PDA

View Full Version : Gentiana po vishej veq me kule.


Murgesha
20-01-04, 17:34
Bile edhe ne rruget e qytetit ku jeton po dalke ashtu. Kete e mora vesh nga burime te sigurta. :lol: :lol:

Gentiana
20-01-04, 17:40
Murgesha :( :cry: Me kan hije more per kte ja kam nis me i vesh,bile qka ish mir me nejt me to, shum shlir njeri,po Lazdrani me pruni ne kte idee e tash nuk e bej pa to hiq. :wink: :wink:
Edhe qka me kan hije :lol: :lol: :lol: edhe hey,me e pa pyet gjyshen time i kisha veshur qe koh,po ja qe tash po e degjoj
:lol: :lol: :lol: :lol:
Vetem mundem me i propozu per te gjitha vajzat :roll:
Genta

Cool_Boy
21-01-04, 10:42
Gentiana ku i morre ato kule moj??Mos ja ki marr Murgeshes ahhaahh se une Murgeshen e kam pa me ato kule nese jan bardh e zi ato te asaj jan ok ktheja se po pertrihet e nuk ban tani ahhah.

Pershndetje per te gjith

lazdrani
22-01-04, 10:37
Eh kulet Genta i ka dhurate nga une...........kiss kiss po ma bajke :wink:

vullneti
23-01-04, 15:00
He he ...te mira jane kulet...veq ...kur me bjen ne mend qysh i lidhin grate kur te dalin prej WC...pakem tu kesh...i mbajne me goje e me duar tu qite sikur noton njeri e lidhin uqkurin hahaha
kete e dine ata qe i kane pa tu i lidhe uqkurte edhe normal..ato qe bajne hala kule...hahaha

anna
24-01-04, 12:33
ej gentiana meqe i paske marak kulet kur te kthehem nga shqiperia kam me ta ble stofin ti veq thuaj qysh e do se ta bjen teta anna :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
24-01-04, 12:36
Ej Anna ,edhe une i dua shume kulet,nese ka mundesi mi blej edhe mua nje pale se shume i kam ne qejf,ani e gjate gati dy metra,vetem te me shihnit si me rrijne :P per çmim merremi vesh pastaj :wink:

Murgesha
24-01-04, 13:11
Po si. Ku ishit me heret qe visheshit me miniqa. Gentiana eshte qike e mire dhe ne rruge te zotit.

anna
24-01-04, 13:15
patjeter barbaroza veq qfar ngjyre pi do :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
30-01-04, 14:53
Eh kulet Genta i ka dhurate nga une...........kiss kiss po ma bajke :wink:

E tybe me dor me prek nuk guxojke .......
E tha kishe un bukuroshe,po un jam bukuroshe edhe me kule :wink:

Lazdrani kto kule mi ka ruajtur gjyshja jeme,qy e mos enderro shum :wink: :wink: :wink:

Gentiana
30-01-04, 14:54
ej gentiana meqe i paske marak kulet kur te kthehem nga shqiperia kam me ta ble stofin ti veq thuaj qysh e do se ta bjen teta anna :lol: :lol: :lol: :lol:

Teta Anna hajt se po ta la ty me zgjedh,dhe flm per qe te ka ra ndermend. dhe nuk jau noj fort veshin vetem a jan kule :oops: :oops: :lol: :lol:

Gentiana
30-01-04, 14:55
Po si. Ku ishit me heret qe visheshit me miniqa. Gentiana eshte qike e mire dhe ne rruge te zotit.


8) 8) 8) 8)

Barbaroza
30-01-04, 15:32
patjeter barbaroza veq qfar ngjyre pi do :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Une i dua me te gjitha llojet e ngjyrave,sikur ylberi,qe kur te dale ne rruge te çmenden djemte pas meje dhe kuleve te mia :D

anna
30-01-04, 17:14
hahaha valla teta anna ka shije te mire edhe ngjyrat e ylberit ti bje nga tr :lol: :lol: qashtu si ju duhet mu kan qikat bile bile edhe une po menoj mi ble nje par :lol: :lol:

Barbaroza
31-01-04, 15:35
Po hajde pra teta Anna se spo mund te durohem me :(

Gentiana
31-01-04, 15:58
Teta Anna,nuk do te ishte keq nese na i blen si shpejt,sepse na nuk kemi shum, se thojn Pleqt laj e thaj,dikur edhe shkyhen upsssss :oops: :oops:

husky
01-02-04, 04:57
:lol: shum nice ktu be

Gentiana
02-02-04, 11:44
Ateher mir se vjen husky. Nice se veshi un kule apo te pelqen Forumi i jon??!! :wink:
Genta

anna
02-02-04, 13:53
valla be qika duheshi me duru deri ne vere se vetem ateher vjen teta anna :lol: :lol: 8) 8)

Gentiana
02-02-04, 14:51
Valla teta Anna deri ne Verë i blej vet,pa mi pru ti prej ku ta di un ku. i thojn nje far fjale: past nana past baba,kur nuk ke vet i ke la duart :? 8)

anna
03-02-04, 18:02
hahahaha ani pra genta me qe tu paska ba kaq shume merak nashta javen tjeter vij ok merre nr e celit *********** a e more, mos u baj marak hiq se teta anna e mban fjalen e dhan 8) 8) :lol: :lol:

Gentiana
03-02-04, 19:11
E more teta Anna,flm se po e mbajshe fjalen! kalofsh mir ku do kofsh! hey njerz un u sigurova edhe me ni par kule e ju bani hajgare :wink: 8)

BlertaB
04-02-04, 13:00
Hej Gentiana ii ka marr Kulet te gjyshja vete se nashti i ka vdek e shkreta ku me dit po nese i ka dek Zoti e lasht shnosh??
He Gentiana a pernime oj qik veq me kule po vishesh a??
A pasha zotin bash mir veq ashtu vazhdo ama na po bajm hajgare e nuk e dina se ka me ardh ajo koh apet kur kena me i vesh kulet ama nuk pi dim na hala ju pershendes te gjithve tung kalofshi mir

Gentiana
04-02-04, 13:17
BlertaB shoqe nese te ka ra qef per at koh veshi qik qtash e mos prit me ardh apet ajo koh,qy. Ku ta di un qka mendon ti,ndoshta se i veshi pernimend,po kur ta kqyrish ne forum i veshi me tvertet kulet,apo jo Murgesha??!!!
Edhe qka me kan hije,bile te gjith te forumit e kan vertetu kte!!!!!

Genta

Gentiana
05-03-04, 12:03
Ahhhhh teta Anna un prita se po i qon me ato Kule dhe ti hiq, po nuk thojn kot, past nana past baba kur nuk ke vet i ke la duart.
A te pres ma, a ti blej vet?

Genta

BlertaB
05-03-04, 12:11
Jo oj genta mos e prit annen se nuk e ka mendjen me ti ble tybe.
Qyyyyyyyyyyyyy hajt se po ti blej une ty genta nipar kule e mos i ngul kembt vetem te anna heheheh püershendetje per te gjith.

Barbaroza
05-03-04, 12:47
Njemend kjo anna edhe mua me premtoi por s'mi bleu kulet,do ti blej edhe une vete :wink:

BlertaB
05-03-04, 12:58
Barbaroza as ti mos ki gajle se une ti blej bre qyyyyyyyyyy hajt lene annen se nuk e paska njet me jau ble hiq vallah as ty as gentes.

Gentiana
05-03-04, 13:34
Barbaroza ta bejm takimin dhe te dalim ti blejm bashk?? vetem trego ku dhe kur,dhe po dalim e pim kaffe dhe bejm llafe.
BlertaB jo jo,kena vendos me i ble vet,se po na ban edhe ti si anna,thot po e mbesim pa kule.

Genta

BlertaB
05-03-04, 13:46
Jo bre une nuk jau bej si anna nuk ju rrej hiq mos bani gajle qyyyy Genta te pershendes.

anna
05-03-04, 16:53
kush rrejt more une jam hala tu lyp per stof se keto dit spo ka te mire ehe teta anna vonon por nuk harron hahahah eshte pune ditesh veq kini durim :wink: :wink:

Barbaroza
08-03-04, 13:33
Ahhh bre teta Anna,keto kule na i nxorre per hunde.Lere bre se dalim me Genten e i blejme vete :wink:

anna
08-03-04, 16:30
qika a nuk pasni asnje pare tjera ajajaj po nejse hajt se po jau qoj me internet hahahahhahah :lol: :lol: :wink: :wink:

Barbaroza
09-03-04, 09:50
Teta Anna dergoi ne e-mailat tane :lol:

anna
09-03-04, 13:14
sigurisht barbaroza vetem mi jepni e-mailet dhe opla kulet dalin hahaha :lol: :lol: :wink: :wink:

Gentiana
13-03-04, 21:08
Barbaroza a te erdhen more ty ato Kule se na i premtoj teta Anna,se mu jo. ehhhhhhh moj teta Anna na erdh gati vera,dhe tash shkojm ne Kosov i blej keshtu e ashtu, meqe ti vetem po thua se na i qon,po kot...

anna
14-03-04, 12:00
hahahah genta e une tash nuk kam faj se ju nuk mi keni
than adres e-mailet tuaja keshtu qe une po mundem ti dergoj hehe tung tung nejse deri veres po jau qoj edhe nga nje pare kule te flladitshme se veres nxehte shume po bahet :lol: :lol: :lol: :lol:

mendim
14-03-04, 14:46
:oops: Nuk asht e mundur

Barbaroza
14-03-04, 14:53
Teta Anna,po me duket se ta paskam dhene e-mail adresen e RRUSHIT,sigurisht atij i kane shkuar kulet,kam gabuar :oops: :wink:

Barbaroza
14-03-04, 14:54
:oops: Nuk asht e mundur

Cka nuk eshte e mundur Mendim,qe nuk veshim kule a :?: Veshim,veshim,here te veres e here te dimrit :D

Gentiana
14-03-04, 14:57
Tregoj bre Barbaroza,se ky nuk po na beson. ani le se i veshim po edhe nuk rrim pa to as naten,e le ma diten :wink:
ani boll jemi te bukura edhe me kto kule uffffffffff :wink: :oops:

Barbaroza
14-03-04, 14:59
Mendim,ta kishim dergu nga nje foto,por po kemi frike se na merr sysh tani :wink: Ani aty te bunari ku kemi dale bashke me Genten duke i mbushur kovat uffff sa bukur :D

Gentiana
14-03-04, 15:02
:lol: :lol: :lol: Ti e paske at foto a?? wow sa mir,dhe tash me kujtohet dhe them uffffffffffff. na ka mbetur vetem me e qit ne Forum kte sepse nuk na beson askush

Barbaroza
14-03-04, 15:05
Po Genta,kur te vie koha,do ta publikojme edhe ate foto e le te binden tani keta se jemi te bukura dhe na kane hije kulet :D

RRUSHI
14-03-04, 17:35
Uffff ufff sa bukur po ju rrin keto kule mori goca se na qmendet fare , ani te bunari me kova , por Barbarozes sa mir po i shkojn kur po shkon me i mjel lopet me kule koven me nje dor kompjuterin me nje dor e femija te gjith mrapa zemra mal po me behet per nusen qe kam , shum e zoja ... :wink:

Murgesha
14-03-04, 21:23
Hahahhaahahah RRushi, po kulet a i ka me lule apo si Barbaroza.
Besa kam deshire me e pa ashtu. Ani me gjithe femijet mbrapa hahahahahaah.

mendim
15-03-04, 18:26
adersa emailit e jemje asht [email protected] .Mundeni me i qu atje fotot.Ju prentoj qe nuk do ti keqperdori.Tung zemrat e mia :wink: :wink:

anna
17-03-04, 13:01
a me te vetet ashtu eshte barbaroza bile bile me erdhi cudi fare adrese me dhe [email protected] po nejse mendova se e ke vene keshtu nga dashuria qe ke per te .....o RRUSHI te pelqyen kulet :?: :?:

Barbaroza
17-03-04, 13:42
Po bre Anna,kisha bere nje gabim e ta kam dhene e-mail adresen e Rrushit,ndoshta me fal RRushi se nuk e kam bere me qellim :(

anna
18-03-04, 15:22
ska gje sis tung tung :wink: :wink:

mendim
18-03-04, 18:06
Hej qika shkruni bre.Se jam tu ju prit. :? :x

BlertaB
19-03-04, 12:17
Hej qika shkruni bre.Se jam tu ju prit. :? :x


hahahah mendim qikat nuk po te shkrujn jo?? :cry:

vushtrria
20-03-04, 14:48
po kur po hyni ne maxhe me sit miellin qysh po ju rrin kulet avavavavavaav kull kull krejt


tung ju pershendet vushtrrija

mendim
20-03-04, 17:02
:P Kom mbet me goj hap nga fotot qe mi keni dergu.Mir kishit dal.Sidomos Genta te bunari.Kullerk.Edhe Barbaroza super.

Gentiana
02-04-04, 14:29
Mendim te pelqej fotoja?? Na gjith jemi bre Coolerka nuk ka me ne! Apo jo Barbaroza?? :wink:

Barbaroza
03-04-04, 10:54
Natyrisht se jeni te gjitha Qullerka,veq une e Genta jemi diqka fantastike 8)

TONINO
05-04-04, 15:59
**Gentiana** kule edhe tanga a???
__________________________________________________

Geto_21

linushja
13-11-07, 02:36
gabova qe u regjistrova ketu spom pelqejn pyetjet e as pergjiegjet e klientave heheheh diqysh pom doket vetja palidhje ktu ma mer menja qe rgjistrohet njeri vetem me gjet fatin e vet une e kom valla hahhahaha qa me bo une jom qishtu e du dhe me don loqk um ka dhe e kom

emine
25-04-08, 17:20
Bile edhe ne rruget e qytetit ku jeton po dalke ashtu. Kete e mora vesh nga burime te sigurta. :lol: :lol:


shtriga gjithmone me ka imitu hahahhahhaahhahhah

Murgesha
14-05-08, 13:07
shtriga gjithmone me ka imitu hahahhahhaahhahhah

Moj gjithë kam mendu që shtrigat vishen me fshisa hahahahahaahahahah

emine
14-05-08, 14:32
Moj gjithë kam mendu që shtrigat vishen me fshisa hahahahahaahahahah

fshisa nuke vishet moje.ulesh ne te per em fluturu......hahhahhahahhahha

Murgesha
14-05-08, 15:00
o pasha mamin mu paska dokte fshisa mbrapa shtriges si minifund po nejse hahahaahahahahahahahahahahaahahahahah

emine
17-05-08, 22:28
o pasha mamin mu paska dokte fshisa mbrapa shtriges si minifund po nejse hahahaahahahahahahahahahahaahahahahah


hahhahhaah me siguri je kan pergjumshem:p