PDA

View Full Version : Kujdes Fotot nga Shejtonka!!!!!


Murgesha
03-10-04, 22:58
Kur tė ēkyqeni nga forumi merrni fotot me vete.
Ska faj as Shejtonka qė po i merr fotot e juaja, se ju po i harroni kah mos.
Pėr mos me ja u marrė era Shejtonka i ka ra nė fije. Po i merr pėr vete dhe po i ruan me kujdesin mė tė madh.
Si me qenė tė vetat.

ShEjToNkA
03-10-04, 23:31
Murgeshaaaaaaaa :twisted: sė pari tė pershėndes dhe tė pergėzoi per temėn!

Ėshtė temė mjaftė e qėlluar , ėshtė deshtė mė moti tė hapni kėtė temė se bukur shumė jam ka vuajė nga vjedhjet e juaja qė po mė bėni. :shock:
Te themė tė drejtėn , ka kohė qė kam deshtė tė ankohėm nė kėtė drejtim, ama disi mė vinte keq tė ankohėm se isha pak e re nė kėtė shtėpi, dhe thoja se s'do mė besoin, se jamė ka pėrballėna me kėtė qėshtje. :roll:
T'iu themė edhe njė gjė Fotot qė po mė vidhėn janė tė shumta sa qė as nė shtėpi s'di qė mė kan mbetė krejt edhe 2-3-6-9-20 Foto, mirėpo shpersoi se njė ditė do tė m'i ktheni ama dijeni se shtrenjėt ka me iu kushtu kėto huazime :twisted: :twisted: :twisted:

Tashė s'mė mbetėt asgjė vetėm t'iu pershndes dhe tė pergėzoi per temėn :twisted: :twisted:

SP. A u lodhe hiqq allahille deri e hape kėtė temė hahahahahahahaahhha

turisti
03-10-04, 23:34
Pershendetje per temen e hapur dhe autorin e saj.
Une mendoj se me rendesi eshte qe Shejtonka nuk mundet neve me na marre,a fotot,hahahahahahahahahahaha..... :wink:

Murgesha
03-10-04, 23:37
Jo moj ēfarė tė lodhuri. Unė deshta ta dijė se ēka po ndodhė nė realitet.
Mbasi tani e paskėt spjeguar kėtė gjė, me tė thėnė tė drejtėn po mė vjen shumė keq pėr fotot tuaja.
Sis si tė duash me ba edhe ti ankesė se Shejtonka po na i vjedh fotot urdhėro kėtė email [email protected] dhe ankohu.
shpresojmė se Shetjonka do tė marrė dėnimin e merituar.

ShEjToNkA
03-10-04, 23:40
Volla sis tė flm pėr kėtė drejtim qė mė keni udhėzuar.
Edhe me kėtė rrugė du mu ndis tek ata tė [email protected] Edhe du me iu tregu se Genta apo ajo Murgesha e disa aty per rrethė janė ka e bėjnė vjedhėjn e Fotove tė mia. :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
03-10-04, 23:43
Volla sis tė flm pėr kėtė drejtim qė mė keni udhėzuar.
Edhe me kėtė rrugė du mu ndis tek ata tė [email protected] Edhe du me iu tregu se Genta apo ajo Murgesha e disa aty per rrethė janė ka e bėjnė vjedhėjn e Fotove tė mia. :lol: :lol: :lol: :lol:

Unė a???
Nc nc nc ncncncncncnnccnncncncuuuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkk.

Luana
03-10-04, 23:45
hey ty qe spo ban zo shume ne msn , mos ma ke vjedhe edhe foton time a :shock: kqyre mos e qit ne megdan se po tremben populli e tani ikun nga forumi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
03-10-04, 23:47
Volla sis tė flm pėr kėtė drejtim qė mė keni udhėzuar.
Edhe me kėtė rrugė du mu ndis tek ata tė [email protected] Edhe du me iu tregu se Genta apo ajo Murgesha e disa aty per rrethė janė ka e bėjnė vjedhėjn e Fotove tė mia. :lol: :lol: :lol: :lol:

Khuuuuuuuuu sa kesh qetesu pak, kjo prap, gjoja po vjedhsha un foto a???
po hec e mos u nervozo me ket Shejtonk! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted:

ShEjToNkA
04-10-04, 00:04
Po de Gentaaaaaaaaaa :twisted: s'ke fajė pa u nėrvozu me kėtė Murgeshėn se ta lenė fajin kom e n'dorė.
Qy ti niher kinse Genta po vidhka Foto , qa s'ndinė njeriiiiiiiiiiiiiiiiii :roll: :lol: :lol:

Gentiana
04-10-04, 16:53
Po de Gentaaaaaaaaaa :twisted: s'ke fajė pa u nėrvozu me kėtė Murgeshėn se ta lenė fajin kom e n'dorė.
Qy ti niher kinse Genta po vidhka Foto , qa s'ndinė njeriiiiiiiiiiiiiiiiii :roll: :lol: :lol:

http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/118.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/119.gif

Honesty^uk.
05-10-04, 00:34
o ti shejtan mos na i vjedh me fotot tona por merre tendenhttp://www.willrich.supanet.com/spooky/24.gif

ShEjToNkA
05-10-04, 12:01
Honesty^Uk ,s'jamė morė unė ka i vidhi fotot e juaja ,perkudnrazi ju jeni ata qė po mi merni fotot :twisted:
Edhe e dyta me kėnqesi do e merja kėtė foto vetėm e vetėm qė ėshtė propozim i juaji ama be s'po m'i pėrhstet Nick:ut , se kjo po duket si dic tjertėr e unė mos gabofsha jamė si ShEjToNkA :lol: :lol: :lol:

Diana007
06-09-05, 13:58
:roll: Nuk po dihet kush kujt po ja vjedh foto :lol: :lol: :lol: :P