PDA

View Full Version : A ka mpuq edhe per mua bre?


gazi-de
09-05-09, 22:31
cilen tem po hy mpuq filanja filenes,besomni nganjehere ter kohe me shkon tu lyp naj mpuq po kot,si po shifet kan je virus keto femrat ne fd se i ka henger d****u sakatun mes veti tu u mpuq:biggrin:

AAAAA KAAAA EDHE NAJ MPUQQQQQQ PER MUAAAAAAAAAA HEJJJJJJJJJJJJJ:eek::frown::biggrin:

shfletuesi_
09-05-09, 22:36
cilen tem po hy mpuq filanja filenes,besomni nganjehere ter kohe me shkon tu lyp naj mpuq po kot,si po shifet kan je virus keto femrat ne fd se i ka henger d****u sakatun mes veti tu u mpuq:biggrin:

AAAAA KAAAA EDHE NAJ MPUQQQQQQ PER MUAAAAAAAAAA HEJJJJJJJJJJJJJ:eek::frown::biggrin:

Per deri sa qikat Mpuqen pa marre ner sy meshkujve... dhe meshkujt kan drejt te Mpuqin shokun e tyre hahahaha Gazi-De Mpuq shokut per inat te qikave .... haaaaaahahahahahhaha:biggrin:

gazi-de
09-05-09, 22:39
Per deri sa qikat Mpuqen pa marre ner sy meshkujve... dhe meshkujt kan drejt te Mpuqin shokun e tyre hahahaha Gazi-De Mpuq shokut per inat te qikave .... haaaaaahahahahahhaha:biggrin: po bre u sakatun keto qikat,bre ketyre nuk di qa ju koft:biggrin:

hmmm shoki ani bre per inati po hmmm po mai paske ate avatar bon:rolleyes::biggrin:

shfletuesi_
09-05-09, 22:43
po bre u sakatun keto qikat,bre ketyre nuk di qa ju koft:biggrin:

hmmm shoki ani bre per inati po hmmm po mai paske ate avatar bon:rolleyes::biggrin:

hahahaha... sa te shohin femrat e FD kan mu largu shaZote prej dyve... Qika hajde jepni mpuqa qety

ALlma
09-05-09, 22:44
shihh shiii keta 2 qe nken skuq ka faqet tu u mpuq hehehheeh....

gazi-de
09-05-09, 22:48
hahahaha... sa te shohin femrat e FD kan mu largu shaZote prej dyve... Qika hajde jepni mpuqa qety

oooo ty njeri sherrin bre ta she:mad::biggrin:

emine
10-05-09, 09:38
cilen tem po hy mpuq filanja filenes,besomni nganjehere ter kohe me shkon tu lyp naj mpuq po kot,si po shifet kan je virus keto femrat ne fd se i ka henger d****u sakatun mes veti tu u mpuq:biggrin:

AAAAA KAAAA EDHE NAJ MPUQQQQQQ PER MUAAAAAAAAAA HEJJJJJJJJJJJJJ:eek::frown::biggrin:

valla tu te prit jena hahhahahhahhahahhahahhah

http://www.library.umass.edu/spcoll/galleries/halpern/67_011C.jpg

gazi-de
10-05-09, 10:18
valla tu te prit jena hahhahahhahhahahhahahhah


:tongue:me gezove me kete mengjes moj:wink:

gazi-de
10-05-09, 10:20
shihh shiii keta 2 qe nken skuq ka faqet tu u mpuq hehehheeh....
mos deshte edhe ti nje:tongue:

ALlma
10-05-09, 10:35
mos deshte edhe ti nje:tongue:jo ka ju shikoja juve mora frig qka j eni bere mes veti :wink:

gazi-de
10-05-09, 10:45
jo ka ju shikoja juve mora frig qka j eni bere mes veti :wink:
Une kerkova nga ju(femrat) jo nga ata(meshkujt),a po nuk e lexove ne fillim:wink:

Jana
10-05-09, 22:15
...ncuk s'jam ka du se jam lodheshem....

Amina
11-05-09, 22:21
cilen tem po hy mpuq filanja filenes,besomni nganjehere ter kohe me shkon tu lyp naj mpuq po kot,si po shifet kan je virus keto femrat ne fd se i ka henger d****u sakatun mes veti tu u mpuq:biggrin:

AAAAA KAAAA EDHE NAJ MPUQQQQQQ PER MUAAAAAAAAAA HEJJJJJJJJJJJJJ:eek::frown::biggrin:

Per shok si ty, ka edhe mpuqq si jooo( ne faqe):biggrin:

gazi-de
11-05-09, 22:25
Per shok si ty, ka edhe mpuqq si jooo( ne faqe):biggrin:
:tongue:shum flm shoqe,se kom me fjet sonte si kingj qe thon te ne:biggrin::wink:

Albonita
13-05-09, 11:57
cilen tem po hy mpuq filanja filenes,besomni nganjehere ter kohe me shkon tu lyp naj mpuq po kot,si po shifet kan je virus keto femrat ne fd se i ka henger d****u sakatun mes veti tu u mpuq:biggrin:

AAAAA KAAAA EDHE NAJ MPUQQQQQQ PER MUAAAAAAAAAA HEJJJJJJJJJJJJJ:eek::frown::biggrin:Po si Jo Oh Gazi..Une te Mpuqq edhe te qaffi shumee..:smile: