PDA

View Full Version : Turisti Stilist


Luana
11-10-04, 17:37
Mua me pelqen stili i Turist :wink:

turisti
11-10-04, 17:42
Mua me pelqen stili i Turist :wink:

Falmderit Luanushe,edhe ti ke stil te larte,besom. :wink:

Luana
11-10-04, 18:27
Mua me pelqen stili i Turist :wink:

Falmderit Luanushe,edhe ti ke stil te larte,besom. :wink:

http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/109.gif

turisti
11-10-04, 18:29
Mua me pelqen stili i Turist :wink:

Falmderit Luanushe,edhe ti ke stil te larte,besom. :wink:

http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/109.gif


Jaaaaa, prej teje ka mem kap INFARKTI,hahahahahahahaha. :P :wink:

Krokodilli
11-10-04, 18:33
Mua me pelqen stili i Turist :wink:

Falmderit Luanushe,edhe ti ke stil te larte,besom. :wink:


uhhh marre na fal turisti dhe luana se ju pengovahttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/109.gif

Luana
11-10-04, 18:36
Mua me pelqen stili i Turist :wink:

Falmderit Luanushe,edhe ti ke stil te larte,besom. :wink:

http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/109.gif


Jaaaaa, prej teje ka mem kap INFARKTI,hahahahahahahaha. :P :wink:


http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/002.gif

turisti
11-10-04, 18:39
Mua me pelqen stili i Turist :wink:

Falmderit Luanushe,edhe ti ke stil te larte,besom. :wink:

http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/109.gif


Jaaaaa, prej teje ka mem kap INFARKTI,hahahahahahahaha. :P :wink:


http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/002.gif

Hahahahahahahahahahaha,tash mu permirsua gjendja kardiologjike,a hahahahahahahahaha. :wink: :wink: :wink: :P

turisti
11-10-04, 18:40
Mua me pelqen stili i Turist :wink:

Falmderit Luanushe,edhe ti ke stil te larte,besom. :wink:


uhhh marre na fal turisti dhe luana se ju pengovahttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/109.gif

Ih marre- pse nuk trokite ne dere ??,hahahhaaha.

Luana
11-10-04, 23:50
Mua me pelqen stili i Turist :wink:

Falmderit Luanushe,edhe ti ke stil te larte,besom. :wink:


uhhh marre na fal turisti dhe luana se ju pengovahttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/109.gif

Ih marre- pse nuk trokite ne dere ??,hahahhaaha.


he bre Turist , nuk e kan krejt kulturen ton qe e kemi ne dy http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/002.gif

turisti
11-10-04, 23:52
Mua me pelqen stili i Turist :wink:

Falmderit Luanushe,edhe ti ke stil te larte,besom. :wink:


uhhh marre na fal turisti dhe luana se ju pengovahttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/109.gif

Ih marre- pse nuk trokite ne dere ??,hahahhaaha.


he bre Turist , nuk e kan krejt kulturen ton qe e kemi ne dy http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/002.gif

Nenkuptohet ajo pune,hahaha. :wink:

Luana
12-10-04, 00:00
Normalllllllllll http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/062.gif

turisti
12-10-04, 00:16
Normalllllllllll http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/062.gif

hahahahahaha,pash Zotin ku po i merr keto NDIMSAT ???? :wink: :wink: :wink:

Luana
12-10-04, 00:43
secret Turist qy http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/034.gif

turisti
12-10-04, 00:47
secret Turist qy http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/034.gif

Ani,ani,vetem une mbeta pa u modernizue,per ndryshe nuk kisha shkruajtur shume- vetem si ju :arrow: kisha luajtur me kukulla,hahahaha. :wink:

Luana
12-10-04, 00:55
hajt se te kallxoj ma von turist http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/008.gif


************************************************** ****
E bukur shum kjo loja juaj. Ama luteni qe te ruani mbarevajtjen e diskutimeve. Nese ju pelqen te llafoseni hapni tema te veqanta.
Me nderime Murgesha.

turisti
12-10-04, 20:14
[quote="Luana"]hajt se te kallxoj ma von turist http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/008.gif


************************************************** ****
E bukur shum kjo loja juaj. Ama luteni qe te ruani mbarevajtjen e diskutimeve. Nese ju pelqen te llafoseni hapni tema te veqanta.
Me nderime Murgesha.[/quote


:( :( :( :( :( :cry:

Luana
20-10-04, 01:09
Turist ka then Murgesha me e mbajt mirembatjen :(

ne jemi shume te mire , qka jemi ka bajm bre ne , kallxoj hmmm qy :roll:

turisti
20-10-04, 01:18
Falenderit Murgesha,kaheret i kam thene LUANES te shkojme te tema : TURISTI E DON LUANEN.

Me nderime, TURIST. :P

Luana
20-10-04, 01:23
Por Luana s'merrke vesh a :roll:

Urata
20-10-04, 01:26
Hiē spo merrte vesh kjo Luana, e pamarrte vesh amin jarabih!

turisti
20-10-04, 01:26
Por Luana s'merrke vesh a :roll:

Jo,larg asaj,por kur e lexova verejtjen e MURGESHES po del se pata drejta,pra shojm atje,-a? :wink: :P

Luana
20-10-04, 01:28
shkojm turist pa problem http://www.cosgan.de/images/kao/tiere/014.gif

turisti
20-10-04, 01:31
shkojm turist pa problem http://www.cosgan.de/images/kao/tiere/014.gifAniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,hahaha hahahahah. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Urata
20-10-04, 01:53
Ku bre ashtu..............!

turisti
20-10-04, 01:57
Ku bre ashtu..............!

Po ne dhomen tone,hahahahahahahaha.

Urata
20-10-04, 01:59
Ku bre ashtu..............!

Po ne dhomen tone,hahahahahahahaha.

E shtjerrt forumin krejt! hahaha hahaha hahaha ........

turisti
20-10-04, 02:00
Ku bre ashtu..............!

Po ne dhomen tone,hahahahahahahaha.

E shtjerrt forumin krejt! hahaha hahaha hahaha ........

Jo,forumi ka dhoma boll,hahahahahahahahahhahahahahahaha. :wink:

Luana
20-10-04, 02:02
Turist shuj mos i kallxo Urates http://www.cosgan.de/images/midi/frech/048.gif le te mebetet secret

turisti
20-10-04, 02:05
Turist shuj mos i kallxo Urates http://www.cosgan.de/images/midi/frech/048.gif le te mebetet secret

Ani,por ajo shkoj me - tat -,e pash te - naten e mire - . :wink:

Luana
20-10-04, 02:09
hajde edhe na shkojm em tat http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/a080.gif

turisti
20-10-04, 02:10
hajde edhe na shkojm em tat http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/a080.gif

Hajde. :wink: :wink: :wink: :wink: :P

Luana
20-10-04, 20:52
A mun erdhe Turist a u lodhe a jo a http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/h013.gif

turisti
20-10-04, 21:02
A mun erdhe Turist a u lodhe a jo a http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/h013.gif

O,mire se te gjejta.Po,po,edhe shume bile. A po del te tema- shpia e jone - TURISTI PO E DON LUANEN, e atje bissseeeddoojjmmeeeeeeeeeeee - . :wink: :P :P :P :P

Urata
20-10-04, 21:08
Stilist i THASHETHENAVE a?!!!


hahaha................

Luana
20-10-04, 21:16
Stilist i THASHETHENAVE a?!!!


hahaha................

Urata qa po ka ki inati qe Turisti eshte ma i mire ai i joti :wink:

Urata
20-10-04, 21:24
Stilist i THASHETHENAVE a?!!!


hahaha................

Urata qa po ka ki inati qe Turisti eshte ma i mire ai i joti :wink:

Mi marrsh t'ligat, po skam tybe!

turisti
20-10-04, 21:29
Stilist i THASHETHENAVE a?!!!


hahaha................

Hahahahahahahahahaha,per fjalen e shqiptuar duhesh me pas argument.
:wink:

Luana
22-10-04, 16:28
Stilist i THASHETHENAVE a?!!!


hahaha................

Urata qa po ka ki inati qe Turisti eshte ma i mire ai i joti :wink:

Mi marrsh t'ligat, po skam tybe!


mi marsh edhe mue te ligat se tomori i kujt eshte a :lol: :lol: :lol:

turisti
22-10-04, 16:31
Hahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Luana
23-10-04, 20:57
Ku na hupi Urata ketu bre :?: :roll:

http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/heartss.gif

turisti
23-10-04, 20:58
Ksajde eshte,ksajde,hahahahahahahahaha. :wink:

Urata
23-10-04, 21:10
O nuk t'la vete oj LUANA, shtyll e forte e jote jam!

turisti
23-10-04, 21:18
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahah, diqa tuj qesh bre,hahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Luana
23-10-04, 21:22
O nuk t'la vete oj LUANA, shtyll e forte e jote jam!


Qashtu bre kojshike mos me le vetun , hajde se sot jam e lire , shkojm deri ne MCdonalt http://www.mainzelahr.de/smile/essen/mcdonald.gif

Jeton M
23-10-04, 21:25
Mirmbrema Luana & Turisti

Pėr kur martesen???

Jeni qift i mir shum...

Nuk besoj qe me keqkuptoni ju.... :wink: :wink:

Ju pershendes se bashku...

turisti
23-10-04, 21:44
Mirmbrema Luana & Turisti

Pėr kur martesen???

Jeni qift i mir shum...

Nuk besoj qe me keqkuptoni ju.... :wink: :wink:

Ju pershendes se bashku...

O nuk te keqkuptojme i nderuari - Jeton M - ,por qe nuk eshte puna me vendos Luana per hotel ja McDonalds - me hamburgera,hahahahahahahahahahahaha.

Te pershendes.


P.S. Si i keni punet me - MILKA- ??

TURISTI.

Luana
23-10-04, 21:48
Mirmbrema Luana & Turisti

Pėr kur martesen???

Jeni qift i mir shum...

Nuk besoj qe me keqkuptoni ju.... :wink: :wink:

Ju pershendes se bashku...

O nuk te keqkuptojme i nderuari - Jeton M - ,por qe nuk eshte puna me vendos Luana per hotel ja McDonalds - me hamburgera,hahahahahahahahahahahaha.

Te pershendes.


P.S. Si i keni punet me - MILKA- ??

TURISTI.


ahahahahahh Turist :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Turisti edhe Une jemi martuar moti kohe valla , ne tash jemi ka presim diqka tjeter http://www.mainzelahr.de/smile/kinderzimmer/schwanger.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/heartline.gif

turisti
23-10-04, 22:03
Mirmbrema Luana & Turisti

Pėr kur martesen???

Jeni qift i mir shum...

Nuk besoj qe me keqkuptoni ju.... :wink: :wink:

Ju pershendes se bashku...

O nuk te keqkuptojme i nderuari - Jeton M - ,por qe nuk eshte puna me vendos Luana per hotel ja McDonalds - me hamburgera,hahahahahahahahahahahaha.Hahahahahahahahahahaha,por ku mbeten - HAMBURGERAT - ? Pse Luana e prishe YMYTIN

Te pershendes.


P.S. Si i keni punet me - MILKA- ??

TURISTI.


ahahahahahh Turist :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Turisti edhe Une jemi martuar moti kohe valla , ne tash jemi ka presim diqka tjeter http://www.mainzelahr.de/smile/kinderzimmer/schwanger.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/heartline.gif


Pse Luana e demoralizove - JETONIN M - sa i pritem me qef qato hamburgera,papapapapap,ahahahahahahahahahahahahaha hah.

Jeton M
23-10-04, 22:09
Mirmbrema Luana & Turisti

Pėr kur martesen???

Jeni qift i mir shum...

Nuk besoj qe me keqkuptoni ju.... :wink: :wink:

Ju pershendes se bashku...

O nuk te keqkuptojme i nderuari - Jeton M - ,por qe nuk eshte puna me vendos Luana per hotel ja McDonalds - me hamburgera,hahahahahahahahahahahaha.Hahahahahahahahahahaha,por ku mbeten - HAMBURGERAT - ? Pse Luana e prishe YMYTIN

Te pershendes.


P.S. Si i keni punet me - MILKA- ??

TURISTI.


ahahahahahh Turist :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Turisti edhe Une jemi martuar moti kohe valla , ne tash jemi ka presim diqka tjeter http://www.mainzelahr.de/smile/kinderzimmer/schwanger.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/heartline.gif


Pse Luana e demoralizove - JETONIN M - sa i pritem me qef qato hamburgera,papapapapap,ahahahahahahahahahahahahaha hah.


Mir per ju pra, Turisti gjeje hotelin more...
Luana po kerkon femij.... :wink:

Luana
23-10-04, 22:11
Prit more ban saber http://www.mainzelahr.de/smile/essen/smileys70.gif se qe hamburgeri po te vjen http://www.mainzelahr.de/smile/essen/smilie_koch1.gif

turisti
23-10-04, 22:15
Prit more ban saber http://www.mainzelahr.de/smile/essen/smileys70.gif se qe hamburgeri po te vjen http://www.mainzelahr.de/smile/essen/smilie_koch1.gif

Ohoooooooo bravo Luana,une dhe JETONI M sa kem tuj nis me lyp hotel,ohohooooooooo- na befte mire JETON dhe LUANA. Tani le te thojne armiqt se Luana nuk eshte amvise hmmmmmmmmm. :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P

Jeton M
23-10-04, 22:15
Felinderit Luana hangra Laknur... he

po ku pi merr kto figurina bre.. :oops:

Luana
23-10-04, 22:18
Te tregon Tursti ne vesh ty se ku i marr une http://www.cosgan.de/images/midi/frech/048.gif

Jeton M
23-10-04, 22:21
Felaminderit Luana per adresen e figurinave...

te qoj edhe un hamburgera me shpejt se mc donald.. hehhee

Po qka u ba puna me hotel me Turistin....? :wink:

turisti
23-10-04, 22:22
Felinderit Luana hangra Laknur... he

po ku pi merr kto figurina bre.. :oops:

O nuk e di se ku e kam lene adresen,beson JETON M. Sa qe e gjej te lajmeroj,por vetem nese me bje ne sy se kam shume letra per rreth- si TURISTI me... :wink:

Jeton M
23-10-04, 22:27
Felinderit Luana hangra Laknur... he

po ku pi merr kto figurina bre.. :oops:

O nuk e di se ku e kam lene adresen,beson JETON M. Sa qe e gjej te lajmeroj,por vetem nese me bje ne sy se kam shume letra per rreth- si TURISTI me... :wink:

e kam tash adresen Turist flm, mos lyp ne kufera....

po nese nuk gjani hotel per sonte, merre luanen e hajde ta shpija ime ka vend sa dush... ni kat per ju, tranonu si te doni.... :oops: :oops: :oops:

turisti
23-10-04, 22:36
Felinderit Luana hangra Laknur... he

po ku pi merr kto figurina bre.. :oops:

O nuk e di se ku e kam lene adresen,beson JETON M. Sa qe e gjej te lajmeroj,por vetem nese me bje ne sy se kam shume letra per rreth- si TURISTI me... :wink:

e kam tash adresen Turist flm, mos lyp ne kufera....

po nese nuk gjani hotel per sonte, merre luanen e hajde ta shpija ime ka vend sa dush... ni kat per ju, tranonu si te doni.... :oops: :oops: :oops:

O, falenderit nga zemra JETON M ,por obligimi i Luanes eshte obligim dhe duhet m'u zbatue ,e se qysh,do ta shohim,por edhe nje here FALENDERIT per ZEMERGJERESIEN TENDE. :wink:

Luana
23-10-04, 23:20
Jeton , hiq mos u merzit se Turisti dhe Une jemi te shkaft , qdo gje qe e deshirojm , ne dy e fitojm :wink:

turisti
23-10-04, 23:22
Jeton , hiq mos u merzit se Turisti dhe Une jemi te shkaft , qdo gje qe e deshirojm , ne dy e fitojm :wink:

Ajo pune nenkuptohet,hahahahahahahahahahaha. :wink:

Luana
23-10-04, 23:33
Jeton , hiq mos u merzit se Turisti dhe Une jemi te shkaft , qdo gje qe e deshirojm , ne dy e fitojm :wink:

Ajo pune nenkuptohet,hahahahahahahahahahaha. :wink:


hmmm e kam gjet nji camp , ketu qenka shume ma mire se sa ne hotel http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/073.gif

turisti
23-10-04, 23:35
Jeton , hiq mos u merzit se Turisti dhe Une jemi te shkaft , qdo gje qe e deshirojm , ne dy e fitojm :wink:

Ajo pune nenkuptohet,hahahahahahahahahahaha. :wink:


hmmm e kam gjet nji camp , ketu qenka shume ma mire se sa ne hotel http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/073.gif

Jaaaaaa,kjo eshte pertej fantazmes. Ti je e pa mundur,LUANAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, hahahahahahahahahahahahahahaha. :P :P :P :P :P :P :wink:

Luana
24-10-04, 00:00
http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/111.gif tralla-lalala ..tralalala-lalalal
http://www.cosgan.de/images/more/flowers/036.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/036.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/036.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/036.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/036.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/036.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/036.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/036.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/036.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/036.gif

Jeton M
24-10-04, 00:09
Jeton , hiq mos u merzit se Turisti dhe Une jemi te shkaft , qdo gje qe e deshirojm , ne dy e fitojm :wink:

Ajo pune nenkuptohet,hahahahahahahahahahaha. :wink:

Nuk po merzitna per ju Luana, pe shoh qe jeni te shkaft e te kallt per jet..

Mos thuj qdo gje qe e deshironi, duhet mu msu qe nuk mujm krejt mi pas ne ket jet... shpesh mendomi qe e kontrollomi jeten ton, po osht e kunderta... nuk mundeni krejt mi fitu....

Po besoj qe me Turistin i fitoni kryesoret per me qen te lumtur.....

Ju pershendes Luana & Turisti :wink:

turisti
24-10-04, 00:17
Jeton , hiq mos u merzit se Turisti dhe Une jemi te shkaft , qdo gje qe e deshirojm , ne dy e fitojm :wink:

Ajo pune nenkuptohet,hahahahahahahahahahaha. :wink:

Nuk po merzitna per ju Luana, pe shoh qe jeni te shkaft e te kallt per jet..

Mos thuj qdo gje qe e deshironi, duhet mu msu qe nuk mujm krejt mi pas ne ket jet... shpesh mendomi qe e kontrollomi jeten ton, po osht e kunderta... nuk mundeni krejt mi fitu....

Po besoj qe me Turistin i fitoni kryesoret per me qen te lumtur.....

Ju pershendes Luana & Turisti :wink:

O jeton M, jeten nuk ban ta kuptojme teper seriozishte sepse askush nuk ka shpetuar i gjalle.......

Te pershendesin :arrow: LUANA & TURISTI. :wink:

Luana
24-10-04, 00:34
Neve nuk na duhen te gjitha qe eshte prefekt , por ato qe deshirojm i realizojm :wink:
http://www.geocities.com/o0o0charisma0o0o/MoonAttack3.gif

turisti
24-10-04, 00:38
Neve nuk na duhen te gjitha qe eshte prefekt , por ato qe deshirojm i realizojm :wink:
http://www.geocities.com/o0o0charisma0o0o/MoonAttack3.gif


Ku mbeti PERGJEGJA ????

DEA
24-10-04, 00:42
Neve nuk na duhen te gjitha qe eshte prefekt , por ato qe deshirojm i realizojm :wink:
http://www.geocities.com/o0o0charisma0o0o/MoonAttack3.gif


Ku mbeti PERGJEGJA ????

HA HA SHUME PO KUPTOHENI

turisti
24-10-04, 00:49
Neve nuk na duhen te gjitha qe eshte prefekt , por ato qe deshirojm i realizojm :wink:
http://www.geocities.com/o0o0charisma0o0o/MoonAttack3.gif


Ku mbeti PERGJEGJA ????

HA HA SHUME PO KUPTOHENI- DEA - , ka raste kur edhe TELEPATIA deshton.

Te pershendes. :wink:

DEA
24-10-04, 00:58
ha ha [/b]fakt

pershendetje edhe per ty :roll:

turisti
24-10-04, 01:00
ha ha [/b]fakt

pershendetje edhe per ty :roll:

Falenderit. :wink:

DEA
24-10-04, 01:00
sps

Luana
24-10-04, 01:51
Dea , Turisti & Une te urojm mire se ardhje ne dhomen ton http://www.cosgan.de/images/more/flowers/043.gif


por tu kisha lut me kukulla te pergjakta mos u pergjegj se nuk kemi deshir ,
te pershendesim me rrespekt nga Turisti & Une :wink:


http://www.mainzelahr.de/smile/tiere/feet.gif

DEA
24-10-04, 10:02
Dea , Turisti & Une te urojm mire se ardhje ne dhomen ton http://www.cosgan.de/images/more/flowers/043.gif


por tu kisha lut me kukulla te pergjakta mos u pergjegj se nuk kemi deshir ,
te pershendesim me rrespekt nga Turisti & Une :wink:


http://www.mainzelahr.de/smile/tiere/feet.gif
http://www.mainzelahr.de/smile/big/ThankYou.gif
Mire se ju gjeta zemer

DEA
24-10-04, 10:02
http://www.mainzelahr.de/smile/big/ThankYou.gif

turisti
24-10-04, 22:57
http://www.mainzelahr.de/smile/big/ThankYou.gif

Hhahahahhahahahahahahaha. :wink:

Luana
25-10-04, 23:19
Turisttttttttt :Phttp://www.zauberbrauts-welt.de/privat%20cl/linie169.gif

turisti
26-10-04, 00:01
Turisttttttttt :Phttp://www.zauberbrauts-welt.de/privat%20cl/linie169.gif
:P :P :P :P :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P

Luana
26-10-04, 12:24
Po qka je hup more si sh...e pules :roll:


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

Tomori
26-10-04, 13:23
Po qka je hup more si sh...e pules :roll:
- Luana, jo bre nuk esht humb, turistin e ke ne kinema, ani de le te shoh filma njeri,,,,,,


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

turisti
26-10-04, 14:08
Po qka je hup more si sh...e pules :roll:
- Luana, jo bre nuk esht humb, turistin e ke ne kinema, ani de le te shoh filma njeri,,,,,,


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

O TOMORI,Luana po te drejtohet - TY - ,e jo mua ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah.

Krokodilli
26-10-04, 14:20
Turisti valla boll i zoti ishe,,,edhe Turist edhe mbret edhe stilist edhe i dashuruar ,, :lol: te pershendes

turisti
26-10-04, 15:15
Turisti valla boll i zoti ishe,,,edhe Turist edhe mbret edhe stilist edhe i dashuruar ,, :lol: te pershendes

Hahahahahahahahahahaha,Krokodilli,recete eshte i lehte,a permbahet prej 3 gjetave ( me mire te them pjeseve ):

1) - teoria e NATO paktit,

2) - teoria e Enver Hoxhes dhe

3) - taktika :arrow: BUBERREC I SARIT ( TAKTIKA ME E FORTE PREJ TE GJITHA TAKTIKAVE,POR MOS ME PYET SE NUK KAM MUNDESI QE TA TREGOJ,SEPSE BEHESH TANI TI ME I FORTI,HAHAHHAHAHAHAHAHA).

Te pershendes,

TURISTI.

Luana
28-10-04, 08:21
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


http://www.zauberbrauts-welt.de/Gifs/kiss5.gifPer mbretin Turist

Krokodilli
28-10-04, 08:26
Turisti valla boll i zoti ishe,,,edhe Turist edhe mbret edhe stilist edhe i dashuruar ,, :lol: te pershendes

Hahahahahahahahahahaha,Krokodilli,recete eshte i lehte,a permbahet prej 3 gjetave ( me mire te them pjeseve ):

1) - teoria e NATO paktit,

2) - teoria e Enver Hoxhes dhe

3) - taktika :arrow: BUBERREC I SARIT ( TAKTIKA ME E FORTE PREJ TE GJITHA TAKTIKAVE,POR MOS ME PYET SE NUK KAM MUNDESI QE TA TREGOJ,SEPSE BEHESH TANI TI ME I FORTI,HAHAHHAHAHAHAHAHA).

Te pershendes,

TURISTI.

ahhaahhahaahahahhahaah te gjitha taktikat i paske interesante Turisti po kjo taktika si BUBRREC I SHARRIT KISHA PAS DESHIR TA MESOJ,,,, PO TINGELLON MIRE,,,,, HAJT HAJT MA TREGO SE NUK BAHNA MA I MIRI :idea: :wink:

turisti
28-10-04, 10:09
Turisti valla boll i zoti ishe,,,edhe Turist edhe mbret edhe stilist edhe i dashuruar ,, :lol: te pershendes

Hahahahahahahahahahaha,Krokodilli,recete eshte i lehte,a permbahet prej 3 gjetave ( me mire te them pjeseve ):

1) - teoria e NATO paktit,

2) - teoria e Enver Hoxhes dhe

3) - taktika :arrow: BUBERREC I SARIT ( TAKTIKA ME E FORTE PREJ TE GJITHA TAKTIKAVE,POR MOS ME PYET SE NUK KAM MUNDESI QE TA TREGOJ,SEPSE BEHESH TANI TI ME I FORTI,HAHAHHAHAHAHAHAHA).

Te pershendes,

TURISTI.

ahhaahhahaahahahhahaah te gjitha taktikat i paske interesante Turisti po kjo taktika si BUBRREC I SHARRIT KISHA PAS DESHIR TA MESOJ,,,, PO TINGELLON MIRE,,,,, HAJT HAJT MA TREGO SE NUK BAHNA MA I MIRI :idea: :wink:

Hahahahahha,nuk behesh me i miri,por kjo eshte qelsi i suksesit te femrat,a ne kombinim me dy te para,behet sistemi i pa shkaterruar,sepse 10 vjet me ka koshtuar - PERPUNIMI - i ketyre taktikave ,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha, :wink:

Luana
02-11-04, 05:27
Turist ,
mos ja trego sekretin se tani forumi behet mos vet :roll:


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

turisti
02-11-04, 08:53
Turist ,
mos ja trego sekretin se tani forumi behet mos vet :roll:


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

AMIN,shok SHEFI,hahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Luana
02-11-04, 23:01
Turist a bane iftar a jo :?:

se me e prit Murgeshen paske me maru urie :lol: :lol: :lol:http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

turisti
02-11-04, 23:03
Turist a bane iftar a jo :?:

se me e prit Murgeshen paske me maru urie :lol: :lol: :lol:http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

Po more,hahahhahahahahaha. :wink:

Luana
29-11-04, 04:51
uhh po moti sjemi taku ketu ne ket dhomen ton , ncncncn paskemi harru , ju lutem shikuesit e forumit mbyllni syt , mos na shikoni http://www.cosgan.net/images/kao/liebe/d035.gif

turisti
29-11-04, 09:40
uhh po moti sjemi taku ketu ne ket dhomen ton , ncncncn paskemi harru , ju lutem shikuesit e forumit mbyllni syt , mos na shikoni http://www.cosgan.net/images/kao/liebe/d035.gif


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,Luanu she,ke drejta,dashuia eshte semundje gjitese,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
29-11-04, 10:23
uhh po moti sjemi taku ketu ne ket dhomen ton , ncncncn paskemi harru , ju lutem shikuesit e forumit mbyllni syt , mos na shikoni http://www.cosgan.net/images/kao/liebe/d035.gif


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,Luanu she,ke drejta,dashuia eshte semundje gjitese,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Ethet e dashuris.haaaahaaaaaa!
Nuk ju shikojme edhe ne jemi te semure.

turisti
29-11-04, 10:53
uhh po moti sjemi taku ketu ne ket dhomen ton , ncncncn paskemi harru , ju lutem shikuesit e forumit mbyllni syt , mos na shikoni http://www.cosgan.net/images/kao/liebe/d035.gif


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,Luanu she,ke drejta,dashuia eshte semundje gjitese,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Ethet e dashuris.haaaahaaaaaa!
Nuk ju shikojme edhe ne jemi te semure.

Nuk jane ETHET,por URIA e DASHURISE,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
29-11-04, 13:00
uhh po moti sjemi taku ketu ne ket dhomen ton , ncncncn paskemi harru , ju lutem shikuesit e forumit mbyllni syt , mos na shikoni http://www.cosgan.net/images/kao/liebe/d035.gif


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,Luanu she,ke drejta,dashuia eshte semundje gjitese,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Ethet e dashuris.haaaahaaaaaa!
Nuk ju shikojme edhe ne jemi te semure.

Nuk jane ETHET,por URIA e DASHURISE,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Te paskan shendrua ndjenjat ne kanibal.
Haje nje pule te pjekur te zvogelon testesteronat.Haaaahaaaaaahaaaa!.

turisti
29-11-04, 20:24
uhh po moti sjemi taku ketu ne ket dhomen ton , ncncncn paskemi harru , ju lutem shikuesit e forumit mbyllni syt , mos na shikoni http://www.cosgan.net/images/kao/liebe/d035.gif


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,Luanu she,ke drejta,dashuia eshte semundje gjitese,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Ethet e dashuris.haaaahaaaaaa!
Nuk ju shikojme edhe ne jemi te semure.

Nuk jane ETHET,por URIA e DASHURISE,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Te paskan shendrua ndjenjat ne kanibal.
Haje nje pule te pjekur te zvogelon testesteronat.Haaaahaaaaaahaaaa!.


Hmmm: " PULA E VJETER,SUPA E MIRĖ ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
29-11-04, 21:11
uhh po moti sjemi taku ketu ne ket dhomen ton , ncncncn paskemi harru , ju lutem shikuesit e forumit mbyllni syt , mos na shikoni http://www.cosgan.net/images/kao/liebe/d035.gif


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,Luanu she,ke drejta,dashuia eshte semundje gjitese,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Ethet e dashuris.haaaahaaaaaa!
Nuk ju shikojme edhe ne jemi te semure.

Nuk jane ETHET,por URIA e DASHURISE,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Te paskan shendrua ndjenjat ne kanibal.
Haje nje pule te pjekur te zvogelon testesteronat.Haaaahaaaaaahaaaa!.


Hmmm: " PULA E VJETER,SUPA E MIRĖ ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Mos te vije turpe te lepish edhe kocet.haaaaaahaaa!.

turisti
29-11-04, 22:59
Jo,por supa nuk shkon me - kocet -,por me mish tul,hahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
30-11-04, 09:26
Jo,por supa nuk shkon me - kocet -,por me mish tul,hahahahahahahahah. :wink:
Sidomos kembet e mbrapme te pules.Haaaaahaaaaaaaaaaaaa!

Luana
30-11-04, 15:42
allah-allah po qka keni bo more a veq me pula jeni ka hani a , ani ani veq te para ju dy , ishalla ju plotesohen deshirat e juve http://www.p3heaven.altervista.org/forum/html/emoticons/victory.gif

Kercovari
30-11-04, 16:44
allah-allah po qka keni bo more a veq me pula jeni ka hani a , ani ani veq te para ju dy , ishalla ju plotesohen deshirat e juve http://www.p3heaven.altervista.org/forum/html/emoticons/victory.gif
Jo moj Luana,edhe dallendyshe!Haaaahaaaaahaaaaa!

turisti
30-11-04, 20:20
allah-allah po qka keni bo more a veq me pula jeni ka hani a , ani ani veq te para ju dy , ishalla ju plotesohen deshirat e juve http://www.p3heaven.altervista.org/forum/html/emoticons/victory.gif
Jo moj Luana,edhe dallendyshe!Haaaahaaaaahaaaaa!

Kalit fal- dhembet nuk i kqyren... :wink:

Luana
01-12-04, 07:07
http://www.cosgan.net/images/midi/frech/e030.gif

Kercovari
01-12-04, 13:54
allah-allah po qka keni bo more a veq me pula jeni ka hani a , ani ani veq te para ju dy , ishalla ju plotesohen deshirat e juve http://www.p3heaven.altervista.org/forum/html/emoticons/victory.gif
Jo moj Luana,edhe dallendyshe!Haaaahaaaaahaaaaa!

Kalit fal- dhembet nuk i kqyren... :wink:
Edhe kali fale di te shkelmoje,Ruju shoki!Haaahaaaahaaa!.

Kercovari
01-12-04, 13:57
http://www.cosgan.net/images/midi/frech/e030.gif
Je duke mpreh dhembet Luana.Besa keq do te pesoje Turisti!Zote te dhashte durimin!Haaaahaaaaaa!.

turisti
01-12-04, 15:41
http://www.cosgan.net/images/midi/frech/e030.gif
Je duke mpreh dhembet Luana.Besa keq do te pesoje Turisti!Zote te dhashte durimin!Haaaahaaaaaa!.

Une posedoj diplom per " atletike ",hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Luana
01-12-04, 16:20
http://www.cosgan.net/images/midi/frech/e030.gif
Je duke mpreh dhembet Luana.Besa keq do te pesoje Turisti!Zote te dhashte durimin!Haaaahaaaaaa!.

Une posedoj diplom per " atletike ",hahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Pse atletik , a don me u ba profesor a http://www.kurts-smilies.de/anbet2.gifhttp://www.kurts-smilies.de/verneig.gif

Kercovari
01-12-04, 16:38
http://www.cosgan.net/images/midi/frech/e030.gif
Je duke mpreh dhembet Luana.Besa keq do te pesoje Turisti!Zote te dhashte durimin!Haaaahaaaaaa!.

Une posedoj diplom per " atletike ",hahahahahahahahahahahahaha. :wink:
I gatshem per raunde maratonike!haaaaaahaaaaaaaa!.

Kercovari
01-12-04, 16:41
http://www.cosgan.net/images/midi/frech/e030.gif
Je duke mpreh dhembet Luana.Besa keq do te pesoje Turisti!Zote te dhashte durimin!Haaaahaaaaaa!.

Une posedoj diplom per " atletike ",hahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Pse atletik , a don me u ba profesor a http://www.kurts-smilies.de/anbet2.gifhttp://www.kurts-smilies.de/verneig.gif
Bile edhe me i keq,treiner i volibolit!Haahaaahaaaaaa!.

turisti
02-12-04, 01:50
http://www.cosgan.net/images/midi/frech/e030.gif
Je duke mpreh dhembet Luana.Besa keq do te pesoje Turisti!Zote te dhashte durimin!Haaaahaaaaaa!.

Une posedoj diplom per " atletike ",hahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Pse atletik , a don me u ba profesor a http://www.kurts-smilies.de/anbet2.gifhttp://www.kurts-smilies.de/verneig.gif

Jo,por ne rast nevoje,- te vrapoj me shpejte,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha. :wink:

turisti
02-12-04, 01:52
http://www.cosgan.net/images/midi/frech/e030.gif
Je duke mpreh dhembet Luana.Besa keq do te pesoje Turisti!Zote te dhashte durimin!Haaaahaaaaaa!.

Une posedoj diplom per " atletike ",hahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Pse atletik , a don me u ba profesor a http://www.kurts-smilies.de/anbet2.gifhttp://www.kurts-smilies.de/verneig.gif
Bile edhe me i keq,treiner i volibolit!Haahaaahaaaaaa!.

Me shume me pelqen PING - PONGU , hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha . :wink:

Kercovari
02-12-04, 10:58
Ne fushen e bejsbolit!Kujdes mos zbrit me poshte do te gjindesh tek kembet e ures te peroit!Haaaahaaaaaaaa!

Mafiozi
02-12-04, 13:14
Ne fushen e bejsbolit!Kujdes mos zbrit me poshte do te gjindesh tek kembet e ures te peroit!Haaaahaaaaaaaa!

Ruju se mundet me ta mar uji, zbrit me barket hahahahahahhaaaaa :wink:

Kercovari
02-12-04, 14:33
Ne fushen e bejsbolit!Kujdes mos zbrit me poshte do te gjindesh tek kembet e ures te peroit!Haaaahaaaaaaaa!

Ruju se mundet me ta mar uji, zbrit me barket hahahahahahhaaaaa :wink:
Jo more eka ble dje parashuten cader!Haaaaahaaa!.

turisti
02-12-04, 17:56
O,mos u mundoni,edhe ashtu jam larg pronit,ne Kasino... :wink:

Kercovari
03-12-04, 08:35
O,mos u mundoni,edhe ashtu jam larg pronit,ne Kasino... :wink:
E mu qaty ne kasino proi eshte edhe me i turbullte.Haahaaaaahhhh!.

turisti
03-12-04, 19:10
O,mos u mundoni,edhe ashtu jam larg pronit,ne Kasino... :wink:
E mu qaty ne kasino proi eshte edhe me i turbullte.Haahaaaaahhhh!.

Hmmm,kur vjen deri te rreziku,- ka TAXI,hahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
04-12-04, 10:57
O,mos u mundoni,edhe ashtu jam larg pronit,ne Kasino... :wink:
E mu qaty ne kasino proi eshte edhe me i turbullte.Haahaaaaahhhh!.

Hmmm,kur vjen deri te rreziku,- ka TAXI,hahahahahahahahaha. :wink:
E nese per moment s`e gjen taxin,cka ben?.Haaaahaaaaaa!

turisti
05-12-04, 00:14
O,mos u mundoni,edhe ashtu jam larg pronit,ne Kasino... :wink:
E mu qaty ne kasino proi eshte edhe me i turbullte.Haahaaaaahhhh!.

Hmmm,kur vjen deri te rreziku,- ka TAXI,hahahahahahahahaha. :wink:
E nese per moment s`e gjen taxin,cka ben?.Haaaahaaaaaa!

Me - RENO 2 - ,( zbarthur ). :wink:

Kercovari
05-12-04, 08:40
O,mos u mundoni,edhe ashtu jam larg pronit,ne Kasino... :wink:
E mu qaty ne kasino proi eshte edhe me i turbullte.Haahaaaaahhhh!.

Hmmm,kur vjen deri te rreziku,- ka TAXI,hahahahahahahahaha. :wink:
E nese per moment s`e gjen taxin,cka ben?.Haaaahaaaaaa!

Me - RENO 2 - ,( zbarthur ). :wink:
Mendon me ate Reno2-guleshkule?.Besa bash seksi eshte!.haaahhhhhaaa!.

turisti
05-12-04, 20:08
Kercoivari shkruajti:
_________________

Mendon me ate Reno2-guleshkule?.Besa bash seksi eshte!.haaahhhhhaaa!.
_________________


Jo,por per - kotec pulave -,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Luana
06-12-04, 06:43
Turist qa je ka ban , po boll more se u myte tu punue :shock: :(


http://www.heathersanimations.com/gardening/Mower-BarLine.gif

Kercovari
06-12-04, 08:22
Kercoivari shkruajti:
_________________

Mendon me ate Reno2-guleshkule?.Besa bash seksi eshte!.haaahhhhhaaa!.
_________________


Jo,por per - kotec pulave -,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
A ka vende edhe per gjelat?.

turisti
06-12-04, 13:46
Turist qa je ka ban , po boll more se u myte tu punue :shock: :(


http://www.heathersanimations.com/gardening/Mower-BarLine.gif

Eeeee, " PUNA E KA KRIJUAR NJERIUN,DEMELLLĖKU E KA PERSOSUR ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
06-12-04, 13:47
Kercoivari shkruajti:
_________________

Mendon me ate Reno2-guleshkule?.Besa bash seksi eshte!.haaahhhhhaaa!.
_________________


Jo,por per - kotec pulave -,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
A ka vende edhe per gjelat?.

Normal,hahahahahahahahahahaha,dikush duhet mu kujdes per OREN E SAKT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a. :wink:

Luana
06-12-04, 17:31
Turist qa je ka ban , po boll more se u myte tu punue :shock: :(


http://www.heathersanimations.com/gardening/Mower-BarLine.gif

Eeeee, " PUNA E KA KRIJUAR NJERIUN,DEMELLLĖKU E KA PERSOSUR ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
06-12-04, 17:40
Kercoivari shkruajti:
_________________

Mendon me ate Reno2-guleshkule?.Besa bash seksi eshte!.haaahhhhhaaa!.
_________________


Jo,por per - kotec pulave -,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
A ka vende edhe per gjelat?.

Normal,hahahahahahahahahahaha,dikush duhet mu kujdes per OREN E SAKT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a. :wink:
Qato per detyr e ka Gjeli Surko.Haaaahaaaaaaaaa!

Kercovari
06-12-04, 17:41
Turist qa je ka ban , po boll more se u myte tu punue :shock: :(


http://www.heathersanimations.com/gardening/Mower-BarLine.gif

Eeeee, " PUNA E KA KRIJUAR NJERIUN,DEMELLLĖKU E KA PERSOSUR ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I korre grurnajet!Haaaaahaaaaaaaaa!.

turisti
07-12-04, 00:41
Turist qa je ka ban , po boll more se u myte tu punue :shock: :(


http://www.heathersanimations.com/gardening/Mower-BarLine.gif

Eeeee, " PUNA E KA KRIJUAR NJERIUN,DEMELLLĖKU E KA PERSOSUR ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I korre grurnajet!Haaaaahaaaaaaaaa!.

JO,POR POSTIMEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTTT. Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink: :wink: :wink:

Kercovari
07-12-04, 11:05
Turist qa je ka ban , po boll more se u myte tu punue :shock: :(


http://www.heathersanimations.com/gardening/Mower-BarLine.gif

Eeeee, " PUNA E KA KRIJUAR NJERIUN,DEMELLLĖKU E KA PERSOSUR ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I korre grurnajet!Haaaaahaaaaaaaaa!.

JO,POR POSTIMEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTTT. Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink: :wink: :wink:
Ja paske mare profesionin dikujt.Haaaaahaaaaaaa!.

turisti
07-12-04, 14:13
Turist qa je ka ban , po boll more se u myte tu punue :shock: :(


http://www.heathersanimations.com/gardening/Mower-BarLine.gif

Eeeee, " PUNA E KA KRIJUAR NJERIUN,DEMELLLĖKU E KA PERSOSUR ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I korre grurnajet!Haaaaahaaaaaaaaa!.

JO,POR POSTIMEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTTT. Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink: :wink: :wink:
Ja paske mare profesionin dikujt.Haaaaahaaaaaaa!.

PO,baballareve te EVROPJANEVE,hahahahahahahahahahahahaha :wink:

Kercovari
07-12-04, 16:04
Turist qa je ka ban , po boll more se u myte tu punue :shock: :(


http://www.heathersanimations.com/gardening/Mower-BarLine.gif

Eeeee, " PUNA E KA KRIJUAR NJERIUN,DEMELLLĖKU E KA PERSOSUR ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I korre grurnajet!Haaaaahaaaaaaaaa!.

JO,POR POSTIMEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTTT. Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink: :wink: :wink:
Ja paske mare profesionin dikujt.Haaaaahaaaaaaa!.

PO,baballareve te EVROPJANEVE,hahahahahahahahahahahahaha :wink:
Au,Au,nipi i demagogeve dhe birokrateve pro Serbo-Sovjet.Mashalla!
Haaahaaaaaaaa!.

turisti
08-12-04, 01:10
Turist qa je ka ban , po boll more se u myte tu punue :shock: :(


http://www.heathersanimations.com/gardening/Mower-BarLine.gif

Eeeee, " PUNA E KA KRIJUAR NJERIUN,DEMELLLĖKU E KA PERSOSUR ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I korre grurnajet!Haaaaahaaaaaaaaa!.

JO,POR POSTIMEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTTT. Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink: :wink: :wink:
Ja paske mare profesionin dikujt.Haaaaahaaaaaaa!.

PO,baballareve te EVROPJANEVE,hahahahahahahahahahahahaha :wink:
Au,Au,nipi i demagogeve dhe birokrateve pro Serbo-Sovjet.Mashalla!
Haaahaaaaaaaa!.

Mos i haro dhe Kinezet.Te gjithe kan filluar me traktora ,e kan aritur ne SCHEVENINGEN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha. :wink:

Kercovari
08-12-04, 08:25
Por cfar eshte ky Sheveningeni,karroce gomaresh?!.

turisti
08-12-04, 14:52
Por cfar eshte ky Sheveningeni,karroce gomaresh?!.

Pjesa e DEN HAAGES ku punoj une dhe BURGU ku gjinden te burgosurit e ish YU. E nafak e nafak. :(

Kercovari
08-12-04, 17:44
Por cfar eshte ky Sheveningeni,karroce gomaresh?!.

Pjesa e DEN HAAGES ku punoj une dhe BURGU ku gjinden te burgosurit e ish YU. E nafak e nafak. :(
Po boma nje vende edhe mua o turist,se bash mire qenka.Haaaahaah!

turisti
08-12-04, 21:22
Por cfar eshte ky Sheveningeni,karroce gomaresh?!.

Pjesa e DEN HAAGES ku punoj une dhe BURGU ku gjinden te burgosurit e ish YU. E nafak e nafak. :(
Po boma nje vende edhe mua o turist,se bash mire qenka.Haaaahaah!


Hmmm,jo,aty kan perparsi vetem " te privilegjuarit ",ne do ta shfrytezojme plazhin,me mire eshte.... :wink:

Kercovari
08-12-04, 22:08
Por cfar eshte ky Sheveningeni,karroce gomaresh?!.

Pjesa e DEN HAAGES ku punoj une dhe BURGU ku gjinden te burgosurit e ish YU. E nafak e nafak. :(
Po boma nje vende edhe mua o turist,se bash mire qenka.Haaaahaah!


Hmmm,jo,aty kan perparsi vetem " te privilegjuarit ",ne do ta shfrytezojme plazhin,me mire eshte.... :wink:
Mire e ke ,me mire plazhin me bjonde e te zeza sesa,se sa me Miqon kokderrin.Haaahaaaaaaaa!.

turisti
08-12-04, 22:21
Pooooooooooooooooooooooooooooooo,hahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,ooohhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh... . :wink:

Kercovari
08-12-04, 22:41
Opa,me poooohaahaaaaa!Dole jshte limitit.S`ka gajle.

turisti
08-12-04, 22:45
Opa,me poooohaahaaaaa!Dole jshte limitit.S`ka gajle.

O,nuk dola jasht limitit,por plazha eshte shume e gjate,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
09-12-04, 08:04
Vertet shume plaazh i gjate,ne kembe s`mun te ecesh e me biciklete hiq.Haaaaahaaaaaa!.

turisti
09-12-04, 08:58
Mire de,mos perdor HIDROAEROPLANIN,se kushton pak,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Mafiozi
09-12-04, 13:21
Mire de,mos perdor HIDROAEROPLANIN,se kushton pak,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Jo bre Kercovari e ka zanat me kalu plazhen me TRAKTOR :lol:
Vetem te lutem mos mendo qe je ne ara :D

turisti
09-12-04, 13:23
Me rendesi me TRAKTOR,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
09-12-04, 16:28
E neser do te kerkoj Kombajne per te korre rekolten turistike,ki kujdes nga prezervativat!Haaahaaaaaa!

turisti
10-12-04, 01:34
E neser do te kerkoj Kombajne per te korre rekolten turistike,ki kujdes nga prezervativat!Haaahaaaaaa!

Me a Pa ngjyra,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a. :wink: ?

Kercovari
11-12-04, 09:50
Ngjyrat jan shija e natyres,por mos te bjene ndonje Dildo lockoman plastike,e te i thyn gerrsheret e Kombajnit.Haaaaaahaaaaa!.

turisti
11-12-04, 11:53
Amortizerat jane te mire,hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
12-12-04, 23:14
Mos te biros rotat,kujdes!haahaaaaahaa!

turisti
12-12-04, 23:16
Mos te biros rotat,kujdes!haahaaaaahaa!

Jo,jane KATERQOSHELI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :wink:

Luana
29-01-05, 07:48
Kaloi nji kohe e gjat dhe nuk jemi pa :roll:

turisti
29-01-05, 11:47
Kaloi nji kohe e gjat dhe nuk jemi pa :roll:

Ashtu e ka kur t'ish e martume me TURISTIN,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaha. :wink:

Luana
29-01-05, 18:15
Kaloi nji kohe e gjat dhe nuk jemi pa :roll:

Ashtu e ka kur t'ish e martume me TURISTIN,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaha. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hajde sot ne shtepi loqk se e kam pushim , edhe po bejm diqka per te ngren me favoritet e tona :wink:

turisti
30-01-05, 02:18
A ta qelim naj konzerve,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahah?? :wink:

Luana
30-03-05, 05:49
Ku i ke mprehesen me i qel konzervat :?:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
30-03-05, 13:03
Aty ku edhe konzerva,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahaahaha. :wink:

Luana
30-03-05, 17:07
Aty ku edhe konzerva,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahaha :wink:


:roll: :shock: :shock: :shock:

turisti
30-03-05, 23:27
Aty ku edhe konzerva,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahaha :wink:


:roll: :shock: :shock: :shock:

:P Pse po quditesh LOQKUMADESi CANADAS,kur konzervat vijne hazer me ēels. :wink:

Kaltrushi
31-03-05, 08:43
Aty ku edhe konzerva,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahaha :wink:


:roll: :shock: :shock: :shock:

:P Pse po quditesh LOQKUMADESi CANADAS,kur konzervat vijne hazer me ēels. :wink:


e me be me te humb te shkon dita huqqqqq sepse mbet pa ushqim.......hahahhaha[/b]

turisti
31-03-05, 20:40
Aty ku edhe konzerva,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahaha :wink:


:roll: :shock: :shock: :shock:

:P Pse po quditesh LOQKUMADESi CANADAS,kur konzervat vijne hazer me ēels. :wink:


e me be me te humb te shkon dita huqqqqq sepse mbet pa ushqim.......hahahhaha[/b]

Jo,i tham shkurt :hapu dhe qe,nuk ka problem,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahaahahahahahahah :arrow: na befte mire. :wink: [/b]

turisti
31-03-05, 20:41
Aty ku edhe konzerva,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahaha :wink:


:roll: :shock: :shock: :shock:

:P Pse po quditesh LOQKUMADESi CANADAS,kur konzervat vijne hazer me ēels. :wink:


e me be me te humb te shkon dita huqqqqq sepse mbet pa ushqim.......hahahhaha[/b]

Jo,i tham shkurt :hapu dhe qe,nuk ka problem,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahaahahahahahahah :arrow: na befte mire. :wink: [/b]

turisti
31-03-05, 20:46
Aty ku edhe konzerva,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahaha :wink:


:roll: :shock: :shock: :shock:

:P Pse po quditesh LOQKUMADESi CANADAS,kur konzervat vijne hazer me ēels. :wink:


e me be me te humb te shkon dita huqqqqq sepse mbet pa ushqim.......hahahhaha[/b]

Jo,i tham shkurt :hapu dhe qe,nuk ka problem,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahaahahahahahahah :arrow: na befte mire. :wink: [/b]

Luana
19-08-05, 06:12
Me mungon stili i Turistit :(

turisti
21-08-05, 00:08
Me mungon stili i Turistit :(

Mos ashtu,sepse ksajde jam,hahahahahahahahaahahahahahaahahahahaahahahahah aahahahahaahahahahaahahahahaahahah. :wink:

Luana
22-08-05, 22:13
Me mungon stili i Turistit :(

Mos ashtu,sepse ksajde jam,hahahahahahahahaahahahahahaahahahahaahahahahah aahahahahaahahahahaahahahahaahahah. :wink:

Ku je ksajde pash zotin se une kur po hy ti po del e ti kur po hyn une po dal e qka u murr vesh kjo pune :cry: :cry: :cry: :cry:

turisti
22-08-05, 22:27
Me mungon stili i Turistit :(

Mos ashtu,sepse ksajde jam,hahahahahahahahaahahahahahaahahahahaahahahahah aahahahahaahahahahaahahahahaahahah. :wink:

Ku je ksajde pash zotin se une kur po hy ti po del e ti kur po hyn une po dal e qka u murr vesh kjo pune :cry: :cry: :cry: :cry:

Ashtu eshte jeta e turistit :( ,por gjithmone po jam ne afersi a po? :wink:

Luana
09-01-06, 00:24
Ku me mbet Turisti :(

doGzona
09-01-06, 00:33
Paj si turistat me Luana, sa atje sa ketu!

Luana
09-01-06, 00:40
Paj si turistat me Luana, sa atje sa ketu!

Dogi ,
Turisti eshte Turist ende nuk e ke marr vesh huh :lol: :lol: :lol:

Tomori
13-01-06, 20:13
Kaloi nji kohe e gjat dhe nuk jemi pa :roll:
E Vertete eshte e di se te ka mar malli shum per mua...
"Luana" mos u merzit te lutem te kuptoj se te dergjet shpirti per Tomorin :lol:

turisti
19-01-06, 21:28
Kaloi nji kohe e gjat dhe nuk jemi pa :roll:
E Vertete eshte e di se te ka mar malli shum per mua...
"Luana" mos u merzit te lutem te kuptoj se te dergjet shpirti per Tomorin :lol:

Po,si bora e vitit te kaluar....... :lol: :lol: