PDA

View Full Version : pse BARBAROZA shkruan me shkronja te zeze te theksuar???


anna
25-05-04, 15:05
une e di :D :D :D

Vera
25-05-04, 15:08
me ua terheq te gjithve vemendjen qy se ajo eshte ketu per ate hahahah

anna
25-05-04, 15:09
jo jo nuk eshte e vertet :D :D

Vera
25-05-04, 16:05
jo jo nuk eshte e vertet :D :D

eja tash anna mos u be edhe ti si ne at temen tjeter qy tregona ma mos m“na i zgjat veshet shum

Honesty^uk.
25-05-04, 20:44
me ra ne sy me shume :wink:

florian
25-05-04, 21:08
une e di :D :D :D

A MOS A VET E ZEZ E E PASHME :twisted:

Murgesha
25-05-04, 21:27
une e di :D :D :D


Eshte zeshkane dhe adhuron ngjyren e zeze. Per ate shkruan me te zeza :wink:

Barbaroza
26-05-04, 13:21
Akoma nuk e keni marre vesh a :?: :idea:

RRUSHI
26-05-04, 14:55
Mban zi per burrin e par ... :wink:

anna
26-05-04, 15:07
Mban zi per burrin e par ... :wink:


hahahahha jo jo ka lidhje me te sotmin 8) 8)

Murgesha
26-05-04, 15:13
Mban zi per burrin e par ... :wink:


hahahahha jo jo ka lidhje me te sotmin 8) 8)

Pse a paska gjetur tjetrin a???????????????????????????

hana
26-05-04, 16:22
Mban zi per burrin e par ... :wink:


hahahahha jo jo ka lidhje me te sotmin 8) 8)

Pse a paska gjetur tjetrin a???????????????????????????


po moj a hala ske ndegjua a :shock: :shock: :shock:

betimi_15
26-05-04, 16:26
Valla qishtu qi pe zgatni pe teproni po kallzoni .Mos Shkaktoni thirje

RRUSHI
26-05-04, 16:36
Mban zi per burrin e par ... :wink:


hahahahha jo jo ka lidhje me te sotmin 8) 8)

Pse a paska gjetur tjetrin a???????????????????????????
Po sigurisht zonjusha Murgesh per ate gje edhe u nda nga une ... :(

Barbaroza
27-05-04, 08:54
Ah more RRUSHI,sa i pafat kishe qene :( :wink:

anna
27-05-04, 10:01
hahahahaha shume larg jeni nejse pak a shume pergjigjen e dhash :D :D

RRUSHI
27-05-04, 15:45
Ah more RRUSHI,sa i pafat kishe qene :( :wink:


Ate gje edhe une po mendoja , sa dasma sa shpenzimet ... :wink:

betimi_15
27-05-04, 15:54
Rrush a je qu prej sanakut a kuku lugat a .....hahaha :arrow: www.mytnu.com.

mr_beni
27-05-04, 18:25
oj ingjja Barbaroza pse moj po shkrun me shkronja te zeza? hahahhaah

anna
28-05-04, 12:28
oj ingjja Barbaroza pse moj po shkrun me shkronja te zeza? hahahhaah

epo hajde gjeje ti :wink:

Barbaroza
28-05-04, 13:15
Po de mire e ka qika,gjeje vete :wink:

Vera
06-06-04, 21:04
qyqy a ende nuk e keni gjet per cka a :!: :?: hahahah :wink:

anna
07-06-04, 09:49
hahahah vera pse ti e zbulove a :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
07-06-04, 09:57
anna e kam gjet por une nuk po deshiroj te ua them, le te thot ajo vet, ose po i le te tjeret le te mendojn edhe pak :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
07-06-04, 10:09
aha mire de ti mos kallxo se pastaj ...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
10-06-04, 19:27
A te tregoj apo po e gjeni vete qe ta merrni edhe shperblimin e garantuar nga une :?: :wink:

Vera
10-06-04, 19:28
A te tregoj apo po e gjeni vete qe ta merrni edhe shperblimin e garantuar nga une :?: :wink:

barbaroza cfar shperblimi ke pergaditur moj, apo eshte surpriz haaha :lol:

Barbaroza
10-06-04, 19:51
Po e leme surprize Vera :wink:

Murgesha
12-06-04, 18:51
Po e leme surprize Vera :wink:

Shperblimi eshte dy jave ne Turqi, se bashku me Barbarozen.
Dhashte zoti e e gjen naj djale i forumit. :wink:

Honesty^uk.
12-06-04, 19:49
Po e leme surprize Vera :wink:

Shperblimi eshte dy jave ne Turqi, se bashku me Barbarozen.
Dhashte zoti e e gjen naj djale i forumit. :wink::shock: :shock: :shock:
edhe ti keshtu Murgesha :?: :?: :?: :?: :?:

Barbaroza
16-06-04, 13:52
Honesty,Murgesha vetem e ka thene ate qe duhet,ketu s'ka njoftesi,ai qe ia qellon,e meriton udhetimin me mua :wink:

Murgesha
17-06-04, 14:46
:shock: :shock: :shock:
edhe ti keshtu Murgesha :?: :?: :?: :?: :?:

Honesty mos u shoko por ec me shpejt Pse? Dy jave gratise ne Turqi se bashku me Barbarozen nuk jane pak :lol: . Mjere une qe sjam djale :wink:

Honesty^uk.
17-06-04, 15:13
:shock: :shock: :shock:
edhe ti keshtu Murgesha :?: :?: :?: :?: :?:

Honesty mos u shoko por ec me shpejt Pse? Dy jave gratise ne Turqi se bashku me Barbarozen nuk jane pak :lol: . Mjere une qe sjam djale :wink:


Murgesha une 2 jave po i bej ne spanje 2 jave ne turqi 2 ne kosov ..
ateher une me mire po rri ne holliday vjetor :lol: :lol:

Gentiana
17-06-04, 15:22
:shock: :shock: :shock:
edhe ti keshtu Murgesha :?: :?: :?: :?: :?:

Honesty mos u shoko por ec me shpejt Pse? Dy jave gratise ne Turqi se bashku me Barbarozen nuk jane pak :lol: . Mjere une qe sjam djale :wink:


Murgesha une 2 jave po i bej ne spanje 2 jave ne turqi 2 ne kosov ..
ateher une me mire po rri ne holliday vjetor :lol: :lol:


:shock: :shock: :shock: :shock: wowwwwwwww me pa qen si ti nuk isha ankuar per 5vite tjera. More aq shum mos po te bejn dem, mi jep mua 2 jav, dhe nuk po te kerkoj shum, ja ato te Kosoves per mua mjaftojn.... :wink:

Honesty^uk.
17-06-04, 15:24
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
degjo Genta;; vetem me kete te fundit e prishe pak punen
kur te duash po i nderrojm vendet, gjithashtu po ti jap edhe 4 javet tjera por jo ato 2 te KOSOVES :wink: :wink:

Gentiana
17-06-04, 15:26
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
degjo Genta;; vetem me kete te fundit e prishe pak punen
kur te duash po i nderrojm vendet, gjithashtu po ti jap edhe 4 javet tjera por jo ato 2 te KOSOVES :wink: :wink:


Thojn kur nuk esht Pula ben edhe Sorra :cry: :cry: :cry: :cry: po per te miren tende e pata, po nejse... :wink:

Honesty^uk.
17-06-04, 15:30
ketu ne perendim kane filluar ti hane sorrat
se pulat po ju dhimben :lol: :lol: :lol: :lol:
keshtu qe edhe sorres ju ka rritur vlera :wink:

Gentiana
17-06-04, 16:12
:roll: :roll: :? :? hmmmmmmmm ok, ateher ben edhe ato te spanjes, vetem edhe per kosov, nese te duhet ndihma lajm... :wink:

Gentiana
17-06-04, 16:13
ketu ne perendim kane filluar ti hane sorrat
se pulat po ju dhimben :lol: :lol: :lol: :lol:
keshtu qe edhe sorres ju ka rritur vlera :wink:


Po sido kudo Pula me e mir esht, po nejse :wink:

Barbaroza
18-06-04, 13:14
Hajde more mundohuni t'ia qelloni se shkoi vera gati edhe 2 muaj :wink: :wink:

anna
18-06-04, 13:33
a ende nuk e keni gjet a marre marre

ani
18-06-04, 21:11
Ah more RRUSHI,sa i pafat kishe qene :( :wink: Akoma nuk e keni marre vesh a CA PO NDOLL KTU MOR NJERZ :oops: :oops: :oops: :oops:

aferdita
20-06-04, 09:43
ndoshta i pelqen ngjyra e zeze shumdhe per kete shkruam me te zeza

mr_beni
20-06-04, 11:13
qqyqy une me qet bised ju gjeta e me qete du me ju lon, dhe ende nuk e zbuluat se pse teta Barbaroza shkruan me ngjyr te zez ncncncncn

mos ju trego hiq anna valla se qe nuk jan te zotet edhe kete ta zbulojn asgj nuk kokan, ani po thojn se CIA eshte ketu ncncn :wink: :wink:

Gentiana
20-06-04, 13:25
mr_beni te korigjoj, jo CIA po SHSFD, dhe ne nuk mirremi me thashetheme, pa qen 100% te sigurt, keshtu qe hetimet vazhdojn, dhe e mirrni vesh me koh... :wink: :wink:

mr_beni
20-06-04, 17:47
mr_beni te korigjoj, jo CIA po SHSFD, dhe ne nuk mirremi me thashetheme, pa qen 100% te sigurt, keshtu qe hetimet vazhdojn, dhe e mirrni vesh me koh... :wink: :wink:

po de Genta mir qe me korigjove po qekjo SHSFD-ja qe po thua ti kuku sa ngadal po i shkojka punve ncncncn

Gentiana
20-06-04, 20:21
mr_beni ne ndoshta ngadal hecim po me hapa te sigurt, e ke ndegju at fjalen e urt???!!! :wink:

Urata
26-06-04, 18:23
BARABAROZA, barbare e edhe e shkronjave a? hahaha...

Barbaroza
26-06-04, 18:39
BARABAROZA, barbare e edhe e shkronjave a? hahaha...

Jo qik,gabim je tybe,po qelloja,qelloja...ndoshta e merr shperblimin :wink:

Murgesha
26-06-04, 18:41
BARABAROZA, barbare e edhe e shkronjave a? hahaha...

Jo qik,gabim je tybe,po qelloja,qelloja...ndoshta e merr shperblimin :wink:

Barbaroza mos u ngut se nashta ja ka qelluar Urata :wink:

Urata
26-06-04, 18:56
Oj BARBAROZA, o me fal se tani i rash ne fije MURGESHES! hahahaha....

Urata
26-06-04, 18:57
qysh edhe Murgeshe, edhe i ke nxjerr ata sabij aty tu u dush?

Murgesha
26-06-04, 19:09
Hhaahhaahah Urata, po kemi edhe ne moj prifterinj ne manastiret tona. :wink: :wink:

Vigani
27-06-04, 21:08
Valla mue po ma merr mendja se qekjo far Barbaroza paska qellue e pa martueme e per dallim nga grate po identifikohet me shkronja te theksuara pra me te zeza,e edhe une veq spo dije se qysh se n'ven pata me i nrrue keto t'mijat e helbete ku me e dite m,os po luan puna naj sen de.

Barbaroza
28-06-04, 13:42
Valla mue po ma merr mendja se qekjo far Barbaroza paska qellue e pa martueme e per dallim nga grate po identifikohet me shkronja te theksuara pra me te zeza,e edhe une veq spo dije se qysh se n'ven pata me i nrrue keto t'mijat e helbete ku me e dite m,os po luan puna naj sen de.
Urraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,e qelloi tybe Vigani :)
Vigan,neser beji valixhet gati e drejt me mua e ne Antalia :wink:

Gentiana
28-06-04, 14:00
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Tybe bash inat po me vjen, qe sa koh jemi duke u perpjekur per tja qellu, pse Barbaroza po shkruan me shkronja te zeza dhe te theksuara, e nuk ka ditur askush, e tash ky Vigani sapo erdh ja qelloj!!! :evil: :evil:

Per asgje nuk e pata, po thash po e fitoj ket Udhtim!!! :wink: :wink: :wink:

Murgesha
28-06-04, 14:45
Valla mue po ma merr mendja se qekjo far Barbaroza paska qellue e pa martueme e per dallim nga grate po identifikohet me shkronja te theksuara pra me te zeza,e edhe une veq spo dije se qysh se n'ven pata me i nrrue keto t'mijat e helbete ku me e dite m,os po luan puna naj sen de.
Urraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,e qelloi tybe Vigani :)
Vigan,neser beji valixhet gati e drejt me mua e ne Antalia :wink:

O Vigan shyqyr te dual nafak mejher. Nisja ban ohohoho se tybe qike e hijshme eshte Barbaroza.

uliksi31
28-06-04, 17:50
Valla mue po ma merr mendja se qekjo far Barbaroza paska qellue e pa martueme e per dallim nga grate po identifikohet me shkronja te theksuara pra me te zeza,e edhe une veq spo dije se qysh se n'ven pata me i nrrue keto t'mijat e helbete ku me e dite m,os po luan puna naj sen de.
Urraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,e qelloi tybe Vigani :)
Vigan,neser beji valixhet gati e drejt me mua e ne Antalia :wink:

O Vigan shyqyr te dual nafak mejher. Nisja ban ohohoho se tybe qike e hijshme eshte Barbaroza.

O Vigan, Presidenti Clinton thojke: Three strike's you are out.
Barbaroza,vec one strike you are done.Kjo ish magnet per djem :!:

rilinda
29-06-04, 16:54
e a e dini se pse ajo shkruan me shkronja te zeza? :?: :?: hahahah a pak a?na shtini neve me fol shumė pėr ta. :D :D :D :D

Barbaroza
24-08-04, 18:31
e a e dini se pse ajo shkruan me shkronja te zeza? :?: :?: hahahah a pak a?na shtini neve me fol shumė pėr ta. :D :D :D :D

Ani de folni se tybe s'ju bjen keq :wink: :wink: :wink:

Tomori
24-08-04, 19:49
-Barbaroza pse shkruan me shkronja te zeza????
Po va tregon Tomori ...Barbarozes o antar te nderuar nuk i ka met tjeter ngjyre .....asht mar me beznes dhe gjith ngjyrat tjera i ka shite..ja psh un kam blejt ngjyren e kuqe Murgesha ka mar ngjyren Blu dhe keshtu me ralle e Barbarozes i ka ngel vetem ngjyra zeze..
Barbaroz mos dot vine inati po kjo esht realja apo...se te kam thene mos i ve ngjyrat ne shitje me shumic......hahahaha
Barbaroz te pershendes

Barbaroza
24-08-04, 21:03
Tomori,me vjen keq por shperblimi ka ikur :wink:

Tomori
24-08-04, 21:17
Tomori,me vjen keq por shperblimi ka ikur :wink:
-Ska rendesi shperblimi por me trego a ja kam qellu kjo ka rendesi e din ti mentalitetin ton ne radhe te pare qka ka rendesi per ne ...se sa per shperblim kollaj ja bajm aj qe e ka mar shperblimin e hudshim ne gjygj ne Hag dhe ja shperblimi te Tomori hajt ma se e din ti kte pun si shkone...hehehe

Barbaroza
24-08-04, 21:21
Valla mue po ma merr mendja se qekjo far Barbaroza paska qellue e pa martueme e per dallim nga grate po identifikohet me shkronja te theksuara pra me te zeza,e edhe une veq spo dije se qysh se n'ven pata me i nrrue keto t'mijat e helbete ku me e dite m,os po luan puna naj sen de.
Urraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,e qelloi tybe Vigani :)
Vigan,neser beji valixhet gati e drejt me mua e ne Antalia :wink:

Tomori,lexoje kete :wink: :lol:

Tomori
24-08-04, 21:37
Vigan mos u mashtro se kjo esht grack se vet Barbaroza ka lajmru Interpolin per punen e shperblimit se gjoja e ke mar me mashtrim...Ndigjo Tomorin o Vigan po te jap deshmi lexo:
Barbaroza shkruajti:
Tomori,me vjen keq por shperblimi ka ikur
E tash Barbaroza ka qellimin me tfut nburg ne HAG qe dot suspendohet shperblimi e me ma dhane mua rujna zot...
Murgesh te lutem hiqe akuzen ndaj Viganit se shperblimi nuk me vine kur dot me shkoj mendja se Vigani dot raset ne Hag e te pin kafe me Milloshin rujna zot hehehe

Barbaroza
25-08-04, 09:52
Tomori,shume mire ia kemi kaluar me Viganin ne Antalia :P

Tomori
25-08-04, 12:13
-PO de njeri asht humbur ....prinderit e Viganit po e lypshin njerin.....E ty thua shum mir kam kalue.....me habit fakti si ka mundesi te luani me nje njeri te burgosur siq esht Vigani.....Barbaroz je dinake se me ta than te drejten un Viganin e paralajmrova per lojen qka ja kishe pregatit ...i tregova:
o Vigan mos u mashtro se kjo esht gracka Barbarozes...qellimi saj esht tja arij qe dot suspendohet shperblimi e me ma dhan mua Tomorit...E ti thua jam knaq Antalia ktu asht ba nami e qameti se na u humb Vigani e ty ke guximin qe ta shfrytzojsh fatkeqsin e Viganit qe ti vet ja kurdise ejj moj Barbaroz sa e pashpirt qe je auuuuu Barbaroz te lutem shumja po ta perseris nuk me duhet shperblimi edhe pa shperblim dot pranoj te vi me ty ne Dubai siq e lam vjet muhabetin ....Holo-Lulu hehehe me vjen te qeshem kur me kujtohen ata gjethet qe i vejshe si perparska jhhahaha

Barbaroza
25-08-04, 12:28
Tomori,me te ndi Prtinci im cfare kah flet tybe vjen nga larg dhe e ben namin me ty.Po si more tu paskan perizer kabllot ashtu,une me Viganin kam shkuar vetem si shoqe se Princi im ma ka lejuar nje gje te tille,dhomat i kemi pas te ndara,e ty nuk di me kend paske qene ne Dubai se une as nuk di nga i bie bile :wink:

http://images.google.com/images?q=tbn:KS15M7QhfHwJ:www.arxia.com/florian/transylvania

Tomori
25-08-04, 12:56
-Un kabllot i kam perzier???!!!! hahaha moj Barbaroz qfar flet per Viganin e shkret e rase nbiruc njerin....dhe qfar ka rendesi puna dhomave se nuk esht muhabeti aty po ti don ty hikish pergjegjsis se e more njerin nqaf Viganin pse vetem e evetem tja hekish shperblimin hehehe perqendrohu te problemi tash un e pyes veten si paskam shpetu un prej teje gjitha ata vende qe i kemi vizituar sbashku ....a Vigani shkret duke mendu se me te vertet e fton ne Antalija ty ja punove....tek e fundit mir e ka se un i dula hakut ja hoqa verejtjen indirekt qe te kuptone se ti je njeri CIA se sgucojsha me i than direkt qe mos te me kuptone qe edhe un jam i Shik-ut ....Barbaroz radhen tjeter nuk i dihet se ku dot hasim ne misionin tone prej qendres me kan njoftuar qe destanicioni ardhshem dot jet Kabuli shum interesant kur dot shohe me feregje...hehehe moj spiunk nuk e kisha nderment ta nxjer ket sekretin tone por me plase per Viganin nuk ka pas nevoj me e ngule njerin se tek e fundit e njohim kemi hi e kemi dale per Bajram .....Barbaroz afrohet koha takohemi ne Avganistan ...roli jote dote jete si mjeke ne kryqin e kuqe qe te depertojshe ne zonen ku Muhagjedinet kan kontrole....kaq ma se mos rastesishte na hudhin donje spiun ne radhet tona....

Murgesha
25-08-04, 13:00
Siq po e shoh une Tomorri i paska shite drute. Edhe ate lire krejt, gadi si me i pas fal. :lol: :wink:

Barbaroza
25-08-04, 13:02
WoooooooooooooooooooooooooooooW,cfare te paberash degjova :roll: :roll: Sa plan i mire aventuristik ky,shpresoj ta zbatoj ne te ardhmen :P

Tomori
25-08-04, 13:09
Siq po e shoh une Tomorri i paska shite drute. Edhe ate lire krejt, gadi si me i pas fal. :lol: :wink:

Murgesh shum mir shpreheni ndaj meje se ashtu e don puna qe te mos bie ne sy e hezitohem.....ju si kryeshefe e shtatmadhoris sone si thuani.. a do ta regdutojni Barbarozen ne Kabul kesaj radhe si agjente 007...hehehehe

Tomori
25-08-04, 13:11
WoooooooooooooooooooooooooooooW,cfare te paberash degjova :roll: :roll: Sa plan i mire aventuristik ky,shpresoj ta zbatoj ne te ardhmen :P

Barbaroz kam nje te re komunikova me shefin pata guximin ta pyes per ju a dot regdutoheni ne mision per ne Kabul....po mora pergjegje dot njoftoj mos u merzit...

Barbaroza
25-08-04, 13:15
Tomori,enigmen nuk e zgjodhe,shperblimin nuk e more,atehere s'kam asnje arsye t'i pergjigjem fteses suaj per ne Kabul :wink:

Tomori
25-08-04, 14:20
Barbaroza ju fort mir e dini se nuk mvaret prej meje se ku dot percaktoheni me detyre....se edhe un per veti nuk jam i sigurte se mrenda pes minutash plani mund te ndryshoje???!!! Nese deshironi te informoheni saktesisht se edhe ju e dini kte pune se nuk jeni nxense por keni mar pjes ne disa misione nderkombtare.....inormoheni te kryeshefi jone te Murgesha se ajo ben konsultin me departamentin dhe te njofton saktesisht per te ardhmen qka ka me qene rroli yt dhe ku dot perqendroheni ju uroj sukses ne pune tung

Tomori
25-08-04, 14:54
Tomori,enigmen nuk e zgjodhe,shperblimin nuk e more,atehere s'kam asnje arsye t'i pergjigjem fteses suaj per ne Kabul :wink:

Barbaroz sherbimet sekrete sa me njofuan se nuk do te jeshe ne Kabul por ne Irlande dhe pseudonimi juaj dot jete ,,FLUTURA" dot ju njoftoje shefi ma konkretisht

Barbaroza
26-08-04, 16:24
Tomori,enigmen nuk e zgjodhe,shperblimin nuk e more,atehere s'kam asnje arsye t'i pergjigjem fteses suaj per ne Kabul :wink:

Barbaroz sherbimet sekrete sa me njofuan se nuk do te jeshe ne Kabul por ne Irlande dhe pseudonimi juaj dot jete ,,FLUTURA" dot ju njoftoje shefi ma konkretisht


Hahahahaahaha,derisa te njoftuan sherbimet secrete ty,une u ktheva nga Irlanda :lol: :lol: :lol:

Tomori
26-08-04, 17:35
Tomori,enigmen nuk e zgjodhe,shperblimin nuk e more,atehere s'kam asnje arsye t'i pergjigjem fteses suaj per ne Kabul :wink:

Barbaroz sherbimet sekrete sa me njofuan se nuk do te jeshe ne Kabul por ne Irlande dhe pseudonimi juaj dot jete ,,FLUTURA" dot ju njoftoje shefi ma konkretisht


Hahahahaahaha,derisa te njoftuan sherbimet secrete ty,une u ktheva nga Irlanda :lol: :lol: :lol:
Mir se ke ardhe Barbaroz hik tash ne kafe te dy te qmallemi e di se te ka mar malli oer Tomorin besa edhe mua me muar malli..po bisedojme ne kafe urdhno cigarem.

Barbaroza
26-08-04, 17:41
Per t'u cmalle,po e pres tybe Princin tim se me ka marre malli per te.Sorry Tomyyyyyy :lol: :lol: :lol:

Tomori
26-08-04, 17:53
Per t'u cmalle,po e pres tybe Princin tim se me ka marre malli per te.Sorry Tomyyyyyy :lol: :lol: :lol:
Mir de Barbaroz prite princin tend edhe un jam tue prit Kaltrinen o Barbaroz po me te thane te drejten mua me kish mar malli si kolege qe punojme me nje sektore te FBI e ty kolege me thua Per Ty qfar mall jam shum i prekur se sa here jeten e kam vu ne rezik edhe ty per mua ne misione te ndryshme qe kemi pas ne bote,,ani ani kolege nuk i dihet puna se ku dot na caktojne radhen tjeter e kur dbiesh nduret e armikut atehere po me thret Tomor Tomor ne radio-lidhje edhe un kam me t'than mere princin ne lidhje si thua ty e dashura kolege he moj fol

Barbaroza
26-08-04, 18:17
Tomyyy,une nuk e kam ne mend te marr rruge me pa Princin tim se krejt mbrapsht po me shkon me kolege,secili interesin e vet,me mire s'po flas per"rrezikshmerine e jetes tende" :wink: keshtu qe mos thuaj se e ke vene jeten ne rrezik per mua ndonjehere :wink: :wink:

Tomori
26-08-04, 18:49
Auuu moj Barbaroz qfar po flet moj fisnike qashtu dallash thua se se kam vu jeten rrezik??? mir de mir po pyte nje her shefin e sektorit tone Murgeshen qe personalisht me ka dhene urdhin qe dot qes prej lloqit e din ty mir nese ke haru hallall po pyte shefin po ty sqaron do pune...Me vjen habi si bre ty me ja ba Tomorit kshtu ani ani ...mir e ke se ty fort mir e din se skam me tlan ndor armikut edhe tash po e keqperdoren mirsijen time ndaj meje ani ani :cry: :cry: :cry: mke ba me e hanger vetveten a edhe kjo pune po ban vaki 17 vjet kolege e tash menjeher kurse num me njeh ani ani i them shefit un haj ti kie me pa ...