PDA

View Full Version : Luana Amvise


Faqet : [1] 2

Luana
11-10-04, 18:39
une jam amvise http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/005.gif

turisti
11-10-04, 18:45
UNe jam ndimsi i amvises. :wink:

Luana
11-10-04, 23:46
UNe jam ndimsi i amvises. :wink:


ahahhahaahhahhahahahahhahahahahahahahahhahahaahaha hahhaahahhaahhaahahaahhttp://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/091.gif

turisti
11-10-04, 23:51
UNe jam ndimsi i amvises. :wink:


ahahhahaahhahhahahahahhahahahahahahahahhahahaahaha hahhaahahhaahhaahahaahhttp://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/091.gif


Hahahahahahahahahahahahahahahah,falnderit ZOJA AMVISE,hahahahah,bjere fshisen,hahahaha. :P :P :wink: :wink: :wink:

Luana
12-10-04, 00:11
Turist boll punove , hajde tash ta pim nga nji sok apo shampagne se jemi lodhe tu i ba punet http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/013.gif

turisti
12-10-04, 00:15
Turist boll punove , hajde tash ta pim nga nji sok apo shampagne se jemi lodhe tu i ba punet http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/013.gif

Gezuar pra- deri sa nuk na perzojne nga forumi,hahahahahahahahaha

Luana
12-10-04, 00:34
ahahahhhhahahahahhah ishalla jo http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/020.gif

turisti
12-10-04, 00:35
ahahahhhhahahahahhah ishalla jo http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/020.gif

ISHALLA- Jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo. :wink:

Luana
12-10-04, 00:47
http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/d003.gif ishalla jo plzzzzzzzzz

turisti
12-10-04, 00:48
http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/d003.gif ishalla jo plzzzzzzzzz

Jo,bre,jo,mos krijo panik tek fotumista tjere,hahahaha. :wink:

Luana
12-10-04, 00:52
hec te kallxoj diqka mos te marrin vesh kta http://www.cosgan.de/images/midi/frech/048.gif

ShEjToNkA
12-10-04, 01:01
Allahile cka jeni ka boni ju dy kėtu?? Po dilni more atje tek kafja bile s'iu shef askush se na batė prallė kėtu nėrsy keti mileti t'u u grind e t'u u lazdru :roll:

Luana
12-10-04, 01:10
Allahile cka jeni ka boni ju dy kėtu?? Po dilni more atje tek kafja bile s'iu shef askush se na batė prallė kėtu nėrsy keti mileti t'u u grind e t'u u lazdru :roll:

ahahahah oj shejtonk sis spo na merr gjumi mori hmm http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/a040.gif

turisti
12-10-04, 20:12
Allahile cka jeni ka boni ju dy kėtu?? Po dilni more atje tek kafja bile s'iu shef askush se na batė prallė kėtu nėrsy keti mileti t'u u grind e t'u u lazdru :roll:

ooooo,jo ja,ti anuk she qe po pastrojm me amvisen.... :P :wink:

Urata
18-10-04, 21:33
Amvise dhe amvis a po qohi me na gatue nje perpeq balosh, se m'ka marre malli!

Luana
18-10-04, 23:15
Mos pritofsh Urata qu ti na bana neve edhe thirrna me hanger at perpeq :wink:
Se Turisti edhe Une spo kemi kohe me gatu se jem ka e shetisim boten rrethe e rrotull :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
19-10-04, 03:20
Mos pritofsh Urata qu ti na bana neve edhe thirrna me hanger at perpeq :wink:
Se Turisti edhe Une spo kemi kohe me gatu se jem ka e shetisim boten rrethe e rrotull :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hanem Amvise, boten e amvisnise a! Qou moj gatuj e mos ba shume zhurem, qy! Me pas kene e gatimit isha thirre edhe une amvise, qy! Qou pervjelu, qy!Mos ditsh (ban vaki se e ke mashtru turistin se je e zoja) leshoja nje za Murgeshes se kuku cka gatuan ajo mire e paqte, merr mesim pra!

turisti
19-10-04, 09:49
Luana gatuan teper,teper mire.Fat qe nuk e dini se kishit shkue tuj notu per CANADA,hahahahahahahahahahaahhahahaahah.

Pershendetje Urata.

P.S. - specialitetet e LUANES me tranojne. :wink:

Diana007
19-10-04, 10:02
Oj amvise qka po na bon sot per iftar hehehheheeh

Luana
19-10-04, 13:01
Luana gatuan teper,teper mire.Fat qe nuk e dini se kishit shkue tuj notu per CANADA,hahahahahahahahahahaahhahahaahah.

Pershendetje Urata.

P.S. - specialitetet e LUANES me tranojne. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Kallxoj bre turist hehehehheee :lol: :lol: :lol: http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/h071.gif

Urata
19-10-04, 13:09
Luana gatuan teper,teper mire.Fat qe nuk e dini se kishit shkue tuj notu per CANADA,hahahahahahahahahahaahhahahaahah.

Pershendetje Urata.

P.S. - specialitetet e LUANES me tranojne. :wink:

Tuj notue eja ti, se une per 10 minuta jam n'shtepi te saj edhe ate duke ecur!

Murgesha
19-10-04, 15:17
Luana gatuan teper,teper mire.Fat qe nuk e dini se kishit shkue tuj notu per CANADA,hahahahahahahahahahaahhahahaahah.

Pershendetje Urata.

P.S. - specialitetet e LUANES me tranojne. :wink:

Tuj notue eja ti, se une per 10 minuta jam n'shtepi te saj edhe ate duke ecur!

Qy, qy a kojshike kokit a???? :shock: :shock:

Barbaroza
19-10-04, 15:28
Luana,kur po na fton ne iftar ndonje nate moj te shohim zojllekun tend per te cilin po mburret Turisti :idea: :wink:

turisti
20-10-04, 01:03
Luana gatuan teper,teper mire.Fat qe nuk e dini se kishit shkue tuj notu per CANADA,hahahahahahahahahahaahhahahaahah.

Pershendetje Urata.

P.S. - specialitetet e LUANES me tranojne. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Kallxoj bre turist hehehehheee :lol: :lol: :lol: http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/h071.gif

Hahahahahahahahah,bre LUANA, nuk kam fjale aq te forte ne fjalor sa dua te te livdoj dhe punen tende te amvises. :P :P :P :P :P :P :P :P

Luana
20-10-04, 01:05
hmmm une skam nevoj me u lodhe tu u lavdru se te kam ty :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
20-10-04, 01:08
hmmm une skam nevoj me u lodhe tu u lavdru se te kam ty :lol: :lol: :lol: :lol:

NORMAAAAAAAAAAAAAAALLLLL, hahahahahahahahahaha. :wink: :wink: :wink: :wink:

turisti
20-10-04, 01:11
Luana gatuan teper,teper mire.Fat qe nuk e dini se kishit shkue tuj notu per CANADA,hahahahahahahahahahaahhahahaahah.

Pershendetje Urata.

P.S. - specialitetet e LUANES me tranojne. :wink:

Tuj notue eja ti, se une per 10 minuta jam n'shtepi te saj edhe ate duke ecur!

Oj URATA e nderuar,

Mos je gabim,sepse une nuk kam diplome per not,a edhe nuk me nevojitet sepse jetoj te LUANA. KUSH ESHTE TASH ME AFER: UNE ose TI per 10 ' ?????? Hahahahahahahahahahahahahahahahah
Te pershendes. :wink:

turisti
20-10-04, 01:14
Luana,kur po na fton ne iftar ndonje nate moj te shohim zojllekun tend per te cilin po mburret Turisti :idea: :wink:


Oj Barbaroza,a mos ka dokush problem me not???? Hahahahahahahaha. :wink:

Urata
20-10-04, 01:24
Luana gatuan teper,teper mire.Fat qe nuk e dini se kishit shkue tuj notu per CANADA,hahahahahahahahahahaahhahahaahah.

Pershendetje Urata.

P.S. - specialitetet e LUANES me tranojne. :wink:

Tuj notue eja ti, se une per 10 minuta jam n'shtepi te saj edhe ate duke ecur!

Oj URATA e nderuar,

Mos je gabim,sepse une nuk kam diplome per not,a edhe nuk me nevojitet sepse jetoj te LUANA. KUSH ESHTE TASH ME AFER: UNE ose TI per 10 ' ?????? Hahahahahahahahahahahahahahahahah
Te pershendes. :wink:

MAC jeton te LUANA! O une e kam kojshike o Mr. Turisti! Mashtroj tjerat se mu hiē, n'to spo ia bane!

turisti
20-10-04, 01:29
Luana gatuan teper,teper mire.Fat qe nuk e dini se kishit shkue tuj notu per CANADA,hahahahahahahahahahaahhahahaahah.

Pershendetje Urata.

P.S. - specialitetet e LUANES me tranojne. :wink:

Tuj notue eja ti, se une per 10 minuta jam n'shtepi te saj edhe ate duke ecur!

Oj URATA e nderuar,

Mos je gabim,sepse une nuk kam diplome per not,a edhe nuk me nevojitet sepse jetoj te LUANA. KUSH ESHTE TASH ME AFER: UNE ose TI per 10 ' ?????? Hahahahahahahahahahahahahahahahah
Te pershendes. :wink:

MAC jeton te LUANA! O une e kam kojshike o Mr. Turisti! Mashtroj tjerat se mu hiē, n'to spo ia bane!

Mos ja ban- MAC - ,se te nin -MACA - jone e forumit dhe vjen,por ti e ke sa mos me notueeeeeeeeeeeeeee , hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Urata
20-10-04, 01:31
hmmm une skam nevoj me u lodhe tu u lavdru se te kam ty :lol: :lol: :lol: :lol:


Ku e ki bre? hahaha hahaha hahaha ...................
Valla dashni t'madhe iu kish qu qejfi!Lum ju u knaqte tu e palavit forumin hahaha hahaha ............

Luana
20-10-04, 01:35
ahahahah oo Turist shuj http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/003.gif morra vesh se nime kojshike e kisha Uraten :wink:

turisti
20-10-04, 01:46
ahahahah oo Turist shuj http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/003.gif morra vesh se nime kojshike e kisha Uraten :wink:

Ahaaaaaaaaaaa,mire. :wink: Psssssssssttttt,mos ta zgjojme " kojshiken ". :wink:

Luana
20-10-04, 01:49
ahahahah oo Turist shuj http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/003.gif morra vesh se nime kojshike e kisha Uraten :wink:

Ahaaaaaaaaaaa,mire. :wink: Psssssssssttttt,mos ta zgjojme " kojshiken ". :wink:


qyy psssssssss more ku mos me e zgju kojshiken qe e kish zan gjumi per mbi computer http://www.cosgan.de/images/midi/muede/a001.gif gjunah , merdhihet se ftohet eshte http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/006.gif

Urata
20-10-04, 01:52
Oj Luana ku po i gjen keta senat ......... hakubetat bre, gjithcka po dishe edhe ti , t'paste turisti hė!

turisti
20-10-04, 02:01
Oj Luana ku po i gjen keta senat ......... hakubetat bre, gjithcka po dishe edhe ti , t'paste turisti hė!

AMIN,eshte e zoja edhe per me gatue edhe per kompjuter edhe per ..... :wink:

Luana
20-10-04, 02:04
Oj Luana ku po i gjen keta senat ......... hakubetat bre, gjithcka po dishe edhe ti , t'paste turisti hė!

AMIN,eshte e zoja edhe per me gatue edhe per kompjuter edhe per ..... :wink:


ahahahhhahahahah Turisti , Une & Urata heheh u knaqem http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/h074.gif

turisti
20-10-04, 02:06
Oj Luana ku po i gjen keta senat ......... hakubetat bre, gjithcka po dishe edhe ti , t'paste turisti hė!

AMIN,eshte e zoja edhe per me gatue edhe per kompjuter edhe per ..... :wink:


ahahahhhahahahah Turisti , Une & Urata heheh u knaqem http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/h074.gif

Hahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahah :wink: :wink: :P :P :P :P :P

Luana
20-10-04, 02:07
zemer a shkojm me flejt http://www.cosgan.de/images/midi/muede/a045.gif

turisti
20-10-04, 02:09
zemer a shkojm me flejt http://www.cosgan.de/images/midi/muede/a045.gif

Po,mmmmmm :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :P :wink: :wink: naten e mire- URATA ka fjet e para,hahhahahahahahahaha- eshte lodhur sonte,hahahahahahahahaha. :wink:

Luana
20-10-04, 02:12
shhhhhhhhh turist mos ja prish qikes gjumin http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/a066.gif

naten e mire e bafshit http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/a083.gif

turisti
20-10-04, 02:14
shhhhhhhhh turist mos ja prish qikes gjumin http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/a066.gif

naten e mire e bafshit http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/a083.gif
Psttttttttttt, ani,naten e mire. :wink: :wink: :wink: :wink:

Diana007
20-10-04, 06:50
Luana dhe Turist nje pershendeje te madhe vetem per ju te dy ju, lumt me keni dispunu e me keni shti me kesh qe ne mengjes , kalofshit mir.

Murgesha
20-10-04, 12:24
Hahaahahahahaha, dleqi ble ju hongt, Tulist e Luana, se u kenaqet pasha mamin nle e shtifsha. :lol: :lol: :wink:

turisti
20-10-04, 13:49
Luana dhe Turist nje pershendeje te madhe vetem per ju te dy ju, lumt me keni dispunu e me keni shti me kesh qe ne mengjes , kalofshit mir.

Falenderit,Diana-oo7,gjithashtu te pershendes.

Me nderime - TURISTI. :wink:

turisti
20-10-04, 13:51
Hahaahahahahaha, dleqi ble ju hongt, Tulist e Luana, se u kenaqet pasha mamin nle e shtifsha. :lol: :lol: :wink:

Falenderit Murgesha,a posaqerisht diqa tu qesh une me - shkurtabiqat ( ndimsat ) e Luanes - ,hahahahahahahaha.

Me nderime- TURISTI.

Luana
20-10-04, 20:17
Luana dhe Turist nje pershendeje te madhe vetem per ju te dy ju, lumt me keni dispunu e me keni shti me kesh qe ne mengjes , kalofshit mir.

Diana007 me vjen mire shume qe u knaqet me postimet e tona , ishalla gjithemon disponohesh , ketu jemi vetem te argetohemi kemi mjaft strese ne jeten ton private , a eshte ashtu apo jo :?:

Luana
20-10-04, 20:22
Hahaahahahahaha, dleqi ble ju hongt, Tulist e Luana, se u kenaqet pasha mamin nle e shtifsha. :lol: :lol: :wink:


Murgesha , kur mori paske ardhe te shpija e jon :?: hiq nuk e kemi diten , te na falsh se Turisti edhe une kemi qen ne pune , po urdhero e hajde prap e thirrna ne tel http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/h030.gif pak ma perpara bile ta bajm nji IFTAR speciale per ty :wink:

Luana
20-10-04, 20:48
qyqyqyqyqy kqyre njiher si erdhe prej pune drejt ne gazet aaaahttp://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/h043.gif qohu me ndihmo se u kptua tu ba buken

Urata
20-10-04, 22:04
A pernime a?!!! Pritem se erdha ......


hahaha....

turisti
20-10-04, 22:21
qyqyqyqyqy kqyre njiher si erdhe prej pune drejt ne gazet aaaahttp://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/h043.gif qohu me ndihmo se u kptua tu ba buken

Sa po me bertet,me mire eshte te ma lexojsh gazeten,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Luana
20-10-04, 22:53
qyqyqyqyqy kqyre njiher si erdhe prej pune drejt ne gazet aaaahttp://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/h043.gif qohu me ndihmo se u kptua tu ba buken

Sa po me bertet,me mire eshte te ma lexojsh gazeten,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

jo jo Turist jo http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/064.gif

turisti
21-10-04, 11:36
qyqyqyqyqy kqyre njiher si erdhe prej pune drejt ne gazet aaaahttp://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/h043.gif qohu me ndihmo se u kptua tu ba buken

Sa po me bertet,me mire eshte te ma lexojsh gazeten,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

jo jo Turist jo http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/064.gif

Sa drejtohesh me mua,e kishe bere buken,hahahahahahahahahahahah,por nejse,po te ndihmoj. :wink:

Murgesha
21-10-04, 12:23
Oj Luana sonte kam vendosė tė ju vij pėr iftar.
Ti e din se ēka mė pėlqen me hėngėr, dhe tė lutem mos ma vono shumė iftarin.

Luana
21-10-04, 16:33
Oj Luana sonte kam vendosė tė ju vij pėr iftar.
Ti e din se ēka mė pėlqen me hėngėr, dhe tė lutem mos ma vono shumė iftarin.

Murgesh hajde bujrum , ahh e di qka te pelqen ty , Perpeqi , edhe Flijat , e turshit qe i kam ber :wink:

Luana
25-10-04, 23:17
Turist ,qka u ba bre me Murgeshen tha se po vjen per iftar edhe nuk erdhi ma , a thua Lazdrani nuk po e leshon :roll:


http://www.zauberbrauts-welt.de/privat%20cl/linie169.gif

Vigani
25-10-04, 23:54
Nime LUANA a shume maxhetore e mire je ti a?
A din me ba Kul-Pite?
Luana,a i qet ti perpeqat me kulloshter apo?..
Hajt ndaq me te lavderue bana nje darke te mire apo Iftar tash siq po e quan Murgesha gjate Ramazanit e thirrna ta vertetojme de magjitorllakun tende besa edhe Baqillakun qy.

turisti
26-10-04, 00:00
Turist ,qka u ba bre me Murgeshen tha se po vjen per iftar edhe nuk erdhi ma , a thua Lazdrani nuk po e leshon :roll:


http://www.zauberbrauts-welt.de/privat%20cl/linie169.gif


Me siguri problem ne komunikacion !!!!????? :(

Murgesha
26-10-04, 08:15
Turist ,qka u ba bre me Murgeshen tha se po vjen per iftar edhe nuk erdhi ma , a thua Lazdrani nuk po e leshon :roll:


http://www.zauberbrauts-welt.de/privat%20cl/linie169.gif
Me siguri problem ne komunikacion !!!!????? :(

Mos ma zini pėr tė madhe se vėrtet u nisa me ardhė por shkaku i komunikacionit tė shpeshtė, mu desht tė kthej rrugėn.
Po a di ēka po vij sonte???? :lol:

Luana
26-10-04, 12:16
Hajde Murgesh kur te duash se dera eshte e hapur per ty ,mos e harro edhe Viganin merre me veti :wink:

http://www.cosgan.de/images/more/flowers/036.gif

Tomori
26-10-04, 15:31
qyqyqyqyqy kqyre njiher si erdhe prej pune drejt ne gazet aaaahttp://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/h043.gif qohu me ndihmo se u kptua tu ba buken

Sa po me bertet,me mire eshte te ma lexojsh gazeten,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
-TURIST, HIK NE BIBLIOTEK E LEXO LIRSHEM SE UN KUJDESEM PER LUANENjo jo Turist jo http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/064.gif
Luana, zemer leje njerin le te lexoj sprish pun, i propzova te shkoj ne Bibliotek
-Ja ku dual Oooooo Turisto, mos u ngut ri ne bibliotek lexo javash javash , lexim te kendshem te urojm,,,,,
-Luana po te qesh buza tash a :lol: ngelem vet

turisti
26-10-04, 15:38
qyqyqyqyqy kqyre njiher si erdhe prej pune drejt ne gazet aaaahttp://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/h043.gif qohu me ndihmo se u kptua tu ba buken

Sa po me bertet,me mire eshte te ma lexojsh gazeten,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
-TURIST, HIK NE BIBLIOTEK E LEXO LIRSHEM SE UN KUJDESEM PER LUANENjo jo Turist jo http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/064.gif
Luana, zemer leje njerin le te lexoj sprish pun, i propzova te shkoj ne Bibliotek
-Ja ku dual Oooooo Turisto, mos u ngut ri ne bibliotek lexo javash javash , lexim te kendshem te urojm,,,,,
-Luana po te qesh buza tash a :lol: ngelem vetHahahahahahahahahahahahahaha TOMORI,po pse edhe ti nuk vjen ne biblioteke e meson naj send,hahahahahahahahahahahahahahah,ja don m'u ba AMVIS,ndoshta,hahahahahahahahahahahahah :wink:

Tomori
26-10-04, 17:59
hahaha Pse nuk vi ne Bibliotek?!!!!
Jo mor Turist se kam nderment, me ardh ne Bibliotek,,, hik ti ne Bibliotek, qashtu ruga mbar te qoft,,,
Turisto mos u ngut ne lexim,,,meso me vemendje qashtu te dua,,hahaha
-Un po mirem me Luanen,,,
-Luana ja ku me ke,,,,sa per Turistin mos ke dert, ai esht ne Bibliotek, le te mson se shoqeria ka nevoj per njerez te mesuar,,,
-Sa na perket neve te dyve nuk kemi nevoj, per mesim teorik,,,na i bejm mesimin praktik :lol: haha po qesh Luana hehe normalisht se te vjen mir

turisti
26-10-04, 18:03
hahaha Pse nuk vi ne Bibliotek?!!!!
Jo mor Turist se kam nderment, me ardh ne Bibliotek,,, hik ti ne Bibliotek, qashtu ruga mbar te qoft,,,
Turisto mos u ngut ne lexim,,,meso me vemendje qashtu te dua,,hahaha
-Un po mirem me Luanen,,,
-Luana ja ku me ke,,,,sa per Turistin mos ke dert, ai esht ne Bibliotek, le te mson se shoqeria ka nevoj per njerez te mesuar,,,
-Sa na perket neve te dyve nuk kemi nevoj, per mesim teorik,,,na i bejm mesimin praktik :lol: haha po qesh Luana hehe normalisht se te vjen mir

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha,hmmmmmmm,tash pobrengosna,hmmmmmmmmmm Mos je dallash be daj,po une jam analfabet dmth nuk e perdori biblioteken,hahahahahahahahahahahahahahaha.

Tomori
26-10-04, 18:30
[quote=Tomori]hahaha Pse nuk vi ne Bibliotek?!!!!

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha,hmmmmmmm,tash pobrengosna,hmmmmmmmmmm Mos je dallash be daj,po une jam analfabet dmth nuk e perdori biblioteken,hahahahahahahahahahahahahahaha.

---Turisto, a bre djal sa me ke gezuar, me ket lajm, qe je analfabet shum mir daja ka me tqu ne kurs e kshtu dot kalojn vite uraaaaa per mua, domethen dot jem me vite te tera me Luanen,,Turist per ket lajm te shkelqyer per mua, shko lirisht ne emeltore mer ha sa te duash tollumba e qka don zemra thuaji ati se te gjitha i paguan Tomori

-He Tomor ska faj Murgesha tamam je Tiger :wink:

turisti
26-10-04, 20:25
[quote=Tomori]hahaha Pse nuk vi ne Bibliotek?!!!!

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha,hmmmmmmm,tash pobrengosna,hmmmmmmmmmm Mos je dallash be daj,po une jam analfabet dmth nuk e perdori biblioteken,hahahahahahahahahahahahahahaha.

---Turisto, a bre djal sa me ke gezuar, me ket lajm, qe je analfabet shum mir daja ka me tqu ne kurs e kshtu dot kalojn vite uraaaaa per mua, domethen dot jem me vite te tera me Luanen,,Turist per ket lajm te shkelqyer per mua, shko lirisht ne emeltore mer ha sa te duash tollumba e qka don zemra thuaji ati se te gjitha i paguan Tomori

-He Tomor ska faj Murgesha tamam je Tiger :wink:


hahahahahahaha- TIGRI PLASTIK,hahahahahahahahahahahaha.

Tomori
26-10-04, 20:39
[quote="turisti

hahahahahahaha- TIGRI PLASTIK,hahahahahahahahahahahaha.[/quote

qyqy Qfar plastike be, nuk perdor plastika, eu be Turist paske hi Evrop, pse bre njeri ma ofendon Luanen, por Luana esht si kokra e molles e paster a ty me thua plastika!!!
Si ste vjen mare prej Luanes hi jazek tqoft,,,,,
mqudite thua me perdor lastik!!!!!!!! eu bre qka nuk nin njeri
jam habit krejt se kam prit qe Turisti si intelektual, qe rin non-stop Bibliotek ka me ofenfu kaq rand Luanen,,, fjala lastek nuk mdel prej mendes,,,,ej mor lastek e lastek papapa lastek :!: :!: :!:

-Luana ojjjj Luan, per qfar plastika e lasteka e ka fjalen Turisti, sjam duke e kuptuar ,,,,,,!!!!!!

turisti
26-10-04, 21:22
[quote="turisti

hahahahahahaha- TIGRI PLASTIK,hahahahahahahahahahahaha.[/quote

qyqy Qfar plastike be, nuk perdor plastika, eu be Turist paske hi Evrop, pse bre njeri ma ofendon Luanen, por Luana esht si kokra e molles e paster a ty me thua plastika!!!
Si ste vjen mare prej Luanes hi jazek tqoft,,,,,
mqudite thua me perdor lastik!!!!!!!! eu bre qka nuk nin njeri
jam habit krejt se kam prit qe Turisti si intelektual, qe rin non-stop Bibliotek ka me ofenfu kaq rand Luanen,,, fjala lastek nuk mdel prej mendes,,,,ej mor lastek e lastek papapa lastek :!: :!: :!:

-Luana ojjjj Luan, per qfar plastika e lasteka e ka fjalen Turisti, sjam duke e kuptuar ,,,,,,!!!!!!

Hahahahahahahah,kot po mundohesh,o TOMOR,ti je - I HUMBURI NE KOHĖ - DHE SI TE TILLE TE NEVOITET SISTEMI NAVIGATOR, OSE :arrow: BUSOLLA, hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Tomori
26-10-04, 21:38
[quote="turisti Hahahahahahahah,kot po mundohesh,o TOMOR,ti je - I HUMBURI NE KOHĖ - DHE SI TE TILLE TE NEVOITET SISTEMI NAVIGATOR, OSE :arrow: BUSOLLA, hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha[/quote]

-Eu be po mafron edhe busolla e navigatora perveq lastikit,,,,
-Eu Luana shkret hallall i qoft si paska qendruar, me gjith keta eksperimente qe ja ke ber,,, :!:

turisti
26-10-04, 21:46
[quote="turisti Hahahahahahahah,kot po mundohesh,o TOMOR,ti je - I HUMBURI NE KOHĖ - DHE SI TE TILLE TE NEVOITET SISTEMI NAVIGATOR, OSE :arrow: BUSOLLA, hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

-Eu be po mafron edhe busolla e navigatora perveq lastikit,,,,
-Eu Luana shkret hallall i qoft si paska qendruar, me gjith keta eksperimente qe ja ke ber,,, :!: [/quote]

Po busolla eshte nese shkon ne AUSTRALI,e kursesi jo per restoran ja diskoteke ,hahahahahahahahahahahaha. :wink:

Luana
26-10-04, 21:53
hahaha Pse nuk vi ne Bibliotek?!!!!
Jo mor Turist se kam nderment, me ardh ne Bibliotek,,, hik ti ne Bibliotek, qashtu ruga mbar te qoft,,,
Turisto mos u ngut ne lexim,,,meso me vemendje qashtu te dua,,hahaha
-Un po mirem me Luanen,,,
-Luana ja ku me ke,,,,sa per Turistin mos ke dert, ai esht ne Bibliotek, le te mson se shoqeria ka nevoj per njerez te mesuar,,,
-Sa na perket neve te dyve nuk kemi nevoj, per mesim teorik,,,na i bejm mesimin praktik :lol: haha po qesh Luana hehe normalisht se te vjen mir

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha,hmmmmmmm,tash pobrengosna,hmmmmmmmmmm Mos je dallash be daj,po une jam analfabet dmth nuk e perdori biblioteken,hahahahahahahahahahahahahahaha.hahahhhahahhahhahahhaahhahahhahah ooohhh Turist ti je bre GINIUS ne ket bot http://www.zauberbrauts-welt.de/gifs2/lb18.gifhttp://www.zauberbrauts-welt.de/privat%20cl/li084.gif

Tomori
26-10-04, 22:00
[quote="turisti Po busolla eshte nese shkon ne AUSTRALI,e kursesi jo per restoran ja diskoteke ,hahahahahahahahahahahaha. :wink:[/quote]

- He mor Turist qka mpo lypet busolla, mua per ne Australi at problem e ka vet piloti,,,un mar bileten dhe ri si zotni o Turist dot them nje te re,,, a e din ti se kush eshte sjuardeze, ne Aeroplan :wink: Kaltrina o Turisto Kaltrina esht sjuardeze ,,,,,e se ke iden se sa izmetin ma ban ohoho
pra haroje busollen o Turisto a je ne ket dynja ndigjo Tomorin ti ani se jam bagabant,,,, :wink:

turisti
26-10-04, 22:03
hahaha Pse nuk vi ne Bibliotek?!!!!
Jo mor Turist se kam nderment, me ardh ne Bibliotek,,, hik ti ne Bibliotek, qashtu ruga mbar te qoft,,,
Turisto mos u ngut ne lexim,,,meso me vemendje qashtu te dua,,hahaha
-Un po mirem me Luanen,,,
-Luana ja ku me ke,,,,sa per Turistin mos ke dert, ai esht ne Bibliotek, le te mson se shoqeria ka nevoj per njerez te mesuar,,,
-Sa na perket neve te dyve nuk kemi nevoj, per mesim teorik,,,na i bejm mesimin praktik :lol: haha po qesh Luana hehe normalisht se te vjen mir

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha,hmmmmmmm,tash pobrengosna,hmmmmmmmmmm Mos je dallash be daj,po une jam analfabet dmth nuk e perdori biblioteken,hahahahahahahahahahahahahahaha.hahahhhahahhahhahahhaahhahahhahah ooohhh Turist ti je bre GINIUS ne ket bot http://www.zauberbrauts-welt.de/gifs2/lb18.gifhttp://www.zauberbrauts-welt.de/privat%20cl/li084.gif

Falenderit LUANESHA,tash TOMOTJA do te lupe,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink: :wink: :wink: :P

turisti
26-10-04, 22:05
[quote="turisti Po busolla eshte nese shkon ne AUSTRALI,e kursesi jo per restoran ja diskoteke ,hahahahahahahahahahahaha. :wink:

- He mor Turist qka mpo lypet busolla, mua per ne Australi at problem e ka vet piloti,,,un mar bileten dhe ri si zotni o Turist dot them nje te re,,, a e din ti se kush eshte sjuardeze, ne Aeroplan :wink: Kaltrina o Turisto Kaltrina esht sjuardeze ,,,,,e se ke iden se sa izmetin ma ban ohoho
pra haroje busollen o Turisto a je ne ket dynja ndigjo Tomorin ti ani se jam bagabant,,,, :wink: [/quote]Kush tha se je - bagabant-,ti je - GJENTIL BANANA- ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, a KALTRINA po tu doket se po te mirren ment prej naltesise,hahahahahahahahahaha. :wink:

Tomori
26-10-04, 22:49
[quote="turisti
Kush tha se je - bagabant-,ti je - GJENTIL BANANA- ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, a KALTRINA po tu doket se po te mirren ment prej naltesise,hahahahahahahahahaha. :wink:[/quote]


hahaha Turist te falemderohem per vlersimin tuaj,, si me emnuat!!!
-GJENTIL BANANA,,,, shum mir, kte shpesh ma thot ;
-Luana, o Tomor o Bananja ime, ku je hec dot ha,,,,

-He Turist mos te ka then, rastesisht Luana, qe te me emnojsh BANANA hahahahaha mir :wink:
-Po Turist qka te hin ne pun a i miren mend Kaltrines a jo, mos de se mlase, ndigjo bre Tomorin, mos u mer me pyetje negative, me dhimbje etj,,, ndaj qikavet,,,,-

-Pse si thua pak quditu o Turisto pak me ze te nalt
Ooooo Kaltrin, sa e fresket dukesh sonte, mer nje wiski ma sjell edhe mua po ku je moj bukuroshe ,,,,,e tjera
-E jo si ti, Me duket se te miren mend e kutadi palidhje,
mos ashtu tkam than njemij her mos se ne at menyr e e ftofen qiken komplet si para ene mas,,,e manej mua me ankohesh ej nuk ishte ne disponim filan qika, po si te jet kur ti fillon jo koka barku me duket se te dhemb,,,,,,,e taksirat e taksirat

turisti
26-10-04, 22:57
[quote="turisti
Kush tha se je - bagabant-,ti je - GJENTIL BANANA- ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, a KALTRINA po tu doket se po te mirren ment prej naltesise,hahahahahahahahahaha. :wink:


hahaha Turist te falemderohem per vlersimin tuaj,, si me emnuat!!!
-GJENTIL BANANA,,,, shum mir, kte shpesh ma thot ;
-Luana, o Tomor o Bananja ime, ku je hec dot ha,,,,

-He Turist mos te ka then, rastesisht Luana, qe te me emnojsh BANANA hahahahaha mir :wink:
-Po Turist qka te hin ne pun a i miren mend Kaltrines a jo, mos de se mlase, ndigjo bre Tomorin, mos u mer me pyetje negative, me dhimbje etj,,, ndaj qikavet,,,,-

-Pse si thua pak quditu o Turisto pak me ze te nalt
Ooooo Kaltrin, sa e fresket dukesh sonte, mer nje wiski ma sjell edhe mua po ku je moj bukuroshe ,,,,,e tjera
-E jo si ti, Me duket se te miren mend e kutadi palidhje,
mos ashtu tkam than njemij her mos se ne at menyr e e ftofen qiken komplet si para ene mas,,,e manej mua me ankohesh ej nuk ishte ne disponim filan qika, po si te jet kur ti fillon jo koka barku me duket se te dhemb,,,,,,,e taksirat e taksirat[/quote]


Hahahahahahahahah,nese bjen AEROPLANI ne polin e veriut,do te kesh shume AKULL per WISKIN tende,hahahahahahahahahahahahaha. Une po te kuptoj plotesisht,sepse naltesia e shkakton GJENJEN KAOTIKE ne koken tende,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink: :wink: :wink: :wink: :P :wink:

Luana
28-10-04, 08:19
Po e shoh se nuk qenka puna mire ketu :roll:
Turist , Ti ke qen dhe do te jesh gjithemon per mua :wink:

speciale per ty Turist http://www.zauberbrauts-welt.de/Gifs/mouths_003.gif

turisti
28-10-04, 10:03
Po e shoh se nuk qenka puna mire ketu :roll:
Turist , Ti ke qen dhe do te jesh gjithemon per mua :wink:

speciale per ty Turist http://www.zauberbrauts-welt.de/Gifs/mouths_003.gif


Thuj Tomorit,se me duket qe ai nuk kupton. :wink:

Luana
28-10-04, 10:14
Tomori e din shume mire qe une e kam vetem nji Turist :wink:
http://images.easyscopes.com/images/hline.gif

Tomori
28-10-04, 11:59
Tomori e din shume mire qe une e kam vetem nji Turist :wink:
-Egzakt, Turist ashtu esht siq thot Luana, du me then se te kemi ti, Unikat vetem nje Turist e kemi per kte normal qe shum mir e din edhe Luana,,
Turist mir qe erdhe jam tue pi kaffe me Luanen, na Leket ma mer nje pako cigare,,, se nje te kemi un dhe Luana, normal per tna sherbyer,,,
-Turisto flori te kemi ty :wink:
http://images.easyscopes.com/images/hline.gif

turisti
28-10-04, 12:22
Tomori e din shume mire qe une e kam vetem nji Turist :wink:
-Egzakt, Turist ashtu esht siq thot Luana, du me then se te kemi ti, Unikat vetem nje Turist e kemi per kte normal qe shum mir e din edhe Luana,,
Turist mir qe erdhe jam tue pi kaffe me Luanen, na Leket ma mer nje pako cigare,,, se nje te kemi un dhe Luana, normal per tna sherbyer,,,
-Turisto flori te kemi ty :wink:
http://images.easyscopes.com/images/hline.gif

Parashikimi i motit:

Acarimi i dukshemi muhabeteve,pritet orkani i fjaleve dhe era e lehte diskutimeve.Situata do te jet me plot ndryshime . Permirsimi, - gradualisht. :wink:

Tomori
30-10-04, 21:33
-E mor Turist e metereolog, qashtu Turist vazhdo kshyr per havaje,,,hahahaha e un i kqyri punet per toke me Luanen :wink:

Luana
30-10-04, 22:10
Tomor mos u lodhe se une e kam vetem Turistin edhe kjo e kot eshte per te gjithe , as mos mendojn per qikat qe e marrin Turistin se s'ka tesh qe na ndan http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/doppelwub.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gif

turisti
31-10-04, 15:27
Tomor mos u lodhe se une e kam vetem Turistin edhe kjo e kot eshte per te gjithe , as mos mendojn per qikat qe e marrin Turistin se s'ka tesh qe na ndan http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/doppelwub.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gif

:P :P :wink: :wink:

Tomori
01-11-04, 22:58
[quote="Luana"]Tomor mos u lodhe se une e kam vetem Turistin edhe kjo e kot eshte per te gjithe , as mos mendojn per qikat qe e marrin Turistin se s'ka tesh qe na ndan

-Luana mir de pasi paske qejf qe me udhtu edhe un bahem turis pun e madhe,,,Luana un hiki tash ne agjenci te pres nja dy bileta me thuaj destinacionin ku ke deshir me shku ne Turizem aj turistja ime me thuaj se prej kti momenti un jam Tomor-Turisti, ja po ta plotsova dashiren a jam Turist a jo hahahahahaha moj turistja -Tomorit

turisti
02-11-04, 01:07
[quote=Luana]Tomor mos u lodhe se une e kam vetem Turistin edhe kjo e kot eshte per te gjithe , as mos mendojn per qikat qe e marrin Turistin se s'ka tesh qe na ndan

-Luana mir de pasi paske qejf qe me udhtu edhe un bahem turis pun e madhe,,,Luana un hiki tash ne agjenci te pres nja dy bileta me thuaj destinacionin ku ke deshir me shku ne Turizem aj turistja ime me thuaj se prej kti momenti un jam Tomor-Turisti, ja po ta plotsova dashiren a jam Turist a jo hahahahahaha moj turistja -Tomorit

hahahahahahahahaha ,po qfare turizmi,kur ti nuk din not,o TOMOROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO,hahahahahahahahaha ,edhe mos harro,te pershendes per mundimet e tua te kota,hahahahahahahahahahahaha. :P :P :P :P :P :wink:

Luana
02-11-04, 05:21
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Turist ,
ti je diqka speciale dhe me ben me qesh pa e pas ne mend :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Te pershendes :wink:


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

turisti
02-11-04, 08:56
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Turist ,
ti je diqka speciale dhe me ben me qesh pa e pas ne mend :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Te pershendes :wink:


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

AUUU, LUANUSHE,une vetem kur e shoh emrin e " KAZANOVES "- TOMORIT,gjysem ore qeshi,hahahahahahahahahahahahahahahaha........ :wink:

Luana
02-11-04, 22:57
Morra vesh se Tomori kishte shku me marr kursin e Turizmit :lol: :lol: :lol:


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

turisti
02-11-04, 23:05
Morra vesh se Tomori kishte shku me marr kursin e Turizmit :lol: :lol: :lol:


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

Hahahahahahahahahahahahhahahahahahah,ndoshta ne bote do te pakohen TURISTAT,hahahahahahahahahahaha. :wink:

Luana
02-11-04, 23:33
ncncncn more po shtohen , qfar po pakohen turistat :roll:


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

Mafiozi
03-11-04, 01:08
ncncncn more po shtohen , qfar po pakohen turistat :roll:


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

Edhe un jam ba turist qeee
Pe din ti :P :wink:

turisti
03-11-04, 16:10
Une jam i verteti,hahahahahahahahaha. :P

Luana
29-11-04, 04:46
Une jam i verteti,hahahahahahahahaha. :P


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

po normal , po dihet http://www.cosgan.net/images/smilie/frech/e025.gif

turisti
29-11-04, 09:41
Une jam i verteti,hahahahahahahahaha. :P


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

po normal , po dihet http://www.cosgan.net/images/smilie/frech/e025.gif

Qyqyq,po-a ??? Ēka????? :? :? :wink:

Kercovari
29-11-04, 10:26
Une jam i verteti,hahahahahahahahaha. :P


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

po normal , po dihet http://www.cosgan.net/images/smilie/frech/e025.gif

Qyqyq,po-a ??? Ēka????? :? :? :wink:
Mire te thote.casanova i vertet humbet shpeshe.

turisti
29-11-04, 10:51
Une jam i verteti,hahahahahahahahaha. :P


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

po normal , po dihet http://www.cosgan.net/images/smilie/frech/e025.gif

Qyqyq,po-a ??? Ēka????? :? :? :wink:
Mire te thote.casanova i vertet humbet shpeshe.

ROMEO ka qene vetem ROMEO,pa ALFA...... :wink:

Kercovari
29-11-04, 12:57
Une jam i verteti,hahahahahahahahaha. :P


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

po normal , po dihet http://www.cosgan.net/images/smilie/frech/e025.gif

Qyqyq,po-a ??? Ēka????? :? :? :wink:
Mire te thote.casanova i vertet humbet shpeshe.

ROMEO ka qene vetem ROMEO,pa ALFA...... :wink:
Ne planeten XY te pa njohur.Haahaaaaahaaaaaa!.

turisti
29-11-04, 20:26
Une jam i verteti,hahahahahahahahaha. :P


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

po normal , po dihet http://www.cosgan.net/images/smilie/frech/e025.gif

Qyqyq,po-a ??? Ēka????? :? :? :wink:
Mire te thote.casanova i vertet humbet shpeshe.

ROMEO ka qene vetem ROMEO,pa ALFA...... :wink:
Ne planeten XY te pa njohur.Haahaaaaahaaaaaa!.

Jo,ne Itali,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha. :wink:

Kercovari
29-11-04, 21:16
Aha!Peske mendu te Romeo dhe Julieta.
Meri nje pare tampona per veshet se te thurdhon Pavaroti.Haaahaaaaaa!.

turisti
29-11-04, 22:56
Aha!Peske mendu te Romeo dhe Julieta.
Meri nje pare tampona per veshet se te thurdhon Pavaroti.Haaahaaaaaa!.


Nuk ka problem per shurdherim,sepse i kam - SYZA - te mira,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha.

Kercovari
30-11-04, 09:23
Aha!Peske mendu te Romeo dhe Julieta.
Meri nje pare tampona per veshet se te thurdhon Pavaroti.Haaahaaaaaa!.


Nuk ka problem per shurdherim,sepse i kam - SYZA - te mira,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha.
I paske me Audio blokatore syzat.Te lumte shoki.Haaahaaaaa!.

Luana
30-11-04, 15:47
Turisttttttttttttttttttttttttttt http://www.mainzelahr.de/smile/traurig/yar.gif

Kercovari
30-11-04, 16:42
Turisttttttttttttttttttttttttttt http://www.mainzelahr.de/smile/traurig/yar.gif
Mbaaaaaaaaaaajuuuuuuu!Haaaaaaaaaahaaaaaaaa!

turisti
30-11-04, 20:22
Turisttttttttttttttttttttttttttt http://www.mainzelahr.de/smile/traurig/yar.gif

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa??????????? - e dashur :? :wink:

turisti
30-11-04, 20:23
Turisttttttttttttttttttttttttttt http://www.mainzelahr.de/smile/traurig/yar.gif
Mbaaaaaaaaaaajuuuuuuu!Haaaaaaaaaahaaaaaaaa!

Mbannnnnnnnnnaaaaaa per ambrellen... :wink:

Kercovari
30-11-04, 21:03
Turisttttttttttttttttttttttttttt http://www.mainzelahr.de/smile/traurig/yar.gif
Mbaaaaaaaaaaajuuuuuuu!Haaaaaaaaaahaaaaaaaa!

Mbannnnnnnnnnaaaaaa per ambrellen... :wink:
Qenke pregatit per diverzione shoki,te pasha ne oborr te Luanes.haaaahaa!.

turisti
30-11-04, 22:49
Turisttttttttttttttttttttttttttt http://www.mainzelahr.de/smile/traurig/yar.gif
Mbaaaaaaaaaaajuuuuuuu!Haaaaaaaaaahaaaaaaaa!

Mbannnnnnnnnnaaaaaa per ambrellen... :wink:
Qenke pregatit per diverzione shoki,te pasha ne oborr te Luanes.haaaahaa!.

Faleminderit shoki,kam edhe parashut,hahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Luana
01-12-04, 07:04
Turisttttttttttttttttttttttttttt http://www.mainzelahr.de/smile/traurig/yar.gif
Mbaaaaaaaaaaajuuuuuuu!Haaaaaaaaaahaaaaaaaa!

Mbannnnnnnnnnaaaaaa per ambrellen... :wink:
Qenke pregatit per diverzione shoki,te pasha ne oborr te Luanes.haaaahaa!.

Nuk i bjen keq Kercovari http://www.cosgan.net/images/smilie/figuren/e025.gif

Kercovari
01-12-04, 13:52
Zote na ruaj.Beni e ra ne goje te Luaneshes do te mblidhnim vetem kockat.Haaaahaaaaahaaaa!.

turisti
01-12-04, 15:46
Zote na ruaj.Beni e ra ne goje te Luaneshes do te mblidhnim vetem kockat.Haaaahaaaaahaaaa!.

As ti e as Luana nuk e keni qelluar vendin qe deshiroj te atroj : as oborr e as goje te Luanes,por ne SHTRAT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a.

Luana
01-12-04, 16:04
Zote na ruaj.Beni e ra ne goje te Luaneshes do te mblidhnim vetem kockat.Haaaahaaaaahaaaa!.

As ti e as Luana nuk e keni qelluar vendin qe deshiroj te atroj : as oborr e as goje te Luanes,por ne SHTRAT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dleqi te honkt oo Turist

Kercovari
01-12-04, 16:43
Zote na ruaj.Beni e ra ne goje te Luaneshes do te mblidhnim vetem kockat.Haaaahaaaaahaaaa!.

As ti e as Luana nuk e keni qelluar vendin qe deshiroj te atroj : as oborr e as goje te Luanes,por ne SHTRAT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a.
Edhe ti s`ja ke qelluar,me mire do te ishte ne pishin!.Haaahaaaaaah!.

Kercovari
01-12-04, 16:45
Zote na ruaj.Beni e ra ne goje te Luaneshes do te mblidhnim vetem kockat.Haaaahaaaaahaaaa!.

As ti e as Luana nuk e keni qelluar vendin qe deshiroj te atroj : as oborr e as goje te Luanes,por ne SHTRAT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dleqi te honkt oo Turist
Jo po morrat me mire!Haahaaahaaaa!.

turisti
02-12-04, 01:45
Zote na ruaj.Beni e ra ne goje te Luaneshes do te mblidhnim vetem kockat.Haaaahaaaaahaaaa!.

As ti e as Luana nuk e keni qelluar vendin qe deshiroj te atroj : as oborr e as goje te Luanes,por ne SHTRAT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dleqi te honkt oo Turist
:wink: :wink: :wink: :wink: :P

turisti
02-12-04, 01:49
Zote na ruaj.Beni e ra ne goje te Luaneshes do te mblidhnim vetem kockat.Haaaahaaaaahaaaa!.

As ti e as Luana nuk e keni qelluar vendin qe deshiroj te atroj : as oborr e as goje te Luanes,por ne SHTRAT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a.
Edhe ti s`ja ke qelluar,me mire do te ishte ne pishin!.Haaahaaaaaah!.

Me rendesi eshte qe AEROPORTI eshte i pershtatshem per aterim,me rendesi eshte gjithashtu edhe RADARI dhe sinjalet e tij,hahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
02-12-04, 10:55
Zote na ruaj.Beni e ra ne goje te Luaneshes do te mblidhnim vetem kockat.Haaaahaaaaahaaaa!.

As ti e as Luana nuk e keni qelluar vendin qe deshiroj te atroj : as oborr e as goje te Luanes,por ne SHTRAT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a.
Edhe ti s`ja ke qelluar,me mire do te ishte ne pishin!.Haaahaaaaaah!.

Me rendesi eshte qe AEROPORTI eshte i pershtatshem per aterim,me rendesi eshte gjithashtu edhe RADARI dhe sinjalet e tij,hahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Qenke ne gjendje gadishmerie te lumte!Haaahaaaaaaaaahha!

turisti
02-12-04, 17:59
Zote na ruaj.Beni e ra ne goje te Luaneshes do te mblidhnim vetem kockat.Haaaahaaaaahaaaa!.

As ti e as Luana nuk e keni qelluar vendin qe deshiroj te atroj : as oborr e as goje te Luanes,por ne SHTRAT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a.
Edhe ti s`ja ke qelluar,me mire do te ishte ne pishin!.Haaahaaaaaah!.

Me rendesi eshte qe AEROPORTI eshte i pershtatshem per aterim,me rendesi eshte gjithashtu edhe RADARI dhe sinjalet e tij,hahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Qenke ne gjendje gadishmerie te lumte!Haaahaaaaaaaaahha!

Jo,vetem po kujdesna per blektori.... :wink:

Kercovari
03-12-04, 08:38
Zote na ruaj.Beni e ra ne goje te Luaneshes do te mblidhnim vetem kockat.Haaaahaaaaahaaaa!.

As ti e as Luana nuk e keni qelluar vendin qe deshiroj te atroj : as oborr e as goje te Luanes,por ne SHTRAT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a.
Edhe ti s`ja ke qelluar,me mire do te ishte ne pishin!.Haaahaaaaaah!.

Me rendesi eshte qe AEROPORTI eshte i pershtatshem per aterim,me rendesi eshte gjithashtu edhe RADARI dhe sinjalet e tij,hahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Qenke ne gjendje gadishmerie te lumte!Haaahaaaaaaaaahha!

Jo,vetem po kujdesna per blektori.... :wink:
E delet,te gjitha femra,aha!

turisti
03-12-04, 19:08
Hahahahahaha,Pasha,Bariu,Sulltani...te gjithe jane merakli... :wink:

Kercovari
04-12-04, 10:56
Hahahahahaha,Pasha,Bariu,Sulltani...te gjithe jane merakli... :wink:
Emra te njohur boterisht.Haaahhaaaaaaaa!

turisti
05-12-04, 00:15
Hahahahahaha,Pasha,Bariu,Sulltani...te gjithe jane merakli... :wink:
Emra te njohur boterisht.Haaahhaaaaaaaa!

Po,por gjithashtu nga " hoteli me llamen e kuqe ". :wink:

Kercovari
05-12-04, 08:44
Hahahahahaha,Pasha,Bariu,Sulltani...te gjithe jane merakli... :wink:
Emra te njohur boterisht.Haaahhaaaaaaaa!

Po,por gjithashtu nga " hoteli me llamen e kuqe ". :wink:
Po,po,nga ai hoteli ku fitohet pervoja partizane"Gjithe per nje nje per te gjithe!.

turisti
05-12-04, 20:06
Hahahahahaha,Pasha,Bariu,Sulltani...te gjithe jane merakli... :wink:
Emra te njohur boterisht.Haaahhaaaaaaaa!

Po,por gjithashtu nga " hoteli me llamen e kuqe ". :wink:
Po,po,nga ai hoteli ku fitohet pervoja partizane"Gjithe per nje nje per te gjithe!.

Jo,por : " partizani n'luft po shkonte ",hahahahahahahahahahahahahaa. :wink:

Luana
06-12-04, 06:47
OO Turist hajde mo te shtepia se buka u ba gati , e lej mo ato shoke se marove uni more :( http://www.heathersanimations.com/food/di-11.gif

Kercovari
06-12-04, 08:35
Hahahahahaha,Pasha,Bariu,Sulltani...te gjithe jane merakli... :wink:
Emra te njohur boterisht.Haaahhaaaaaaaa!

Po,por gjithashtu nga " hoteli me llamen e kuqe ". :wink:
Po,po,nga ai hoteli ku fitohet pervoja partizane"Gjithe per nje nje per te gjithe!.

Jo,por : " partizani n'luft po shkonte ",hahahahahahahahahahahahahaa. :wink:
Kishte kap pushken me dore,male me male kishte luftuar,Luaneshen per t`cliruar,ne krevat i pensionuar.Haaahaaaaaaaa!.

turisti
06-12-04, 13:42
OO Turist hajde mo te shtepia se buka u ba gati , e lej mo ato shoke se marove uni more :( http://www.heathersanimations.com/food/di-11.gif


Ani Luanushe.Fjala jote eshte LIGJ. :wink:

turisti
06-12-04, 13:44
Hahahahahaha,Pasha,Bariu,Sulltani...te gjithe jane merakli... :wink:
Emra te njohur boterisht.Haaahhaaaaaaaa!

Po,por gjithashtu nga " hoteli me llamen e kuqe ". :wink:
Po,po,nga ai hoteli ku fitohet pervoja partizane"Gjithe per nje nje per te gjithe!.

Jo,por : " partizani n'luft po shkonte ",hahahahahahahahahahahahahaa. :wink:
Kishte kap pushken me dore,male me male kishte luftuar,Luaneshen per t`cliruar,ne krevat i pensionuar.Haaahaaaaaaaa!.

Hahahahahahahahahaha.Luanushja eshte suveniri im nga SAFARI. :wink:

Luana
06-12-04, 17:30
Hahahahahaha,Pasha,Bariu,Sulltani...te gjithe jane merakli... :wink:
Emra te njohur boterisht.Haaahhaaaaaaaa!

Po,por gjithashtu nga " hoteli me llamen e kuqe ". :wink:
Po,po,nga ai hoteli ku fitohet pervoja partizane"Gjithe per nje nje per te gjithe!.

Jo,por : " partizani n'luft po shkonte ",hahahahahahahahahahahahahaa. :wink:
Kishte kap pushken me dore,male me male kishte luftuar,Luaneshen per t`cliruar,ne krevat i pensionuar.Haaahaaaaaaaa!.Hahahahahahahahahaha.Luanushja eshte suveniri im nga SAFARI. :wink:
Nuk eshte ka ju merr vesh juve askush per qka e keni fjalen , allah , boll po mundona me u koncentruar por spo mundem , krejt kryt ma keni mbeshtjell :roll:

Kercovari
06-12-04, 17:51
Turisti shkruajti:Luaneshja eshte suveniri im nga Safari.
Po de,atje ka edhe dijamanta prej kockash,apo jo!?Haaaahaaaaaa!.

Kercovari
06-12-04, 17:57
Ehe,Luanesha,une e kam Dibren shum afer.
Dibranet flasin keshtu qe Kosovaret e vertet te i kuptojne me mire.
E pasi te kemi mbeshtjell kryt,hiqe maramen dhe veni syzat,Haaahaaaaa!.

turisti
07-12-04, 00:39
Turisti shkruajti:Luaneshja eshte suveniri im nga Safari.
Po de,atje ka edhe dijamanta prej kockash,apo jo!?Haaaahaaaaaa!.

Ka edhe URANIUM 357. :wink:

Kercovari
07-12-04, 11:02
Turisti shkruajti:Luaneshja eshte suveniri im nga Safari.
Po de,atje ka edhe dijamanta prej kockash,apo jo!?Haaaahaaaaaa!.

Ka edhe URANIUM 357. :wink:
Ehe,do me na myt krejtve a?!:ahaaaaahahaaa!

turisti
07-12-04, 14:15
Turisti shkruajti:Luaneshja eshte suveniri im nga Safari.
Po de,atje ka edhe dijamanta prej kockash,apo jo!?Haaaahaaaaaa!.

Ka edhe URANIUM 357. :wink:
Ehe,do me na myt krejtve a?!:ahaaaaahahaaa!

Larg asaj,por si ilustrim : nje anije kozmike me 1gr mundet me udhetue 100 vjet neper gjithsi. :wink:

Kercovari
07-12-04, 16:00
Turisti shkruajti:Luaneshja eshte suveniri im nga Safari.
Po de,atje ka edhe dijamanta prej kockash,apo jo!?Haaaahaaaaaa!.

Ka edhe URANIUM 357. :wink:
Ehe,do me na myt krejtve a?!:ahaaaaahahaaa!

Larg asaj,por si ilustrim : nje anije kozmike me 1gr mundet me udhetue 100 vjet neper gjithsi. :wink:
I paske hy thelle edhe fizikes,po sikur te ishe nipi i Isak njutnit:Haaahaaa!

turisti
08-12-04, 01:12
Turisti shkruajti:Luaneshja eshte suveniri im nga Safari.
Po de,atje ka edhe dijamanta prej kockash,apo jo!?Haaaahaaaaaa!.

Ka edhe URANIUM 357. :wink:
Ehe,do me na myt krejtve a?!:ahaaaaahahaaa!

Larg asaj,por si ilustrim : nje anije kozmike me 1gr mundet me udhetue 100 vjet neper gjithsi. :wink:
I paske hy thelle edhe fizikes,po sikur te ishe nipi i Isak njutnit:Haaahaaa!

Ihaaaa,Isakun e kam ne mahalle,hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
08-12-04, 08:27
Ki kujdes mos te hedhe ndonje bombe kimike te testesteronit,e pastaj e mjera mahalle me ty:Haaahaaaaaahaaaaa!.

turisti
08-12-04, 14:48
Ki kujdes mos te hedhe ndonje bombe kimike te testesteronit,e pastaj e mjera mahalle me ty:Haaahaaaaaahaaaaa!.


Ani ēka,krejt behemi PILOTA dhe mundemi m'u livdue se cili ka fluturue me se shumti,hahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
08-12-04, 17:42
Ki kujdes mos te hedhe ndonje bombe kimike te testesteronit,e pastaj e mjera mahalle me ty:Haaahaaaaaahaaaaa!.


Ani ēka,krejt behemi PILOTA dhe mundemi m'u livdue se cili ka fluturue me se shumti,hahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Pilota Kamikaz me siguri.Haaaahaaaaaaah!

turisti
08-12-04, 21:23
Ki kujdes mos te hedhe ndonje bombe kimike te testesteronit,e pastaj e mjera mahalle me ty:Haaahaaaaaahaaaaa!.


Ani ēka,krejt behemi PILOTA dhe mundemi m'u livdue se cili ka fluturue me se shumti,hahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Pilota Kamikaz me siguri.Haaaahaaaaaaah!

Po,KAMIKAZA me HELMETA,hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
08-12-04, 22:10
Ki kujdes mos te hedhe ndonje bombe kimike te testesteronit,e pastaj e mjera mahalle me ty:Haaahaaaaaahaaaaa!.


Ani ēka,krejt behemi PILOTA dhe mundemi m'u livdue se cili ka fluturue me se shumti,hahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Pilota Kamikaz me siguri.Haaaahaaaaaaah!

Po,KAMIKAZA me HELMETA,hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Dhe me uniform kamufllazhi,me breke tanga me ripin ne buthe:Haaahaaaaaaa!.

turisti
08-12-04, 22:20
Po,edhe ne kembe e drejtojne aeroplanin,hahahahahahahahahaha.

Kercovari
08-12-04, 22:40
Po,edhe ne kembe e drejtojne aeroplanin,hahahahahahahahahaha.
Destinacioni,Tunguzija!Haaaahaaaaa!.

turisti
08-12-04, 22:43
Po,edhe ne kembe e drejtojne aeroplanin,hahahahahahahahahaha.
Destinacioni,Tunguzija!Haaaahaaaaa!.

Mire po e zotron " gjeografijen ",HAHAHAHAHAHAHAHA,e ajo i bjen ka :BORNEO,CELEBESI dhe SUMATRA,hahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
09-12-04, 08:06
Po,edhe ne kembe e drejtojne aeroplanin,hahahahahahahahahaha.
Destinacioni,Tunguzija!Haaaahaaaaa!.

Mire po e zotron " gjeografijen ",HAHAHAHAHAHAHAHA,e ajo i bjen ka :BORNEO,CELEBESI dhe SUMATRA,hahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Po de.ne kufi me Tagjikistanin dhe Prishestanin.Haaahaaaaaaaa!.

turisti
09-12-04, 08:57
Poooooooooooooooooooooo,A? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,ku dole ne MONGOLI,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Barbaroza
09-12-04, 12:24
Oh Luana,po kjo ish edhe amvise,edhe doktoreshe,edhe police,edhe luaneshe, edhe te gjitha more po i shkojshin perdore kesaj hahahahaahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :wink:

Mafiozi
09-12-04, 13:18
Oh Luana,po kjo ish edhe amvise,edhe doktoreshe,edhe police,edhe luaneshe, edhe te gjitha more po i shkojshin perdore kesaj hahahahaahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :wink:

Kukuuu me dit ti mir edhe qka i shkon per dore Luaneshes :D
Turisti e din me mir, vete :lol: :lol: :wink:

turisti
09-12-04, 13:25
Oh Luana,po kjo ish edhe amvise,edhe doktoreshe,edhe police,edhe luaneshe, edhe te gjitha more po i shkojshin perdore kesaj hahahahaahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :wink:

Normal, " prapa " gruas se SUKSESSHME,qendron - BURRI I MIRE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :wink:

turisti
09-12-04, 13:27
Oh Luana,po kjo ish edhe amvise,edhe doktoreshe,edhe police,edhe luaneshe, edhe te gjitha more po i shkojshin perdore kesaj hahahahaahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :wink:

Kukuuu me dit ti mir edhe qka i shkon per dore Luaneshes :D
Turisti e din me mir, vete :lol: :lol: :wink:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha. :wink:

Kercovari
09-12-04, 16:26
Oh Luana,po kjo ish edhe amvise,edhe doktoreshe,edhe police,edhe luaneshe, edhe te gjitha more po i shkojshin perdore kesaj hahahahaahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :wink:

Kukuuu me dit ti mir edhe qka i shkon per dore Luaneshes :D
Turisti e din me mir, vete :lol: :lol: :wink:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha. :wink:
Edhe ato me Traktor ne plazhe!Haaaahaaaaaa!

turisti
10-12-04, 01:36
Oh Luana,po kjo ish edhe amvise,edhe doktoreshe,edhe police,edhe luaneshe, edhe te gjitha more po i shkojshin perdore kesaj hahahahaahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :wink:

Kukuuu me dit ti mir edhe qka i shkon per dore Luaneshes :D
Turisti e din me mir, vete :lol: :lol: :wink:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha. :wink:
Edhe ato me Traktor ne plazhe!Haaaahaaaaaa!
PO,po,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha. :wink:

Kercovari
11-12-04, 09:53
Oh Luana,po kjo ish edhe amvise,edhe doktoreshe,edhe police,edhe luaneshe, edhe te gjitha more po i shkojshin perdore kesaj hahahahaahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :wink:

Kukuuu me dit ti mir edhe qka i shkon per dore Luaneshes :D
Turisti e din me mir, vete :lol: :lol: :wink:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha. :wink:
Edhe ato me Traktor ne plazhe!Haaaahaaaaaa!
PO,po,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha. :wink:
Ne Edamer kackaval plazhe apo ne Adamit najlon plazhe?.Haaaahaaa!

turisti
11-12-04, 11:48
Oh Luana,po kjo ish edhe amvise,edhe doktoreshe,edhe police,edhe luaneshe, edhe te gjitha more po i shkojshin perdore kesaj hahahahaahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :wink:

Kukuuu me dit ti mir edhe qka i shkon per dore Luaneshes :D
Turisti e din me mir, vete :lol: :lol: :wink:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha. :wink:
Edhe ato me Traktor ne plazhe!Haaaahaaaaaa!
PO,po,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha. :wink:
Ne Edamer kackaval plazhe apo ne Adamit najlon plazhe?.Haaaahaaa!

Me ēader,a pa ēader???,hahahahahahahahahahahahahahahahaha

Kercovari
12-12-04, 23:13
Me mire pa cader,rezitet i gjithe trupi,edhe ato.......!Haaahaaaahaaa!

turisti
12-12-04, 23:17
Me mire pa cader,rezitet i gjithe trupi,edhe ato.......!Haaahaaaahaaa!

..." kashkavallin ",po mendon,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
12-12-04, 23:33
Me mire pa cader,rezitet i gjithe trupi,edhe ato.......!Haaahaaaahaaa!

..." kashkavallin ",po mendon,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Jo mor,ai tretet ne diell,Rreziti rrotat de!haaahaaaa!

turisti
12-12-04, 23:35
Me mire pa cader,rezitet i gjithe trupi,edhe ato.......!Haaahaaaahaaa!

..." kashkavallin ",po mendon,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Jo mor,ai tretet ne diell,Rreziti rrotat de!haaahaaaa!

Me rroten rezerve ajo?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
13-12-04, 13:45
Me mire pa cader,rezitet i gjithe trupi,edhe ato.......!Haaahaaaahaaa!

..." kashkavallin ",po mendon,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Jo mor,ai tretet ne diell,Rreziti rrotat de!haaahaaaa!

Me rroten rezerve ajo?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Me gomen e brendshme"Schllauchloss"dhe futu ne dete.Mos haro,mere edhe Luanen.Haaahaaaahaa!

turisti
13-12-04, 13:47
Me mire pa cader,rezitet i gjithe trupi,edhe ato.......!Haaahaaaahaaa!

..." kashkavallin ",po mendon,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Jo mor,ai tretet ne diell,Rreziti rrotat de!haaahaaaa!

Me rroten rezerve ajo?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Me gomen e brendshme"Schllauchloss"dhe futu ne dete.Mos haro,mere edhe Luanen.Haaahaaaahaa!

Luanushen per nxemje po,por edhe GOODYEAR ose PIRELLI... :wink:

Kercovari
13-12-04, 13:50
Mos i ferkoni shume duart per te u nxehur,se do te ju ze radari ne flagrance romantike.haaahaaaaahaa!

turisti
13-12-04, 13:55
Mos i ferkoni shume duart per te u nxehur,se do te ju ze radari ne flagrance romantike.haaahaaaaahaa!

Kemi dorza kunder sehireve,hahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha. :wink:

Kercovari
13-12-04, 14:00
Mos i ferkoni shume duart per te u nxehur,se do te ju ze radari ne flagrance romantike.haaahaaaaahaa!

Kemi dorza kunder sehireve,hahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha. :wink:
Hajli qofte!Paskeshit armatosur geshtrinjte me prezervativa:haahaaaa!.

turisti
13-12-04, 14:08
Mos i ferkoni shume duart per te u nxehur,se do te ju ze radari ne flagrance romantike.haaahaaaaahaa!

Kemi dorza kunder sehireve,hahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha. :wink:
Hajli qofte!Paskeshit armatosur geshtrinjte me prezervativa:haahaaaa!.


Po ,te pambukta,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahah. :wink:

Luana
29-01-05, 07:47
Jam merzitur per temat e tona Turist :cry:

turisti
29-01-05, 11:48
Jam merzitur per temat e tona Turist :cry:

Nuk ka nevoje,temat e tona ,energjioni dhe vizionet nuk vdesin,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha. :wink:

Luana
29-01-05, 18:14
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jam krenare qe me thua ashtu per vizionet e tona qe nuk vdesin kurr :wink:

turisti
30-01-05, 02:19
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jam krenare qe me thua ashtu per vizionet e tona qe nuk vdesin kurr :wink:

Normal,ajo nuk diskutohet,sepse - nuk ka diskutues, hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahah. :wink:

Luana
14-03-05, 00:52
OOO Turisto , perhajr kthimin e Mbreteris :wink:

Mos me shkruajte ne privat a ?

turisti
14-03-05, 00:59
OOO Turisto , perhajr kthimin e Mbreteris :wink:

Mos me shkruajte ne privat a ?
Hair paq LUANUSHE,hahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :P :wink:

Kercovari
14-03-05, 10:06
OOO Turisto , perhajr kthimin e Mbreteris :wink:

Mos me shkruajte ne privat a ?
Hair paq LUANUSHE,hahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :P :wink:
Edhe une ashtu them!hahahhahahahahhahahahahahahahahah!

turisti
14-03-05, 10:23
OOO Turisto , perhajr kthimin e Mbreteris :wink:

Mos me shkruajte ne privat a ?
Hair paq LUANUSHE,hahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :P :wink:
Edhe une ashtu them!hahahhahahahahhahahahahahahahahah!

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahah. :wink:

Luana
15-03-05, 01:55
OOO Turisto , perhajr kthimin e Mbreteris :wink:

Mos me shkruajte ne privat a ?
Hair paq LUANUSHE,hahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :P :wink:
Edhe une ashtu them!hahahhahahahahhahahahahahahahahah!

Nuk e morra vesh kercovari , qka po thue ti :?: :?: :roll:

Kercovari
15-03-05, 09:59
OOO Turisto , perhajr kthimin e Mbreteris :wink:

Mos me shkruajte ne privat a ?
Hair paq LUANUSHE,hahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :P :wink:
Edhe une ashtu them!hahahhahahahahhahahahahahahahahah!

Nuk e morra vesh kercovari , qka po thue ti :?: :?: :roll:
Kercovari ka then,Hajr paqsh Luanesh.

turisti
15-03-05, 10:07
:P :P :P :P :wink:

Luana
30-03-05, 05:40
Turist ,
khuuuuuuuuuuu a po nin more se krejt dojn me u nda keta qe jan martuar ne FD :?:

ishalla neve kurr nuk na ndodhe :wink:

We are the best from the westForeverTuristi & Luana

turisti
30-03-05, 13:07
Turist ,
khuuuuuuuuuuu a po nin more se krejt dojn me u nda keta qe jan martuar ne FD :?:

ishalla neve kurr nuk na ndodhe :wink:

We are the best from the westForeverTuristi & Luana

:P A :P M :P I :P N :P MBRETERESHE E XHUNGLLĖS. :wink:

Luana
30-03-05, 17:05
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
30-03-05, 23:30
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po,LOQKUMADES i CANADAS,ne do te festojme me 1000 mandolina. :P :wink:

Tomori
03-04-05, 20:30
-Tungji Luana po qysh je se nuk jemi ndigju moti?!!!
-Po me Turistin si ja kalon a je e kenaqme a jo?
-Luana moj ish-zemrushja ime!!!!
-Nese ke naj hall me trego lirshem lidhje me Turistin, a po te ngacmon a praktikon naj dhune ndaj teje lirisht me trego, po pate naj problem un i kam nja dy llafe me Turistin.
-Edhe pse bem na dy divorcin, nuk don te thote qe une te kam haruar,,,
dot them te drejten boll me vjen inati ce u ndame por qte besh kjo ka qen fati yne, jam i bindur qe edhe ti i ke ra pishmanit qe ndigjojshe hallkin kur te thuashin,,,Ej moj Luana burrin tend Tomorin e kemi par me filan qiken e me filanen,,,,e lloj lloj fjalesh tjera per mua.
-Sa qe ty prej xhelozis te madhe u acarove me mua qe perfundoj me devorcim ahhh moj Luana moj Luana, te thojsha un Oj grrue mos ndigjo hallkin ,,,, :!: :!: :!:
-E tashe siq je Amvisja mire ma maro nje kaffe si nvakt,,,,
-E lum Turisti qe te ka,,,per kte pun Turistin e kam zili :wink:

turisti
04-04-05, 20:34
-Tungji Luana po qysh je se nuk jemi ndigju moti?!!!
-Po me Turistin si ja kalon a je e kenaqme a jo?
-Luana moj ish-zemrushja ime!!!!
-Nese ke naj hall me trego lirshem lidhje me Turistin, a po te ngacmon a praktikon naj dhune ndaj teje lirisht me trego, po pate naj problem un i kam nja dy llafe me Turistin.
-Edhe pse bem na dy divorcin, nuk don te thote qe une te kam haruar,,,
dot them te drejten boll me vjen inati ce u ndame por qte besh kjo ka qen fati yne, jam i bindur qe edhe ti i ke ra pishmanit qe ndigjojshe hallkin kur te thuashin,,,Ej moj Luana burrin tend Tomorin e kemi par me filan qiken e me filanen,,,,e lloj lloj fjalesh tjera per mua.
-Sa qe ty prej xhelozis te madhe u acarove me mua qe perfundoj me devorcim ahhh moj Luana moj Luana, te thojsha un Oj grrue mos ndigjo hallkin ,,,, :!: :!: :!:
-E tashe siq je Amvisja mire ma maro nje kaffe si nvakt,,,,
-E lum Turisti qe te ka,,,per kte pun Turistin e kam zili :wink:

Haahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahaahahahahahahahaahahahahahaha.

Kercovari
04-04-05, 20:36
-Tungji Luana po qysh je se nuk jemi ndigju moti?!!!
-Po me Turistin si ja kalon a je e kenaqme a jo?
-Luana moj ish-zemrushja ime!!!!
-Nese ke naj hall me trego lirshem lidhje me Turistin, a po te ngacmon a praktikon naj dhune ndaj teje lirisht me trego, po pate naj problem un i kam nja dy llafe me Turistin.
-Edhe pse bem na dy divorcin, nuk don te thote qe une te kam haruar,,,
dot them te drejten boll me vjen inati ce u ndame por qte besh kjo ka qen fati yne, jam i bindur qe edhe ti i ke ra pishmanit qe ndigjojshe hallkin kur te thuashin,,,Ej moj Luana burrin tend Tomorin e kemi par me filan qiken e me filanen,,,,e lloj lloj fjalesh tjera per mua.
-Sa qe ty prej xhelozis te madhe u acarove me mua qe perfundoj me devorcim ahhh moj Luana moj Luana, te thojsha un Oj grrue mos ndigjo hallkin ,,,, :!: :!: :!:
-E tashe siq je Amvisja mire ma maro nje kaffe si nvakt,,,,
-E lum Turisti qe te ka,,,per kte pun Turistin e kam zili :wink:

Haahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahaahahahahahahahaahahahahahaha. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

turisti
04-04-05, 21:27
-Tungji Luana po qysh je se nuk jemi ndigju moti?!!!
-Po me Turistin si ja kalon a je e kenaqme a jo?
-Luana moj ish-zemrushja ime!!!!
-Nese ke naj hall me trego lirshem lidhje me Turistin, a po te ngacmon a praktikon naj dhune ndaj teje lirisht me trego, po pate naj problem un i kam nja dy llafe me Turistin.
-Edhe pse bem na dy divorcin, nuk don te thote qe une te kam haruar,,,
dot them te drejten boll me vjen inati ce u ndame por qte besh kjo ka qen fati yne, jam i bindur qe edhe ti i ke ra pishmanit qe ndigjojshe hallkin kur te thuashin,,,Ej moj Luana burrin tend Tomorin e kemi par me filan qiken e me filanen,,,,e lloj lloj fjalesh tjera per mua.
-Sa qe ty prej xhelozis te madhe u acarove me mua qe perfundoj me devorcim ahhh moj Luana moj Luana, te thojsha un Oj grrue mos ndigjo hallkin ,,,, :!: :!: :!:
-E tashe siq je Amvisja mire ma maro nje kaffe si nvakt,,,,
-E lum Turisti qe te ka,,,per kte pun Turistin e kam zili :wink:

Haahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahaahahahahahahahaahahahahahaha. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Mos u ēudit shoki,sepse TOMORIN e njoh prej betejese qe e ka humbur te WATERLOO-ja, a te qeshurat jane qe akoma nuk u mbush mende,,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaahahahahaha. :P :wink:

P.S. Kam respekt per TOMORIN sepse me ka disponue shumehere. :wink: :P

Kercovari
04-04-05, 21:32
-Tungji Luana po qysh je se nuk jemi ndigju moti?!!!
-Po me Turistin si ja kalon a je e kenaqme a jo?
-Luana moj ish-zemrushja ime!!!!
-Nese ke naj hall me trego lirshem lidhje me Turistin, a po te ngacmon a praktikon naj dhune ndaj teje lirisht me trego, po pate naj problem un i kam nja dy llafe me Turistin.
-Edhe pse bem na dy divorcin, nuk don te thote qe une te kam haruar,,,
dot them te drejten boll me vjen inati ce u ndame por qte besh kjo ka qen fati yne, jam i bindur qe edhe ti i ke ra pishmanit qe ndigjojshe hallkin kur te thuashin,,,Ej moj Luana burrin tend Tomorin e kemi par me filan qiken e me filanen,,,,e lloj lloj fjalesh tjera per mua.
-Sa qe ty prej xhelozis te madhe u acarove me mua qe perfundoj me devorcim ahhh moj Luana moj Luana, te thojsha un Oj grrue mos ndigjo hallkin ,,,, :!: :!: :!:
-E tashe siq je Amvisja mire ma maro nje kaffe si nvakt,,,,
-E lum Turisti qe te ka,,,per kte pun Turistin e kam zili :wink:

Haahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahaahahahahahahahaahahahahahaha. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Mos u ēudit shoki,sepse TOMORIN e njoh prej betejese qe e ka humbur te WATERLOO-ja, a te qeshurat jane qe akoma nuk u mbush mende,,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaahahahahaha. :P :wink:

P.S. Kam respekt per TOMORIN sepse me ka disponue shumehere. :wink: :P
Une nuk thash asgje per Tomorin...!

turisti
04-04-05, 22:12
-Tungji Luana po qysh je se nuk jemi ndigju moti?!!!
-Po me Turistin si ja kalon a je e kenaqme a jo?
-Luana moj ish-zemrushja ime!!!!
-Nese ke naj hall me trego lirshem lidhje me Turistin, a po te ngacmon a praktikon naj dhune ndaj teje lirisht me trego, po pate naj problem un i kam nja dy llafe me Turistin.
-Edhe pse bem na dy divorcin, nuk don te thote qe une te kam haruar,,,
dot them te drejten boll me vjen inati ce u ndame por qte besh kjo ka qen fati yne, jam i bindur qe edhe ti i ke ra pishmanit qe ndigjojshe hallkin kur te thuashin,,,Ej moj Luana burrin tend Tomorin e kemi par me filan qiken e me filanen,,,,e lloj lloj fjalesh tjera per mua.
-Sa qe ty prej xhelozis te madhe u acarove me mua qe perfundoj me devorcim ahhh moj Luana moj Luana, te thojsha un Oj grrue mos ndigjo hallkin ,,,, :!: :!: :!:
-E tashe siq je Amvisja mire ma maro nje kaffe si nvakt,,,,
-E lum Turisti qe te ka,,,per kte pun Turistin e kam zili :wink:

Haahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahaahahahahahahahaahahahahahaha. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Mos u ēudit shoki,sepse TOMORIN e njoh prej betejese qe e ka humbur te WATERLOO-ja, a te qeshurat jane qe akoma nuk u mbush mende,,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaahahahahaha. :P :wink:

P.S. Kam respekt per TOMORIN sepse me ka disponue shumehere. :wink: :P
Une nuk thash asgje per Tomorin...!

Edhe nuk ka nevoje,ti veq drejtoji syte,e une komentoj,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Tomori
06-04-05, 09:28
Luana ojjjjj Turiste,,, moj Luan moj a ma mbaron nje kaffe moj se mplase me at kaffen,,,, a je amvise a jo?!!!!!

turisti
06-04-05, 11:36
Luana ojjjjj Turiste,,, moj Luan moj a ma mbaron nje kaffe moj se mplase me at kaffen,,,, a je amvise a jo?!!!!!

Nuk ka fafe.Luana eshte ne pushim vjetor dhe ajo maron kafe vetem per te dashurin e vet- per mua!!!! Ēka mendon ti ,hajde prej rruges e bertit:"LUANA NJE KAFE!!".Ku ke pa? Po ashtu nuk ka as ne ēajtore,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahahahahahaha.

Por ,hajt mos met mbet meraku,qu e maro ka nje kafe,ashtu se si i ka hije -burrave-,e te bojme muhabet prej fillimit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Tomori
06-04-05, 15:09
Ok Turisti, sa per muhabet bajme, po ta dishe se shume me ke demoralizu, qysh bre burri botes ty me qene Spiuni Kerqovarit e Kaltrines
-Krejt dosjen e Tomorit va kishe dhen atyre,,,Un per veti nuk kam coment
- Ti shum mire e dine sa besim kam pas tek ty bile bajsha bije per koken tende, e tek atehere mbesojshin se per mua bija ma e rand ka qene kur kam thene,, Ja betohem per koke te Turistit mere me mende sa tkam respektu,,,
A TI
Paske qene Spiun,,,,
-Turisti te lutem me njofto me qendrimin tend a esht e vertete kjo :idea:

turisti
06-04-05, 15:23
Ok Turisti, sa per muhabet bajme, po ta dishe se shume me ke demoralizu, qysh bre burri botes ty me qene Spiuni Kerqovarit e Kaltrines
-Krejt dosjen e Tomorit va kishe dhen atyre,,,Un per veti nuk kam coment
- Ti shum mire e dine sa besim kam pas tek ty bile bajsha bije per koken tende, e tek atehere mbesojshin se per mua bija ma e rand ka qene kur kam thene,, Ja betohem per koke te Turistit mere me mende sa tkam respektu,,,
A TI
Paske qene Spiun,,,,
-Turisti te lutem me njofto me qendrimin tend a esht e vertete kjo :idea:

Hahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahaha hahahahhhahahahahahahh,ketu te pegjigjna vetem ne lidhje me -kafen-,a atje nese kam komentue,ateherit kerkoe pergjegjjen atje,por mos i perdor fjalet siq eshte fjala -SPIUN-,sepse ajo nuk ka kurefare domethenje per mua.Ti me se mirti duhesh me dite se sa jam i hapur ne muhabet,andej ĒDO SHENUM QE EKZISTON NE FORUM LIDHJE ME KETE,DHE I CILI SI I TILLE ESHTE I POSTUAR :arrow: MUNDET SECILI ME E LEXUE,andej nuk kam bere kurrefari -SPIUNIM. Krejt ēka muj te komentoj eshte:hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Luana
08-04-05, 21:14
-Tungji Luana po qysh je se nuk jemi ndigju moti?!!!
-Po me Turistin si ja kalon a je e kenaqme a jo?
-Luana moj ish-zemrushja ime!!!!
-Nese ke naj hall me trego lirshem lidhje me Turistin, a po te ngacmon a praktikon naj dhune ndaj teje lirisht me trego, po pate naj problem un i kam nja dy llafe me Turistin.
-Edhe pse bem na dy divorcin, nuk don te thote qe une te kam haruar,,,
dot them te drejten boll me vjen inati ce u ndame por qte besh kjo ka qen fati yne, jam i bindur qe edhe ti i ke ra pishmanit qe ndigjojshe hallkin kur te thuashin,,,Ej moj Luana burrin tend Tomorin e kemi par me filan qiken e me filanen,,,,e lloj lloj fjalesh tjera per mua.
-Sa qe ty prej xhelozis te madhe u acarove me mua qe perfundoj me devorcim ahhh moj Luana moj Luana, te thojsha un Oj grrue mos ndigjo hallkin ,,,, :!: :!: :!:
-E tashe siq je Amvisja mire ma maro nje kaffe si nvakt,,,,
-E lum Turisti qe te ka,,,per kte pun Turistin e kam zili :wink:


Qka pe qan bre koken KOT se kurr skam qen e jotja edhe kurr nuk do te jem , Une e kam LOQKOMADES tem , mos te ardhet merzi du me ja dhen nji mpuqqqqqqqqq para teje LOQKOMADIT tem

http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/d025.gif

Msheli vesht TOMOR :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
08-04-05, 21:17
-Tungji Luana po qysh je se nuk jemi ndigju moti?!!!
-Po me Turistin si ja kalon a je e kenaqme a jo?
-Luana moj ish-zemrushja ime!!!!
-Nese ke naj hall me trego lirshem lidhje me Turistin, a po te ngacmon a praktikon naj dhune ndaj teje lirisht me trego, po pate naj problem un i kam nja dy llafe me Turistin.
-Edhe pse bem na dy divorcin, nuk don te thote qe une te kam haruar,,,
dot them te drejten boll me vjen inati ce u ndame por qte besh kjo ka qen fati yne, jam i bindur qe edhe ti i ke ra pishmanit qe ndigjojshe hallkin kur te thuashin,,,Ej moj Luana burrin tend Tomorin e kemi par me filan qiken e me filanen,,,,e lloj lloj fjalesh tjera per mua.
-Sa qe ty prej xhelozis te madhe u acarove me mua qe perfundoj me devorcim ahhh moj Luana moj Luana, te thojsha un Oj grrue mos ndigjo hallkin ,,,, :!: :!: :!:
-E tashe siq je Amvisja mire ma maro nje kaffe si nvakt,,,,
-E lum Turisti qe te ka,,,per kte pun Turistin e kam zili :wink:


Qka pe qan bre koken KOT se kurr skam qen e jotja edhe kurr nuk do te jem , Une e kam LOQKOMADES tem , mos te ardhet merzi du me ja dhen nji mpuqqqqqqqqq para teje LOQKOMADIT tem

http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/d025.gif

Msheli vesht TOMOR :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahah,mos moj se KUPI TOMORI e hajt. :P :wink:

Faleminderit LOQKUMADES CANADAS dhe i ZEMRES TIME. :P

Luana
08-04-05, 21:32
Hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahah,mos moj se KUPI TOMORI e hajt. :P :wink:

Faleminderit LOQKUMADES CANADAS dhe i ZEMRES TIME. :P

It's my pleasure darling http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/h025.gif

turisti
08-04-05, 21:36
Hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahah,mos moj se KUPI TOMORI e hajt. :P :wink:

Faleminderit LOQKUMADES CANADAS dhe i ZEMRES TIME. :P

It's my pleasure darling http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/h025.gif

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

[/b]

Luana
08-04-05, 21:41
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/s016.gif

turisti
08-04-05, 21:47
:P M :P P :P U :P Q :P Q :P Q :P Q :P Q :P Q :P Q :P Q :P :wink:

Luana
14-04-05, 15:43
Turist Loqkomades qka ki more qe koke gezu sot e veq po kercen huh :?:

http://www.cosgan.de/images/midi/musik/k025.gif

Tomori
14-04-05, 18:22
Turist Loqkomades qka ki more qe koke gezu sot e veq po kercen huh :?:

http://www.cosgan.de/images/midi/musik/k025.gif
Po Luana gezohet se ka shkak njeri:
-Un i komunikova se ke dale shum e lumtur,,,,per punen e Infuzionit qe ta dhash,,,e din ti,,,,,mos e ban tmadhe tash?!!! :wink:

TONINO
14-04-05, 22:22
UNe jam ndimsi i amvises. :wink:

UNE JAM HYPSI I AMVISES

Tomori
14-04-05, 22:28
UNe jam ndimsi i amvises. :wink:

UNE JAM HYPSI I AMVISES
hahaha HYP XHYGJI HYPPPPPP XHYGJI,,,HYPPPPPPP E MOS GABO ME ZDRIPE SE BAN GJYNAH ME ZDRYP,,,,,,,HYPPPPPP TONINO HYPIIIIII

TONINO
14-04-05, 22:40
Hahahaaaa mėr Tomori, me pa ti LUANEN nė kamer,hmmmmm edhe nė kamer i kishe kcy hahahahaaaa LUANA a eshtė si thom apo jam ka rrej !!!

Tomori
14-04-05, 22:55
Hahahaaaa mėr Tomori, me pa ti LUANEN nė kamer,hmmmmm edhe nė kamer i kishe kcy hahahahaaaa LUANA a eshtė si thom apo jam ka rrej !!!

-Pyete Turistin,,,,per kte punen e Luanes?!!!!
-Se ka kalu nje kohe e gjate,,,,,kur jam stervite me Luanen,,,se jemi mar me Sport e ke parasysh ket mesele :wink:

turisti
14-04-05, 23:51
Turist Loqkomades qka ki more qe koke gezu sot e veq po kercen huh :?:

http://www.cosgan.de/images/midi/musik/k025.gif

Po gezona per TOMORIN qe ende po ėndėrron,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahahahahahahahah.

turisti
14-04-05, 23:55
Hahahaaaa mėr Tomori, me pa ti LUANEN nė kamer,hmmmmm edhe nė kamer i kishe kcy hahahahaaaa LUANA a eshtė si thom apo jam ka rrej !!!

-Pyete Turistin,,,,per kte punen e Luanes?!!!!
-Se ka kalu nje kohe e gjate,,,,,kur jam stervite me Luanen,,,se jemi mar me Sport e ke parasysh ket mesele :wink:

Nashta me geth Toninon e keni pa LUANEN ne kamere e tani keni masturbuar,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaha,e more ,ju nuk dini MI HYP GOMARIT e jo LUANES,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahaahahahahahahahahaha.

P.S. Ju pershendes, :arrow: HYPSA NE THATĖ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
14-04-05, 23:58
UNe jam ndimsi i amvises. :wink:

UNE JAM HYPSI I AMVISES

Hmmm a din ēka ndodh kur t'ze -ndimsi-? As Dr DEBEIKI ska met ndihmue,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaah.

Luana
15-04-05, 00:08
Hahahaaaa mėr Tomori, me pa ti LUANEN nė kamer,hmmmmm edhe nė kamer i kishe kcy hahahahaaaa LUANA a eshtė si thom apo jam ka rrej !!!

-Pyete Turistin,,,,per kte punen e Luanes?!!!!
-Se ka kalu nje kohe e gjate,,,,,kur jam stervite me Luanen,,,se jemi mar me Sport e ke parasysh ket mesele :wink:

Nashta me geth Toninon e keni pa LUANEN ne kamere e tani keni masturbuar,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaha,e more ,ju nuk dini MI HYP GOMARIT e jo LUANES,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahaahahahahahahahahaha.P.S. Ju pershendes, :arrow: HYPSA NE THATĖ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Turist vdiqa tu kesh e hajt , as ne enderr nuk me kan pa e le mo ne zhgenderr ahahaahhahahhahhhahahahhahahahahha
kqyr Tonino e ti Tomor , mos bani shume masturbime se po ju qelet naj varr
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
15-04-05, 00:13
Hahahaaaa mėr Tomori, me pa ti LUANEN nė kamer,hmmmmm edhe nė kamer i kishe kcy hahahahaaaa LUANA a eshtė si thom apo jam ka rrej !!!

-Pyete Turistin,,,,per kte punen e Luanes?!!!!
-Se ka kalu nje kohe e gjate,,,,,kur jam stervite me Luanen,,,se jemi mar me Sport e ke parasysh ket mesele :wink:

Nashta me geth Toninon e keni pa LUANEN ne kamere e tani keni masturbuar,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaha,e more ,ju nuk dini MI HYP GOMARIT e jo LUANES,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahaahahahahahahahahaha.P.S. Ju pershendes, :arrow: HYPSA NE THATĖ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Turist vdiqa tu kesh e hajt , as ne enderr nuk me kan pa e le mo ne zhgenderr ahahaahhahahhahhhahahahhahahahahha
kqyr Tonino e ti Tomor , mos bani shume masturbime se po ju qelet naj varr
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e025.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e025.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e025.gif

Luana
15-04-05, 00:17
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e025.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e025.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e025.gif


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif

turisti
15-04-05, 00:19
Hahahaaaa mėr Tomori, me pa ti LUANEN nė kamer,hmmmmm edhe nė kamer i kishe kcy hahahahaaaa LUANA a eshtė si thom apo jam ka rrej !!!

-Pyete Turistin,,,,per kte punen e Luanes?!!!!
-Se ka kalu nje kohe e gjate,,,,,kur jam stervite me Luanen,,,se jemi mar me Sport e ke parasysh ket mesele :wink:

Nashta me geth Toninon e keni pa LUANEN ne kamere e tani keni masturbuar,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaha,e more ,ju nuk dini MI HYP GOMARIT e jo LUANES,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahaahahahahahahahahaha.P.S. Ju pershendes, :arrow: HYPSA NE THATĖ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Turist vdiqa tu kesh e hajt , as ne enderr nuk me kan pa e le mo ne zhgenderr ahahaahhahahhahhhahahahhahahahahha
kqyr Tonino e ti Tomor , mos bani shume masturbime se po ju qelet naj varr
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:P Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaah,po leji le te masturbohen,ndoshta qesin naj sen ne drite,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaha.

Murgesha
15-04-05, 00:21
:P Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaah,po leji le te masturbohen,ndoshta qesin naj sen ne drite,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaha.


Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, hahahaahhahaaha. :lol:

turisti
15-04-05, 00:27
:P Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaah,po leji le te masturbohen,ndoshta qesin naj sen ne drite,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaha.


Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, hahahaahhahaaha. :lol:

:P :wink:

dr1ta
15-04-05, 00:30
Macen prej persheshit esht vshtir me e nxjer :lol: :P :lol: vec Tomori dhe Tonino munden

turisti
15-04-05, 11:02
Macen prej persheshit esht vshtir me e nxjer :lol: :P :lol: vec Tomori dhe Tonino munden

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahah,TOMORIT ja ka djeg tamli buzet,tash I FRYN dhe KOSIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Tomori
15-04-05, 13:21
-TURIST ta pranoje, ja qake doren nje her dhe si shoqi qe te kame,, te lutem shum mer falje ne emrin tim ku mendone ti qe kam gabu,
-Se e di qe e kam tepru naj kundi,,,por asnjehere nuk kam fyer asnje njeri.
-Turisti ti them kta fjale se ben vaki qe nuk do te komunikojme,,,,shkakun smundem me ta tregu per momentin,,,,por un dot tehiqem vullnetarishte prej Forumit!!!!
KAM ARSYEN,,,,,,,

turisti
15-04-05, 13:36
-TURIST ta pranoje, ja qake doren nje her dhe si shoqi qe te kame,, te lutem shum mer falje ne emrin tim ku mendone ti qe kam gabu,
-Se e di qe e kam tepru naj kundi,,,por asnjehere nuk kam fyer asnje njeri.
-Turisti ti them kta fjale se ben vaki qe nuk do te komunikojme,,,,shkakun smundem me ta tregu per momentin,,,,por un dot tehiqem vullnetarishte prej Forumit!!!!
KAM ARSYEN,,,,,,,

Tomoro,Tomoro,mos u ban budall e mi kenaq HASMIT. Ti as qe me ke ofendue ndonjehere,e as qe ke nevoje te kerkosh falje. Njerez si ti i nevoiten forumit dhe mua personalisht sepse knaqesi e veqant eshte te komunikohet me ty.

Te pershendes deri ne betejat tjera shoki. :wink:

Tomori
17-04-05, 22:01
-I nderuari shoqi im Turisto,,,si perfundim nuk do te terhiqem nga Forumi.
-Turisti tek une ndikoje Bondi,,,se kish mare do masa ai siq me njoftoi!!!
PO ashtu keni ndikuar ju drejte-persedrejti shoqi,,,
_Turisto te falemderohem shum per permbajtjen tende qe ma dhe edhe nje here te them falimderes shum i nderuari Turisto..../

turisti
17-04-05, 22:08
-I nderuari shoqi im Turisto,,,si perfundim nuk do te terhiqem nga Forumi.
-Turisti tek une ndikoje Bondi,,,se kish mare do masa ai siq me njoftoi!!!
PO ashtu keni ndikuar ju drejte-persedrejti shoqi,,,
_Turisto te falemderohem shum per permbajtjen tende qe ma dhe edhe nje here te them falimderes shum i nderuari Turisto..../

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaha,mos mu falemindero,sepse vetvetes i ke ndihnuar me menqurine tende,sepse je fenomenal,a per "llogarite" tjera,do te kujdesen betejat tjera. :P

Mire se nuk shkove dhe qe mbete ne shoqerine tone fantastike. :P

Te pershendes si gjithmone me respekt,
TURISTI. :P

Dali!Keq
23-04-05, 00:43
une jam amvise http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/005.gif

Ani de se nuk u bo nami ti a Pilot deshte mu bo a? qy hahahahah

http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a037.gif

Luana
23-04-05, 00:48
Ani de se nuk u bo nami ti a Pilot deshte mu bo a? qy hahahahah

http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a037.gif

Dali i Mire ,
Kurr ma shume nuk kam qesh , edhe lotet me kan dal me te vertet , oohhh zoti ty te knaqt hmmmm , hajt per mos me te met borgj pra priteeeeeeeeeeeeeeehttp://www.cosgan.de/images/midi/boese/s030.gif

turisti
23-04-05, 01:14
Ani de se nuk u bo nami ti a Pilot deshte mu bo a? qy hahahahah

http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a037.gif

Dali i Mire ,
Kurr ma shume nuk kam qesh , edhe lotet me kan dal me te vertet , oohhh zoti ty te knaqt hmmmm , hajt per mos me te met borgj pra priteeeeeeeeeeeeeeehttp://www.cosgan.de/images/midi/boese/s030.gif

Hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Dali!Keq
23-04-05, 01:17
Ani de se nuk u bo nami ti a Pilot deshte mu bo a? qy hahahahah

http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a037.gif

Dali i Mire ,
Kurr ma shume nuk kam qesh , edhe lotet me kan dal me te vertet , oohhh zoti ty te knaqt hmmmm , hajt per mos me te met borgj pra priteeeeeeeeeeeeeeehttp://www.cosgan.de/images/midi/boese/s030.gif

Hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

A po mi perrzhit nja dy vo oj Anviski a?
Un ta kam pru ni pes dera dera e ka majen ost i trash bomb hahahah

hajt bona pak buk qaty qyre ni her hahahah

Luana
23-04-05, 01:23
A po mi perrzhit nja dy vo oj Anviski a?
Un ta kam pru ni pes dera dera e ka majen ost i trash bomb hahahah

hajt bona pak buk qaty qyre ni her hahahah

ohhhhhhh spo kam kohe valla se jam ka shminkohna http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/g130.gif

Dali!Keq
23-04-05, 01:28
A po mi perrzhit nja dy vo oj Anviski a?
Un ta kam pru ni pes dera dera e ka majen ost i trash bomb hahahah

hajt bona pak buk qaty qyre ni her hahahah

ohhhhhhh spo kam kohe valla se jam ka shminkohna http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/g130.gif

Ho ble ani veq pak http://www.cosgan.de/images/midi/muede/p020.gif

Luana
23-04-05, 01:34
A po mi perrzhit nja dy vo oj Anviski a?
Un ta kam pru ni pes dera dera e ka majen ost i trash bomb hahahah

hajt bona pak buk qaty qyre ni her hahahah

ohhhhhhh spo kam kohe valla se jam ka shminkohna http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/g130.gif

Ho ble ani veq pak http://www.cosgan.de/images/midi/muede/p020.gif

Merri ato dy vezet e tua e perzhiti vet , bile bile kur te behen gati me hanger qoma nji thirrje se jam unet http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e022.gif

Dali!Keq
23-04-05, 01:38
A po mi perrzhit nja dy vo oj Anviski a?
Un ta kam pru ni pes dera dera e ka majen ost i trash bomb hahahah

hajt bona pak buk qaty qyre ni her hahahah

ohhhhhhh spo kam kohe valla se jam ka shminkohna http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/g130.gif

Ho ble ani veq pak http://www.cosgan.de/images/midi/muede/p020.gif

Merri ato dy vezet e tua e perzhiti vet , bile bile kur te behen gati me hanger qoma nji thirrje se jam unet http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e022.gif

Njana mu ka thy bre a? a e pin pa zi veq t`badht a?hahah ti je anvise e din sa lezet esht hahahah

hajde Gzushme lumturushme hmmmmmmmmmmm

Dali!Keq
23-04-05, 01:39
A po mi perrzhit nja dy vo oj Anviski a?
Un ta kam pru ni pes dera dera e ka majen ost i trash bomb hahahah

hajt bona pak buk qaty qyre ni her hahahah

ohhhhhhh spo kam kohe valla se jam ka shminkohna http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/g130.gif

Ho ble ani veq pak http://www.cosgan.de/images/midi/muede/p020.gif

Merri ato dy vezet e tua e perzhiti vet , bile bile kur te behen gati me hanger qoma nji thirrje se jam unet http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e022.gif

Njana mu ka thy bre a? a e pin pa zi veq t`badht a?hahah ti je anvise e din sa lezet esht hahahah
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a056.GIF
hajde Gzushme lumturushme hmmmmmmmmmmm

Luana
23-04-05, 01:41
Njana mu ka thy bre a? a e pin pa zi veq t`badht a?hahah ti je anvise e din sa lezet esht hahahah

hajde Gzushme lumturushme hmmmmmmmmmmm

Jo perzhitmi vo me sy qe i thojn :wink:

Dali!Keq
23-04-05, 01:45
Njana mu ka thy bre a? a e pin pa zi veq t`badht a?hahah ti je anvise e din sa lezet esht hahahah

hajde Gzushme lumturushme hmmmmmmmmmmm

Jo perzhitmi vo me sy qe i thojn :wink:

hahahah gati gati ui nisi tymi mi dal u shkrumun ama pak qumsht qaty t`ja qes hajt mos prito dhe pak huder dhe pak kryp dhe ta knaq shpirtin hmmmmmmmmmm
http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/n025.gif

Baci_de
27-04-05, 16:24
oj Luana ku je te spo te gjej Dote persh. Nga Baci....

uliksi31
27-04-05, 16:29
oj Luana ku je te spo te gjej Dote persh. Nga Baci....

Per cfar persheshi e ke fjalen :shock: :lol:

Luana
28-04-05, 14:41
oj Luana ku je te spo te gjej Dote persh. Nga Baci....

Per cfar persheshi e ke fjalen :shock: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
28-04-05, 18:48
oj Luana ku je te spo te gjej Dote persh. Nga Baci....

Per cfar persheshi e ke fjalen :shock: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

8)

Tomori
03-05-05, 10:14
Ndryshuar Murgesha

turisti
04-05-05, 01:06
Ndryshuar Murgesha

dr1ta
04-05-05, 12:43
Ndryshuar Murgesha

Luana
04-05-05, 15:34
Spo di qka te ju them se spo shoh asgje http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/k035.gif

Tomori
05-05-05, 02:07
Spo di qka te ju them se spo shoh asgje http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/k035.gif
hahaha moj Luana
Mbasi nuk shehe gje?!!
Ulu qaty e na ban Turisti ka nje kaffe?!! :wink:

Luana
05-05-05, 12:54
Tomor , me gjitheate te nderoj dhe te rrespektoj , por nga nji her me duket se po e trepron ne te cilen qe hiq nuk po me pelqen,
shendet !!!!!!

turisti
05-05-05, 16:30
Spo di qka te ju them se spo shoh asgje http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/k035.gif

As une.Ndoshta pas mjegulles. :P

turisti
05-05-05, 16:32
Tomor , me gjitheate te nderoj dhe te rrespektoj , por nga nji her me duket se po e trepron ne te cilen qe hiq nuk po me pelqen,
shendet !!!!!!

Kadal Loqkumades se pasojat e spitalit kan ndikin afatgjate,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahaaha hahahahahahahahahahahahahaah. :P :wink:

Luana
05-05-05, 16:49
Tomor , me gjitheate te nderoj dhe te rrespektoj , por nga nji her me duket se po e trepron ne te cilen qe hiq nuk po me pelqen,
shendet !!!!!!

Kadal Loqkumades se pasojat e spitalit kan ndikin afatgjate,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahaaha hahahahahahahahahahahahahaah. :P :wink:

http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/g040.gif

turisti
05-05-05, 16:50
Spo di qka te ju them se spo shoh asgje http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/k035.gif
hahaha moj Luana
Mbasi nuk shehe gje?!!
Ulu qaty e na ban Turisti ka nje kaffe?!! :wink:

Me energji solare nese doni a ? :wink:

Luana
06-05-05, 03:05
Me energji solare nese doni a ? :wink:

Ja din rendin Turist :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
06-05-05, 13:21
Me energji solare nese doni a ? :wink:

Ja din rendin Turist :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Normal LOQKUMADES,a ti mu mundue a? Ti e pin kafen a Tomori me siguri jet i knaqun duke shiquar,hahahahahahaahahahahaahahahaahahahahaahaha hahahahahahahahahaahahahahahahahahaha. :wink:

Luana
06-05-05, 14:09
Qka qenka mire me na ba kafet Tomori Ty e Mua , edhe ma na shiku se si e pijm edhe si knaqem ne DY http://www.cosgan.de/images/midi/nahrung/c030.gif

turisti
06-05-05, 14:44
Qka qenka mire me na ba kafet Tomori Ty e Mua , edhe ma na shiku se si e pijm edhe si knaqem ne DY http://www.cosgan.de/images/midi/nahrung/c030.gif

Ma mire eshte ashtu,se nese ai pret qe une tja maroj kafen( me duhet te shkoj ne Brazil per te,e sa te kthehem....),ndoshta e ze -gjumi-,hahahahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaahhahahah. Tani ka pune aty,duhet me prue lopen tek tavolina per shkakun e qumshtit taze,eheeeeeeeejjjjjjj..... :wink: :wink: :wink:

Luana
06-05-05, 15:56
Turisti eshte Turist http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025.gif

turisti
06-05-05, 16:07
Turisti eshte Turist http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025.gif


Ashtu eshte TURISTE,hahahahahahahahahahaahahahahahahaahahahaha hahahahahaahahahahahahahahaahahahah.Na befte mire. :wink:

Tomori
06-05-05, 18:27
Me energji solare nese doni a ? :wink:

Ja din rendin Turist :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Normal LOQKUMADES,a ti mu mundue a? Ti e pin kafen a Tomori me siguri jet i knaqun duke shiquar,hahahahahahaahahahahaahahahaahahahahaahaha hahahahahahahahahaahahahahahahahahaha. :wink:

-Bravo Turisti, bash qashtu asht Luana jet shum e knaqur duke me shikuar?!!!!
-Mbasi e pranon vete ket te vertet te madhe,,,
Ai shoku Turist qetash na mbaro Kaffe mua dhe Luanes,,,
Turisti na sjelle kaffet ne dhome hyn lirshem se ska problem,,,,

turisti
06-05-05, 18:58
Me energji solare nese doni a ? :wink:

Ja din rendin Turist :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Normal LOQKUMADES,a ti mu mundue a? Ti e pin kafen a Tomori me siguri jet i knaqun duke shiquar,hahahahahahaahahahahaahahahaahahahahaahaha hahahahahahahahahaahahahahahahahahaha. :wink:

-Bravo Turisti, bash qashtu asht Luana jet shum e knaqur duke me shikuar?!!!!
-Mbasi e pranon vete ket te vertet te madhe,,,
Ai shoku Turist qetash na mbaro Kaffe mua dhe Luanes,,,
Turisti na sjelle kaffet ne dhome hyn lirshem se ska problem,,,,

Hmmmmmmmm,kohe pas kphe te kap -halucionimi- shoki.Hiqu kafes,se te dalin -musteqet-,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahaahahahahah. :wink:

Tomori
10-05-05, 19:31
Me energji solare nese doni a ? :wink:

Ja din rendin Turist :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Normal LOQKUMADES,a ti mu mundue a? Ti e pin kafen a Tomori me siguri jet i knaqun duke shiquar,hahahahahahaahahahahaahahahaahahahahaahaha hahahahahahahahahaahahahahahahahahaha. :wink:

-Bravo Turisti, bash qashtu asht Luana jet shum e knaqur duke me shikuar?!!!!
-Mbasi e pranon vete ket te vertet te madhe,,,
Ai shoku Turist qetash na mbaro Kaffe mua dhe Luanes,,,
Turisti na sjelle kaffet ne dhome hyn lirshem se ska problem,,,,

Hmmmmmmmm,kohe pas kphe te kap -halucionimi- shoki.Hiqu kafes,se te dalin -musteqet-,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahaahahahahah. :wink:
hahahahahahahahahahaha mir e ke besa duhet me ju hek kaffes,,,
atehere Turisti na sjell ka nje BOZ mua dhe Luanes,,,
...aj Turisti se je quni mir ti... na sjell Bozen tash :wink: