PDA

View Full Version : Keni ndegjuare se jehona Eshte fejuar ani me kend!!!!


lazdrani
06-03-04, 00:37
Me Genten :lol: :lol: :lol:

Murgesha
06-03-04, 11:54
Une sapo degjova!!!!!! :shock: :shock:
Megjithate te dyjave ju u roj shendet e lumturi ne jet :lol: :lol:

Gentiana
06-03-04, 14:11
Flm Murgesha. Lazdran meqe e bane te thenme pse more nuk na urove fejesen, ncncncnc. Ju pershendes, dhe kalofshit bukur.
Genta

Barbaroza
06-03-04, 14:49
Urime Genta dhe Jehona,ju prifte e mbara ne cdo hap te jetes e u trashegofshi :D

anna
06-03-04, 16:43
a paska dal ligji a :?: :!: :lol: :lol: :lol: nejse per hajr fejesen .....

Murgesha
07-03-04, 00:34
Po anna ka dale ligji. Ti a po gezohesh hiq. Hej per mos met shku shoqja te burri fejov ti me te, qka po don ma mire..... :lol: :lol:

Barbaroza
07-03-04, 11:54
Nuk e di kush po i ben publike martesat tona!!! Po me duket se ne forum e kemi nje spiun te rrezikshem.Nese e zbulon dikush,le te me lajmeroje mua,pasi jam moderatore ia tregoj qejfin :wink:

anna
07-03-04, 15:38
HAHAHAH :lol: :lol: O BARBAROZA PO MU DOKET SE SPIUNI ESHTE LAZDRANI POR PO MENDOJ SE E KA EDHE NJE BASHKPUNTOR ....... THIRRE GENTEN SE AJO ESHTE E CIAS DHE E ZBULON MENJEHER BASHKPUNTORIN :wink: :wink:

Barbaroza
08-03-04, 13:34
Jo bre une nuk mendoj se eshte Lazdrani spiun,dikush tjeter eshte ne forum spiun dhe me duket se jane femra :wink:

BlertaB
09-03-04, 15:19
lazdrani kush te ka informuar ty aq mir bre se Jehna asht fejuar me Genten :roll: :roll: :roll:
qka nuk po shpif edhe ti lazdan pernime lazdran ishe more ty sdi qka te koft .
Po mir de une i uroj Jehones fejesen me gentenjet te gajt e te lumtur e ishalla tash se shpeji martohene na bejn nje darsem te madhe e i thirrin te gjith antaret e forumit ne darsmen e tyre.
Pershendes lazdranin se asht me te vertet i mrekullushem ather Genten,Jehonen,Murgeshen e keshtu me radh te gjith. 8) 8)

Gentiana
23-03-04, 14:15
Me Genten :lol: :lol: :lol:

Keni degjuar edhe nje gje, jemi nda prap,se ajo me ka tradhtuar ani me kend: Me Lazdranin,per kte Jehona nuk po shkruan me ktu,se po i vjen marre mbase edhe mua do tme vinte marre,po prap kemi mbet shoqe te ngushta.

Murgesha shpresoj se do tja falish prap Lazdranit kte gabim,po ja qe un jam kryeforte dhe nuk mundem tja fali Jehones gabimin e ber.

Genta :arrow: :cry: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
23-03-04, 14:43
Ani Lazdrani me thojke mbreme se nuk mundet te flere pa me enderruar, :cry: :cry: :cry:

Jo, jo sdo tja fali :cry: :cry:

Gentiana
23-03-04, 14:46
Murgesha mo sis se ateher me nxan sherri me Lazdranin,mos se thot na ndau Gentiana mbase esht gjeloze. Lazdran po te them qe tani,fajet i ke vet,dhe nuk esht puna e gjelozis,po un naive nuk jam me me tradhtu Jehona dhe un mos me ba ze.

Murgesha
23-03-04, 14:50
Genta mos ke ti dert fare. Nuk je e para qe po me tregon se si eshte Lazdrani ne te vertet, edhe une po e shoh se po flirton me te gjitha vajzat e forumit :cry:

lazdrani
23-03-04, 18:23
:D :D :D Murgesha mos i beso edhe ti gjitheshka kesaj Gentes se vetem po mundohet te na ndaje neve nga gjelozia :D :D :D

Gentiana
23-03-04, 20:28
Murgesha a po e sheh se un prap se prap fajet, po nejse faji gjith ka mbet Jetim,edhe ne kte rast!

O Lazdran un nuk i kam fajet more,se ti me krejt vajzat po flirton,kte e deshmoj edhe vet Murgesha e tani don me mi len fajet mua. :( :evil:

lazdrani
24-03-04, 15:39
Mi marresh te ligat moj Genta :lol: :lol: :lol: :lol:
Ani pse te mos flirtoi moj nuk eshte e ndalushme edhe pastaj mos me te pershendet thua pastaj qe Lazdrani ju ka rrite mendja :wink:

RRUSHI
25-03-04, 00:38
Me te then te drejten Lazdran mu ashtu si thot Genta eshte nuk na le asgje neve te gjorve qe kalojm me ore te tera pran kompjuterit duke kerkuar fatin---pastaj ketu ne forum paraqitesh kinse po mundohesh me me rregulluar me B... e ne anen tjeter ishe takuar disa her vet me te gjat kohes qe ishe ne Kosov-----Por mos e ki problem ket gje se te rregullon RRUSHI ty tash kur te filloj te shpalos te kaluaren tende se qfar djali ke qen dhe qfar ke ber ... :lol:

Barbaroza
25-03-04, 11:02
RRUSHI,nuk ke nevoje ta akuzosh Lazdranin per ta humbur vemendjen nga ajo se cfare djali je ti.Ti je nje avanturier i perkryer dhe ketu s'ka fjale.Merr shembull te Lazdrani si ka shkruar se i mungon shume zemra e tij,ndersa ti... :(

Diana007
06-09-05, 13:41
Me te then te drejten Lazdran mu ashtu si thot Genta eshte nuk na le asgje neve te gjorve qe kalojm me ore te tera pran kompjuterit duke kerkuar fatin---pastaj ketu ne forum paraqitesh kinse po mundohesh me me rregulluar me B... e ne anen tjeter ishe takuar disa her vet me te gjat kohes qe ishe ne Kosov-----Por mos e ki problem ket gje se te rregullon RRUSHI ty tash kur te filloj te shpalos te kaluaren tende se qfar djali ke qen dhe qfar ke ber ... :lol:


:lol: :lol: :lol: :P

Nice_BoY
16-10-05, 23:29
mos ju ka thon Gntiana qe u feju me mu :D

Sy_kaltra
17-10-05, 12:49
mos ju ka thon Gntiana qe u feju me mu :D :twisted: :lol: :lol: :lol:

Nice_BoY
17-10-05, 21:04
mos ju ka thon Gntiana qe u feju me mu :D :twisted: :lol: :lol: :lol:

Sy_Kaltra mos u tut llokume se Besen ty ta kum dhan :wink:

Gentiana
17-10-05, 21:06
mos ju ka thon Gntiana qe u feju me mu :D


:shock: :shock: :shock:

Nice_BoY
17-10-05, 21:16
mos ju ka thon Gntiana qe u feju me mu :D


:shock: :shock: :shock:Gentiana mos i hap syt se boll i madh jam djal kapetan jam :D :D :D pyete Sy_kaltra te kallxon :wink: