PDA

View Full Version : Burgu i forumit!


Murgesha
28-04-05, 18:30
Pasi qė Kėrēovari ka bėrė njė sėrė kundėrvajte, ka hyrė me armė pa lej nė forum, ka bėrė paparaze pėr Mbretėrinė.
Me vendim tė Gjykatses Mbretėreshė dhe me Juri, Shejtonka, Dreni.
Kėrēovarit i shqiptohet njė javė heqje lirie. Ky vendim hyn nė fuqi menjėherė.
Pasi qė ju vjen larg me e vizitu nė burg, po e burgosim nė Dardani.

uliksi31
28-04-05, 18:37
Hajde Kercovari cka po pret.Burgu i mbretris ka edhe internet.Ani nje jave sesht shume. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
28-04-05, 18:43
Hajde Kercovari cka po pret.Burgu i mbretris ka edhe internet.Ani nje jave sesht shume. :lol: :lol: :lol:
Kam te drejte te kerkoj ndihme te avokatit Turistit,njeherit edhe inicues qe me shtyri per ceshtje sigurie ne fshtin tim te armatos mos e perqeshin bashkevendasit e mi,se e kam edhe shoke te nderuar.
Prandaj,kerkoj qe vendime per burgim te shtyhet per nje kohe te pappercaktuar.

Murgesha
28-04-05, 18:44
Hajde Kercovari cka po pret.Burgu i mbretris ka edhe internet.Ani nje jave sesht shume. :lol: :lol: :lol:
Kam te drejte te kerkoj ndihme te avokatit Turistit,njeherit edhe inicues qe me shtyri per ceshtje sigurie ne fshtin tim te armatos mos e perqeshin bashkevendasit e mi,se e kam edhe shoke te nderuar.
Prandaj,kerkoj qe vendime per burgim te shtyhet per nje kohe te pappercaktuar.


E pėr paparaze kush tė inspiroi??? :wink:

uliksi31
28-04-05, 18:46
Hajde Kercovari cka po pret.Burgu i mbretris ka edhe internet.Ani nje jave sesht shume. :lol: :lol: :lol:
Kam te drejte te kerkoj ndihme te avokatit Turistit,njeherit edhe inicues qe me shtyri per ceshtje sigurie ne fshtin tim te armatos mos e perqeshin bashkevendasit e mi,se e kam edhe shoke te nderuar.
Prandaj,kerkoj qe vendime per burgim te shtyhet per nje kohe te pappercaktuar.

Po, sipas kushtetutes mbretrore keni te drejt te mbroheni nga liria.Mirpo avokati ka nje jave afat te paraqes ankesen tuaj.Ahahahahaha

Kercovari
28-04-05, 18:49
Hajde Kercovari cka po pret.Burgu i mbretris ka edhe internet.Ani nje jave sesht shume. :lol: :lol: :lol:
Kam te drejte te kerkoj ndihme te avokatit Turistit,njeherit edhe inicues qe me shtyri per ceshtje sigurie ne fshtin tim te armatos mos e perqeshin bashkevendasit e mi,se e kam edhe shoke te nderuar.
Prandaj,kerkoj qe vendime per burgim te shtyhet per nje kohe te pappercaktuar.


E pėr paparaze kush tė inspiroi??? :wink:
Nuk ka qen pune paparacesh,vullneti i mire per te mbrojte shoqin dhe memzi e gjeta.hahaha!

Dreni30
28-04-05, 18:50
Hejjjjjjjj cka jeni tranu more. Po ky nuk ju ka ba faj hiq, a vetem se jav ka qite ne shesh pallavrat e juaja e e paskeni shti ne burg aaaa??

Kjo nuk mundet me ndodh edhe Kercovarin kush nuk mundet me e fut ne burg pa e pru vendimin Dreni dhe Shejtonka.

Ne nuk kemi nenshkru asnje dokument, prandaj vendimi i pa fuqishem eshte.

Murgesha
28-04-05, 18:51
Nuk ka qen pune paparacesh,vullneti i mire per te mbrojte shoqin dhe memzi e gjeta.hahaha!


Ama duhet tė pranojsh qė ai nė foto nuk ėshtė Uliksi, pėrndryshe tė pret dėnim mė i rėndė.

Kercovari
28-04-05, 18:51
Hajde Kercovari cka po pret.Burgu i mbretris ka edhe internet.Ani nje jave sesht shume. :lol: :lol: :lol:
Kam te drejte te kerkoj ndihme te avokatit Turistit,njeherit edhe inicues qe me shtyri per ceshtje sigurie ne fshtin tim te armatos mos e perqeshin bashkevendasit e mi,se e kam edhe shoke te nderuar.
Prandaj,kerkoj qe vendime per burgim te shtyhet per nje kohe te pappercaktuar.

Po, sipas kushtetutes mbretrore keni te drejt te mbroheni nga liria.Mirpo avokati ka nje jave afat te paraqes ankesen tuaj.Ahahahahaha
Eshte i njohtu edhe avokati edhe prokurori publik Dreni per kete qeshtje,po edhe gardijanet i kam te njohur je me korupcion po me ryshfet.

Murgesha
28-04-05, 18:52
Hejjjjjjjj cka jeni tranu more. Po ky nuk ju ka ba faj hiq, a vetem se jav ka qite ne shesh pallavrat e juaja e e paskeni shti ne burg aaaa??

Kjo nuk mundet me ndodh edhe Kercovarin kush nuk mundet me e fut ne burg pa e pru vendimin Dreni dhe Shejtonka.

Ne nuk kemi nenshkru asnje dokument, prandaj vendimi i pa fuqishem eshte.


More ti a se pa se ju dy kishit qenė nė jurin e gjykatės a???

Dali!Keq
28-04-05, 18:53
Burgu per Burra osht :roll:

Dreni30
28-04-05, 18:53
Nuk ka qen pune paparacesh,vullneti i mire per te mbrojte shoqin dhe memzi e gjeta.hahaha!


Ama duhet tė pranojsh qė ai nė foto nuk ėshtė Uliksi, pėrndryshe tė pret dėnim mė i rėndė.

Nuk keni drejt Murgesha se Ulliksi eshte vet, por Kercovarin nuk keni drejt ta akuzoni.

Kercovari
28-04-05, 18:53
Nuk ka qen pune paparacesh,vullneti i mire per te mbrojte shoqin dhe memzi e gjeta.hahaha!


Ama duhet tė pranojsh qė ai nė foto nuk ėshtė Uliksi, pėrndryshe tė pret dėnim mė i rėndė.
Paj moj shihe mire foton se nuk eshte uliksi po "Beretta"qe ka te beje uliksi me Talijanet.hahahahah!

Murgesha
28-04-05, 18:55
Nuk ka qen pune paparacesh,vullneti i mire per te mbrojte shoqin dhe memzi e gjeta.hahaha!


Ama duhet tė pranojsh qė ai nė foto nuk ėshtė Uliksi, pėrndryshe tė pret dėnim mė i rėndė.
Paj moj shihe mire foton se nuk eshte uliksi po "Beretta"qe ka te beje uliksi me Talijanet.hahahahah!

Po pse pra Dreni dhe Shejtonka me lejen tėnde po thojnė se aty ėshtė Ulliksi e jo Bereta?? :twisted:
Kallxo, kallxo se don me dal ti i pafajshėnm e do ti fusim nė birucė Shejtontė e forumit. :twisted:

Gentiana
28-04-05, 19:00
Per mungese 2diteshe te Murgeshes, dhe pasi qe kam degjuar se mungesa e saj kish pasur te bej diq me korrupsion, un Mbreteresha nr 2 ne gjykimin e sotem vendosa qe Murgesha te denohet me 1jave heqje lirie!
Me pranimin e Juris Mbreterore Uliksi dhe Turisti ky denim hyn ne fuqi menjeher.

Murgesha
28-04-05, 19:01
Per mungese 2diteshe te Murgeshes, dhe pasi qe kam degjuar se mungesa e saj kish pasur te bej diq me korrupsion, un Mbreteresha nr 2 ne gjykimin e sotem vendosa qe Murgesha te denohet me 1jave heqje lirie!
Me pranimin e Juris Mbreterore Uliksi dhe Turisti ky denim hyn ne fuqi menjeher.


Ēkaaaaaaaaaaaaaaaa??? :shock: :shock: :shock: :shock:

turisti
28-04-05, 19:04
Pasi qė Kėrēovari ka bėrė njė sėrė kundėrvajte, ka hyrė me armė pa lej nė forum, ka bėrė paparaze pėr Mbretėrinė.
Me vendim tė Gjykatses Mbretėreshė dhe me Juri, Shejtonka, Dreni.
Kėrēovarit i shqiptohet njė javė heqje lirie. Ky vendim hyn nė fuqi menjėherė.
Pasi qė ju vjen larg me e vizitu nė burg, po e burgosim nė Dardani.

Protestoj prej deres dhe oborrit,gjykate e nderuar.
Ketu shifet qarte vetem aktakuza,derisa provat materiale mungojne.Kerkoj rishqyrtimin e lendes me prova materijale te prezentohen. :twisted:

Kercovari
28-04-05, 19:06
Nuk thash se jam i pafajshem,por une per veti kam leje te posedoj Beretten dhe me kete edhe nevende publike.
Sidocoft,nese jemi te barabart para ligjit duhet te meren hetime te metutjeshme e jo te bihet vendim politikopartijak ne kundershtim me velerat dhe ligjet demokratike.
Ne fund te fundit,turistet kan nevoje per shkrapalla dhe per ato edhe i ja bleva nje edhe pse ai e refuzoj duke e hudhur ne mbeturina lamarine sepse iu duk si shkrapalle femijesh dhe iu duk se une tallem me te.
Ketu jan edhe rrethanat lehtesuese per mua.

turisti
28-04-05, 19:08
Burgu per Burra osht :roll:

Hajde bujrun me arme dhe e shef "mireseardhjen". :wink:

turisti
28-04-05, 19:10
Per mungese 2diteshe te Murgeshes, dhe pasi qe kam degjuar se mungesa e saj kish pasur te bej diq me korrupsion, un Mbreteresha nr 2 ne gjykimin e sotem vendosa qe Murgesha te denohet me 1jave heqje lirie!
Me pranimin e Juris Mbreterore Uliksi dhe Turisti ky denim hyn ne fuqi menjeher.

:shock: :shock: :shock:

halla e madhe
28-04-05, 19:12
Mbreteria e Gjykates!Keni bere gabim te hezituar qe burgosni te paditurin e pafajshem :twisted: Kerkoj nga juqe sa me pare te ndermirren masa qe te lejohet i pafajshmi Kercovari se perndryshe ju gatova nji pite me lakna e le ta haje dreqi ate denim..hhahaaaaa :lol:

Gentiana
28-04-05, 19:12
Per mungese 2diteshe te Murgeshes, dhe pasi qe kam degjuar se mungesa e saj kish pasur te bej diq me korrupsion, un Mbreteresha nr 2 ne gjykimin e sotem vendosa qe Murgesha te denohet me 1jave heqje lirie!
Me pranimin e Juris Mbreterore Uliksi dhe Turisti ky denim hyn ne fuqi menjeher.

:shock: :shock: :shock:

O turist, a kam te drejt a jo??? :lol:

turisti
28-04-05, 19:12
Nuk thash se jam i pafajshem,por une per veti kam leje te posedoj Beretten dhe me kete edhe nevende publike.
Sidocoft,nese jemi te barabart para ligjit duhet te meren hetime te metutjeshme e jo te bihet vendim politikopartijak ne kundershtim me velerat dhe ligjet demokratike.
Ne fund te fundit,turistet kan nevoje per shkrapalla dhe per ato edhe i ja bleva nje edhe pse ai e refuzoj duke e hudhur ne mbeturina lamarine sepse iu duk si shkrapalle femijesh dhe iu duk se une tallem me te.
Ketu jan edhe rrethanat lehtesuese per mua.

Absolutikish t ashtu eshte sepse-llamarina- ka qene e plastikes per gjirimin e filmave.

uliksi31
28-04-05, 19:13
Nuk thash se jam i pafajshem,por une per veti kam leje te posedoj Beretten dhe me kete edhe nevende publike.
Sidocoft,nese jemi te barabart para ligjit duhet te meren hetime te metutjeshme e jo te bihet vendim politikopartijak ne kundershtim me velerat dhe ligjet demokratike.
Ne fund te fundit,turistet kan nevoje per shkrapalla dhe per ato edhe i ja bleva nje edhe pse ai e refuzoj duke e hudhur ne mbeturina lamarine sepse iu duk si shkrapalle femijesh dhe iu duk se une tallem me te.
Ketu jan edhe rrethanat lehtesuese per mua.

Pasi qe u deklaruat i sinqer,si rrethana lehtesuse do te zavendesojm prej 7 dite burg me 7 dite pune vullnetare.Pra Juria drejtuese le te ju caktoj per punen vullnetarisht me zor.Ahahahahahahahaa

turisti
28-04-05, 19:14
Per mungese 2diteshe te Murgeshes, dhe pasi qe kam degjuar se mungesa e saj kish pasur te bej diq me korrupsion, un Mbreteresha nr 2 ne gjykimin e sotem vendosa qe Murgesha te denohet me 1jave heqje lirie!
Me pranimin e Juris Mbreterore Uliksi dhe Turisti ky denim hyn ne fuqi menjeher.

:shock: :shock: :shock:

O turist, a kam te drejt a jo??? :lol:

Te tregoj kur te zgjohem prej gjumit,se jam teper i nxanun me landen e Kercovarit sepse alltija eshte zhduk .....

uliksi31
28-04-05, 19:14
Mbreteria e Gjykates!Keni bere gabim te hezituar qe burgosni te paditurin e pafajshem :twisted: Kerkoj nga juqe sa me pare te ndermirren masa qe te lejohet i pafajshmi Kercovari se perndryshe ju gatova nji pite me lakna e le ta haje dreqi ate denim..hhahaaaaa :lol:

Ahgahahahahahahahahahaha.Ani more pite me lakna po ja falim njerit.Ahahahahahahahahaha

turisti
28-04-05, 19:15
Nuk thash se jam i pafajshem,por une per veti kam leje te posedoj Beretten dhe me kete edhe nevende publike.
Sidocoft,nese jemi te barabart para ligjit duhet te meren hetime te metutjeshme e jo te bihet vendim politikopartijak ne kundershtim me velerat dhe ligjet demokratike.
Ne fund te fundit,turistet kan nevoje per shkrapalla dhe per ato edhe i ja bleva nje edhe pse ai e refuzoj duke e hudhur ne mbeturina lamarine sepse iu duk si shkrapalle femijesh dhe iu duk se une tallem me te.
Ketu jan edhe rrethanat lehtesuese per mua.

Pasi qe u deklaruat i sinqer,si rrethana lehtesuse do te zavendesojm prej 7 dite burg me 7 dite pune vullnetare.Pra Juria drejtuese le te ju caktoj per punen vullnetarisht me zor.Ahahahahahahahaa

Kadal more,po a nuk e lexut ankesen time a ??

Murgesha
28-04-05, 19:15
Unė protestoj ashpėr, se jam e pafajshme.
Ēėshtjen time do ta shqyrtoj me avokatėn e familjes Shejtonkėn.
Dhe pėr ta bėrė tė fuqishėm vendimin dua tė mė jepni provat.
Ani me nejt njė javė ditė me Kėrēovarin.
Bobo ka me mbushė Mbretėrinė me paparaze tė papara ndonjėherė. :wink:

Fleta
28-04-05, 19:20
Vec desha te uroj per temen, se per ndryshe ketu nuk hy me ............ :wink: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
28-04-05, 19:21
Nuk thash se jam i pafajshem,por une per veti kam leje te posedoj Beretten dhe me kete edhe nevende publike.
Sidocoft,nese jemi te barabart para ligjit duhet te meren hetime te metutjeshme e jo te bihet vendim politikopartijak ne kundershtim me velerat dhe ligjet demokratike.
Ne fund te fundit,turistet kan nevoje per shkrapalla dhe per ato edhe i ja bleva nje edhe pse ai e refuzoj duke e hudhur ne mbeturina lamarine sepse iu duk si shkrapalle femijesh dhe iu duk se une tallem me te.
Ketu jan edhe rrethanat lehtesuese per mua.

Pasi qe u deklaruat i sinqer,si rrethana lehtesuse do te zavendesojm prej 7 dite burg me 7 dite pune vullnetare.Pra Juria drejtuese le te ju caktoj per punen vullnetarisht me zor.Ahahahahahahahaa

Nuk di sa do te jete edhe ky denim i realte nese meren rrethanat se vertet kam punu ne dardani bile edhe jashte orarit,pastaj kam dhene kontribut te jashtezakonshem ne "Agjensin Martesore Dardane"ku edhe vete u martova per te shtaten here me duart thate,me pastaj bashke me Turistin kemi dhene mund te madhe ne sistemin mbrojtes veqmas ato me groshen dhe gasmaskat,po nuk ka mungu edhe bodrumi i budallaqeve ku dite e perdit kemi antare te rinje ne mes tyre edhe gjykatesi Uliksi,sepse aty mund te mesojne gjera qe kure nuk u kan shku ndermend,etj.etj.

Kercovari
28-04-05, 19:23
Vec desha te uroj per temen, se per ndryshe ketu nuk hy me ............ :wink: :lol: :lol: :lol:

Flm.Qe te u dhimbsa,po mos u frigo se s`kan qe me bejne! :lol: :lol:

turisti
28-04-05, 19:23
Nuk thash se jam i pafajshem,por une per veti kam leje te posedoj Beretten dhe me kete edhe nevende publike.
Sidocoft,nese jemi te barabart para ligjit duhet te meren hetime te metutjeshme e jo te bihet vendim politikopartijak ne kundershtim me velerat dhe ligjet demokratike.
Ne fund te fundit,turistet kan nevoje per shkrapalla dhe per ato edhe i ja bleva nje edhe pse ai e refuzoj duke e hudhur ne mbeturina lamarine sepse iu duk si shkrapalle femijesh dhe iu duk se une tallem me te.
Ketu jan edhe rrethanat lehtesuese per mua.

Pasi qe u deklaruat i sinqer,si rrethana lehtesuse do te zavendesojm prej 7 dite burg me 7 dite pune vullnetare.Pra Juria drejtuese le te ju caktoj per punen vullnetarisht me zor.Ahahahahahahahaa

Nuk di sa do te jete edhe ky denim i realte nese meren rrethanat se vertet kam punu ne dardani bile edhe jashte orarit,pastaj kam dhene kontribut te jashtezakonshem ne "Agjensin Martesore Dardane"ku edhe vete u martova per te shtaten here me duart thate,me pastaj bashke me Turistin kemi dhene mund te madhe ne sistemin mbrojtes veqmas ato me groshen dhe gasmaskat,po nuk ka mungu edhe bodrumi i budallaqeve ku dite e perdit kemi antare te rinje ne mes tyre edhe gjykatesi Uliksi,sepse aty mund te mesojne gjera qe kure nuk u kan shku ndermend,etj.etj.

Kercovari shoki, :twisted: :twisted: :twisted: per ēka e kemi -ate- njerin ne KONGRES :wink:

Naki
28-04-05, 19:24
Nuk thash se jam i pafajshem,por une per veti kam leje te posedoj Beretten dhe me kete edhe nevende publike.
Sidocoft,nese jemi te barabart para ligjit duhet te meren hetime te metutjeshme e jo te bihet vendim politikopartijak ne kundershtim me velerat dhe ligjet demokratike.
Ne fund te fundit,turistet kan nevoje per shkrapalla dhe per ato edhe i ja bleva nje edhe pse ai e refuzoj duke e hudhur ne mbeturina lamarine sepse iu duk si shkrapalle femijesh dhe iu duk se une tallem me te.
Ketu jan edhe rrethanat lehtesuese per mua.

Pasi qe u deklaruat i sinqer,si rrethana lehtesuse do te zavendesojm prej 7 dite burg me 7 dite pune vullnetare.Pra Juria drejtuese le te ju caktoj per punen vullnetarisht me zor.Ahahahahahahahaa

Kadal more,po a nuk e lexut ankesen time a ??


Pasi i pandehuri eshte deklaruar vullnetarishte, ka drejte te mbrohet ne liri .Provizionin prej 1000 euro paguan Garantuesi qe jetone ne egzil 8)

Kercovari
28-04-05, 19:27
Nuk thash se jam i pafajshem,por une per veti kam leje te posedoj Beretten dhe me kete edhe nevende publike.
Sidocoft,nese jemi te barabart para ligjit duhet te meren hetime te metutjeshme e jo te bihet vendim politikopartijak ne kundershtim me velerat dhe ligjet demokratike.
Ne fund te fundit,turistet kan nevoje per shkrapalla dhe per ato edhe i ja bleva nje edhe pse ai e refuzoj duke e hudhur ne mbeturina lamarine sepse iu duk si shkrapalle femijesh dhe iu duk se une tallem me te.
Ketu jan edhe rrethanat lehtesuese per mua.

Pasi qe u deklaruat i sinqer,si rrethana lehtesuse do te zavendesojm prej 7 dite burg me 7 dite pune vullnetare.Pra Juria drejtuese le te ju caktoj per punen vullnetarisht me zor.Ahahahahahahahaa

Nuk di sa do te jete edhe ky denim i realte nese meren rrethanat se vertet kam punu ne dardani bile edhe jashte orarit,pastaj kam dhene kontribut te jashtezakonshem ne "Agjensin Martesore Dardane"ku edhe vete u martova per te shtaten here me duart thate,me pastaj bashke me Turistin kemi dhene mund te madhe ne sistemin mbrojtes veqmas ato me groshen dhe gasmaskat,po nuk ka mungu edhe bodrumi i budallaqeve ku dite e perdit kemi antare te rinje ne mes tyre edhe gjykatesi Uliksi,sepse aty mund te mesojne gjera qe kure nuk u kan shku ndermend,etj.etj.

Kercovari shoki, :twisted: :twisted: :twisted: per ēka e kemi -ate- njerin ne KONGRES :wink:
Shuj more!Kush iu fryn bythen atij,vetem te falim Trepcen.

uliksi31
28-04-05, 19:27
Ja pra edhe me teper kame bindjen se juria do te marre para sysh masat lehtesuese per juve.Na 7 dite duhet me ti dhen dicka,e cka te presim fjalen perfundimtare.Ahahahhahaahahhaa

Fleta
28-04-05, 19:28
Vec desha te uroj per temen, se per ndryshe ketu nuk hy me ............ :wink: :lol: :lol: :lol:

Flm.Qe te u dhimbsa,po mos u frigo se s`kan qe me bejne! :lol: :lol:

Ore nuk je ka me dhimsesh fare se ti ishe shum i shkathet, nuk kane cfare te bejne, bilem as per avokat nuk je se ti po dishe te brohesh vete ..... :wink:

Kercovari
28-04-05, 19:29
Ja pra edhe me teper kame bindjen se juria do te marre para sysh masat lehtesuese per juve.Na 7 dite duhet me ti dhen dicka,e cka te presim fjalen perfundimtare.Ahahahhahaahahhaa

More!PsssssT.Mjafte i ke 1000 Euro te mergimtarit Naki?.

turisti
28-04-05, 19:29
Nuk thash se jam i pafajshem,por une per veti kam leje te posedoj Beretten dhe me kete edhe nevende publike.
Sidocoft,nese jemi te barabart para ligjit duhet te meren hetime te metutjeshme e jo te bihet vendim politikopartijak ne kundershtim me velerat dhe ligjet demokratike.
Ne fund te fundit,turistet kan nevoje per shkrapalla dhe per ato edhe i ja bleva nje edhe pse ai e refuzoj duke e hudhur ne mbeturina lamarine sepse iu duk si shkrapalle femijesh dhe iu duk se une tallem me te.
Ketu jan edhe rrethanat lehtesuese per mua.

Pasi qe u deklaruat i sinqer,si rrethana lehtesuse do te zavendesojm prej 7 dite burg me 7 dite pune vullnetare.Pra Juria drejtuese le te ju caktoj per punen vullnetarisht me zor.Ahahahahahahahaa

Nuk di sa do te jete edhe ky denim i realte nese meren rrethanat se vertet kam punu ne dardani bile edhe jashte orarit,pastaj kam dhene kontribut te jashtezakonshem ne "Agjensin Martesore Dardane"ku edhe vete u martova per te shtaten here me duart thate,me pastaj bashke me Turistin kemi dhene mund te madhe ne sistemin mbrojtes veqmas ato me groshen dhe gasmaskat,po nuk ka mungu edhe bodrumi i budallaqeve ku dite e perdit kemi antare te rinje ne mes tyre edhe gjykatesi Uliksi,sepse aty mund te mesojne gjera qe kure nuk u kan shku ndermend,etj.etj.

Kercovari shoki, :twisted: :twisted: :twisted: per ēka e kemi -ate- njerin ne KONGRES :wink:
Shuj more!Kush iu fryn bythen atij,vetem te falim Trepcen.

:shock: :? :roll: :roll:

Murgesha
28-04-05, 19:31
Nuk besoj se do ti miratohet kėrkesa e Kėrēovarit pėr tu liruar.
Pėr armė u spjegua ama se i ka dhėnė nė dorė Shejtonve tė forumit Drenit dhe Shejtonkės materiale pėr tė vu nė dyshim Mbretėrinė e Uliksit, ku i pandehuri e paraqet viktimėn si pulagji, kėrkoj qė dėnimi nė fjalė tė bahet i plotėfuqishėm, bile edhe pa tė drejtė ankimi.

Kercovari
28-04-05, 19:32
Flm.Naki
Po nuk duheshte bre vella.Me trego kujt ja dhe?.
http://www.wirtschaftsblatt-bg.com/new/datas/users/Korruption.jpg

turisti
28-04-05, 19:34
Flm.Naki
Po nuk duheshte bre vella.Me trego kujt ja dhe?.
http://www.wirtschaftsblatt-bg.com/new/datas/users/Korruption.jpg

:?

Murgesha
28-04-05, 19:36
Flm.Naki
Po nuk duheshte bre vella.Me trego kujt ja dhe?.
http://www.wirtschaftsblatt-bg.com/new/datas/users/Korruption.jpg

:?

Sėshtė kjo nė rregull.
I burgosur dhe me dhėnė ryshfet. :shock:

Gentiana
28-04-05, 19:37
Heeeeeeeeeey edhe ketu korrupcion a???

Kerkoj te Shqiptohet denimi.
Mbreteri te korruptuar nuk duaaaaaaam

Kercovari
28-04-05, 19:37
Flm.Naki
Po nuk duheshte bre vella.Me trego kujt ja dhe?.
http://www.wirtschaftsblatt-bg.com/new/datas/users/Korruption.jpg

:?

Sėshtė kjo nė rregull.
I burgosur dhe me dhėnė ryshfet. :shock:
Jo une Naki.
Ja ku jam une me Avokatin Turistin ne seance gjyqesore u lutem.

http://data.blogg.de/hennetschi/images/Kanther%20und%20Koch.jpg

uliksi31
28-04-05, 19:38
Ja pra edhe me teper kame bindjen se juria do te marre para sysh masat lehtesuese per juve.Na 7 dite duhet me ti dhen dicka,e cka te presim fjalen perfundimtare.Ahahahhahaahahhaa

More!PsssssT.Mjafte i ke 1000 Euro te mergimtarit Naki?.

Kercovari,nuk e ke lexuar mire kushtetuten e shtetit Dardan.Ato 1000 euro qe naki paguajti per ty ato nuk i marre une.Por ato jane bail out money.Nese ti del i pafajshen kur te mbaron gjygji ato te holla prap te kthehen ty. :wink: :lol: :lol: :lol:

turisti
28-04-05, 19:39
Flm.Naki
Po nuk duheshte bre vella.Me trego kujt ja dhe?.
http://www.wirtschaftsblatt-bg.com/new/datas/users/Korruption.jpg

:?

Sėshtė kjo nė rregull.
I burgosur dhe me dhėnė ryshfet. :shock:

Po,por -fotot- nuk jane te plota.... :wink:

turisti
28-04-05, 19:41
Flm.Naki
Po nuk duheshte bre vella.Me trego kujt ja dhe?.
http://www.wirtschaftsblatt-bg.com/new/datas/users/Korruption.jpg

:?

Sėshtė kjo nė rregull.
I burgosur dhe me dhėnė ryshfet. :shock:
Jo une Naki.
Ja ku jam une me Avokatin Turistin ne seance gjyqesore u lutem.

http://data.blogg.de/hennetschi/images/Kanther%20und%20Koch.jpg

Evrot nuk jane origjinal....

Murgesha
28-04-05, 19:42
Flm.Naki
Po nuk duheshte bre vella.Me trego kujt ja dhe?.
http://www.wirtschaftsblatt-bg.com/new/datas/users/Korruption.jpg

:?

Sėshtė kjo nė rregull.
I burgosur dhe me dhėnė ryshfet. :shock:

Po,por -fotot- nuk jane te plota.... :wink:


I marrim shenjat e gishtėrinjve. :wink:

Kercovari
28-04-05, 19:43
Hesht shoki se dikush paska dhene edhe dollare per mua.
Ti si avokat me trego se kush punon me dollare ketu,te pakten te i falemenderohem,apo jo!
http://www.gsi.de/informationen/internal/regeln/v-kodex.jpg

Fleta
28-04-05, 19:43
Edhe ketu po bejka vaki puna e ryshfetit a ?.......... :shock:

Murgesha
28-04-05, 19:44
Hesht shoki se dikush paska dhene edhe dollare per mua.
Ti si avokat me trego se kush punon me dollare ketu,te pakten te i falemenderohem,apo jo!
http://www.gsi.de/informationen/internal/regeln/v-kodex.jpg


Krejt si Shejtonka po mė duket. :shock: :shock:

Dreni30
28-04-05, 19:44
Krejt keto biseda e mundi pa vendimin tim nuk merren parasysh.

Dhe ju kisha lutur qe mos te merni hov per asgje se nuk ju vlen.
Jane rregullat e mbreterise dhe keshtu qe vlen asgje dri sa te vijne edhe Shejtonka dhe ta marrim punen ne ne dore.

Murgesha
28-04-05, 19:45
Krejt keto biseda e mundi pa vendimin tim nuk merren parasysh.

Dhe ju kisha lutur qe mos te merni hov per asgje se nuk ju vlen.
Jane rregullat e mbreterise dhe keshtu qe vlen asgje dri sa te vijne edhe Shejtonka dhe ta marrim punen ne ne dore.


Lėre edhe ti Dreni, Shejtonka nė prapa skenė po jep ryshfet e ti po flet pėr vendime kėtu.

Kercovari
28-04-05, 19:48
Krejt keto biseda e mundi pa vendimin tim nuk merren parasysh.

Dhe ju kisha lutur qe mos te merni hov per asgje se nuk ju vlen.
Jane rregullat e mbreterise dhe keshtu qe vlen asgje dri sa te vijne edhe Shejtonka dhe ta marrim punen ne ne dore.

Mundohu sa te mundesh se ti me more ne qaf!Per keshtu gjerash mos u merzit se kemi bolle dicka mbet edhe kuajte te hane.
http://www.rp-online.de/layout/fotos/303x241/HBEAAntaO74.jpg

Dreni30
28-04-05, 19:48
Krejt keto biseda e mundi pa vendimin tim nuk merren parasysh.

Dhe ju kisha lutur qe mos te merni hov per asgje se nuk ju vlen.
Jane rregullat e mbreterise dhe keshtu qe vlen asgje dri sa te vijne edhe Shejtonka dhe ta marrim punen ne ne dore.


Lėre edhe ti Dreni, Shejtonka nė prapa skenė po jep ryshfet e ti po flet pėr vendime kėtu.

Jo nuk eshte e mundur kurr Shejtonka te beje ashtu
Se ne i gjykojme gjanat pa ryshfet, vetem me te drejt.

uliksi31
28-04-05, 19:49
Hesht shoki se dikush paska dhene edhe dollare per mua.
Ti si avokat me trego se kush punon me dollare ketu,te pakten te i falemenderohem,apo jo!
http://www.gsi.de/informationen/internal/regeln/v-kodex.jpg


Krejt si Shejtonka po mė duket. :shock: :shock:

Mire je kujtua.Shejtonka si avokate e jona,po don qe rasti te jet me i madh.Po luan double-deck card. :wink:

Murgesha
28-04-05, 19:51
Krejt keto biseda e mundi pa vendimin tim nuk merren parasysh.

Dhe ju kisha lutur qe mos te merni hov per asgje se nuk ju vlen.
Jane rregullat e mbreterise dhe keshtu qe vlen asgje dri sa te vijne edhe Shejtonka dhe ta marrim punen ne ne dore.


Lėre edhe ti Dreni, Shejtonka nė prapa skenė po jep ryshfet e ti po flet pėr vendime kėtu.

Jo nuk eshte e mundur kurr Shejtonka te beje ashtu
Se ne i gjykojme gjanat pa ryshfet, vetem me te drejt.

Po ti shiqoje foton mė mirė, kjo vetė Shejtonka.

Naki
28-04-05, 20:21
http://www.goethe.de/ne/hel/kjb04/gif/blautob.jpg

Naki liroi mikun ne dite te veshtira dhe iku se bashku me mbreteri ne pushime verore haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Domira
28-04-05, 20:24
Flm.Naki
Po nuk duheshte bre vella.Me trego kujt ja dhe?.
http://www.wirtschaftsblatt-bg.com/new/datas/users/Korruption.jpg

http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/c025.gif http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/c025.gif
http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/c025.gif

Kercovari
28-04-05, 20:53
Flm.Naki
Po nuk duheshte bre vella.Me trego kujt ja dhe?.
http://www.wirtschaftsblatt-bg.com/new/datas/users/Korruption.jpg

http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/c025.gif http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/c025.gif
http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/c025.gif
Domira,mos te i huazoj ty e te implikohesh ne korrupcion!?.

Domira
28-04-05, 20:58
Flm.Naki
Po nuk duheshte bre vella.Me trego kujt ja dhe?.
http://www.wirtschaftsblatt-bg.com/new/datas/users/Korruption.jpg

http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/c025.gif http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/c025.gif
http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/c025.gif
Domira,mos te i huazoj ty e te implikohesh ne korrupcion!?.

Nuk besoj http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/e045.gif

Naki
28-04-05, 21:02
http://www.goethe.de/ne/hel/kjb04/gif/blautob.jpg

Naki liroi mikun ne dite te veshtira dhe iku se bashku me mbreteri ne pushime verore haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Te gjithe keta Udhetare dhuruan parat ,bile deshten te shese edhe autobusin haaaaaaaaaaaaaa

Domira
28-04-05, 21:03
Flm.Naki
Po nuk duheshte bre vella.Me trego kujt ja dhe?.
http://www.wirtschaftsblatt-bg.com/new/datas/users/Korruption.jpg

http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/c025.gif http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/c025.gif
http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/c025.gif
Domira,mos te i huazoj ty e te implikohesh ne korrupcion!?.

Nuk besoj http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/e045.gif
Ndoshta ndoshta http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/b0010.gif

Diana007
29-04-05, 09:56
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c025.gif

Kercovari
29-04-05, 12:30
Si eshte e mundur te me burgosin para shqiptimit te denimit,U lutem?!.

http://mypage.bluewin.ch/hwegner/images/esel.JPG

turisti
29-04-05, 13:40
Flm.Naki
Po nuk duheshte bre vella.Me trego kujt ja dhe?.
http://www.wirtschaftsblatt-bg.com/new/datas/users/Korruption.jpg

:?

Sėshtė kjo nė rregull.
I burgosur dhe me dhėnė ryshfet. :shock:

Po,por -fotot- nuk jane te plota.... :wink:


I marrim shenjat e gishtėrinjve. :wink:

Me shtenjt behet ekspertiza se sa ka parat ne duar te akuzuarve. :P

Kercovari
30-04-05, 22:00
Me keni lene as ne burge e as ne shtelle.,qysh u be me ju te kruptuarit.?.

Gentiani
30-04-05, 22:06
E kam ditur se do tė pėrfundojnė edhe nė burg, ka kohė qė jeni pas ngritur peshė :wink: :lol: :lol:

Kercovari
30-04-05, 22:14
Ato ne burg e kan me lehte se nuk kan Internet! :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
30-04-05, 23:31
Kush dinė tė m'i numrojė tė burgosurit????????? :roll: :roll:

DEA
30-04-05, 23:33
Kush dinė tė m'i numrojė tė burgosurit????????? :roll: :roll:Une jo :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
30-04-05, 23:34
Une jo :lol: :lol: :lol: :lol:

Pse moojjj ti s'dinė???????
A mos je edhe ti e burgosur e s'po e dinė se ciltė janė tė tjertė???? :roll: :roll:

DEA
30-04-05, 23:36
Une jo :lol: :lol: :lol: :lol:

Pse moojjj ti s'dinė???????
A mos je edhe ti e burgosur e s'po e dinė se ciltė janė tė tjertė???? :roll: :roll:

Jo tybe tash e pashe ket burge, po kush i ka qelsat more :roll:

ShEjToNkA
30-04-05, 23:38
Jo tybe tash e pashe ket burge, po kush i ka qelsat more :roll:E cmendurin a e ke parė akoma a joo????????????????????????????????????? :lol: :lol:

Ahhh ,jo pėr celsa s'kam ide.

DEA
30-04-05, 23:39
Jo tybe tash e pashe ket burge, po kush i ka qelsat more :roll:E cmendurin a e ke parė akoma a joo????????????????????????????????????? :lol: :lol:

Ahhh ,jo pėr celsa s'kam ide.

Po Qmendurin u futa rastesisht mbreme aty, se me ngreh ai vend si me magnet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
30-04-05, 23:45
Po Qmendurin u futa rastesisht mbreme aty, se me ngreh ai vend si me magnet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po njerzit e cmendurė edhe i ngreh ai vendė si me magnetė :lol: :lol: :wink:

DEA
30-04-05, 23:50
Po Qmendurin u futa rastesisht mbreme aty, se me ngreh ai vend si me magnet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po njerzit e cmendurė edhe i ngreh ai vendė si me magnetė :lol: :lol: :wink:

po per ATE E THASH DE QYYYYYYYYYYYYYYY :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
01-05-05, 20:06
He, edhe ju te dyja kerkoni burg a?.

turisti
05-07-05, 12:12
Hmmm,te gjithe gjinden neper pushime,interesant. :(

Murgesha
29-08-05, 15:23
Pėr shkak tė ngucjeve tė kurreshtjes sė tė nderuarės Uratė, prej sot nė kėtė Burg kemi arrestuar "TėduaTy" (anėtarin e forumit Dardan e jo ndonjė tė dashur timin :wink: .)

Ju lutem tė mblidhemi dhe ta gjykojmė kėtė rast.

DV. Murgesha! :lol:

Kercovari
29-08-05, 17:00
Pėr shkak tė ngucjeve tė kurreshtjes sė tė nderuarės Uratė, prej sot nė kėtė Burg kemi arrestuar "TėduaTy" (anėtarin e forumit Dardan e jo ndonjė tė dashur timin :wink: .)

Ju lutem tė mblidhemi dhe ta gjykojmė kėtė rast.

DV. Murgesha! :lol:

Po qe ka be i gjori,mos jete dashuru falc apo risi. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Urata
29-08-05, 21:41
Pėr shkak tė ngucjeve tė kurreshtjes sė tė nderuarės Uratė, prej sot nė kėtė Burg kemi arrestuar "TėduaTy" (anėtarin e forumit Dardan e jo ndonjė tė dashur timin :wink: .)

Ju lutem tė mblidhemi dhe ta gjykojmė kėtė rast.

DV. Murgesha! :lol:

E dashura MURGESHE, duhet t'ma shpetoni kureshtjen nga "vetevrasja" perndryshe edhe ju jeni liable! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Murgesha
29-08-05, 21:49
Pėr shkak tė ngucjeve tė kurreshtjes sė tė nderuarės Uratė, prej sot nė kėtė Burg kemi arrestuar "TėduaTy" (anėtarin e forumit Dardan e jo ndonjė tė dashur timin :wink: .)

Ju lutem tė mblidhemi dhe ta gjykojmė kėtė rast.

DV. Murgesha! :lol:

E dashura MURGESHE, duhet t'ma shpetoni kureshtjen nga "vetevrasja" perndryshe edhe ju jeni liable! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Hiq mos u mėrzit loqkum se jemi tuj punu nė rast me Fuld Fart. :lol: :lol:

Agroni22
03-09-05, 23:28
hej ju lutemi me qoni ne nje vend ku nuk e sho driten me sy 48 ore

Artisti
04-09-05, 00:09
Vetima a n burg je hy a qe spo fol edhe je online edhe asnje fjal se fole (se shkruve)

Artisti

rafet llapjani
04-09-05, 00:12
O Artis rri rahat se me ba me fol Vetima edhe qeliat e burgit kami ti shkri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Artisti
04-09-05, 00:17
O Artis rri rahat se me ba me fol Vetima edhe qeliat e burgit kami ti shkri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hahahaaaaaaaaaa rafet

po spo fol hiq menova te vizitoj pak ne Burg :lol: :lol: :lol:

Artisti

Vetima
04-09-05, 00:26
KUSH KE BRE AI QE DOJKE ME KONE VETIMA NE BURGE BRE RAFTE VETE NE BURG HO :x :x

Artisti
04-09-05, 00:27
KUSH KE BRE AI QE DOJKE ME KONE VETIMA NE BURGE BRE RAFTE VETE NE BURG HO :x :x


Vetima kadl dale hiq pa marre sis mus u ngut as mus u nervozo se shneten duhet me rujt

naten e mire se po me merr gjumi


Artisti

teDUAty
04-09-05, 00:27
KUSH KE BRE AI QE DOJKE ME KONE VETIMA NE BURGE BRE RAFTE VETE NE BURG HO :x :x

pasha ZOTIN une jo :(

rafet llapjani
04-09-05, 00:27
Oj Vetim i tregova un qe edhe qelijat e burgut ja shkrin :lol: :lol: :lol:

Artisti
04-09-05, 00:28
KUSH KE BRE AI QE DOJKE ME KONE VETIMA NE BURGE BRE RAFTE VETE NE BURG HO :x :x

pasha ZOTIN une jo :(


e ku doni me m lan pa flejt qysh jena lodh un e rafeti sot tu xhirue hajmedetArtisti

Artisti
04-09-05, 00:29
Oj Vetim i tregova un qe edhe qelijat e burgut ja shkrin :lol: :lol: :lol:


rafet e hetova valla per qata po me merr gjumi hahaaaaahaa
Artisti

rafet llapjani
04-09-05, 00:30
Tamon Vetima per rol kryesor ne komedi :lol: :lol: :lol:

Vetima
04-09-05, 00:31
KUSH KE BRE AI QE DOJKE ME KONE VETIMA NE BURGE BRE RAFTE VETE NE BURG HO :x :x


Vetima kadl dale hiq pa marre sis mus u ngut as mus u nervozo se shneten duhet me rujt

naten e mire se po me merr gjumi


Artisti

O BRO KUSH TE VETI A DUHET ME RUJT SHNETEN AJO UNE BANA TVETNE SE KUSH DESHI ME KANE VETIMA NE BURG KUSH JA THIRI ASAJ ME HY BURGE ESTEKFORULLAH ESTEKFORULLAH.

Artisti
04-09-05, 00:32
KUSH KE BRE AI QE DOJKE ME KONE VETIMA NE BURGE BRE RAFTE VETE NE BURG HO :x :x


Vetima kadl dale hiq pa marre sis mus u ngut as mus u nervozo se shneten duhet me rujt

naten e mire se po me merr gjumi


Artisti

O BRO KUSH TE VETI A DUHET ME RUJT SHNETEN AJO UNE BANA TVETNE SE KUSH DESHI ME KANE VETIMA NE BURG KUSH JA THIRI ASAJ ME HY BURGE ESTEKFORULLAH ESTEKFORULLAH.


Vetima motrush qysh ja ke nis me shkrue me shkronja te mdhaja dojshe me hy n burg edhe shpejt hahahahaha
Artisti

rafet llapjani
04-09-05, 00:33
Po ashtihet ne burg der ky llakumi breeeeeeeeee :wink: a te kan lan met o Artist :lol: :lol: :lol: :lol:

Artisti
04-09-05, 00:36
Po ashtihet ne burg der ky llakumi breeeeeeeeee :wink: a te kan lan met o Artist :lol: :lol: :lol: :lol:


Vallahin o rafet un se shti ne burg po qa di un ata qe jan kompetent hahahaha


.

Vetima
04-09-05, 00:47
Vetima motrush qysh ja ke nis me shkrue me shkronja te mdhaja dojshe me hy n burg edhe shpejt hahahahaha
Artisti

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ngom kenj bre bro nqoft se une bi nburg e di se prej teje e kam se qysh ne fillim me pate pershendet me do vrejtje sebetni shkrolave ku tani e kuptova se kete po e deshirojshe :x

Tomori
01-03-07, 22:18
Mundohu sa te mundesh se ti me more ne qaf!Per keshtu gjerash mos u merzit se kemi bolle dicka mbet edhe kuajte te hane.
http://www.rp-online.de/layout/fotos/303x241/HBEAAntaO74.jpg

Mos ki derte me kta Lek Tomori ta regullon punen ne Ministrin e drejtesise..
.veq edhe pakes ke me ba gajret me Leket..!

Se z.Gjykates Turisti nuk han bar veq LEK ...

(shum burr i ndershem ky Gjykates Turisti) hahahahahahhahahaa

Murgesha
10-07-08, 16:49
Arkza qe moj ku qenka tema, hahahahaahahahah. Hajde tash e fute kond tė duash nė burg hahahahaahahahahahahahahaha

Arkza
10-07-08, 17:07
Arkza qe moj ku qenka tema, hahahahaahahahah. Hajde tash e fute kond tė duash nė burg hahahahaahahahahahahahahahaPo a !
Qu qu dil nga ketu se tu me i thirr dikon me fshi e me pastru mir veq si Moderatore qe je kam sado pakz mirsie per ty ta jepi te drejten me zgjedhe nje Kauq , nje tv , pc Kurrsesi se mend po na i qet tani e s'na len rahat me Avatara !
Edhe do lula mundesh me i marre prej Lyres se fort i kishe marak, n'daq edhe do kept te saj ! Ti dhasht a se koxha koxha e ke Hidhru !!! :mad:

Murgesha
10-07-08, 17:09
Po a !
Qu qu dil nga ketu se tu me i thirr dikon me fshi e me pastru mir veq si Moderatore qe je kam sado pakz mirsie per ty ta jepi te drejten me zgjedhe nje Kauq , nje tv , pc Kurrsesi se mend po na i qet tani e s'na len rahat me Avatara !
Edhe do lula mundesh me i marre prej Lyres se fort i kishe marak, n'daq edhe do kept te saj ! Ti dhasht a se koxha koxha e ke Hidhru !!! :mad:


Valla Arkėz pa kompjuter nuk rri kėtu dhe pikė.

Nime e sa ditė mė dėnove??

Arkza
10-07-08, 17:20
Valla Arkėz pa kompjuter nuk rri kėtu dhe pikė.

Nime e sa ditė mė dėnove??Valla kush spo te vet se a rrin ajo !! dhe mos u mso keq mu ankuh , boll e ki qe po ti bie edhe dy shoqet ehh ne vend te Pc bon bon ti llaf me do deri n'sabah s'te lom mu Merzit jo hajtt tiiiii ... :tongue:

Sipas Veprave te tua keshtu Nenit 1) Jan per Vjedhet te Avaratve te hujave !
Nenit 2) nuk me ka Pelque mue hiq se kon e kon e ke shti ne Sondazhe per muajn Korrik :mad:

Per te tjtrat mos te flasim se mos po te bohet pak si shume !
Veq Hetimet dhe gjykimet Vazhdojne vazhdojne ne Fafor tendin !
Ka kohe me marre vesh ti per Deminin tend te Merituar .... :biggrin: :tongue:

Dardan Kastrati
10-07-08, 17:26
Kush ka nevoje per Avokat ketu jam une :D

Rizuana
23-07-08, 15:28
U paska edhe burg ktu a? ė po dojka me nejt urte.

LaCoStA
24-07-08, 08:46
Kush eshte roje e burgut ?

Adina-R.Ks
24-07-08, 08:49
Kush eshte roje e burgut ?
A eshte privat a shoqeror ku burg haha

lovely
30-07-08, 21:32
Hajriiii, oj Hajriiiiii :biggrin:

Dallandyshja_718
26-10-08, 20:30
Sa t'pashpirte keta "paria" e forumit, edhe burgun e kane hap ketu,,, mire po j'u behet se kot e keni hapur, krejt jemi t'urt dhe t'hajrit...Une krejt hapave t'lovely po shkoj, e di se nuk m'del keq, deri ketu bile hajr m'doli...:biggrin: :tongue:

P.S. Venjani "shulin" mor ketij tobestak ven'it se eshte pune e kot...:biggrin:

lovely
27-10-08, 12:37
Sa t'pashpirte keta "paria" e forumit, edhe burgun e kane hap ketu,,, mire po j'u behet se kot e keni hapur, krejt jemi t'urt dhe t'hajrit...Une krejt hapave t'lovely po shkoj, e di se nuk m'del keq, deri ketu bile hajr m'doli...:biggrin: :tongue:

P.S. Venjani "shulin" mor ketij tobestak ven'it se eshte pune e kot...:biggrin:

ruju Dalladyshke, se une burgut i kam pshtu po mu m kan myt.. ma kan bo vorrimin e krejt :biggrin: :biggrin:

uliksi31
27-10-08, 16:00
ruju Dalladyshke, se une burgut i kam pshtu po mu m kan myt.. ma kan bo vorrimin e krejt :biggrin: :biggrin:

Ajo ka fitue imunitet dipllomatik, ska burg per te.:biggrin:

emine
11-09-09, 17:03
O ku jane te burgosnit,se erdha me jau pru do petlla per iftar:biggrin:

romansa
11-09-09, 17:06
O ku jane te burgosnit,se erdha me jau pru do petlla per iftar:biggrin:
paskan ikur po duket emine..askush nuk ish..bjeri ketu ne forum petllat kujna ta zeje iftari i han

emine
11-09-09, 17:11
paskan ikur po duket emine..askush nuk ish..bjeri ketu ne forum petllat kujna ta zeje iftari i han

ik romansa se po na mshelen dyrte e mesum sonte en burg na fikalli vetun:eek:

romansa
11-09-09, 17:12
ik romansa se po na mshelen dyrte e mesum sonte en burg na fikalli vetun:eek:
hhah ske faj po na zen naj taksirat,sdi pse erdhem edhe na ksajde...ikkkk

emine
11-09-09, 17:16
hhah ske faj po na zen naj taksirat,sdi pse erdhem edhe na ksajde...ikkkk

pse a,se qeshtu kure ki qejf me kqyre qka po bahet ne tana anet e mu fute gjithuknde hahahhahhahha

ikni trima se ju,,,,,,,,,,hahhahhah nuke e vazhdoje se malle