PDA

View Full Version : Lajmrim


uck_aksh
18-12-07, 23:58
e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186) vbmenu_register("postmenu_1189915", true);

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=18186&dateline=1197575304 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186)


Lajmrojm te gjith antaret e F.D se para pak qastesh antarja e F.D e martumja u arrestua nga policia zvicrrane per kondrabandim te droges ku ne banesen e te larpermendures esht gjet nje sasi e konsiderushme e droges si dhe disa arm.

rilinda
19-12-07, 00:23
Pėr pak me besu! :P:D

SANTANA-29
19-12-07, 00:25
A,kemi ndonje avokat ketu.....shpejt ,,,haahahha:smile:

Amina
19-12-07, 00:27
A,kemi ndonje avokat ketu.....shpejt ,,,haahahha:smile:

Po more, avokat vehten ajo sigurt

SANTANA-29
19-12-07, 00:29
Po more, avokat vehten ajo sigurt


Jo ajo ashte mulli prej goje,,,hahahahahahhahaha,,,

Amina
19-12-07, 00:32
Jo ajo ashte mulli prej goje,,,hahahahahahhahaha,,,

Boll mire , edhe me ne

Amina
19-12-07, 00:33
Jo ajo ashte mulli prej goje,,,hahahahahahhahaha,,,

Boll mire , edhe duhet me kan ne dite te sodit hehehe

turisti
19-12-07, 00:38
e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186) vbmenu_register("postmenu_1189915", true);

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=18186&dateline=1197575304 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186)


Lajmrojm te gjith antaret e F.D se para pak qastesh antarja e F.D e martumja u arrestua nga policia zvicrrane per kondrabandim te droges ku ne banesen e te larpermendures esht gjet nje sasi e konsiderushme e droges si dhe disa arm.

Me mire :biggrin: burrin :biggrin: mi ja pas arrestue ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Cia-Ferizaj
19-12-07, 00:54
ska dert mos u bani merak se une e nxjerri tash ............ hehee

Lona
19-12-07, 10:06
Me mire :biggrin: burrin :biggrin: mi ja pas arrestue ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

hahahahahahaaaaaa Ide e mire Turist..:smile:

Gjumashja
20-12-07, 13:19
gjithe kam mendu qe eshte plake... pasi qe gjitheher ka dal me shami, kjo paska qene dillere e madhe e miellit...:biggrin:

uck_aksh
20-12-07, 14:56
gjithe kam mendu qe eshte plake... pasi qe gjitheher ka dal me shami, kjo paska qene dillere e madhe e miellit...:biggrin:


hahahahah Gjumashja e thojn nje fjal popully yn
"Ftyren mlut e b... shplut" hahahahahah
shaka e martumja

selvija
20-12-07, 15:34
E ki e kish pas shti ata heroine,,mos nen shami hahahaha..:biggrin:

Dardan Kastrati
20-12-07, 15:43
e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186) vbmenu_register("postmenu_1189915", true);

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=18186&dateline=1197575304 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186)


Lajmrojm te gjith antaret e F.D se para pak qastesh antarja e F.D e martumja u arrestua nga policia zvicrrane per kondrabandim te droges ku ne banesen e te larpermendures esht gjet nje sasi e konsiderushme e droges si dhe disa arm.

Aprilllllllllllllllllllllllllll Aprillllllllllllllllllllllllllllll ahhaahahhahhhahaha

Ma-Origano
20-12-07, 18:09
Perhajr E Martumja :lol:lol:

Cia-Ferizaj
21-12-07, 17:00
e_martumja

hajde perhajr perhajr..............qysh sum thirre mem kallzu se