PDA

View Full Version : Ku na humbi Uliksi 31


Luana
04-01-05, 03:05
A e din kush se ku e kemi Ulksi31 ?

Murgesha
04-01-05, 09:19
Simbas SHSFD. Ulliksi shndosh e mir gjindet n Brazil pr momentin.
Kish shku atje me e ba nj bizniz t maaaaaaaaaaaaaaaaaadh.

turisti
04-01-05, 12:56
Nuk e dij se ku eshte,por i deshiroj do te mire per vitin e re 2005. :P :wink:

turisti
08-01-05, 01:00
O Uliksi 31,po ku hupe,o njeiiiiiiiiiii????? :? :? :? :wink:

Kudo qe te jesh,te pershendes dhe te deshiroj do te mire.

Mos na harro.

TURISTI. :wink:

uliksi31
08-01-05, 03:35
Pershendes dhe falemderoi;Luanen,Murgeshen si dhe Turistin.
Vec sa u ktheva prej Rio,isha me djal (8 vjec).Murgeshe po si ja qellove :!: Bash atje ne Brazil isha,qe menxi prita me hy ne Dardani,por cka me pa gjithe keto shkrime qe paski bere :!:
Vertet isha per buisness atje,mirpo shume nxet kohe veret tash.
Turisti mos harro me vizitua Rio,se eshte vend per ata qe e duan kete bote :lol: Hey mos e merr Luanen se nuk do ju zgjase martesa as nje jave :lol: :lol: :lol: Tybe istigfa po qysh e thash at fjale :lol: Ok nje here,
tani shifem neser se 10 ore non stop flight jame trullua edhe krejt kjoo bore qe paska ra :roll:

turisti
08-01-05, 12:20
Pershendes dhe falemderoi;Luanen,Murgeshen si dhe Turistin.
Vec sa u ktheva prej Rio,isha me djal (8 vjec).Murgeshe po si ja qellove :!: Bash atje ne Brazil isha,qe menxi prita me hy ne Dardani,por cka me pa gjithe keto shkrime qe paski bere :!:
Vertet isha per buisness atje,mirpo shume nxet kohe veret tash.
Turisti mos harro me vizitua Rio,se eshte vend per ata qe e duan kete bote :lol: Hey mos e merr Luanen se nuk do ju zgjase martesa as nje jave :lol: :lol: :lol: Tybe istigfa po qysh e thash at fjale :lol: Ok nje here,
tani shifem neser se 10 ore non stop flight jame trullua edhe krejt kjoo bore qe paska ra :roll:

Faleminderit Uliksi 31 ,duhet per karneval,a edhe me ka marr malli per copacabanen,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahah,a sa i perket Luanes,hmmmaty duhet te bisedojme,hahahahahahahahahaahahahahahahah. :wink:

Murgesha
08-01-05, 12:47
Pershendes dhe falemderoi;Luanen,Murgeshen si dhe Turistin.
Vec sa u ktheva prej Rio,isha me djal (8 vjec).Murgeshe po si ja qellove :!: Bash atje ne Brazil isha,qe menxi prita me hy ne Dardani,por cka me pa gjithe keto shkrime qe paski bere :!:
Vertet isha per buisness atje,mirpo shume nxet kohe veret tash.
Turisti mos harro me vizitua Rio,se eshte vend per ata qe e duan kete bote :lol: Hey mos e merr Luanen se nuk do ju zgjase martesa as nje jave :lol: :lol: :lol: Tybe istigfa po qysh e thash at fjale :lol: Ok nje here,
tani shifem neser se 10 ore non stop flight jame trullua edhe krejt kjoo bore qe paska ra :roll:


Nuk di si e qllova Ulliks por mendja ma ka marr q atje je. :wink:

Luana
09-01-05, 01:02
Pershendes dhe falemderoi;Luanen,Murgeshen si dhe Turistin.
Vec sa u ktheva prej Rio,isha me djal (8 vjec).Murgeshe po si ja qellove :!: Bash atje ne Brazil isha,qe menxi prita me hy ne Dardani,por cka me pa gjithe keto shkrime qe paski bere :!:
Vertet isha per buisness atje,mirpo shume nxet kohe veret tash.
Turisti mos harro me vizitua Rio,se eshte vend per ata qe e duan kete bote :lol: Hey mos e merr Luanen se nuk do ju zgjase martesa as nje jave :lol: :lol: :lol: Tybe istigfa po qysh e thash at fjale :lol: Ok nje here,
tani shifem neser se 10 ore non stop flight jame trullua edhe krejt kjoo bore qe paska ra :roll:

Faleminderit Uliksi 31 ,duhet per karneval,a edhe me ka marr malli per copacabanen,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahah,a sa i perket Luanes,hmmmaty duhet te bisedojme,hahahahahahahahahaahahahahahahah. :wink:

Mire se na u ktheve Uliks :D kuku pa ty hiq nuk bajke :roll:
shyqyr qe u ktheve 8) 8) 8)
hmmm A guxon Turisti me shku vet ne pushim a , hmm spo ma merr mendja :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

turisti
09-01-05, 01:36
Pershendes dhe falemderoi;Luanen,Murgeshen si dhe Turistin.
Vec sa u ktheva prej Rio,isha me djal (8 vjec).Murgeshe po si ja qellove :!: Bash atje ne Brazil isha,qe menxi prita me hy ne Dardani,por cka me pa gjithe keto shkrime qe paski bere :!:
Vertet isha per buisness atje,mirpo shume nxet kohe veret tash.
Turisti mos harro me vizitua Rio,se eshte vend per ata qe e duan kete bote :lol: Hey mos e merr Luanen se nuk do ju zgjase martesa as nje jave :lol: :lol: :lol: Tybe istigfa po qysh e thash at fjale :lol: Ok nje here,
tani shifem neser se 10 ore non stop flight jame trullua edhe krejt kjoo bore qe paska ra :roll:

Faleminderit Uliksi 31 ,duhet per karneval,a edhe me ka marr malli per copacabanen,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahah,a sa i perket Luanes,hmmmaty duhet te bisedojme,hahahahahahahahahaahahahahahahah. :wink:

Mire se na u ktheve Uliks :D kuku pa ty hiq nuk bajke :roll:
shyqyr qe u ktheve 8) 8) 8)
hmmm A guxon Turisti me shku vet ne pushim a , hmm spo ma merr mendja :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Brrrrr,pa ty joooooooooooooo,nenkuptohet,hahahahahahahahahahaha hahahahahahaahahahahahahahaah. :wink:

Luana
09-01-05, 02:07
Normal http://www.cosgan.org/images/midi/frech/k010.gif

turisti
09-01-05, 02:09
Normal http://www.cosgan.org/images/midi/frech/k010.gif

:shock:

Luana
09-01-05, 02:17
Hiq mos i hap syt se nuk ke leviz prej meje askund http://www.cosgan.org/images/midi/frech/c010.gif

turisti
09-01-05, 02:23
Hiq mos i hap syt se nuk ke leviz prej meje askund http://www.cosgan.org/images/midi/frech/c010.gif

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahaha hahahhahahahahahaha,gjelozi he gjelozi,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahaah. :wink:

Luana
09-01-05, 02:41
Hiq mos i hap syt se nuk ke leviz prej meje askund http://www.cosgan.org/images/midi/frech/c010.gifHahahahahahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahaha hahahhahahahahahaha,gjelozi he gjelozi,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahaah. :wink:

Jo Xhelozi po nuk guxon pa mue me shku edhe pik , kqyrem ka po rrezitna
http://www.cosgan.org/images/midi/verschiedene/f025.gif

turisti
09-01-05, 02:43
Hiq mos i hap syt se nuk ke leviz prej meje askund http://www.cosgan.org/images/midi/frech/c010.gifHahahahahahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahaha hahahhahahahahahaha,gjelozi he gjelozi,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahaah. :wink:

Jo Xhelozi po nuk guxon pa mue me shku edhe pik , kqyrem ka po rrezitna
http://www.cosgan.org/images/midi/verschiedene/f025.gif

Dhe tuj kontrollue,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahha ahahahahahahahahahahaha. :wink:

Luana
09-01-05, 02:46
Si gjithe her http://www.cosgan.net/images/smilie/boese/g030.gif

turisti
09-01-05, 02:47
Si gjithe her http://www.cosgan.net/images/smilie/boese/g030.gif

Pse kush tha ndryshe?????? :shock: :shock: :shock: :shock: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Luana
09-01-05, 02:49
Veq edhe nji her me nervozon ta kallxoj qefin http://www.cosgan.net/images/smilie/boese/a025.gif

turisti
09-01-05, 02:52
Veq edhe nji her me nervozon ta kallxoj qefin http://www.cosgan.net/images/smilie/boese/a025.gif

Hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahah, certanat e tu. :wink:

Luana
25-01-05, 01:10
Turiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssssss sssssstttttttttttttttttttttttttttttttttt :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

turisti
25-01-05, 01:14
Turiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssssss sssssstttttttttttttttttttttttttttttttttt :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Urdherooooooooooooooooooooooo, :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

Luana
25-01-05, 01:51
Ku na mbet bre Uliksi :?: :( :( :cry: :cry:

turisti
25-01-05, 11:09
Ku na mbet bre Uliksi :?: :( :( :cry: :cry:

Ne ferm,me pula, :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

aferdita
25-01-05, 20:37
uliksi31 ka shku ne penzi dhe e ka dergu djalin e vet uliksi 31.-jr. :lol: :lol:

uliksi31
26-01-05, 03:45
uliksi31 ka shku ne penzi dhe e ka dergu djalin e vet uliksi 31.-jr. :lol: :lol:

Qashtu eshte,ma la babi amanet me vazhdua ketu ne forum.Bile mi ceku ca emra femra dhe mashkujve qe te jeme shume i kujdesur ndaj tyre.Te budalleqet me tha shko me shpesh,sepse aty nuk ofendohet askush :lol: :lol:

Murgesha
26-01-05, 09:25
Kohve t fundit i nderuari Ulliksi po rrin aq shum n dardani, sa q t nderuars Luan po i humb para syve.

Kaltrushi
26-01-05, 09:45
E kjo dashni here njerin e here tjetrin po na trullon. Kethere ulliksin ne Dianen. :? :D

turisti
26-01-05, 14:59
uliksi31 ka shku ne penzi dhe e ka dergu djalin e vet uliksi 31.-jr. :lol: :lol:

Qashtu eshte,ma la babi amanet me vazhdua ketu ne forum.Bile mi ceku ca emra femra dhe mashkujve qe te jeme shume i kujdesur ndaj tyre.Te budalleqet me tha shko me shpesh,sepse aty nuk ofendohet askush :lol: :lol:

Po shoki. :P :wink:

turisti
26-01-05, 15:00
E kjo dashni here njerin e here tjetrin po na trullon. Kethere ulliksin ne Dianen. :? :D

A eshte bere edhe dashnia:here/here?

Kaltrushi
26-01-05, 15:09
E kjo dashni here njerin e here tjetrin po na trullon. Kethere ulliksin ne Dianen. :? :D

A eshte bere edhe dashnia:here/here?

ha haaaaaaa jo turist, por here njeri djal nga forumi po na dashurohet e here tjetri. Kurse ata qe jane dashuruar me pare ku di une se a dashurojn here here1????! ahhahahha

te pershendes

aferdita
26-01-05, 18:54
uliksi31 ka shku ne penzi dhe e ka dergu djalin e vet uliksi 31.-jr. :lol: :lol:

Qashtu eshte,ma la babi amanet me vazhdua ketu ne forum.Bile mi ceku ca emra femra dhe mashkujve qe te jeme shume i kujdesur ndaj tyre.Te budalleqet me tha shko me shpesh,sepse aty nuk ofendohet askush :lol: :lol:


po de,po shihet :lol: :lol: :lol:
veq kujdesu :lol: :lol: :lol: :lol:

uliksi31
26-01-05, 19:00
uliksi31 ka shku ne penzi dhe e ka dergu djalin e vet uliksi 31.-jr. :lol: :lol:

Qashtu eshte,ma la babi amanet me vazhdua ketu ne forum.Bile mi ceku ca emra femra dhe mashkujve qe te jeme shume i kujdesur ndaj tyre.Te budalleqet me tha shko me shpesh,sepse aty nuk ofendohet askush :lol: :lol:


po de,po shihet :lol: :lol: :lol:
veq kujdesu :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti po e shef.Me krejt ata qe ka kontaktuar babi,une po vazhdoj :lol: Nuk kan then kot:like father like son :lol: :lol:

aferdita
26-01-05, 19:11
Ti po e shef.Me krejt ata qe ka kontaktuar babi,une po vazhdoj :lol: Nuk kan then kot:like father like son :lol: :lol:


mire pra,vetem vazhdo keshtu si babai :lol: :lol:

emine
06-05-11, 22:03
ka hup Baci prep aaaaaaaaa

Dallandyshja_718
15-05-11, 15:18
Ky ka gjet ku me humb, here n'Brazil, here n'Spanje, here n'Florida:biggrin:,,,ve g'jati Zot kso jetet:wink:

ShEjToNkA
15-05-11, 20:57
Ky ka gjet ku me humb, here n'Brazil, here n'Spanje, here n'Florida:biggrin:,,,ve g'jati Zot kso jetet:wink:

Po pse sem ke kazua?:mad:
A prapa e paska thye pulishin diku a?:biggrin:
Vet ja kame pa kuferat c'i i kite pergadit dika thua ti se ska tjeter kush miq vec ky.
A pom kazo prej cfar vetit asht ai c'i nuk psy vetin e vet po urra e te mijt... po ky as krushken se ka gjall c'i me thashun ropi qe po shko me pa krushken:biggrin::biggrin:... elle makinen e kipa nis ashtu atej!

SP. Po drejn asht c'i spo duket, se ti e ke kojshi e bela di po ku drejn!

lovely
15-05-11, 22:22
cili iu ka hup? une i kam dy copa :biggrin:

Dallandyshja_718
15-05-11, 23:54
Po pse sem ke kazua?:mad:
A prapa e paska thye pulishin diku a?:biggrin:
Vet ja kame pa kuferat c'i i kite pergadit dika thua ti se ska tjeter kush miq vec ky.
A pom kazo prej cfar vetit asht ai c'i nuk psy vetin e vet po urra e te mijt... po ky as krushken se ka gjall c'i me thashun ropi qe po shko me pa krushken:biggrin::biggrin:... elle makinen e kipa nis ashtu atej!

SP. Po drejn asht c'i spo duket, se ti e ke kojshi e bela di po ku drejn!

ahhahahhahahahahhahah deka


Po ku drejn me t'marr se tan kini tret, si t'u kite ra huti...:biggrin:

Po jat e ka kput pulishin en Kosove, mos u gift he! Ai n'vet (vend) se me psy shpine e vet, l'sho l'sho te mijt, mos i kjoft kuj si n'a koriti t'pare e t'pram:biggrin: po ku (kun) ka pa me shkua dha'trri (dhendrri) me tej te miqt. :smile:

Ani, a i'a ke pa kuferat, plot i ka bush rrobushina,:biggrin: po more i duhen se atje don me verua, ater kush e din edhe vjeshten e kalo atje se asht koha e pemve, pse, a mos po i aret gja a, jo tobe kjoft...:))

Ani tash edhe makinen, eeee nuk asht kje fort kadite i e pa met ka rrugo me kalit, e tash jo por me Merceds,,,:biggrin:

Dallandyshja_718
15-05-11, 23:56
cili iu ka hup? une i kam dy copa :biggrin:

Pikefaqja e larme je Ti...hahahah

P.S. T'perqafoj ortakeshe! :biggrin:

turisti
16-05-11, 14:52
O ska kohe se eshte ka :biggrin: ushtron :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahaha:http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTPtF9Zq0OZXgQWYrDywMbzufO_DmUG1 Nj5CHVNvD2PK4o6HmbB&t=1

ShEjToNkA
16-05-11, 20:32
ahhahahhahahahahhahah deka


Po ku drejn me t'marr se tan kini tret, si t'u kite ra huti...:biggrin:

Po jat e ka kput pulishin en Kosove, mos u gift he! Ai n'vet (vend) se me psy shpine e vet, l'sho l'sho te mijt, mos i kjoft kuj si n'a koriti t'pare e t'pram:biggrin: po ku (kun) ka pa me shkua dha'trri (dhendrri) me tej te miqt. :smile:

Ani, a i'a ke pa kuferat, plot i ka bush rrobushina,:biggrin: po more i duhen se atje don me verua, ater kush e din edhe vjeshten e kalo atje se asht koha e pemve, pse, a mos po i aret gja a, jo tobe kjoft...:))

Ani tash edhe makinen, eeee nuk asht kje fort kadite i e pa met ka rrugo me kalit, e tash jo por me Merceds,,,:biggrin:

Kesh ti kesh, un u knaqa duke ushtru e gati gati jam m'su hhahahahahahahaaaaaaa


Qyre kjo si i pet en qafe djalit, ai bela do me shkua edhe en vet t'vet ishalla se s'asht dal mec mos me pa Cemin!:mad:
Epo jekshtu shkon kjo pun kur teshe me gjak kosovarjet, na e kemi gjakun e abel. Bela ka edhe doj zogez atje, se ai ishalla s'asht gbye vec pr miq me shkua atje.:biggrin:
Dhe, tjeva se doje me shkua edhe ti atje, pa kqyr na lajmro a asht ken en Malesi dopak a jo, se edhe mua ma shtine en krye ka po stragat ky insan:rolleyes::biggrin: Kaher u kame kazua vet tetan juve se sherri i insanit asht maj madh se i shejtonve!:biggrin:

ShEjToNkA
16-05-11, 20:33
cili iu ka hup? une i kam dy copa :biggrin:

Lum Lovely, mos ia din ti rrugat:biggrin: se na s'jemi rend me i ra n gjurm:mad::mad:

Dallandyshja_718
17-05-11, 00:11
Kesh ti kesh, un u knaqa duke ushtru e gati gati jam m'su hhahahahahahahaaaaaaa


Qyre kjo si i pet en qafe djalit, ai bela do me shkua edhe en vet t'vet ishalla se s'asht dal mec mos me pa Cemin!:mad:
Epo jekshtu shkon kjo pun kur teshe me gjak kosovarjet, na e kemi gjakun e abel. Bela ka edhe doj zogez atje, se ai ishalla s'asht gbye vec pr miq me shkua atje.:biggrin:
Dhe, tjeva se doje me shkua edhe ti atje, pa kqyr na lajmro a asht ken en Malesi dopak a jo, se edhe mua ma shtine en krye ka po stragat ky insan:rolleyes::biggrin: Kaher u kame kazua vet tetan juve se sherri i insanit asht maj madh se i shejtonve!:biggrin:


T'ja me bela po flet a, hajt se pe zam se ka me shkua, sa me marr gjarm se nuk t'rri ai atje jo joo, mire e joh (njoh) vet, i'a kane pi mett miqt e tobestaku:biggrin:

Po pash t'madhin Zot, me t'dvet, a hiqet me shkua kosovarja n'Mal'si dojhere? T'ja mos u g'be per miq kej't prudh si t'a kje:biggrin:...dhes ktej e dig'jo 'po t'tho, hajt jaty buze Cemit en fllad, ater ka me pa edhe pem, se pej (prej) i nisin "murvat", ater fijt e lasht (bujanat), e t'tha e m'the, mos t'i jehi (numroj) t'tana, e dej dhjetorit, nuk mego pema e perimja, ater edhe peshk mu me gjua, jaty t'g'jatet ymri:biggrin:, po ty '800 dreqen po t'ojne te miqt, edhe t'shkoje me "rricken" e jo filikat vetun...ahhahahhahahah


Po me kje shnosh edhe vet dua me psy at vet t'bekuom, jatje ka Shn'atoni, T'ja vet ve 3 jave pushim i kam, e per t'shtosh jaq sa t'mudi kam me e i'a ruoj rrugat n'mos tjeter kam me e angazhua "Metushin"... se ai per 1 t'murr ($1) t'ia percjell tana rrugt edhe dej n'Kosove...:tongue::biggrin:

YanYan
04-06-11, 17:16
Kur ta gjeni me bani me dit se m'ka borxh dicka :cool:
:tongue: