PDA

View Full Version : Kėrkojmė Nuse pėr Tomorin!!!


Faqet : [1] 2 3

Murgesha
08-04-05, 17:46
Duke e parė se djali ka mbet pa nuse, dhe normal pasi e kemi tė moshės madhore, propozoj qė tja gjejmė njė nuse, se na u ba horė Tomor nuse tuj u pshtjellė mes qifteve.
Hajde ju lutem renditni propozimet, dhe tja zgjidhmi djalit problemin.

Tomor mos ke frikė, se edhe do tė ta gjejmė njė nuse, dhe mė nė fund do tė jesh i lumtur.

Nėse ka tė interesuar ju lutem lajmėrohuni.

doGzona
08-04-05, 17:52
hahahahahahah oj Murgesha ma ke qit gazin he ty
sdi qa te kofte..... :wink:

Drenicaki
08-04-05, 20:16
Duke e parė se djali ka mbet pa nuse, dhe normal pasi e kemi tė moshės madhore, propozoj qė tja gjejmė njė nuse, se na u ba horė Tomor nuse tuj u pshtjellė mes qifteve.
Hajde ju lutem renditni propozimet, dhe tja zgjidhmi djalit problemin.

Tomor mos ke frikė, se edhe do tė ta gjejmė njė nuse, dhe mė nė fund do tė jesh i lumtur.

Nėse ka tė interesuar ju lutem lajmėrohuni.murgesha te pershendes per ket propozim se me te vertet u rrit djali e u hi ne bylyk na e kemi obligim si familje qe tja gjajm ni nuse se ja ka nis edhe po na shan e si ka fajet aj po bylyki e pra duhet shpejt te reagojm, por sasht kollaj sepse po shkojn femrat e forumit si thast e millit ne vitet81 ne kosovė !
Hajde se po e martojm me driten ndoshta bien razi te dy !
ky ishte vetem njė propozim! :lol: :lol: :lol:

DEA
08-04-05, 20:19
Duke e parė se djali ka mbet pa nuse, dhe normal pasi e kemi tė moshės madhore, propozoj qė tja gjejmė njė nuse, se na u ba horė Tomor nuse tuj u pshtjellė mes qifteve.
Hajde ju lutem renditni propozimet, dhe tja zgjidhmi djalit problemin.

Tomor mos ke frikė, se edhe do tė ta gjejmė njė nuse, dhe mė nė fund do tė jesh i lumtur.

Nėse ka tė interesuar ju lutem lajmėrohuni.murgesha te pershendes per ket propozim se me te vertet u rrit djali e u hi ne bylyk na e kemi obligim si familje qe tja gjajm ni nuse se ja ka nis edhe po na shan e si ka fajet aj po bylyki e pra duhet shpejt te reagojm, por sasht kollaj sepse po shkojn femrat e forumit si thast e millit ne vitet81 ne kosovė !
Hajde se po e martojm me driten ndoshta bien razi te dy !
ky ishte vetem njė propozim! :lol: :lol: :lol:


Aiiiiiiiiiiii Drenicak po ku e gjete Dr1ten edhe ti , se bash mbreme ja kem ba perhajr Honestyt :wink:

DEA
08-04-05, 20:30
Vemendje o milet: Dembelica qe sot u lirua nese jeni te pajtimit qe sonte te kem prap dasem lajmerohuni :wink:


E presim tash Tomorin ta jep edhe ai mendimin e tij :wink:

dembelica
08-04-05, 20:43
Vemendje o milet: Dembelica qe sot u lirua nese jeni te pajtimit qe sonte te kem prap dasem lajmerohuni :wink:


E presim tash Tomorin ta jep edhe ai mendimin e tij :wink:

Nuk ke qka me prite, se un jam ka protestoj ,as qe vjen ne shprehje bilem,po du te mbetem beqare http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a030.gif

DEA
08-04-05, 20:57
Vemendje o milet: Dembelica qe sot u lirua nese jeni te pajtimit qe sonte te kem prap dasem lajmerohuni :wink:


E presim tash Tomorin ta jep edhe ai mendimin e tij :wink:

Nuk ke qka me prite, se un jam ka protestoj ,as qe vjen ne shprehje bilem,po du te mbetem beqare http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a030.gif

Uh uh mschurdhovsh ti, protestat i kem shpalle te pavlefshme :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dembelica
08-04-05, 21:00
Dea te marte pusi hoooooooooooooooooo :wink:

E gjeta nje qe kish me bo per Tomorin :arrow: BLINA.

A e ke pa moj sa vajze simpatike eshte :lol: :lol: :lol:

Drenicaki
08-04-05, 21:02
Duke e parė se djali ka mbet pa nuse, dhe normal pasi e kemi tė moshės madhore, propozoj qė tja gjejmė njė nuse, se na u ba horė Tomor nuse tuj u pshtjellė mes qifteve.
Hajde ju lutem renditni propozimet, dhe tja zgjidhmi djalit problemin.

Tomor mos ke frikė, se edhe do tė ta gjejmė njė nuse, dhe mė nė fund do tė jesh i lumtur.

Nėse ka tė interesuar ju lutem lajmėrohuni.murgesha te pershendes per ket propozim se me te vertet u rrit djali e u hi ne bylyk na e kemi obligim si familje qe tja gjajm ni nuse se ja ka nis edhe po na shan e si ka fajet aj po bylyki e pra duhet shpejt te reagojm, por sasht kollaj sepse po shkojn femrat e forumit si thast e millit ne vitet81 ne kosovė !
Hajde se po e martojm me driten ndoshta bien razi te dy !
ky ishte vetem njė propozim! :lol: :lol: :lol:


Aiiiiiiiiiiii Drenicak po ku e gjete Dr1ten edhe ti , se bash mbreme ja kem ba perhajr Honestyt :wink: a me falni pra edhe boll mirė ja paske gjet dembelicen perhajr na qoft qifti ma i mirė i kohes :lol: :lol: :lol:

Luana
08-04-05, 21:04
Ishalla mos po zen ven najkun oj Murgesh se na ka honger kocin e hajt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Drenicaki
08-04-05, 21:09
Ishalla mos po zen ven najkun oj Murgesh se na ka honger kocin e hajt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:a edhe ty ta hanger a?! :lol: :lol: :lol:

Luana
08-04-05, 21:20
Ishalla mos po zen ven najkun oj Murgesh se na ka honger kocin e hajt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:a edhe ty ta hanger a?! :lol: :lol: :lol:

Deshti .......por nuk kishte mbet mjaft per Tomorin ,se e ka hanger Turisti :lol: :lol:
Tatlin me sherbet http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o080.gif

turisti
08-04-05, 21:25
Ishalla mos po zen ven najkun oj Murgesh se na ka honger kocin e hajt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:a edhe ty ta hanger a?! :lol: :lol: :lol:

Deshti .......por nuk kishte mbet mjaft per Tomorin ,se e ka hanger Turisti :lol: :lol:
Tatlin me sherbet http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o080.gif

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaahhaahahah,po ku ja qellove,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaahahahahah. :wink:

turisti
08-04-05, 21:30
Duke e parė se djali ka mbet pa nuse, dhe normal pasi e kemi tė moshės madhore, propozoj qė tja gjejmė njė nuse, se na u ba horė Tomor nuse tuj u pshtjellė mes qifteve.
Hajde ju lutem renditni propozimet, dhe tja zgjidhmi djalit problemin.

Tomor mos ke frikė, se edhe do tė ta gjejmė njė nuse, dhe mė nė fund do tė jesh i lumtur.

Nėse ka tė interesuar ju lutem lajmėrohuni.

Respekt per mundimin tende,Murgesha e nderuar.

Simbas statistikes te forumit, "Te Tomorit jane plot vajza,a TOMORI i gjori i ASNJERES",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaahahahahahahahahahaha. :wink:

doGzona
08-04-05, 21:39
Ishalla mos po zen ven najkun oj Murgesh se na ka honger kocin e hajt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:a edhe ty ta hanger a?! :lol: :lol: :lol:

Deshti .......por nuk kishte mbet mjaft per Tomorin ,se e ka hanger Turisti :lol: :lol:
Tatlin me sherbet http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o080.gif
hahahahahahahahahahahahh

Luana
08-04-05, 21:47
hahahahahahahahahahahahh

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

turisti
08-04-05, 22:20
Ndoshta TOMORI i jone ka shance te behet " beqari i perjetshem" ????? :?

Murgesha
08-04-05, 23:51
Ndoshta TOMORI i jone ka shance te behet " beqari i perjetshem" ????? :?


Jo kjo svjen nė shprehje i nderuari Turist.
Marre pėr Dardanasit me na mbet kush "Beqar i Pėrjetshėm"

Dembelica mora vesh se qenke ndarė, tybe boll djalė tė mirė e kemi Tomorin.
Si thua a tja fillojmė dasmės???

Tomori
09-04-05, 00:22
Ndoshta TOMORI i jone ka shance te behet " beqari i perjetshem" ????? :?

-O Turisto trafte domlla jarabi,,,,,,qysh bre po ban dova me ngel un beqare i perjetshem,,,,tu thaft goja :twisted:

ShEjToNkA
09-04-05, 00:27
Ndoshta TOMORI i jone ka shance te behet " beqari i perjetshem" ????? :?

-O Turisto trafte domlla jarabi,,,,,,qysh bre po ban dova me ngel un beqare i perjetshem,,,,tu thaft goja :twisted:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tomori
09-04-05, 00:29
Ndoshta TOMORI i jone ka shance te behet " beqari i perjetshem" ????? :?


Jo kjo svjen nė shprehje i nderuari Turist.
Marre pėr Dardanasit me na mbet kush "Beqar i Pėrjetshėm"

Dembelica mora vesh se qenke ndarė, tybe boll djalė tė mirė e kemi Tomorin.
Si thua a tja fillojmė dasmės???

-Murgeshe te lumte goja te dhasht zoti te mira sa ka gjethe ne malet tona,,,
-Zoti ti shkrufte sevabe per ket tmire qe ma bane jarabi,,,he moj Murgeshe kta qe jane te mire si une perhere hekin keq,,,,
-A e ndigjon Turistin por ska faj aj, po un kam fajin qe ja dorzova Luanen hajt merdh gjunah se ishte jabangji, pun Turisti ma e din vet ti ket histori

Murgesha
09-04-05, 00:31
Ndoshta TOMORI i jone ka shance te behet " beqari i perjetshem" ????? :?

-O Turisto trafte domlla jarabi,,,,,,qysh bre po ban dova me ngel un beqare i perjetshem,,,,tu thaft goja :twisted:


Ngadalė bre Tomor se pa sherr e ka pasė Turisti, se msiti ma i mirė ka me tu ba. :lol: :wink:

dr1ta
09-04-05, 11:32
http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c060.gif

Diana007
09-04-05, 11:42
http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c060.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: Qka po ik mojjjjj :P :P :P

Gjumashja
09-04-05, 11:44
Tomor po ta propozoj nje nuse e ajo osht Diana007 :wink:

Diana007
09-04-05, 11:49
Tomor po ta propozoj nje nuse e ajo osht Diana007 :wink:

Oj quk un jam e nxane , mos me ngatrro mu ketu :roll: :lol: :lol: :lol:

vushtrria
09-04-05, 11:50
Tomor po ta propozoj nje nuse e ajo osht Diana007 :wink:

Oj quk un jam e nxane , mos me ngatrro mu ketu :roll: :lol: :lol: :lol:


diana a eshte e vertet kjo qe e thuani ju moj :lol:

Diana007
09-04-05, 11:56
Tomor po ta propozoj nje nuse e ajo osht Diana007 :wink:

Oj quk un jam e nxane , mos me ngatrro mu ketu :roll: :lol: :lol: :lol:


diana a eshte e vertet kjo qe e thuani ju moj :lol:


Po e veret esht , pse :roll: :P :P

vushtrria
09-04-05, 11:58
[quote=Gjumashja]Tomor po ta propozoj nje nuse e ajo osht Diana007 :wink:

Oj quk un jam e nxane , mos me ngatrro mu ketu :roll: :lol: :lol: :lol:


diana a eshte e vertet kjo qe e thuani ju moj :lol:


Po e veret esht , pse :roll: :P :P :roll: :roll: jo vetem ishte nje pytje ndoshta pa lidhje :lol:

Gjumashja
09-04-05, 12:00
Tomor po ta propozoj nje nuse e ajo osht Diana007 :wink:

Oj quk un jam e nxane , mos me ngatrro mu ketu :roll: :lol: :lol: :lol:


spo besoj se sje e nxan e valla po freee je prish me uliksi-jr :P tash bashkohu me tomorin

Murgesha
09-04-05, 12:02
Tomor po ta propozoj nje nuse e ajo osht Diana007 :wink:

Oj quk un jam e nxane , mos me ngatrro mu ketu :roll: :lol: :lol: :lol:


spo besoj se sje e nxan e valla po freee je prish me uliksi-jr :P tash bashkohu me tomorin

:wink:

Diana007
09-04-05, 12:02
Aha ok :wink: :D :D :D :D :D

Murgesha
09-04-05, 12:02
Aha ok :wink: :D :D :D :D :D

Po e pranon a???? :lol: :lol:

Diana007
09-04-05, 12:04
Tomor po ta propozoj nje nuse e ajo osht Diana007 :wink:

Oj quk un jam e nxane , mos me ngatrro mu ketu :roll: :lol: :lol: :lol:


spo besoj se sje e nxan e valla po freee je prish me uliksi-jr :P tash bashkohu me tomorin

Mos tash jam me Lazdrani qy , mos po don me nda edhe prej tij :evil:

Diana007
09-04-05, 12:05
Aha ok :wink: :D :D :D :D :D

Po e pranon a???? :lol: :lol:

Jo moj , ajo ke per Vushtrrin , po harrova me ja bo qote :wink: :lol: :lol:

Gjumashja
09-04-05, 12:05
Tomor po ta propozoj nje nuse e ajo osht Diana007 :wink:

Oj quk un jam e nxane , mos me ngatrro mu ketu :roll: :lol: :lol: :lol:


spo besoj se sje e nxan e valla po freee je prish me uliksi-jr :P tash bashkohu me tomorin

Mos tash jam me Lazdrani qy , mos po don me nda edhe prej tij :evil::shock: :shock: :shock: me lazdranin osht Murgesha moj :roll: apo jam n'gjume une

Murgesha
09-04-05, 12:08
:shock: :shock: :shock: me lazdranin osht Murgesha moj :roll: apo jam n'gjume une


Kurr mos u qofsh edhe ti hoooooooooo. :twisted: :twisted: :lol:

Diana007
09-04-05, 12:08
:shock: :shock: :shock: me lazdranin osht Murgesha moj :roll: apo jam n'gjume une

Jo moj ajo esht me Uliksin e un me Lazdranin a nuk ke ni aaaaaaaa :roll:

Gjumashja
09-04-05, 12:09
:shock: :shock: :shock: me lazdranin osht Murgesha moj :roll: apo jam n'gjume une


Kurr mos u qofsh edhe ti hoooooooooo. :twisted: :twisted: :lol:mos me nem moj :cry: qka kam faj ti thoshe qe nuk ndahem me to kurr qy

Gjumashja
09-04-05, 12:10
:shock: :shock: :shock: me lazdranin osht Murgesha moj :roll: apo jam n'gjume une

Jo moj ajo esht me Uliksin e un me Lazdranin a nuk ke ni aaaaaaaa :roll:


tash e kuptova valla po spo e bespj pa e pa edhe lazdranin ka te thot te dua :wink:

Murgesha
09-04-05, 12:10
mos me nem moj :cry: qka kam faj ti thoshe qe nuk ndahem me to kurr qy


Po mė ndajtėn moj. :(
Ti nime me kon je tani???? :lol: :lol:

Gjumashja
09-04-05, 12:12
mos me nem moj :cry: qka kam faj ti thoshe qe nuk ndahem me to kurr qy


Po mė ndajtėn moj. :(
Ti nime me kon je tani???? :lol: :lol:ah une jom me Drenicakin moj :D

Murgesha
09-04-05, 12:14
ah une jom me Drenicakin moj :D


Jo valla hiq, po mė duket se jo.
Ai mė duket ka kėrkuar me u shkurorėzu me ty, shkaktare se ti vetėm po flen. :(

Diana007
09-04-05, 12:14
:shock: :shock: :shock: me lazdranin osht Murgesha moj :roll: apo jam n'gjume une

Jo moj ajo esht me Uliksin e un me Lazdranin a nuk ke ni aaaaaaaa :roll:


tash e kuptova valla po spo e bespj pa e pa edhe lazdranin ka te thot te dua :wink:

Beso beso :lol: hajt s eta leshoj ne ze kur te vjen Lazdrani ehe e sheh :o :o

Murgesha
09-04-05, 12:16
Beso beso :lol: hajt s eta leshoj ne ze kur te vjen Lazdrani ehe e sheh :o :oDiana007 mos e prit edhe shumė se po mė duket ai ėshtė bėrė bashkė me Sexybrikenda.
Ka qenė dėshirė e pėrhershme e Brikendės. :wink:

Gjumashja
09-04-05, 12:17
ah une jom me Drenicakin moj :D


Jo valla hiq, po mė duket se jo.
Ai mė duket ka kėrkuar me u shkurorėzu me ty, shkaktare se ti vetėm po flen. :(


:roll: :roll: ashtu a qashtu bre tregom ti se une spo disha send

Gjumashja
09-04-05, 12:18
:shock: :shock: :shock: me lazdranin osht Murgesha moj :roll: apo jam n'gjume une

Jo moj ajo esht me Uliksin e un me Lazdranin a nuk ke ni aaaaaaaa :roll:


tash e kuptova valla po spo e bespj pa e pa edhe lazdranin ka te thot te dua :wink:

Beso beso :lol: hajt s eta leshoj ne ze kur te vjen Lazdrani ehe e sheh :o :o
:wink: :wink:

Murgesha
09-04-05, 12:19
:roll: :roll: ashtu a qashtu bre tregom ti se une spo disha sendE po gjumi llokume.
Bile ai ėshtė ankuar se kurrė zgjuar spo tė shef.
Ka mbetė djali as i martuar e as i pa martuar. :lol: :lol: :wink:

Diana007
09-04-05, 12:19
Beso beso :lol: hajt s eta leshoj ne ze kur te vjen Lazdrani ehe e sheh :o :oDiana007 mos e prit edhe shumė se po mė duket ai ėshtė bėrė bashkė me Sexybrikenda.
Ka qenė dėshirė e pėrhershme e Brikendės. :wink:

Valla njre jam ka e pres :lol: :lol: , ajo njeher nuk esh t ketu par heheeh

PS; ku me paska dal nje qe duhet me luftu prap :lol: :lol:

Murgesha
09-04-05, 12:21
Valla njre jam ka e pres :lol: :lol: , ajo njeher nuk esh t ketu par heheeh

PS; ku me paska dal nje qe duhet me luftu prap :lol: :lol:


Edhe unė gjithė nė luftė me te kam qenė. :lol:

Gjumashja
09-04-05, 12:22
:roll: :roll: ashtu a qashtu bre tregom ti se une spo disha sendE po gjumi llokume.
Bile ai ėshtė ankuar se kurrė zgjuar spo tė shef.
Ka mbetė djali as i martuar e as i pa martuar. :lol: :lol: :wink:


ateher do ta mar edhe ate ne gjume edhe te shohim sweet dreams bashk

Murgesha
09-04-05, 12:23
ateher do ta mar edhe ate ne gjume edhe te shohim sweet dreams bashk


Moj po ate spo e merr edhe bash shumė gjumi.

Gjumashja
09-04-05, 12:26
ateher do ta mar edhe ate ne gjume edhe te shohim sweet dreams bashk


Moj po ate spo e merr edhe bash shumė gjumi.

Mos po don me ma marr ti :evil: qe po din shume per to :roll: :twisted:

Murgesha
09-04-05, 12:32
Mos po don me ma marr ti :evil: qe po din shume per to :roll: :twisted:


A jo moj, unė vetėm po tė tregoj ēfarė po thot ai deri sa ti po flen. :lol:

Gjumashja
09-04-05, 12:36
Mos po don me ma marr ti :evil: qe po din shume per to :roll: :twisted:


A jo moj, unė vetėm po tė tregoj ēfarė po thot ai deri sa ti po flen. :lol:


aha ka me ja tregu qefin atij :wink:

turisti
09-04-05, 13:06
Ndoshta TOMORI i jone ka shance te behet " beqari i perjetshem" ????? :?


Jo kjo svjen nė shprehje i nderuari Turist.
Marre pėr Dardanasit me na mbet kush "Beqar i Pėrjetshėm"

Dembelica mora vesh se qenke ndarė, tybe boll djalė tė mirė e kemi Tomorin.
Si thua a tja fillojmė dasmės???

-Murgeshe te lumte goja te dhasht zoti te mira sa ka gjethe ne malet tona,,,
-Zoti ti shkrufte sevabe per ket tmire qe ma bane jarabi,,,he moj Murgeshe kta qe jane te mire si une perhere hekin keq,,,,
-A e ndigjon Turistin por ska faj aj, po un kam fajin qe ja dorzova Luanen hajt merdh gjunah se ishte jabangji, pun Turisti ma e din vet ti ket histori

Hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahha ahahahahahahahahahahahahahahahaha,ashu kan qene sendet ne PEKING :wink:

turisti
09-04-05, 13:08
Ndoshta TOMORI i jone ka shance te behet " beqari i perjetshem" ????? :?


Jo kjo svjen nė shprehje i nderuari Turist.
Marre pėr Dardanasit me na mbet kush "Beqar i Pėrjetshėm"

Dembelica mora vesh se qenke ndarė, tybe boll djalė tė mirė e kemi Tomorin.
Si thua a tja fillojmė dasmės???

Po more,nusja edhe ashtu nuk luan naj rol merendesi...por po mendoj se ēdo element duhet m'u perputhe. :wink:

turisti
09-04-05, 13:10
http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c060.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: Qka po ik mojjjjj :P :P :P

E menqur. :P :wink:

Diana007
09-04-05, 13:13
http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c060.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: Qka po ik mojjjjj :P :P :P

E menqur. :P :wink:

Hhehhehheh deka tuj kesh :lol: :lol: :lol: :lol:

Drenicaki
09-04-05, 14:05
ah une jom me Drenicakin moj :D


Jo valla hiq, po mė duket se jo.
Ai mė duket ka kėrkuar me u shkurorėzu me ty, shkaktare se ti vetėm po flen. :( Boll mirė bane qe i kallzove se perndryshe spat me e marr vesh hiq !
po a qohet moj tan jeta ne gjum as bollicav sju ka qit ken kah cofin uni e shterren seqti qy!hahahhahahahahahaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
09-04-05, 14:08
ah une jom me Drenicakin moj :D


Jo valla hiq, po mė duket se jo.
Ai mė duket ka kėrkuar me u shkurorėzu me ty, shkaktare se ti vetėm po flen. :( Boll mirė bane qe i kallzove se perndryshe spat me e marr vesh hiq !
po a qohet moj tan jeta ne gjum as bollicav sju ka qit ken kah cofin uni e shterren seqti qy!hahahhahahahahahaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: '

ne te cofin ashtu lshjtu kishe boll

Drenicaki
09-04-05, 14:10
ah une jom me Drenicakin moj :D


Jo valla hiq, po mė duket se jo.
Ai mė duket ka kėrkuar me u shkurorėzu me ty, shkaktare se ti vetėm po flen. :( Boll mirė bane qe i kallzove se perndryshe spat me e marr vesh hiq !
po a qohet moj tan jeta ne gjum as bollicav sju ka qit ken kah cofin uni e shterren seqti qy!hahahhahahahahahaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: '

ne te cofin ashtu lshjtu kishe bollAni moj edhe ne paqa boll sasht arsye me mi cof ballicat se une vetem ato po i dashuroj e ti mi ke fut ne regjim jan lodhė jan ba teneqe!hahahahahahahhaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
09-04-05, 14:12
ska dert moda po e lyp ashtu tash :wink:

Drenicaki
09-04-05, 14:13
ska dert moda po e lyp ashtu tash :wink:Jo ti krejt je trenu moj edhe ballicat e mija po don me i shti ne mod a? hahahahahahaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

dembelica
09-04-05, 14:15
A u gjet more naj nuse per kete djale a jo :wink:

dr1ta
09-04-05, 14:17
Shumica po thojn doGzonen po vec me e marr ne qaf qiken :? :lol:

Gjumashja
09-04-05, 14:17
ska dert moda po e lyp ashtu tash :wink:Jo ti krejt je trenu moj edhe ballicat e mija po don me i shti ne mod a? hahahahahahaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:


pse jo :wink:

Drenicaki
09-04-05, 14:19
ska dert moda po e lyp ashtu tash :wink:Jo ti krejt je trenu moj edhe ballicat e mija po don me i shti ne mod a? hahahahahahaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:


pse jo :wink:qysh moj pse po ato me ba me marr ladrimin, po ska mzat nane qe i nal ma!hahahahahahahahaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

dembelica
09-04-05, 14:19
Shumica po thojn doGzonen po vec me e marr ne qaf qiken :? :lol:

Po thu se ashtu na qenka puna a ? :shock:

dr1ta
09-04-05, 14:21
Shumica po thojn doGzonen po vec me e marr ne qaf qiken :? :lol:

Po thu se ashtu na qenka puna a ? :shock:

Ashtu mendoj une :roll:

Drenicaki
09-04-05, 14:25
Shumica po thojn doGzonen po vec me e marr ne qaf qiken :? :lol:

Po thu se ashtu na qenka puna a ? :shock:

Ashtu mendoj une :roll:ēka je ka shtin ti!
po lej te rinjet le te bashkohen le ti bajn ato senet si krejt dyjeja e si sju pelqen qaj farjavascript:emoticon(':lol:')
Laughing seni shkojn te ndahen!hahahahahahahhaaaaaaaaa :lol: :lol:

Tomori
09-04-05, 14:56
]- A mka dale naj nuse si qendron puna?
Un pranoje por fjalen e fundit, per nusen do ta jape Motra ime(Murgesh)

O njerez beni edhe pak gajret gjini nusen e ja fillojme Darsmes!!!
-Se muziken e kam zere bile kam dhan (Kaparin)
-Lodraxhija esht Turisti e me curle eshte Kercovari,,,ehhh ta dini sa mire i bie curles ky!!!!
-Po baj bije pasha koken e "Dijanes007" dhe "doGzones" veq ngoje e mban curlen ky kolegu Turistit [/color]:wink:

Diana007
09-04-05, 15:03
]- A mka dale naj nuse si qendron puna?
Un pranoje por fjalen e fundit, per nusen do ta jape Motra ime(Murgesh)

O njerez beni edhe pak gajret gjini nusen e ja fillojme Darsmes!!!
-Se muziken e kam zere bile kam dhan (Kaparin)
-Lodraxhija esht Turisti e me curle eshte Kercovari,,,ehhh ta dini sa mire i bie curles ky!!!!
-Po baj bije pasha koken e "Dijanes007" dhe "doGzones" veq ngoje e mban curlen ky kolegu Turistit [/color]:wink:

More ku na gjet bash neve me na bo be ne koken ton qy :roll:

turisti
09-04-05, 15:53
A u gjet more naj nuse per kete djale a jo :wink:

S'un jane te gjejt tash as djalin,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaahhahahahahaahahahahahahaha. :wink:

blina
09-04-05, 15:57
A u gjet more naj nuse per kete djale a jo :wink:

S'un jane te gjejt tash as djalin,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaahhahahahahaahahahahahahaha. :wink::D :D :D :D :D :D :wink:

Tomori
09-04-05, 16:06
A u gjet more naj nuse per kete djale a jo :wink:

S'un jane te gjejt tash as djalin,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaahhahahahahaahahahahahahaha. :wink::D :D :D :D :D :D :wink:

Jooooooo Blina mos hi ngjynahe te lutem mos thuaj ashtu
Une jam Hot-lajne Non-Stop i kapshem, nuk eshte per shaka kjo pune
Shkurte duhet te martohem a me kupton "blina"
-Po qe e lire urdhero prononcohu e martohemi :wink:

dembelica
09-04-05, 16:34
Tybe mire e ke,kjo Blina eshte vajze shum simpatike :roll: :wink:

Tomori
09-04-05, 19:25
Tybe mire e ke,kjo Blina eshte vajze shum simpatike :roll: :wink:

-Oj dembelico leje Blinen le te vendos vete?!!

-Po me tuaj ti vete per veten si e lam punen a dot martohemi
vendos vet per veten?!!!
-Se tkisha mar nvent per grue?!!
Po ta them edhe shkakun se jam i vendoset me tmare
Murgesha tka lavdru shum kjo eshte arsyja
Hajde hape zemren me thuaj Tomor un Dembelica te dua! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
09-04-05, 19:26
Tybe mire e ke,kjo Blina eshte vajze shum simpatike :roll: :wink:

-Oj dembelico leje Blinen le te vendos vete?!!

-Po me tuaj ti vete per veten si e lam punen a dot martohemi
vendos vet per veten?!!!
-Se tkisha mar nvent per grue?!!
Po ta them edhe shkakun se jam i vendoset me tmare
Murgesha tka lavdru shum kjo eshte arsyja
Hajde hape zemren me thuaj Tomor un Dembelica te dua! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ngadalė o Tomor, tė presim edhe pak se mos po shkurorėzohet edhe naj qikė tjetėr e ke mundėsi mė tė mdha me zgjedh pastaj. :lol: :lol:

007
09-04-05, 19:35
e more Tomri, kan than ku ka dredhza shum duhet me marr krojshen e vogel :wink:

dembelica
09-04-05, 21:41
Tybe mire e ke,kjo Blina eshte vajze shum simpatike :roll: :wink:

-Oj dembelico leje Blinen le te vendos vete?!!

-Po me tuaj ti vete per veten si e lam punen a dot martohemi
vendos vet per veten?!!!
-Se tkisha mar nvent per grue?!!
Po ta them edhe shkakun se jam i vendoset me tmare
Murgesha tka lavdru shum kjo eshte arsyja
Hajde hape zemren me thuaj Tomor un Dembelica te dua! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ngadalė o Tomor, tė presim edhe pak se mos po shkurorėzohet edhe naj qikė tjetėr e ke mundėsi mė tė mdha me zgjedh pastaj. :lol: :lol:

Me vjen meq Tomori,po nuk mundem me u martu me ty :roll:
Mire e ka Murgesha,prit deri sa te shkurorzohet edhe ndonje vajze e ke zgjidhje me te madhe :wink:

Tomori
09-04-05, 23:05
[quote=dembelica]Tybe mire e ke,kjo Blina eshte vajze shum simpatike :roll: :wink:

Ngadalė o Tomor, tė presim edhe pak se mos po shkurorėzohet edhe naj qikė tjetėr e ke mundėsi mė tė mdha me zgjedh pastaj. :lol: :lol:

-Ani Murgeshe si te thuash ty bile shum mire e ke se njeri nje here martohet nuk asht pun shakaje kjo e nashta naj del naj qike e mire!!
:wink: :wink:

Psikologu
09-04-05, 23:20
Duke e parė se djali ka mbet pa nuse, dhe normal pasi e kemi tė moshės madhore, propozoj qė tja gjejmė njė nuse, se na u ba horė Tomor nuse tuj u pshtjellė mes qifteve.
Hajde ju lutem renditni propozimet, dhe tja zgjidhmi djalit problemin.

Tomor mos ke frikė, se edhe do tė ta gjejmė njė nuse, dhe mė nė fund do tė jesh i lumtur.

Nėse ka tė interesuar ju lutem lajmėrohuni.


E msitnija ,sa pagun Tomori moj Murgeshė apo e ndreqim keshtu pa msitni.

Tomori
09-04-05, 23:30
Duke e parė se djali ka mbet pa nuse, dhe normal pasi e kemi tė moshės madhore, propozoj qė tja gjejmė njė nuse, se na u ba horė Tomor nuse tuj u pshtjellė mes qifteve.
Hajde ju lutem renditni propozimet, dhe tja zgjidhmi djalit problemin.

Tomor mos ke frikė, se edhe do tė ta gjejmė njė nuse, dhe mė nė fund do tė jesh i lumtur.

Nėse ka tė interesuar ju lutem lajmėrohuni.


E msitnija ,sa pagun Tomori moj Murgeshė apo e ndreqim keshtu pa msitni.

-Qka je tue tane mor Psikolog se mhabite krejt!!!
Ku ke ndigju bre burre ce vllau ta paguje motren per punen e msitnis!!
-A je nveti mor Psikollog aga :?: :!: :!: :!:

prishtinasja
09-04-05, 23:34
Duke e parė se djali ka mbet pa nuse, dhe normal pasi e kemi tė moshės madhore, propozoj qė tja gjejmė njė nuse, se na u ba horė Tomor nuse tuj u pshtjellė mes qifteve.
Hajde ju lutem renditni propozimet, dhe tja zgjidhmi djalit problemin.

Tomor mos ke frikė, se edhe do tė ta gjejmė njė nuse, dhe mė nė fund do tė jesh i lumtur.

Nėse ka tė interesuar ju lutem lajmėrohuni.


E msitnija ,sa pagun Tomori moj Murgeshė apo e ndreqim keshtu pa msitni.


-Qka je tue tane mor Psikolog se mhabite krejt!!!
Ku ke ndigju bre burre ce vllau ta paguje motren per punen e msitnis!!
-A je nveti mor Psikollog aga :?: :!: :!: :!:

Qyyyy msitni aiiiiiiiiiii as hoxha nuk po hyp ne minare pa pare e ti po thu per msitni :lol: :lol: :lol:

turisti
10-04-05, 00:20
Duke e parė se djali ka mbet pa nuse, dhe normal pasi e kemi tė moshės madhore, propozoj qė tja gjejmė njė nuse, se na u ba horė Tomor nuse tuj u pshtjellė mes qifteve.
Hajde ju lutem renditni propozimet, dhe tja zgjidhmi djalit problemin.

Tomor mos ke frikė, se edhe do tė ta gjejmė njė nuse, dhe mė nė fund do tė jesh i lumtur.

Nėse ka tė interesuar ju lutem lajmėrohuni.


E msitnija ,sa pagun Tomori moj Murgeshė apo e ndreqim keshtu pa msitni.

-Qka je tue tane mor Psikolog se mhabite krejt!!!
Ku ke ndigju bre burre ce vllau ta paguje motren per punen e msitnis!!
-A je nveti mor Psikollog aga :?: :!: :!: :!:

Psikologu eshte ne veti,por aje ti se, qe lyp msitni GRATIS. :wink:


P.S. Nusja simbas ēmimit te msitnise,hahahahahahaahahhahahahaahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahhahahha.

Honesty^uk.
10-04-05, 00:22
Cmimi i nuses sipas rratheve te tulit :lol: :lol:

Psikologu
10-04-05, 00:27
Duke e parė se djali ka mbet pa nuse, dhe normal pasi e kemi tė moshės madhore, propozoj qė tja gjejmė njė nuse, se na u ba horė Tomor nuse tuj u pshtjellė mes qifteve.
Hajde ju lutem renditni propozimet, dhe tja zgjidhmi djalit problemin.

Tomor mos ke frikė, se edhe do tė ta gjejmė njė nuse, dhe mė nė fund do tė jesh i lumtur.

Nėse ka tė interesuar ju lutem lajmėrohuni.


E msitnija ,sa pagun Tomori moj Murgeshė apo e ndreqim keshtu pa msitni.


Khuuuuuuuuuu ore baca i jem....une ne veti hiq veq per te miren tande veq ani ani

-Qka je tue tane mor Psikolog se mhabite krejt!!!
Ku ke ndigju bre burre ce vllau ta paguje motren per punen e msitnis!!
-A je nveti mor Psikollog aga :?: :!: :!: :!:

Barbaroza
10-04-05, 19:44
Tomori,hajt mos ke dert se une behem msitja jote,akoma nuk e di ti cfare shije kam une :wink: Veq kur ta shohesh naten e pare nusen ne qyler,do te me falenderohesh pergjithmone! :lol: :wink:

Piskama
10-04-05, 19:45
More qeti tomorit une i kisha dhene krejt boten veq nuse jo.
Po ky ish i dalte fareeeeeeeeeeeeeeeeeee moreeeeeeeeeeeeeee :twisted: :twisted: :twisted:

Barbaroza
10-04-05, 19:47
More qeti tomorit une i kisha dhene krejt boten veq nuse jo.
Po ky ish i dalte fareeeeeeeeeeeeeeeeeee moreeeeeeeeeeeeeee :twisted: :twisted: :twisted:

Piskama,mos na qesh djalin sugar te forumit.E kemi me te mirin.A spo te pelqen ty a? :wink: :roll:

Piskama
10-04-05, 19:49
More qeti tomorit une i kisha dhene krejt boten veq nuse jo.
Po ky ish i dalte fareeeeeeeeeeeeeeeeeee moreeeeeeeeeeeeeee :twisted: :twisted: :twisted:

Piskama,mos na qesh djalin sugar te forumit.E kemi me te mirin.A spo te pelqen ty a? :wink: :roll:

Shuj more cfare te pelqyemi aniiiiiiiiiiiiiiiiiiii po ky ik prej piskamav te mijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa qeeeeeeeeeeeee kush sune e zen. :twisted:

Barbaroza
10-04-05, 19:50
More qeti tomorit une i kisha dhene krejt boten veq nuse jo.
Po ky ish i dalte fareeeeeeeeeeeeeeeeeee moreeeeeeeeeeeeeee :twisted: :twisted: :twisted:

Piskama,mos na qesh djalin sugar te forumit.E kemi me te mirin.A spo te pelqen ty a? :wink: :roll:

Shuj more cfare te pelqyemi aniiiiiiiiiiiiiiiiiiii po ky ik prej piskamav te mijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa qeeeeeeeeeeeee kush sune e zen. :twisted:

O tybe sa kembengules eshte ai,tash kur te vjen ,ska me tu heq qafe,more piskat ti sa te duash. :lol: :lol:

Piskama
10-04-05, 19:54
Hihihihihihihihihihihiih a mos e ke provu edhe ti. Qe po ta merr mendja se edhe me mua ban njesoj. :twisted: :twisted:

Barbaroza
10-04-05, 19:56
Hihihihihihihihihihihiih a mos e ke provu edhe ti. Qe po ta merr mendja se edhe me mua ban njesoj. :twisted: :twisted:

O une e ka pare si nuk u hiqet qafe tjerave,se mua me ka motrushen me te vogel moj. :lol: :wink:

Piskama
10-04-05, 20:04
Hihihihihihihihihihihiih a mos e ke provu edhe ti. Qe po ta merr mendja se edhe me mua ban njesoj. :twisted: :twisted:

O une e ka pare si nuk u hiqet qafe tjerave,se mua me ka motrushen me te vogel moj. :lol: :wink:


o e keqjaaaaaaaaaaaaaaa qe e paaaaaaaaaaash ketu isha se sa po i thonit njeri tjetrit vlla e moteeeeeeeeeer e po bajshit maskarallek pastaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.

Tomori
10-04-05, 20:11
More qeti tomorit une i kisha dhene krejt boten veq nuse jo.
Po ky ish i dalte fareeeeeeeeeeeeeeeeeee moreeeeeeeeeeeeeee :twisted: :twisted: :twisted:

hahahaha moj Piskama folen qashtu prej inatit se ti nuk ke shanse me mare TOMORIN :wink: hehehehehe

turisti
10-04-05, 20:18
Hihihihihihihihihihihiih a mos e ke provu edhe ti. Qe po ta merr mendja se edhe me mua ban njesoj. :twisted: :twisted:

O une e ka pare si nuk u hiqet qafe tjerave,se mua me ka motrushen me te vogel moj. :lol: :wink:


o e keqjaaaaaaaaaaaaaaa qe e paaaaaaaaaaash ketu isha se sa po i thonit njeri tjetrit vlla e moteeeeeeeeeer e po bajshit maskarallek pastaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.

Tomorit gjithqysh duhet mi gjejt nuse. :P

Barbaroza
10-04-05, 20:33
More qeti tomorit une i kisha dhene krejt boten veq nuse jo.
Po ky ish i dalte fareeeeeeeeeeeeeeeeeee moreeeeeeeeeeeeeee :twisted: :twisted: :twisted:

hahahaha moj Piskama folen qashtu prej inatit se ti nuk ke shanse me mare TOMORIN :wink: hehehehehe

O cka kisha dashur qe Tomori dhe Tomorica te jene qift. :roll: :roll:

Gjumashja
11-04-05, 09:25
Tomor trego a ta gjeten nusen hala a jo

Kaltrushi
11-04-05, 11:28
Tomor te propozoj te gjitha Vajzat e Forumit besa edhe Grate..........zgjidh me Daden..........por une nuk jam duke kanditatuar njeher.............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
11-04-05, 11:30
Tomor te propozoj te gjitha Vajzat e Forumit besa edhe Grate..........zgjidh me Daden..........por une nuk jam duke kanditatuar njeher.............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Une jam e zene! :lol: :lol: :lol:

Kaltrushi
11-04-05, 11:36
Tomor te propozoj te gjitha Vajzat e Forumit besa edhe Grate..........zgjidh me Daden..........por une nuk jam duke kanditatuar njeher.............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Une jam e zene! :lol: :lol: :lol:


more me te ra tomori kah dera..........e kthen me dure that a???? ai ka te hyn e del......nxehn e ftof pune.....keshtu se si dihet.........hahahhahahahahah


tomor......ec me daden e thuaj qfar ke ne Zemer...se do ndihmoj edhe une.......tybe edhe barbaroza........ahahahah

Kercovari
11-04-05, 11:49
Tomor te propozoj te gjitha Vajzat e Forumit besa edhe Grate..........zgjidh me Daden..........por une nuk jam duke kanditatuar njeher.............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Une jam e zene! :lol: :lol: :lol:


more me te ra tomori kah dera..........e kthen me dure that a???? ai ka te hyn e del......nxehn e ftof pune.....keshtu se si dihet.........hahahhahahahahah


tomor......ec me daden e thuaj qfar ke ne Zemer...se do ndihmoj edhe une.......tybe edhe barbaroza........ahahahah

Le te zgjedh nje se eshte gjunah Tomori. :lol: :lol:

Murgesha
11-04-05, 12:07
Tomor tani e tutje per cilen te thuash, do te ta japim.
Mua mos me thuaj se ta nxjerr shpyrtin menjeher. :lol: :lol:

doGzona
11-04-05, 13:40
Tomor tani e tutje per cilen te thuash, do te ta japim.
Mua mos me thuaj se ta nxjerr shpyrtin menjeher. :lol: :lol:
Moj djali boll mire po tregone kend po e done,
po kush veshin nuk po ja ven....apo Tomor?? :lol: :lol: :lol:

Murgesha
11-04-05, 14:47
Tomor tani e tutje per cilen te thuash, do te ta japim.
Mua mos me thuaj se ta nxjerr shpyrtin menjeher. :lol: :lol:
Moj djali boll mire po tregone kend po e done,
po kush veshin nuk po ja ven....apo Tomor?? :lol: :lol: :lol:


Ok pra qė sot Dogzona & Tomori.
Tomor mė ska me i ngucė vajzat tjera,, nėse e bėn ktė ta marrim edhe Dogzonėn dhe mbetesh pa hiq.

geisha
11-04-05, 15:19
eeee :roll: :roll: a u martua ende apo jo ky Tomori???? :P

Tomori
11-04-05, 20:06
Tomor te propozoj te gjitha Vajzat e Forumit besa edhe Grate..........zgjidh me Daden..........por une nuk jam duke kanditatuar njeher.............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahaha Kaltrushi po done me tplase zemra a!!!
Po me thua qe une nuk jam duke u kandituar,,,,hahahaha por qfar kanditature moj po punen ti ta kom pa moti.
-Si thua ti a te kujtohet atehere ne Aeroporte, vallahi per 15 minuta te ka zdruar?!!
-E ti me thua qe un nuk kam,,,,qe kursem meverte nuk e jep veten kollaj,,
Shuj moje qka mendone ti se me u martu dot mare qike si ti?!!
-Ska shanse kjo pune ka lajt lesh moj Kaltrushe,,,,Nareporte se kam pas me seriozitet te kam mashtruar,,,mos u fantazo me fjalet e mija,,,ta them troqe te kam genjye se te dua.
-Tash dot mvesish po pse te kam mashtruar
Une te them veq kote prej bezdise se ishe vnu Aerolani e aj thashe me u argetu me ket qike per qastin,,,,

Tomori
11-04-05, 20:12
Tomor tani e tutje per cilen te thuash, do te ta japim.
Mua mos me thuaj se ta nxjerr shpyrtin menjeher. :lol: :lol:
Moj djali boll mire po tregone kend po e done,
po kush veshin nuk po ja ven....apo Tomor?? :lol: :lol: :lol:

"doGzona&Tomori "......." doGzona" te mpuqqqqq Tomori

Murgesha
11-04-05, 21:02
Tomor tani e tutje per cilen te thuash, do te ta japim.
Mua mos me thuaj se ta nxjerr shpyrtin menjeher. :lol: :lol:
Moj djali boll mire po tregone kend po e done,
po kush veshin nuk po ja ven....apo Tomor?? :lol: :lol: :lol:

"doGzona&Tomori "......." doGzona" te mpuqqqqq Tomori

Mpuuqe dhe mbaje, se slypi unė pėr ditė pėr ty nuse. :twisted:

turisti
11-04-05, 21:04
Tomor tani e tutje per cilen te thuash, do te ta japim.
Mua mos me thuaj se ta nxjerr shpyrtin menjeher. :lol: :lol:
Moj djali boll mire po tregone kend po e done,
po kush veshin nuk po ja ven....apo Tomor?? :lol: :lol: :lol:

"doGzona&Tomori "......." doGzona" te mpuqqqqq Tomori

Mpuuqe dhe mbaje, se slypi unė pėr ditė pėr ty nuse. :twisted:

A ske -doGezona- per Kercovarin e martume?????? :shock: :shock: :shock:

Kercovari
11-04-05, 21:27
Tomor tani e tutje per cilen te thuash, do te ta japim.
Mua mos me thuaj se ta nxjerr shpyrtin menjeher. :lol: :lol:
Moj djali boll mire po tregone kend po e done,
po kush veshin nuk po ja ven....apo Tomor?? :lol: :lol: :lol:

"doGzona&Tomori "......." doGzona" te mpuqqqqq Tomori

Mpuuqe dhe mbaje, se slypi unė pėr ditė pėr ty nuse. :twisted:

Ti ma gjete e ti ma more,hajde per hajr kur sherin ta ben i yti. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kaltrushi
12-04-05, 07:20
ehhhh more TOMOR Fjalet te medha e paske..........po mire e gjete nje dhe PERHAJR te qoft....


e sa per mua..........e njef ti at Fjalen

"Kqyr me Sy e sesht per ty" :wink:

dembelica
12-04-05, 08:21
Me vjen mire qe me ne fund u gjet nuse per kete djale :wink:

Perhair ishalla :)

Kercovari
12-04-05, 09:31
Edhe mu me vjen mire per veti qe jam i lire,edhe grate s`durohen me!hahahahahahahahah!

Murgesha
12-04-05, 09:31
Ti ma gjete e ti ma more,hajde per hajr kur sherin ta ben i yti. :cry: :cry: :cry: :cry:


O pasha mamin sta mora une po vet Dogzona i ka fajet qe i shkoi vet Tomorrit.
Haj mos u merzite se ta gjome nje tjeter qe ka me te ra me se miri. :wink:

Kercovari
12-04-05, 09:34
Ti ma gjete e ti ma more,hajde per hajr kur sherin ta ben i yti. :cry: :cry: :cry: :cry:


O pasha mamin sta mora une po vet Dogzona i ka fajet qe i shkoi vet Tomorrit.
Haj mos u merzite se ta gjome nje tjeter qe ka me te ra me se miri. :wink:
Nuk martohem me,dua te ri beqar.

Kaltrushi
12-04-05, 09:40
Ti ma gjete e ti ma more,hajde per hajr kur sherin ta ben i yti. :cry: :cry: :cry: :cry:


O pasha mamin sta mora une po vet Dogzona i ka fajet qe i shkoi vet Tomorrit.
Haj mos u merzite se ta gjome nje tjeter qe ka me te ra me se miri. :wink:
Nuk martohem me,dua te ri beqar.

FOLE EDHE PER DESHIREN TIME :lol: :lol: :lol:

Kercovari
12-04-05, 09:42
Ti ma gjete e ti ma more,hajde per hajr kur sherin ta ben i yti. :cry: :cry: :cry: :cry:


O pasha mamin sta mora une po vet Dogzona i ka fajet qe i shkoi vet Tomorrit.
Haj mos u merzite se ta gjome nje tjeter qe ka me te ra me se miri. :wink:
Nuk martohem me,dua te ri beqar.

FOLE EDHE PER DESHIREN TIME :lol: :lol: :lol:
Edhe ti mos u marto me se nuk ia pe hajrin martese.hahahahahahahahah!

Kaltrushi
12-04-05, 09:45
PO MORE KERCOVE UNE JAM BESIMTARE POR KURE TRADHTONA E MBAJ FJALEN E NUK MARTONA NJEHER..........ha haaaaaaa

phaaaaaa kercove e lype te Miren................e tasht..........as andej e as kendej............................po luhatem te dyte.................hahahhaha :lol: :lol: :lol: :lol:

uliksi31
12-04-05, 09:46
O a hala se martut kyt,ooops gati pata then dreq Tomorit a?Ahahahaha

Kercovari
12-04-05, 09:48
PO MORE KERCOVE UNE JAM BESIMTARE POR KURE TRADHTONA E MBAJ FJALEN E NUK MARTONA NJEHER..........ha haaaaaaa

phaaaaaa kercove e lype te Miren................e tasht..........as andej e as kendej............................po luhatem te dyte.................hahahhaha :lol: :lol: :lol: :lol:

Ty vetem te vera ne shenjester te akuzave te shoh sa je e sinqert ne martese,dole pakes jashta po ska gajle,tani mos u marto me as edhe per mua.hahahahahahahhahahaahah!Rime te dy beqare!

Kercovari
12-04-05, 09:49
O a hala se martut kyt,ooops gati pata then dreq Tomorit a?Ahahahaha
Ani ani,Tomori qe Tomori,e une e njeh vetem nga poezit e Cajupit.hahahahahahahahhahaah!

Kaltrushi
12-04-05, 10:59
PO MORE KERCOVE UNE JAM BESIMTARE POR KURE TRADHTONA E MBAJ FJALEN E NUK MARTONA NJEHER..........ha haaaaaaa

phaaaaaa kercove e lype te Miren................e tasht..........as andej e as kendej............................po luhatem te dyte.................hahahhaha :lol: :lol: :lol: :lol:

Ty vetem te vera ne shenjester te akuzave te shoh sa je e sinqert ne martese,dole pakes jashta po ska gajle,tani mos u marto me as edhe per mua.hahahahahahahhahahaahah!Rime te dy beqare!


Beqar dhe Dashuri e pandar.........ha haaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

ShEjToNkA
12-04-05, 11:07
A ia keni gjeturė akoma nusen Tomorit??????????????????????????????????????????? ??????????????

Kaltrushi
12-04-05, 11:08
A ia keni gjeturė akoma nusen Tomorit??????????????????????????????????????????? ??????????????


siq e kam hulumtu une...........DoGzonen ja ka gjet Murgesha......!?!?!??!?!?!?


Hulumtimet vazhdojn.............. :wink:

uliksi31
12-04-05, 14:32
A ia keni gjeturė akoma nusen Tomorit??????????????????????????????????????????? ??????????????


siq e kam hulumtu une...........DoGzonen ja ka gjet Murgesha......!?!?!??!?!?!?


Hulumtimet vazhdojn.............. :wink:

Uh cka me tute edhe ti.Mendova se tha ndryshe,te kunderten e zemra me pat leshua gati. :wink: :lol: :lol:

Kaltrushi
12-04-05, 14:34
A ia keni gjeturė akoma nusen Tomorit??????????????????????????????????????????? ??????????????


siq e kam hulumtu une...........DoGzonen ja ka gjet Murgesha......!?!?!??!?!?!?


Hulumtimet vazhdojn.............. :wink:

Uh cka me tute edhe ti.Mendova se tha ndryshe,te kunderten e zemra me pat leshua gati. :wink: :lol: :lol:


ha ha haaaaaaa hahahhahahha evvvv te paska marre dashurija krejt me veti........lexo emrin e saj dhe te rreh zemra a??? hahahhahahahah

Murgesha
12-04-05, 15:05
A ia keni gjeturė akoma nusen Tomorit??????????????????????????????????????????? ??????????????


siq e kam hulumtu une...........DoGzonen ja ka gjet Murgesha......!?!?!??!?!?!?


Hulumtimet vazhdojn.............. :wink:


Pse moj po mė merrni nė qafė??
Dogzona vetė e ka marrė Tomorin se unė sja kam gjetė. :evil: :evil:

Arb
12-04-05, 22:15
A martut more njerin hala?

DEA
12-04-05, 22:29
A martut more njerin hala?


qy qy, a je martu ti, ku po ta nin per tjert :wink:

Arb
12-04-05, 22:30
A martut more njerin hala?


qy qy, a je martu ti, ku po ta nin per tjert :wink:

nihere e perhere jam martu...

DEA
12-04-05, 22:34
Hajr ishalla, se po na bjen kushe te mesysh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

Arb
12-04-05, 22:35
Hajr ishalla, se po na bjen kushe te mesysh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

Pa vesvese ...

Tomori
12-04-05, 22:43
PO MORE KERCOVE UNE JAM BESIMTARE POR KURE TRADHTONA E MBAJ FJALEN E NUK MARTONA NJEHER..........ha haaaaaaa

phaaaaaa kercove e lype te Miren................e tasht..........as andej e as kendej............................po luhatem te dyte.................hahahhaha :lol: :lol: :lol: :lol:

-O moj Kaltrushe o ish Nusja e Tomorit nuk ke nevoje me u luhate po te jap leje gjije edhe ti nafaken se puna jone ka mar fund?!!!
-Mos ta kape mendja qe dot mare prap at film haroje
Un e kam doGzonen.
,,,,,doGzona te mpuqiiii forte moj gruja e dashur mpuuqqqqq zemer?!!!
"doGzona&Tomori'

Kaltrushi
13-04-05, 12:25
tomori shkruajti
-O moj Kaltrushe o ish Nusja e Tomorit nuk ke nevoje me u luhate po te jap leje gjije edhe ti nafaken se puna jone ka mar fund?!!!
-Mos ta kape mendja qe dot mare prap at film haroje
Un e kam doGzonen.

kaltrushi u pergjigj......

ahhhhhhhhh tomor aga..................nuse njeher kam qene edhe at per kercovarin.................. e qfar endrre ke pa ti se di?????!?!?!??! :twisted: :evil: :x

Tomori
13-04-05, 14:00
tomori shkruajti
-O moj Kaltrushe o ish Nusja e Tomorit nuk ke nevoje me u luhate po te jap leje gjije edhe ti nafaken se puna jone ka mar fund?!!!
-Mos ta kape mendja qe dot mare prap at film haroje
Un e kam doGzonen.

kaltrushi u pergjigj......

ahhhhhhhhh tomor aga......nuse njeher kam qene edhe at per ty Tomor, kjo eshte endra ime.
Po ti a nuk me enderon? ?????!?!?!??! :twisted: :evil: :x

-Me te thene te drejten Po te enderoje najher kte nuk e mohoje moj Kaltrushe,,,Por une tashe e dashuroje "doGzonen"

Kaltrushi
14-04-05, 08:07
tomori shkruajti
-O moj Kaltrushe o ish Nusja e Tomorit nuk ke nevoje me u luhate po te jap leje gjije edhe ti nafaken se puna jone ka mar fund?!!!
-Mos ta kape mendja qe dot mare prap at film haroje
Un e kam doGzonen.

kaltrushi u pergjigj......

ahhhhhhhhh tomor aga..................nuse njeher kam qene edhe at per kercovarin.................. e qfar endrre ke pa ti se di?????!?!?!??! :twisted: :evil: :x


o djalooooooooooooooooo a je burre a sje????? mos ndrro fjalet e mija.............................................. ................. :x :x :x :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: se vetem ket kam shkruajtur e jo at qe ke shkruajtur ti................. :twisted: :twisted:

Tomori
14-04-05, 08:36
tomori shkruajti
-O moj Kaltrushe o ish Nusja e Tomorit nuk ke nevoje me u luhate po te jap leje gjije edhe ti nafaken se puna jone ka mar fund?!!!
-Mos ta kape mendja qe dot mare prap at film haroje
Un e kam doGzonen.

kaltrushi u pergjigj......
ahhhhhhhhh tomor aga......nuse njeher kam qene edhe at per ty Tomor, kjo eshte endra ime.
Po ti a nuk me enderon? ?????!?!?!??!:twisted: :evil: :x


o djalooooooooooooooooo a je burre a sje????? mos ndrro fjalet e mija.............................................. ................. :x :x :x :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: se vetem ket kam shkruajtur e jo at qe ke shkruajtur ti................. :twisted: :twisted:

-Kaltrushe moj zemrushe, te lutem mos u be nervoze?!!!
Mbasi shohe se me done shume, dhe luftone me te gjitha mjetet qe ke ne dispozicione,,,,,vetem e vetem tme pervetsojshe do te theme se qellimin ja ke aritur,,,,Kaltrushe une te dorzohem mbasi me meritone tme keshe,,,,,Ja ku me ke?!!!!
-E tashe dot qendroje burre nuk kam me i ndru fjalet, po ta perseris fjalen Te Dua,,, a je e knaqme zemrushe?!!!!

Kaltrushi
14-04-05, 08:51
ah more Tomor ti nuk je per mua dhe mos em keqkupto nga inati


UNE RRI SHTREMT E FOLI NDREJT,


por ti siq duket jo.................KAQ u mbyll kjo bised...... :x haaaaaaaaaaaaaa

Tomori
14-04-05, 08:59
ah more Tomor ti nuk je per mua dhe mos em keqkupto nga inati


UNE RRI SHTREMT E FOLI NDREJT,


por ti siq duket jo.................KAQ u mbyll kjo bised...... :x haaaaaaaaaaaaaa

-Ani rri shtrembet sprish pune,,,,,kryesore je aktive se sa per pozicionin e ndejtmes ska derte, mos ta nine hiq,,,,se veq drejte nuk asht Interesant duhet najher shtrembet, e qfar dreqi qe je i din ti kta pune te shtrembtes e te drejtes,,,,, :lol: :lol: :lol: Oooo si u kenaqem moj zemrushe :lol:

Kaltrushi
14-04-05, 09:07
oooooooooo TOMOR lerem rahat se do te therras Policin qe te arrestojn...............................prit ti thirri............................ :P :twisted:


oj dogzonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa eja e foli naj fjale me te................... :lol: :lol:

Tomori
14-04-05, 09:16
oooooooooo TOMOR lerem rahat se do te therras Policin qe te arrestojn...............................
prit ti thirri............................ :P :twisted:

oj dogzonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa eja e foli naj fjale me te................... :lol: :lol:

O kaltrushe, a ishe shtrembet?!!! ,,,,e tash a te ndertova,,,,?!!!!
Qka Hamamin po lypen Policin?
-Kaltrushe Policia nuk miret me ksish tretmane,,,a tesh fute drejte a shtrembet per ket pune nuk ka Ekspertize,,,si me e verifiku a te eshte futur drejte a shtrembet?!!!!
-Harohe ket muhabetin e Policis

Kaltrushi
14-04-05, 10:00
oooooooooo TOMOR lerem rahat se do te therras Policin qe te arrestojn...............................
prit ti thirri............................ :P :twisted:

oj dogzonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa eja e foli naj fjale me te................... :lol: :lol:

O kaltrushe, a ishe shtrembet?!!! ,,,,e tash a te ndertova,,,,?!!!!
Qka Hamamin po lypen Policin?
-Kaltrushe Policia nuk miret me ksish tretmane,,,a tesh fute drejte a shtrembet per ket pune nuk ka Ekspertize,,,si me e verifiku a te eshte futur drejte a shtrembet?!!!!
-Harohe ket muhabetin e Policis

d.th. dogzona nuk guxon te ruan ty apo qfar????????????? :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

ej te mbetim tek tema...........???

Tomori
14-04-05, 10:07
[quote="Tomor

d.th. dogzona nuk guxon te ruan ty apo qfar????????????? :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

ej te mbetim tek tema...........???
Po de tek tema ,,,,tashe kemi kalu ne veper?!!!
-A moj Kaltrushe si u kenaqe,,,,me Vulosjen e Tomorit :lol: :lol: :lol:

turisti
15-04-05, 00:11
[quote="Tomor

d.th. dogzona nuk guxon te ruan ty apo qfar????????????? :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

ej te mbetim tek tema...........???
Po de tek tema ,,,,tashe kemi kalu ne veper?!!!
-A moj Kaltrushe si u kenaqe,,,,me Vulosjen e Tomorit :lol: :lol: :lol:

Qyqyq,a nuk u mbushe mend???,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaahahahahaha, :arrow: lun ēekiēi. :wink:

mjellma
15-04-05, 01:01
A u martu Tomori hala a joooooo me ma lshu rendin mue se ky dreq shum po zgjedh hhahaha
Tomor nese je martu me hajer te qoft hahaha

Tomori
15-04-05, 10:05
A u martu Tomori hala a joooooo me ma lshu rendin mue se ky dreq shum po zgjedh hhahaha
Tomor nese je martu me hajer te qoft hahaha
-Jo Mor ''Mjellma'' ako sjam martu?!!!!
-Po si qendron puna me ju?
A keni interes ju me u martu .....nese PO...atehere.....bejme diqka!!!! :wink:

turisti
15-04-05, 12:32
A u martu Tomori hala a joooooo me ma lshu rendin mue se ky dreq shum po zgjedh hhahaha
Tomor nese je martu me hajer te qoft hahaha

Mjellma e nderuar,

Hiqu TOMORIT sepse ai eshte vetem " :P FUSTANGARUES :P ",hahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahah. :wink:

mjellma
15-04-05, 17:03
hahaha i nderuari Turist ashtu qenka puna aa


Tomer hajde mo lirojma more rendin edhe ti qy qka po prit mo

turisti
16-04-05, 01:25
hahaha i nderuari Turist ashtu qenka puna aa


Tomer hajde mo lirojma more rendin edhe ti qy qka po prit mo

Hahahahahahaha. :wink:

Gjumashja
21-04-05, 17:30
Tomori a te matun apo ende te lan vejan

Tomori
21-04-05, 21:00
Tomori a te matun apo ende te lan vejan
-Jo moj Gjumashe akoma sjam martu?!!!
>>>Shih te lutem ma gjej nje nuse ma,,,nama i raft ene ksaj pune,,,,,qyqy euuuu bree sa nafaken e rand e paskam pas,,,,krejt dynjaja i kan ka tre e dy nuse,,,,,E per mua su gjete as ni nuse,,,ptujjjj

Gjumashja
22-04-05, 09:15
Tomori a te matun apo ende te lan vejan
-Jo moj Gjumashe akoma sjam martu?!!!
>>>Shih te lutem ma gjej nje nuse ma,,,nama i raft ene ksaj pune,,,,,qyqy euuuu bree sa nafaken e rand e paskam pas,,,,krejt dynjaja i kan ka tre e dy nuse,,,,,E per mua su gjete as ni nuse,,,ptujjjj


ta gjej une njo vetem shiqo te qiftet edhe e sheh kon e ki nuse

turisti
22-04-05, 12:13
Simbas sendeve ketu se siq po zhvillohe,ketu per TOMORIN ka nuse dhe ajo eshte,hmmmmmm,ka kohe.... :wink:

mjellma
22-04-05, 17:23
PaaaaaaaaaaaaTOMOR a hala nuk je martu a ai edhe ti fatin e rond e paske pas del more te shef dikush se qysh po rin ti veq brenda ne shtepi ke nis edhe me marr sarillekun djal del del pak per mahall te lavderon dikush hahahahhahaha

laliloli
22-04-05, 19:55
QFARE NUSE DON O TOMOR TA GJEJ NJE

Tomori
22-04-05, 20:45
PaaaaaaaaaaaaTOMOR a hala nuk je martu a ai edhe ti fatin e rond e paske pas del more te shef dikush se qysh po rin ti veq brenda ne shtepi ke nis edhe me marr sarillekun djal del del pak per mahall te lavderon dikush hahahahhahaha
-Mjellma po dal de,,,,,po me cilen?!!!!
>>Po ti vet si i ke punet?
>>Nese je beqare hajt ateher mnoj Mjellma, benu nusja Tomorit se vallahi ke me mar sevab te madh!!
_Aj Mjellma per hajer na koft,,,si thua ti a ja fillojm darsmes!!

Tomori
22-04-05, 20:52
ta gjej une njo vetem shiqo te qiftet edhe e sheh kon e ki nuse

-Flm moj "Gjumashe'' po cilen me gjet te qiftet,,,hallakam e madhe tybe se jam tue mar vesht kush po hipen e zdripet,,,
_Ati miren masanej lihen ,,e prap miren tamam si puna Evropes!
Sjam tue kuptu ket pun,,,lihen,,,miren,,nuk po miret vesht kush kujt i hipen,,,zdripen,,, problem moj Gjumashe :wink:
-Tybestrafkulla,,,,,

Gjumashja
22-04-05, 21:18
ta gjej une njo vetem shiqo te qiftet edhe e sheh kon e ki nuse

-Flm moj "Gjumashe'' po cilen me gjet te qiftet,,,hallakam e madhe tybe se jam tue mar vesht kush po hipen e zdripet,,,
_Ati miren masanej lihen ,,e prap miren tamam si puna Evropes!
Sjam tue kuptu ket pun,,,lihen,,,miren,,nuk po miret vesht kush kujt i hipen,,,zdripen,,, problem moj Gjumashe :wink:
-Tybestrafkulla,,,,,


qe te tregoj ktu pra

Tomori&Fleta

Murgesha
22-04-05, 22:24
ta gjej une njo vetem shiqo te qiftet edhe e sheh kon e ki nuse

-Flm moj "Gjumashe'' po cilen me gjet te qiftet,,,hallakam e madhe tybe se jam tue mar vesht kush po hipen e zdripet,,,
_Ati miren masanej lihen ,,e prap miren tamam si puna Evropes!
Sjam tue kuptu ket pun,,,lihen,,,miren,,nuk po miret vesht kush kujt i hipen,,,zdripen,,, problem moj Gjumashe :wink:
-Tybestrafkulla,,,,,


qe te tregoj ktu pra

Tomori&Fleta

Nuk pranohet.
Tomori e ka Dogzonėn. :evil:

Fleta
22-04-05, 22:27
Te lumte goja Murgeshe e nderuar........ :wink:

Syrin e kam te dikush tjeter un......... :oops:

Murgesha
22-04-05, 22:29
Te lumte goja Murgeshe e nderuar........ :wink:

Syrin e kam te dikush tjeter un......... :oops:

Tregoji motrushes ti (Murgeshės) e shpejt ta zgjidhmi sevdanė. :lol:

Gjumashja
22-04-05, 22:31
:evil: :evil: :twisted: jom hidhru ne juve ai thote qe ska nuse kta thon ashtu appapa qka nuk sheh njeri naten

Murgesha
22-04-05, 22:34
:evil: :evil: :twisted: jom hidhru ne juve ai thote qe ska nuse kta thon ashtu appapa qka nuk sheh njeri naten


O e ka moj ai nuse Dogzonėn, po i ka shku nė t`panė te opqina e ky dreqi po don me e pasė njė tjetėr sa ti kthehet ajo. :twisted:

Fleta
22-04-05, 22:37
Te lumte goja Murgeshe e nderuar........ :wink:

Syrin e kam te dikush tjeter un......... :oops:

Tregoji motrushes ti (Murgeshės) e shpejt ta zgjidhmi sevdanė. :lol:

Oj motrushe , disi po me vie mare po afroma veshin e po te trehoj ......... :wink:

Ose kur mbesim vetun se :arrow: :oops: :oops: :oops: :oops:

Gjumashja
22-04-05, 22:38
:evil: :evil: :twisted: jom hidhru ne juve ai thote qe ska nuse kta thon ashtu appapa qka nuk sheh njeri naten


O e ka moj ai nuse Dogzonėn, po i ka shku nė t`panė te opqina e ky dreqi po don me e pasė njė tjetėr sa ti kthehet ajo. :twisted:


eh pra ashtu tregoni se perpak me ja bo 2 nuse kti dreqi

Murgesha
22-04-05, 22:41
Oj motrushe , disi po me vie mare po afroma veshin e po te trehoj ......... :wink:

Ose kur mbesim vetun se :arrow: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ncuk, trego kėtu ta dijnė tė gjith[ė se sdua tė ankohen pastaj se po punoj tinza.
Ti a po don tė mė korruptojsh a??? :roll: :roll:

Fleta
22-04-05, 22:43
Oj motrushe , disi po me vie mare po afroma veshin e po te trehoj ......... :wink:

Ose kur mbesim vetun se :arrow: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ncuk, trego kėtu ta dijnė tė gjith[ė se sdua tė ankohen pastaj se po punoj tinza.
Ti a po don tė mė korruptojsh a??? :roll: :roll:

Stofurullah motrushe mos e prufte Zoti ......... cfar korruptimi moj :shock: :(
Lere krejt kete pune........ :cry:

Murgesha
22-04-05, 22:45
Stofurullah motrushe mos e prufte Zoti ......... cfar korruptimi moj :shock: :(
Lere krejt kete pune........ :cry:

Mė vjen keq por nuk mundem tė punoj tinza. :wink:

Fleta
22-04-05, 22:47
Stofurullah motrushe mos e prufte Zoti ......... cfar korruptimi moj :shock: :(
Lere krejt kete pune........ :cry:

Mė vjen keq por nuk mundem tė punoj tinza. :wink:

Me vjen mire ce nuk punon tinza se ashtu duhet...... :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
22-04-05, 22:47
Fleta tregona moj

uliksi31
22-04-05, 22:54
Njime Fleta pse nuk po na tregon :lol:

turisti
22-04-05, 22:55
Njime Fleta pse nuk po na tregon :lol:

Fleta eshte qingj per Tomor ujkun,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahahaahahahahahaha. :wink:

Dreni30
23-04-05, 08:45
O mos i kerkoni nuse ma tomorit se ja ka gjete Kercovari sot.

Kercovari
23-04-05, 08:54
O mos i kerkoni nuse ma tomorit se ja ka gjete Kercovari sot.
Fleten e rezervova per Rudin1,bashkevendas te Tomorit vetem te u fus sherin,po mbasi ajo e ka gjet vete,Tomori mire e ka Reanen.hahahahaaha!

Dreni30
23-04-05, 08:57
O mos i kerkoni nuse ma tomorit se ja ka gjete Kercovari sot.
Fleten e rezervova per Rudin1,bashkevendas te Tomorit vetem te u fus sherin,po mbasi ajo e ka gjet vete,Tomori mire e ka Reanen.hahahahaaha!

Po valla shume mire Kercovari ashtu dhe do te mbetet, e kur te vije Dogzona do ti tregojme se Tomori u be i padurueshem dhe ja gjetem nje nuse pacare se ke tu na ba copa djali e ata le te mirren vesh. :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
23-04-05, 09:00
O mos i kerkoni nuse ma tomorit se ja ka gjete Kercovari sot.
Fleten e rezervova per Rudin1,bashkevendas te Tomorit vetem te u fus sherin,po mbasi ajo e ka gjet vete,Tomori mire e ka Reanen.hahahahaaha!

Po valla shume mire Kercovari ashtu dhe do te mbetet, e kur te vije Dogzona do ti tregojme se Tomori u be i padurueshem dhe ja gjetem nje nuse pacare se ke tu na ba copa djali e ata le te mirren vesh. :lol: :lol: :lol: :wink:
Po kush ja ep dogzonen Tomorit kur eshte partnerja ime te ciftat me te mire.Edhe ti kunder meje a?. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
23-04-05, 09:03
O mos i kerkoni nuse ma tomorit se ja ka gjete Kercovari sot.
Fleten e rezervova per Rudin1,bashkevendas te Tomorit vetem te u fus sherin,po mbasi ajo e ka gjet vete,Tomori mire e ka Reanen.hahahahaaha!

Po valla shume mire Kercovari ashtu dhe do te mbetet, e kur te vije Dogzona do ti tregojme se Tomori u be i padurueshem dhe ja gjetem nje nuse pacare se ke tu na ba copa djali e ata le te mirren vesh. :lol: :lol: :lol: :wink:
Po kush ja ep dogzonen Tomorit kur eshte partnerja ime te ciftat me te mire.Edhe ti kunder meje a?. :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo more me fale se nuk e paskena dite se une ty te kam shokun me te mire qyyyyyyyy ani bile as at njet se ka ai hohhh.
jo jo shoki ti fli dath per kete pune . Kuku per pak me u korit me ty. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
23-04-05, 09:05
Pa ketu edhe ne opqin nuk po mundet me shku mejher te heci burri :lol: :lol: :lol: ta mor tjeter kush hhehehhehehehehehee

Dreni30
23-04-05, 09:07
Pa ketu edhe ne opqin nuk po mundet me shku mejher te heci burri :lol: :lol: :lol: ta mor tjeter kush hhehehhehehehehehee

Valla ruju se sa hora het pa te Diana. Leje nanen se mire ajo eshte qyyyyyyy.

Diana007
23-04-05, 09:09
Pa ketu edhe ne opqin nuk po mundet me shku mejher te heci burri :lol: :lol: :lol: ta mor tjeter kush hhehehhehehehehehee

Valla ruju se sa hora het pa te Diana. Leje nanen se mire ajo eshte qyyyyyyy.

Po more po edhe nonen po duhet me vizitu nganjher qy :lol: :lol: :lol:

dembelica
23-04-05, 09:10
Eh, moj Diana ruju mos shko shpesh te nana se qysh i kam pa njo dy veta , nje kom po rrine me ta marre Lazdranin :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
23-04-05, 09:12
Eh, moj Diana ruju mos shko shpesh te nana se qysh i kam pa njo dy veta , nje kom po rrine me ta marre Lazdranin :lol: :lol: :lol: :lol:

Qy sa mire edhe Dembelica po te thot Diana.

dembelica
23-04-05, 09:15
Eh, moj Diana ruju mos shko shpesh te nana se qysh i kam pa njo dy veta , nje kom po rrine me ta marre Lazdranin :lol: :lol: :lol: :lol:

Qy sa mire edhe Dembelica po te thot Diana.

Po de,po kur kam fole keq se :lol:

Dreni30
23-04-05, 09:18
Eh, moj Diana ruju mos shko shpesh te nana se qysh i kam pa njo dy veta , nje kom po rrine me ta marre Lazdranin :lol: :lol: :lol: :lol:

Qy sa mire edhe Dembelica po te thot Diana.

Po de,po kur kam fole keq se :lol:

Ti aaaaa jo zoti na rujt se kurr jo valla qyyyyy veqqqq.............

Diana007
23-04-05, 09:18
O ai edhe me i net gjithmon te kut kur te don me marr tjetren nuk te vet hiq , njher e kam lirn prej tina me shku e qak nosh me von nuk e di :lol: :lol: :lol:

dembelica
23-04-05, 09:20
Cka po don me thane o Dreni qyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
23-04-05, 09:22
Cka po don me thane o Dreni qyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo moj kurgja vetem thash qyyyyy, pse cka mendove moj tiiii???

Tomori
23-04-05, 10:49
:evil: :evil: :twisted: jom hidhru ne juve ai thote qe ska nuse kta thon ashtu appapa qka nuk sheh njeri naten


O e ka moj ai nuse Dogzonėn, po i ka shku nė t`panė te opqina e ky dreqi po don me e pasė njė tjetėr sa ti kthehet ajo. :twisted:

-Ojjj dada Murgesh,,,,pse bree po m"spionon,,,
,,,eeeuuuu bre dada Murgesh a vllait Tomor ti keshtu,,,,ani ani :cry: po ja nisa me qajte
Si...? bre me ma prish punet vllait Tomor, per robte e dynjas!

Gjumashja
23-04-05, 10:52
:twisted: :twisted: Tomorrrrrrrrrrr hec hec qite kryt ktu ta ngrehi veshin qka na rejshe qe ski nuse :evil: :twisted: :twisted: aaaaaaaaa

Tomori
23-04-05, 10:54
O dada Murgesh,,,,shiqo nje here si qendron puna me "dr1ta" ,,,,,se boll ma kan lavdru,,,,haj moj motrushe interesohu nje her per ket "dr1ta" se ma kap mendja qe kjo ka me qen Drita e jetes sime,,,hahaha :wink:

Tomori
23-04-05, 10:55
:twisted: :twisted: Tomorrrrrrrrrrr hec hec qite kryt ktu ta ngrehi veshin qka na rejshe qe ski nuse :evil: :twisted: :twisted: aaaaaaaaa

-Jo moj po te betohem per koke te TURISTIT,,nuk po rrejjjj :wink:

Gjumashja
23-04-05, 10:57
:twisted: :twisted: Tomorrrrrrrrrrr hec hec qite kryt ktu ta ngrehi veshin qka na rejshe qe ski nuse :evil: :twisted: :twisted: aaaaaaaaa

-Jo moj po te betohem per koke te TURISTIT,,nuk po rrejjjj :wink:

apapapappa ani ne kkryyyyyyyyy te turistittttttt aaaaaaaaaaaa qqqqqqqqqkkkkkkklaaaaaaaaaaaaaaappppppp qen bre hahahahhahahahaha mos me mashtro se syt qel i kom qy

Tomori
23-04-05, 11:05
:twisted: :twisted: Tomorrrrrrrrrrr hec hec qite kryt ktu ta ngrehi veshin qka na rejshe qe ski nuse :evil: :twisted: :twisted: aaaaaaaaa

-Jo moj po te betohem per koke te TURISTIT,,nuk po rrejjjj :wink:

apapapappa ani ne kkryyyyyyyyy te turistittttttt aaaaaaaaaaaa qqqqqqqqqkkkkkkklaaaaaaaaaaaaaaappppppp qen bre hahahahhahahahaha mos me mashtro se syt qel i kom qy

kadal moj,,,qetsohu aiii po ma more ftyren be :oops: qysh bre me leju me mra nshpulll nje qike?!!! ani po ta fali per hater te Turistit,,,,,
Ojjj Gjumashe shih bre si i ka hallet dr1ta,,,a don me u martu,,,aj ta marsha te keqen se nje Tomor e ke,,,, :wink:

Gjumashja
23-04-05, 11:13
:twisted: :twisted: Tomorrrrrrrrrrr hec hec qite kryt ktu ta ngrehi veshin qka na rejshe qe ski nuse :evil: :twisted: :twisted: aaaaaaaaa

-Jo moj po te betohem per koke te TURISTIT,,nuk po rrejjjj :wink:

apapapappa ani ne kkryyyyyyyyy te turistittttttt aaaaaaaaaaaa qqqqqqqqqkkkkkkklaaaaaaaaaaaaaaappppppp qen bre hahahahhahahahaha mos me mashtro se syt qel i kom qy

kadal moj,,,qetsohu aiii po ma more ftyren be :oops: qysh bre me leju me mra nshpulll nje qike?!!! ani po ta fali per hater te Turistit,,,,,
Ojjj Gjumashe shih bre si i ka hallet dr1ta,,,a don me u martu,,,aj ta marsha te keqen se nje Tomor e ke,,,, :wink:

ok ok do te interesona :wink: :wink:

Tomori
23-04-05, 11:20
:twisted: :twisted: Tomorrrrrrrrrrr hec hec qite kryt ktu ta ngrehi veshin qka na rejshe qe ski nuse :evil: :twisted: :twisted: aaaaaaaaa

-Jo moj po te betohem per koke te TURISTIT,,nuk po rrejjjj :wink:

apapapappa ani ne kkryyyyyyyyy te turistittttttt aaaaaaaaaaaa qqqqqqqqqkkkkkkklaaaaaaaaaaaaaaappppppp qen bre hahahahhahahahaha mos me mashtro se syt qel i kom qy

kadal moj,,,qetsohu aiii po ma more ftyren be :oops: qysh bre me leju me mra nshpulll nje qike?!!! ani po ta fali per hater te Turistit,,,,,
Ojjj Gjumashe shih bre si i ka hallet dr1ta,,,a don me u martu,,,aj ta marsha te keqen se nje Tomor e ke,,,, :wink:

ok ok do te interesona :wink: :wink:
E kam dite se te kam ZEMRUSHE moj Gjumashe :wink:

Gjumashja
23-04-05, 11:22
:wink: :wink: :D :D

Durimi prej Kerqove
23-04-05, 11:45
nuk be gjal ti ce nuk te dun grate une nuk hij shpesh ne forum po sot e pash se qenke me zort per nuse e te gjeta nji pi kerqove.
http://www.doctorsan.com/webboard/photo/8492.gif

u gezofsh be tomori ishalla te mush menen qe kjo.

Tomori
23-04-05, 11:56
nuk be gjal ti ce nuk te dun grate une nuk hij shpesh ne forum po sot e pash se qenke me zort per nuse e te gjeta nji pi kerqove.
http://www.doctorsan.com/webboard/photo/8492.gif

u gezofsh be tomori ishalla te mush menen qe kjo.
flm O "Durimi Kercoves' vallahi boll mir e ke,,,,,si shihet hunda,,O Durimo
po i shihet puna,,,,,hahaha

Durimi prej Kerqove
23-04-05, 11:58
e gezofsh pro tomori se punen ishalla e defton mejr.

Tomori
23-04-05, 12:13
e gezofsh pro tomori se punen ishalla e defton mejr.
O Duriom o kunat,,,kte punen e motres sat ti vet e din,,,,para se me u miqasu ma ke lavdru boll ket motren tende?!!,,,fjala fjal asht o miku im!

Durimi prej Kerqove
23-04-05, 12:18
nouk koum un moter be shoq jem bir permoul.

Tomori
23-04-05, 12:27
nouk koum un moter be shoq jem bir permoul.
-E mir de nese je bir i permalut,,,hajt per hajer te qofte Kercovka ty?!!!

Tomori
23-04-05, 12:32
[quote=Durimi prej Kerqove]nuk be gjal ti ce nuk te dun grate une nuk hij shpesh ne forum po sot e pash se qenke me zort per nuse e te gjeta nji pi kerqove. Po se deshe e mar un Durimi!
http://www.doctorsan.com/webboard/photo/8492.gif

u gezofsh be tomori ishalla te mush menen qe kjo.
[color=darkblue]
-E mir de nese je bir i permalut,,,hajt per hajer te qofte Kercovka ty?!!!
Se edhe ashtu e paske gjet vet,,,,si vorba ashtu kapaki!!!
-Per hajer u trashigofshit,,,O Kercoves me Kercovaren!! flm ty per mundin qe ke ba,,,po nise kam me tu ba kumbar,,,po deshe tamam si ata Malazezet,,,,,KUM

Dreni30
25-04-05, 19:47
Kerkuam dhe ja gjetem e dredh na dul, se po don djali me u trenu se nusja iishte e veshtire valla.

Gjumashja
26-04-05, 10:15
Tomor o nafak prem a gjete nuse hajde kallxoj motres ne vesh se cila po te pelqen ty

Tomori
26-04-05, 14:53
Tomor o nafak prem a gjete nuse hajde kallxoj motres ne vesh se cila po te pelqen ty
PO DE KAM ME TE THIRE NE DARSEM
NUSJA ESHTE....dr1ta

Reana
26-04-05, 15:49
Tomor o nafak prem a gjete nuse hajde kallxoj motres ne vesh se cila po te pelqen ty
PO DE KAM ME TE THIRE NE DARSEM
NUSJA ESHTE....dr1ta

CIFTIT TE RI SIMPATIK IA UROJ BASHKIMIN NE FD...
ME KENGEN "EUUUU U CLIROVA..." :lol: :lol: :lol:
NE URIM MARRIN PJESE NANA XHUMAZIJA, MOTRA SEHIBJA, MOTRA E MADHE HANUMSHAHJA ME BIJAT ZIBIGJETEN, SHEQIBEN, RUHIDEN E ATIFETEN (KREJT KETA JANE FAMILJA E BURRIT TEM ARABIT :wink: )

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gifTOMORI

Tomori
26-04-05, 16:11
Tomor o nafak prem a gjete nuse hajde kallxoj motres ne vesh se cila po te pelqen ty
PO DE KAM ME TE THIRE NE DARSEM
NUSJA ESHTE....dr1ta

CIFTIT TE RI SIMPATIK IA UROJ BASHKIMIN NE FD...
ME KENGEN "EUUUU U CLIROVA..." :lol: :lol: :lol:
NE URIM MARRIN PJESE NANA XHUMAZIJA, MOTRA SEHIBJA, MOTRA E MADHE HANUMSHAHJA ME BIJAT ZIBIGJETEN, SHEQIBEN, RUHIDEN E ATIFETEN (KREJT KETA JANE FAMILJA E BURRIT TEM ARABIT :wink: )

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gifTOMORI
hehehehe
Po ashtu ne urim marin pjese:
Bukuroshja sy kaltroshja,,,Reana,,,e insonet e tjere shtepijak si:
haxhi-nenen, e haxhi-baben , e gyzel-axhon, e kycyk apon,,

Reana
26-04-05, 16:19
:lol: :lol: :lol:
EUUU BRE...EDHE TI JA QELLON NGANJEHERE...HAHAHAHA

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gifTOMORI

Tomori
26-04-05, 16:32
:lol: :lol: :lol:
EUUU BRE...EDHE TI JA QELLON NGANJEHERE...HAHAHAHA

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gifTOMORI
REANA EJA MA JEP NJE HER FAQEN,,SA PER RELAKSIM DOT MPUQIIII

Reana
26-04-05, 16:43
E KAM ABDUALLAHIN, JALLDEZIN TIM!!!!
AI KUJDESET PER MUA....
BYE, BYE TOMORI....SHPRESOJ SE NUK MBETESH VEJAN ME ATE GOJE SI PAMPUR!!!! :lol: :lol: :lol:

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gifTOMORI

Tomori
26-04-05, 16:50
E KAM ABDUALLAHIN, JALLDEZIN TIM!!!!
AI KUJDESET PER MUA....
BYE, BYE TOMORI....SHPRESOJ SE NUK MBETESH VEJAN ME ATE GOJE SI PAMPUR!!!! :lol: :lol: :lol:

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gifTOMORI
E PO TSHKOJ MENDJA TEK PAMPURI?!!!
-E DYNJA E BIRRRR,,,
HE QFAR MA KUJTOVE,,,REANA TE KAM PARASISH SI ATEHERE QE QOJSHIM DASHURI TE KENEFI PAMPURIT,,,TYTYTYTYT,,,

Reana
26-04-05, 16:56
HAHAHAHA... :lol: :lol: :lol:


ENDRRAT E KUAJVE,, PERBEHEN NGA ENDRRAT DHE TOMORI!!!! :wink:

Tomori
26-04-05, 16:58
HAHAHAHA... :lol: :lol: :lol:


ENDRRAT E KUAJVE,, PERBEHEN NGA ENDRRAT DHE TOMORI!!!! :wink:
hahahaha SE KAM DITE QE KUAJTE SHOHIN ENDRA,,,
PO UN TE BESOJE TY,,,QIM THUA TI ATEHERE JAM E BINDUR QE KE PA NAJ ENDER SI PELE QE JE,,,,, :wink:

turisti
26-04-05, 17:03
HAHAHAHA... :lol: :lol: :lol:


ENDRRAT E KUAJVE,, PERBEHEN NGA ENDRRAT DHE TOMORI!!!! :wink:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: a EDHE ME patkoj ja kemi nise a ???? :?

Reana
26-04-05, 17:14
SI SE KE DITUR????
SE SHOFESH ENDRRA KUAJSH
ENDRRAT+TOMORI=ENDRRA KUJASH

DHE SHUME PO LLOMOTIT MORE...NCUK NCUK...ATE LLAPAQE SI WC E KE BERE....MIRE QE NUK JE AFER DIKUND SE NUK KISHE LEHUR SI KUDER E KEQE....
NA E TRAZOVE KREJT OBORRIN ME TE LEHURAT E TUA.....
BOLL MA EJJJJJ....A DIN TI ME E MBYLL ATE HAMOM GOJE :?:

Honesty^uk.
26-04-05, 18:00
Po shihet se ka fillu me u nxe koha :twisted:

Reana
26-04-05, 18:28
KERKONI BURRE PER TOMORIN ME MIRE....SE KUDRAVE QE LEHIN KESHTU...DEFINITIVISHT IU DUHET BURRI, SE JO GRUAJA!!!!

Gjumashja
27-04-05, 10:00
Tomor opaaa urime more po ne dasem a don mem thir apo hiq a

Tomori
28-04-05, 11:55
SI SE KE DITUR????
SE SHOFESH ENDRRA KUAJSH
ENDRRAT+TOMORI=ENDRRA KUJASH

DHE SHUME PO LLOMOTIT MORE...NCUK NCUK...ATE LLAPAQE SI WC E KE BERE....MIRE QE NUK JE AFER DIKUND SE NUK KISHE LEHUR SI KUDER E KEQE....
NA E TRAZOVE KREJT OBORRIN ME TE LEHURAT E TUA.....
BOLL MA EJJJJJ....A DIN TI ME E MBYLL ATE HAMOM GOJE :?:
hahaha moj REANA...po te lutem moj,,,lexo nje here shkrimet tuaja,,,
e per momentin venu ne vendin e Tomorit...
E atehere e sheh se nuk je edhe ti lule,,,hehehe
Reana ska lidhje,,,por te lutem mos u nxeh,,,sa i perket mua nuk me pengon,,,,
_reana tungji,,,,vazhdo lirshem se ke lejen e Tomorit :wink: hahahahaha

Kaltrushi
28-04-05, 12:06
ja nje tip nga une......ndaq merre ndaq jo..... :lol: :lol: :lol: , por te lutem tekstin mos e ndrro :x :x


ooooooooo tomor agaaaaaaaaaa kure fillon te ndryshohesh 360° Celsius ather ndoshta do te gjesh fare nafake..............

turisti
28-04-05, 12:49
ja nje tip nga une......ndaq merre ndaq jo..... :lol: :lol: :lol: , por te lutem tekstin mos e ndrro :x :x


ooooooooo tomor agaaaaaaaaaa kure fillon te ndryshohesh 360° Celsius ather ndoshta do te gjesh fare nafake..............

Nese ndryshon 360 shkalle,ateherit ADIOS TOMOROS. :P :wink:

Kaltrushi
28-04-05, 13:00
ja nje tip nga une......ndaq merre ndaq jo..... :lol: :lol: :lol: , por te lutem tekstin mos e ndrro :x :x


ooooooooo tomor agaaaaaaaaaa kure fillon te ndryshohesh 360° Celsius ather ndoshta do te gjesh fare nafake..............

Nese ndryshon 360 shkalle,ateherit ADIOS TOMOROS. :P :wink:


upsssss.......ja ty qfar ste bije ne mend.... :lol: :P :P

phaaaa more mos mendoni se ja du te keqen tomorit qyyyy perkundrazi...... :wink:

po qyyyyyyy le te ndryshohet ne drejtim se si silet me nje femer.........360° celsius......per mua edhe 180°C........se nejse ky esht i direkt

qyyyyyy tomor esht tomor dhe do mbet tomori i forumit........,

pershendetjeeee

turisti
28-04-05, 13:05
ja nje tip nga une......ndaq merre ndaq jo..... :lol: :lol: :lol: , por te lutem tekstin mos e ndrro :x :x


ooooooooo tomor agaaaaaaaaaa kure fillon te ndryshohesh 360° Celsius ather ndoshta do te gjesh fare nafake..............

Nese ndryshon 360 shkalle,ateherit ADIOS TOMOROS. :P :wink:


upsssss.......ja ty qfar ste bije ne mend.... :lol: :P :P

phaaaa more mos mendoni se ja du te keqen tomorit qyyyy perkundrazi...... :wink:

po qyyyyyyy le te ndryshohet ne drejtim se si silet me nje femer.........360° celsius......per mua edhe 180°C........se nejse ky esht i direkt

qyyyyyy tomor esht tomor dhe do mbet tomori i forumit........,

pershendetjeeee

O une kam nuse per TOMORIN,por ai nuk vjen shpersh tek oborri,aty i ndryshon ndoshta dhe mendja,dhe femrat jane super sonike,me deshira elastike dhe floket plastike....

Kaltrushi
28-04-05, 13:09
ja nje tip nga une......ndaq merre ndaq jo..... :lol: :lol: :lol: , por te lutem tekstin mos e ndrro :x :x


ooooooooo tomor agaaaaaaaaaa kure fillon te ndryshohesh 360° Celsius ather ndoshta do te gjesh fare nafake..............

Nese ndryshon 360 shkalle,ateherit ADIOS TOMOROS. :P :wink:


upsssss.......ja ty qfar ste bije ne mend.... :lol: :P :P

phaaaa more mos mendoni se ja du te keqen tomorit qyyyy perkundrazi...... :wink:

po qyyyyyyy le te ndryshohet ne drejtim se si silet me nje femer.........360° celsius......per mua edhe 180°C........se nejse ky esht i direkt

qyyyyyy tomor esht tomor dhe do mbet tomori i forumit........,

pershendetjeeee

O une kam nuse per TOMORIN,por ai nuk vjen shpersh tek oborri,aty i ndryshon ndoshta dhe mendja,dhe femrat jane super sonike,me deshira elastike dhe floket plastike....


ha haaaaaa rrezik puna qe sa hyra ne at oborr. A thua a do ta gjej rrugen me dal se????? :P :P :P :lol: :lol: :lol: :arrow: :wink:

turisti
28-04-05, 13:13
ja nje tip nga une......ndaq merre ndaq jo..... :lol: :lol: :lol: , por te lutem tekstin mos e ndrro :x :x


ooooooooo tomor agaaaaaaaaaa kure fillon te ndryshohesh 360° Celsius ather ndoshta do te gjesh fare nafake..............

Nese ndryshon 360 shkalle,ateherit ADIOS TOMOROS. :P :wink:


upsssss.......ja ty qfar ste bije ne mend.... :lol: :P :P

phaaaa more mos mendoni se ja du te keqen tomorit qyyyy perkundrazi...... :wink:

po qyyyyyyy le te ndryshohet ne drejtim se si silet me nje femer.........360° celsius......per mua edhe 180°C........se nejse ky esht i direkt

qyyyyyy tomor esht tomor dhe do mbet tomori i forumit........,

pershendetjeeee

O une kam nuse per TOMORIN,por ai nuk vjen shpersh tek oborri,aty i ndryshon ndoshta dhe mendja,dhe femrat jane super sonike,me deshira elastike dhe floket plastike....


ha haaaaaa rrezik puna qe sa hyra ne at oborr. A thua a do ta gjej rrugen me dal se????? :P :P :P :lol: :lol: :lol: :arrow: :wink:

Intelegjenca jote -po,por nuk te nevoitet dalja.... :P :wink:

Kaltrushi
28-04-05, 13:29
ja nje tip nga une......ndaq merre ndaq jo..... :lol: :lol: :lol: , por te lutem tekstin mos e ndrro :x :x


ooooooooo tomor agaaaaaaaaaa kure fillon te ndryshohesh 360° Celsius ather ndoshta do te gjesh fare nafake..............

Nese ndryshon 360 shkalle,ateherit ADIOS TOMOROS. :P :wink:


upsssss.......ja ty qfar ste bije ne mend.... :lol: :P :P

phaaaa more mos mendoni se ja du te keqen tomorit qyyyy perkundrazi...... :wink:

po qyyyyyyy le te ndryshohet ne drejtim se si silet me nje femer.........360° celsius......per mua edhe 180°C........se nejse ky esht i direkt

qyyyyyy tomor esht tomor dhe do mbet tomori i forumit........,

pershendetjeeee

O une kam nuse per TOMORIN,por ai nuk vjen shpersh tek oborri,aty i ndryshon ndoshta dhe mendja,dhe femrat jane super sonike,me deshira elastike dhe floket plastike....


ha haaaaaa rrezik puna qe sa hyra ne at oborr. A thua a do ta gjej rrugen me dal se????? :P :P :P :lol: :lol: :lol: :arrow: :wink:

Intelegjenca jote -po,por nuk te nevoitet dalja.... :P :wink:


ta shofim tek e fundit do fluturoj :wink:

turisti
28-04-05, 13:33
ja nje tip nga une......ndaq merre ndaq jo..... :lol: :lol: :lol: , por te lutem tekstin mos e ndrro :x :x


ooooooooo tomor agaaaaaaaaaa kure fillon te ndryshohesh 360° Celsius ather ndoshta do te gjesh fare nafake..............

Nese ndryshon 360 shkalle,ateherit ADIOS TOMOROS. :P :wink:


upsssss.......ja ty qfar ste bije ne mend.... :lol: :P :P

phaaaa more mos mendoni se ja du te keqen tomorit qyyyy perkundrazi...... :wink:

po qyyyyyyy le te ndryshohet ne drejtim se si silet me nje femer.........360° celsius......per mua edhe 180°C........se nejse ky esht i direkt

qyyyyyy tomor esht tomor dhe do mbet tomori i forumit........,

pershendetjeeee

O une kam nuse per TOMORIN,por ai nuk vjen shpersh tek oborri,aty i ndryshon ndoshta dhe mendja,dhe femrat jane super sonike,me deshira elastike dhe floket plastike....


ha haaaaaa rrezik puna qe sa hyra ne at oborr. A thua a do ta gjej rrugen me dal se????? :P :P :P :lol: :lol: :lol: :arrow: :wink:

Intelegjenca jote -po,por nuk te nevoitet dalja.... :P :wink:


ta shofim tek e fundit do fluturoj :wink:

Nese ke leje per aeroplan,por edhe ateherit kujdessss......prej mizoreve.... :wink:

Gjumashja
28-04-05, 18:37
Tomorrr tomorrr

Tomori
28-04-05, 20:48
Tomorrr tomorrr
Urdheroni zojushe

Gjumashja
28-04-05, 21:05
Tomorrr tomorrr
Urdheroni zojushea e gjete nusen apo ala vejon

Kercovari
29-04-05, 15:12
Tomorrr tomorrr
Urdheroni zojushea e gjete nusen apo ala vejon
I kan be magji Tomorit,mbeti me kembet as ne grope e as ne trap! :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
29-04-05, 18:26
Tomorrr tomorrr
Urdheroni zojushea e gjete nusen apo ala vejon
I kan be magji Tomorit,mbeti me kembet as ne grope e as ne trap! :lol: :lol: :lol:


keq e paska punen ai

Kercovari
29-04-05, 19:56
Tomorrr tomorrr
Urdheroni zojushea e gjete nusen apo ala vejon
I kan be magji Tomorit,mbeti me kembet as ne grope e as ne trap! :lol: :lol: :lol:


keq e paska punen ai
Nuk di,po nuk i ndjehet zeni!

Gjumashja
29-04-05, 20:14
bash thosha me veten qka ka djali qe spo ndihet hiq more

Tomori
30-04-05, 14:40
bash thosha me veten qka ka djali qe spo ndihet hiq more
Oj Gjumashe,,,ke te drejte...nuk jam ma ai TOMOR dahija,,,,
e moj Gjumashe...mkan zbutur qe sta kap mendja.....ndigjo zani nuk po me nihet.... :wink:

Gjumashja
30-04-05, 14:59
bash thosha me veten qka ka djali qe spo ndihet hiq more
Oj Gjumashe,,,ke te drejte...nuk jam ma ai TOMOR dahija,,,,
e moj Gjumashe...mkan zbutur qe sta kap mendja.....ndigjo zani nuk po me nihet.... :wink:po bre jam habit krejt valla e mora vesh qe sje mo ai qe je kan :roll:

Tomori
01-05-05, 12:35
bash thosha me veten qka ka djali qe spo ndihet hiq more
Oj Gjumashe,,,ke te drejte...nuk jam ma ai TOMOR dahija,,,,
e moj Gjumashe...mkan zbutur qe sta kap mendja.....ndigjo zani nuk po me nihet.... :wink:po bre jam habit krejt valla e mora vesh qe sje mo ai qe je kan :roll:
Po e vertete eshte,,,,edhe un habitem me vetveten si ka mundesi keshtu..
Oj Gjumashe...po te tregoje un se....ndoshta e kam prej ati Hoxhes nuk ja di emrin po mqoj Murgesha tek ai..e prej ateher zani nuk po mnihet..
si thua ty moj Gjumashe.. :!:

Murgesha
01-05-05, 12:47
Po e vertete eshte,,,,edhe un habitem me vetveten si ka mundesi keshtu..
Oj Gjumashe...po te tregoje un se....ndoshta e kam prej ati Hoxhes nuk ja di emrin po mqoj Murgesha tek ai..e prej ateher zani nuk po mnihet..
si thua ty moj Gjumashe.. :!:

Me mujt ti qoj edhe do tjerė tek ai hogjė qė paska cekė Tomori. :wink:

Gjumashja
01-05-05, 13:52
Tomori e pabesuseshme valla po Murgesha e rezikshme ku me mujt me i qu gjysmen e forumit atje :lol:

Tomori
01-05-05, 14:05
Tomori e pabesuseshme valla po Murgesha e rezikshme ku me mujt me i qu gjysmen e forumit atje :lol:
Nuk e di kte?!!!
Por vetem nje gje e di...per Murgeshen
Me erdhe dhe me muar per dore,, me tha mos ki derte se motrushja te qone te Mulla...(ja harova emrin....ati Mulles) e moj Gjumashe kur aritem te shpija e tije...
-Murgesha i tha atija sa me kujtohet...
O baba Hoxhe po kshir naj her kte vllain tim...e bani naj hamali qe mos ti nihet zani,,,,
-Oj gjumashe kaq di ma tutje e din vet Murgesha,,,,
tybestrafkulla qka mbani dadushja mua...
sjam ne gjendje as mizen me e shkel...

Gjumashja
01-05-05, 14:11
Tomor bash po me vjen mire tash koke bo djalosh edhe besoj qe dr1ta te pranon per me u martu me te se i urt je zoni spo ti ndika

Tomori
01-05-05, 14:20
Tomor bash po me vjen mire tash koke bo djalosh edhe besoj qe dr1ta te pranon per me u martu me te se i urt je zoni spo ti ndika
Besa mir e ke moj Gjumashe...
-Po kam problem moj Gjumashe a me ndihmon te lutem
Problemi eshte se me ka dal emri Ujke?!!!
e tashe nuk me beson njeri qe jam i urte si kingji...
-Gjumashe te lutem po sqaroja nje her dr1ta,,,se si qendron puna...
:wink:

Gjumashja
01-05-05, 14:21
ehh per ashtu duhesh ti me i tregu vet se nuk e besoj qe me beson ajo mua :roll:

Tomori
01-05-05, 15:07
ehh per ashtu duhesh ti me i tregu vet se nuk e besoj qe me beson ajo mua :roll:
Mir de Gjumashe...po mundesisht thuaji nje here se ban vaki te beson ty,,,se ska arsye qe mos te besoje Gjumashen?!!!
-Gjumashe ju keni kuptuar Tomorin, po vaj halli tjerit nuk e kapin punen menjeher si ti....
kjo puna mendjes esht me te dheme e jo me te dheme.
Pra Gjumashe .....va kam lene juve kte pune,,,,
...kuptohet e gjitha mvaret prej jushe a do tja sqaroni dr1ta meselen e Tomorit se si qendron muhabeti :wink:

Gjumashja
01-05-05, 16:28
do te mundona :wink:

Dreni30
01-05-05, 18:24
do te mundona :wink:

Moj gjumashe, po ky Tomori eshte i martuar me Reanen moj.