PDA

View Full Version : Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...


Estella
27-11-07, 00:42
E hapa kete teme per te treguar thashethemet qe keni degjuar mbi veten tuaj....Jo vetem ato te keqijat por dhe te mirat....

Krokodilli
27-11-07, 04:31
E hapa kete teme per te treguar thashethemet qe keni degjuar mbi veten tuaj....Jo vetem ato te keqijat por dhe te mirat....
thashethemet qe i kam ndegju per veten kinse i pasna kafshu doret njerit nga forumistav te dardanis per ate do tme largojn nga ky forum nese eshte e vertet athere kerkoj falje...

http://neveryetmelted.com/wp-images/CrocHand.jpg

Pupi
25-01-08, 19:08
Poooooo, edhe po thojshin bile qe ish ni far plakushi, qė mezi po ecke.
E une fatbardhi 25 orė nė ditė nuk ndalėm sė"vepruari"!

DEA
25-01-08, 19:11
Poooooo, edhe po thojshin bile qe ish ni far plakushi, qė mezi po ecke.
E une fatbardhi 25 orė nė ditė nuk ndalėm sė"vepruari"!

jo po te doket, thojne praaaaaaaaa, e smundesh me i ndal:smile:

( edhe ate ne japonisht bile):tongue:

gazi-de
06-02-08, 13:44
Xheloz.......:rolleyes: :redface: !!!

rilinda
06-02-08, 14:58
Xheloz.......:rolleyes: :redface: !!!

pse kishe nuk je a? :tongue:

SANTANA-29
06-02-08, 15:04
I urte,,,,,,,shum,,shum,,:biggrin:,,me tnihme,,,

gazi-de
06-02-08, 16:16
pse kishe nuk je a? :tongue:
une e thash teke thashethenet,do te thot qe nuk eshte e vertet de:redface:
pse a jome a?:rolleyes:

rilinda
07-02-08, 08:36
une e thash teke thashethenet,do te thot qe nuk eshte e vertet de:redface:
pse a jome a?:rolleyes:

Phyyyyyyyy...
Qeshtu bre kom ni... nashta paskan mrri edhe te une thashethemet. :tongue::biggrin:

LaCoStA
08-02-08, 13:38
Une niher kom pas ni qe kom dek !!!

gazi-de
08-02-08, 13:48
Phyyyyyyyy...
Qeshtu bre kom ni... nashta paskan mrri edhe te une thashethemet. :tongue::biggrin:
po de se vetem te thashethanat po rrin...hahahha

Gjumashja
12-02-08, 12:06
qe jam gjumashja e chatit. . .:biggrin:

LaCoStA
13-02-08, 00:40
Kishe jam shum i prapt edhe em njohin krejt qikat e Ferizajt , qeshtu kom pas ni !!!!

Arkza
13-02-08, 15:13
Po kam degjuar shume keshtu , e sinqert , e Shtir , e Trent , e Drejt. Agercive ................:biggrin:

LuLjaa
13-02-08, 23:56
Po kam degjuar shume keshtu , e sinqert , e Shtir , e Trent , e Drejt. Agercive ................:biggrin:

Edhe xheloze paske harru me than hahaha

Valla une epr veti hala sen s'kam ni s'po dii, veē nese thojn tash e mas diēka :tongue:

LuLjaa
13-02-08, 23:57
Kishe jam shum i prapt edhe em njohin krejt qikat e Ferizajt , qeshtu kom pas ni !!!!

Veē une hala s'pot ngjoh mire, nuk kokan bash krejt qikat jo qe hahaha

LaCoStA
14-02-08, 00:06
Veē une hala s'pot ngjoh mire, nuk kokan bash krejt qikat jo qe hahaha
Qe de , edhe une u pata qudit kur pata ni , se jo veq ti po asni qik gati nuk em njeh hahahaha

LuLjaa
14-02-08, 00:23
Ehh po de per ēka ju thojn thashetheme qajo eshte qe veē folin hajtt kishe po thojna diēka :D

LaCoStA
14-02-08, 00:42
Ehh po de per ēka ju thojn thashetheme qajo eshte qe veē folin hajtt kishe po thojna diēka :D
Po skan faj jo , se profesion e kan badihavistiken hahahaha

Cia-Ferizaj
14-02-08, 01:06
kum ndegju diqka por spo ju kallzoj

teutaA
26-02-08, 09:38
e more zot nime te kqija jan tek ne qito thashethemet un pata nije per veti mbasi e kryeva shkollen e mesme qe kan than u ik edhe e kan kthy mas dy dite per me feju kishe me marveshje

mos me raft me harru

qika_pejes
01-03-08, 21:17
shyqyr qe sjam qashtu qysh kam ndegju se hmmm ahhaha fjalet e halkut si ngoj

gazi-de
18-03-08, 21:35
Shum.....:rolleyes: ,po :redface: ...............

Lona
20-03-08, 10:18
Moti nuk kam degjuar thashetheme mbi veten ,,,..:wink:

emine
20-03-08, 10:22
Qe ha tri her ne dite buk ...hahahhahha s'kan faj jo se shtrejtu buka...

teutaA
21-03-08, 20:04
mir e ki se nime u shtrejtu 100%

mentor*
22-03-08, 13:01
nje dite ndegjova kishe une nuk poju qoj pare n“shpi ( kishe ) e poj hargjiti mas rr...... phaaaa ncnc po gjin palidhje ahahahaha

lovely
28-03-08, 07:11
niva qe njerzve po iu bjen terr syve kur po m kqyrin mueee.....:tongue: :biggrin:

rafet llapjani
28-03-08, 13:26
niva qe njerzve po iu bjen terr syve kur po m kqyrin mueee.....:tongue: :biggrin:

Ku mos meju ra terr parasyve po i raspiqkat me ajrbaga ftyrs edhe liqnopisin eshte mshort me jau huppppp haahahahahaahhaahhahahahahahahahahahhahahahahahh

gertaa
28-03-08, 19:44
qi jom e asisht e po i asishi dikon ktu shumqashtut oshte valla

uliksi31
29-03-08, 08:32
Ku mos meju ra terr parasyve po i raspiqkat me ajrbaga ftyrs edhe liqnopisin eshte mshort me jau huppppp haahahahahaahhaahhahahahahahahahahahhahahahahahh

Rafet, po munohem me perkthy shqip qat fjal por kurqysh spo perputhet. AHahahahahah

lovely
02-04-08, 11:33
Rafet, po munohem me perkthy shqip qat fjal por kurqysh spo perputhet. AHahahahahah


a po don ta asish dada? t kallxoj ne praktike?? :biggrin:

emine
02-04-08, 12:26
kam degju se jam bjonde :P(mos me shpifi o milet)

Guri i madh
02-04-08, 12:30
edhe une gjithqka kam ndegjue qe po flitet per mue edhe pse kishin fol tinza fjalt dulen ne shesh ,sherbimin informativ e kam shum aktiv

emine
02-04-08, 12:43
dje qka niva se kam dashni ketu gaggagaggagagaggaagagg

phu phu phu i rafte tokes.................

MemphiSx
09-04-08, 22:30
Se jom i martun,jaaaaaaa qka spo nin njeri,krejt shancat me nuse mi kan hup :D

lovely
10-04-08, 08:10
Rafet, po munohem me perkthy shqip qat fjal por kurqysh spo perputhet. AHahahahahah


o dreqi kryt ia hangt atij, une s po marr vesh qka osht liqnopisi.. hahahahahahahahaahahahahahahahah

une kam ni me demek se Uliksi po don me ia marr nusen Dardanit.. hihihihihii :biggrin:

teutaA
11-04-08, 00:05
o dreqi kryt ia hangt atij, une s po marr vesh qka osht liqnopisi.. hahahahahahahahaahahahahahahahah

une kam ni me demek se Uliksi po don me ia marr nusen Dardanit.. hihihihihii :biggrin:

"nenshkrim personal"

mos gabofsha

rafet llapjani
11-04-08, 02:56
"nenshkrim personal"

mos gabofsha

ahaahhahah teuta kallxoju bre se edhe nenshkrimen ta fshin ajo me airnag aaghaghaghaghaghghaghaghaghaghahgahgaghahghagaghgh ahgaghaghaghaghahgaghga

lovely
11-04-08, 16:35
ahaahhahah teuta kallxoju bre se edhe nenshkrimen ta fshin ajo me airnag aaghaghaghaghaghghaghaghaghaghahgahgaghahghagaghgh ahgaghaghaghaghahgaghga


hahahahahahahahahahahahahahahaha

oh bre kur t nxo ty per pa ta shtrydh trunin me qita ajrbaga s e lo............:biggrin:

p.s. mbani mend se keto jane thashetheme :biggrin:

Dardan Kastrati
11-04-08, 16:40
hahahahahahahahahahahahahahahaha

oh bre kur t nxo ty per pa ta shtrydh trunin me qita ajrbaga s e lo............:biggrin:

p.s. mbani mend se keto jane thashetheme :biggrin:
Pse po thojnė se ti kanė marrė airbagat aaaa :biggrin:

lovely
11-04-08, 16:56
Pse po thojnė se ti kanė marrė airbagat aaaa :biggrin:


hygjym e n to po bojn oj loqke.. po sa t osht breshka aty, nuk guxon kush me u afru ngat bile.....:biggrin:

Dardan Kastrati
11-04-08, 16:57
hygjym e n to po bojn oj loqke.. po sa t osht breshka aty, nuk guxon kush me u afru ngat bile.....:biggrin:
Ahh security tė fortė e paske breshkan a ahahaahahahahahaha qashtu runi mirė.....

lovely
11-04-08, 17:27
Ahh security tė fortė e paske breshkan a ahahaahahahahahaha qashtu runi mirė.....


po ti a po e sheh ne foto? qysh e ka qit veq i trohe samarin me iu dokt aty, me demek qe security ksajde osht :biggrin:

emine
07-05-08, 10:54
se demek e kam dikend ketu TE DASHUR!!!


bash isha da e knqne ne ket jete,,,,, sikure te ishte ashtu;)

teutaA
07-05-08, 18:19
se demek e kam dikend ketu TE DASHUR!!!


bash isha da e knqne ne ket jete,,,,, sikure te ishte ashtu;)

lumja ti oj emine boll mir ta paskan thierr

Cia-Ferizaj
07-05-08, 23:46
kum ndegju se CIA eshte hup dikah

Jana
08-05-08, 19:29
Po rrin dit e nat ne Intrenet.....a buk nuk han qika.........heheheh

Zero Cool
08-05-08, 21:44
Po rrin dit e nat ne Intrenet.....a buk nuk han qika.........heheheh
Buk nashta nuk han por shtapiqa PO :wink:

Guri i madh
08-05-08, 21:47
kum ndegju se CIA eshte hup dikah


ku je hup oo cia mos te ka burgos naj kush

Jana
08-05-08, 23:40
Buk nashta nuk han por shtapiqa PO :wink:

Qsh bre po e din ti hehheheh......puq aaaaaaaaaaaa

DEA
09-05-08, 06:37
send spo nij, kush spo me thot gjo per mu:biggrin:

Paradox_13
09-05-08, 06:47
Kajher ma kana te jet ashtu siq degjoj te thuhet per mu................

DEA
09-05-08, 06:48
Kajher ma kana te jet ashtu siq degjoj te thuhet per mu................

Kajtja, me thojke nana ketyneher qika jeme eshte e keqe:tongue:

Paradox_13
09-05-08, 06:50
Kajtja, me thojke nana ketyneher qika jeme eshte e keqe:tongue:

Per qika e ka pas fjalen..............

DEA
09-05-08, 06:51
Per qika e ka pas fjalen..............

Jo qikat i ka pas t`mira tybe:biggrin:

luckyman
09-05-08, 21:46
Po thojn se po e pi duhanin tinez!!!!!:biggrin:

lovely
10-05-08, 09:48
se demek e kam dikend ketu TE DASHUR!!!


bash isha da e knqne ne ket jete,,,,, sikure te ishte ashtu;)


e kush moj t tha per kon ashtu?? ncncncnc, qysh jem na oj bi veq punt e huja tu i kqyr :biggrin: :biggrin: jaaaa isha pre per qe i shkon menja nejkuj ashtu :biggrin:

lovely
10-05-08, 09:49
une niva se me demek une po punojsha taxi :biggrin:

Honesty^uk.
10-05-08, 14:24
une niva se me demek une po punojsha taxi :biggrin:


naten apo diten.................se kam harruar kur me than

yllka
10-05-08, 19:14
naten apo diten.................se kam harruar kur me than

Non stop se kishte shume myshteri http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifMendova ta pyes Lovely mos po behem oratake e hapim nje firem se bashku.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Cia-Ferizaj
10-05-08, 20:33
ku je hup oo cia mos te ka burgos naj kush
ahhahaha po normal njeri ..qysh serdhe mem pa hiq se

LaCoStA
11-05-08, 10:41
ahhahaha po normal njeri ..qysh serdhe mem pa hiq se
Ehhh more djal, sa bananen e sa cigaren ta kom pru ne burg edhe apet nuk ma din per nder.

teutaA
11-05-08, 17:02
oo te kishin ba ket tem qka keni nije per hallk kuku gjithqka kisha shkru po per veti te na nuk eshte adet me te than nersy

Arkza
11-05-08, 17:29
Ihuuuu qka kam degju , e qka ko me degju apet por ne kete vesh hin ndresa tjtrin del ! :wink:

Guri i madh
11-05-08, 17:46
Ihuuuu qka kam degju , e qka ko me degju apet por ne kete vesh hin ndresa tjtrin del ! :wink:edhe une i kam ngue do fjal per mue po edhe une si arkaza nuk e pata gajle hiq se qka flasin mileti

bana pak hajgare

arkza ju pershendes

Arkza
11-05-08, 17:48
edhe une i kam ngue do fjal per mue po edhe une si arkaza nuk e pata gajle hiq se qka flasin mileti

bana pak hajgare

arkza ju pershendesTe Flm Gjithashtu edhe ty te Pershendes dhee me ke nje Borgje lidhje me nje Mp !?

Guri i madh
11-05-08, 19:01
Te Flm Gjithashtu edhe ty te Pershendes dhee me ke nje Borgje lidhje me nje Mp !?askujt borgj nuk kam deshir me i mbet veq trego se paskna harrue trego ne privat se qfar paskna gabue harrue

lovely
11-05-08, 19:08
Non stop se kishte shume myshteri http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifMendova ta pyes Lovely mos po behem oratake e hapim nje firem se bashku.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif


hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaa


qe ku ta paska dhane pergjegjjen kjo tipka vet Yllka :biggrin:

taxi nonstop, kshtu qe kur t duhet 24 ore online thirrem ne numrin 2244

Yllka, qe osht kysmet me u bo ortake edhe me ty, se krejt grate e forumit i bona ortake e hangt dreqi e hangt, kysmet allah nje firme bashke kena me qel....:tongue:

tash t jau kallxoj thashethemet ma t rejat per mu;

po thojne me demek qe une po qkrij hekur hahahahahahahahahahahahahahaahahhahaa

emine
11-05-08, 19:11
nuke po kan qka me fole...pos ne qto Kule me jan shpife:p

Zero Cool
12-05-08, 09:05
Qsh bre po e din ti hehheheh......puq aaaaaaaaaaaa

ahahahhahaah qysh mos me dit qy ;)
ps: puq back

selvija
12-05-08, 10:12
Kurr hiq,,as qe ma nin bile qka thojne...edhe pse nije gjithqka ...ihaaa se po me qoj ne gjehnem keto sende,,,

lovely
12-05-08, 15:06
kohve t mrama diqka hiq s po flasin... s di qka kan... :biggrin:

Cia-Ferizaj
12-05-08, 15:41
tu ka rrit mendja mdoket oj lovely

Fshatari
12-05-08, 17:15
se demek e kam dikend ketu TE DASHUR!!!


bash isha da e knqne ne ket jete,,,,, sikure te ishte ashtu;)

E ke dikė tė dashur nė kėtė forum po emnin s'po muj me ta than se i prishet qejfi tė dashures...!

emine
14-05-08, 08:46
E ke dikė tė dashur nė kėtė forum po emnin s'po muj me ta than se i prishet qejfi tė dashures...!


hahhahhaah I KE FJALET ME BISHT......kush en fije si bje fjaleve tua:P

Gjumashja
14-05-08, 10:37
Kinse... jam gjumashja e chatit....:biggrin: ...:tongue: ...

LaCoStA
15-05-08, 02:25
Kinse... jam gjumashja e chatit....:biggrin: ...:tongue: ...
Kjo nuk eshte thashetheme moj, po e vertet hahahahahahahaha.

lovely
18-05-08, 09:34
po i nij do fjale se me demek une i pasna bo dy ekipe futbolli me meshqi edhe plus do rezerva :tongue: :biggrin:

lovely
18-05-08, 09:35
tu ka rrit mendja mdoket oj lovely


mu a??
gjithqka eshte e mujshme
kurr mos thuaj kurre :tongue:

rafet llapjani
19-05-08, 08:36
po i nij do fjale se me demek une i pasna bo dy ekipe futbolli me meshqi edhe plus do rezerva :tongue: :biggrin:

ahahahaahha a me ke lan mue si trener ti trenirati qe tybe edhe zabamben e brazilit ta bajn per spital aaahgahgahgahgahgahgahgahgaaaahg

rafet llapjani
19-05-08, 08:46
po i nij do fjale se me demek une i pasna bo dy ekipe futbolli me meshqi edhe plus do rezerva :tongue: :biggrin:

ahahahaahaha a me ke len mue si trener se ti trenirati ekipin qe edhe zambamben e brazilit per spital ta bajn aaaahgahgahg

emine
19-05-08, 09:30
ahahahaahaha a me ke len mue si trener se ti trenirati ekipin qe edhe zambamben e brazilit per spital ta bajn aaaahgahgahg

une kam ni per llabudin qe hiq hyzmet spi ban dhive ,,,,,mesap a dashnu mas naj capi hahhahahhahhhahah

rafet llapjani
19-05-08, 09:37
une kam ni per llabudin qe hiq hyzmet spi ban dhive ,,,,,mesap a dashnu mas naj capi hahhahahhahhhahah

ahahahahaah jo spo du kilometrazh shum me ju bae se kur pi qes ne pazar po vesin sa i ka kapercy ahgahgahgahgaahgahgahgahgaahgaa

emine
19-05-08, 09:40
ahahahahaah jo spo du kilometrazh shum me ju bae se kur pi qes ne pazar po vesin sa i ka kapercy ahgahgahgahgaahgahgahgahgaahgaa


hahhahahahha e llabudi q eje ti(qka s'kujtohesh) shyqyre me ne fund me tregove se kesh ba marak thash:qysh breh llafeti dejm ju ka nejt gati tesh mos a s'mute a mos ju kan gerdit dhijet hahahhahahahahahaa

une qka kam degju per veti:tybeh as qe pe ves kond e as qe merzitna le te flasin qka te dojne(tymi i ogjakit tem le te shkoje drejt) QKA BOTA FLET ,s'po merzitem edhe aq;)
une veten e njohe ma mire s ete tjeret me njohin mua!

rafet llapjani
19-05-08, 09:48
hahhahahahha e llabudi q eje ti(qka s'kujtohesh) shyqyre me ne fund me tregove se kesh ba marak thash:qysh breh llafeti dejm ju ka nejt gati tesh mos a s'mute a mos ju kan gerdit dhijet hahahhahahahahahaa

une qka kam degju per veti:tybeh as qe pe ves kond e as qe merzitna le te flasin qka te dojne(tymi i ogjakit tem le te shkoje drejt) QKA BOTA FLET ,s'po merzitem edhe aq;)
une veten e njohe ma mire s ete tjeret me njohin mua!

ahahahaah qyre qyre ti kurgju ske ndegju qka flasin per mue shyqyr srrin bodihava kon per kon flasin ahahahahhahah

emine
23-05-08, 09:38
ahahahaah qyre qyre ti kurgju ske ndegju qka flasin per mue shyqyr srrin bodihava kon per kon flasin ahahahahhahah

http://www.spielhaus-kapellen.de/assets/images/emine2.jpg

Fshatari
12-06-08, 19:17
"flet, shkruen,rrnon, logjikon fshatarqe bash"!

lovely
20-06-08, 19:19
shume po m vjen interesant se moti s kam ni qe ka fol dikush per mu :tongue: :biggrin:

selvija
20-06-08, 20:48
OO qka kam degju para dy dite sa sa sa sa gati e rroka llavaqken e babes plak me dy dylbi edhe ne lule ballit bre hmmmm:redface: ...nese spo muj i shaj ketu...:redface:

Guri i madh
20-06-08, 21:25
edhe une gjithqka kam ndegjue po hajde tregoni vet ju qe keni fol keq per mue nese doni me pshtue nga sanksionet

Estella
23-06-08, 01:09
ahhhaha thashethanmet qe kom ni per vete kohen e fundit mkan shti shume me kesh :P

lovely
22-07-08, 02:24
po thojne qe me demek une kokna n Durres :biggrin:

Paradox_13
22-07-08, 05:31
...gjithqka qe degjova rreth vetes dhe per veten kryesishte javen qe kaloi jan veqse nje inspirim qe me shtyne parreshtur drejt angazhimit tim per te qen ky qe isha deri dje....

Lona
23-07-08, 14:38
Skam degjuar ...

lyra2
23-07-08, 17:59
Skam degjuar ...
..nuk te paskan tregu a?:eek:

selvija
23-07-08, 18:26
Ncuk ska thashethame ne ketu hiq nuk bejm fjale...:wink:

Lona
24-07-08, 10:50
..nuk te paskan tregu a?:eek:

hahahaha me mire mos te me tregojne ,,, se jam me rehat...:biggrin: :biggrin:

Arkza
24-07-08, 11:51
Gjithqka ... Pozitive dhe Negative , po qysh joooooooo ......:biggrin:

Estella
30-07-08, 22:07
Thashetheme Pa Fakte .......:biggrin:

qika_pejes
12-08-08, 16:50
Thashetheme qe kom ndegju per veti a hahahah kom kesh kom than sa budalla ish kit toke bre qysh ka dit me gjet asij paverteta bre ju nalte fryma diten e marteses

Rizuana
27-08-08, 08:32
Thashethemja e fundit para 1 muji: se kishe isha martu me nje JO-SHQIPTAR -atje-.

Albonita
28-08-08, 19:47
Ihhh..Nuk i marr afer zemres Thashet e dikujna .spse ato persona kan lind per tu marr me pun te huja..!e

Jana
07-09-08, 16:17
Kan njerzit pun ma te rendesihme se sa mu marr me mu.......aiiiiiiiiiiiii

LABI
08-09-08, 11:05
Probabliteti qe thushet the thashet te ballafacohen, takohen me mua jan ne 100% diku 0.01% . Ngase nuk shoqrohem , me njerz qe ushqehen, nga thash-thushet... Bota ime s'ka asgje te perbashket me keta persona, andej dhe s'ka mundesi me u taku me to !

Thash thushet kryesisht i takojn nje lloji te mentalitetit te njeriut qe vije nga nje forme e kultures dhe te organizuarit shoqeror mekanik/tradicional, provincial.. Ku mentaliteti dhe pretendimet per jeten nuk ndertohen ne suaza te idealeve dhe qellime te ngritura/realizuara nga nje sens entiteti, individualiteti vizion-intelekti-individual ... Por, nga disa permbajtje, forma dhe shtytes per t 'jetuar/gjallnuar - qe i takojn nje bashkesie jetese provinciale !!

LaCoStA
14-09-08, 14:25
Kishe pasna dek http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif ........ Cka o ma e keqja, tash nuk pe di a kom dek a jom gjalle se http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

LuLjaa
14-09-08, 15:21
Kishe pasna dek http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif ........ Cka o ma e keqja, tash nuk pe di a kom dek a jom gjalle se http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

S'ka than kerkush po lovely e ka qit pi menes t'vet qeta
edhe mos u tut se s'des kaq kallaj jo, ani me nis mi ngu thashethemet
pernime ki me dek para vaktit bile :D

egi
14-09-08, 22:45
Do po me thojn e mitur..do po me thojn e pjekur...:biggrin: gjithqka hehehhe

gazi-de
14-09-08, 22:48
I keq keshe:redface: :rolleyes: :biggrin:

selvija
14-09-08, 23:20
I keq keshe:redface: :rolleyes: :biggrin:ja keq a mir,,hiq spo ju besoj pa ju pa te vizatum me foto orgjinale..

per te gjith vlen kjo..:wink:

Murgesha
14-09-08, 23:22
Qė unė qenkam ShejToNkA. Hec e mos e ha njė grusht kripė e plas nė vend. Jo qė po thonė se unė jam ShejToNkA se do ta kisha pėr nder tė jem unė ajo, por qė me njė anė po aludohet qė jam ēmend e po i shkruj nga 50/60 shkrime pėr njė natė me vetveten.

gazi-de
14-09-08, 23:22
ja keq a mir,,hiq spo ju besoj pa ju pa te vizatum me foto orgjinale..

per te gjith vlen kjo..:wink:
po ti me ke pa bre kusherin,:rolleyes: :biggrin:

selvija
14-09-08, 23:24
po ti me ke pa bre kusherin,:rolleyes: :biggrin:une per vete po,,ama per publikun e pata hahahah:biggrin:
kallzoju qe je bukurosh benu trim:biggrin:

gazi-de
14-09-08, 23:27
Qė unė qenkam ShejToNkA. Hec e mos e ha njė grusht kripė e plas nė vend. Jo qė po thonė se unė jam ShejToNkA se do ta kisha pėr nder tė jem unė ajo, por qė me njė anė po aludohet qė jam ēmend e po i shkruj nga 50/60 shkrime pėr njė natė me vetveten.
edhe mua me ka shku mendje:biggrin:
po masi nuk mirem me thashethene e pata len ate mendim:biggrin:

gazi-de
14-09-08, 23:28
une per vete po,,ama per publikun e pata hahahah:biggrin:
kallzoju qe je bukurosh benu trim:biggrin:
jo moj i keq jom qy:tongue: :biggrin: ashtu po flitet:rolleyes:

LaCoStA
16-09-08, 00:14
S'ka than kerkush po lovely e ka qit pi menes t'vet qeta
edhe mos u tut se s'des kaq kallaj jo, ani me nis mi ngu thashethemet
pernime ki me dek para vaktit bile :D

Po edhe kjo eshte thashetheme qe e ka qit lovelica ....... nashta ajo ka qef me dek une http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Do po me thojn e mitur..do po me thojn e pjekur...:biggrin: gjithqka hehehhe

Une po thom qe ti je xinxilushe, a bon?:biggrin:

ShEjToNkA
16-09-08, 00:19
Qė unė qenkam ShejToNkA. Hec e mos e ha njė grusht kripė e plas nė vend. Jo qė po thonė se unė jam ShejToNkA se do ta kisha pėr nder tė jem unė ajo, por qė me njė anė po aludohet qė jam ēmend e po i shkruj nga 50/60 shkrime pėr njė natė me vetveten.
Jo tybe unė njė kerr therra e ti vec kryp ma leht e paske:@@@
Kur e ndėgjova u ndjeva e priviligjuar, ama edhe pak e ofenduar se thash hėėė po mendojn se ėshtė cmend Murgesha e po flet vet me vete!!!!!

DEA
16-09-08, 14:33
Ose spo flet askush per mua:smile: ose po flasin e spo i nij tybe:tongue: se spo me premton koha:wink:

Oqeani
16-09-08, 14:40
Ku me e dite, prej gjumi ne pune , prej pune ne PC, prej PC ne gjum ... kush me ma bellafin ...ka badihavxhinje po ja bajshin llafin njeri tjetrit !!!

BlacK DeviL
23-09-08, 23:07
Nihere Un Jom Dek Prei Fjalve :tongue: Tash Jom Qu Lugat :tongue::redface::cool:

ShEjToNkA
28-09-08, 23:54
Disi kam ndėgjuar se thashethemet tė irritojn disi, por them tė drejtėn mua pėr kėto kohė po mė nodhė e kunderta. Unė s'po irritohem prej tyre por disi po ndjehem mirė... sidomos kur pėrsonat e tjerė po aludojn nė njerzit mė tė mdhenje tek Shejtonka kjo po mė bėn tė priviligjuar.:smile:

Murgesha
29-09-08, 00:05
Disi kam ndėgjuar se thashethemet tė irritojn disi, por them tė drejtėn mua pėr kėto kohė po mė nodhė e kunderta. Unė s'po irritohem prej tyre por disi po ndjehem mirė... sidomos kur pėrsonat e tjerė po aludojn nė njerzit mė tė mdhenje tek Shejtonka kjo po mė bėn tė priviligjuar.:smile:


Pse pėr kon po dyshojnė tani qė koke ti hahahahahaahahahahahaha

ShEjToNkA
29-09-08, 00:08
Pse pėr kon po dyshojnė tani qė koke ti hahahahahaahahahahahaha


Loqkum, ke ra ti prej top liste, tani pėr momentin i aluduar ėshtė dikush tjetėr hgaghaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghhaghag.

uliksi31
29-09-08, 01:07
Pse pėr kon po dyshojnė tani qė koke ti hahahahahaahahahahahaha

Naletja tha, vec po pres te kaloj ky i gzum se dot shihni ju isnanat e civilizum cka do t'ju bej.:biggrin:

ShEjToNkA
13-11-08, 23:56
Naletja tha, vec po pres te kaloj ky i gzum se dot shihni ju isnanat e civilizum cka do t'ju bej.:biggrin: Shife more kėte inson qyshshshsh ka shkru si me pas shkru unė vet ghaghaghaghaghaaghgahaghhagaghaghaghaghaghaaghagha ghaghahgaghahaghaghahga

Dreni30
16-11-08, 15:33
A foli kush sen aaaaaaaa, ja valla une spaskena ni kurgja. Le te mbesin kjo ne mesin tuaj. hahahahah

Urata
21-12-08, 18:06
...mendjemadhe!

emine
21-12-08, 18:34
Boll ne ket forum qka kan zi per mu mjafton( pa me njoftun hiq)
menmadhe,e fort,e but,,,ka vjedh DASHNIT knej pari,,,pifffffffff flasin hallku edhe ne jeten reale dhe gjithmone keshem kure degjoi,se gjithmone jan ata njerz qe pak me njohin,apo jan lakmiqar,apo ku ta di kan mjafte kohe mu marr me fjal,perpara me kan pengu shum,po sote i marr me humore duke e dite se, kush jam ,qka veproj.Kam vetbesim t mjaftushem sote mos me i marr afer zemres thash e themet:D

ps,qudi askush nuk i beson vetes me m'dal balle per balle, me than mendimin e vet per mu....ateher s'ju kish ra ndermend ma mu marr me thash e theme;)

gjini
26-12-08, 14:54
o sa me kan shajt e me kan urrejt keta islamistat e nuk ju kam vu veshin hiq se as qe du me dite per ata.
por une jam shum djel i mire i "sjellshem"dhe belivalla ska me mue hiq ne shtat mahal djel ma te mire ska.

Urata
26-12-08, 22:19
Boll ne ket forum qka kan zi per mu mjafton( pa me njoftun hiq)
menmadhe,e fort,e but,,,ka vjedh DASHNIT knej pari,,,pifffffffff flasin hallku edhe ne jeten reale dhe gjithmone keshem kure degjoi,se gjithmone jan ata njerz qe pak me njohin,apo jan lakmiqar,apo ku ta di kan mjafte kohe mu marr me fjal,perpara me kan pengu shum,po sote i marr me humore duke e dite se, kush jam ,qka veproj.Kam vetbesim t mjaftushem sote mos me i marr afer zemres thash e themet:D

ps,qudi askush nuk i beson vetes me m'dal balle per balle, me than mendimin e vet per mu....ateher s'ju kish ra ndermend ma mu marr me thash e theme;)

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. .

gjini
27-12-08, 20:48
Oj KUnatė, valal qekjo ingja emine shum e shtire per tregojn por kisha pas marak me i shti fjelt me te njeher .
Qka ta merr mendja, a bon a jo?
shum

shfletuesi_
27-12-08, 20:54
Mendjemadh, vetem kaq, mire po njerezit qe kan arritur te futen ne shoqeri me mua e kan kuptuar qe s'jam mendjemadh ih gajle e madhe edhe diqka kam degju duke than per mua.... E mban koken lart sikur e ka shliru ket vend hahahaha

qika_pejes
12-01-09, 09:23
Per mua kan fol thashetheme vetem njerezit e dobte se skan pas shanse mem njofte, qka skan fol se iha spo di ku me ja nis maspari ahhahah

emine
12-01-09, 09:31
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. .


kam harru me shenu se krejt jan te verteta ato fjal,me qellim sillem kshtu vetem mi ba me fole,,,e me qesh une si me pershkrujne tjeret ,duke mos me njofte hiq:tongue:

Giovanni
12-01-09, 09:42
Edhe pse ndegjoj nuk jau ve veshin fare .............

Dallandyshja_718
12-01-09, 18:39
E po ajo e v'shtire eshte me punetor...Nuk i len me ndejt as 'i dekik...uh asaj sherri mos iu paft he...:biggrin: :biggrin:

shfletuesi_
12-01-09, 18:42
Po shkojke me qiken e filanit...

Urata
12-01-09, 19:20
Po shkojke me qiken e filanit...

une kam thashethen per shfletuesin "bajat i keq" ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

shfletuesi_
12-01-09, 19:35
une kam thashethen per shfletuesin "bajat i keq" ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...Eh lefsh i keq e me nafak po qiken e filanit une e mora eeeeeeeeeeeeee...hahahahaha

Urata
12-01-09, 19:51
hiē spo e marr vesh shfletuesin...!:biggrin: mos gaboni e me thashethene qe jam e trullafte,qy...!

LABI
12-01-09, 20:16
s'ja vnoj veshin .

Kryesisht nuk kam shoqerim (jo me qef ) me ate kategori pesonash qe meren me thash - thush !

shfletuesi_
12-01-09, 20:18
Valla boll te mira jan per humor qeto thashethemet

jadore
12-01-09, 20:19
hahahahahaha , s kam hiq ..
jo qe ndoshta nuk flitet per mua , por thjeshte tuten me mi tregu.. per nima e kam .. kurr nuk kam degju thashetheme per veten ..
.. keshtu del qe .. une njeri i mbrrime ( qe thote mama jeme, per najkond pa te meta)

LABI
12-01-09, 20:23
hahahahahaha , s kam hiq ..
jo qe ndoshta nuk flitet per mua , por thjeshte tuten me mi tregu.. per nima e kam .. kurr nuk kam degju thashetheme per veten ..
.. keshtu del qe .. une njeri i mbrrime ( qe thote mama jeme, per najkond pa te meta)

S'eshte menyra me efikase ( me "inn") per mu (vet)afirmu nepermjet ndonje kriteriumi te zakonshemmm... Dicka ma extra generissss... Tani ato qe promovojne , te bejne sensibleeee (thashthushe) jane Skandalet , boje naj klippp (gjuje naj kpuc, a laju ne sakuzi ) edhe holiwoodi mer vesh , lere ma RTK-e ..:biggrin::biggrin:

Penelope
12-01-09, 21:07
mendjemadhe...

emine
18-01-09, 16:54
mendjemadhe...


ani se ja ke anen:smile:

shfletuesi_
18-01-09, 17:37
Dallavergji... ( kete per inati me thojn kojshia ) hahah

Penelope
18-01-09, 19:08
ani se ja ke anen:smile:

haha o Minush o zemrush, jo sbon mendjemadhe, veq nejse me disa disa, sduhet hiq mi llograite bile...veq me ju dhane flokeve niher fiuuuuuu..siukur ato"kishe uen bukuroshe"haha...

emine
18-01-09, 19:12
haha o Minush o zemrush, jo sbon mendjemadhe, veq nejse me disa disa, sduhet hiq mi llograite bile...veq me ju dhane flokeve niher fiuuuuuu..siukur ato"kishe uen bukuroshe"haha...


hihiihiihi shkrumat e kqij:biggrin:

shfletuesi_
18-01-09, 19:18
haha o Minush o zemrush, jo sbon mendjemadhe, veq nejse me disa disa, sduhet hiq mi llograite bile...veq me ju dhane flokeve niher fiuuuuuu..siukur ato"kishe uen bukuroshe"haha...


Ti mendje madhe skan faj qe te thon jo....

Penelope
18-01-09, 19:20
Ti mendje madhe skan faj qe te thon jo....


ku pe din ti? a me ke pa a me njef? apo veq po supozon?

shfletuesi_
18-01-09, 19:27
ku pe din ti? a me ke pa a me njef? apo veq po supozon?

Ndoshta ne jeten tjeter qe lam pas te kam njohur , intuita me thot... sikur qe je 168.9 e gjate

Penelope
18-01-09, 19:29
ncuk...gabim 1.67 jam ma paske shtu pak gjatesine..me sa me kujtohet vetem nje jete kam jetu, deri tani...

shfletuesi_
18-01-09, 19:32
ncuk...gabim 1.67 jam ma paske shtu pak gjatesine..me sa me kujtohet vetem nje jete kam jetu, deri tani...

Nuk e dij sa jeta ke jetuar ti une diku nga postimi jot kam amrr kete thenje qe i ke then dikujt kshtu ... e ato 2 cm i ke pas nga shtikllat taket...Shume ngjajshmeri e madhe...Thashethemet qe kam degjuar kan qen se une kam qen ne filan vendin... e une vertet nuk isha askund...

emine
18-01-09, 19:35
ncuk...gabim 1.67 jam ma paske shtu pak gjatesine..me sa me kujtohet vetem nje jete kam jetu, deri tani...


qysh koke rrit sa eminia;)


mi kan shajte kulet ,hallal kurre skome me jau bo:tongue:

DEA
18-01-09, 20:02
U befasova me fjalet e Kontit drejtuar mua, mbeta pa text nuk gjeta pergjigje me fjalor te njejte , se fjalorin tim pash qe nuk e kupton.

U befasova edhe me mbrojtjen ce me bente troc pasi nuk po e njoh se kush eshte dhe me vije mire qe me mbronte, po ne tjetren ane nuk po e kuptoj se nga me njifte pasi me 7 postimet qe kishte nuk mund te me njoh edhe aq, nuk gjej pergjigje ne pyetjen time. dhe se treti u hutova me Uraten pasi qe nuk e kuptova mire se postimi i saj kishte apo nuk kishte te bente me mua, poashtu Pupi me shkronjat e tij sadopak po e mbron dinjitetin mashkullor, te rejat e fundjaves me hutuan nuk ishin thashetheme po qellimplote se cfare deshin te arrinin besoj se do e kuptoj me vone,

Pupi
18-01-09, 20:53
U befasova me fjalet e Kontit drejtuar mua, mbeta pa text nuk gjeta pergjigje me fjalor te njejte , se fjalorin tim pash qe nuk e kupton.

U befasova edhe me mbrojtjen ce me bente troc pasi nuk po e njoh se kush eshte dhe me vije mire qe me mbronte, po ne tjetren ane nuk po e kuptoj se nga me njifte pasi me 7 postimet qe kishte nuk mund te me njoh edhe aq, nuk gjej pergjigje ne pyetjen time. dhe se treti u hutova me Uraten pasi qe nuk e kuptova mire se postimi i saj kishte apo nuk kishte te bente me mua, poashtu Pupi me shkronjat e tij sadopak po e mbron dinjitetin mashkullor, te rejat e fundjaves me hutuan nuk ishin thashetheme po qellimplote se cfare deshin te arrinin besoj se do e kuptoj me vone,

Po munohna une i gjori, po sa po i ndėrtoi dy tulla ditėn, po pikin njerz e po i prishin natėn.

Hahahahaha.... qenke hutuar me tė vėrtet DEA.

Po a ke faj, faj nuk ke!

Pse !

Qe po nisna prej vetit, unė kur shkruaj kėtu, e bbėjė mendė sikur po rrijė me njerzit sy mė sy. E pasi sy mė sy s'muj flas fjal tjera, atėher po mundohna ta mbroj "dinjitetin mashkullor" si e ke thėnė ti.

Ndoshta kjo ka edhe tė bėjė me atė qė unė e njoh shumė mirė "dinjitetin femror" ?!

E njohė unė sepse unė ditė e pėrditė gjatė punės kam tė bėjė me femra, e besa edhe Shqiptare. Dhe njė gjė ju siguroj (skeptikėve) se femra Shqiptare nuk dallon me asgjė nga femra e botės !

A nime se harrova qe ktu qenkemi te thashethemet, athua ēka po thojnė hallku pėr mua more ?

emine
18-01-09, 20:56
Po munohna une i gjori, po sa po i ndėrtoi dy tulla ditėn, po pikin njerz e po i prishin natėn.

Hahahahaha.... qenke hutuar me tė vėrtet DEA.

Po a ke faj, faj nuk ke!

Pse !

Qe po nisna prej vetit, unė kur shkruaj kėtu, e bbėjė mendė sikur po rrijė me njerzit sy mė sy. E pasi sy mė sy s'muj flas fjal tjera, atėher po mundohna ta mbroj "dinjitetin mashkullor" si e ke thėnė ti.

Ndoshta kjo ka edhe tė bėjė me atė qė unė e njoh shumė mirė "dinjitetin femror" ?!

E njohė unė sepse unė ditė e pėrditė gjatė punės kam tė bėjė me femra, e besa edhe Shqiptare. Dhe njė gjė ju siguroj (skeptikėve) se femra Shqiptare nuk dallon me asgjė nga femra e botės !

A nime se harrova qe ktu qenkemi te thashethemet, athua ēka po thojnė hallku pėr mua more ?

se je marak ne gra:P

Pupi
18-01-09, 21:02
se je marak ne gra:P

Hahahahaha, ani ēka ka t'keqe ktu ?

Ah Emine emin se naleti je edhe ti.
Jo moj emine unė e kam kry kėtė muhabet ka kohė.

Por mu nga ajo qė unė e kam krye kėtė muhabet, jua du edhe juve tė tjerve tė mirėn.

Me nji fjal, mos ta bajm histori kėtė punė.
Femra Shqiptare ėshtė nė Tranzicion, dhe jo vetėm femra, por edhe mashkulli shqiptarė. E duke qenė nė tranzicion, ka mundėsi tė bėhen edhe gabime.
Gojkqinjėt nė vend qė ti shuajn zjarret, ata qesin benzin mbi to.....!

emine
18-01-09, 21:14
Hahahahaha, ani ēka ka t'keqe ktu ?

Ah Emine emin se naleti je edhe ti.
Jo moj emine unė e kam kry kėtė muhabet ka kohė.

Por mu nga ajo qė unė e kam krye kėtė muhabet, jua du edhe juve tė tjerve tė mirėn.

Me nji fjal, mos ta bajm histori kėtė punė.
Femra Shqiptare ėshtė nė Tranzicion, dhe jo vetėm femra, por edhe mashkulli shqiptarė. E duke qenė nė tranzicion, ka mundėsi tė bėhen edhe gabime.
Gojkqinjėt nė vend qė ti shuajn zjarret, ata qesin benzin mbi to.....!


nje fije hajgare o mik,se nese i done nuke me prishet qejfi,vetem me marohet hahhahahhahhh,,,dmth ke ba veq mire ne ket jete,me shum stazh:P

une skam normal me askond kontakt me mfole as mire as keq per kend te forumit,thjesht si mendoi apo du me ba nje fije shaka edhe shenoi

ps,ju pershndes dhe uroi cdo te mir!

selvija
19-01-09, 13:04
Flitet e perflitet..sa qe nganijher mendoj se a jam kjo qe thojne hahhahaha:biggrin:

shyqyr qe nuk njifemi ne ralitet thujse me sakend ketu,,,vetem nika te huazuar kemi dhe asgje nuk kemi ne boten jetsore,,thjesht 36 shkronja tu huazuara

su mbet tjetr tash ne kete fd nga nikat e ri me shkru vetem tema e turistit ka mbet ne ralitet ,,,tek Budallaqet,,kur shkru ne fillim pak si me frik se po merr kush pernime e tash ,,,te shkrujm me se qelti dhe shlir si ne ode babes,,:wink:

shyqyr qe koka mshel ajo tem tek ingjet se ken ingjet tuj bo kerrsh kush me kend,
fundi -fundit ndoshta jam e vetmja person qe askend se kam taku ne ralitet dhe as qe kam ndermend me kend te ulem karrshi,,,ku ka ma mir se me kan e qet..me budallaki shqiptarizmit.:redface:

DEA ,,,them sinqerisht per ty jam qudit qe qka kan theksu aty hahahah se per veti jam mesu me keto fjal skandaloze:biggrin: rri e qet mos ta nin fundi jemi pas perdes askush facen nuk njef...

o ju pershendes shkruni sa mundesni valla se une veq knaqan per veten tim,,se kam merak ne thash e thame hahhahahahahahahaa

ju du tanve hiq pa hileeeeeeeeeeee
tash kam filli dyqysh mem hy ne qef ingjet,,,runi ingje:biggrin:

DEA
21-01-09, 14:51
DEA ,,,them sinqerisht per ty jam qudit qe qka kan theksu aty hahahah se per veti jam mesu me keto fjal skandaloze:biggrin: rri e qet mos ta nin fundi jemi pas perdes askush facen nuk njef...

E nderuara diskutuese e forumit dardan. Diskutuesi ne fjale ofendoj veten jo mua, une nuk ndjehem e ofenduar ngase nuk kam arsye, ai tregoj fjalorin e vet e jo timin, ai perleu dinjitetin e vet e jo timin. Fakt eshte qe nuk jam e mesuar qe dikush te me drejtohet ne ate menyre , po thene te drejten eshte nje pervoje me shume , qe me bene te mesoj se edhe keso kafshe qe flasin gjuhen e njerzve egzistokan...

jadore
21-01-09, 15:07
Flitet e perflitet..sa qe nganijher mendoj se a jam kjo qe thojne hahhahaha:biggrin:

shyqyr qe nuk njifemi ne ralitet thujse me sakend ketu,,,vetem nika te huazuar kemi dhe asgje nuk kemi ne boten jetsore,,thjesht 36 shkronja tu huazuara

su mbet tjetr tash ne kete fd nga nikat e ri me shkru vetem tema e turistit ka mbet ne ralitet ,,,tek Budallaqet,,kur shkru ne fillim pak si me frik se po merr kush pernime e tash ,,,te shkrujm me se qelti dhe shlir si ne ode babes,,:wink:

shyqyr qe koka mshel ajo tem tek ingjet se ken ingjet tuj bo kerrsh kush me kend,
fundi -fundit ndoshta jam e vetmja person qe askend se kam taku ne ralitet dhe as qe kam ndermend me kend te ulem karrshi,,,ku ka ma mir se me kan e qet..me budallaki shqiptarizmit.:redface:

DEA ,,,them sinqerisht per ty jam qudit qe qka kan theksu aty hahahah se per veti jam mesu me keto fjal skandaloze:biggrin: rri e qet mos ta nin fundi jemi pas perdes askush facen nuk njef...

o ju pershendes shkruni sa mundesni valla se une veq knaqan per veten tim,,se kam merak ne thash e thame hahhahahahahahahaa

ju du tanve hiq pa hileeeeeeeeeeee
tash kam filli dyqysh mem hy ne qef ingjet,,,runi ingje:biggrin:

.. megjithate , hiq pa hajgare edhe slika here te mbrolshme here te keshme , here me dhembe e here pa dhembe, rasti dallon ..

...Dea , nuk u cilsua si protogoniste naive apo personazh argetues sa qe te vie deri tek tema e thashethemave ,
Dea, eshte nicku me konstruktiv dhe cilesore ne mendimin e dhene mes shkronjash , nick qe perfaqeson denjesishte intelektin modern te gjinise femrerore ne cdo aspekt komunikimi , prandaj u sulmua qe te ipet pershtypja qe ne esence bota femerore eshte mendjelehte dhe sherbyese ..megjithate mua me mahniti denjesishte maturia dhe durimi i saj , sprove qe e kaloj me vlersimin maximal ..
dhe nje here ..
ju lutem mos e nenvlersoni karakterin e Dea-se sa qe ta sjellni deri te thashethemat , sepse thashethemat kane nje % te vertet dhe pse nuk e pranojme ..
Dea-se ju be santazh shkronjash ..jonuk ju krijuan thashethema...( dhe ketu eshte nje dallim shume i madhe..)

emine
21-01-09, 15:11
ne qto kule me jan kape breh,krejt drondofillat kla dojne me mi shkoqe:biggrin:

Troē
22-01-09, 10:15
Flitet e perflitet..sa qe nganijher mendoj se a jam kjo qe thojne hahhahaha:biggrin:

shyqyr qe nuk njifemi ne ralitet thujse me sakend ketu,,,vetem nika te huazuar kemi dhe asgje nuk kemi ne boten jetsore,,thjesht 36 shkronja tu huazuara

su mbet tjetr tash ne kete fd nga nikat e ri me shkru vetem tema e turistit ka mbet ne ralitet ,,,tek Budallaqet,,kur shkru ne fillim pak si me frik se po merr kush pernime e tash ,,,te shkrujm me se qelti dhe shlir si ne ode babes,,:wink:

shyqyr qe koka mshel ajo tem tek ingjet se ken ingjet tuj bo kerrsh kush me kend,
fundi -fundit ndoshta jam e vetmja person qe askend se kam taku ne ralitet dhe as qe kam ndermend me kend te ulem karrshi,,,ku ka ma mir se me kan e qet..me budallaki shqiptarizmit.:redface:

DEA ,,,them sinqerisht per ty jam qudit qe qka kan theksu aty hahahah se per veti jam mesu me keto fjal skandaloze:biggrin: rri e qet mos ta nin fundi jemi pas perdes askush facen nuk njef...

o ju pershendes shkruni sa mundesni valla se une veq knaqan per veten tim,,se kam merak ne thash e thame hahhahahahahahahaa

ju du tanve hiq pa hileeeeeeeeeeee
tash kam filli dyqysh mem hy ne qef ingjet,,,runi ingje:biggrin:
Ti budallakit e poshtersit tua po i qet ktu si thashemthana ?
Po de normal qe i shkrun kur je ashtu se jo qe folet.

Troē
22-01-09, 10:16
Flitet e perflitet..sa qe nganijher mendoj se a jam kjo qe thojne hahhahaha:biggrin:

shyqyr qe nuk njifemi ne ralitet thujse me sakend ketu,,,vetem nika te huazuar kemi dhe asgje nuk kemi ne boten jetsore,,thjesht 36 shkronja tu huazuara

su mbet tjetr tash ne kete fd nga nikat e ri me shkru vetem tema e turistit ka mbet ne ralitet ,,,tek Budallaqet,,kur shkru ne fillim pak si me frik se po merr kush pernime e tash ,,,te shkrujm me se qelti dhe shlir si ne ode babes,,:wink:

shyqyr qe koka mshel ajo tem tek ingjet se ken ingjet tuj bo kerrsh kush me kend,
fundi -fundit ndoshta jam e vetmja person qe askend se kam taku ne ralitet dhe as qe kam ndermend me kend te ulem karrshi,,,ku ka ma mir se me kan e qet..me budallaki shqiptarizmit.:redface:

DEA ,,,them sinqerisht per ty jam qudit qe qka kan theksu aty hahahah se per veti jam mesu me keto fjal skandaloze:biggrin: rri e qet mos ta nin fundi jemi pas perdes askush facen nuk njef...

o ju pershendes shkruni sa mundesni valla se une veq knaqan per veten tim,,se kam merak ne thash e thame hahhahahahahahahaa

ju du tanve hiq pa hileeeeeeeeeeee
tash kam filli dyqysh mem hy ne qef ingjet,,,runi ingje:biggrin:
Ti budallakit e poshtersit tua po i qet ktu si thashemthana ?
Po de normal qqe flitet kur je ashtu.

shfletuesi_
22-01-09, 10:58
Qka eshte nja e Zeze qashtu me kan ngjithe thashetheme..

selvija
22-01-09, 11:15
Ti budallakit e poshtersit tua po i qet ktu si thashemthana ?
Po de normal qqe flitet kur je ashtu.ju them hiq pa keqardhe tanat te ligat mi marrshi hoo:tongue:
ty edhe tjerve qe ja kisha tha aq shum zemren mu mes zemres shigjet ju kisha bo dikund skeni mujt te pini uj per ate edhe shprehi tash mllefin me nika te ndryshem ketu,,edhe nje ja them se kurr ne jeten e juaj ate s'do arrini more shqiptaret pa kokerr karakteri qe ishi,,quditem pse dei me tani nuk i kam njoft popullin ton pse jan kaq fanatik kaq majaka shprehin mllefin virulaisht me shkronja po me pas keshtu ne jeten privata a thua se qka do ishte bo lufta e 3 botrore hahhahaha:biggrin:

une jam selvija kjo qe jam ,,,dhe do jem deri ne fund,,,e ju qka flitet e perfiltet per gjith mu ne vesh sme hyn thjesht hy disa ore si gjith te tjerte lezoj postoj,,pse ju me keni ne shejnester ju dini kete pun me shum se gjysa e forumit, mall e kam te hy olinen ne kete vend nga mesazhet e juve qe mundoni se mos del ose ngul kush grepin por ju them se kot se koti keni
e ju foli se qka doni mua per vete aq me me hyn ne vesh shkrojna tuja e di veten time qe jam paster si kristali:wink:
bajna ju gajlen time qe jeten e kam si nje princes britanike..:wink:

shenttttttttttt juve gjithve me nika (ndrrim fetyrave kot se koti)

Konti1
22-01-09, 12:13
Hajt be mos ta nin per kit pune, teton jena njojt peshqi te ni rrase.. ton e kemi dikon ne shpi, shfajlerin e punes/qytetit.. edhe ne internet qeshtu me mgjy kapak..., normal u bo kjo pune egal hahahahahaahha
Kan e pat Deas Simpati te forumit,

Veq thmija be mos te hjekun se gjynah se jan te pafajshum,se sa tmuni qy...

Zana_ch
22-01-09, 12:44
ju them hiq pa keqardhe tanat te ligat mi marrshi hoo:tongue:
ty edhe tjerve qe ja kisha tha aq shum zemren mu mes zemres shigjet ju kisha bo dikund skeni mujt te pini uj per ate edhe shprehi tash mllefin me nika te ndryshem ketu,,edhe nje ja them se kurr ne jeten e juaj ate s'do arrini more shqiptaret pa kokerr karakteri qe ishi,,quditem pse dei me tani nuk i kam njoft popullin ton pse jan kaq fanatik kaq majaka shprehin mllefin virulaisht me shkronja po me pas keshtu ne jeten privata a thua se qka do ishte bo lufta e 3 botrore hahhahaha:biggrin:

une jam selvija kjo qe jam ,,,dhe do jem deri ne fund,,,e ju qka flitet e perfiltet per gjith mu ne vesh sme hyn thjesht hy disa ore si gjith te tjerte lezoj postoj,,pse ju me keni ne shejnester ju dini kete pun me shum se gjysa e forumit, mall e kam te hy olinen ne kete vend nga mesazhet e juve qe mundoni se mos del ose ngul kush grepin por ju them se kot se koti keni
e ju foli se qka doni mua per vete aq me me hyn ne vesh shkrojna tuja e di veten time qe jam paster si kristali:wink:
bajna ju gajlen time qe jeten e kam si nje princes britanike..:wink:

shenttttttttttt juve gjithve me nika (ndrrim fetyrave kot se koti)


oo per zoten jo nuk eshte thash e thenme p je pricesh ....puq puq xemla
e ty mos ta nin hiq se dikuj i kruhet b... shum e veq me ofendime dhe sharje jeton ...kshtu qe i duket vetjja se ka ul dike nese e ofendon ama ne fakt ai e ul vetn e vet si psh Konti apo troq ashte i njejti person ...analizo shkrimet qe nuk ie bein kopime se qfar fjalori perdorin ...........P.s
silvi te kam rrush .......turoi i pasdite te bukur

Jana
22-01-09, 13:35
Ihaaa em ka ardh Tezaki pi Amerikes...e po mendojn qe asht dashnia jeme hahahahahhahaa

emine
22-01-09, 14:13
qudi gjith kta qka i urrejne thash etheme,folin ma se shumti per hallkun:biggrin:

ev dyje dyje,thashethemja o thash e theme,d.m.th,,,ske gjo prej ksaj,mu kan flasin njerzit e me njohin e me dojne,po flasin inaqaret QE DOJNE ME U BO SI UNE E SMUJNE:tongue:

speci
22-01-09, 14:33
drondofill me rrema - drondofill me rrema

emine
22-01-09, 16:05
drondofill me rrema - drondofill me rrema

edhe niher mi preke kulet,kuku per ty se te kalli me qakmak:P

emine
22-01-09, 18:46
************************************************** ***************

e more kontia ke pa si flasin per drejtsi,e rrejn si te hyne qetu,,,e dyta flasin qe si dune thash e themet ,,e veq ka shajne po rrin,thojne bes a s epo hyne me nika,e jan perzi senet i di qtu njerzit qe jan femra me nike e jan meshkuje,po ashtu edhe me nik mashkulli e jan femra,,,puna mare gjithve se veq kshtu muni me flejt rehat ndryshe kishit deke em jetu ne drejtsi....

Peja-Boy
23-12-10, 20:11
Nje Mp nga Nje Antar postuar nje antari tjeter "Kujdes nga Peja-Boy" Hahahahahahaha .

tipi engjellor
23-12-10, 22:00
aiiii me ja nis ma mire hiq hahhahah

emine
10-01-11, 15:31
se jam mashkull:biggrin:

Antika
10-01-11, 17:04
se jam mashkull:biggrin:

Pse a nuk je a? :D

Janna
10-01-11, 17:13
...se po rrugavet shum ...

emine
10-01-11, 17:17
Pse a nuk je a? :Dpo jam amo m 'ungone veq dicka:biggrin:

Janna
10-01-11, 17:20
po jam amo m 'ungone veq dicka:biggrin:

Edhe ata so problem tash ... me nje intervenim ta bojm hahahahah plus duhet met hek diqka edhe u bone djal ...

emine
10-01-11, 17:23
Edhe ata so problem tash ... me nje intervenim ta bojm hahahahah plus duhet met hek diqka edhe u bone djal ...
,thank Got i'm a Women;)jo breh loqke nuke ndrrohet ari me baker ;)

Janna
10-01-11, 17:25
,thank Got i'm a Women;)jo breh loqke nuke ndrrohet ari me baker ;)


Besom mu kishe dhimt met humb na ty si gjini femrore ... amo me pas kan ti djal 98% te djemve ish dasht me ardh me mar msim nga ti ... kan ra shum kta gjinia e shmetuar ...
Te pershendes shum dredhejk ...

Oqeani
10-01-11, 17:44
Besom mu kishe dhimt met humb na ty si gjini femrore ... amo me pas kan ti djal 98% te djemve ish dasht me ardh me mar msim nga ti ... kan ra shum kta gjinia e shmetuar ...
Te pershendes shum dredhejk ...


Po don me thane - ne dashni - apo hahahhaha

emine
16-01-12, 21:26
menemadhe:biggrin:

emine
16-01-12, 21:28
po jam amo m 'ungone veq dicka:biggrin:

s'po me mungone ma:tongue:

e_martumja
16-01-12, 22:09
kishe une pernime e martume :biggrin:

lovely
16-01-12, 22:13
une jo e martune, po e martune edhe e dane ...:rolleyes:

qe, ishum me Buqen tu pi kafe n midis t Prishtines, n kafe t burrnimit, veq kur m ka thane Burbuqja;

Ti lovely ke e ndane prej burrit a?

Thashe tybe qysh e di une , n shpi e kom njerin qaty, veq num past lshu kohve t fundit pa e dit une hiq.
Urgjent e thirra njerin, njeri, a je me mu a me Ajshen? JO me ty m tha oj grue, me tye jom.
Akej i thashe! Tang

e_martumja
16-01-12, 22:14
une jo e martune, po e martune edhe e dane ...:rolleyes:

qe, ishum me Buqen tu pi kafe n midis t Prishtines, n kafe t burrnimit, veq kur m ka thane Burbuqja;

Ti lovely ke e ndane prej burrit a?

Thashe tybe qysh e di une , n shpi e kom njerin qaty, veq num past lshu kohve t fundit pa e dit une hiq.
Urgjent e thirra njerin, njeri, a je me mu a me Ajshen? JO me ty m tha oj grue, me tye jom.
Akej i thashe! Tang
E ti qyqe i besove, ke vyt me pyet a ki dashnore hashiqare apo tinxa :biggrin:

Lepurushe
17-01-12, 00:32
mkan thon qe jam goc e keqe ( esht e vertet),,mkan thon qe jam nevrike e pa pare ( esht e vertet ),, mkan thon qe jam genjeshtare ( po nganjeher ne te shpesh genjej ),,mkan thon qe jam kok fort / esht e vertet ),,

Jana
17-01-12, 19:54
..ncuk rahat jam ...skam ndi sen ...

Zero Cool
20-01-12, 10:39
hu hu me miliona, nga me te thjeshtat deri te ato qe arrijn ne nivelin shkencoro-fantastik. Mire eshte kur flasin per ty, ka nje arsyje, ose te kane inate ose je idoli i tyre...

emine
01-04-12, 20:47
i moqmi ka than
Tymi oxhakut tim le te del drejte,qka thojne hallku ska rendesi!

Domira
01-04-12, 21:42
i moqmi ka than
Tymi oxhakut tim le te del drejte,qka thojne hallku ska rendesi!

:eek:.................

mfal emine...:)

Kaltrina
12-08-12, 16:43
Nje e di qe koheve te fundit po me thojne Hyrem :rolleyes:

Alima
13-08-12, 17:30
...

Kam ndegju qe Kalimero do i braktis te gjitha pllavushet per nje zeshkane!


Pa hajgare!


.

Denim
13-08-12, 17:34
Nje e di qe koheve te fundit po me thojne Hyrem :rolleyes:

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/255297_423647977686643_1914566589_n.jpg

Elina
13-08-12, 17:35
...

Kam ndegju qe Kalimero do i braktis te gjitha pllavushet per nje zeshkane!


Pa hajgare!


.


Fillova te Xhelozoj qishti :tongue:

emine
13-08-12, 19:01
:eek:.................

mfal emine...:)

Qka me te fal ashtu

Alima
14-08-12, 17:54
Fillova te Xhelozoj qishti :tongue:

...

Edhe bash duhet te xhelozosh!

Nuk eshte pune hajgare ktu!

.

Kalimero
14-08-12, 18:00
...

Kam ndegju qe Kalimero do i braktis te gjitha pllavushet per nje zeshkane!


Pa hajgare!


.

joo bash kejta jo, zishkanja um pranon mi pasen ere 6 qera :biggrin: hiq hiq 4 mi lijon tibe :wink:

Alima
14-08-12, 18:03
...

Qe!

A te thash Elin se qeshtja eshte per tu brengos, edhe vet e pranoj !


Te gjitha bjondet per nje zeshkane ,tha !

Qe ngo edhe vet!


.

Stuhi Rere
14-08-12, 18:19
veq pi ndrrojke :( tish kan bile po bohet muji me nja rri :(

Kalimero
14-08-12, 18:21
...

Qe!

A te thash Elin se qeshtja eshte per tu brengos, edhe vet e pranoj !


Te gjitha bjondet per nje zeshkane ,tha !

Qe ngo edhe vet!


.

mizivitka e drqit, he.:cool:
Halo pa u bo puna pu don mu mi purzon a. Ec gutu gutu purqafum qishti un publik,pur inati t'lluvices :biggrin:

Elina
14-08-12, 18:22
...

Qe!

A te thash Elin se qeshtja eshte per tu brengos, edhe vet e pranoj !


Te gjitha bjondet per nje zeshkane ,tha !

Qe ngo edhe vet!


.


joo bash kejta jo, zishkanja um pranon mi pasen ere 6 qera :biggrin: hiq hiq 4 mi lijon tibe :wink: ...........Hic s'po di a me i besu a jo :biggrin:

Kalimero
14-08-12, 18:23
...........Hic s'po di a me i besu a jo :biggrin:

ti ri shlir dijuze, ti je sudhtanesha kriesore :biggrin:

Alima
14-08-12, 18:26
...

Po te mashtron Elin!


ps.te gjithave ashtu po ju thote!...Ama puna eshte shuuume deliakt Eli!


.

Kalimero
14-08-12, 18:31
...

Po te mashtron Elin!


ps.te gjithave ashtu po ju thote!...Ama puna eshte shuuume deliakt Eli!


.

kshirja mare takatikeeeennnn!!!!
ani po munohet kejta mu mi largu e me meten viq kjo me mu , ec de ma purqafum :biggrin:

Elina
14-08-12, 18:31
...

Po te mashtron Elin!


ps.te gjithave ashtu po ju thote!...Ama puna eshte shuuume deliakt Eli!


.


Mooosssss...ok,vec e qes veten n'ankand....te kshyrim kend po e fitoj pastaj :tongue::biggrin:

lovely
14-08-12, 18:32
kshirja mare takatikeeeennnn!!!!
ani po munohet kejta mu mi largu e me meten viq kjo me mu , ec de ma purqafum :biggrin:


Ta hangt maca takatiken ty, se diqa tu kesh

Alima
14-08-12, 18:33
Mooosssss...ok,vec e qes veten n'ankand....te kshyrim kend po e fitoj pastaj :tongue::biggrin:

...

Lexoje siper teje ēka tha ,lexoje Eli !


Ti padyshim ke zgjedhje te gjere ,mos vuaj per te ,nuk ja vlene... pas gjithe kesaj kohe ju braktis per nje , vetem per nje ...qe te gjithave... ndaj te them nuk ja vlene te lendohesh per te !


.

Kalimero
14-08-12, 18:33
Mooosssss...ok,vec e qes veten n'ankand....te kshyrim kend po e fitoj pastaj :tongue::biggrin:

heeee dijuzeee heeeee, ani un ankand thojka . mari a dush ti mum shti un bila qishti aaa. po kejta be kejt ai kadhi pur ti. un ankand u fitoj se e qiti kejt apasunin ere qiken e ingjes fari bile pur ti ,viq pur ti :biggrin:

Alima
14-08-12, 18:35
...

Taktika i ka keto sipri Eli !


Taktika, se ai as me e thene nuk di , ndaj largohu sa me shpejte nga ai !


.

lovely
14-08-12, 18:38
...

Taktika i ka keto sipri Eli !


Taktika, se ai as me e thene nuk di , ndaj largohu sa me shpejte nga ai !


.


TAKATIKA. :biggrin:

Kurr s do me u msu me shkru edhe ti hahahahahahaaa

Denim
14-08-12, 18:39
veq pi ndrrojke :( tish kan bile po bohet muji me nja rri :(

Me pas ditė se je kėsi qike skisha shkru me ty as nė publik :smile:

Alima
14-08-12, 18:40
...

Takatika !


.

lovely
14-08-12, 18:42
...

Takatika !


.


Zemren....:biggrin:

Kalimero
14-08-12, 18:43
...

Takatika !


.

alime pash qikit kapuqin tem , ere pash qat butoxin ton ,a ma shum pum don mu a pi don at galin e zi :biggrin: drejta karzam, tibeee u e maj dhafin nuk jam si ti mizivir :wink:

hade karzaj kalimers qishti :biggrin:

emine
14-08-12, 18:44
kshirja mare takatikeeeennnn!!!!
ani po munohet kejta mu mi largu e me meten viq kjo me mu , ec de ma purqafum :biggrin:

kalimerk a te kujtohet ti,a vic qeshtu shkone ka shti hunde naper sene e kerka spi jep fund,,,,ma se te kena nxone ngusht,,,,frimen ta nalim,,,pa taktik hic,,amo e dime qe te elina te kruhet dhami ti,,,,

lovely
14-08-12, 18:45
alime pash qikit kapuqin tem , ere pash qat butoxin ton ,a ma shum pum don mu a pi don at galin e zi :biggrin: drejta karzam, tibeee u e maj dhafin nuk jam si ti mizivir :wink:

hade karzaj kalimers qishti :biggrin:


As ti, as gjalin e zi. Mue po m`don qishti, ere iknu ju dy qanena:biggrin:

Alima
14-08-12, 18:48
...

Lovelie, kallxoj atij me kapuē se nuk eshte fer me kriju rival nga frika e shprehjes individuale ne raport me tjetrin/tjetren! Pastaj Lovelie,duhet marre forc dhe guxim per te bere hapin e pare ,thjesht revolucionet jane shuem dobipruese ,edhe pse ka viktima ne mes psh pllavushet ne rastin konkret !

Pastaj Lovelie , deshta edhe shume diēka me te thene , por do vazhdoj sapo ta perkthen Jadi kete tekstin siper !


.

lovely
14-08-12, 18:50
...

Lovelie, kallxoj atij me kapuē se nuk eshte fer me kriju rival nga frika e shprehjes individuale ne raport me tjetrin/tjetren! Pastaj Lovelie,duhet marre forc dhe guxim per te bere hapin e pare ,thjesht revolucionet jane shuem dobipruese ,edhe pse ka viktima ne mes psh pllavushet ne rastin konkret !

Pastaj Lovelie , deshta edhe shume diēka me te thene , por do vazhdoj sapo ta perkthen Jadi kete tekstin siper !


.


Kapuq, mos perdor takatik pallillje qishti, po thote kjo qika me shami:biggrin:

Per tjerat, po e presim Zhaden:biggrin:

Alima
14-08-12, 18:51
...

Shpresoj se ka mbaruar se lyeri thonjet deri tani .


..se harrova !

.

Kalimero
14-08-12, 18:53
...

Lovelie, kallxoj atij me kapuē se nuk eshte fer me kriju rival nga frika e shprehjes individuale ne raport me tjetrin/tjetren! Pastaj Lovelie,duhet marre forc dhe guxim per te bere hapin e pare ,thjesht revolucionet jane shuem dobipruese ,edhe pse ka viktima ne mes psh pllavushet ne rastin konkret !

Pastaj Lovelie , deshta edhe shume diēka me te thene , por do vazhdoj sapo ta perkthen Jadi kete tekstin siper !


.

tibe qaj rivali jem, nuk pu tutet mu shprehen hiq tibe , ama hiqq be hiqq. viq u msi qishtutne me nejten si ZUTNI e qert mu shprehen . Qishti ti bodh u dhprehe, e mora vesh ere u ere ai gjali i zipsh;mus um bon xhizoz qishti :biggrin:

Alima
14-08-12, 19:07
...

"E morra vesh" -thojka ... si sufleri prapa skenes qe vetpregaditur !


Edhe qeta thuj Jadit Lovelie... mos koft shku atje ne ndej!Pra ban edhe pasi te kthehet !


.

emine
17-08-12, 12:17
Mos tishin kan qto thash e theme sisha kan ka e di kush jam:biggrin:


Jete te gjate atyre qe mirren me punte e mia,,,,,kam me jau dhan penzije kysmet

Stuhi Rere
17-08-12, 16:40
sen spo mkallxo kush

Denim
17-08-12, 16:51
Pėr veten skam dėgju, pėr Alimen thanė qė do tė konvertohet, rikthehet nė fenė e tė parėve !

Alima
27-08-12, 00:24
...

E vertete,jo thashetethenme!

Ne fene e Isait,Jakubit, Isakut, Musait,Ibrahimit ...pa qak aq rikthim deri tek Ademi alejhi selam!

Aty eshte feja e te pareve tane!

.

Codexx
27-08-12, 04:52
...

E vertete,jo thashetethenme!

Ne fene e Isait,Jakubit, Isakut, Musait,Ibrahimit ...pa qak aq rikthim deri tek Ademi alejhi selam!

Aty eshte feja e te pareve tane!

.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
qu fale sabahin hiqu binamazave...

emine
02-09-12, 21:36
Nje duartrokitje per fansat e mij:biggrin:mpuq e keni