundshme e Uliksit.
Kur mori vesh Halla e bekuar, dhe pasi Uliksi ėshtė jetim vendosi qė ta bėjė djalė shpirti.
Unė e gėzuar tej mase qė tani e tutje do tė kem njė vjehrrė aq tė denjė jam shumė e lumtur nga ky akt i madhėrishėm i Hallės sė madhe.

Kercovari
29-04-05, 06:58
Cka nuk ndodhe!? Po moj ti je e sigurt se kjo halla eshte halle gjenetikisht e uliksit,apo bazohesh ne ate qe kan thene ato.
Sa kam njohuri une kjo halla thone se ka shendeti eshte pampur,e me bukuri mos vete"Peri".Mos te del pastaj te mbetesh sherbetore e tyre te ua ferkosh shpinen ne banjo.
Kujdes se edhe ky uliksi i nderon peronet shpesh dhe hyp ne pampura te gabuar me kast.

turisti
29-04-05, 10:01
Hajde perhair,perhair dhe shyqyr qe menefund Uliksi ka nene e Murgesha vjehren. :P :wink:

halla e madhe
29-04-05, 13:42
Kercovari_pse me hallen ti kaq mendjen e keqe e paskeaaa.hahaha...a mos deshte edhe ty te adoptoj :?: :lol: :lol:

halla e madhe
29-04-05, 13:44
Turisti_flm, per urime...hahaha..je i ftuar ne solemnitetin e rastit..duhet festuar me me nji banket madheshtor :lol: :lol:

Kercovari
29-04-05, 15:03
Kercovari_pse me hallen ti kaq mendjen e keqe e paskeaaa.hahaha...a mos deshte edhe ty te adoptoj :?: :lol: :lol:
Jo hallo se me dukesh si "lokomotiv" me avull e me pervelon. :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
29-04-05, 15:30
Cka nuk ndodhe!? Po moj ti je e sigurt se kjo halla eshte halle gjenetikisht e uliksit,apo bazohesh ne ate qe kan thene ato.
Sa kam njohuri une kjo halla thone se ka shendeti eshte pampur,e me bukuri mos vete"Peri".Mos te del pastaj te mbetesh sherbetore e tyre te ua ferkosh shpinen ne banjo.
Kujdes se edhe ky uliksi i nderon peronet shpesh dhe hyp ne pampura te gabuar me kast.


O jo o Kėrēovar ti tjetėr Uliks po njihshe si duket.
Se ky Uliksi qė e njoh unė nuk ėshtė si po thua ti.
Dhe Halla ėshtė tamam Hallė e ktyneherit. :wink:

halla e madhe
29-04-05, 16:53
Kercovari_ani me hallen ti thuaj si te duash po paske frige nga PAMPURI :lol:

turisti
29-04-05, 17:52
Turisti_flm, per urime...hahaha..je i ftuar ne solemnitetin e rastit..duhet festuar me me nji banket madheshtor :lol: :lol:

Faleminderit.Vetem me tregoni me kohe mos te largohem shume. :P

Kercovari
29-04-05, 19:52
Turisti_flm, per urime...hahaha..je i ftuar ne solemnitetin e rastit..duhet festuar me me nji banket madheshtor :lol: :lol:

Faleminderit.Vetem me tregoni me kohe mos te largohem shume. :P
Vi edhe une shoki me fotoaparatin,apo nuk me doni?

Reana
29-04-05, 20:17
uaaaaaa :shock: :shock: :shock:

ehhhh.......s'me ngelka gje tjeter po te them :arrow: URIME :roll: :roll: :roll:

ndalu, ndalu..ndoshta ka edhe dic tjeter qe mund te them..... :idea: ....jo jo, se nuk dua ta prish atmosferen familjare une me dreqnite e mia...ncuk ncuk...

Urime halla ime :D :wink:

Fleta
01-05-05, 07:34
Hajde perhair ishalla, se qejfi mu be kur ndiva se Halla me ne fund adaptoi Uliksin....... :lol:

uliksi31
02-05-05, 07:55
Krejt ata qe ma duan dhe respektojn Hallen i respektoj. :) Perndryshe, mos vetni per ju :evil:

Fleta
02-05-05, 19:54
Krejt ata qe ma duan dhe respektojn Hallen i respektoj. :) Perndryshe, mos vetni per ju :evil:

Respekt per ju dyte...... :lol: :lol: :lol: :lol:

uliksi31
02-05-05, 19:58
Krejt ata qe ma duan dhe respektojn Hallen i respektoj. :) Perndryshe, mos vetni per ju :evil:

Respekt per ju dyte...... :lol: :lol: :lol: :lol:

Falemderit Fleta,qe ty te shkrujta ne tefter te mirve,ma te paren.Dang. :lol: :lol:

Gentiana
02-05-05, 20:10
Nje her Mr_100% tani uliksin31, phaaaaaaaaa sigurisht nuk i bjen keq halles me kto adoptime. http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif

halla e madhe
02-05-05, 20:27
Genta_edhe ty halla te adapton nese ke deshire..hahaha

Gentiana
02-05-05, 21:06
Genta_edhe ty halla te adapton nese ke deshire..hahaha


:lol: :lol: :lol: :lol:
Po moj si jo ani...

halla e madhe
02-05-05, 21:11
Genta_tash duhet ta publikojme edhe kete adaptim..bile po e festojme me krejt nipat e mbesat e halles..sa mireeeee :lol: :lol:

Fleta
03-05-05, 08:23
Krejt ata qe ma duan dhe respektojn Hallen i respektoj. :) Perndryshe, mos vetni per ju :evil:

Respekt per ju dyte...... :lol: :lol: :lol: :lol:

Falemderit Fleta,qe ty te shkrujta ne tefter te mirve,ma te paren.Dang. :lol: :lol:\
Duarte te lumshin Dang..... :lol:

Gentiana
03-05-05, 16:35
Genta_tash duhet ta publikojme edhe kete adaptim..bile po e festojme me krejt nipat e mbesat e halles..sa mireeeee :lol: :lol:


http://www.cosgan.de/images/midi/musik/b015.gif http://www.cosgan.de/images/midi/musik/b015.gif

ShEjToNkA
03-05-05, 21:41
More a ndeØgjova a Murgesha ,vjerrės i kishte shėrbyerė cajė me helmė????????????????????? :roll: :roll: :lol: :lol:

Dreni30
03-05-05, 21:57
More a ndeØgjova a Murgesha ,vjerrės i kishte shėrbyerė cajė me helmė????????????????????? :roll: :roll: :lol: :lol:

Ku e more vesh ti moj se valla dicka Ulliksi nuk po nihet i gjalle hiq.

A thua paska dicka :wink: :arrow:

Po deshka me shku nje dite se valla keq koka ba per Ulliksin.

Murgesha
03-05-05, 22:26
More a ndeØgjova a Murgesha ,vjerrės i kishte shėrbyerė cajė me helmė????????????????????? :roll: :roll: :lol: :lol:

Ku e more vesh ti moj se valla dicka Ulliksi nuk po nihet i gjalle hiq.

A thua paska dicka :wink: :arrow:

Po deshka me shku nje dite se valla keq koka ba per Ulliksin.


Jo more skeni ēka vini ju dy tek ne fare, as mendja mos tju shkoj se se kemi ndėrmend me ju adaptu edhe ju. :lol: :lol:

ShEjToNkA
03-05-05, 22:40
More a ndeØgjova a Murgesha ,vjerrės i kishte shėrbyerė cajė me helmė????????????????????? :roll: :roll: :lol: :lol:

Ku e more vesh ti moj se valla dicka Ulliksi nuk po nihet i gjalle hiq.

A thua paska dicka :wink: :arrow:

Po deshka me shku nje dite se valla keq koka ba per Ulliksin.


O po be loqkumė , ashtu ish se ndėgjova sotė zėrin e FD-sė :lol: :lol: :lol: Edhe thanė se vetėm me shpirtė ėshtė. :( :(
Shkojna kur tė duash por e lėrim nėse donė edhe disa ditė e shkojmė njė rugė e dy punė edhe i shofim edhe ua shėndoshimė kokėn :lol: :lol: :wink:

Dreni30
03-05-05, 22:41
More a ndeØgjova a Murgesha ,vjerrės i kishte shėrbyerė cajė me helmė????????????????????? :roll: :roll: :lol: :lol:

Ku e more vesh ti moj se valla dicka Ulliksi nuk po nihet i gjalle hiq.

A thua paska dicka :wink: :arrow:

Po deshka me shku nje dite se valla keq koka ba per Ulliksin.


Jo more skeni ēka vini ju dy tek ne fare, as mendja mos tju shkoj se se kemi ndėrmend me ju adaptu edhe ju. :lol: :lol:

Kush moj, ju me na adaptu neve jo bi zoti na rujt se ne nuk kemi nevoj per adaptim, por po vijme me ju vizitu per te rejat qe ju kane ndodh moj qyyyyyyyyyyyyy.

Murgesha
03-05-05, 22:55
Kush moj, ju me na adaptu neve jo bi zoti na rujt se ne nuk kemi nevoj per adaptim, por po vijme me ju vizitu per te rejat qe ju kane ndodh moj qyyyyyyyyyyyyy.


O e di unė krejt se pėr ēka doni me na ardhė, por po ju them mos u hargjoni kot se ska nevojė. :wink:

lovely
31-07-08, 10:21
a dmth kjo qe edhe une e kam vjeherr Hallen e madhe a? :biggrin: :biggrin:

Dallandyshja_718
24-10-08, 20:50
Ku e more vesh ti moj se valla dicka Ulliksi nuk po nihet i gjalle hiq.

A thua paska dicka :wink: :arrow:

Po deshka me shku nje dite se valla keq koka ba per Ulliksin.

Hajt se krejte t'keqen une ia kam marr...:biggrin: e keqja e tij po me mban gjalle ahhahahahhahahahhahah:biggrin: :tongue:

uliksi31
25-10-08, 01:50
Hajt se krejte t'keqen une ia kam marr...:biggrin: e keqja e tij po me mban gjalle ahhahahahhahahahhahah:biggrin: :tongue:

Ishalla ste shohin kta ktu live sikur une, se sa cel e mshel syt pot grabit dikush.:biggrin:

GURI SYLAJ
25-10-08, 17:20
more te qikjo e grabitmja nuk asht kah me intereson se Uliksi asht tuj udheheq nja me zero po qikjo e adaptumja po mi prish pak planet se koka ba si pa dijen teme !

halla e madhe
26-10-08, 18:46
more te qikjo e grabitmja nuk asht kah me intereson se Uliksi asht tuj udheheq nja me zero po qikjo e adaptumja po mi prish pak planet se koka ba si pa dijen teme !

Jo more Guri Sylaj mos u ben merak,krejt planet kane qene t'ju marr une KINDERBEIHILFE_t..hahahah kishe ashtu po flitet ne kete teme,ne te gjithe keta nipa e mbesa qe kemi i dojme pa dallime apo?:biggrin:

Jana
26-10-08, 19:12
Hjade perhajr oj Halla ishalla ja she hejrin e te shkon per pika...

halla e madhe
26-10-08, 19:16
Hjade perhajr oj Halla ishalla ja she hejrin e te shkon per pika......po mej Jana, ska qare se ja ngrehi veshin e nuk e lo me shku me bujt te nona e dajes as nuk i gatuj bakllasarma:biggrin:

GURI SYLAJ
26-10-08, 19:17
Jo more Guri Sylaj mos u ben merak,krejt planet kane qene t'ju marr une KINDERBEIHILFE_t..hahahah kishe ashtu po flitet ne kete teme,ne te gjithe keta nipa e mbesa qe kemi i dojme pa dallime apo?:biggrin:


E tybe mire e ki ! Nuk kallxojshe ma heret po kena maru me kto penzia te trueme!