PDA

View Full Version : Dola Per "x" U Takova Me "y"


Dashnorja
06-07-09, 02:10
Dola Per Ibishin E U Takova Me Rustemin ...ishalla Hajr..

Afrimi_17
06-07-09, 02:18
Oj quro po ta boi perhajr temen e pare...
Diet e kujtt eshtte kon idejaa hauauaha
A e man Qe shkun mu taku me Te,,
Qe na Dul aj llabuti me Koken e MAdhee
Uneh Kurr Pa e njoftt Llabutin hauahahuaa
Tduu Mpuqq
Klm

doGzona
06-07-09, 03:01
Oj quro po ta boi perhajr temen e pare...
Diet e kujtt eshtte kon idejaa hauauaha
A e man Qe shkun mu taku me Te,,
Qe na Dul aj llabuti me Koken e MAdhee
Uneh Kurr Pa e njoftt Llabutin hauahahuaa
Tduu Mpuqq
Klm

Besa shume mire po dihet ......:biggrin:

Afrimi_17
06-07-09, 03:08
PSe DeGzona Ku i paske msu ti kaq Mire
idet e mija more
Mos rasisht jena taku dikun e kena bo naj bised
une kom tulifar idesh po ti je ka mi dine krejt komplet a..:P

Makresh
06-07-09, 08:08
Dola Per Ibishin E U Takova Me Rustemin ...ishalla Hajr..


Hmm, a t'veti najkush se me ke ke dal apo veq tu n'tek qeshtu ??

speci
06-07-09, 08:25
Dashnore ishalla s'bahesh senduiq hhahahahahah:biggrin:

Breshka
07-07-09, 09:36
jo une dola me u taku me "y" kur kqyri x e y bashk dor per dore

Qika^Me^Kule
12-01-11, 18:39
Cfar teme cenka kjo....

E cka me u shpreh ketu...???? cka X e cka Y ????

LOJETARI
12-01-11, 19:11
Cfar teme cenka kjo....

E cka me u shpreh ketu...???? cka X e cka Y ????


Qitu duhet me kallxue kur tė pėrzihen kulet me dimija ,.....................

tipi engjellor
12-01-11, 19:12
eee qka me ba ndodhe edhe ajo qka sbahet hahahah

Qika^Me^Kule
12-01-11, 19:13
Qitu duhet me kallxue kur tė pėrzihen kulet me dimija ,.....................

Qysh djal me i perzi???? me shkronje X me shkronje Y ooo d.m.th po e du tani ju tregoi....:biggrin:

vjeshta
16-01-11, 10:20
...dhe "z" ishte idhnu!:biggrin:

Qika^Me^Kule
16-01-11, 10:55
Erdha per D takova H :biggrin:

P/s. tani dhe une e kam kupetu kete...... teme...

tipi engjellor
19-01-11, 23:25
e po fati nganjeher del per dike e takon dike tjeter

roadrunner
20-01-11, 10:27
erdhe per dashni* e rave ne humdi? a po i bjen qashtu? hahahaErdha per D takova H :biggrin:

P/s. tani dhe une e kam kupetu kete...... teme...

Afrimi_17
20-01-11, 18:13
Jo kjo tem i bjen Qe jom dal mu taku me ni person tcaktum e jom taku me ni person krejt tjeter papritur..!Qikaq!

roadrunner
20-01-11, 18:14
MOS me ThuAjjjjjjjjjj


Jo kjo tem i bjen Qe jom dal mu taku me ni person tcaktum e jom taku me ni person krejt tjeter papritur..!Qikaq!

tipi engjellor
21-01-11, 12:46
MOS me ThuAjjjjjjjjjj

o qka je ti mos i nguc njerzit ne mendime hahahah