Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Thashetheme
Emri
Fjalėkalimi
Thashetheme Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 13-04-11, 11:23   #1
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim o moderator t'raft glaca e zogit n'kry ishalla :(

qaj qe ma ka fshi postimin te tema e lirikut "amerika dhe shqiptaret", sic thot edhe Guri i madh, ma mire le te lajmrohet vet e mos t'i merr n'qaf edhe ata tjeret

nizetekater sahat afat kini, (me mundesi vazhdimi)


__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 13-04-11, 11:41   #2
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: o moderator t'raft glaca e zogit n'kry ishalla :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga panta_rhei Shiko postimin
qaj qe ma ka fshi postimin te tema e lirikut "amerika dhe shqiptaret", sic thot edhe Guri i madh, ma mire le te lajmrohet vet e mos t'i merr n'qaf edhe ata tjeret

nizetekater sahat afat kini, (me mundesi vazhdimi)
Shuj se me bo me te gjujt na me bomba ta vrasim zogun ende pa e ba glacen ha,hahahaahahahahahaha!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-11, 11:47   #3
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: o moderator t'raft glaca e zogit n'kry ishalla :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha Shiko postimin
Shuj se me bo me te gjujt na me bomba ta vrasim zogun ende pa e ba glacen ha,hahahaahahahahahaha!
ani ani, bani hajgare ju

A fluturon liriki bre???!!
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-11, 11:49   #4
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: o moderator t'raft glaca e zogit n'kry ishalla :(

Jemi te rriturr o Panta me lu lojen fluturoj-fluturoj....
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-11, 11:51   #5
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: o moderator t'raft glaca e zogit n'kry ishalla :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha Shiko postimin
Jemi te rriturr o Panta me lu lojen fluturoj-fluturoj....
jo tash po lujm glacoj-glacoj
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-11, 12:06   #6
Rozafa
Libri !
 
Avatari i Rozafa
 
Anėtarėsuar: 22-05-08
Vendndodhja: Buzė Detit..!!!
Postime: 6,051
Rozafa e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: o moderator t'raft glaca e zogit n'kry ishalla :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga panta_rhei Shiko postimin
jo tash po lujm glacoj-glacoj
Kujdes se mund tė bėhet luftė e madhe n'mes glacimit dhe fluturimit!
__________________
Dr.Rugova ishte njė njeri i madh dhe heroik qė personifikonte shpresat dhe aspiratat fisnike tė popullit tė Kosovės.

http://www.youtube.com/watch?v=eqh7qSCTMR4&feature=related
Rozafa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-11, 12:20   #7
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: o moderator t'raft glaca e zogit n'kry ishalla :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rozafa Shiko postimin
Kujdes se mund tė bėhet luftė e madhe n'mes glacimit dhe fluturimit!
kta e kane per detyre me na tregu, a po luhet ktu "flututoj tani glacoj", a po luhet "glacoj tani fluturoj"?

Jo po nuk shkon ma kshtu...

A i thuhet skyfterit mos fluturo?
A i thuhet lirikit mos posto?
A i thuhet leonores mos kno?
A i thuhet leonardo da vincit hiq dore nga mjeshtria?
Edhe monaliza u ba pikture palidhje
prej se ne Dardani po vritet pafajsia

__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-11, 12:28   #8
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: o moderator t'raft glaca e zogit n'kry ishalla :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga panta_rhei Shiko postimin
kta e kane per detyre me na tregu, a po luhet ktu "flututoj tani glacoj", a po luhet "glacoj tani fluturoj"?

Jo po nuk shkon ma kshtu...

A i thuhet skyfterit mos fluturo?
A i thuhet lirikit mos posto?
A i thuhet leonores mos kno?
A i thuhet mulizit mos i therr islamistat ?
A i thuhet leonardo da vincit hiq dore nga mjeshtria?
Edhe monaliza u ba pikture palidhje
prej se ne Dardani po vritet pafajsia

ēa kie be pont se na tranove, pash musafin ?
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga murrizi : 13-04-11 nė 12:38
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-11, 12:40   #9
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: o moderator t'raft glaca e zogit n'kry ishalla :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murrizi Shiko postimin
ēa kie be pont se na tranove, pash musafin ?
murriz viq edhe qita se jam mushe shum a

A i thuhet skyfterit mos fluturo?
a i thuhet lirikit mos posto?
a i thuhe leonores mos kno?
murrizit, a i thuhet mos shpo?
a i thuhet fourpeaces mos fillozofo?
a i thuhet pantes mos shkreto?
a i thuhet spongebobit mos ofendo?
a i thuhet valiiit mos shuto?
A i thuhet Lojetarit mos modero?
Jadores, a i thuhet mos reflekto?
a i thuhet artistit mos kritiko?
...
a i thuhet leonardo da vincit hiq dore nga mjeshtria?
edhe monaliza u ba pikture palidhje
prej se ne Dardani po vritet pafajsia.
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-11, 17:20   #10
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: o moderator t'raft glaca e zogit n'kry ishalla :(

po po lajmronu nese doni mos me psue kta tjert se perndryshe e pat puna e juve
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-11, 19:08   #11
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: o moderator t'raft glaca e zogit n'kry ishalla :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga panta_rhei Shiko postimin
murriz viq edhe qita se jam mushe shum a

A i thuhet skyfterit mos fluturo?
a i thuhet lirikit mos posto?
a i thuhe leonores mos kno?
murrizit, a i thuhet mos shpo?
a i thuhet fourpeaces mos fillozofo?
a i thuhet pantes mos shkreto?
a i thuhet spongebobit mos ofendo?
a i thuhet valiiit mos shuto?
A i thuhet Lojetarit mos modero?
Jadores, a i thuhet mos reflekto?
a i thuhet artistit mos kritiko?
...
a i thuhet leonardo da vincit hiq dore nga mjeshtria?
edhe monaliza u ba pikture palidhje
prej se ne Dardani po vritet pafajsia.
ani sa kesh tuj lexu gezushem qe paskem pshtu Una prej shenjestres se Pantes,
p.s.
o kesh tuj ti dhone 10 reputacija pasha Kryt e Mames , veq per fjalen ..jam mush shume se qaq buker e the'e po spo bone bre kjo virone ..

hej cka je ti cka je .. se duhet mes rreshtave ty me te lexu , hajde Lojetarit qe me germe te madhe demek i pervetqem se moderator , po edhe mu qe ma paske shku emrin , zemren mal ma ke bo .. 25 reputacija i ke prej qiti dakiki..
__________________
--------------------------------------------------------------------------------

Vendlindje, ti ėndėrr qė mė ftofesh

lėshoma njė zė, pash' Hirin tėnd!

Shėtita pash' mė pash' (edhe Ferrin),

por Prushin tėnd s'ma dogj dot, asnjė vend!

[ e vodha, nga Panta_rhei ]

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga jadore : 13-04-11 nė 19:10
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-11, 20:02   #12
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: o moderator t'raft glaca e zogit n'kry ishalla :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga panta_rhei Shiko postimin
murriz viq edhe qita se jam mushe shum a

A i thuhet skyfterit mos fluturo?
a i thuhet lirikit mos posto?
a i thuhe leonores mos kno?
murrizit, a i thuhet mos shpo?
a i thuhet fourpeaces mos fillozofo?
a i thuhet pantes mos shkreto?
a i thuhet spongebobit mos ofendo?
a i thuhet valiiit mos shuto?
A i thuhet Lojetarit mos modero?
Jadores, a i thuhet mos reflekto?
a i thuhet artistit mos kritiko?
...
a i thuhet leonardo da vincit hiq dore nga mjeshtria?
edhe monaliza u ba pikture palidhje
prej se ne Dardani po vritet pafajsia.

Pantha_vargjet te kan hije,sdi cka te them me shume!...hape more faqen tende te poezise, aty grahi qysh ta don qefi ne vargje,shaj e kritiko e tanat bash se aty sta fshin askush asnje postim
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-11, 06:51   #13
sherri
J.H.N.K.SH
 
Avatari i sherri
 
Anėtarėsuar: 13-06-05
Vendndodhja: Rruga e qumshtit Nr- 3
Postime: 4,740
sherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: o moderator t'raft glaca e zogit n'kry ishalla :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga panta_rhei Shiko postimin
qaj qe ma ka fshi postimin te tema e lirikut "amerika dhe shqiptaret", sic thot edhe Guri i madh, ma mire le te lajmrohet vet e mos t'i merr n'qaf edhe ata tjeret

nizetekater sahat afat kini, (me mundesi vazhdimi)
...euuuuuuuu more panta,vec me sha e me nem nuk u mesove! a e din more qe me e glacit zogjet,e sorrat,ate moderator, ai\ajo duhet me u ba i\e MADH\E qe me ja ba nje bust-permendore,a tani me e bombardu shpendet me glaca......a e ke pa balit Klinton, cka po i bajshin?
__________________
Thuaje tė pa shkruarėn,shkruaj tė pa thėnėn!

Toleranca, ka kuptimin e pėrafėrt me durimin. (Dilaver Kosova)
sherri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-11, 09:22   #14
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: o moderator t'raft glaca e zogit n'kry ishalla :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe Shiko postimin
Pantha_vargjet te kan hije,sdi cka te them me shume!...hape more faqen tende te poezise, aty grahi qysh ta don qefi ne vargje,shaj e kritiko e tanat bash se aty sta fshin askush asnje postim
...
A i thuhet halles se dashur mos na vizito?
...

Qysh bre halle po kqyr me m perzane, po m'thu shko te faqja jote?
N'vend se m'i pervjel edhe ti gishtat e me ju bashkangjite kauzes sim2 te drejte ne ne mbrojtje te luftesd kunder padrejtesise e te pafajsise.

nejse, se une nuk e kam ndermend me e lane me qikaq...
po te njftoj ty edhe gjithe te tjeret qe prej sodit e shpalli iniciativen per formimin e Klubit te Anetareve qe ju Fshihen Afishimet - shkurtimisht: KAFshA!
Kjo si forme e organizimit sindikal. Te gjithe te demtuarit qe mendojne se padrejtesisht u vritet pafajsia nga moderatoret, le te lajmerohen ne kete teme. Mundesisht le te marrin me veti sa me shume ushqim per zogj edhe per plluma.
Kysmet po t'ju bajme moderatorve kryet bardh.
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-11, 10:14   #15
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: o moderator t'raft glaca e zogit n'kry ishalla :(

Ooo pasha krejt mahallėn sen nuk di pėr kėtė sen!

Me ditė qė fitoj n'lloto masi t'mė glacojnė zogi, kisha thanė unė, por po tutna qė nuk fitoj e veq ēka bohna i glacuem palidhje!!


__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:06.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.