PDA

View Full Version : Turisti kish ardh ne ch...


mickoja
26-09-04, 11:13
Lajmrim lajmrim....ndegjoni kish ardh Turisti ne ch,sa mujata me marr unč informata ish tu dasht me marr azil......

Luana
26-09-04, 11:35
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mickoj a po ma qon vizen te vij edhe une ta shoh Turistin :shock:

Barbaroza
26-09-04, 14:09
A s'paska shkuar te Luana a :?: :idea: Sa mekat :(

Murgesha
26-09-04, 14:36
Mickoja mos e ke marrė moj gabim????
Simbas informatave qė posedoj unė, Turisti ka shkuar me u takuar me Luanėn nė .......

ShEjToNkA
26-09-04, 14:42
Mickoja mos e ke marrė moj gabim????
Simbas informatave qė posedoj unė, Turisti ka shkuar me u takuar me Luanėn nė .......


ke tėr drejt Murgesha , se Mickoja si duket i paska pėrzi kabbllotØpakk ,se ai ka shkuar tek Luana , dhe pėr momentin ishin duke pir kafeee , sė paku kėto ishin informatet e fundit , qė na erdhėn

mickoja
26-09-04, 14:46
qka jeni ka folni moj edhe ju veq po ja futni..un ju thash se turisti ka ardh ne ch me lyp azil se masi kishin dal me luanen me pi nga nje kafe i kish than diqka luana turstit ne vesh dhe tani aj me atč "hygjym" kish marr rrug per ne ch ..a jeni ka kuptoni :x

Luana
27-09-04, 06:41
po po mickoja e ka me te drejt se Turisti po don me shku ne CH me tha edhe mua te behem gati :mrgreen:

ShEjToNkA
27-09-04, 09:09
Allhaile nime a diti ndokush a kishė shku dhe a kishė mbrrri mirė Turisti nė CH.

mickoja
27-09-04, 11:47
Allhaile nime a diti ndokush a kishė shku dhe a kishė mbrrri mirė Turisti nė CH.Shejtonka pyete Genten se ajo mesiguri duhet me ditč mbasi dhe ajo čsht ne ch

Luana
27-09-04, 16:52
Genta ka dal me e prit ne aeroport hiq mos u bani merak oj qika :D

ShEjToNkA
30-09-04, 08:57
Genta ka dal me e prit ne aeroport hiq mos u bani merak oj qika :D


Qy ,qyyyyy Genta! E ti cka ke qė s'del me pritėn djalin , poie ke lėntė kėto tė trejat me obligime tė hujve.
A pak kanė ato obligimet e veta aa, veq edhe ti i ke obligu me dalė e me ta pritė Turistin. Qohu mojj dilė vetė e le qikėn mos e qitė me dal qyyyy. :twisted:

mickoja
30-09-04, 12:06
ani Genta nuk na tregoj hiq se a ka mrri Turisti mir ne ch...hmmmm

livoreka bicio
02-10-04, 13:29
Lajmrim lajmrim....ndegjoni kish ardh Turisti ne ch,sa mujata me marr unč informata ish tu dasht me marr azil......turist kalo knej pari pak, nga MILANO,,te jap kaffe. :P :P :P

Gentiana
02-10-04, 15:45
wowowowowowow, qka qenka shkruar ketu, e un tash e pash?! Ngadalni mori ēika, se tybe un as qe po e disha qe paska ardh Turisti ketu, e lere me me i dal para. Qka s'nin njeri?
Mickoja Loqki, mbase edhe ti je ketu ne CH, pastaj edhe po e dishe qe Turisti paska ardhur, moj bij, a mos je ka na mshef diqka??? Besoj qe po,se me u kan e qe nuk esht asgje ketu, kisha ndegju un se ka ardh Turisti ketu, e jo ti?! :twisted: :twisted:

Artan_9
02-10-04, 15:56
ej do ta kendoj pak turistin____ ka shdrip turist aga ne midis te ajrodrumit per inati te qikave te forumit,,,, jasha uuuhhaa hajde turist hajde______hahahahahahhaha :lol: :lol: :lol:

turisti
03-10-04, 00:21
Lajmrim lajmrim....ndegjoni kish ardh Turisti ne ch,sa mujata me marr unč informata ish tu dasht me marr azil......turist kalo knej pari pak, nga MILANO,,te jap kaffe. :P :P :P

O,po be BICIO,por kam mbetur ne ALPE,hahahahahahahaha. :P :wink:

livoreka bicio
03-10-04, 11:20
Lajmrim lajmrim....ndegjoni kish ardh Turisti ne ch,sa mujata me marr unč informata ish tu dasht me marr azil......turist kalo knej pari pak, nga MILANO,,te jap kaffe. :P :P :P

O,po be BICIO,por kam mbetur ne ALPE,hahahahahahahaha. :P :wink:TURIST GATI PASKE MERRI DURIM EDHE PAK SE MENJEHER SI TI KALOJSH ALPET JE NE ZVICER,HA-HA-HA-HA- :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
03-10-04, 11:24
Lere Ch, o "turist" po shko e ndalu pak me larg :lol: :lol:

turisti
03-10-04, 12:13
Lajmrim lajmrim....ndegjoni kish ardh Turisti ne ch,sa mujata me marr unč informata ish tu dasht me marr azil......turist kalo knej pari pak, nga MILANO,,te jap kaffe. :P :P :P

O,po be BICIO,por kam mbetur ne ALPE,hahahahahahahaha. :P :wink:TURIST GATI PASKE MERRI DURIM EDHE PAK SE MENJEHER SI TI KALOJSH ALPET JE NE ZVICER,HA-HA-HA-HA- :lol: :lol: :lol:

Milano,erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,hahahahahahahahaha.BICIO,rregulloji te gjithat.KARNEVALI mundet me fillue ,hahahahahaha. :P :P :P :wink: :wink: :wink:

turisti
03-10-04, 12:13
Lere Ch, o "turist" po shko e ndalu pak me larg :lol: :lol:

Hahahahahah,normal- ne CANADA,por :arrow: VIZA,hahahahaha. :wink:

Honesty^uk.
03-10-04, 12:29
Lere Ch, o "turist" po shko e ndalu pak me larg :lol: :lol:

Hahahahahah,normal- ne CANADA,por :arrow: VIZA,hahahahaha. :wink:

ok "turist" po e shoh se vellai po vonon
por une po ta mbaroj nje pasosh falls (( hey mos i tregon kujt ti)) :lol: :lol: :lol: dhe nisu

livoreka bicio
03-10-04, 21:52
Lajmrim lajmrim....ndegjoni kish ardh Turisti ne ch,sa mujata me marr unč informata ish tu dasht me marr azil......turist kalo knej pari pak, nga MILANO,,te jap kaffe. :P :P :P

O,po be BICIO,por kam mbetur ne ALPE,hahahahahahahaha. :P :wink:TURIST GATI PASKE MERRI DURIM EDHE PAK SE MENJEHER SI TI KALOJSH ALPET JE NE ZVICER,HA-HA-HA-HA- :lol: :lol: :lol:

Milano,erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,hahahahahahahahaha.BICIO,rregulloji te gjithat.KARNEVALI mundet me fillue ,hahahahahaha. :P :P :P :wink: :wink: :wink:OK TURIST NUK KA PROBLEM GJTHA KAMI RREGULLU, DHE KENA ME TE DAL PERPARA GJYSA E MILANOS,VETEM ME TREGO SAKSISHT DITEN DHE OREN KUR JE KETU, DHE TA REZERVOJ NJE( KORPO DI BALLO) ME NJA 6 ITALIANKA ME TE BUKURAT TE MILANOS QE KAN ME VALLZU VETEM PER TY. :P :P :P

turisti
03-10-04, 23:35
Lere Ch, o "turist" po shko e ndalu pak me larg :lol: :lol:

Hahahahahah,normal- ne CANADA,por :arrow: VIZA,hahahahaha. :wink:

ok "turist" po e shoh se vellai po vonon
por une po ta mbaroj nje pasosh falls (( hey mos i tregon kujt ti)) :lol: :lol: :lol: dhe nisu

Ani,juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. :P :P :P :P :P :P :P :P

turisti
03-10-04, 23:37
Lajmrim lajmrim....ndegjoni kish ardh Turisti ne ch,sa mujata me marr unč informata ish tu dasht me marr azil......turist kalo knej pari pak, nga MILANO,,te jap kaffe. :P :P :P

O,po be BICIO,por kam mbetur ne ALPE,hahahahahahahaha. :P :wink:TURIST GATI PASKE MERRI DURIM EDHE PAK SE MENJEHER SI TI KALOJSH ALPET JE NE ZVICER,HA-HA-HA-HA- :lol: :lol: :lol:

Milano,erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,hahahahahahahahaha.BICIO,rregulloji te gjithat.KARNEVALI mundet me fillue ,hahahahahaha. :P :P :P :wink: :wink: :wink:OK TURIST NUK KA PROBLEM GJTHA KAMI RREGULLU, DHE KENA ME TE DAL PERPARA GJYSA E MILANOS,VETEM ME TREGO SAKSISHT DITEN DHE OREN KUR JE KETU, DHE TA REZERVOJ NJE( KORPO DI BALLO) ME NJA 6 ITALIANKA ME TE BUKURAT TE MILANOS QE KAN ME VALLZU VETEM PER TY. :P :P :P

Ohooooooooooooooo,!!!!!!!,Falmderit Bicio,vetem te lirona nga kjo bore.......... :wink:

livoreka bicio
04-10-04, 12:44
Lajmrim lajmrim....ndegjoni kish ardh Turisti ne ch,sa mujata me marr unč informata ish tu dasht me marr azil......turist kalo knej pari pak, nga MILANO,,te jap kaffe. :P :P :P

O,po be BICIO,por kam mbetur ne ALPE,hahahahahahahaha. :P :wink:TURIST GATI PASKE MERRI DURIM EDHE PAK SE MENJEHER SI TI KALOJSH ALPET JE NE ZVICER,HA-HA-HA-HA- :lol: :lol: :lol:

Milano,erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,hahahahahahahahaha.BICIO,rregulloji te gjithat.KARNEVALI mundet me fillue ,hahahahahaha. :P :P :P :wink: :wink: :wink:OK TURIST NUK KA PROBLEM GJTHA KAMI RREGULLU, DHE KENA ME TE DAL PERPARA GJYSA E MILANOS,VETEM ME TREGO SAKSISHT DITEN DHE OREN KUR JE KETU, DHE TA REZERVOJ NJE( KORPO DI BALLO) ME NJA 6 ITALIANKA ME TE BUKURAT TE MILANOS QE KAN ME VALLZU VETEM PER TY. :P :P :P

Ohooooooooooooooo,!!!!!!!,Falmderit Bicio,vetem te lirona nga kjo bore.......... :wink:OK TURIST JE I MIR SE ARDHUR...EJ NESE AJO TE PEGON MERRE EDHE ATA, TY PO E DIN MA PER KEND E KAM FJALEN HA-HA-HA- :P :P :P :wink:

turisti
04-10-04, 12:55
Lajmrim lajmrim....ndegjoni kish ardh Turisti ne ch,sa mujata me marr unč informata ish tu dasht me marr azil......turist kalo knej pari pak, nga MILANO,,te jap kaffe. :P :P :P

O,po be BICIO,por kam mbetur ne ALPE,hahahahahahahaha. :P :wink:TURIST GATI PASKE MERRI DURIM EDHE PAK SE MENJEHER SI TI KALOJSH ALPET JE NE ZVICER,HA-HA-HA-HA- :lol: :lol: :lol:

Milano,erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,hahahahahahahahaha.BICIO,rregulloji te gjithat.KARNEVALI mundet me fillue ,hahahahahaha. :P :P :P :wink: :wink: :wink:OK TURIST NUK KA PROBLEM GJTHA KAMI RREGULLU, DHE KENA ME TE DAL PERPARA GJYSA E MILANOS,VETEM ME TREGO SAKSISHT DITEN DHE OREN KUR JE KETU, DHE TA REZERVOJ NJE( KORPO DI BALLO) ME NJA 6 ITALIANKA ME TE BUKURAT TE MILANOS QE KAN ME VALLZU VETEM PER TY. :P :P :P

Ohooooooooooooooo,!!!!!!!,Falmderit Bicio,vetem te lirona nga kjo bore.......... :wink:OK TURIST JE I MIR SE ARDHUR...EJ NESE AJO TE PEGON MERRE EDHE ATA, TY PO E DIN MA PER KEND E KAM FJALEN HA-HA-HA- :P :P :P :wink:

- AJO - nuk din skijim,hahahahahahahahahahahah. :wink:

Luana
04-10-04, 16:29
Turist :arrow: :arrow: AJO - nuk din skijim,hahahahahahahahahahahah.kush te tha ty qe sdi une skijim , ma mire se ti di , kqyrem http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/067.gif

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/001.gif :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: http://www.cosgan.de/images/midi/frech/017.gif

turisti
04-10-04, 23:14
Turist :arrow: :arrow: AJO - nuk din skijim,hahahahahahahahahahahah.kush te tha ty qe sdi une skijim , ma mire se ti di , kqyrem http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/067.gif

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/001.gif :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: http://www.cosgan.de/images/midi/frech/017.gif

Ja....ma kini ftofe.bani hazer plaqkat dhe nisu.Zatetmi te maja- Mon Blan,aty eshte restorani i Bicios. :wink:

livoreka bicio
05-10-04, 20:12
Turist :arrow: :arrow: AJO - nuk din skijim,hahahahahahahahahahahah.kush te tha ty qe sdi une skijim , ma mire se ti di , kqyrem http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/067.gif

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/001.gif :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: http://www.cosgan.de/images/midi/frech/017.gif

Ja....ma kini ftofe.bani hazer plaqkat dhe nisu.Zatetmi te maja- Mon Blan,aty eshte restorani i Bicios. :wink:HA,HA,HA,HA, TURIST RISTORANTIN E KAM TE RESERVUM PER TY DHE LUANEN EDHE KENA HUDH, BOR ARTIFICIALE NEPER PISTA VETEM PER TY, DHE LUANEN ,DHE SA I PERKET HAJES JU KAM BO NJE MENU SPECIAL PER JU DYVE,SIKUR PER ROMEON DHE GJULIETEN.... :P :P :P

turisti
05-10-04, 20:40
Turist :arrow: :arrow: AJO - nuk din skijim,hahahahahahahahahahahah.kush te tha ty qe sdi une skijim , ma mire se ti di , kqyrem http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/067.gif

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/001.gif :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: http://www.cosgan.de/images/midi/frech/017.gif

Ja....ma kini ftofe.bani hazer plaqkat dhe nisu.Zatetmi te maja- Mon Blan,aty eshte restorani i Bicios. :wink:HA,HA,HA,HA, TURIST RISTORANTIN E KAM TE RESERVUM PER TY DHE LUANEN EDHE KENA HUDH, BOR ARTIFICIALE NEPER PISTA VETEM PER TY, DHE LUANEN ,DHE SA I PERKET HAJES JU KAM BO NJE MENU SPECIAL PER JU DYVE,SIKUR PER ROMEON DHE GJULIETEN.... :P :P :P

Falmderit Bicio,e kam ditur se restoranti yt eshte me i miri ne EVROPE,por mos i haro dhe QIRAT,per shkak romantikes,hahahahahahaha. :wink:

livoreka bicio
05-10-04, 21:40
TURIST PA TJETER NUK DOTE MUNGOJN EDHE QIRAT, DHE DO TE JET NJE DARK(LUNA DI CANDELE)ME TE GJITHA ATA QE DUHEN,DHE NUK DO T'JU MUNGO ASNJE SEND, EDHE MENDOJ SE PRESENCA E JOTE DHE LUANES DOTE BEN FIGUR TE MIR NE RISTORANTIN TON :P :P :P

turisti
05-10-04, 21:53
TURIST PA TJETER NUK DOTE MUNGOJN EDHE QIRAT, DHE DO TE JET NJE DARK(LUNA DI CANDELE)ME TE GJITHA ATA QE DUHEN,DHE NUK DO T'JU MUNGO ASNJE SEND, EDHE MENDOJ SE PRESENCA E JOTE DHE LUANES DOTE BEN FIGUR TE MIR NE RISTORANTIN TON :P :P :P
Hahahahahahahaha,Bicio,ti je shoki cilin secili ka qef te ket,por a spo te duket se dikush po na mungon..... :?: :wink: :wink: :wink:

livoreka bicio
05-10-04, 22:07
TURIST PA TJETER NUK DOTE MUNGOJN EDHE QIRAT, DHE DO TE JET NJE DARK(LUNA DI CANDELE)ME TE GJITHA ATA QE DUHEN,DHE NUK DO T'JU MUNGO ASNJE SEND, EDHE MENDOJ SE PRESENCA E JOTE DHE LUANES DOTE BEN FIGUR TE MIR NE RISTORANTIN TON :P :P :P
Hahahahahahahaha,Bicio,ti je shoki cilin secili ka qef te ket,por a spo te duket se dikush po na mungon..... :?: :wink: :wink: :wink:PO SI JO TURIST, EDHE PER AT DESHA TE PYES,SE PO NIHET MUNGESA E LUANES ME DOKET, PO A DIN KU ESHTE :?: VALLA KA NIS ME NA BO MERAK SE BASH SHOQE, MA TE MIREN E KENA NE FORUM, HA-HA-HA- :P :P :wink:

turisti
05-10-04, 22:25
TURIST PA TJETER NUK DOTE MUNGOJN EDHE QIRAT, DHE DO TE JET NJE DARK(LUNA DI CANDELE)ME TE GJITHA ATA QE DUHEN,DHE NUK DO T'JU MUNGO ASNJE SEND, EDHE MENDOJ SE PRESENCA E JOTE DHE LUANES DOTE BEN FIGUR TE MIR NE RISTORANTIN TON :P :P :P
Hahahahahahahaha,Bicio,ti je shoki cilin secili ka qef te ket,por a spo te duket se dikush po na mungon..... :?: :wink: :wink: :wink:PO SI JO TURIST, EDHE PER AT DESHA TE PYES,SE PO NIHET MUNGESA E LUANES ME DOKET, PO A DIN KU ESHTE :?: VALLA KA NIS ME NA BO MERAK SE BASH SHOQE, MA TE MIREN E KENA NE FORUM, HA-HA-HA- :P :P :wink:

JO,nuk e ke qellue ,sepse Luana po vjen,por....mendo pak se kush po na mungon..... :wink:

livoreka bicio
05-10-04, 22:33
VALLA TURIST NUK PO KAM IDE, PO VETEM PO E PROVOJ EDHE NJE HER GENTA OSE ARTANI_9.HA-HA-HA-HA :wink: :wink: :wink:

turisti
05-10-04, 22:40
VALLA TURIST NUK PO KAM IDE, PO VETEM PO E PROVOJ EDHE NJE HER GENTA OSE ARTANI_9.HA-HA-HA-HA :wink: :wink: :wink:
Hahahahahahahahahahahahahaha,ku po te dhemb dhembi- shkon guha.Genta eshte.
:wink:

livoreka bicio
05-10-04, 22:44
HA,HA,HA,HA, GENTA NUK ME MENGON VETEM SANTE, POR ME MUNGON QE 3 DIT DHE 3 NET, VALLA DIQKA KA HUP KRET NUK PO ME LYP NEPER TEMA, HA,HA,HA,HA, :lol: :lol: :lol: KRITIKAT I KAN FAJET HA,HA,HA, :P :P :P

turisti
05-10-04, 22:53
Provo me me shume tolerime e ishalla takohemi truq ne hotel,hahahahaha. :wink:

Luana
06-10-04, 00:43
TURISTI SHKRUAJTI :


Falmderit Bicio,e kam ditur se restoranti yt eshte me i miri ne EVROPE,por mos i haro dhe QIRAT,per shkak romantikes,hahahahahahaha. :wink:

Tursit mos u merzit se une i kam ba teshat gati me ardhe edhe QIRAT I kam marr me veti http://www.discountcandleshop.com/images/sans/fallleavestealightholder-100x100.jpg http://www.discountcandleshop.com/images/sans/leaf3pack-100x100.jpg

turisti
06-10-04, 08:17
TURISTI SHKRUAJTI :


Falmderit Bicio,e kam ditur se restoranti yt eshte me i miri ne EVROPE,por mos i haro dhe QIRAT,per shkak romantikes,hahahahahahaha. :wink:

Tursit mos u merzit se une i kam ba teshat gati me ardhe edhe QIRAT I kam marr me veti http://www.discountcandleshop.com/images/sans/fallleavestealightholder-100x100.jpg http://www.discountcandleshop.com/images/sans/leaf3pack-100x100.jpg

Mos e haro " MIKROFONIN " sepse tavolinat jane te gjata,a une nuk dua ta prishi rendin dhe qetsijen- me piskat,hahahahahaha. :wink:

Luana
06-10-04, 12:11
Edhe ti je nji tip interesant , u kputa tu kesh , me at microphone ma ke qa kryt :roll:

turisti
06-10-04, 12:46
Edhe ti je nji tip interesant , u kputa tu kesh , me at microphone ma ke qa kryt :roll:
Poj, " tavolina " eshte e madhe edhe nuk ndegjohet,hahahahahahaha,a edhe njeri kputet " te bajt ",hahahaha. :wink:

Artan_9
06-10-04, 12:46
HA,HA,HA,HA, GENTA NUK ME MENGON VETEM SANTE, POR ME MUNGON QE 3 DIT DHE 3 NET, VALLA DIQKA KA HUP KRET NUK PO ME LYP NEPER TEMA, HA,HA,HA,HA, :lol: :lol: :lol: KRITIKAT I KAN FAJET HA,HA,HA, :P :P :Phahahahah livoreka Genta te mungon ne dardani qe 3 dit kurse ne privat shiheni qdo dit dhe nat, po pse po na ipeni dikjaracione falc hahahahahhaahah. :lol: :lol: :lol: ej si kaluat ne dark me genten pse nuk po tregon????? :wink:

Diana007
06-10-04, 14:11
pershedeje luana dhe turist kalofshit mir dhe mos harroni me naj pru naj dhurat kur te ktheheni ahahahahahh :roll:

Gentiana
06-10-04, 14:17
HA,HA,HA,HA, GENTA NUK ME MENGON VETEM SANTE, POR ME MUNGON QE 3 DIT DHE 3 NET, VALLA DIQKA KA HUP KRET NUK PO ME LYP NEPER TEMA, HA,HA,HA,HA, :lol: :lol: :lol: KRITIKAT I KAN FAJET HA,HA,HA, :P :P :Phahahahah livoreka Genta te mungon ne dardani qe 3 dit kurse ne privat shiheni qdo dit dhe nat, po pse po na ipeni dikjaracione falc hahahahahhaahah. :lol: :lol: :lol: ej si kaluat ne dark me genten pse nuk po tregon????? :wink:

:shock: :shock: :shock: :shock:More, a esht edhe naj Gent tjeter ketu a???? se nuk po disha gje, e nese je ka mendon per mua, djalo tybe nuk po e dij ku po i merrni keto informata total te gabueshme!? veq nejse, edhe me enderru esht e lejueshme ne ket forum!!!:twisted: :wink:

turisti
06-10-04, 14:17
pershedeje luana dhe turist kalofshit mir dhe mos harroni me naj pru naj dhurat kur te ktheheni ahahahahahh :roll:

Po be Diana -BOND,por bora shkrihet,ashtu qe ndoshta Luana ka ndonji propozim tjeter dhe e shqyrtojme,por gjithsesi falmderit per pershendetje.
Te pershendesim gjithashtu dhe ishalla realizohen te gjitha deshirat e tua. :P :wink:

Diana007
06-10-04, 14:37
faleminderit tueris dhe pershendeje edhe nje her jam shum e lumtur se me ne fund edhe un po shruj ne kete forum ka me muj se i lexoj shkrimet e juaja qe i shkruni po nuk kam pas mundesi me shku un e keshtu qe sipas shkrimeve ju njoh thuajse te gjithve
ju pershendes dhe kalofshit mir te gjith

Luana
06-10-04, 21:01
pershedeje luana dhe turist kalofshit mir dhe mos harroni me naj pru naj dhurat kur te ktheheni ahahahahahh :roll:
Para se te kthehemi kemi vendos Turisti dhe Une me ta sjell ket dhurat http://www.agiftofpoetry.com/images/unique-gift/box.jpgbesoj se ka me te pelqy :wink:

livoreka bicio
06-10-04, 21:24
HA,HA,HA,HA, GENTA NUK ME MENGON VETEM SANTE, POR ME MUNGON QE 3 DIT DHE 3 NET, VALLA DIQKA KA HUP KRET NUK PO ME LYP NEPER TEMA, HA,HA,HA,HA, :lol: :lol: :lol: KRITIKAT I KAN FAJET HA,HA,HA, :P :P :Phahahahah livoreka Genta te mungon ne dardani qe 3 dit kurse ne privat shiheni qdo dit dhe nat, po pse po na ipeni dikjaracione falc hahahahahhaahah. :lol: :lol: :lol: ej si kaluat ne dark me genten pse nuk po tregon????? :wink:

:shock: :shock: :shock: :shock:More, a esht edhe naj Gent tjeter ketu a???? se nuk po disha gje, e nese je ka mendon per mua, djalo tybe nuk po e dij ku po i merrni keto informata total te gabueshme!? veq nejse, edhe me enderru esht e lejueshme ne ket forum!!!:twisted: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: JENI TE PERSHENDETUR, :wink: NI ASHTU PERSHENDES EDHE GENTEN TJETER GENTEN NR 2... :wink:

Gentiana
06-10-04, 21:34
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: JENI TE PERSHENDETUR, :wink: NI ASHTU PERSHENDES EDHE GENTEN TJETER GENTEN NR 2... :wink:

:? :? :? Ok pra, at Genten nr 2 po e pershendes edhe un me ket rend! :evil: :evil: :twisted:

ShEjToNkA
06-10-04, 21:38
Genta nr 2 ?????????????????????????????
Ku na qenka more ajo Genta qė se paskemi pa kur :?: :arrow: :shock: :shock: :shock: :shock:

Gentiana
06-10-04, 21:42
Genta nr 2 ?????????????????????????????
Ku na qenka more ajo Genta qė se paskemi pa kur :?: :arrow: :shock: :shock: :shock: :shock:

http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/009.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/009.gif

Kur ta marrish vesh ti, ateher me trego edhe mua loqkum te kam, ok?? :wink:

ShEjToNkA
06-10-04, 21:48
Jo unė me marrė veshė disi po ama mė duhėt me thirė kėtė djalin qė paska thonė se tybe pa tregu kush qqenka ajo tjetra Gentė ky s'kam lonė.
Sic jamė ka e shofė ka me ra pishmanė ky djalė qė paska follllllllllllll :roll:
Livorekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bicioooooooooooooooooooooooooooooooo :twisted: :twisted:

turisti
07-10-04, 00:11
faleminderit tueris dhe pershendeje edhe nje her jam shum e lumtur se me ne fund edhe un po shruj ne kete forum ka me muj se i lexoj shkrimet e juaja qe i shkruni po nuk kam pas mundesi me shku un e keshtu qe sipas shkrimeve ju njoh thuajse te gjithve
ju pershendes dhe kalofshit mir te gjith
Falmderit Diana 007,shpresoj se do te takohemi neper shkrime......
Te pershendes dhe te deshiroj inkuadrim te mire dhe lehte. :wink:

turisti
07-10-04, 00:12
pershedeje luana dhe turist kalofshit mir dhe mos harroni me naj pru naj dhurat kur te ktheheni ahahahahahh :roll:
Para se te kthehemi kemi vendos Turisti dhe Une me ta sjell ket dhurat http://www.agiftofpoetry.com/images/unique-gift/box.jpgbesoj se ka me te pelqy :wink:
Oj Luanushe,tu te kam DIGJITALE,hahahahahahahahahahahaha. :P :P :wink:

Diana007
07-10-04, 10:38
faleminderit shum per dhurate

kalofshit mir hahahhaaah

turisti
07-10-04, 10:58
faleminderit shum per dhurate

kalofshit mir hahahhaaah
Gjithashtu DIANA BOND,hahahahahaha

Luana
07-10-04, 11:36
faleminderit shum per dhurate

kalofshit mir hahahhaaah
Gjithashtu DIANA BOND,hahahahahaha


ahahahhahah Turist ...Bond :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
07-10-04, 12:01
faleminderit shum per dhurate

kalofshit mir hahahhaaah
Gjithashtu DIANA BOND,hahahahahaha


ahahahhahah Turist ...Bond :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hahahahahahahaha,LUANA TURIST BOND,hahahahahahaha.

Luana
07-10-04, 12:09
Turist mos mu halit shume po te thom http://www.cosgan.de/images/midi/boese/046.gif

turisti
07-10-04, 12:14
Turist mos mu halit shume po te thom http://www.cosgan.de/images/midi/boese/046.gif

Pse LUANUSHE???? :P

ShEjToNkA
07-10-04, 12:15
Turist mos mu halit shume po te thom http://www.cosgan.de/images/midi/boese/046.gif


Wowwwwwww Turisti ,kujdes se po s'ndejte urtė e paska vendos Luana me thollus me tė rreh :roll:

mickoja
07-10-04, 12:17
hahahahahahahahahaha......oj luana po ma qonč mallin e ktyneherit me t`hollusa ne dorč tu i njek djelmoshat mas gardhit

turisti
07-10-04, 12:18
Turist mos mu halit shume po te thom http://www.cosgan.de/images/midi/boese/046.gif


Wowwwwwww Turisti ,kujdes se po s'ndejte urtė e paska vendos Luana me thollus me tė rreh :roll:

hahahahahahahaha,moj Shejtonk,falmderit. :wink:

ShEjToNkA
07-10-04, 12:22
Turisti , leri more ti falenderimet po kujdes ikk dikaa se po tė bjenė t'hollusi kokės dika

turisti
07-10-04, 12:49
Turisti , leri more ti falenderimet po kujdes ikk dikaa se po tė bjenė t'hollusi kokės dika

T'hollusja e Luanes,vetem me xigelon,hahahahahahahaha. :P :P :P :P :P :wink:

Luana
07-10-04, 13:32
Turist mos mu halit shume po te thom http://www.cosgan.de/images/midi/boese/046.gif

Pse LUANUSHE???? :PAni me vetka pse http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/090.gif


ska me fol me qika tjera http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/064.gif

Luana
07-10-04, 13:38
hahahahahahahahahaha......oj luana po ma qonč mallin e ktyneherit me t`hollusa ne dorč tu i njek djelmoshat mas gardhit


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
08-10-04, 00:07
Turist mos mu halit shume po te thom http://www.cosgan.de/images/midi/boese/046.gif

Pse LUANUSHE???? :PAni me vetka pse http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/090.gif


ska me fol me qika tjera http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/064.gif

:? :? :? :? :(

Diana007
08-10-04, 08:50
Turist pse po me thu DIANA BOND :?:

turisti
08-10-04, 09:26
Turist pse po me thu DIANA BOND :?:

Sepse ti vetvetes ja ke lan ket emer. :wink:

Luana
09-10-04, 19:06
Turist pse po me thu DIANA BOND :?:

Sepse ti vetvetes ja ke lan ket emer. :wink:

ani i kishte hije me u kan Bond se :wink:

turisti
09-10-04, 19:07
Turist pse po me thu DIANA BOND :?:

Sepse ti vetvetes ja ke lan ket emer. :wink:

ani i kishte hije me u kan Bond se :wink:

Gjithqyshe. :P :wink:

Luana
11-10-04, 17:03
Turist :roll:

turisti
11-10-04, 17:38
Turist :roll:


URDHERO LUANA!!!!!! :?: :?: :?: :?: :?: :P :P :P :P

Luana
12-10-04, 01:28
Turist :roll:


URDHERO LUANA!!!!!! :?: :?: :?: :?: :?: :P :P :P :P

mos po dashurohesh me Dianen :(

turisti
12-10-04, 20:10
:( :( :( :( :(

Diana007
14-10-04, 10:14
Mos u tut Luana se nuk ta marr Turistnin :oops: ( vetem mos mufsha heheheh)

Luana
17-10-04, 17:20
Mos u tut Luana se nuk ta marr Turistnin :oops: ( vetem mos mufsha heheheh)

Tregom Diana007 nese mundesh :wink:

Diana007
18-10-04, 06:43
heheheheheeheheh , ok Luana mos ta nin se te tregoj kur ta marr Turistin :roll:

mickoja
18-10-04, 09:28
Mos u tut Luana se nuk ta marr Turistnin :oops: ( vetem mos mufsha heheheh)Diana qik qka je ka fol ti Turistin sod e per 700 ditč sun e merr se Turisti asht i LAUNEssssssss.....

Luana
18-10-04, 11:47
Mos u tut Luana se nuk ta marr Turistnin :oops: ( vetem mos mufsha heheheh)Diana qik qka je ka fol ti Turistin sod e per 700 ditč sun e merr se Turisti asht i LAUNEssssssss.....

Uhhh te lumt goja bre Mickoj , se valla kur fol i vnon kapak fjales :wink:

Diana007
18-10-04, 12:18
hehehehehheheheheh , ej Luana bena pag hajgare se jo mos u tut se nuk ta marr :lol: heheheheh a me fal aaaaaaaaa

Luana
18-10-04, 12:31
hehehehehheheheheh , ej Luana bena pag hajgare se jo mos u tut se nuk ta marr :lol: heheheheh a me fal aaaaaaaaa


fal te qoft e nderuar :wink:

Diana007
18-10-04, 13:08
Faleminderit Luana , dhe mos u tut hehhehehehhehhhe

Luana
18-10-04, 20:58
As menden nuk e kam me u tut se e njoh une Turistin :wink:

bebeki
20-07-05, 16:13
oo turist ani shko ka milano por site dush kalo edhe ka une tung :o

turisti
09-08-05, 19:43
oo turist ani shko ka milano por site dush kalo edhe ka une tung :o

Faleminderit shoki.Me siguri so te kaloj nje dite,a deri ateherit,shpresoj se do ta postojsh adresen tende. :wink:

e_martumja
05-02-06, 16:25
U dreqi te hankt ty me ardhe deri ketu dhe mos me ardh mem pa........


phhhhhhhhhhh marre :twisted: :twisted: :twisted:

rafet llapjani
06-02-06, 08:32
U dreqi te hankt ty me ardhe deri ketu dhe mos me ardh mem pa........


phhhhhhhhhhh marre :twisted: :twisted: :twisted:


ma bre e_martumja ti si po duket po e nem turistin me maje te guhes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
10-02-06, 09:12
U dreqi te hankt ty me ardhe deri ketu dhe mos me ardh mem pa........


phhhhhhhhhhh marre :twisted: :twisted: :twisted:

Nuk guxoj me rrezikue :lol: bodrumin.... :lol:

turisti
10-02-06, 09:13
U dreqi te hankt ty me ardhe deri ketu dhe mos me ardh mem pa........


phhhhhhhhhhh marre :twisted: :twisted: :twisted:


ma bre e_martumja ti si po duket po e nem turistin me maje te guhes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ashtu eshte -rafet-,sepse pa me nem me krejt fjalorin - nuk ja pranoj,hahahahahahahahahahaahahahahaahahahahaahaha haahahahahahaahahahaahahha. :lol: :lol:

Marigona-KS
10-02-06, 10:05
O turisti marre per ty mem ra ka dera e mos me ardh me pi ni kafe me mua

Lona
10-02-06, 13:39
Shetiti turist shetit andej kendej, per vendet e ballkanit hiq smendojsh ani ani keni mu i hidheru se tursti svjen me na vizitu :cry: :cry: :lol: :lol: :lol:

vjeshta
10-02-06, 17:36
:roll: :roll: :?

turisti
12-02-06, 22:23
O turisti marre per ty mem ra ka dera e mos me ardh me pi ni kafe me mua

Po cili numer ke shoqe e nderuar ?????? :lol:

turisti
12-02-06, 22:24
Shetiti turist shetit andej kendej, per vendet e ballkanit hiq smendojsh ani ani keni mu i hidheru se tursti svjen me na vizitu :cry: :cry: :lol: :lol: :lol:

Ehh,po te gjitha udhet shkojne kah Tetova...... :lol: :lol: :P

turisti
12-02-06, 22:24
:roll: :roll: :?

:roll: :roll:

vjeshta
13-02-06, 23:20
:roll: :roll: :?

:roll: :roll:
Jo veq mendova sa e mire Zvicera ,pse nuke pata edhe une ate fat me e vizitu :lol: :lol:

turisti
14-02-06, 09:24
Pse nuk je turiste,ateherit i kupton bukurite e jetes. :lol: :lol:

vjeshta
15-02-06, 23:20
Pse nuk je turiste,ateherit i kupton bukurite e jetes. :lol: :lol:

Mjaft po rri me turista ,po badihava :lol: :lol:

Mos duhet me kry far kursi per turizem :lol: :lol:

turisti
16-02-06, 00:09
Pse nuk je turiste,ateherit i kupton bukurite e jetes. :lol: :lol:

Mjaft po rri me turista ,po badihava :lol: :lol:

Mos duhet me kry far kursi per turizem :lol: :lol:

Hajt mos u anko,se shume mire je ka i kupton valla..... :P :wink:

turisti
16-02-06, 00:09
Pse nuk je turiste,ateherit i kupton bukurite e jetes. :lol: :lol:

Mjaft po rri me turista ,po badihava :lol: :lol:

Mos duhet me kry far kursi per turizem :lol: :lol:

Hajt mos u anko,se shume mire je ka i kupton valla..... :P :wink:

vjeshta
16-02-06, 00:22
Nuk po ankohna ,po po kam deshire me i shiju bukurit e jetes :lol: :lol:

turisti
16-02-06, 01:25
Nuk po ankohna ,po po kam deshire me i shiju bukurit e jetes :lol: :lol:

Ok,mbaju per mua dhe bleje ATLLASIN...... :wink:

vjeshta
16-02-06, 14:49
Ok,mbaju per mua dhe bleje ATLLASIN...... :wink:

Ma mire ,mbaju ti me mua ,me navigator...... :lol:

turisti
16-02-06, 15:46
Ok,mbaju per mua dhe bleje ATLLASIN...... :wink:

Ma mire ,mbaju ti me mua ,me navigator...... :lol:

Ani de,hahahahahahaahahahahaahahahahaahahahahaahaahaha hahaahahahahaahahahahahah.

Qika^Me^Kule
07-05-11, 20:51
Turist allahile nese ta paguin bileten soziali doku doku edhe ka At-ja :biggrin:

turisti
19-06-11, 19:32
Turist allahile nese ta paguin bileten soziali doku doku edhe ka At-ja :biggrin:


Ku i bjen kjo se ban vaki vij,e tregom ne .............