PDA

View Full Version : o moderator t'raft glaca e zogit n'kry ishalla :(


panta_rhei
13-04-11, 11:23
qaj qe ma ka fshi postimin te tema e lirikut "amerika dhe shqiptaret", sic thot edhe Guri i madh, ma mire le te lajmrohet vet e mos t'i merr n'qaf edhe ata tjeret

nizetekater sahat afat kini, (me mundesi vazhdimi)

Murgesha
13-04-11, 11:41
qaj qe ma ka fshi postimin te tema e lirikut "amerika dhe shqiptaret", sic thot edhe Guri i madh, ma mire le te lajmrohet vet e mos t'i merr n'qaf edhe ata tjeret

nizetekater sahat afat kini, (me mundesi vazhdimi)

Shuj se me bo me te gjujt na me bomba ta vrasim zogun ende pa e ba glacen ha,hahahaahahahahahaha!

panta_rhei
13-04-11, 11:47
Shuj se me bo me te gjujt na me bomba ta vrasim zogun ende pa e ba glacen ha,hahahaahahahahahaha!

ani ani, bani hajgare ju :mad:

A fluturon liriki bre???!!

Murgesha
13-04-11, 11:49
Jemi te rriturr o Panta me lu lojen fluturoj-fluturoj....:tongue:

panta_rhei
13-04-11, 11:51
Jemi te rriturr o Panta me lu lojen fluturoj-fluturoj....:tongue:

jo tash po lujm glacoj-glacoj :tongue:

Rozafa
13-04-11, 12:06
jo tash po lujm glacoj-glacoj :tongue:

Kujdes se mund tė bėhet luftė e madhe n'mes glacimit dhe fluturimit!:smile:

panta_rhei
13-04-11, 12:20
Kujdes se mund tė bėhet luftė e madhe n'mes glacimit dhe fluturimit!:smile:

kta e kane per detyre me na tregu, a po luhet ktu "flututoj tani glacoj", a po luhet "glacoj tani fluturoj"?

Jo po nuk shkon ma kshtu...

A i thuhet skyfterit mos fluturo?
A i thuhet lirikit mos posto?
A i thuhet leonores mos kno?
A i thuhet leonardo da vincit hiq dore nga mjeshtria?
Edhe monaliza u ba pikture palidhje
prej se ne Dardani po vritet pafajsia

:mad:

murrizi
13-04-11, 12:28
kta e kane per detyre me na tregu, a po luhet ktu "flututoj tani glacoj", a po luhet "glacoj tani fluturoj"?

Jo po nuk shkon ma kshtu...

A i thuhet skyfterit mos fluturo?
A i thuhet lirikit mos posto?
A i thuhet leonores mos kno?
A i thuhet mulizit mos i therr islamistat ?
A i thuhet leonardo da vincit hiq dore nga mjeshtria?
Edhe monaliza u ba pikture palidhje
prej se ne Dardani po vritet pafajsia

:mad:

ēa kie be pont se na tranove, pash musafin ?

panta_rhei
13-04-11, 12:40
ēa kie be pont se na tranove, pash musafin ?

murriz viq edhe qita se jam mushe shum a

A i thuhet skyfterit mos fluturo?
a i thuhet lirikit mos posto?
a i thuhe leonores mos kno?
murrizit, a i thuhet mos shpo?
a i thuhet fourpeaces mos fillozofo?
a i thuhet pantes mos shkreto?
a i thuhet spongebobit mos ofendo?
a i thuhet valiiit mos shuto?
A i thuhet Lojetarit mos modero?
Jadores, a i thuhet mos reflekto?
a i thuhet artistit mos kritiko?
...
a i thuhet leonardo da vincit hiq dore nga mjeshtria?
edhe monaliza u ba pikture palidhje
prej se ne Dardani po vritet pafajsia. :mad:

Guri i madh
13-04-11, 17:20
po po lajmronu nese doni mos me psue kta tjert :biggrin: se perndryshe e pat puna e juve

jadore
13-04-11, 19:08
murriz viq edhe qita se jam mushe shum a

A i thuhet skyfterit mos fluturo?
a i thuhet lirikit mos posto?
a i thuhe leonores mos kno?
murrizit, a i thuhet mos shpo?
a i thuhet fourpeaces mos fillozofo?
a i thuhet pantes mos shkreto?
a i thuhet spongebobit mos ofendo?
a i thuhet valiiit mos shuto?
A i thuhet Lojetarit mos modero?
Jadores, a i thuhet mos reflekto?
a i thuhet artistit mos kritiko?
...
a i thuhet leonardo da vincit hiq dore nga mjeshtria?
edhe monaliza u ba pikture palidhje
prej se ne Dardani po vritet pafajsia. :mad:

ani sa kesh tuj lexu gezushem qe paskem pshtu Una prej shenjestres se Pantes,
p.s.
o kesh tuj ti dhone 10 reputacija pasha Kryt e Mames , veq per fjalen ..jam mush shume se qaq buker e the'e po spo bone bre kjo virone ..

hej cka je ti cka je .. se duhet mes rreshtave ty me te lexu , hajde Lojetarit qe me germe te madhe demek i pervetqem se moderator , po edhe mu qe ma paske shku emrin , zemren mal ma ke bo .. 25 reputacija i ke prej qiti dakiki..

halla e madhe
13-04-11, 20:02
murriz viq edhe qita se jam mushe shum a

A i thuhet skyfterit mos fluturo?
a i thuhet lirikit mos posto?
a i thuhe leonores mos kno?
murrizit, a i thuhet mos shpo?
a i thuhet fourpeaces mos fillozofo?
a i thuhet pantes mos shkreto?
a i thuhet spongebobit mos ofendo?
a i thuhet valiiit mos shuto?
A i thuhet Lojetarit mos modero?
Jadores, a i thuhet mos reflekto?
a i thuhet artistit mos kritiko?
...
a i thuhet leonardo da vincit hiq dore nga mjeshtria?
edhe monaliza u ba pikture palidhje
prej se ne Dardani po vritet pafajsia. :mad:


Pantha_vargjet te kan hije,sdi cka te them me shume!...hape more faqen tende te poezise, aty grahi qysh ta don qefi ne vargje,shaj e kritiko e tanat bash se aty sta fshin askush asnje postim:biggrin:

sherri
14-04-11, 06:51
qaj qe ma ka fshi postimin te tema e lirikut "amerika dhe shqiptaret", sic thot edhe Guri i madh, ma mire le te lajmrohet vet e mos t'i merr n'qaf edhe ata tjeret

nizetekater sahat afat kini, (me mundesi vazhdimi)
...euuuuuuuu more panta,vec me sha e me nem nuk u mesove! a e din more qe me e glacit zogjet,e sorrat,ate moderator, ai\ajo duhet me u ba i\e MADH\E qe me ja ba nje bust-permendore,a tani me e bombardu shpendet me glaca......a e ke pa balit Klinton, cka po i bajshin?:rolleyes:

panta_rhei
14-04-11, 09:22
Pantha_vargjet te kan hije,sdi cka te them me shume!...hape more faqen tende te poezise, aty grahi qysh ta don qefi ne vargje,shaj e kritiko e tanat bash se aty sta fshin askush asnje postim:biggrin:

...
A i thuhet halles se dashur mos na vizito? :biggrin:
...

Qysh bre halle po kqyr me m perzane, po m'thu shko te faqja jote?
N'vend se m'i pervjel edhe ti gishtat e me ju bashkangjite kauzes sim2 te drejte ne ne mbrojtje te luftesd kunder padrejtesise e te pafajsise.

nejse, se une nuk e kam ndermend me e lane me qikaq...
po te njftoj ty edhe gjithe te tjeret qe prej sodit e shpalli iniciativen per formimin e Klubit te Anetareve qe ju Fshihen Afishimet - shkurtimisht: KAFshA!
Kjo si forme e organizimit sindikal. Te gjithe te demtuarit qe mendojne se padrejtesisht u vritet pafajsia nga moderatoret, le te lajmerohen ne kete teme. Mundesisht le te marrin me veti sa me shume ushqim per zogj edhe per plluma.
Kysmet po t'ju bajme moderatorve kryet bardh. :tongue: :biggrin:

Xuki
14-04-11, 10:14
Ooo pasha krejt mahallėn sen nuk di pėr kėtė sen!

Me ditė qė fitoj n'lloto masi t'mė glacojnė zogi, kisha thanė unė, por po tutna qė nuk fitoj e veq ēka bohna i glacuem palidhje!!

LOJETARI
14-04-11, 10:36
qaj qe ma ka fshi postimin te tema e lirikut "amerika dhe shqiptaret", sic thot edhe Guri i madh, ma mire le te lajmrohet vet e mos t'i merr n'qaf edhe ata tjeret

nizetekater sahat afat kini, (me mundesi vazhdimi)

hahhahahaha.....o jo moderatorėt , por liriki e kish pas marrė me veti te shpia e e kish pas mush me postimne si kutiat e votave ne drenicė .Kqyre mire se e kish kthye , ama tė masakrume ......hahhahahaa

halla e madhe
14-04-11, 19:34
...
A i thuhet halles se dashur mos na vizito? :biggrin:
...

Qysh bre halle po kqyr me m perzane, po m'thu shko te faqja jote?
N'vend se m'i pervjel edhe ti gishtat e me ju bashkangjite kauzes sim2 te drejte ne ne mbrojtje te luftesd kunder padrejtesise e te pafajsise.

nejse, se une nuk e kam ndermend me e lane me qikaq...
po te njftoj ty edhe gjithe te tjeret qe prej sodit e shpalli iniciativen per formimin e Klubit te Anetareve qe ju Fshihen Afishimet - shkurtimisht: KAFshA!
Kjo si forme e organizimit sindikal. Te gjithe te demtuarit qe mendojne se padrejtesisht u vritet pafajsia nga moderatoret, le te lajmerohen ne kete teme. Mundesisht le te marrin me veti sa me shume ushqim per zogj edhe per plluma.
Kysmet po t'ju bajme moderatorve kryet bardh. :tongue: :biggrin:


...kukuu pantha djali,po emen i paske gjete ketij klubi..hahahaha..ani KAFSHA.. cka s'kujtohesh edhe ti,hahahhahha..allahile ruju se p ote bjen ndermend ndonje iniciative e re e bo te bie ndermend ndonje shkurtese edhe ma beter se kjo..hahahahahaa

ps:jo more nuk deshta te largoj nga ketu,po grahi more sa te duash,zojt ne pranvere kan nise me fluturu per hava..nje zot e din ka i qet puna..hahah:biggrin:

Qika^Me^Kule
19-04-11, 11:39
Kuuuuuuu bre... perpak em shko kjo tem per pa e pa une :eek::biggrin:

Cfar teme e vecant cenka all-llah , all-llah

panta_rhei
19-04-11, 12:01
Kuuuuuuu bre... perpak em shko kjo tem per pa e pa une :eek::biggrin:

Cfar teme e vecant cenka all-llah , all-llah

Qiki :biggrin:

a po ka sorra anej kah ju? :tongue:

Qika^Me^Kule
19-04-11, 16:12
Qiki :biggrin:

a po ka sorra anej kah ju? :tongue:

Ncuk , sorrana ma shum :tongue:

panta_rhei
26-05-11, 15:45
o moderator,
n'mujshi me dijt pse u ktheva qitu, jeni te falur,
perndryshe kam me i kallxu Gurit te madh, e vec ai tani e din cka ban me juve :biggrin:

p.s.

dymdhet sahat afat kini :tongue:

jadore
26-05-11, 16:25
o moderator,
n'mujshi me dijt pse u ktheva qitu, jeni te falur,
perndryshe kam me i kallxu Gurit te madh, e vec ai tani e din cka ban me juve :biggrin:

p.s.

dymdhet sahat afat kini :tongue:

cka dole ti kendej , une prita qe taraku po ankohet ..
p.s.
edhe une te kam fal ty ...

Dallandyshja_718
26-05-11, 16:57
cka dole ti kendej , une prita qe taraku po ankohet ..
p.s.
edhe une te kam fal ty ...


Ka nise me xane men' edhe taraku, n'mos kjoft puna qe i'a ka "rrudhe inxhja" qe e ka te shpia:biggrin:

P.S. Jeshtu tash ishalla bejne edhe "inxhet" tjera, perndryshe i duol flaka n'kulm ksaj pune:biggrin:

O Jador, a dreqit a kuj i'a fale:biggrin::tongue:

Guri i madh
26-05-11, 16:59
o moderator,
n'mujshi me dijt pse u ktheva qitu, jeni te falur,
perndryshe kam me i kallxu Gurit te madh, e vec ai tani e din cka ban me juve :biggrin:

p.s.

dymdhet sahat afat kini :tongue:


kam me ja u ngjit zhugen nese nuk kallxojn

panta_rhei
26-05-11, 17:11
cka dole ti kendej , une prita qe taraku po ankohet ..
p.s.
edhe une te kam fal ty ...

kqyre kjo qysh ia ranon vetit kabahatin,

po m'doket ti as qe ia ki idene cka eshte ketu situata, po mbase je bashkefajtore e supozuar, po t'i lexoj te drejtat :biggrin:

"ki t'drejt me heshte, cdo fjale qe e fole gjate kohes se hetimeve do te perdoret kunder teje" :tongue:

p.s.

Guri i madh, qit jadoren t'lutna me trajtu pak ma ekstra

Murgesha
26-05-11, 18:05
o moderator,
n'mujshi me dijt pse u ktheva qitu, jeni te falur,
perndryshe kam me i kallxu Gurit te madh, e vec ai tani e din cka ban me juve :biggrin:

p.s.

dymdhet sahat afat kini :tongue:


Garant ki ardh me na thon me e mbyll ket tem :biggrin:

emine
16-01-12, 20:57
mos ma nxini per t'madhe amo duhna me kesh qtashh :biggrin: