PDA

View Full Version : Martohet Faton Shoshi me Zanfina Ismaili


qokollada
01-04-08, 12:05
Sot 1 Prilli dita e genjeshtrave martohet Zanfina Ismaili dhe Faton Shoshi

Ishte vetem nje thashethem kot dhe vetem pse eshte dita e genjeshtrave :D

emine
01-04-08, 12:08
Sot 1 Prilli dita e genjeshtrave martohet Zanfina Ismaili dhe Faton Shoshi

Ishte vetem nje thashethem kot dhe vetem pse eshte dita e genjeshtrave :D


kishe po martohen sahi,e me qesin pun me shku em ja perhar hahahhahahha

gjini
01-04-08, 12:52
emine , une isha gezue vetem per veten time se kush ku martohet spo me hyn fare ne pune dhe as qe me intereson po qka me ba per veten se???