PDA

View Full Version : Gazi-de & L~Nora me ne fund caktuan diten e marteses


selvija
13-12-07, 18:51
Pas shum debatesh kerkesashe..vujtjesh thyrej gotave dhe disa gjerash tjera..Gazi-de u takue me L~Noren..dhe dangadal shkuan deri te dashuria e vertete vytuale dhe reale..
edhe pse L~Nora nuk ka besuar sipas saj se lind dashurija ne interrnet tash siq shifet ju be relitet,,
sipas paparazit keta te dy do bejne martesen naten e vitit te ri..

ketu mundeni te leni, urimet, dhuratat, bisdedat, thashethamet te gjitha..

nga ana ime ju deshiroj fejes te mbare ishalla bashkoheni sa me shpejte...
ju deshiron ,,,selvija..crl: crl: crl:....:wink:

Cia-Ferizaj
13-12-07, 18:58
urime pra e ishalla keni fat e kaloni me te gjitha te mirat

http://i6.tagstat.com/images/user3/53/79/39/5379399625-62558488.jpg

http://i5.tagstat.com/images/user3/53/83/52/5383527505-62092401.gif

Sy_kaltra
13-12-07, 20:14
Perhajr !

Nuk jau merrke mendja kerkujna qe un jam Mesit-nesh se jo mahi :biggrin:

Fate dhe Lumturi ,nga mesit-nesha Sy_Zeza .

Dardan Kastrati
13-12-07, 20:48
http://img223.imageshack.us/img223/9629/1019019121042wd3.gif

Perhajer ju koft more ishalla me nafak ahaahahhaha

Dardan Kastrati
13-12-07, 20:48
http://img223.imageshack.us/img223/9629/1019019121042wd3.gif

DritonPR
13-12-07, 21:01
Gazi e ki honger, mo ska ma qika per ty haha

hajgare, hajde suksese, mos harroni me emru djalin e ardhshem, Driton

Sy_kaltra
13-12-07, 22:08
Gazi e ki honger, mo ska ma qika per ty haha

hajgare, hajde suksese, mos harroni me emru djalin e ardhshem, Driton
Jaaa un tybe ni gjaj nuse mo ,niher martohet njeri :P ahahhaha

gazi-de
13-12-07, 22:10
Pas shum debatesh kerkesashe..vujtjesh thyrej gotave dhe disa gjerash tjera..Gazi-de u takue me L~Noren..dhe dangadal shkuan deri te dashuria e vertete vytuale dhe reale..
edhe pse L~Nora nuk ka besuar sipas saj se lind dashurija ne interrnet tash siq shifet ju be relitet,,
sipas paparazit keta te dy do bejne martesen naten e vitit te ri..

ketu mundeni te leni, urimet, dhuratat, bisdedat, thashethamet te gjitha..

nga ana ime ju deshiroj fejes te mbare ishalla bashkoheni sa me shpejte...
ju deshiron ,,,selvija..crl: crl: crl:....:wink:
Te faleminderit moj kusherin,qe ca ne tu u sille e pshtill she ne fund u takuame,por ku falenderim shkon te msiti jone Sy_kaltra qe ne fund na bashkoj,por edhe kontributi juaj selvi nuk harrohet edhe ty flm,ti paske propozu dasmen per virin e ri,eshte nje problem moj,se nusja nuk e din,po besoj nuk ne prish,po nuk guxon se se ende kame pake burrni,hahahhahahahahhaha
po tjetra nese behet dasmaa naten e vitit te ri,po i bejm ca dasma per nje dite,Dardani-Diana,edhe nje qifte do ta shpalli keto dite une,edhe po e bej nje dasmem qe nuk e mban ne mend kurr dardania,ide e mir a,hahahahahhahahahahahahahahaha
Kushrin te falenderoj shum per urimet tua,ti je ne vend te par ne diten e dasmes..hahahahahaha
flm..............

Sy_kaltra
13-12-07, 22:12
Te faleminderit moj kusherin,qe ca ne tu u sille e pshtill she ne fund u takuame,por ku falenderim shkon te msiti jone Sy_kaltra qe ne fund na bashkoj,por edhe kontributi juaj selvi nuk harrohet edhe ty flm,ti paske propozu dasmen per virin e ri,eshte nje problem moj,se nusja nuk e din,po besoj nuk ne prish,po nuk guxon se se ende kame pake burrni,hahahhahahahahhaha
po tjetra nese behet dasmaa naten e vitit te ri,po i bejm ca dasma per nje dite,Dardani-Diana,edhe nje qifte do ta shpalli keto dite une,edhe po e bej nje dasmem qe nuk e mban ne mend kurr dardania,ide e mir a,hahahahahhahahahahahahahahaha
Kushrin te falenderoj shum per urimet tua,ti je ne vend te par ne diten e dasmes..hahahahahaha
flm..............

:mad: ahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahaaa

gazi-de
13-12-07, 22:13
Te faleminderit moj kusherin,qe ca ne tu u sille e pshtill she ne fund u takuame,por ku falenderim shkon te msiti jone Sy_kaltra qe ne fund na bashkoj,por edhe kontributi juaj selvi nuk harrohet edhe ty flm,ti paske propozu dasmen per virin e ri,eshte nje problem moj,se nusja nuk e din,po besoj nuk ne prish,po nuk guxon se se ende kame pake burrni,hahahhahahahahhaha
po tjetra nese behet dasmaa naten e vitit te ri,po i bejm ca dasma per nje dite,Dardani-Diana,edhe nje qifte do ta shpalli keto dite une,edhe po e bej nje dasmem qe nuk e mban ne mend kurr dardania,ide e mir a,hahahahahhahahahahahahahahaha
Kushrin te falenderoj shum per urimet tua,ti je ne vend te par ne diten e dasmes..hahahahahaha
flm..............
me falni ne gabim,Driton-PR&Diana007.............ishte gabim shtypi...me falni.

gazi-de
13-12-07, 22:18
Cia-Ferizaj
Sy_kaltra
Dardan-Kastrati
Driton-PR
flm per urimet e juaja sidomos msitin e falenderoj shume qe endrra qe kishte per te miren time ju reaizu,te ma gje nje nuse,Faleminderit Sy_kaltra,hahahahahahahahahhahah
kadalni more se nusen nuk e kom ende ketu,e po me idhnohet qy.hahhahahahhahhahahahahahahahahhahahahahahahahah ahahhahahahahahahhaha

egi
13-12-07, 22:33
Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac,....une sugarica jote me mar vesh e fundit a???
kur ke desht me me tregu..ne dite te marteses a ncncnc :tongue:

Nirvana Band
13-12-07, 22:48
Sume urime shoki, me te mira e te mbara ju shkoft hahaha.

DritonPR
13-12-07, 22:54
me falni ne gabim,Driton-PR&Diana007.............ishte gabim shtypi...me falni.

jo mer jo, mu mka hi tuta mu martu, se me bo mos mi pre flokt une, nusja me pushkaton e sguxoj njehere ahha

gazi-de
13-12-07, 23:03
Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac,....une sugarica jote me mar vesh e fundit a???
kur ke desht me me tregu..ne dite te marteses a ncncnc :tongue:
eeeeeeeeeeee sugarice,te kame propozu ti si sugarice ime me shku nje her me shiku nusen,po ti nuk pranojshe,hahahahahhahahahahhahahahahahahhahahah
po edhe nuk ke qen ketu moj,ahhahahahhah

gazi-de
13-12-07, 23:04
Sume urime shoki, me te mira e te mbara ju shkoft hahaha.
flm shok,po kur e ki njet ti shoki,a e ke gju grepin kund,trego se per msitni ja bejm disi,hahahahahahah

egi
13-12-07, 23:06
eeeeeeeeeeee sugarice,te kame propozu ti si sugarice ime me shku nje her me shiku nusen,po ti nuk pranojshe,hahahahahhahahahahhahahahahahahhahahah
po edhe nuk ke qen ketu moj,ahhahahahhah

masi s'kesh ketu, vendose pa mu ncncnc ..

ku eshte nora te shoh qfar qike eshte :biggrin:

gazi-de
13-12-07, 23:08
jo mer jo, mu mka hi tuta mu martu, se me bo mos mi pre flokt une, nusja me pushkaton e sguxoj njehere ahha
qy tute,jo e kome nje ide,kur te martohesh ate dite qe kalon ndonje mac andej pari mere dhe shkyje macen me dore,kurre problem nuk ki me pase,hahhahahahahahahahahahahahahahahha
(e din ket histori?)hahahahahahahahaahha

gazi-de
13-12-07, 23:10
masi s'kesh ketu, vendose pa mu ncncnc ..

ku eshte nora te shoh qfar qike eshte :biggrin:
nuk mundem vetem sugarice me vendos,se nuse nuk e kom ksajde duhet me fol me te...
ku ku sugarice e madhe eshte e soja,lumi ky baci yt qfar fati ka pase,hahahahahhahahahhahahahahahah

Gjumashja
14-12-07, 11:50
o gazi urime po nora nuk po shihet... nese nuk vjen ajo brenda 24h... atehere vendin e saj e zene mesitnesha...:tongue: keshtu kane qene kushtet... apo ndoshta jam ne enderr...:rolleyes: ...

Arkza
14-12-07, 12:18
Urime Ortak Urime...........:mad: :redface: ame Tradhtove Kaq Shpejt a!!!!:eek: :tongue:

Lona
14-12-07, 14:21
gazi-de Shume urime per ty inshalla te trashegohesh sa me shpejt shoki...

uck_aksh
14-12-07, 14:30
perhajer gazi po mo more burr mos dil keshtu ne foto se marra hahahhahaha

http://i185.photobucket.com/albums/x258/Beta_life/Ceremonia%20290505/19cf.jpg

uck_aksh
14-12-07, 14:38
ku jeni oj qika a ka darsem kendone ndonje keng
e di nje keng me kan pas knu mu para ja 13 vjete hahahahahha
pe kendoj edhe un tash per ket martes

ANI MORI NORA ANI MOS U TUT ANI SE KY GAZI ESHT I BUT
HAHAHAHAHHAHA

BE LK
14-12-07, 14:44
E bukur kjo telenovela.


E uroj dhe une Gazin. Paq fat e lumturi gjithmone. hahahahah

selvija
14-12-07, 14:49
Sante Gazi me L~Nore kishin dhe do shtrojne nje darke romantike...sipas te dhaneve qe morra pak me pare...ju deshiroj qaste te kendshme dhe pa lendime qafesh...
http://cap04.caption.it/348/captionit074808I484D34.jpg

Dukagjinas_i
14-12-07, 15:49
PER HAJR ,,,ISHALLAH TRASHEGOHENI , i themi ne t'Dukagjinit !

qika_pejes
14-12-07, 20:28
Urime Urime L-Nora edhe gazi-de edhe pse jom forumiste si fillestare skom pas rast me pas biseda me ju ketu veq ju uroj nga zemra fat dhe gjithe te mirat ne jete tuaj suksese gjate tere jetes edhe me doket diqka e veqante qe keni lidh dashuri permes inetrnetit edhe ju ka sjell deri te bashkimi me njeri tjetrin.

Suksese dhe fat respekte per qiftat e ri

L~Nora
14-12-07, 20:44
E bukur kjo telenovela.


E uroj dhe une Gazin. Paq fat e lumturi gjithmone. hahahahah

hej hej e mu :redface: ani ani veq gazit a po me kan ka aj me qu jet bre:tongue:

L~Nora
14-12-07, 20:47
A valla juve qikav kush hajrin nuk ja pa po kush ju merr juve bre :biggrin: darsme me ardh po a mu qu mem ndhimo mem hekurus naj tenten a me ma marru ni ganitur nuk po ju shkojn mendja dit e nat nuk po ndalna tu hekurus as ke ka shkoj kja them e une pa hy :wink: qojna bia vyni dishka

qika_pejes
14-12-07, 21:52
A valla juve qikav kush hajrin nuk ja pa po kush ju merr juve bre :biggrin: darsme me ardh po a mu qu mem ndhimo mem hekurus naj tenten a me ma marru ni ganitur nuk po ju shkojn mendja dit e nat nuk po ndalna tu hekurus as ke ka shkoj kja them e une pa hy :wink: qojna bia vyni dishka
Kallzo qka met ndohmu Nora qe ku jom ahhahaha

L~Nora
14-12-07, 22:02
Kallzo qka met ndohmu Nora qe ku jom ahhahaha

oh flm bre Bi u ritsh e madhe billem nja e hajrit me dul ketu.Oh qe valla filloja veq veshja e katunit me mungojn ndoshta ja ki sakon:biggrin:

Xuki
15-12-07, 11:21
Urime, urime......ishalla keni fat dhe shėndet.PS: po mė doket veē unė meta pa u martu!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Gjumashja
15-12-07, 19:01
urime e l-nora mbetsh shendosh per qe te ndihmoje une dicka... vetem shtratin e marteses mundna me ju rregullu...:biggrin:ps: per te 7-ten her po don a....:eek: :tongue:

selvija
16-12-07, 18:29
Qe L~ Nora te kam premtue se do bej ca tentene se edhe dita e martese po te afrohet ..e mos u lodh shum pas qeizit do ndihmoj sa duash...per hater kusherinit tim dhe ty ingjes...:wink:
http://www.tkukoulu.fi/%7Etiikkala/kansainvaliset_kasityot/bryssel_valkoinen_liina.jpghttp://www.tkukoulu.fi/%7Eersyrja/Tarkkayssivusto1/pitsit.jpg

gazi-de
16-12-07, 19:29
Oj kusherin flm shum moj se me ka qellu nusja dembelic moj,nuk punon sen,u afru dasma ajo flen,hahahahahahhahahahahhahahahahha
nese vazhdon keshtu me nusen duhet te ndermar diqka moj kusherin,se nuk bon keshtu,hahahahahhahahahahahhahahahahahahahahhaah

selvija
16-12-07, 19:40
Oj kusherin flm shum moj se me ka qellu nusja dembelic moj,nuk punon sen,u afru dasma ajo flen,hahahahahahhahahahahhahahahahha
nese vazhdon keshtu me nusen duhet te ndermar diqka moj kusherin,se nuk bon keshtu,hahahahahhahahahahahhahahahahahahahahhaahSh uj more se qashtu duhet mas fejeses se nusa nuk duhet edhe aq te doket andej e kende ,,te ben nje befasi per fundit..prit ti spo te pritet pa e pa aaa ahhahaha hat se shef ka me te dal sa dush ahahahaha...:biggrin:

e_martumja
16-12-07, 19:42
Per hajr per hajr ishallah ju gezohen nenat mbas 9 mujave :biggrin:

gazi-de
16-12-07, 19:46
Shuj more se qashtu duhet mas fejeses se nusa nuk duhet edhe aq te doket andej e kende ,,te ben nje befasi per fundit..prit ti spo te pritet pa e pa aaa ahhahaha hat se shef ka me te dal sa dush ahahahaha...:biggrin:
po po vetem kusherin tash shifet moj qy,hahahahahahahahahahahahah
hallku mja kry pune ku ke ni ti,ase qeiz ase kurgju,u duft moti moj,a eshte ashtu?hahahahahahhahah
me ka qellu moderne moj kjo,po thor budallakina jon ato punet e moqme,po une kom qellu katunat e zakonet moj nuk po i harroj let qy,hahahahahahahahahhahaahahahhahahahahah

gazi-de
16-12-07, 19:47
Per hajr per hajr ishallah ju gezohen nenat mbas 9 mujave :biggrin:
qy qa menon kjo,hahahahahahahahhahahah
kadal moj se heret eshte ende nuk jemi martu qy,hahahhahahahahahhahahahahha

Diana007
16-12-07, 22:21
Perhajer o Gaz e Nora , ju uroj shum fat :biggrin:

uck_aksh
17-12-07, 23:51
Gazi perhajer perhajer po darsem te fort kishit ba bre qysh more burr sme thirre ne dasem hahahah qe e pash vidon e darsmes me met merak qe sjam kan
shiko dasmen e gazit kliko (http://fr.youtube.com/watch?v=L5EoyOv6w9g&feature=related)

*B*u*K*i*
18-12-07, 21:46
oh flm bre Bi u ritsh e madhe billem nja e hajrit me dul ketu.Oh qe valla filloja veq veshja e katunit me mungojn ndoshta ja ki sakon:biggrin:


Nora nime perhajr more ishalla trashegohni a po don vesh tkatunit qe un jom prej katuni e ti maroj ni par hahahahah

L~Nora
21-12-07, 23:40
Nora nime perhajr more ishalla trashegohni a po don vesh tkatunit qe un jom prej katuni e ti maroj ni par hahahahah

buku nime flm isnhalla fjala jote vesh zotit valla sevab ban se lazum jam valla inshalla buki e kam kamben e lejt dhe ti mas meje haahah:wink:

Ma-Origano
22-12-07, 08:19
eeeeeeeeeeee sugarice,te kame propozu ti si sugarice ime me shku nje her me shiku nusen,po ti nuk pranojshe,hahahahahhahahahahhahahahahahahhahahah
po edhe nuk ke qen ketu moj,ahhahahahhah
Urime me shnet gazi-de

qika_pejes
22-12-07, 14:18
Urime, urime......ishalla keni fat dhe shėndet.PS: po mė doket veē unė meta pa u martu!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif
Xuki hahahahhahaa kush ska met as ti tybe

BE LK
22-12-07, 19:45
Urime, urime......ishalla keni fat dhe shėndet.PS: po mė doket veē unė meta pa u martu!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif
Xuki mos u erzit se do behet mire. A don nuse vetem hap gojen se ke ne foru sa te duash. hahahhahahahahahaaha

Cia-Ferizaj
22-12-07, 21:38
Urime, urime......ishalla keni fat dhe shėndet.PS: po mė doket veē unė meta pa u martu!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

hahaaha qyqy une kishe je martu me naj MSN ........se u myte tu marr msn

hahahahhaha

Ma-Origano
22-12-07, 22:00
gazi-de urime ne martesė

Preshevar
07-01-08, 11:21
WaoooW ! Hanez tash po e shoh qet tem ! Mashallah, :biggrin:

Gazi & Kojshike,... nėse eshte e vėrtet !

At here, Ju uroj gjith mirsit e kesaj dhe tjetres bote per juve, gjithashtu lumturin, gezimin, shendeti e paqja etj, etj,.. qe hyjn me nje thes me "gjith mirsit" :biggrin:

Ju prift e mbara !

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:d7DsxpzY-Or-RM:http://www.moinsdedixeuros.com/images/I_FleurArtificielleJauneOuOrange.jpg
Gazi ^ L~Nora

BE LK
07-01-08, 11:33
WaoooW ! Hanez tash po e shoh qet tem ! Mashallah, :biggrin:

Gazi & Kojshike,... nėse eshte e vėrtet !

At here, Ju uroj gjith mirsit e kesaj dhe tjetres bote per juve, gjithashtu lumturin, gezimin, shendeti e paqja etj, etj,.. qe hyjn me nje thes me "gjith mirsit" :biggrin:

Ju prift e mbara !

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:d7DsxpzY-Or-RM:http://www.moinsdedixeuros.com/images/I_FleurArtificielleJauneOuOrange.jpg
Gazi ^ L~Nora

Po pse i ke kthy me koke poshte ato lulet, mos doje me thene se do mbaroje shpejt kjo lidhjehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/smilies/biggrin.gif??

Preshevar
07-01-08, 11:48
Po pse i ke kthy me koke poshte ato lulet, mos doje me thene se do mbaroje shpejt kjo lidhjehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/smilies/biggrin.gif??

ncncn... mos fol prap !! :redface:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
08-01-08, 13:43
Wowwwwwwwww tash sa e lexova un ket tem...

HAjd Perhajr Ju Koft...Inshalla nje JEt te Lumtur dhe te Gjat...:smile:

gazi-de
29-01-08, 21:05
Wowwwwwwwww tash sa e lexova un ket tem...

HAjd Perhajr Ju Koft...Inshalla nje JEt te Lumtur dhe te Gjat...:smile:
Flm shoqe,po dasmen e kemi shty,nusja po thote veres me mire,e me ja prish nuk po bone.ahahahahahah

Albonita
02-02-08, 15:14
Urime urime ishala sa me shpejt bashkohi ......

lovely
20-02-08, 17:11
Gazi dhe Nora, shume shume per hajr.. u pelqefte shneta e u trashegofshi :tongue:

e kam pa kete titull te kesaj teme, po kurr nuk e kam qel tu menu qe hajgare hesapi.. po jo tybe kogja pernime po doket...

te gjitha te mirat ne jete iu deshiroj.

nje kenge po ua dergoj per darsem..

http://fr.youtube.com/watch?v=mnq7BCFZWwo

edhe nje ;

http://i169.photobucket.com/albums/u202/priamos_1/Almost%20Everything/Valentines/wedding/36113873.gif
http://i31.photobucket.com/albums/c356/high_on_shugar/AltPersona/AltPersona%20Icons/prod_770_34718.gif vetem per nusen!!


http://i214.photobucket.com/albums/cc2/Apandadr22/heart.jpgplot dashuri per ju te dy

gazi-de
20-02-08, 17:41
Gazi dhe Nora, shume shume per hajr.. u pelqefte shneta e u trashegofshi :tongue:

e kam pa kete titull te kesaj teme, po kurr nuk e kam qel tu menu qe hajgare hesapi.. po jo tybe kogja pernime po doket...

te gjitha te mirat ne jete iu deshiroj.

nje kenge po ua dergoj per darsem..

http://fr.youtube.com/watch?v=mnq7BCFZWwo

edhe nje ;

http://i169.photobucket.com/albums/u202/priamos_1/Almost%20Everything/Valentines/wedding/36113873.gif
http://i31.photobucket.com/albums/c356/high_on_shugar/AltPersona/AltPersona%20Icons/prod_770_34718.gif vetem per nusen!!


http://i214.photobucket.com/albums/cc2/Apandadr22/heart.jpgplot dashuri per ju te dy
O flm e hejr paq,ku ishe me heret moj,ani hajgare tu ka dok a,po de po haahahah
flm kengen po mua nuk me pilqej ndoshta i pilqen nuses,hahahaahh
per mua ase nje dhurat a veq nuses a,ani ani,ahahahahahahahah

lovely
20-02-08, 22:47
:smile:


http://fr.youtube.com/watch?v=mnq7BCFZWwohttp://i169.photobucket.com/albums/u202/priamos_1/Almost%20Everything/Valentines/wedding/36113873.gif

http://i214.photobucket.com/albums/cc2/Apandadr22/heart.jpgplot dashuri per ju te dy[/quote]


per ty ishte plot dashuri, edhe per nusen, edhe ajo qe jeni te dy bashke, edhe ajo eshte per te dy.... e veq per ty, s ka kurgjo valla Gazi...


nashta nusja ka qef me kcy me ate kengen qe ia kam qu.. hehe.. nese jo, veq gjune ne berllog! haha

perndryshe knaqnu ...

emine
28-12-08, 10:03
une gjithmone futem me vones te thashethemet,,,,hajte gazo ishalla ju pershtate bashk,e hankshi buken me mjalte :tongue:

desert
29-12-08, 14:49
Edhe unė i uroj martesėn Gazit me L~onoren, uroj te kenė fat dhe lumturi
bakshishin ju kom pru mos u ankheni:biggrin:

http://hostimage.co.nr/images/123055869045/handmade%20cotton%20table%20runner.jpg (http://programatori.evonet.ro)
http://hostimage.co.nr/images/123055872828/WhiteShirt1.jpg (http://programatori.evonet.ro)


perhajr e me nafak:wink:

Alkimisti_ch
29-12-08, 14:57
Me lejoni edhe mu me ju bashkangjit urimit se gati kokan korit, veq gazi hatri me jet me ba mos mem thirr ne darsem....Sido qe te jet une uroj nga zemra jet te gjat e te lumtur dhe me sa me pak stres...!

Trina_1
29-12-08, 15:11
:tongue: Qe qe :biggrin:

ritta
29-12-08, 15:12
o gaz cka po ben ti kshty here me nje e her me nje po cakton data ..............

gazi-de
29-12-08, 15:23
une gjithmone futem me vones te thashethemet,,,,hajte gazo ishalla ju pershtate bashk,e hankshi buken me mjalte :tongue:
po mire emine po edhe mua mu vonu nusja moj qysh qe nje vite tu e prit ejjjjjjj:biggrin:
po msiti fajet se me sherr e nisi kete pune:rolleyes:
ooooooo msittttttttttt paja paja ketu e si kom dy llafe me ty:biggrin:

gazi-de
29-12-08, 15:31
Edhe unė i uroj martesėn Gazit me L~onoren, uroj te kenė fat dhe lumturi
bakshishin ju kom pru mos u ankheni:biggrin:

http://hostimage.co.nr/images/123055869045/handmade%20cotton%20table%20runner.jpg (http://programatori.evonet.ro)
http://hostimage.co.nr/images/123055872828/WhiteShirt1.jpg (http://programatori.evonet.ro)


perhajr e me nafak:wink:
:rolleyes:flm flm, po hmmmmmmmmmmmmm,ooo viti qe shkoj u kan kjo pune bre,pata nis po e lash nuk u martova,se nusja dembelice e e leshova:biggrin:

gazi-de
29-12-08, 15:33
Me lejoni edhe mu me ju bashkangjit urimit se gati kokan korit, veq gazi hatri me jet me ba mos mem thirr ne darsem....Sido qe te jet une uroj nga zemra jet te gjat e te lumtur dhe me sa me pak stres...!
oo flm,edhe ne dasem kom me te thirr po kur te martohem,po jo ne kete se kjo darsme nuk filloj kurr per fat qe kom une:biggrin:

gazi-de
29-12-08, 15:35
:tongue: Qe qe :biggrin:
mos i hub shprest me,se rren asi thashetheme u kan kjo:biggrin:

gazi-de
29-12-08, 15:37
o gaz cka po ben ti kshty here me nje e her me nje po cakton data ..............
ooo mbijetes i thojn ksaj pune moj ritta qa me be,po duhet me mbijetu disi:biggrin:

emine
01-01-09, 20:31
te paskan shperla dhombte edhe ty Gazo:rolleyes: :tongue: ishalla ju shkone omel martesa:smile:

gazi-de
01-01-09, 20:44
te paskan shperla dhombte edhe ty Gazo:rolleyes: :tongue: ishalla ju shkone omel martesa:smile:
ma moj mos hyn ne gjyna,se me ka ik nusja moj,edhe mire se u kan e shtir e tybe nuk me kish len me hy ne dardani:biggrin:

lovely
01-01-09, 21:16
ma moj mos hyn ne gjyna,se me ka ik nusja moj,edhe mire se u kan e shtir e tybe nuk me kish len me hy ne dardani:biggrin:

phaa, u myte o Gaz tu u martu e qmartu edhe ti hahahahahahahahahahahaha

gazi-de
01-01-09, 21:20
phaa, u myte o Gaz tu u martu e qmartu edhe ti hahahahahahahahahahahaha
jo jo me ty nuk muj me shtu jo:biggrin:

LuLjaa
01-06-10, 14:08
po mire emine po edhe mua mu vonu nusja moj qysh qe nje vite tu e prit ejjjjjjj:biggrin:
po msiti fajet se me sherr e nisi kete pune:rolleyes:
ooooooo msittttttttttt paja paja ketu e si kom dy llafe me ty:biggrin:

... gaziii ma mire qe tu ka pas vonu kjo ish-nusja :D se sun e kishe marr Dianen tanii
a pe sheh ti prit ata e dul nafaka tjeter kahh :D
L~Nora su dok knej ma prej se zune nuse ,, qysh bilee nuk erdh me ta ba per hajr aj aj xhelozjaa qe koka kan :D

emine
16-01-12, 20:58
iv koka kan Gazi i martun,i ra hise pernimend mu martu prej forumi,,,deshmi qe qka ta njellish prite se te vje te dera :biggrin:

emine
16-01-12, 20:59
te paskan shperla dhombte edhe ty Gazo:rolleyes: :tongue: ishalla ju shkone omel martesa:smile:

ja njella qetina mi shku omel:biggrin:

power8
13-12-13, 18:44
Qe ni kenge e titulluar NORA qe po kendohet neper dasmat e Misirit !


http://www.youtube.com/watch?v=IAay1UxA28M