PDA

View Full Version : Hajnat e Nates...!!!


selvija
29-06-08, 10:44
Mbrem me kishin hy hajnat ne keshtjelle me kishin bo rrapitpoll me qka ka mi kishin vjedhe..:rolleyes:

Isha ne endrrim te endrrave romantike ne ora 00:00 me kishin bo si te vdekur

kur u zgjova sot ne mengjas pash fetyren dhe kuroren qe ma kishin vjedh,,
per fetyr nuk pata fort dert,,por kurora ime me 7 guri rubin :frown:

lus detektivat privat te gjej hajnin sa ma shpet, ai qe gjen do te ket si shperblim dy guri rubin..:rolleyes::wink:

jja se si duket......


http://www.mrsglobe.com/images/valbonaimage.gif

Murgesha
29-06-08, 11:00
http://www.mrsglobe.com/images/valbonaimage.gif
Shumė keq me ma marr avatarin kėshtu.

Unė kėrkoj profilin e avatarit tem....

selvija
29-06-08, 11:06
http://www.mrsglobe.com/images/valbonaimage.gif
Shumė keq me ma marr avatarin kėshtu.

Unė kėrkoj profilin e avatarit tem....Moriii aje ti ai hajni a po me bajn sytttttttttt:eek:

oo ta qita rrjeten permi po kthema feryren teme ketu shpejt..

Guri i madh
29-06-08, 11:18
Mbrem me kishin hy hajnat ne keshtjelle me kishin bo rrapitpoll me qka ka mi kishin vjedhe..:rolleyes:

Isha ne endrrim te endrrave romantike ne ora 00:00 me kishin bo si te vdekur

kur u zgjova sot ne mengjas pash fetyren dhe kuroren qe ma kishin vjedh,,
per fetyr nuk pata fort dert,,por kurora ime me 7 guri rubin :frown:

lus detektivat privat te gjej hajnin sa ma shpet, ai qe gjen do te ket si shperblim dy guri rubin..:rolleyes::wink:

jja se si duket......


http://www.mrsglobe.com/images/valbonaimage.gif
duhet me e bae kontraten me shkrim

selvija
29-06-08, 11:29
duhet me e bae kontraten me shkrimSpo mjafton keshtu Guri a ,,?? ani se bjem nje kontrat per 2 net ,,,

zgjedh 2 gur rubinit, apo 2 net gratis...:wink::biggrin:

Guri i madh
29-06-08, 11:31
Spo mjafton keshtu Guri a ,,?? ani se bjem nje kontrat per 2 net ,,,

zgjedh 2 gur rubinit, apo 2 net gratis...:wink::biggrin:
jo duhet kontrat afat gjate te pakten per nji vit pagesen e ban mujore paret ne zhirollogari

Dardan Kastrati
29-06-08, 11:37
Kush ,Ēka kanė vjedh more kėtu ??????

selvija
29-06-08, 11:45
jo duhet kontrat afat gjate te pakten per nji vit pagesen e ban mujore paret ne zhirollogariTi po don kartelen te mbushur perplot aa mos deshte me te qu edhe tek Ujrat private,,hahahhaha

more shikoje se qka kam afru me kujdes ,,a po don keshtu apo ashtu vendos ke edhe 2 sekonda zgjidhje,,,:biggrin:

Dradan me kan vjedh Kurorennnnnnnnnnnnnnnn:frown:
nderrmer diqka ka po prettttttttttt...

Gjumashja
29-06-08, 11:47
selvushkk... mbasi nuk te kane marr dhe ty... duhesh te ju flm hahahah se hajna te keqij jane ata/ ato...

Guri i madh
29-06-08, 11:49
Ti po don kartelen te mbushur perplot aa mos deshte me te qu edhe tek Ujrat private,,hahahhaha

more shikoje se qka kam afru me kujdes ,,a po don keshtu apo ashtu vendos ke edhe 2 sekonda zgjidhje,,,:biggrin:

Dradan me kan vjedh Kurorennnnnnnnnnnnnnnn:frown:
nderrmer diqka ka po prettttttttttt...po kshtu shkon procedura e hetmive qe i kryn nji dedektiv privat

selvija
29-06-08, 11:50
selvushkk... mbasi nuk te kane marr dhe ty... duhesh te ju flm hahahah se hajna te keqij jane ata/ ato...Pak po te doket gjumashe a plot 50 vite e prita kete fetyr kuror e tash mu hjek nga koka ss'po muj perballoj kurqysh :frown:

O Guri ke 1 vit pages ne gjirllogari vetem me ndihmo ta kthej pamjen si kam passsssss........

Dardan Kastrati
29-06-08, 11:51
Ti po don kartelen te mbushur perplot aa mos deshte me te qu edhe tek Ujrat private,,hahahhaha

more shikoje se qka kam afru me kujdes ,,a po don keshtu apo ashtu vendos ke edhe 2 sekonda zgjidhje,,,:biggrin:

Dradan me kan vjedh Kurorennnnnnnnnnnnnnnn:frown:
nderrmer diqka ka po prettttttttttt...Princesha kush ta ka vjedh bre,tė ia thej zogun e kamės :biggrin: ??

Diana007
29-06-08, 11:52
Boll ne rrezik qenkemi :biggrin:

Gjumashja
29-06-08, 11:54
Pak po te doket gjumashe a plot 50 vite e prita kete fetyr kuror e tash mu hjek nga koka ss'po muj perballoj kurqysh :frown:

O Guri ke 1 vit pages ne gjirllogari vetem me ndihmo ta kthej pamjen si kam passsssss........qe moj une per 5sec... ta gjej veq beje qetesi pak te meditoj...:tongue: ...

Dardan Kastrati
29-06-08, 11:55
Boll ne rrezik qenkemi :biggrin:Miss ruju se po te kindnapojnė more edhe ty kun hej :biggrin:

selvija
29-06-08, 11:59
Princesha kush ta ka vjedh bre,tė ia thej zogun e kamės :biggrin: ??Ja Dardan kur ma gjesh hajnin sillma ne dut e mija hahhahahahahaha ner supcin temmmmm qe morra parzit ne mal rrafsh 2 mera i gjat hahahahhaha bam e bum e bam e bum,,o deri sa nginha njeher,,,:biggrin:

Dianaaa ruje shiritin se po e lidh kush qafen me to hahahahahahhahahah:biggrin:

priti hajnat sonte tek ti kan rendin....:tongue:

Diana007
29-06-08, 11:59
Miss ruju se po te kindnapojnė more edhe ty kun hej :biggrin:


Jo un kam marr truproje spo rri vet :biggrin: .. se princeshen e vodhem me vjedh e missin nuk ben ahaahahah

Diana007
29-06-08, 12:00
Ja Dardan kur ma gjesh hajnin sillma ne dut e mija hahhahahahahaha er supcin temmmmm qe morra parzit ne mal rrafsh 2 mera i gjat hahahahhaha bam e bum e bam e bum,,o deri sa nginha njeher,,,:biggrin:

Dianaaa ruje shiritin se po e lidh kush qafen me to hahahahahahhahahah:biggrin:

priti hajnat sonte tek ti kan rendin....:tongue:

AHahahahaahahahahah

Un jam siguru per sot .. nuk besoj se do te me plaqkitin :rolleyes:

gazi-de
29-06-08, 13:10
Jo un kam marr truproje spo rri vet :biggrin: .. se princeshen e vodhem me vjedh e missin nuk ben ahaahahah
e ashtu gjdo moment jom i gateshem me te mbrojt,mos ke frig ti,se une jom ne mbrojten tane pergjegjes:wink:
http://www.allianceentertainment.org/forum/images/derrick/bodyguard.jpg:tongue:

Diana007
29-06-08, 13:17
e ashtu gjdo moment jom i gateshem me te mbrojt,mos ke frig ti,se une jom ne mbrojten tane pergjegjes:wink:
http://www.allianceentertainment.org/forum/images/derrick/bodyguard.jpg:tongue:


Te gezoft zoti ty hoo, ishalla me ndodh diqka tani ke me pagu shtrjt aa ahahhahahhahahahahhaahahahhahhah

gazi-de
29-06-08, 13:22
Te gezoft zoti ty hoo, ishalla me ndodh diqka tani ke me pagu shtrjt aa ahahhahahhahahahahhaahahahhahhah
ee po nuk ishte lete me mar ate pergjegjesi po qe mora dhe u betova,e di qe nuk eshte lete se ti je miss e je e rrezikur po,qa te pakuj une me shum per ty se jeten:rolleyes: :tongue: :biggrin:

Diana007
29-06-08, 13:26
ee po nuk ishte lete me mar ate pergjegjesi po qe mora dhe u betova,e di qe nuk eshte lete se ti je miss e je e rrezikur po,qa te pakuj une me shum per ty se jeten:rolleyes: :tongue: :biggrin:

no comment :tongue:

Murgesha
29-06-08, 15:35
http://www.mrsglobe.com/images/valbonaimage.gif


Moriii aje ti ai hajni a po me bajn sytttttttttt:eek:

oo ta qita rrjeten permi po kthema feryren teme ketu shpejt..Sytė moj qenkan ka tė bajnė, se qeto dyja asnjonėn s`ti kam marrė unė...

Gjenmani tastaturėn teme se pasha mamin veq sa s`jom ka e kapi stupcin e me sjell marė e prapė http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ShEjToNkA
29-06-08, 15:50
Ksajde jam kush cka keni nevoj > http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a037.gif

selvija
29-06-08, 15:55
Ksajde jam kush cka keni nevoj > http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a037.gifHajt hat se ti keru je tuj mo keto te zeza se qka po bahet pik nate ,,
e per diten ka kush te jap edhe ty dajakkkkkk deri ne pikkk te fundit shkllappp e shkkappppp..mos ke qen ti ajo hajnesha qe na bani qyl pik kkk nates,:redface:

mbaju mirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

Murgesha
29-06-08, 15:57
Hajt hat se ti keru je tuj mo keto te zeza se qka po bahet pik nate ,,
e per diten ka kush te jap edhe ty dajakkkkkk deri ne pikkk te fundit shkllappp e shkkappppp..mos ke qen ti ajo hajnesha qe na bani qyl pik kkk nates,:redface:

mbaju mirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif


Ma moj mos i msho Dea-sė se ajo kurr nuk vjedh asgjė...

selvija
29-06-08, 16:02
Ma moj mos i msho Dea-sė se ajo kurr nuk vjedh asgjė...Dea-se jo por juve dyjave ,,qe po silleni ketu pari me fetyra te shndruara ,,,oo pasha mamin tan a spo tutesh sa kan me ta lypppp hahhahaha ..po mendoj kete kurore ,,,,,:biggrin:smundeni me qendruuuuu po ma mir kthema se su bo von,,pres deri ne ora 22,,e pastaj jo stupci po kerrbaqi kysmet ka me te kersit ty me gjith shoqen tende,,,,


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

ShEjToNkA
29-06-08, 16:02
Hajt hat se ti keru je tuj mo keto te zeza se qka po bahet pik nate ,,
e per diten ka kush te jap edhe ty dajakkkkkk deri ne pikkk te fundit shkllappp e shkkappppp..mos ke qen ti ajo hajnesha qe na bani qyl pik kkk nates,:redface:

mbaju mirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifCka i ke lėshuar kėto mickoja oj Murgesha ???????????????????????? :tongue:

Murgesha
29-06-08, 16:07
Cka i ke lėshuar kėto mickoja oj Murgesha ???????????????????????? :tongue:


Osht ka mendon qė je Murgesha oj Dea hahahahaahahahahahahahahahah

Guri i madh
29-06-08, 16:57
Osht ka mendon qė je Murgesha oj Dea hahahahaahahahahahahahahahah


po une duke gjurmue me gjet nji hajn i gjte dy hajna


selvi


hajni qe e ka vjedh avtarin e juaj esht MURGESHE


e hajni si ja ka vjedh deas avtarin esht SHEJTANKA


tani jan lirue nga paraburgimi po jan te obligume dy her ne dit me u lajmrue te organet e rendit , deri sa gjukata e shpall fajsin ose pa fajsin e tyre

selvija
29-06-08, 17:06
po une duke gjurmue me gjet nji hajn i gjte dy hajna


selvi


hajni qe e ka vjedh avtarin e juaj esht MURGESHE


e hajni si ja ka vjedh deas avtarin esht SHEJTANKA


tani jan lirue nga paraburgimi po jan te obligume dy her ne dit me u lajmrue te organet e rendit , deri sa gjukata e shpall fajsin ose pa fajsin e tyre
i gjet hajnat Guri ,,dua ti ndeshkoniiii me nje denim hiqjen e statures ,,,vetem te shofin e mos shijojne :wink:

Guri i madh
29-06-08, 17:08
i gjet hajnat Guri ,,dua ti ndeshkoniiii me nje denim hiqjen e statures ,,,vetem te shofin e mos shijojne :wink:


puna ime esht identifikimi e me denimet merret gjykata nuk perzihna nekompetencat e gjykates

Tropojani30
30-06-08, 00:03
E shykyr prej Zotit qe nuk paska qene i njejti hejn qe ka dasht ta vjedhi edhe kryeministrin se bile pa gjak nuk e kish leshur ballkonin (frontin) ... mos u beni merak per keta te forumit se e kena ketej pari GURIN e Madh dhe merret me perpikemeri me zbulimet hahah


kaloni mire te nderuar forumist\e

rafet llapjani
30-06-08, 02:57
Qitu pom doket hajni hajnin pe gjykojka pse ska vjedh ma shum ghaghaghaghaghaghaghhagghahg

lovely
01-10-08, 19:30
Qitu pom doket hajni hajnin pe gjykojka pse ska vjedh ma shum ghaghaghaghaghaghaghhagghahg

ty kush t vjedhi o i gzum? :biggrin:

Dallandyshja_718
19-10-08, 19:21
jooo une e kam "insurance-n" e mire, n'shtate rruge kryq me m'qit se nuk m'merr kush, po edhe m'moren pas ore m'kthejne, bile me bakshish... :D:D:D:D

ShEjToNkA
19-10-08, 19:23
jooo une e kam "insurance-n" e mire, n'shtate rruge kryq me m'qit se nuk m'merr kush, po edhe m'moren pas ore m'kthejne, bile me bakshish... :D:D:D:D

Dallendyshe, qenke si unė... rrugėkryq me mė qitė gje s'me gjen se lere me na vjedh kushshshshshshshhs.:biggrin:

Dallandyshja_718
19-10-08, 19:28
Dallendyshe, qenke si unė... rrugėkryq me mė qitė gje s'me gjen se lere me na vjedh kushshshshshshshhs.:biggrin:Lum per mue paskam shoqe, se krejt siklet jam ken se mos jam e vetmja, bofsh hajr qysh m'a lehtesove...hahahahahhahahh

ShEjToNkA
19-10-08, 19:32
Lum per mue paskam shoqe, se krejt siklet jam ken se mos jam e vetmja, bofsh hajr qysh m'a lehtesove...hahahahahhahahh


Jo, jo s'je e vetmjaaa por unė isha e vetmja kėtu e mė patėn marr Ønėpėr kėmbė pak he mos pac punė me insonaaa tė FD-sė.:tongue: Lumja unė qė erdhe tani s'jam vetėmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...:biggrin:

Dallandyshja_718
25-10-08, 01:27
Njiksaj i thojne "lum kush erdhe e lum kon e gjiet",,,pra krejt "nen kontroll" i kemi une prej larte e Ti prej pas "gardhit" nuk n'a shpeton send te keta "insanat e FD-se...hahahahhahahhahahahhaha

ShEjToNkA
25-10-08, 01:33
Njiksaj i thojne "lum kush erdhe e lum kon e gjiet",,,pra krejt "nen kontroll" i kemi une prej larte e Ti prej pas "gardhit" nuk n'a shpeton send te keta "insanat e FD-se...hahahahhahahhahahahhaha Dalldyshė, tash e tutje ti vec e vėzhgon terenin nga lart dhe unė capiti ghahgaghaghaghagahgahaghaghaaghaghaghaghaghaghahga

baba-plak
15-01-09, 11:20
pram dikush u sill naper oborr

GURI SYLAJ
15-01-09, 11:42
More oborri eshte ngjit me sokak po ruju mos po te vjedh kusht Ty se ...Po perime plaku nuk i vyn kujna ...m'sa une !!?

Dallandyshja_718
15-01-09, 16:20
More oborri eshte ngjit me sokak po ruju mos po te vjedh kusht Ty se ...Po perime plaku nuk i vyn kujna ...m'sa une !!?

E ēka po i vyen plakės tjeter, perveē plakut...?!!! Bile bėjne muhabet...:smile:

doGzona
16-01-09, 17:47
Mua shyqyr, ende nuk me ka vjedh askush asgje:biggrin:

Guri i madh
16-01-09, 18:06
qita hajnat e nates ndodh shpesh edhe naj dajak me marr ani arsyetohen se kam rrshit e jam rrxue

ShEjToNkA
16-01-09, 21:06
qita hajnat e nates ndodh shpesh edhe naj dajak me marr ani arsyetohen se kam rrshit e jam rrxue

Vec hyra me pa mos i ka vjedh kush gjė Gurit tė madh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rolleyes: :biggrin:

doGzona
16-01-09, 21:10
Une hyra vec te shohe se kujt i ka vjedh ShEjToNkA,..asi deshta me thone se kush i ka vjedh.:biggrin:

ShEjToNkA
16-01-09, 21:12
Une hyra vec te shohe se kujt i ka vjedh ShEjToNkA,..asi deshta me thone se kush i ka vjedh.:biggrin:

Sa mirė ma dinė hallin... Mirė e ke siss, se vėrtetė mė vjedhin, skam cka tregoj dicka cka shifet, kot po ankohem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:fro wn: :mad: :biggrin:

doGzona
16-01-09, 21:19
Une erdha vetem me pranu qe kam vjedh....hahahahahaha

ShEjToNkA
16-01-09, 21:20
Une erdha vetem me pranu qe kam vjedh....hahahahahaha


Siii be kurrė sytė me i cel s'mė latė????:frown: :biggrin:
Cka kish qenė kėshtu puna e juaj o insona???????????????????????:redface:

doGzona
16-01-09, 21:26
hahahahahah...erdha dhe me thone qe hajnia ka qen krejt me arsye, edhe thojn qe : kur hajni hajnit i vjedh nuk quhet hajni hahahahahhah

ShEjToNkA
16-01-09, 21:29
hahahahahah...erdha dhe me thone qe hajnia ka qen krejt me arsye, edhe thojn qe : kur hajni hajnit i vjedh nuk quhet hajni hahahahahhah

Po de, sepse dardhagjisė dardha si shitet ghaghaghaghaghgahgahghaghaghaghahgahgagh

Edhe mos eja me VEC por eja tregom a mė ka vjedh kush ndonjė gjė tjetėr ( mundsisht ndonjė firmė):biggrin:

doGzona
16-01-09, 21:38
hahahahahah, firme ? ja gje nuk di :biggrin: po kush guxo moj me i vjedh shejtonit,????:biggrin:

ShEjToNkA
16-01-09, 21:45
hahahahahah, firme ? ja gje nuk di :biggrin: po kush guxo moj me i vjedh shejtonit,????:biggrin:

hgaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghahgaghghaghahag haghagghhgaghgahagh...


Ani de shiqo si per vete e nėse shef ndokend mė trego tė lutem!!!!!!!!!!!!!:biggrin: :redface:

Trina_1
16-01-09, 21:49
Shejtonke .... valla hajne e mir je .. veq se vjedh ashiqare :biggrin:
E ke ne kiss nga un :tongue:

ShEjToNkA
16-01-09, 21:52
Shejtonke .... valla hajne e mir je .. veq se vjedh ashiqare :biggrin:
E ke ne kiss nga un :tongue:

Po be sisss ashiqare me vjedhin ( s'po di cilen me ta vjedh ty se goxha shumė paske rendit), keshtu kur ske cka me iu bė.:mad: :biggrin:

Trina_1
16-01-09, 22:04
Po be sisss ashiqare me vjedhin ( s'po di cilen me ta vjedh ty se goxha shumė paske rendit), keshtu kur ske cka me iu bė.:mad: :biggrin:

Veq titullin mos ma vidh tjerat fal te kofshin

ShEjToNkA
16-01-09, 22:14
Veq titullin mos ma vidh tjerat fal te kofshin

Me pas mbretreshė ta kisha vjedh se pėr princeshė fal mos tė qofsha hgaghaghaghaghaghaghghaghahagghahagaghaghaghaghgha ghagahghghaghaghagh

Trina_1
16-01-09, 22:18
Me pas mbretreshė ta kisha vjedh se pėr princeshė fal mos tė qofsha hgaghaghaghaghaghaghghaghahagghahagaghaghaghaghgha ghagahghghaghaghagh


ME sherdhoft qetash ahaaahaahaahahahahahahah un shum mir jam me kete titull :biggrin:

doGzona
16-01-09, 22:32
hgaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghahgaghghaghahag haghagghhgaghgahagh...


Ani de shiqo si per vete e nėse shef ndokend mė trego tė lutem!!!!!!!!!!!!!:biggrin: :redface:

Fjalen e ke,se si te shof diken se la pa te tregu, se nime qishtu ta bojshin edhe perpara, keta insonat jan ba si shejtonat :biggrin: vec tuj vjedh rrin!!!:biggrin:

ShEjToNkA
16-01-09, 22:54
Fjalen e ke,se si te shof diken se la pa te tregu, se nime qishtu ta bojshin edhe perpara, keta insonat jan ba si shejtonat :biggrin: vec tuj vjedh rrin!!!:biggrin:

Njė stupcė pėr dhuratė pa ta jap nuk e lė, po m'i gjeteeeeeeeeeeeeeeee:biggrin:SP. GHaghaghaghaghaghaghaghaghaghghagaghaghaghaghaghag haghhaghaggha

doGzona
16-01-09, 23:04
Prit moj ,mos me stupc se uen qasaj jam ka i tutet, as hajnit tem za nuk po guxoj me i baaaa , tuj e lyp joom, ti prit edhe pak hahhahahahahaah

emine
16-01-09, 23:17
Prit moj ,mos me stupc se uen qasaj jam ka i tutet, as hajnit tem za nuk po guxoj me i baaaa , tuj e lyp joom, ti prit edhe pak hahhahahahahaah

une kishe je shejtonka:biggrin:

a ma keni pa ferteren qe dy dite ma ka vjedh dikush:rolleyes:

lovely
16-01-09, 23:22
a ka me vjedh nejsen?`:biggrin:

doGzona
16-01-09, 23:27
a ka me vjedh nejsen?`:biggrin:

Sa te duash dhe ku te duash, vec kah une mos prek, se te vjedhne i kom krejt, mund ndodh qe te nxe sherri :biggrin:

lovely
16-01-09, 23:41
Sa te duash dhe ku te duash, vec kah une mos prek, se te vjedhne i kom krejt, mund ndodh qe te nxe sherri :biggrin:

a bon me nxan une sherrin? :biggrin:

deshta me vjedh nej K nese ka qisajde , a mos osht edhe ai i jyti? :biggrin: :biggrin:

doGzona
16-01-09, 23:47
a bon me nxan une sherrin? :biggrin:

deshta me vjedh nej K nese ka qisajde , a mos osht edhe ai i jyti? :biggrin: :biggrin:

Hyn fjale nga dole hahahahahhahaha, po vetem per te vjedhurat e pata fjalen ,e K-ja nuk eshte e vjedhne :biggrin: po ani tybe se me ka ba nervoooozzz hahahahahaha

lovely
16-01-09, 23:48
Hyn fjale nga dole hahahahahhahaha, po vetem per te vjedhurat e pata fjalen ,e K-ja nuk eshte e vjedhne :biggrin: po ani tybe se me ka ba nervoooozzz hahahahahaha


po thu a? a si t bohesh nervoz ti e jep robin e shpise a? hahahahahahahahahahahahahahahahaa

doGzona
16-01-09, 23:52
po thu a? a si t bohesh nervoz ti e jep robin e shpise a? hahahahahahahahahahahahahahahahaa

Po eci dhe une, me hapa te medhenje ,drejte modernizimit hahahahahahah

ShEjToNkA
16-01-09, 23:53
Po eci dhe une, me hapa te medhenje ,drejte modernizimit hahahahahahah

A edhe ty inson tė vjedhi modernizimi dhe civilizmi aa??????????????:rolleyes: :mad: :biggrin:

lovely
16-01-09, 23:56
Po eci dhe une, me hapa te medhenje ,drejte modernizimit hahahahahahah

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

mire po i merr kshillat :biggrin:

doGzona
16-01-09, 23:58
A edhe ty inson tė vjedhi modernizimi dhe civilizmi aa??????????????:rolleyes: :mad: :biggrin:

lovely me pat thene se me ndihmon te ec perpapa me hapa te medhenje,drejte civilizimit e modernizimit, se goxha mbrapa pata mbet:biggrin:

ShEjToNkA
16-01-09, 23:59
lovely me pat thene se me ndihmon te ec perpapa me hapa te medhenje,drejte civilizimit e modernizimit, se goxha mbrapa pata mbet:biggrin:

Mos e ndėgjo moj Lovelyn se kjo jo qė vec ti shpejton hapat por tė qetė pėrtej modernizimi ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaaghaghaghaghaghhagag haghaghahgagha

lovely
17-01-09, 00:07
Mos e ndėgjo moj Lovelyn se kjo jo qė vec ti shpejton hapat por tė qetė pėrtej modernizimi ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaaghaghaghaghaghhagag haghaghahgagha


hahahahahahahahahahahahahaha

qysh i vjen ksaj inati qe o met permas :biggrin:

doGzona
17-01-09, 00:08
Mos e ndėgjo moj Lovelyn se kjo jo qė vec ti shpejton hapat por tė qetė pėrtej modernizimi ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaaghaghaghaghaghhagag haghaghahgagha

Kam ra ne hall, nuk po di kend me e ndegju, shejtonat apo insonat, po me thojne ec me kohen, po nuk po di ,a te shejtonave apo te insonaaaaave!!!!!!!!!!:biggrin:

ShEjToNkA
17-01-09, 00:09
hahahahahahahahahahahahahaha

qysh i vjen ksaj inati qe o met permas :biggrin:

Oooo mos vet be pėr juve cka iu ka gjetė, e mendoni ju inati:biggrin:
ghaghaghaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh aghagaghaghaghagaghgahgah

doGzona
17-01-09, 00:09
hahahahahahahahahahahahahaha

qysh i vjen ksaj inati qe o met permas :biggrin:

hahahahahahahahahahaaaaa

lovely
17-01-09, 00:12
Kam ra ne hall, nuk po di kend me e ndegju, shejtonat apo insonat, po me thojne ec me kohen, po nuk po di ,a te shejtonave apo te insonaaaaave!!!!!!!!!!:biggrin:

ni fjale e di pej t mocmiv, e ata krejt pej experience kan fol ;

runa Zot prej shejtanave :biggrin:

ShEjToNkA
17-01-09, 00:12
Kam ra ne hall, nuk po di kend me e ndegju, shejtonat apo insonat, po me thojne ec me kohen, po nuk po di ,a te shejtonave apo te insonaaaaave!!!!!!!!!!:biggrin:

Kam ra n'hall e s'di cka t'bėj
Inson pėr qejfi s'und po gjaj
Krejt po thojnė jem civilizu
Hic kurqysh puntė s'janė t'uj shku:biggrin:

Rri kendej po t'thot shejtonka
Se kėshtu'ke me mirė se insona
Nė dac me qef e nė dac me hater
Lere kohen se s'ia ka anen:biggrin:

ShEjToNkA
17-01-09, 00:13
ni fjale e di pej t mocmiv, e ata krejt pej experience kan fol ;

runa Zot prej shejtanave :biggrin:

Vallha edhe unė e di prej odave, runa zot sherrit t'insonit e sahtit t'lig:wink: :biggrin:

lovely
17-01-09, 00:16
Vallha edhe unė e di prej odave, runa zot sherrit t'insonit e sahtit t'lig:wink: :biggrin:


ti ke nejt te odat e K-se, atje nuk i kan fjalt e verteta hahahahahahahahahahahaahahahhaahhaa

doGzona
17-01-09, 00:19
Kam ra n'hall e s'di cka t'bėj
Inson pėr qejfi s'und po gjaj
Krejt po thojnė jem civilizu
Hic kurqysh puntė s'janė t'uj shku:biggrin:

Rri kendej po t'thot shejtonka
Se kėshtu'ke me mirė se insona
Nė dac me qef e nė dac me hater
Lere kohen se s'ia ka anen:biggrin:

Fjale me peshe "shejton" m' ke thane
Du me t' ndegju pasha at nane
Se n 'civilizim nuk kam vu kam
Ku me dit se cka em gjane
Se mu kthy se ku kam qen mandej eshte veshtire
Po rri keshtu qysh jam ma mire..hahahahah

Action
18-01-09, 01:59
hahaha edhe ktu ka hajna a ..

Nuk lajn hajnat ven pa hi :biggrin:

emine
18-01-09, 02:45
hahaha edhe ktu ka hajna a ..

Nuk lajn hajnat ven pa hi :biggrin:

TE NXUNAAAAAAAAAAA TI MA PASKE VJEDH FERTEREN A,FLOKTE KAM ME TI NUKE NJA KA NJOHE UNE TY:biggrin:

EDHE KULET MI KE VJEDH TI,SE TE KALLXOVE QE I KAM LA E PSHTJELL PER QYNG TE KAFTORRIT,KURE U QOVA NESRIT VEQ DRODNDOFILLAT ISHIN KAN MET KAPE PER QYNG:rolleyes:
PS;PERSHENDETJE VLLAKO!

Action
18-01-09, 10:39
Hahahah Emine a kie fakte qe ti kom vjedh une kulet :biggrin:

emine
18-01-09, 10:40
Hahahah Emine a kie fakte qe ti kom vjedh une kulet :biggrin:


a deshte edhe foton me ta pru qysh i ke vjedh hihiihiih

Action
18-01-09, 10:42
a deshte edhe foton me ta pru qysh i ke vjedh hihiihiihhahahh veq veresi e kom marr si kom vjedh

neser ti kthej :biggrin:

lovely
21-01-09, 16:53
a vjedhi mo kush nejsen jo? :D

emine
21-01-09, 16:56
a vjedhi mo kush nejsen jo? :D

donet mi kan vjedh:biggrin:

lovely
21-01-09, 16:57
donet mi kan vjedh:biggrin:

uu qyqe, telashe t paskan bo :D:D veshi kulet qashtu n cullak se s osht gajle :biggrin:

emine
21-01-09, 17:00
uu qyqe, telashe t paskan bo :D:D veshi kulet qashtu n cullak se s osht gajle :biggrin:


:biggrin:

Albonita
22-01-09, 20:04
Ska hajna ketu..veq nese don vet ather ka Hajna sa te dushe...Po mos i kerdikoni ne Funde ..hehheheeh

lovely
10-03-09, 01:54
a ka me vjedh nejsen ej? masi veq jem qitu a din :D

Dallandyshja_718
10-03-09, 02:00
Ani nojsen t'vyshem se t'hyn n'pune tash qe po don me u asish, martua...:biggrin:

lovely
10-03-09, 02:09
Ani nojsen t'vyshem se t'hyn n'pune tash qe po don me u asish, martua...:biggrin:

une vjedha qka pata njet edhe ika Dallandyshke :biggrin: tash ty t gjojn ktu gjinja edhe ty t jet faji hahahahahahahahahaa

ps. naten e mire :)

Dallandyshja_718
10-03-09, 02:14
une vjedha qka pata njet edhe ika Dallandyshke :biggrin: tash ty t gjojn ktu gjinja edhe ty t jet faji hahahahahahahahahaa

ps. naten e mire :)


Si moj m'jet faji, po une roje e nates jam, Ti a nuk e sheh se 24/7 jam ketu, online,:biggrin:...Paj nuk e ke keq, se n'dite t'sodit gjithchka bin,,,edhe hajne m'shpallin:biggrin::biggrin:


Ani jau pafsh hajrin Ti, se e di se t'hyjn n'pune, noj pale chorap e tjeter e tjeter, po e din Ti, dhuratat prej nusjet duhen me ken "t'majme" se jo chkadota...:biggrin::biggrin:

remi.bmc
10-03-09, 02:56
Mbrem me kishin hy hajnat ne keshtjelle me kishin bo rrapitpoll me qka ka mi kishin vjedhe..:rolleyes:

Isha ne endrrim te endrrave romantike ne ora 00:00 me kishin bo si te vdekur

kur u zgjova sot ne mengjas pash fetyren dhe kuroren qe ma kishin vjedh,,
per fetyr nuk pata fort dert,,por kurora ime me 7 guri rubin :frown:

lus detektivat privat te gjej hajnin sa ma shpet, ai qe gjen do te ket si shperblim dy guri rubin..:rolleyes::wink:

jja se si duket......


http://www.mrsglobe.com/images/valbonaimage.gifSELVIJE MOS BAN DEZINFORMATA KURORA NUK I KISH PAS 7 RUBIN VEQ 5 ISHIN KAN KUR E MORA

emine
06-05-11, 22:00
hajra per nat po vjedh pula,

tipi engjellor
06-05-11, 22:04
ata jane hajna te dashnise hahhahaha ner funde...

Qika^Me^Kule
07-05-11, 20:24
Po tybe jo veten naten po ka edhe diten se , s'po guxoi as kulet me i cite en gardh.... :biggrin: