PDA

View Full Version : Lazdrani po e tradhtojke MUrgeshen!!!!!


hana
14-04-04, 16:32
po valla qeshtu kam ni Murgeshzemer me lot ne sy po ta them po Lazdran eshte ka te tradhton :evil: :shock: :wink: e me dit me kon se :shock: me SEXYBRIENDA valla nuk e besova ne fillim por e kam vrejt qe ajo spo shkrune ma ne forum. :cry:

Honesty^uk.
14-04-04, 18:10
kukukukuku qka e paska hanger dredi Lazdranin,
qysh bre i kalxove Murgeshes pasi Lazdranin e pret fati i RRushit
mos qik tu thaft goja, se po me dhimet Lazdrani :cry: :cry: :cry:

lazdrani
14-04-04, 18:18
Kot e ka kjo hana qe mundohet leke te marre nga sexbrikenda heheheh se pari me sehire te esmerades e tash me thashetheme te hannes :twisted: :twisted: :twisted: Murgesha nur dich mein Herz :wink:

Honesty^uk.
14-04-04, 18:36
Jo valla Lazdran po me duket se hana e paska marr seriozisht, dhe ka me ja arrit qellimit,
veq po te keshilloj qe mos del naten vetem me Murgeshen se,
emri ne shtyll do te dalin ne mengjes
:lol: :lol: :lol:

florian
14-04-04, 22:24
lazdran qashtu pata nie edhe une po jo per ty po per murgeshen .
qitash qe hypt ne tron ju keni merzit njani tjetrit mduket. :twisted: :twisted:

Murgesha
14-04-04, 22:54
O kot e keni te gjithe. Lazdrani i ka dhane 20000 Euro per me e shpetu dashnin tone. Po sexyBrikenda po perdore piune me ja arrit qellimit.
Ama kot e keni ju dhe ajo se ma Besnik se Lazdrani ska.
Lazdran mos u merzit zemer se une te besoj vetem ty :lol: :lol:
4YOU My Love

Honesty^uk.
14-04-04, 23:06
Beso beso, por edhe kontrollo, Murgeshhhhhhhhhhhhhhhhhh
se mbete vetem edhe ti :lol:

hana
15-04-04, 14:18
hahaah po de cka thash une :lol: :lol: se besova hic valla se di qysh e doni njoni tjetrin por ku i dihet sot ckas po ninm :lol: :lol: po nejse Murgesha&lazdran 4ever :wink: :lol:

Barbaroza
16-04-04, 09:55
Flisni cka te doni ju,veq une kam besim 100% se Lazdrani kurre nuk e tradheton Murgeshen,veq prej inatit po flisni ashtu :wink:

florian
16-04-04, 11:31
barbaroz ti qe e paske tan ket besim te lazdrani !!!! a mos je ka e mro per mos me dal ne shesh noj gja ?

murgesh me kan si ti qityne vejave nuk kisha me u besue shum :lol: :arrow: :lol: :lol:

Barbaroza
16-04-04, 11:45
barbaroz ti qe e paske tan ket besim te lazdrani !!!! a mos je ka e mro per mos me dal ne shesh noj gja ?

murgesh me kan si ti qityne vejave nuk kisha me u besue shum :lol: :arrow: :lol: :lol:

Florian,une e mbroj Lazdranin se ia njoh karakterin,pastaj edhe Murgesha kurre s'ka thene se me ka tradhetuar ,se jo qe di une gje :(
Pastaj Murgesha me beson shume se kahere e ka fituar besimin tim 8)

Murgesha
16-04-04, 12:10
barbaroz ti qe e paske tan ket besim te lazdrani !!!! a mos je ka e mro per mos me dal ne shesh noj gja ?

murgesh me kan si ti qityne vejave nuk kisha me u besue shum :lol: :arrow: :lol: :lol:

Florian,une e mbroj Lazdranin se ia njoh karakterin,pastaj edhe Murgesha kurre s'ka thene se me ka tradhetuar ,se jo qe di une gje :(
Pastaj Murgesha me beson shume se kahere e ka fituar besimin tim 8)


As qe ka shanse te me tradhetoj Lazdrani kot e keni te gjithe.
Barbaroza per besimin qe kam ndaj teje te ftoj te na vizitojsh ne Pallatin Tone Mbreteror :wink:

Barbaroza
16-04-04, 12:17
WoWoWoWoW,sa me gezim e kam pritur kete dite.Flm shume Murgesha :D :D :D

Gentiana
16-04-04, 12:18
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Barbaroza
16-04-04, 12:29
Genta mos qaj moj se pa ty une nuk shkoj,kam frike, se ai eshte pallat i madh me 100 hyrje e vete nuk nga me ia mbajte :?

Gentiana
16-04-04, 12:31
:lol: :lol: :lol: ok,ama po me vjen inat se si mua nuk me ftoj Murgesha :(

Murgesha
17-04-04, 22:10
Genta mos u bej merak se edhe ty te ftojme ne pallatin tone :lol: :lol:

Gentiana
18-04-04, 11:04
Tani se te qita ndermend,ama ok po vie ne pallat te juajin se nuk kam qen kurr ne asnje pallat e vetem per kurreshtje ta shuaj po vie,se nuk kisha ardhur... :(

Murgesha
18-04-04, 17:46
Tani se te qita ndermend,ama ok po vie ne pallat te juajin se nuk kam qen kurr ne asnje pallat e vetem per kurreshtje ta shuaj po vie,se nuk kisha ardhur... :(

Genta kemi vendosur une dhe Lazdrani qe sapo te bahesh Mbreteresh do te mbajme pergjithmone ne Pallatin tone. :lol: :lol: :lol:

lazdrani
18-04-04, 17:52
Tani se te qita ndermend,ama ok po vie ne pallat te juajin se nuk kam qen kurr ne asnje pallat e vetem per kurreshtje ta shuaj po vie,se nuk kisha ardhur... :(

Genta kemi vendosur une dhe Lazdrani qe sapo te bahesh Mbreteresh do te mbajme pergjithmone ne Pallatin tone. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ASHTU KSHTU GENTA PA FAT :wink:

Gentiana
18-04-04, 19:54
More ketu behen planet pa u pyet Genta fare. Hehehe nuk dini ju,se kur te bana mbreteresh ateher ndoshta guxoj te zgjedhi, edhe kush ju tha juve se vie me ju?? Nuk vie,sepse dua te jam e pamvarne keshtu qe do ta ndertoj pallatin tim, dhe do ta bej dikend Mbret dhe do te jetojm te lumtur deri ne vdekje,dhe po te mos kishim vdekur do te ishim ende te lumtur, (si ne perralla) :roll: :wink:

sexybrikenda
20-04-04, 14:36
Tani se te qita ndermend,ama ok po vie ne pallat te juajin se nuk kam qen kurr ne asnje pallat e vetem per kurreshtje ta shuaj po vie,se nuk kisha ardhur... :(

Genta kemi vendosur une dhe Lazdrani qe sapo te bahesh Mbreteresh do te mbajme pergjithmone ne Pallatin tone. :lol: :lol: :lol:aPO ME PRANONI EDHE MUA MURGESHE :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Barbaroza
21-04-04, 09:07
More ketu behen planet pa u pyet Genta fare. Hehehe nuk dini ju,se kur te bana mbreteresh ateher ndoshta guxoj te zgjedhi, edhe kush ju tha juve se vie me ju?? Nuk vie,sepse dua te jam e pamvarne keshtu qe do ta ndertoj pallatin tim, dhe do ta bej dikend Mbret dhe do te jetojm te lumtur deri ne vdekje,dhe po te mos kishim vdekur do te ishim ende te lumtur, (si ne perralla) :roll: :wink:

Tybe,Genta shume mire ke folur tash,pse te mos kesh edhe ti pallat personal,a deshen keta te dy te na marrin neve tjereve si per meshire a?E jo tybe,as une s'kisha pranuar :wink:

Murgesha
21-04-04, 09:47
Ah Genta mos e ndegjo Barbarozen se nuk e kishim per ate. Ne tham te mbajme vetem sa te vije mbreti e pastaj ju lem te qete te mbreteroni ne mbreterine tuaj. Se siq po e shoh ti dhe Barbaroza jeni afruar ketij titulli e per mbret me duket se ka kohe deri sa te vije :wink:

Gentiana
21-04-04, 10:45
Murgesha flm,po nuk ka problem presim na :wink: apo jo Barbaroza nuk esht duke na u ber von :wink:

Barbaroza
21-04-04, 11:41
Po pra Genta,kur te vie koha edhe ne i themelojme pallatet tona,por njehere po i presim princat,duhet t'i seleksionojme njehere :wink:

yllka
26-04-04, 18:24
Lazdran kam zili pake ne ty!!! Pse je aq besnik te Murgesha :wink:

Murgesha
28-04-04, 19:41
Se edhe une i jam besnike per ate :wink:

lazdrani
29-04-04, 15:20
Lazdran kam zili pake ne ty!!! Pse je aq besnik te Murgesha :wink:
Yllka te lutem mos fol me fjale te Brikendes :D :wink:

Esmerallda
30-04-04, 07:50
Lazdran kqyr bre se qekjo Yllka po don me te shti me u prish me Murgeshen. E ka porosite qajo far SexyBirkenda. :wink:

yllka
30-04-04, 16:21
Lazdran kqyr bre se qekjo Yllka po don me te shti me u prish me Murgeshen. E ka porosite qajo far SexyBirkenda. :wink:Esmerallda cka je que peshe bijo,une nuk jam si ti qe ke marre bakshish nga Brikenda vetem me prish pune :wink: Lazdrani mos i beso kesaj gruje plake :twisted: :wink:

lazdrani
30-04-04, 18:13
Lazdran kqyr bre se qekjo Yllka po don me te shti me u prish me Murgeshen. E ka porosite qajo far SexyBirkenda. :wink:Esmerallda cka je que peshe bijo,une nuk jam si ti qe ke marre bakshish nga Brikenda vetem me prish pune :wink: Lazdrani mos i beso kesaj gruje plake :twisted: :wink:
Yllka,Esmerallda grue olake po po shume e meqme :arrow: Aje nga Peja largom Zot prej Teje :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

mr_beni
27-05-04, 19:22
po valla qeshtu kam ni Murgeshzemer me lot ne sy po ta them po Lazdran eshte ka te tradhton :evil: :shock: :wink: e me dit me kon se :shock: me SEXYBRIENDA valla nuk e besova ne fillim por e kam vrejt qe ajo spo shkrune ma ne forum. :cry:

uh uh uh hana tu thaft goja qiki qysh po jav thir mu nda mbreti prej mbretreshe ncncncn

Barbaroza
27-05-04, 19:31
Pse a keni kujtuar qe nuk tradhetojne mbreterit a :?: Tradhetojne edhe mire ,bile edhe me sherbetore :lol: :lol: :lol: :lol:

mr_beni
27-05-04, 19:40
Pse a keni kujtuar qe nuk tradhetojne mbreterit a :?: Tradhetojne edhe mire ,bile edhe me sherbetore :lol: :lol: :lol: :lol:

haj kuku nomin po e bojkan brreeeee

Murgesha
27-05-04, 19:44
Pse a keni kujtuar qe nuk tradhetojne mbreterit a :?: Tradhetojne edhe mire ,bile edhe me sherbetore :lol: :lol: :lol: :lol:


Ncncncncncncncn :evil:

Barbaroza
27-05-04, 19:47
Ncncncnccncncnccccn DE :lol:

Murgesha
27-05-04, 19:51
Ej mos me ban bre nervoze se pasha kryt e mamit ti e din pastaj :twisted: :twisted:

Barbaroza
27-05-04, 19:53
Jo moj une s'po te bej nervoze,por mbreti yt qy :wink:

lazdrani
27-05-04, 21:01
barbaroz ti qe e paske tan ket besim te lazdrani !!!! a mos je ka e mro per mos me dal ne shesh noj gja ?

murgesh me kan si ti qityne vejave nuk kisha me u besue shum :lol: :arrow: :lol: :lol:

Florian,une e mbroj Lazdranin se ia njoh karakterin,pastaj edhe Murgesha kurre s'ka thene se me ka tradhetuar ,se jo qe di une gje :(
Pastaj Murgesha me beson shume se kahere e ka fituar besimin tim 8)
Barbaroza pse po me behesh labile se kuku per ty ani ani se ende skam nise me te nguce ty se e din ti pastaj :wink: Murgeshen e kam Loqke te zemres :P :P :P

Vigani
27-06-04, 21:02
O mos u beni merak ju tjeret shume se tybe Murgesha e ka tradhetue perpara ate djalin .
Juve po me duket si vone ju paska dale gjumi ihaaaaaaaaaaaaaaaaa sa prifti eshte neper kisha.

rilinda
29-06-04, 17:06
valla Barbaroza, mos i fut duart ne zjarr pėr Lazdranin, se ai lazdran ėshtė edhe mundet me ndodh gjithqka. 8) [/b]

Barbaroza
29-06-04, 19:25
valla Barbaroza, mos i fut duart ne zjarr pėr Lazdranin, se ai lazdran ėshtė edhe mundet me ndodh gjithqka. 8) [/b]

Jo moj,nuk i futa,perkundrazi :wink: :lol:

yllka
29-06-04, 22:04
Pse a keni kujtuar qe nuk tradhetojne mbreterit a :?: Tradhetojne edhe mire ,bile edhe me sherbetore :lol: :lol: :lol: :lol: Mos ja ngjit moje se kete deri me tani Lazdrani ka kaluar qdo porbe.Lazdran une nuk e besoje qe ti ke tradhtuar Murgeshen :D

rilinda
30-06-04, 07:55
a edhe ti Yllka po beson a? :?: :?: :?: :?: :?:

qeqa&zana
31-10-04, 13:55
o bre askush nuk mundet mi nda murgeshen edhe lazdranin
sexybrikena nje BOKS ke nga ana ime

lazrdani&murgesha qifti me i bukuri

Urata
31-10-04, 14:48
sexybrikenda, une te garantoj se MURGESHA po e tratheton lazdranin!!!! Bile ndaē te tregoj vendin dhe sahatin kur ajo del...


hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha ................................

Arlinda
09-11-04, 13:42
I kisha pas nje pytje a esht e vertet se lazdrani e don Mur.apo eshte eshte shaka edhe a eka tradhtu ne te vertet ju pershendes gjitheve bye bye

Murgesha
09-11-04, 14:24
I kisha pas nje pytje a esht e vertet se lazdrani e don Mur.apo eshte eshte shaka edhe a eka tradhtu ne te vertet ju pershendes gjitheve bye bye

Ėshtė e vėrtet se Lazdrani e don Murgeshėn.
Murgesha se ka tradhėtuar kurrė Lazdranin, e as ai Murgeshėn. :lol: :lol:

lazdrani
10-11-04, 12:23
I kisha pas nje pytje a esht e vertet se lazdrani e don Mur.apo eshte eshte shaka edhe a eka tradhtu ne te vertet ju pershendes gjitheve bye bye

Ėshtė e vėrtet se Lazdrani e don Murgeshėn.
Murgesha se ka tradhėtuar kurrė Lazdranin, e as ai Murgeshėn. :lol: :lol:
Hajt Shpirte mos u merre me thashetheme te njerzeve se une te dua deri ne Skejte :wink:

Lazdrani Done :arrow: Murgeshen :P

Kaltrushi
10-11-04, 14:25
I kisha pas nje pytje a esht e vertet se lazdrani e don Mur.apo eshte eshte shaka edhe a eka tradhtu ne te vertet ju pershendes gjitheve bye bye

Ėshtė e vėrtet se Lazdrani e don Murgeshėn.
Murgesha se ka tradhėtuar kurrė Lazdranin, e as ai Murgeshėn. :lol: :lol:
Hajt Shpirte mos u merre me thashetheme te njerzeve se une te dua deri ne Skejte :wink:

Lazdrani Done :arrow: Murgeshen :P


Murgesh me vjen keq me te thon, po esht ka te tradhton. Edhe mire. Ani ani lazdran vetem em paske mashtru edhe mu a??? :cry:


hahahahahhahah (murgesh a te luftojm per te) ja une tasht masi e lezova qe pe don murgeshen po te le. :wink: :cry: :P

PS: vajza vertet mos mendoni qe jam tradhtare po nuk e kam dit more qe esht me murgeshen.

bye

Kullerka
01-01-05, 00:00
Lazdrani%e don murgeshen
Lazdrani&Murgesha qift i pandashem
kijani inati vallah e kallnu se . qeta te dyt mas shumti e dojn njani tjetrin apo?AAiiii sa qika e don Lazdranin e sa djali Murgeshen qka kan me bo ktaaa jan le me nafak ahahaha ,,,