PDA

View Full Version : Ngushellime


Dreni30
25-04-05, 12:00
E hapi kete teme pasi qe mbreme ju ka ndodhur nje e keqe Ulliksit e Murgeshes.

Me te vertet po me vjen keq dhe po e ni veten si borgjeli pasi qe mora vesh e me duhet patjeter te shkoj me i ngushellu.
Mbreme ju ka hy dhelpna ne kotec dhe jav ka marr te gjitha pulat po du me thane sa i ka hanger e sa tjera i ka qit ne male.

Dhe mora vesh se kur ishin dale Ulliksi dhe Murgesha me pa ishin habit krejt dhe kishin marr malin duke menduar se do ti shpetojn bile disa pula.
Keshtu qe ju kishte hup edhe kontakti ne mes veti edhe tere naten pa gjum edhe pa pula, keq boll e per kete ju kisha lutur qe te bashkohemi dhe ti vizitojme.
Ai ndoshta edhe nuk jane ardh hala ne shpi, por sidoqofte ne duhet te i vizitojme dhe te ju themi se me te vertet po na vjen keq per rastin e ndodhur.

Murgesha
25-04-05, 18:27
E hapi kete teme pasi qe mbreme ju ka ndodhur nje e keqe Ulliksit e Murgeshes.

Me te vertet po me vjen keq dhe po e ni veten si borgjeli pasi qe mora vesh e me duhet patjeter te shkoj me i ngushellu.
Mbreme ju ka hy dhelpna ne kotec dhe jav ka marr te gjitha pulat po du me thane sa i ka hanger e sa tjera i ka qit ne male.

Dhe mora vesh se kur ishin dale Ulliksi dhe Murgesha me pa ishin habit krejt dhe kishin marr malin duke menduar se do ti shpetojn bile disa pula.
Keshtu qe ju kishte hup edhe kontakti ne mes veti edhe tere naten pa gjum edhe pa pula, keq boll e per kete ju kisha lutur qe te bashkohemi dhe ti vizitojme.
Ai ndoshta edhe nuk jane ardh hala ne shpi, por sidoqofte ne duhet te i vizitojme dhe te ju themi se me te vertet po na vjen keq per rastin e ndodhur.O Dreni na i marrshė tė ligat e pulave dhe tonat.
Pse a u ba nami pėr disa copė pulė qė na i hėngėr dhelpra a???
Ne para ca ditėsh dhamė dhuratė njė kofer para e ju po na e bani gajlen pėr pula.
Phaaaahahaahahahahahaahahahahahahahaha

Gentiana
25-04-05, 21:20
http://www.cosgan.de/images/smilie/traurig/k055.gif
Ngushellime Murgesha.

ShEjToNkA
25-04-05, 21:53
Njė letėr ngushlluese dėrguar Uliksit & Murgeshės. :lol: :lol: :( :wink:

I nderuari Uliksi & e nderuara Murgesha , me rastinė e ndodhisė sė mbrėshme pranoni ngushllimet e mia tė sinqerta.
Kur mora lajmin e hidhdurė se Dheplra iu kishte ra pulave ,besmoni se e mora shumė afėrė zemre dhe sotė tėrė dintė as gjumi s'mė mori.
Por sotė sėrishė pas ndėgjova se bilem ju jeni takuar dhe tashė mė jeni bashkė, ajo le tė mbetė e kaluarė dhe e harruar.

Shėndoshė ju, e mos u mėrzitėni. :wink:

Murgesha
25-04-05, 22:33
http://www.cosgan.de/images/smilie/traurig/k055.gif
Ngushellime Murgesha.


Hajt moj Genta edhe ti na i marrsh tė ligat e pulav dhe tonat. :wink:

Murgesha
25-04-05, 22:36
Njė letėr ngushlluese dėrguar Uliksit & Murgeshės. :lol: :lol: :( :wink:

I nderuari Uliksi & e nderuara Murgesha , me rastinė e ndodhisė sė mbrėshme pranoni ngushllimet e mia tė sinqerta.
Kur mora lajmin e hidhdurė se Dheplra iu kishte ra pulave ,besmoni se e mora shumė afėrė zemre dhe sotė tėrė dintė as gjumi s'mė mori.
Por sotė sėrishė pas ndėgjova se bilem ju jeni takuar dhe tashė mė jeni bashkė, ajo le tė mbetė e kaluarė dhe e harruar.

Shėndoshė ju, e mos u mėrzitėni. :wink:

Shejtonka tė falėnderojmė pėr kėtė kartė qė paske marrė mundin me na e shkru.
Na bėre moj merak qė hiq spaske sot gjithė ditėn, e kur kemi parasysh se ti natėn ashtu kėshtu nuk fle fare, atėherė tė shprehmi ngushėllime me ishalla na i merr tė ligat e pulav edhe natėn, dhe vazhdon pagjumėsia edhe nesėr pėr ty.
Me nderime dhe Rrespekt pėr ty.
Uliksi dhe Murgesha tė cilėt pėr momentin po qėndrojnė pėr njė vizitė disa ditėshe nė Bahama.

halla e madhe
25-04-05, 22:38
Hajtni me hallen, mbasi pasket shpetu juve pa ju marr dhelpna, mire forte...qyyyyy :wink: :lol:

Reana
25-04-05, 22:38
http://www.cosgan.de/images/smilie/traurig/k055.gif
Ngushellime Murgesha.


Hajt moj Genta edhe ti na i marrsh tė ligat e pulav dhe tonat. :wink:

Murgesha, mos u merzit moter, ti dergoj disa pula te reja me modifikime gjenetike, dhe kur vjen dhelpera, e hane dhelperen ato :wink: :wink: :wink:

Murgesha
25-04-05, 22:44
Murgesha, mos u merzit moter, ti dergoj disa pula te reja me modifikime gjenetike, dhe kur vjen dhelpera, e hane dhelperen ato :wink: :wink: :wink:

Super po bajka Reana, a mos keni farė tė pulav qė i hanė Shejtonkėn dhe Drenin kur tė vijnė me na pa kinse pėr ato pula qė na i ka hongėr dhelpra..
Jo qė nuk jam mikpritėse, por kėta e bėnė kėtė propagandė kinse me pas shkas me ardhė tek ne.
Kanė ndėgjuar qė e kemi mobiluar srish shtėpinė e po ploasin prej zilisė me ēfarė mobile kemi blerė. :wink:

Murgesha
25-04-05, 22:46
Hajtni me hallen, mbasi pasket shpetu juve pa ju marr dhelpna, mire forte...qyyyyy :wink: :lol:

Po moj Hallė flm pėr ngushėllime.
Po ku ka bahet edhe dami oj hallė.
Ēka ta merr mendja pse ska shku te Dreni dhe Shejtonka me ju hangėr Qurat???
Se nuk kanė oj Hallushe.

Reana
25-04-05, 22:50
Super po bajka Reana, a mos keni farė tė pulav qė i hanė Shejtonkėn dhe Drenin kur tė vijnė me na pa kinse pėr ato pula qė na i ka hongėr dhelpra..
Jo qė nuk jam mikpritėse, por kėta e bėnė kėtė propagandė kinse me pas shkas me ardhė tek ne.
Kanė ndėgjuar qė e kemi mobiluar srish shtėpinė e po ploasin prej zilisė me ēfarė mobile kemi blerė. :wink:

a bre po me dhimet Shejtonka se eshte ENGJULL ne "disguise", keshtuqe smuj me ta plotesu deshiren....
po mos u merzit ti se keto pulat e reja qe du me ti dergu, e hane edhe ujkun, se le me dhelperen :wink:

Murgesha
25-04-05, 22:55
a bre po me dhimet Shejtonka se eshte ENGJULL ne "disguise", keshtuqe smuj me ta plotesu deshiren....
po mos u merzit ti se keto pulat e reja qe du me ti dergu, e hane edhe ujkun, se le me dhelperen :wink:


Kur e hajnė Ujkun paskan me ju dalė hakesh edhe Drenit tė Dreqnaftė dhe Engjėllushės shejtanizuese. :lol: Flm motro.

Gentiana
25-04-05, 22:59
a bre po me dhimet Shejtonka se eshte ENGJULL ne "disguise", keshtuqe smuj me ta plotesu deshiren....
po mos u merzit ti se keto pulat e reja qe du me ti dergu, e hane edhe ujkun, se le me dhelperen :wink:


Kur e hajnė Ujkun paskan me ju dalė hakesh edhe Drenit tė Dreqnaftė dhe Engjėllushės shejtanizuese. :lol: Flm motro.

http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif

Dreni30
25-04-05, 23:18
Super po bajka Reana, a mos keni farė tė pulav qė i hanė Shejtonkėn dhe Drenin kur tė vijnė me na pa kinse pėr ato pula qė na i ka hongėr dhelpra..
Jo qė nuk jam mikpritėse, por kėta e bėnė kėtė propagandė kinse me pas shkas me ardhė tek ne.
Kanė ndėgjuar qė e kemi mobiluar srish shtėpinė e po ploasin prej zilisė me ēfarė mobile kemi blerė. :wink:

a bre po me dhimet Shejtonka se eshte ENGJULL ne "disguise", keshtuqe smuj me ta plotesu deshiren....
po mos u merzit ti se keto pulat e reja qe du me ti dergu, e hane edhe ujkun, se le me dhelperen :wink:

Valla mjaft plan te mire paske pergatit Reana se po me duket paska me i hanger dreqi edhe ulliksin dhae Murgeshen.
Plan me vend Kur te shkojne ne mbremje me i mbyll pulat paskan me mbet pa koke prej atyre pulave tua. Kur te afrohen me mbyll deren.

Murgesha
25-04-05, 23:21
Valla mjaft plan te mire paske pergatit Reana se po me duket paska me i hanger dreqi edhe ulliksin dhae Murgeshen.
Plan me vend Kur te shkojne ne mbremje me i mbyll pulat paskan me mbet pa koke prej atyre pulave tua. Kur te afrohen me mbyll deren.

Ti Dreni a krejt pėrqart po flet a???
Ku ke pa more Mbret dhe Mbretėsresh me shku me mshelė koqakin e pulave.
Ncncncncnnccncncn. :roll: :roll: :roll:

Reana
25-04-05, 23:24
Valla mjaft plan te mire paske pergatit Reana se po me duket paska me i hanger dreqi edhe ulliksin dhae Murgeshen.
Plan me vend Kur te shkojne ne mbremje me i mbyll pulat paskan me mbet pa koke prej atyre pulave tua. Kur te afrohen me mbyll deren.

Ti Dreni a krejt pėrqart po flet a???
Ku ke pa more Mbret dhe Mbretėsresh me shku me mshelė koqakin e pulave.
Ncncncncnnccncncn. :roll: :roll: :roll:

ashtu Murgesha...
ka harru se tjeterkush e mbyll kotecin e pulave ne mbreterine tuaj!

Dreni30
25-04-05, 23:39
Valla mjaft plan te mire paske pergatit Reana se po me duket paska me i hanger dreqi edhe ulliksin dhae Murgeshen.
Plan me vend Kur te shkojne ne mbremje me i mbyll pulat paskan me mbet pa koke prej atyre pulave tua. Kur te afrohen me mbyll deren.

Ti Dreni a krejt pėrqart po flet a???
Ku ke pa more Mbret dhe Mbretėsresh me shku me mshelė koqakin e pulave.
Ncncncncnnccncncn. :roll: :roll: :roll:

ashtu Murgesha...
ka harru se tjeterkush e mbyll kotecin e pulave ne mbreterine tuaj!

O une e di se keta jan mbreter e nuk shkojne me i mshel pulat, por nje vizite ju mjafton qe perqef shkojne aty pari e i kshyrin edhe shkoi koka apo punetori harron si mbreme.

uliksi31
26-04-05, 05:03
Qy,qy po a gjith ket zhurme per pula tona e paski bere a :?: Po ne na erdhen pulat te reja,kineze, me pupla te mendafshit. Ani edhe do gjela te vegjel po cka ishin ata, ne sy po te kcejshin.Ata do ti mbrojn pulat,skemi nevoj as per roje me.
Qyre ju dy,cifti # 2 apo 3,4,5.Ju kombinimi; nalet-insan,neve jemi ne Bahamas edhe mos na e prishni qetsin,ani per pula.Agaghahgaghagha.
Hec Murgeshe se po pret per neve; Royal Yacht, kena me shkua per darke ne Virgin Islands. :wink:

Diana007
26-04-05, 07:48
Uh ju paqin marr te lihat ho , mos u merzitni per pula qy edhe ju un kishe qfar ngushllime jan ka bohen ketu keta per pula :evil:

Hajt bre mos bani gajle te pulave vetem kaloni siq esht me se mir atje Bahamas ( vense mu kan un atje :cry: ) se un shkoj i kyri ndonjeher keto qka kan mbet :wink:

florian
26-04-05, 18:18
http://thumbs.photo.net/photo/3305562-sm.jpg

turisti
27-04-05, 08:01
Ngushllimet e mija. :cry:

Kercovari
27-04-05, 08:25
Ngushllimet e mija. :cry:

Nuk i kan Cofe Pulat Jo!

http://www.munlv.nrw.de/sites/arbeitsbereiche/verbraucherschutz/echt_bio/images/huehnerherde.jpg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uliksi jasht orarit punes. :lol: :lol: :lol:

turisti
27-04-05, 08:38
Ngushllimet e mija. :cry:

Nuk i kan Cofe Pulat Jo!

http://www.munlv.nrw.de/sites/arbeitsbereiche/verbraucherschutz/echt_bio/images/huehnerherde.jpg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uliksi jasht orarit punes. :lol: :lol: :lol:

Papapapapapapaap,nuk eshte lehte te jesh "pulaxhi",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah. :wink:

Diana007
27-04-05, 08:52
Ngushllimet e mija. :cry:

Nuk i kan Cofe Pulat Jo!

http://www.munlv.nrw.de/sites/arbeitsbereiche/verbraucherschutz/echt_bio/images/huehnerherde.jpg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uliksi jasht orarit punes. :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

uliksi31
27-04-05, 13:15
Ngushllimet e mija. :cry:

Nuk i kan Cofe Pulat Jo!

http://www.munlv.nrw.de/sites/arbeitsbereiche/verbraucherschutz/echt_bio/images/huehnerherde.jpg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uliksi jasht orarit punes. :lol: :lol: :lol:

Pse nuk i fotografove edhe pulat tjera.Tani shpezet dhe shtazet exotike.Te nevoiten 3 dite te fotografojsh.Ahahahahahahaha

ShEjToNkA
27-04-05, 16:16
Ngushllimet e mija. :cry:

Nuk i kan Cofe Pulat Jo!

http://www.munlv.nrw.de/sites/arbeitsbereiche/verbraucherschutz/echt_bio/images/huehnerherde.jpg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uliksi jasht orarit punes. :lol: :lol: :lol:

Pse nuk i fotografove edhe pulat tjera.Tani shpezet dhe shtazet exotike.Te nevoiten 3 dite te fotografojsh.Ahahahahahahaha


Aqq shumė kohė pėr tė fotografuar aa?????? :shock:
Phaa po sa kohen po ua merrkan pėr m'u kujdes pėr too!!!! :roll: :roll:

SP. E Murgesha ku paska qenė kur ti ishe duke ju shkep ushimė pulave???
Duke i mbledhurė vezėt aa??????? :roll: :lol: :lol:

uliksi31
27-04-05, 16:27
Ngushllimet e mija. :cry:

Nuk i kan Cofe Pulat Jo!

http://www.munlv.nrw.de/sites/arbeitsbereiche/verbraucherschutz/echt_bio/images/huehnerherde.jpg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uliksi jasht orarit punes. :lol: :lol: :lol:

Shejtonke, kur jemi ne ranch merrem me pula e me gjela.Kur jemi ne fronin mbretror, at'her me pune mbretrore.Kercovarin e kemi ze dhenes te mbretris.Vetem ai ka autoritet me qit fotot ne ranch.Ahahahahaha

ShEjToNkA
27-04-05, 16:30
Shejtonke, kur jemi ne ranch merrem me pula e me gjela.Kur jemi ne fronin mbretror, at'her me pune mbretrore.Kercovarin e kemi ze dhenes te mbretris.Vetem ai ka autoritet me qit fotot ne ranch.AhahahahahaPse be Uliksi ,po ia bėnė qejfin ndėr syy???? :twisted:

Por pak me heret me konataktove ,the ceke: " Se duhemi ta padisim pėr atė foto qė ka publikuar pa marė fare lejen tonė"

E tani thua kėto fjalė!!! :roll: :roll: :roll:

uliksi31
27-04-05, 16:34
Shejtonke, kur jemi ne ranch merrem me pula e me gjela.Kur jemi ne fronin mbretror, at'her me pune mbretrore.Kercovarin e kemi ze dhenes te mbretris.Vetem ai ka autoritet me qit fotot ne ranch.AhahahahahaPse be Uliksi ,po ia bėnė qejfin ndėr syy???? :twisted:

Por pak me heret me konataktove ,the ceke: " Se duhemi ta padisim pėr atė foto qė ka publikuar pa marė fare lejen tonė"

E tani thua kėto fjalė!!! :roll: :roll: :roll:

E po Murgesha me luti.Tha e ka vellacko.Tani ne e propozuam ze dhenes.
A edhe ti po shpejt me qite bre.Ju naletat nuk dini ta mbani fjalen.Kot po mundohet dreni me te bo insan.Ahgaghahgaahgahghgahgaha

ShEjToNkA
27-04-05, 16:39
E po Murgesha me luti.Tha e ka vellacko.Tani ne e propozuam ze dhenes.
A edhe ti po shpejt me qite bre.Ju naletat nuk dini ta mbani fjalen.Kot po mundohet dreni me te bo insan.Ahgaghahgaahgahghgahgaha


Juu lutėm Uliksiiiiii.......!!!

Mos folni fjalė boshe ,kur nuk qėndrojnė fare ashtu!!!! :wink:
Por Murgeshaaa , m'i tha tė njejta fjalė ,por jo si kėto tė fundit por si tė parat kur tė citova Ty.

C'keni ju qė kėtu shpreheni ndyshe ndėrsa nga unė kėrkoni ta padisim??!!!
Nuk ju kuptojė mė nė fund a, ndoshta e keni nga mėrzija e pulave :lol: :lol: por se di, unė thjeshtė s'po ju kuptojė :roll: :roll:

ShEjToNkA
27-04-05, 16:40
Po se edhe njė harrovaaaaa....

Nuk ėshtė puna qė neve nuk dijmė ta mbajmė fjalen ,por fundja vetė kėrkuat qė kėtė tė fillojė sa mė parė nė mėndyrė tė tėrthortė :wink: :lol: :lol: :twisted:

Dreni30
27-04-05, 16:46
Ngushllimet e mija. :cry:

Nuk i kan Cofe Pulat Jo!

http://www.munlv.nrw.de/sites/arbeitsbereiche/verbraucherschutz/echt_bio/images/huehnerherde.jpg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uliksi jasht orarit punes. :lol: :lol: :lol:

Shejtonke, kur jemi ne ranch merrem me pula e me gjela.Kur jemi ne fronin mbretror, at'her me pune mbretrore.Kercovarin e kemi ze dhenes te mbretris.Vetem ai ka autoritet me qit fotot ne ranch.Ahahahahaha


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: bash po me vjen cudi, se une mora vesh qe mbreterit nuk i kshyrin pulat more.

ShEjToNkA
27-04-05, 16:53
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: bash po me vjen cudi, se une mora vesh qe mbreterit nuk i kshyrin pulat more.


Dreni fjalve tė Uliksit & Murgeshės ,po ju beson a :wink: ?????????????????????????????????? :roll: :roll:

PO pse nuk kujdesimi ne pėr pula kėta pooo volla edhe mirė bilee ,edhe pse Mbretė / Mbretreshė. :lol: :lol: :lol:

uliksi31
27-04-05, 16:56
Une edhe nji here po ju perseris.Na kohen e lire e kalojm ne ranch.Ketu kemi knaqsin shpirtore.Jo se na interesojn pulat per tu pasuruar por si hobi e kemi.Pra edhe pulat hyjn ne mbretrin ton.Ahahahahahahahaa

ShEjToNkA
27-04-05, 16:59
Une edhe nji here po ju perseris.Na kohen e lire e kalojm ne ranch.Ketu kemi knaqsin shpirtore.Jo se na interesojn pulat per tu pasuruar por si hobi e kemi.Pra edhe pulat hyjn ne mbretrin ton.Ahahahahahahahaa


Pulat nė mbretėri hgaghaghaghhaaghaghaghahgahgaghagaghaghhagahgaghgh ghaahghagaghaghghaaghaghaghaghaghagh

O kopa duke qeshė :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa shifi be Dreni ,deri tani mė thanė se duhet paditur Kėrcovare ,pėr kėtė foto tė publikuar e tani shtiren se asgjė dhe si hobii i kanė aghaghghaaghaghaghaghaghaghaghaghahgha

uliksi31
27-04-05, 17:04
Po ai ne foto nuk eshte Uliksi,por sherbtori yne.Se Uliksin hala se ka pa Kercovari.Me Murgeshen eshte takuar nje here me duket.Ai e ka te caktuer deri ku mundet me hy.Sekret Service po kujton ti se han bari.Ahahahahahahaha

ShEjToNkA
27-04-05, 17:07
Po ai ne foto nuk eshte Uliksi,por sherbtori yne.Se Uliksin hala se ka pa Kercovari.Me Murgeshen eshte takuar nje here me duket.Ai e ka te caktuer deri ku mundet me hy.Sekret Service po kujton ti se han bari.AhahahahahahahaJo bari jo por koncentrat tė pulave :lol: :lol: :lol:

Pse be Uliksi ,me fjalėn tėndė po bije nė kundėrshtim????
Kur deri ,tani dhe se e ka vllaqko e jemi familje dhe ka autoritet vetėm ai me publiku foto e tani thua se nuk jeni takuarė kurrė njėherė!!! :roll: :roll:

Dreni30
27-04-05, 17:10
Une edhe nji here po ju perseris.Na kohen e lire e kalojm ne ranch.Ketu kemi knaqsin shpirtore.Jo se na interesojn pulat per tu pasuruar por si hobi e kemi.Pra edhe pulat hyjn ne mbretrin ton.Ahahahahahahahaa


Pulat nė mbretėri hgaghaghaghhaaghaghaghahgahgaghagaghaghhagahgaghgh ghaahghagaghaghghaaghaghaghaghaghagh

O kopa duke qeshė :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa shifi be Dreni ,deri tani mė thanė se duhet paditur Kėrcovare ,pėr kėtė foto tė publikuar e tani shtiren se asgjė dhe si hobii i kanė aghaghghaaghaghaghaghaghaghaghaghahgha


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

o brit me ran duke qesh. Oj Shejtonka une i kam dite keto pune, por e kam prit momentin qe ata te tregojne vete, :lol: :lol: dhe ja se si erdhi koha e u deklarua Ulliksi vete, Une e kam gjujt heret grepin me e zan peshkun hahahahahahaahahahaahahah.

ShEjToNkA
27-04-05, 17:13
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

o brit me ran duke qesh. Oj Shejtonka une i kam dite keto pune, por e kam prit momentin qe ata te tregojne vete, :lol: :lol: dhe ja se si erdhi koha e u deklarua Ulliksi vete, Une e kam gjujt heret grepin me e zan peshkun hahahahahahaahahahaahahah.


Dreni ,britė na shkunė sotė e hajtė :lol: :lol: :lol: :lol:

Phaa ,po e shefė tani hyrė fjalė ka dole ,thojnė njė fjalė, por kotė. Po mundohet Uliski tė justifikohet pėr vetė deklarime por vonė :lol: :lol: :lol:

uliksi31
27-04-05, 17:18
Ishalla Mbretresha e ka krye qat intervist me gazetar, E po vjen sa me shpejt e po tju fshi dyve bashke.Qe as mjeket ton mretror sdo tju ndihmojn.Jo po ju po lypni bela.Ahahahahahahahaha

Dreni30
27-04-05, 17:22
Ishalla Mbretresha e ka krye qat intervist me gazetar, E po vjen sa me shpejt e po tju fshi dyve bashke.Qe as mjeket ton mretror sdo tju ndihmojn.Jo po ju po lypni bela.Ahahahahahahahaha

O Ulliksi ata mjeket e tu mbretror ne i kemi mesue :lol: :lol: :lol: por mos u lidh shume me ta se te paska marr pusi valllaaaaaaaa. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti po me duket se enderr je duke pare diten e nuk po e din se kush jemi ne Engjujt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
27-04-05, 17:23
Ishalla Mbretresha e ka krye qat intervist me gazetar, E po vjen sa me shpejt e po tju fshi dyve bashke.Qe as mjeket ton mretror sdo tju ndihmojn.Jo po ju po lypni bela.Ahahahahahahahaha

O Ulliksi ata mjeket e tu mbretror ne i kemi mesue :lol: :lol: :lol: por mos u lidh shume me ta se te paska marr pusi valllaaaaaaaa. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti po me duket se enderr je duke pare diten e nuk po e din se kush jemi ne Engjujt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

uliksi31
27-04-05, 17:27
Ishalla Mbretresha e ka krye qat intervist me gazetar, E po vjen sa me shpejt e po tju fshi dyve bashke.Qe as mjeket ton mretror sdo tju ndihmojn.Jo po ju po lypni bela.Ahahahahahahahaha

O Ulliksi ata mjeket e tu mbretror ne i kemi mesue :lol: :lol: :lol: por mos u lidh shume me ta se te paska marr pusi valllaaaaaaaa. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti po me duket se enderr je duke pare diten e nuk po e din se kush jemi ne Engjujt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Cka po cerepitesh ti :evil: Jo mua pusi nuk me merr se jame rrit ne te.Aghahgaghahgaghahgaahga

ShEjToNkA
27-04-05, 17:28
Ishalla Mbretresha e ka krye qat intervist me gazetar, E po vjen sa me shpejt e po tju fshi dyve bashke.Qe as mjeket ton mretror sdo tju ndihmojn.Jo po ju po lypni bela.Ahahahahahahahaha

O Ulliksi ata mjeket e tu mbretror ne i kemi mesue :lol: :lol: :lol: por mos u lidh shume me ta se te paska marr pusi valllaaaaaaaa. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti po me duket se enderr je duke pare diten e nuk po e din se kush jemi ne Engjujt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Cka po cerepitesh ti :evil: Jo mua pusi nuk me merr se jame rrit ne te.Aghahgaghahgaghahgaahga


A mos deshe tė thuash se edhe u plake nė tė??? :lol: :lol: :lol: :lol:GHaghaghaghaghahaaghahaghaghhagahgahgaghaghaghhaga ghaghahgahaghahgahahgaga

Dreni30
27-04-05, 17:31
[quote=uliksi31-jr.]Ishalla Mbretresha e ka krye qat intervist me gazetar, E po vjen sa me shpejt e po tju fshi dyve bashke.Qe as mjeket ton mretror sdo tju ndihmojn.Jo po ju po lypni bela.Ahahahahahahahaha

O Ulliksi ata mjeket e tu mbretror ne i kemi mesue :lol: :lol: :lol: por mos u lidh shume me ta se te paska marr pusi valllaaaaaaaa. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti po me duket se enderr je duke pare diten e nuk po e din se kush jemi ne Engjujt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:[/quote

Cka po cerepitesh ti :evil: Jo mua pusi nuk me merr se jame rrit ne te.Aghahgaghahgaghahgaahga

Per ate ta kam qit grepin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dhe te ka zane shpejt e nuk mujte me i ik.

uliksi31
27-04-05, 17:32
[quote=uliksi31-jr.]Ishalla Mbretresha e ka krye qat intervist me gazetar, E po vjen sa me shpejt e po tju fshi dyve bashke.Qe as mjeket ton mretror sdo tju ndihmojn.Jo po ju po lypni bela.Ahahahahahahahaha

O Ulliksi ata mjeket e tu mbretror ne i kemi mesue :lol: :lol: :lol: por mos u lidh shume me ta se te paska marr pusi valllaaaaaaaa. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti po me duket se enderr je duke pare diten e nuk po e din se kush jemi ne Engjujt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:[/quote

Cka po cerepitesh ti :evil: Jo mua pusi nuk me merr se jame rrit ne te.Aghahgaghahgaghahgaahga

Per ate ta kam qit grepin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dhe te ka zane shpejt e nuk mujte me i ik.

Pse ti Dreni a ne pusa po nxen peshqi a :shock: :shock:

Dreni30
27-04-05, 17:35
[quote=uliksi31-jr.]Ishalla Mbretresha e ka krye qat intervist me gazetar, E po vjen sa me shpejt e po tju fshi dyve bashke.Qe as mjeket ton mretror sdo tju ndihmojn.Jo po ju po lypni bela.Ahahahahahahahaha

O Ulliksi ata mjeket e tu mbretror ne i kemi mesue :lol: :lol: :lol: por mos u lidh shume me ta se te paska marr pusi valllaaaaaaaa. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti po me duket se enderr je duke pare diten e nuk po e din se kush jemi ne Engjujt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:[/quote

Cka po cerepitesh ti :evil: Jo mua pusi nuk me merr se jame rrit ne te.Aghahgaghahgaghahgaahga

Per ate ta kam qit grepin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dhe te ka zane shpejt e nuk mujte me i ik.

Pse ti Dreni a ne pusa po nxen peshqi a :shock: :shock:

Jo more ne pusa por grepi ty te ka lyp hohhhhhhhhhhh. dhe te zuni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

uliksi31
27-04-05, 17:39
Po une nuk jetoj ne fund te pusit more.Por thash se jame rrit me pusa.Ose tuj pi uje pusit. :lol: :lol:

Dreni30
27-04-05, 22:24
Po une nuk jetoj ne fund te pusit more.Por thash se jame rrit me pusa.Ose tuj pi uje pusit. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
28-04-05, 07:33
HHEhehehehehhehehehe o mam deka tuj kesh bre hehheheheheehehhehehehheh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
28-04-05, 18:41
Po de po, as qė kam pritė mė mirė nga Dreni dhe Shejtonka kėto dy ditė sa kam munguar.
Ndasht bile kokan shfry. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
29-04-05, 06:36
Aiiiiiiii ! PO une vone e kam verejt se paskeni ngre dy akpadi,po se edhe per pulat u dashka te denohet dikush si paparac nje histori e re per gjyqesi.
Pulat jan more pjese e kopshtit zoologjik mbreteror qe nuk kan te beje aspak me mbreteri,dhe nuk jan aq sekrete te medha kur kan edhe derra ne ate kopsht,po edhe sherbetor ne kotec te derave bile dhe nje cift te mrekullueshem te cilet une nuk i njoh po i zura ne fotoobjektiv.

Kercovari
29-04-05, 06:50
Aiiiiiiii ! PO une vone e kam verejt se paskeni ngre dy akpadi,po se edhe per pulat u dashka te denohet dikush si paparac nje histori e re per gjyqesi.
Pulat jan more pjese e kopshtit zoologjik mbreteror qe nuk kan te beje aspak me mbreteri,dhe nuk jan aq sekrete te medha kur kan edhe derra ne ate kopsht,po edhe sherbetor ne kotec te derave bile dhe nje cift te mrekullueshem te cilet une nuk i njoh po i zura ne fotoobjektiv.

http://www.bayerischer-wald-ferien.de/schweine.JPG

Shume mbreteri e pasur me te gjitha! :lol: :lol: :lol:

Lulani
12-05-05, 07:07
Po de po, as qė kam pritė mė mirė nga Dreni dhe Shejtonka kėto dy ditė sa kam munguar.
Ndasht bile kokan shfry. :lol: :lol: :lol:

Lumi unė qė t“kam kojshi
Kur t“merzitem ulem e rri,
Pranė PC-sė nė kėtė skemli
Edhe bėjmė llafe me Ty.

Kush e tha e kush e bani
Vallha ky Lulani.

latif
18-05-05, 16:17
Po de po, as qė kam pritė mė mirė nga Dreni dhe Shejtonka kėto dy ditė sa kam munguar.
Ndasht bile kokan shfry. :lol: :lol: :lol:

latif
18-05-05, 16:17
Po de po, as qė kam pritė mė mirė nga Dreni dhe Shejtonka kėto dy ditė sa kam munguar.
Ndasht bile kokan shfry. :lol: :lol: :lol:

laliloli
18-05-05, 19:57
NGUSHELLIMET E MIA TE SINQERTA MURGESHA DHE ULIKSI SHENDOSH JU SE PULAT SHKOJNE E VIJNE .AIIII JU I KENI QEL PULAT E JO ATO JUVE!!!!

laliloli
18-05-05, 19:57
NGUSHELLIMET E MIA TE SINQERTA MURGESHA DHE ULIKSI SHENDOSH JU SE PULAT SHKOJNE E VIJNE .AIIII JU I KENI QEL PULAT E JO ATO JUVE!!!!

Dreni30
30-05-05, 11:52
NGUSHELLIMET E MIA TE SINQERTA MURGESHA DHE ULIKSI SHENDOSH JU SE PULAT SHKOJNE E VIJNE .AIIII JU I KENI QEL PULAT E JO ATO JUVE!!!!

Po valla ne fund te fundit mire ju ke thane laliloli

laliloli
31-05-05, 19:49
NGUSHELLIMET E MIA TE SINQERTA MURGESHA DHE ULIKSI SHENDOSH JU SE PULAT SHKOJNE E VIJNE .AIIII JU I KENI QEL PULAT E JO ATO JUVE!!!!

Po valla ne fund te fundit mire ju ke thane laliloli

DRENI E VEREJTA SE ISHIN MERAKOSUR SHUME PER PULAT E HUMBURA DHE MENDOVA QE TI NGUSHELLOJ PAK ,NDERSA PROPOZIMI IM ESHTE QE TI VIZITOJME NJE DITE DHE SI BAKSHYSH TU QOJME NGA NJE PULE SE PA PULA MURGESHA DHE ULIKSI NUK PO E BEJSHIN VARG

laliloli
09-07-05, 17:15
Nuk u mor vesh athua a i gjeten pulat

uliksi31
09-07-05, 18:48
Nuk u mor vesh athua a i gjeten pulat

Pulat nuk u gjeten.Por ato u mbeten Halles testament,kuptohet mbas qe te vdese.Se per te gjalle vec Murgesha i fsahiu dhent e ja coj burrit te ri.Tha prej tejet ndahna e brej bacave nuk ndahna :lol:

laliloli
09-07-05, 19:31
Nuk u mor vesh athua a i gjeten pulat

Pulat nuk u gjeten.Por ato u mbeten Halles testament,kuptohet mbas qe te vdese.Se per te gjalle vec Murgesha i fsahiu dhent e ja coj burrit te ri.Tha prej tejet ndahna e brej bacave nuk ndahna :lol:

AI halla paska me na kenaq veze ,si dhe embelsira.Bylmetin po na e siguron Murgesha ,ketij dimri nuk do kemi krize

halla e madhe
09-07-05, 19:36
Nuk u mor vesh athua a i gjeten pulat

Pulat nuk u gjeten.Por ato u mbeten Halles testament,kuptohet mbas qe te vdese.Se per te gjalle vec Murgesha i fsahiu dhent e ja coj burrit te ri.Tha prej tejet ndahna e brej bacave nuk ndahna :lol:

AI halla paska me na kenaq veze ,si dhe embelsira.Bylmetin po na e siguron Murgesha ,ketij dimri nuk do kemi krize

Halla po pergaditem kesaj vere te shumezoje pulat,e te shofim me vone si do tja bejem me veze.Sa per embelsira,nuk e ke keq,jame markli n'to,e mi don zemra te gjithat :wink: :lol:

Kercovari
09-07-05, 19:54
Nuk u mor vesh athua a i gjeten pulat

Pulat nuk u gjeten.Por ato u mbeten Halles testament,kuptohet mbas qe te vdese.Se per te gjalle vec Murgesha i fsahiu dhent e ja coj burrit te ri.Tha prej tejet ndahna e brej bacave nuk ndahna :lol:

AI halla paska me na kenaq veze ,si dhe embelsira.Bylmetin po na e siguron Murgesha ,ketij dimri nuk do kemi krize

Halla po pergaditem kesaj vere te shumezoje pulat,e te shofim me vone si do tja bejem me veze.Sa per embelsira,nuk e ke keq,jame markli n'to,e mi don zemra te gjithat :wink: :lol:

Hajde halle se per shumzim te pulave ka inkubatore me vajgurre. :lol: :lol: :lol:

laliloli
09-07-05, 20:24
Nuk u mor vesh athua a i gjeten pulat

Pulat nuk u gjeten.Por ato u mbeten Halles testament,kuptohet mbas qe te vdese.Se per te gjalle vec Murgesha i fsahiu dhent e ja coj burrit te ri.Tha prej tejet ndahna e brej bacave nuk ndahna :lol:

AI halla paska me na kenaq veze ,si dhe embelsira.Bylmetin po na e siguron Murgesha ,ketij dimri nuk do kemi krize

Halla po pergaditem kesaj vere te shumezoje pulat,e te shofim me vone si do tja bejem me veze.Sa per embelsira,nuk e ke keq,jame markli n'to,e mi don zemra te gjithat :wink: :lol:

ai halle mos ke merak se une te ndihmoj .Jam i lindur ne pranvere dhe te tera pulat klluqe qe une i vendoj qelin ,e besoj qe bizmisi do na shkoje mire .E kemi edhe Kerēovarin qe i lidhe e i zgjidhe pulat dhe i kullote .
Ndersa per mjeljen e tyre kujdeset Murgesha se ka pervoje me delet :lol: :lol: :lol: :lol:

lovely
31-07-08, 10:31
E hapi kete teme pasi qe mbreme ju ka ndodhur nje e keqe Ulliksit e Murgeshes.

Me te vertet po me vjen keq dhe po e ni veten si borgjeli pasi qe mora vesh e me duhet patjeter te shkoj me i ngushellu.
Mbreme ju ka hy dhelpna ne kotec dhe jav ka marr te gjitha pulat po du me thane sa i ka hanger e sa tjera i ka qit ne male.

Dhe mora vesh se kur ishin dale Ulliksi dhe Murgesha me pa ishin habit krejt dhe kishin marr malin duke menduar se do ti shpetojn bile disa pula.
Keshtu qe ju kishte hup edhe kontakti ne mes veti edhe tere naten pa gjum edhe pa pula, keq boll e per kete ju kisha lutur qe te bashkohemi dhe ti vizitojme.
Ai ndoshta edhe nuk jane ardh hala ne shpi, por sidoqofte ne duhet te i vizitojme dhe te ju themi se me te vertet po na vjen keq per rastin e ndodhur.


hahahahahahahahahahahahahahahaahhaha

ishalla per xhennet..pak si me vonese veq ma mire kan thane vone se kurr :biggrin: :biggrin:

Murgesha
31-08-08, 15:32
hahahahahahahahahahahahahahahaahhaha

ishalla per xhennet..pak si me vonese veq ma mire kan thane vone se kurr :biggrin: :biggrin:

Oj Lovushkė mirė se paske ardhė me na pa pėr ato pulat e atėherit, se tybe kurr mėrzi ma tė madhe se pėr to skemi pas.

Tash po ta tregoj njė letėr qė ma patėn que ato Pula prej Xhenetit.

Shum i nderuar Ulliks e e nderuamja Murgeshė.

Jeni ka na mungoni pafundėsisht. Pasi dhamė jetėn nė mėnyrė heroike, kur na shqeu Dhelpra me ata dhėmbė aq tė mprehtė ne nuk nxjerrėm asnjė koko prej goje Zoti ynė i Pulave pėr atė heshtje kaq trimėruese na shpėrbleu me xhenetin e amshuar.
Tash ne jetojmė nė xhenet e kėtu kushtet shumė tė mira, nga koncentrati qė po e ham nė vend me e ba njė voe ēdo 24 orė ne e bojmė ēdo orė nga njė. Votė e tona janė shumė tė kėrkuara nė tėrė mbretėrinė e xhenetit, se konsiderohen si voe me prejardhje mbretėrore edhe nga toka. E si shenjėtore qė jemi nė kėtė dyje edhe voet i kemi tė kualitetit mė tė lartė.
Tash jemi ka presim me tė madhe ardhjen e Shejtonit dhe Drenit, qė na patėn hėngėr prej dhelpre e nuk na hėngrėn vet, me i shpėrblyer ashtu siē e kanė bėrė vendin.
Ndėrsa ty Uliks e Murgeshė ju mirėpresim tė na vini, dhe atėherė do tė kompletohet mbretėria jonė ashtu siē i ka hije.

Me nderime Pulat tokėsore tė Uliksit e Murgeshės qė sot janė tė lumtura nė parajsėn qiellore.

ShEjToNkA
31-08-08, 16:45
Akoma s'ju ka kaluar merzija aa??? ehhh, c'tė bėsh , jeta e tillė, humbjet vėshtir harrohen...:frown:SP. ghaghaghaghaghagaghaghaghagaghagh e dynja sa muhabeti ėshtė bėrė asaj kohe. sa dasma sa vdeka, sa humja sa gjetjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:tongue:

Dreni30
16-11-08, 15:01
A u gjet kush kesajde?
Kush i mori pulat dhe rrenoi shtallen??