PDA

View Full Version : Ku Humbi turisti


Gjumashja
17-12-04, 09:47
kisha pas qef me dite mos e ka nxan najkun bora a qka qe spo shihet ma ktu :(

Kercovari
17-12-04, 09:50
kisha pas qef me dite mos e ka nxan najkun bora a qka qe spo shihet ma ktu :(
Edhe une kerkoj turistin,i kemi lene punet ne mes te rruges!haahaaahaa!

Gjumashja
17-12-04, 09:51
kisha pas qef me dite mos e ka nxan najkun bora a qka qe spo shihet ma ktu :(
Edhe une kerkoj turistin,i kemi lene punet ne mes te rruges!haahaaahaa!


po bre mbet pa e mar shperblimin qe e fitoj si ma i bukuri :P :P

Kercovari
17-12-04, 09:55
kisha pas qef me dite mos e ka nxan najkun bora a qka qe spo shihet ma ktu :(
Edhe une kerkoj turistin,i kemi lene punet ne mes te rruges!haahaaahaa!


po bre mbet pa e mar shperblimin qe e fitoj si ma i bukuri :P :P
Ndoshta nuk i pelqen,kerkon trofejin e me te fortit!.

Gjumashja
17-12-04, 09:58
Jo atij besoj qe i pelqen po mos e kidnapoj najkush se kane gjelozu qe osht ai nr.1

Kercovari
17-12-04, 10:02
Jo atij besoj qe i pelqen po mos e kidnapoj najkush se kane gjelozu qe osht ai nr.1
Kushedi!Punen e ka te tille.Hollanda eshte parajsa e te dashuruarve,pa theks ne gjini.Haahaaaaahaaa!.

Gjumashja
17-12-04, 10:06
Jo atij besoj qe i pelqen po mos e kidnapoj najkush se kane gjelozu qe osht ai nr.1
Kushedi!Punen e ka te tille.Hollanda eshte parajsa e te dashuruarve,pa theks ne gjini.Haahaaaaahaaa!.


:( :( :cry: :cry: :cry:

Diana007
17-12-04, 10:14
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

lazdrani
17-12-04, 11:13
kisha pas qef me dite mos e ka nxan najkun bora a qka qe spo shihet ma ktu :(
Gjumashe me duket se kjo teme i perket rubrikes "Thashetheme" :lol: :lol: :lol:

Eh turisti vjen ai vjen :wink:

Gjumashja
17-12-04, 11:42
kisha pas qef me dite mos e ka nxan najkun bora a qka qe spo shihet ma ktu :(
Gjumashe me duket se kjo teme i perket rubrikes "Thashetheme" :lol: :lol: :lol:

Eh turisti vjen ai vjen :wink:

Ok lazdran bartne pra atje :P popo erdh ai fol poer ujkun ai mbas dere

turisti
17-12-04, 16:17
Paaaaaaaaaaaaa,po me nguc lemza,hm,hm,hm,hahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahhahahahaha. :wink:

Murgesha
17-12-04, 16:31
Paaaaaaaaaaaaa,po me nguc lemza,hm,hm,hm,hahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahhahahahaha. :wink:

Pije pak ujė e tė kalon.
Nėse stė ndihmon as uji tė qojmė te Hogja i forumit e ta hjek si me dorė. :lol: :wink:

turisti
17-12-04, 16:37
Paaaaaaaaaaaaa,po me nguc lemza,hm,hm,hm,hahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahhahahahaha. :wink:

Pije pak ujė e tė kalon.
Nėse stė ndihmon as uji tė qojmė te Hogja i forumit e ta hjek si me dorė. :lol: :wink:


Nuk ka HAJMALIA per problemet e TURISTIT. :wink:

Murgesha
17-12-04, 16:39
Paaaaaaaaaaaaa,po me nguc lemza,hm,hm,hm,hahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahhahahahaha. :wink:

Pije pak ujė e tė kalon.
Nėse stė ndihmon as uji tė qojmė te Hogja i forumit e ta hjek si me dorė. :lol: :wink:


Nuk ka HAJMALIA per problemet e TURISTIT. :wink:

Ka fryrje, si tė frynė hogja thuaju lamtumirė problemev. :wink:

Mafiozi
17-12-04, 19:45
Paaaaaaaaaaaaa,po me nguc lemza,hm,hm,hm,hahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahhahahahaha. :wink:

Pije pak ujė e tė kalon.
Nėse stė ndihmon as uji tė qojmė te Hogja i forumit e ta hjek si me dorė. :lol: :wink:


Nuk ka HAJMALIA per problemet e TURISTIT. :wink:

Po bre Turisti ka si jo, nje vajz simpatike esht hajmali moderne :lol:
Ti hjek lemzat me ka krejt :lol: :lol: :wink:

Luana
18-12-04, 05:52
KUKU qka pasni bo per dy dite Une dhe Turisti shkuam me nji vend edhe qenka qu krejt forumi ne kemb :shock:

Gjumashe , Turisti ka qen ne visit ne Canada http://canada.gc.ca/incimages/kfipflag.gif :wink:

Kercovari
18-12-04, 09:46
KUKU qka pasni bo per dy dite Une dhe Turisti shkuam me nji vend edhe qenka qu krejt forumi ne kemb :shock:

Gjumashe , Turisti ka qen ne visit ne Canada http://canada.gc.ca/incimages/kfipflag.gif :wink:
He,e more edhe ato ne xhungel!?.

Gjumashja
18-12-04, 16:07
KUKU qka pasni bo per dy dite Une dhe Turisti shkuam me nji vend edhe qenka qu krejt forumi ne kemb :shock:

Gjumashe , Turisti ka qen ne visit ne Canada http://canada.gc.ca/incimages/kfipflag.gif :wink:


hehehehe jo moj u kant te ti naj turist tjeter se ky i forumit u kane te une valla :P :P

Kercovari
18-12-04, 16:52
KUKU qka pasni bo per dy dite Une dhe Turisti shkuam me nji vend edhe qenka qu krejt forumi ne kemb :shock:

Gjumashe , Turisti ka qen ne visit ne Canada http://canada.gc.ca/incimages/kfipflag.gif :wink:


hehehehe jo moj u kant te ti naj turist tjeter se ky i forumit u kane te une valla :P :P
Hehehe!Gjumashe,nuk ka vetem nje turist,te ti she ai qe te tha "Lidhi qent se erdha"Haaahaahaaaahaaa!.
"Mos i ngatero punet se hym ne bela me shokin"haahaaahaaaha!

Zero Cool
16-01-12, 21:17
kisha pas qef me dite mos e ka nxan najkun bora a qka qe spo shihet ma ktu :(

ahahghgagha ky paska pas zanat me hupe shpesh baco, me siguri si po ja nalin uitkeringin pi bjen zhetoni :biggrin:

e_martumja
16-01-12, 22:02
Paaaaaaaaaaaaa,po me nguc lemza,hm,hm,hm,hahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahhahahahaha. :wink:
Nese t'ka rroke dije ne keto momente une te permenda :biggrin:


Pernime ke humb :biggrin:

Qika^Me^Kule
30-08-12, 18:16
E ka hanger Luanesha , ec e mos humb tani :tongue:

Lona
31-08-12, 15:10
Po i maten rruget e botes Prandaj nuk ka Kohe per ne Forum..:)

Zero Cool
01-09-12, 09:48
E ka hanger Luanesha , ec e mos humb tani :tongue:

ahahahahah qike qike qka m`ran n`mend :biggrin:

Qika^Me^Kule
01-09-12, 10:54
ahahahahah qike qike qka m`ran n`mend :biggrin:

Cka ashtu Z.C... ?

P/s. vetem mos me ban me keshe me za :biggrin:

Lona
13-09-12, 09:44
Turist mos je zagllavit diku ne rruge e sen i mban valigjet qe i ke ,,,nese po kerko ndihme...:smile: