PDA

View Full Version : Cfarė do tė doni tė shkruani mbi varrin tuaj!?


Dushku
25-06-11, 16:17
http://www.knninfo.com/repository/images/24S-Humor.jpg (http://www.knninfo.com/repository/images/24S-Humor.jpg)

"Askush nuk jeton aq sa done vet te jetoj
merzia eshte lule qe bashke me ty vyshket
ne kraharorin tim zemra nga ashku gjithmone do te digjet
vdekja e ftohte nen dhé, ēdohere heshtjes tende do ti pergjigjet"

Jana
25-06-11, 16:31
...datlindja dhe data e vdekjes ... sen tjeter qyyy ..kur t'vdes maroj filmi ... s'di mo ...

Dushku
25-06-11, 16:37
...datlindja dhe data e vdekjes ... sen tjeter qyyy ..kur t'vdes maroj filmi ... s'di mo ...

"The End" :tongue:

tipi engjellor
25-06-11, 17:07
emrin tim ...foton aty..

Hajra
25-06-11, 18:39
......na ishte njeher hajra, per me shume informacion www.dardania.de

elvio
25-06-11, 19:18
C'me shikon!

Aty ku je ti kam qene edhe une,edhe ketu ku jam une do vish edhe ti!!

Jana
25-06-11, 19:20
...e perkujtojn 5 femijet dhe 20 nipat dhe mbesat ....

Guri i madh
25-06-11, 19:44
une pasi tema tek thash e themet


nji fotografi e kisha porosit i kisha percjell krejt kalimtar aty parihttp://funfire.de/bilder/1279/fuck-you-baby.jpg (http://funfire.de/lustige/bilder-1ItDaxug-der-boese-alkohol.html)

VoOoglushja
26-06-11, 16:15
jo ishalla sma bje me shkru vet un mbi varrin tim


sdua ta di kurr

kur vdes :D hahahaha

Hajra
26-06-11, 16:39
...e perkujtojn 5 femijet dhe 20 nipat dhe mbesat ....

....e burri a frajeri kerkun a hahahah...

Jana
26-06-11, 22:01
....e burri a frajeri kerkun a hahahah...

Hahahahahahhaah 5 burrat edhe njoni me ni vend hahahahahahahahhahhaha...

tipi engjellor
26-06-11, 22:03
po une smundem kur te vdes te shkruaj te tjeret shkruajne per mua ...e qak shkruajne ma merr mendja veq emrin e mbimerin.....

Elina
29-06-11, 21:56
You can cross,only over my dead body :biggrin::tongue:

jadore
29-06-11, 22:14
You can cross,only over my dead body :biggrin::tongue:

goja tu thafte , hahahahah
as qat'here jo , hija hijall duhet me ju bo bile ..ska ..

lovely
29-06-11, 22:16
"Ti qe je tu e lexu, bonu hazer neser mrama vi e t marr" hahahahahahahahha

e_martumja
29-06-11, 22:33
"Ti qe je tu e lexu, bonu hazer neser mrama vi e t marr" hahahahahahahahhaEngjujt se kan kete profesion :biggrin:

Elina
30-06-11, 15:31
goja tu thafte , hahahahah
as qat'here jo , hija hijall duhet me ju bo bile ..ska ..


Po ani pra...a ki ndonje ide tjeter,se cka kisha mujt me shkru....gutu kallxom se jom kah e baj gati gurin me e gravue :tongue:

rastesishT
30-06-11, 16:00
Mos me tradheto plakooooo se une te pres me padurim :D :D

Hajra
03-07-11, 08:57
.......jeta vazhdon,

Jana
03-07-11, 12:56
...nje dhurate e veqant....

VoOoglushja
03-07-11, 13:38
... dote shihemi perseri...!!!!

Zero Cool
26-07-11, 16:36
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/40005_103826873008587_100001438246380_31040_135635 2_n.jpg

Hajra
26-07-11, 18:12
....emri mbiemri, kuptohet vitet e shkelura si dhe

shes ford tranzit 044...

Zero Cool
28-07-11, 15:06
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/40005_103826873008587_100001438246380_31040_135635 2_n.jpg

Kur tė vdes, shpresoj tė thonė pėr mua: Mėkatet i kishte imorale, por zemrėn kishte plotė dashuri.

AliSia
28-07-11, 15:08
... dote shihemi perseri...!!!!


Mire kishte qen..!!

emine
28-09-11, 15:28
per momentin nuk gjindem ketu:tongue:

AliSia
28-09-11, 15:32
per momentin nuk gjindem ketu:tongue:


Po ku gjindesh nese vi per kaffe..?:biggrin::redface:

emine
28-09-11, 15:37
Po ku gjindesh nese vi per kaffe..?:biggrin::redface:
kuku pasna lan mesazhin ne gjysmte


per momentin nuk jam ketu,kam dal me njek:biggrin:


ps,a po vjen me mu a???

AliSia
28-09-11, 15:40
kuku pasna lan mesazhin ne gjysmte


per momentin nuk jam ketu,kam dal me njek:biggrin:


ps,a po vjen me mu a???


Kisha ardhe me pa cka po njek se..:biggrin:;)..Ani de atje jemi shume te lira asgje nuk na pengon ahhahah

Kisha shkrua shume fjale mbie varrin tim..!!

emine
28-09-11, 15:43
Kisha ardhe me pa cka po njek se..:biggrin:;)..Ani de atje jemi shume te lira asgje nuk na pengon ahhahah

Kisha shkrua shume fjale mbie varrin tim..!!
qato qka meten merak en ket dyje i njeki nat tjetren:P

Elina
28-09-11, 15:57
Te bo continued :tongue:

Zanzi/M
28-09-11, 18:46
" ik se te zuna" e pastaj me kqyr a po ik.

LuLjaa
30-09-11, 13:31
ncnc ckas nin njeri ,, e qysh shkrun njeri i dekt bee :|

Giovanni
30-09-11, 14:16
Nese nuk me ke respektu sa isha gjalle tani si i vdekur mos me respekto fare

emine
30-09-11, 16:09
a edhe qtu spo mleni rehat aaaaaaaa,,,,,,,:biggrin:

tipi engjellor
30-09-11, 18:24
emrin edhe mbiemrin edhe vitin e lindjes ....edhe foton aty....

AliSia
30-09-11, 18:29
a edhe qtu spo mleni rehat aaaaaaaa,,,,,,,:biggrin:
Ktu njerzit kan ma shume kohe per biseda dhe shume gjera hahahhahahahah:tongue:Disa fjale qe do te mbesin perher aty.!! Foto nuk qes kam frike sa ma vjedhin ahhahhahah:biggrin::tongue:

emine
30-09-11, 18:54
Ktu njerzit kan ma shume kohe per biseda dhe shume gjera hahahhahahahah:tongue:Disa fjale qe do te mbesin perher aty.!! Foto nuk qes kam frike sa ma vjedhin ahhahhahah:biggrin::tongue:

vorri a ma zi se forumi,bani e ju pelqei me gjeth guri e shkoqine vjedhin hahahhhahhahahhahahahhahahahahh

alisia qaffffff

AliSia
30-09-11, 18:59
vorri a ma zi se forumi,bani e ju pelqei me gjeth guri e shkoqine vjedhin hahahhhahhahahhahahahhahahahahh

alisia qaffffff


Po moj ma zi se Forumi eshte Aty duhet me qen Foto Origjinale:biggrin: edhe Nje Foto ku kam dal ma se mire de ahhahaahhahahhah

Valla ju qon Lugat i hani dreqi me ma more kshu foton te marakit..qe ma qesin ahhahhahahha

Flm dhe nje qaff per tyyyy shume:smile:

LaDy_Diaspora
06-10-11, 15:05
Vetėm emrin, gjėrat tjera ua lė gjeneratave qė do pasojnė... :wink:

VoOoglushja
06-10-11, 15:15
ja bafsha mu zgju apetme shkru diqka mbi varrin tim tybe spo desmo hiqq po rriii gjall haahahah:biggrin:

Hajra
06-10-11, 15:20
....jeta iken shpejt,

filan fisteku

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

VoOoglushja
06-10-11, 15:27
pse mos vje kush met pa te vorri hahahahahah kerkush si ha pallah

ai tu jetu o hahahahahaha :tongue:


sen hiq me lan ven per tjer pas meje :biggrin:

tipi engjellor
06-10-11, 15:36
pse mos vje kush met pa te vorri hahahahahah kerkush si ha pallah

ai tu jetu o hahahahahaha :tongue:


sen hiq me lan ven per tjer pas meje :biggrin:


vjen vjen po lej dikujt kete bindje oj voglushe hahahhah

VoOoglushja
06-10-11, 15:38
vjen vjen po lej dikujt kete bindje oj voglushe hahahhah


po bre ahaaahhaahaahha ;):biggrin:

tipi engjellor
06-10-11, 15:51
po bre ahaaahhaahaahha ;):biggrin:

hej voglushe vendose foton qishtu duke buzqesh....hahahah

VoOoglushja
06-10-11, 15:55
hej voglushe vendose foton qishtu duke buzqesh....hahahah


qvar foto hhaaahaahahha

tipi engjellor
06-10-11, 15:56
qvar foto hhaaahaahahha

hahahhahahaha lere lere hahahah:biggrin: kete

VoOoglushja
06-10-11, 16:03
hahahhahahaha lere lere hahahah:biggrin: ketemas miri o se tani skryheni hahahahahaha :biggrin::tongue:

vjeshta
07-10-11, 01:08
"Kėtu pushon vetem trupi ,shpirti ende jeton...ku?"

emine
28-04-12, 08:22
mos kani se u knaqa une qatje:tongue:

Zero Cool
28-04-12, 09:06
hihi, cka`s po qet fcb-ja :P

Buqja_ch
01-05-12, 21:08
Mos me kujtoni !!!

premium
01-05-12, 21:37
emrin mbiemrin , datėn e lindjes-vdekjes dhe numrin e telefonit :))

tipi engjellor
01-05-12, 22:34
emrin mbiemrin , datėn e lindjes-vdekjes dhe numrin e telefonit :))

po numrin e tel ......me te thirre a e qel a....hahah

Buqja_ch
11-05-12, 21:16
Edhe per ty paska vend !!!

tipi engjellor
11-05-12, 21:32
te tjeret shkruajne aty per mua.......

Elina
11-05-12, 23:02
Do not disturb! :tongue:

Lona
01-10-12, 12:38
Nje foto timen dhe daten e vdekjes..:smile:

Dardanesha
08-10-12, 19:58
Kurgje hiq, eshte gjynah edhe me u zbukuru varri, e le ma me pas shkrime :rolleyes:, vetem nje gur i thjeshte sa mos me humb varri, perndryshe ndalohen zbukurimet, po ka kohe edhe nja 60 vjet se kam njet me deke :biggrin: :tongue:

natyra
11-10-12, 03:00
Do not disturb! :tongue:hahah po t'garantoi se jo Elina!

shum respekt per Ty :smile:

Natyra.

emine
11-10-12, 07:05
Kurgje hiq, eshte gjynah edhe me u zbukuru varri, e le ma me pas shkrime :rolleyes:, vetem nje gur i thjeshte sa mos me humb varri, perndryshe ndalohen zbukurimet, po ka kohe edhe nja 60 vjet se kam njet me deke :biggrin: :tongue:

jo nje lleptop kena me ta vnu per gure

Dardanesha
11-10-12, 10:27
jo nje lleptop kena me ta vnu per gure


ha ha ha :biggrin:, paj ty smuj me te refuzu, qka tem qitsh prej teje skam me hjeke :cool: :tongue:

emine
11-10-12, 10:28
ha ha ha :biggrin:, paj ty smuj me te refuzu, qka tem qitsh prej teje skam me hjeke :cool: :tongue:

pse kishe mu jo,,,hec kallxome se po bahna vesvese:biggrin:

Dardanesha
11-10-12, 10:47
pse kishe mu jo,,,hec kallxome se po bahna vesvese:biggrin:


Se a refuzohet laptopi prej varrit, isha hi najher sa me hjeke merzine qitu ne FD, e kisha hap tema per PDK aggaaggaga.......

Murgesha
08-11-12, 23:04
Edhe ne ket bot ka Dardani, ju mirepret Murgesha! :biggrin:

emine
08-11-12, 23:08
Edhe ne ket bot ka Dardani, ju mirepret Murgesha! :biggrin:

nuk te njekim permas jo,Harroje

Murgesha
08-11-12, 23:12
nuk te njekim permas jo,Harroje

O qare nuk e keni, msa pa dek aq pa ardhe pas meje ha,haahahahahahahaha

emine
08-11-12, 23:16
O qare nuk e keni, msa pa dek aq pa ardhe pas meje ha,haahahahahahahaha

mas teje vi,amo ne qelsh forum atje nuk antarsohna

halla e madhe
08-11-12, 23:25
Edhe ne ket bot ka Dardani, ju mirepret Murgesha! :biggrin:

....hajt t'pres une atje me petlla,ta boj vendin perpara,ti mbushi formalitetet,kur t'vjen t'presim me kuroren e gjehnetit :biggrin:

Murgesha
08-11-12, 23:28
mas teje vi,amo ne qelsh forum atje nuk antarsohna

O be po te baj qe pa e shti pak koken e me na kqyr qysh po kalojm ne Dardanin e rahmetlive

kurr ski me lon :biggrin:

Murgesha
08-11-12, 23:29
....hajt t'pres une atje me petlla,ta boj vendin perpara,ti mbushi formalitetet,kur t'vjen t'presim me kuroren e gjehnetit :biggrin:


Shuj Halle se nuk i dihet kush kon e pret me petlla, boll njeher me iku rradha nuk jam edhe aq e shejte me shku gjithmon dikush tjeter :redface:

emine
08-11-12, 23:30
O be po te baj qe pa e shti pak koken e me na kqyr qysh po kalojm ne Dardanin e rahmetlive

kurr ski me lon :biggrin:

po man ymyt se edhe atje je shefic a:tongue:

Murgesha
08-11-12, 23:32
po man ymyt se edhe atje je shefic a:tongue:


Po une do e hapi normal qe me takon te jam shefic :biggrin: :wink:

halla e madhe
08-11-12, 23:34
Shuj Halle se nuk i dihet kush kon e pret me petlla, boll njeher me iku rradha nuk jam edhe aq e shejte me shku gjithmon dikush tjeter :redface:

..une veq rendin e permenda,nja tri vite para teje shkoj ti boj ty letrat,ti kysmet veq bonu gati me bo hallve per me te vjetrit.... veq me rend ishalla!:tongue:

romansa
08-11-12, 23:37
shka jeni qu pesh moj..pritni se ka kohe..

Murgesha
08-11-12, 23:39
..une veq rendin e permenda,nja tri vite para teje shkoj ti boj ty letrat,ti kysmet veq bonu gati me bo hallve per me te vjetrit.... veq me rend ishalla!:tongue:


Hajt loqk se kemi vakt njeher, une veq sa jam ba gjyshe, pa lu e kcy edhe ne dasm te mbeses njet se kam me kerku dokumentet per atje, edhe ty te uroj te bahesh sa me shpejt gjyshe si une e pastaj e shef a te shkohet me maru petlla atje ha,haahahahahahahahahahahaah

romanse llaf po bojna qy, mos u tut ti :tongue:

Domira
08-11-12, 23:43
Ata qe mbesin e din, shkrujn si t“kan qejf.
Mir e ka romansa ...aii kush po menon per at pun.

halla e madhe
08-11-12, 23:44
Hajt loqk se kemi vakt njeher, une veq sa jam ba gjyshe, pa lu e kcy edhe ne dasm te mbeses njet se kam me kerku dokumentet per atje, edhe ty te uroj te bahesh sa me shpejt gjyshe si une e pastaj e shef a te shkohet me maru petlla atje ha,haahahahahahahahahahahaah

romanse llaf po bojna qy, mos u tut ti :tongue:

..eh, romansa ska faj moj, kujton qe na e porosisim deken, jo oj loqke e halles, qysh e kemi t'shkrume,po me bo dert nuk asht kurgjo moj,tash e kemi kohen kapak me bo dert bile,pse a mu marr me politiken e Taqit a?...hahahahaha

kemi vakt kemi:biggrin:

Murgesha
08-11-12, 23:49
Po qysh jo ani, ishalla vetem na shkruajn dicka sa me e dit qe jemi kon ksajde najher :wink:

Zero Cool
09-11-12, 08:26
Edhe ne ket bot ka Dardani, ju mirepret Murgesha! :biggrin:

A ban me apliku prej tashtit per SM apo jan nxan krejt vendet e stafit :rolleyes::tongue:

Stuhi Rere
09-11-12, 09:53
Kqyr ku ke shkel o i hupt :D

Murgesha
10-11-12, 14:27
A ban me apliku prej tashtit per SM apo jan nxan krejt vendet e stafit :rolleyes::tongue:


Mendoj qe jan nxan te gjitha vendet ha,hahahaahahahahahahaha

Fshatari
11-11-12, 12:08
Ketu pushon fshatari ! U lind katunar, jetoi si bari, do te harrohet si njeri !

turisti
21-11-12, 23:26
Ketu pushon fshatari ! U lind katunar, jetoi si bari, do te harrohet si njeri !


Shume gat e qove,shkruj shkurt - :biggrin: traktori :biggrin:,hahahahahahahahahahahahaha.

Une - pacenzura,hahahahahahahahaha.

e_martumja
21-11-12, 23:28
"Ne ēdo hap me percjellI por tani do te jam pran tij" MIV

tipi engjellor
21-11-12, 23:30
Shume gat e qove,shkruj shkurt - :biggrin: traktori :biggrin:,hahahahahahahahahahahahaha.

Une - pacenzura,hahahahahahahahaha.

dhe citimi ne fund ......shkoi e smundi kurr te zbuloi misteret hahhahahahaha

Murgesha
21-11-12, 23:31
"Ne ēdo hap me percjellI por tani do te jam pran tij" MIV


"Sa lot kam derdhur, nisja kenges" :biggrin:

turisti
21-11-12, 23:31
dhe citimi ne fund ......shkoi e smundi kurr te zbuloi misteret hahhahahahaha


Edhe me mire mos te zbulohen se i humb shkelqimi ............:biggrin:

tipi engjellor
21-11-12, 23:33
Edhe me mire mos te zbulohen se i humb shkelqimi ............:biggrin:

mos u bej merak se e vazhdoi une ...hahahah

Murgesha
21-11-12, 23:34
Edhe me mire mos te zbulohen se i humb shkelqimi ............:biggrin:


Kishte vdekur nje kardiolog pasi e varrosen ja vun nje gur mermeri ne forme zemre.

Njeri nga mjeket filloi te qeshet, e po i thojn te tjeret mos se turp me qesh.

Ai ja u ktheu po e paramendoj veten kur te vdes cfar mermeri do te me ven ketu, une jam gjinekolog :biggrin:

turisti
21-11-12, 23:37
mos u bej merak se e vazhdoi une ...hahahah


Ani,mos i qit pun vetit se duhesh :biggrin: shume ,shume me klikue :biggrin:,hahahahahahahahahahahaha.

naten e mire.

turisti
21-11-12, 23:39
Kishte vdekur nje kardiolog pasi e varrosen ja vun nje gur mermeri ne forme zemre.

Njeri nga mjeket filloi te qeshet, e po i thojn te tjeret mos se turp me qesh.

Ai ja u ktheu po e paramendoj veten kur te vdes cfar mermeri do te me ven ketu, une jam gjinekolog :biggrin:


:biggrin: Jastik i kofte :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha.

Naten e mire .

tipi engjellor
21-11-12, 23:41
Ani,mos i qit pun vetit se duhesh :biggrin: shume ,shume me klikue :biggrin:,hahahahahahahahahahahaha.

naten e mire.

me mundesi shkon kjo .....hahahahah naten e bukur

halla e madhe
22-11-12, 22:04
...na ishte njehere!:biggrin::biggrin:

roadrunner
22-11-12, 22:57
ne bofsha me ju zon tu shkru...tjau kam kajt *****

emine
23-11-12, 23:24
ne bofsha me ju zon tu shkru...tjau kam kajt *****
hajt se na i ha samunat ti krejtve,s kemi qysh me te shkru send,vec bane e me zhallavate najsen ,kuku per ty

Buqja_ch
15-12-12, 11:44
me shkruaj se edhe nene TOK e jotja jame ...

Hajra
21-12-12, 21:51
....ruju se gjalle jam, :biggrin:

Zanzi/M
23-12-12, 21:56
"ishalla dal sa ma shpejt" hahahah

Lepurushe
26-12-12, 23:31
Mund te kenaqesh qe kam vdek...ama dije qe cdo nat kam x te ardh x te marr ti ate qe meriton

Ylli-1
02-12-14, 17:05
"Jeta eshte mashtrim"