PDA

View Full Version : BARBAROZA KERKON RRUSHIN PRAPE!!!!


lazdrani
06-05-04, 08:27
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: EH DASHURIA............. :wink:

zeshkanja
06-05-04, 10:53
Me vie shume keq nga barbaroza por e pat puna e rrushit :cry: :cry: :cry: Øna qenka martuar siq degjova :(

RRUSHI
06-05-04, 12:20
E pra e pat puna ime---na ishte nje her ... :wink:

Barbaroza
06-05-04, 14:03
Mos u deshperoni njerez.Ja une u gezova pa mase qe RRUSHI qenka kthyer bile me nje moldaveze.Uroj qe t'ia kalojne sa me mire,te kene akoma femije :D :D

Gentiana
06-05-04, 14:06
Mos u deshperoni njerez.Ja une u gezova pa mase qe RRUSHI qenka kthyer bile me nje moldaveze.Uroj qe t'ia kalojne sa me mire,te kene akoma femije :D :D

Ndoshta edhe 13 femij tjer :roll: :wink: Shaka pak

Rrushi mir se erdhe prap ne mesin ton,na ke munguar, sidomos Barbarozes :wink:

RRUSHI
06-05-04, 17:46
Mos u deshperoni njerez.Ja une u gezova pa mase qe RRUSHI qenka kthyer bile me nje moldaveze.Uroj qe t'ia kalojne sa me mire,te kene akoma femije :D :D
Me ket foton z. Barbaroza qe ke postuar mi nxorre lotet ----- te kerkoj falje ne rast se te kam lenduar-----po mos e ke problem se siq kam ndegjuar burri eshte per shtat gra , edhe ashtu kam nevoj gjith keta femij nje veshtir te kujdeset per ta ---andaj jeni e mirseardhur ne familjen ton moderne .... :D

Murgesha
06-05-04, 19:27
Rrushi se pari mire se na erdhe ne forum, se na ke munguar te gjitheve.
Edhe urime martesa :evil: veq dije se si Barbaroza ske me gjet ma kurre :wink: :lol:

florian
06-05-04, 19:34
Rrushi se pari mire se na erdhe ne forum, se na ke munguar te gjitheve.
Edhe urime martesa :evil: veq dije se si Barbaroza ske me gjet ma kurre :wink: :lol:

VALLAHI KA TE DREJT MURGESHA SI BARBAROZA NUK KA :roll:

Vera
07-05-04, 06:33
RRUSHI te pershendes dhe te uroj mirseardhje ne forum. Por me sa ndegjova une ju keni qen edhe me par ketu dhe i paskit munguar shum barbarozes heheh por hajt se tash te ka ketu a hehe kaloni mir te gjith

Murgesha
07-05-04, 09:08
Oj Vera si paske marre vesh te gjitha, po pyet edhe pak se e kupton krejt te verteten e Rrushit dhe Barbarozes. :wink:

Barbaroza
07-05-04, 12:06
RRUSHI,tash eshte vone per te kerkuar falje,pastaj une ne nje shkrim timin kam cekur se kurre s'kisha pranuar te jem e dyta se lere me e shtata grua,keshtu qe urdhero nga vajzat tjera ne forum,ndoshta ndonjera syresh ka meshire per ty dhe femijte e tu :(

Vera
07-05-04, 21:19
uhhhhhh valla asgje nuk kam dit zonja Murgesha por do ta kuptoj ndoshta me kalimin e kohes hahahahah

lazdrani
09-05-04, 19:26
Mos u deshperoni njerez.Ja une u gezova pa mase qe RRUSHI qenka kthyer bile me nje moldaveze.Uroj qe t'ia kalojne sa me mire,te kene akoma femije :D :D
Me ket foton z. Barbaroza qe ke postuar mi nxorre lotet ----- te kerkoj falje ne rast se te kam lenduar-----po mos e ke problem se siq kam ndegjuar burri eshte per shtat gra , edhe ashtu kam nevoj gjith keta femij nje veshtir te kujdeset per ta ---andaj jeni e mirseardhur ne familjen ton moderne .... :D
:lol: :D :lol: :wink:

RRUSHI
10-05-04, 20:06
RRUSHI,tash eshte vone per te kerkuar falje,pastaj une ne nje shkrim timin kam cekur se kurre s'kisha pranuar te jem e dyta se lere me e shtata grua,keshtu qe urdhero nga vajzat tjera ne forum,ndoshta ndonjera syresh ka meshire per ty dhe femijte e tu :(
Barbaroza ti e din shum mir se ke qen dhe do te jesh gjithmon e para---besoj se edhe unaza qe ta solla tregonte vet ... :wink:

Barbaroza
12-05-04, 09:35
RRUSHI,e para po,por asesi ne mesin e te gjashtave tjera :wink: :wink:

Qika^Me^Kule
07-05-11, 20:42
Mos u deshperoni njerez.Ja une u gezova pa mase qe RRUSHI qenka kthyer bile me nje moldaveze.Uroj qe t'ia kalojne sa me mire,te kene akoma femije :D :D

Qy bre Rrushi cenka mesu me hupe shpesh....

Inshall-llah asht hera e fundit e kesai radhe ce humbi....

Murgesha
07-05-11, 21:38
Qy bre Rrushi cenka mesu me hupe shpesh....

Inshall-llah asht hera e fundit e kesai radhe ce humbi....

Oj Qika me Kule mos i beso shum Rrushit se ai veq vjen me ba femij ketu dhe prap humben :biggrin:

Diana007
07-05-11, 21:39
Oj Qika me Kule mos i beso shum Rrushit se ai veq vjen me ba femij ketu dhe prap humben :biggrin:


Ahaahhaahahhhaahahhahahahahahahahaahahahahahahahah ahahhahhhhah

Murgesha
07-05-11, 21:41
Ahaahhaahahhhaahahhahahahahahahahaahahahahahahahah ahahhahhhhah

Ndoshta edhe ty te kujtohet oj Diana, sa her ardhke ksajde gjithmon hupke me nje ekip futbolli mbrapa hahaahahahahahaha!

Qika^Me^Kule
07-05-11, 21:43
Oj Qika me Kule mos i beso shum Rrushit se ai veq vjen me ba femij ketu dhe prap humben :biggrin:


Ooohh.... paska ba femi ky pusani para lufte... se tybe tash mbas lufte nje mode tjeter asht , pasa em shku dom ky qyqan :biggrin::tongue:

Qika^Me^Kule
07-05-11, 21:43
Ndoshta edhe ty te kujtohet oj Diana, sa her ardhke ksajde gjithmon hupke me nje ekip futbolli mbrapa hahaahahahahahaha!


Shuj pash zotin... se si e pash tek prezantimi i ti.... ish kalavesh dicka..... hagahahgaghaghaghaghaghagh

Murgesha
07-05-11, 21:45
Ooohh.... paska ba femi ky pusani para lufte... se tybe tash mbas lufte nje mode tjeter asht , pasa em shku dom ky qyqan :biggrin::tongue:

Jo, moj krejt i ka pas ba mas lufte :wink:

Murgesha
07-05-11, 21:46
Shuj pash zotin... se si e pash tek prezantimi i ti.... ish kalavesh dicka..... hagahahgaghaghaghaghaghagh


Vallahi edhe une siq po te shof ty ka po hin neper temat e tija po te them ruaju hahahaahahahaha, se pa e ba nje ekip futbolli nuk ndalet :wink:

Diana007
07-05-11, 21:49
Ndoshta edhe ty te kujtohet oj Diana, sa her ardhke ksajde gjithmon hupke me nje ekip futbolli mbrapa hahaahahahahahaha!


Jo per ekip nuk e paskem njoft valla ,,, kam qen e re ne ate koh ahahahhahhahaahahah
Per ndyshe qe kam taku eshte nje djal i mir!

Qika^Me^Kule
07-05-11, 21:50
Vallahi edhe une siq po te shof ty ka po hin neper temat e tija po te them ruaju hahahaahahahaha, se pa e ba nje ekip futbolli nuk ndalet :wink:


Agahaghaghahgaghaghaaghaghagh oooo ec te them dicka ne mp se vdicaaa.....

ghaaghaghaghahgaaghahgaghaghaghaagh

Murgesha
07-05-11, 21:52
Jo per ekip nuk e paskem njoft valla ,,, kam qen e re ne ate koh ahahahhahhahaahahah
Per ndyshe qe kam taku eshte nje djal i mir!

Tash po e kutoj ti veq sa pate ardhe ne dardani ate kohe ha,ahahahahahahahahaah!


Qik me kule te mp po te pres ha,ahahahahahahaha

Qika^Me^Kule
07-05-11, 21:52
Jo, moj krejt i ka pas ba mas lufte :wink:

Aha... me than dreten isha duke lexu diken tjeter.... dhe rastesisht e pash e disa postime e keti RRushit me ekip te vetin :biggrin:

Amo..... sigurt sipas ardhjes se ti , goxha cenka plake moi.... nuk mendon me per ekipe ky tash :tongue:

Murgesha
07-05-11, 21:57
Aha... me than dreten isha duke lexu diken tjeter.... dhe rastesisht e pash e disa postime e keti RRushit me ekip te vetin :biggrin:

Amo..... sigurt sipas ardhjes se ti , goxha cenka plake moi.... nuk mendon me per ekipe ky tash :tongue:


E vallahi po e pres qe te shkruj me shum dhe te ja shof synimet ha,hahahaahaha.

Perndryshe eshte nje anetar te cilin me te vertet ne anetaret e vjeter e kemi dashur dhe rrespektuar shum!

SANTANA-29
07-05-11, 21:59
Qka keni keshtu me ekipe mos po ju mungon trajneri,per ushtrime,,:biggrin:

Qika^Me^Kule
07-05-11, 22:01
E vallahi po e pres qe te shkruj me shum dhe te ja shof synimet ha,hahahaahaha.

Perndryshe eshte nje anetar te cilin me te vertet ne anetaret e vjeter e kemi dashur dhe rrespektuar shum!


Po them oi.... Murgesh , nje fjal ce e thoim tek ne.... inshall-llah nuk ja ka pi sora mend , e me em trokit en der... se tybe.... mall ka me e pas gjith ckafen.... e per ekip as ce ka me i shku mendia kurr ma :biggrin::tongue:

Qika^Me^Kule
07-05-11, 22:02
Qka keni keshtu me ekipe mos po ju mungon trajneri,per ushtrime,,:biggrin:

A mos po don kund edhe ti me e formu ndoi ekip sikur RRushi a ??? :biggrin:

Murgesha
07-05-11, 22:04
Qka keni keshtu me ekipe mos po ju mungon trajneri,per ushtrime,,:biggrin:

Jo more ne veq llaf po bajme :biggrin:

Murgesha
07-05-11, 22:06
Po them oi.... Murgesh , nje fjal ce e thoim tek ne.... inshall-llah nuk ja ka pi sora mend , e me em trokit en der... se tybe.... mall ka me e pas gjith ckafen.... e per ekip as ce ka me i shku mendia kurr ma :biggrin::tongue:


Valla seshte Dardania si dikur (po mendoj shum nga dreqnit e par qe jan sjell ksajde nuk jan me ose kan nderru nik e pamje) se skishe guxu mi shkru keto fjal hiq :wink:

Qika^Me^Kule
07-05-11, 22:13
Valla seshte Dardania si dikur (po mendoj shum nga dreqnit e par qe jan sjell ksajde nuk jan me ose kan nderru nik e pamje) se skishe guxu mi shkru keto fjal hiq :wink:


PO thue aaa ?? jo bre kuhs guxue em mu ndi mua moi.... :tongue:


Ne fakte.... kur lexoi postime te viteve 2004 e deri vitet e fundit ... vertet shum shkrime te kendshme kam lexu , me plote sens humori , e tani fakt ce shum ka ndryshime , po ndoshta edhe ka mundesi te i ndroin nick/frizurat moi.... se edhe ata po ecin me kohen tash :biggrin:

Dhasht zoti ce jemi tek rubrika e thashethemeve dhe asgje serioze nuk mundet me cen ketu...!

Murgesha
07-05-11, 22:19
PO thue aaa ?? jo bre kuhs guxue em mu ndi mua moi.... :tongue:


Ne fakte.... kur lexoi postime te viteve 2004 e deri vitet e fundit ... vertet shum shkrime te kendshme kam lexu , me plote sens humori , e tani fakt ce shum ka ndryshime , po ndoshta edhe ka mundesi te i ndroin nick/frizurat moi.... se edhe ata po ecin me kohen tash :biggrin:

Dhasht zoti ce jemi tek rubrika e thashethemeve dhe asgje serioze nuk mundet me cen ketu...!

Ha,hahaahahahahahah po te thashethemet jemi moj :wink:

Qika^Me^Kule
07-05-11, 22:21
Ha,hahaahahahahahah po te thashethemet jemi moj :wink:

Po e di moi.....:biggrin: vetem po them shyqyr ce s'po ju ben rep... te kuq me dergu se moti me kinsin dergu ndoi selam :biggrin: