PDA

View Full Version : Rafet LLapjani edhe Vetima jeni pa prej ballani.............


laliloli
17-09-05, 00:09
Mos po mendoni qe ju dy po duheni e ne nuk po marim vesh ,,jo jo nuk ka fshehtesi ne dashuri.Po me mire qitne asiqare e ta bejme nje dasem ma frik

Sy_kaltra
17-09-05, 11:11
Mos po mendoni qe ju dy po duheni e ne nuk po marim vesh ,,jo jo nuk ka fshehtesi ne dashuri.Po me mire qitne asiqare e ta bejme nje dasem ma frik

nuk besoj qe me ka tradhetu rrafet llapjani Sy_Kaltren :evil:

laliloli po thu nime kta dyt po duhen a :roll:

bash ty lexu edhe un vrejta diqka :idea:

laliloli
17-09-05, 16:26
Mos po mendoni qe ju dy po duheni e ne nuk po marim vesh ,,jo jo nuk ka fshehtesi ne dashuri.Po me mire qitne asiqare e ta bejme nje dasem ma frik

nuk besoj qe me ka tradhetu rrafet llapjani Sy_Kaltren :evil:

laliloli po thu nime kta dyt po duhen a :roll:

bash ty lexu edhe un vrejta diqka :idea:

Sy kaltroshe ,jo vetem qe po duhen por ata edhe po pergatiten per dasem.Do te na e bejne nje dasem te vaktit ,me tupan e zurla,qifteli e sharki -darsem te katundit ,eh qe kemi me u kenaq sepse do te ftojne edhe shume miq e mikesha :lol: :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
17-09-05, 16:40
Sy kaltroshe ,jo vetem qe po duhen por ata edhe po pergatiten per dasem.Do te na e bejne nje dasem te vaktit ,me tupan e zurla,qifteli e sharki -darsem te katundit ,eh qe kemi me u kenaq sepse do te ftojne edhe shume miq e mikesha :lol: :lol: :lol: :lol:

lali ani bash pom vika mir :)

e ti kur po martohesh nime :roll: :arrow: :lol:

Ti jam e sigurt se Festen ne Grand e ban a :P

laliloli
17-09-05, 17:23
Sy kaltroshe ,jo vetem qe po duhen por ata edhe po pergatiten per dasem.Do te na e bejne nje dasem te vaktit ,me tupan e zurla,qifteli e sharki -darsem te katundit ,eh qe kemi me u kenaq sepse do te ftojne edhe shume miq e mikesha :lol: :lol: :lol: :lol:

lali ani bash pom vika mir :)

e ti kur po martohesh nime :roll: :arrow: :lol:

Ti jam e sigurt se Festen ne Grand e ban a :P

Kysmet ne hotelin me te mire ,qe ta hieshojme ne dy edhe me shume .
E per kohen e marteses kur ta besh qejzin ti .Une me nje kame jam tuj ndejt :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
17-09-05, 17:30
Kysmet ne hotelin me te mire ,qe ta hieshojme ne dy edhe me shume .
E per kohen e marteses kur ta besh qejzin ti .Une me nje kame jam tuj ndejt :lol: :lol: :lol:

Pse ti a me mu po martohesh a :oops:
Jo more skam qejz un veq nje lap top sen tjeter skam :P

laliloli
17-09-05, 17:50
Kysmet ne hotelin me te mire ,qe ta hieshojme ne dy edhe me shume .
E per kohen e marteses kur ta besh qejzin ti .Une me nje kame jam tuj ndejt :lol: :lol: :lol:

Pse ti a me mu po martohesh a :oops:
Jo more skam qejz un veq nje lap top sen tjeter skam :P


Hajt hagji pishmani hajt ,po a thae more mbreme perhajr,Un i shkyva 5 pale kepuc tuj nga mbas teje deri sa ta mbusha mendjen me thane po :lol: :lol: :lol: .


E per Llaptop edhe une ta blej nje pentium 4 e ter diten ne dardani :lol: :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
17-09-05, 17:53
Hajt hagji pishmani hajt ,po a thae more mbreme perhajr,Un i shkyva 5 pale kepuc tuj nga mbas teje deri sa ta mbusha mendjen me thane po :lol: :lol: :lol: .


E per Llaptop edhe une ta blej nje pentium 4 e ter diten ne dardani :lol: :lol: :lol: :lol:

ahahahhahahah More un mendove se me luanen qy :roll:
e per pram thash mos ke haru ahahhahahaha :wink:
ani valla mir po bajshe se nuk e baj pa PC hiš :P :wink:

laliloli
17-09-05, 19:30
[

ahahahhahahah More un mendove se me luanen qy :roll:
e per pram thash mos ke haru ahahhahahaha :wink:
ani valla mir po bajshe se nuk e baj pa PC hiš :P :wink:

Me Luaneshen mbaj vetem kujtimet e mira qe kemi kaluar ,por deshti fati dhe u ndame pergjithmone :lol: :lol:
Dhe poashtu deshti fati i fatit te mire qe u bashkova me ju ,he ku te kish uruar nena moj kalteroshe :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
17-09-05, 22:14
Me Luaneshen mbaj vetem kujtimet e mira qe kemi kaluar ,por deshti fati dhe u ndame pergjithmone :lol: :lol:
Dhe poashtu deshti fati i fatit te mire qe u bashkova me ju ,he ku te kish uruar nena moj kalteroshe :lol: :lol: :lol:

valla more lali te kish pa uru aq mir sa nina nana paq nafak qe :P :arrow: :wink:

Artisti
17-09-05, 22:14
OOOOO P*E*R

H*A*J*R Ju koft o qiftat e ri e u gzofshi me lumturi


Po ku mos me pase rafeti nafak

djali veq po vizllon :wink: :lol:


Per qiftat e ri veq Lumturi
Artisti

rafet llapjani
18-09-05, 01:43
O Sy_kaltrush bre a qeshtu mas shpine me lalin pom tradhtoni aaaaaaa qka eshte kjo pu martojk aspu martojka rafet llapjani,o lali jo pes par kpuca po edhe qerapat kime sahtirr se Sykaltrushit nuk mun me ja thy menden vetm per llapjanin pik. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
18-09-05, 20:16
O Sy_kaltrush bre a qeshtu mas shpine me lalin pom tradhtoni aaaaaaa qka eshte kjo pu martojk aspu martojka rafet llapjani,o lali jo pes par kpuca po edhe qerapat kime sahtirr se Sykaltrushit nuk mun me ja thy menden vetm per llapjanin pik. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
ahhahahahahahahahhaha rafet llapjani kan than mos jav ban se ta bajn :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

rafet llapjani
19-09-05, 00:32
Kush eshte bre aj qe kathan ashtu oj Sy_kaltrush,te na thojn mos ba qka boj une po bon qka pote thom une :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: