PDA

View Full Version : Tem e Nxehte...


emine
14-12-11, 21:39
Hajt se di ,qe pa e shti hunen ksajde se leni,e di se a koha ftofte e veq fjala /Nxehte / ju sjell knej ,lemo kurreshtja mos ka shkretu najsend eminia,naj skandall apo naj fjal pacenzur,,,


Jo sen hiq,veq deshta me ju pru kot ksajde me shpres se nuk e keni ftofte asajde:biggrin:

Artisti
14-12-11, 22:12
Hajt se di ,qe pa e shti hunen ksajde se leni,e di se a koha ftofte e veq fjala /Nxehte / ju sjell knej ,lemo kurreshtja mos ka shkretu najsend eminia,naj skandall apo naj fjal pacenzur,,,


Jo sen hiq,veq deshta me ju pru kot ksajde me shpres se nuk e keni ftofte asajde:biggrin:


Qe edhe unė hahahah kur te shohin atje Artisti paska shkrue ngajnė hahahahahaaaeh qe nuk kam shkrue asgjė hiq.

Zero Cool
14-12-11, 22:16
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, merdhif


http://www.airco-dokter.nl/public/user/images/koud.jpg

LuLjaa
15-12-11, 00:17
.. paaaaa ZC qe koke mledh truq koke ba hahahaa
a qaq ftoft koka te ju a ,, eminja po thot nxehet bee :D

Giovanni
15-12-11, 10:37
Si e pava kete teme i thash gjyshes me maru qarapa me e majt temen sa me nxehte... hajde filloni mathnu

http://digilander.libero.it/tomnia/calzini.jpg

selvija
16-12-11, 19:54
A me kaftorr a oxhak??

Zanzi/M
16-12-11, 20:02
Vec "stervitje" cdo mramje ose cdo nate ka 30 min. mjeket thone qe zemra punon si sahati. Kush mundet osht fjala. Kjo sherben edhe per nxemje. Huhuuh

e-uritura
16-12-11, 20:11
Vec "stervitje" cdo mramje ose cdo nate ka 30 min. mjeket thone qe zemra punon si sahati. Kush mundet osht fjala. Kjo sherben edhe per nxemje. Huhuuh


A bėn nė mėngjes?

Zanzi/M
16-12-11, 20:15
A bėn nė mėngjes?

Ban ama qysh me ja bo ne mramje?

e-uritura
16-12-11, 20:19
Ban ama qysh me ja bo ne mramje?


Me pi :wink:

Zanzi/M
16-12-11, 20:21
Sdi a ke pi raki ftoni, uhhhh po e mire ish. Po te nxejke me shume ushtrimet e mengjesit, ose qaq po te nxejshin

Jana
14-01-12, 19:55
..Emine a pi vanon qejat ...do arra pi bij une edhe bojna llaff se koka nxeht ebash pu rrika en kete dhom ...

emine
14-01-12, 19:58
..Emine a pi vanon qejat ...do arra pi bij une edhe bojna llaff se koka nxeht ebash pu rrika en kete dhom ...

po bre po amo krejt po ikin prej snxetit veq per slargti po kqyrin,ani si nuse qe je pervlona kanja qaty:P mire se erdhe oj e bekume

Jana
14-01-12, 20:08
po bre po amo krejt po ikin prej snxetit veq per slargti po kqyrin,ani si nuse qe je pervlona kanja qaty:P mire se erdhe oj e bekume

...hahahahaha po qata qe shikojn pi se largu ata veq tuten me u afru se po djegen se nuk e lojn per sen hahahahaha....

...ok pi vanoj ..hiq so problem oj e dashur ...deri en sabah rrijme bojm muhabet ...

...Lule a po vjen edhe ti ...

emine
14-01-12, 20:57
...hahahahaha po qata qe shikojn pi se largu ata veq tuten me u afru se po djegen se nuk e lojn per sen hahahahaha....

...ok pi vanoj ..hiq so problem oj e dashur ...deri en sabah rrijme bojm muhabet ...

...Lule a po vjen edhe ti ...

un nxeva u ftova jam ba si ali pizhmoni,ka ike bre ku meten qajat

Zanzi/M
14-01-12, 21:17
Po du me u kyq ne qit teme po spo di qysh me ja nis ;)

Cfar permbajtje ka tema?

emine
14-01-12, 22:03
Po du me u kyq ne qit teme po spo di qysh me ja nis ;)

Cfar permbajtje ka tema?

veq palidhje o,me ju shti qtu me kqyre,se di se keni merak qet fjal(nxehte):P

e_martumja
14-01-12, 22:40
Hajt se di ,qe pa e shti hunen ksajde se leni,e di se a koha ftofte e veq fjala /Nxehte / ju sjell knej ,lemo kurreshtja mos ka shkretu najsend eminia,naj skandall apo naj fjal pacenzur,,,


Jo sen hiq,veq deshta me ju pru kot ksajde me shpres se nuk e keni ftofte asajde:biggrin:
U Emine sdi qka t'koft ty. Sa u gzova kur e lexova temen, kishe po msoj naj sen por ncukkkkkkkk :biggrin:


Valla thashetheme e fort :biggrin:

Lepurushe
14-01-12, 22:42
uuuuuuuuuuu kjo tem me pelqeka shum,,,a ka me nxet ne kte momente sesa me ndez soben e drurit,se qeka ftot shum

Zero Cool
14-01-12, 22:43
uuuuuuuuuuu kjo tem me pelqeka shum,,,a ka me nxet ne kte momente sesa me ndez soben e drurit,se qeka ftot shum

kur ta ndez soben ku hamamin ke me fjete ?

Lepurushe
14-01-12, 22:43
kur ta ndez soben ku hamamin ke me fjete ?

ca do me thon hamamin???

Zero Cool
14-01-12, 22:45
ca do me thon hamamin???

hamam = hamamgjik ahahhaha
hamam= banjo publike turke,
hamamgjik= banjo private e vjeter shqiptare :P

e_martumja
14-01-12, 22:46
ca do me thon hamamin???


http://www.google.ch/url?source=imglanding&ct=img&q=http://riad-maroc.com/Photos%20Olivier/Hammam.jpg&sa=X&ei=m_cRT-G3HIOnhAfMoPSbAg&ved=0CAwQ8wc4Tw&usg=AFQjCNGo02fjE4rTsMmaPSUHxGMI7m_Uxw

e_martumja
14-01-12, 22:47
hamam = hamamgjik ahahhaha
hamam= banjo publike turke,
hamamgjik= banjo private e vjeter shqiptare :Phahhahahahhhahahaha Cilen e preferon ZC

Zero Cool
14-01-12, 22:47
http://www.google.ch/url?source=imglanding&ct=img&q=http://riad-maroc.com/Photos%20Olivier/Hammam.jpg&sa=X&ei=m_cRT-G3HIOnhAfMoPSbAg&ved=0CAwQ8wc4Tw&usg=AFQjCNGo02fjE4rTsMmaPSUHxGMI7m_Uxw

Mos ja zbukuro kaq shume ahahhaha :P

Lepurushe
14-01-12, 22:47
http://www.google.ch/url?source=imglanding&ct=img&q=http://riad-maroc.com/Photos%20Olivier/Hammam.jpg&sa=X&ei=m_cRT-G3HIOnhAfMoPSbAg&ved=0CAwQ8wc4Tw&usg=AFQjCNGo02fjE4rTsMmaPSUHxGMI7m_Uxw

heheheheheheheheh tani e kuptova,,flm shum x foton :smile:

Zanzi/M
14-01-12, 22:47
veq palidhje o,me ju shti qtu me kqyre,se di se keni merak qet fjal(nxehte):P

Ju qikat po doni me na shti neve aa.....

Une po mendoj qe osht mire qe me u ferku mes veti na forumistat qe me u nxe, e me pastaj me u bo gati..


.

Lepurushe
14-01-12, 22:48
hamam = hamamgjik ahahhaha
hamam= banjo publike turke,
hamamgjik= banjo private e vjeter shqiptare :P

flm per sqarimin ,,e kuotova tani,,:wink:

e_martumja
14-01-12, 22:49
Ju qikat po doni me na shti neve aa.....

Une po mendoj qe osht mire qe me u ferku mes veti na forumistat qe me u nxe, e me pastaj me u bo gati..


.
Zanzi krejt jemi ka shkojm me nje hamam Turk kshtu qe nxehemi skemi nevoj mu ferku ne mes veti :biggrin:

Zanzi/M
14-01-12, 22:52
Zanzi krejt jemi ka shkojm me nje hamam Turk kshtu qe nxehemi skemi nevoj mu ferku ne mes veti :biggrin:

Ani de, po shkojna krejt komplet qeshtu, vec ishalla ka drita aty se me e dite kush osht afer kujna. Se e kam merzi mu prek me njerz qe si du. Rrenqethna diqysh.

Zanzi/M
14-01-12, 22:53
ZC, n hamam po shkojna. Ti zero cool ishe me alimen valla. Cka ki me bo, qashtu t ka qellu.

Zero Cool
14-01-12, 22:54
ZC, n hamam po shkojna. Ti zero cool ishe me alimen valla. Cka ki me bo, qashtu t ka qellu.

une em shku n`hamam me halimen a ? jo bac ajo sdishet :P

emine
14-01-12, 22:55
a u nxhte e ferkute mire,hajte tash bahi n'shpija tuja hjat hajt:tongue:

Zanzi/M
14-01-12, 22:57
une em shku n`hamam me halimen a ? jo bac ajo sdishet :P

Nuk dishet? Nese jo, ajo goje ka. :p

Zanzi/M
14-01-12, 22:58
a u nxhte e ferkute mire,hajte tash bahi n'shpija tuja hjat hajt:tongue:

Jo se une jam ka ja ferkoj shpinen valla edhe pak, se nuk u nxe uji.


Edhe po me pelqen bre, cka kie ti, a je per ngut aa...

e_martumja
14-01-12, 23:00
a u nxhte e ferkute mire,hajte tash bahi n'shpija tuja hjat hajt:tongue:
bash tash n'hamam na qove ahahhahahhahaha

Zanzi/M
14-01-12, 23:01
ej, po me doket per momentin vec ne kater jemi n hamam!

Ja kam nis po tutna :d


.

Elina
14-01-12, 23:05
Nje pyetje per ju,
masi i paskit hi tripave te hamamit...ne cilin vende ka qene i ndertuar hamami i Hyres?

Zero Cool
14-01-12, 23:05
Nje pyetje per ju,
masi i paskit hi tripave te hamamit...ne cilin vende ka qene i ndertuar hamami i Hyres?


euuuuuuu qka mke shti me googlat :P

emine
14-01-12, 23:06
Nje pyetje per ju,
masi i paskit hi tripave te hamamit...ne cilin vende ka qene i ndertuar hamami i Hyres?


oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooo,elina per sonte skam ma fuqi me shkru ne forum me sakatove ,u alivanosa pertoke deka shkova gagaggagagagag

Zanzi/M
14-01-12, 23:07
N prizren more osht kane hamami i hyres.

... se hyra.. nejse spo e zgjati.

Zero Cool
15-01-12, 12:40
Artisti---> Duke Vėshtruar Mesazhin Privat Artisti

ahahahah diqa bre i qon njeri vetit mesazhe aghahgaghhgahgaghhahhaggha

emine
15-01-12, 12:43
Sote jam ne armpushim,,,,veq ju kallxoi se badihava e keni

Zero Cool
15-01-12, 12:53
http://www.hannawillemijn.nl/foto/koud.jpg

Qika^Me^Kule
15-01-12, 14:28
Nje pyetje per ju,
masi i paskit hi tripave te hamamit...ne cilin vende ka qene i ndertuar hamami i Hyres?Aaghaghaghahgaghahagahgghaagh
Haaaaaaaaaaaaaaa haaaaaaaaaaaa
Aaghaghaghaghahgaghaghaghaghagh kukuuu per ty hooo se u pakaaaaaa

P/s. Sa her qe te permendi kete fjale tash ke me mu kujtu ti...:biggrin:

Diana007
15-01-12, 14:39
Artisti---> Duke Vėshtruar Mesazhin Privat Artisti

ahahahah diqa bre i qon njeri vetit mesazhe aghahgaghhgahgaghhahhaggha


un shpesh i qoj vetit ahahahhahahahaahahahahhahah ... po valla spo genjej :biggrin:

emine
15-01-12, 16:13
Artisti---> Duke Vėshtruar Mesazhin Privat Artisti

ahahahah diqa bre i qon njeri vetit mesazhe aghahgaghhgahgaghhahhagghau nime dikure e maje mend i qojsha vetes MP,amo vetem se ajo vetja ime ishte dikushe qe kishte passwordin,mos kesh mos kesh :biggrin:

Zero Cool
16-01-12, 17:01
Njė pijanec pasi kthehet nė shtėpi dhe mbaron punė me nevojat personale ( qishen) drejtohet pėr nė dhomė. I thote gruas:

Sa i mirė qė jam, mė duket se jam rob i dėrguar nga Zoti..
Pse?-i thotė ajo.
Po ja, teksa po hyja pėr nė banjo drita u hap vetvetiu..
More maskara prapė ke urinuar nė frigorifer ti ;ulėrin gruaja.

Zero Cool
27-01-12, 15:31
E vėrteta ėshtė krejt lakuriq, e megjithatė nuk eksiton askėnd... :rolleyes::eek:

Zero Cool
27-01-12, 20:24
Burri: E dashur, kam njė problem!
Gruaja: Jo "Kam" por "Kemi". Sepse ēdo problem i yti ėshtė edhe i imi! Ne jemi 1 person i vetėm.
Burri: Ok, kemi lėnė sekretaren shtatėzėnė. :biggrin:

Zero Cool
27-01-12, 20:25
Njė ushtar sheh njė grup vajzash talebane dhe iu thotė : Do t'ju pėrdhunoj! Bashkė me vajzat ishte dhe njė plakė. Vajzat i luteshin: Jooo! Ju lutem mos na pėrdhunoni. Ndėrsa plaka me seriozitet u pėrgjigjet: Kryeni detyrėn tuaj dhe na lini tė qeta!.:tongue:

emine
27-01-12, 20:39
Nese fundi i botes eshte 2012...Ejani ne kosove se na jemi 5 shekuj mbrapa

Zanzi/M
30-01-12, 22:31
Nese fundi i botes eshte 2012...Ejani ne kosove se na jemi 5 shekuj mbrapa

jo se kthehemi ne kohe shtrigave e shtriganave, na pret turra e eruve ahhahh

e_martumja
30-01-12, 22:38
Nese fundi i botes eshte 2012...Ejani ne kosove se na jemi 5 shekuj mbrapa
Oj Emine e paske nxeh temen ahahhaha

Zero Cool
24-04-12, 17:35
hot (http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/428155_289770364424809_231450110256835_667730_1519 063290_n.jpg) :smile:

Kalimero
24-04-12, 17:37
hot (http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/428155_289770364424809_231450110256835_667730_1519 063290_n.jpg) :smile:

u dijuzi i dreqit dijuzi, u musha frim tu ngajten me kshir qikit tem hot, dipsuzi ,he :mad:

Zero Cool
24-04-12, 21:48
u dijuzi i dreqit dijuzi, u musha frim tu ngajten me kshir qikit tem hot, dipsuzi ,he :mad:http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/395540_269475803123375_100001828734557_628483_8964 570_n.jpg
Married or not you should read this...


“When I got home that night as my wife served dinner, I held her hand and said, I’ve got something to tell you. She sat down and ate quietly. Again I observed the hurt in her eyes.

Suddenly I didn’t know how to open my mouth. But I had to let her know what I was thinking. I want a divorce. I raised the topic calmly. She didn’t seem to be annoyed by my words, instead she asked me softly, why?

I avoided her question. This made her angry. She threw away the chopsticks and shouted at me, you are not a man! That night, we didn’t talk to each other. She was weeping. I knew she wanted to find out what had happened to our marriage. But I could hardly give her a satisfactory answer; she had lost my heart to Jane. I didn’t love her anymore. I just pitied her!

With a deep sense of guilt, I drafted a divorce agreement which stated that she could own our house, our car, and 30% stake of my company. She glanced at it and then tore it into pieces. The woman who had spent ten years of her life with me had become a stranger. I felt sorry for her wasted time, resources and energy but I could not take back what I had said for I loved Jane so dearly. Finally she cried loudly in front of me, which was what I had expected to see. To me her cry was actually a kind of release. The idea of divorce which had obsessed me for several weeks seemed to be firmer and clearer now.

The next day, I came back home very late and found her writing something at the table. I didn’t have supper but went straight to sleep and fell asleep very fast because I was tired after an eventful day with Jane. When I woke up, she was still there at the table writing. I just did not care so I turned over and was asleep again.

In the morning she presented her divorce conditions: she didn’t want anything from me, but needed a month’s notice before the divorce. She requested that in that one month we both struggle to live as normal a life as possible. Her reasons were simple: our son had his exams in a month’s time and she didn’t want to disrupt him with our broken marriage.

This was agreeable to me. But she had something more, she asked me to recall how I had carried her into out bridal room on our wedding day. She requested that every day for the month’s duration I carry her out of our bedroom to the front door ever morning. I thought she was going crazy. Just to make our last days together bearable I accepted her odd request.

I told Jane about my wife’s divorce conditions. . She laughed loudly and thought it was absurd. No matter what tricks she applies, she has to face the divorce, she said scornfully.

My wife and I hadn’t had any body contact since my divorce intention was explicitly expressed. So when I carried her out on the first day, we both appeared clumsy. Our son clapped behind us, daddy is holding mommy in his arms. His words brought me a sense of pain. From the bedroom to the sitting room, then to the door, I walked over ten meters with her in my arms. She closed her eyes and said softly; don’t tell our son about the divorce. I nodded, feeling somewhat upset. I put her down outside the door. She went to wait for the bus to work. I drove alone to the office.

On the second day, both of us acted much more easily. She leaned on my chest. I could smell the fragrance of her blouse. I realized that I hadn’t looked at this woman carefully for a long time. I realized she was not young any more. There were fine wrinkles on her face, her hair was graying! Our marriage had taken its toll on her. For a minute I wondered what I had done to her.

On the fourth day, when I lifted her up, I felt a sense of intimacy returning. This was the woman who had given ten years of her life to me. On the fifth and sixth day, I realized that our sense of intimacy was growing again. I didn’t tell Jane about this. It became easier to carry her as the month slipped by. Perhaps the everyday workout made me stronger.

She was choosing what to wear one morning. She tried on quite a few dresses but could not find a suitable one. Then she sighed, all my dresses have grown bigger. I suddenly realized that she had grown so thin, that was the reason why I could carry her more easily.

Suddenly it hit me… she had buried so much pain and bitterness in her heart. Subconsciously I reached out and touched her head.

Our son came in at the moment and said, Dad, it’s time to carry mom out. To him, seeing his father carrying his mother out had become an essential part of his life. My wife gestured to our son to come closer and hugged him tightly. I turned my face away because I was afraid I might change my mind at this last minute. I then held her in my arms, walking from the bedroom, through the sitting room, to the hallway. Her hand surrounded my neck softly and naturally. I held her body tightly; it was just like our wedding day.

But her much lighter weight made me sad. On the last day, when I held her in my arms I could hardly move a step. Our son had gone to school. I held her tightly and said, I hadn’t noticed that our life lacked intimacy. I drove to office…. jumped out of the car swiftly without locking the door. I was afraid any delay would make me change my mind…I walked upstairs. Jane opened the door and I said to her, Sorry, Jane, I do not want the divorce anymore.

She looked at me, astonished, and then touched my forehead. Do you have a fever? She said. I moved her hand off my head. Sorry, Jane, I said, I won’t divorce. My marriage life was boring probably because she and I didn’t value the details of our lives, not because we didn’t love each other anymore. Now I realize that since I carried her into my home on our wedding day I am supposed to hold her until death do us apart. Jane seemed to suddenly wake up. She gave me a loud slap and then slammed the door and burst into tears. I walked downstairs and drove away. At the floral shop on the way, I ordered a bouquet of flowers for my wife. The salesgirl asked me what to write on the card. I smiled and wrote, I’ll carry you out every morning until death do us apart.

That evening I arrived home, flowers in my hands, a smile on my face, I run up stairs, only to find my wife in the bed -dead. My wife had been fighting CANCER for months and I was so busy with Jane to even notice. She knew that she would die soon and she wanted to save me from the whatever negative reaction from our son, in case we push through with the divorce.— At least, in the eyes of our son—- I’m a loving husband….

The small details of your lives are what really matter in a relationship. It is not the mansion, the car, property, the money in the bank. These create an environment conducive for happiness but cannot give happiness in themselves.

So find time to be your spouse’s friend and do those little things for each other that build intimacy. Do have a real happy marriage!

If you don’t share this, nothing will happen to you.

If you do, you just might save a marriage. Many of life’s failures are people who did not realize how close they were to success when they gave up.

Zero Cool
20-05-12, 19:55
.....:=D (http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/p480x480/538305_330894490312396_231450110256835_765716_1400 191634_n.jpg) :wink:

tipi engjellor
20-05-12, 22:20
nuk paska gje me te nxe ketu.....

emine
17-08-12, 09:36
i kam mush do kazana me uje e lan purjashta,,vale jan ba,,,,:tongue:

Denim
22-08-12, 15:13
Femrat janė si supa tė lagta dhe tė nxehta!

Zero Cool
12-11-12, 14:32
Sa e bukur asht Shqipnia

Sa i kuq ky vit, sa i keq ky vit
Patriotizmi si plehu kutėrbon mbi tokė
Po pi raki nė bar-bodrumin e Bibliotekės
E pėrralla pa limit m'randojnė mbi kokė

Ora u ba vonė, ora u ba vit
Vetmia po pėrzihet me tinguj balade
Ti ke harru me ardhė, a t'janė sosė bateritė
My barbie-doll qė u grindėm fill para kėsaj nate

Ja sapo mbaroi "Here without you"
As tingujt e kangės tande nuk tė sollėn kėtė herė
Tash nė lokal jemi unė, kamerieri
dhe "Anybody seen my baby" nga Mick Jagger

Akrepat e orės i ndjej fellė kėtu nė gjoks
Mė shpojnė dhe mė ēajnė si zemrėn e bizonit
Mendja m'u lodh dhe trupi po mė dridhet
Torturė e tillė s'asht pa as nė kohė t'Inkuizicionit

Dal jashtė, kudo valojnė flamujt horror
Diēka mė djeg nė gjoks: ti apo rakia?
Si zomb shekullor i them heroit mbi kalė:
"Kur jam i dehun e bukur asht Shqipnia".

Zero Cool
23-12-12, 18:19
http://www.knninfo.com/repository/images/Adoleshentja_me_e_gjate_ne_bote_gjen_te_dashur.JPG

emine
23-12-12, 18:20
cfare madherfaker ky tipi nusen tri metra

Zanzi/M
23-12-12, 21:55
Ka ndonje "deformim" pasi kjo po e dojka ;)

Zero Cool
04-01-13, 22:16
Milionerja kineze punon si pastruese rrugėsh


http://www.knninfo.com/repository/images/milionerja.jpgShangai, 04.01.2013

Njė grua shumė e pasur kineze, milionere, i dedikon njė pjesė tė kohės sė saj ēdo ditė pastrimit tė rrugėve me fshesė pėr t'i dhėnė njė shembull tė mirė fėmijėve tė saj qė puna nuk pėrbėn asnjė diskriminim.

Yu Youzhen, 53-vjeēare nga Wuhan, zotėron 17 apartamente, qė arrijnė njė vlerė totale prej mbi 10 milionė juanė, ose mbi 1 milionė euro.

Mund tė bėnte njė jetė shumė tė mirė vetėm me tė ardhurat e pėrftuara nga dhėnia me qira e tyre, por nga ana tjetėr ka vendosur tė punojė, duke u dhėnė njė shembull tė mirė fėmijėve tė saj dhe gjithė tė tjerėve.

“Dua tė jem njė model i mirė pėr fėmijėt e mi dhe nuk dua tė rri gjithė ditėn ulur nė njė poltronė luksoze dhe tė shpenzoj paratė e mia, por mbi tė gjitha nuk dua t'iu jap fėmijėve tė mi pėrshtypjen se jam njė grua e cila kufizohet vetėm nė marrjen e tė ardhurave pa dhėnė asnjė lloj kontributi”, theksoi ajo pėr shtypin kinez, transmeton Balkanweb.

Prej vitit 1998 e deri mė sot, nė gjashtė nga shtatė ditėt e javės, Yu pastron me fshesė nga njė pjesė tė rrugėve tė qytetit tė saj dhe fiton 1 420 juan nė muaj, rreth 170 euro. Yu i ka shtyrė tė dy fėmijėt e saj, tashmė nė moshė madhore, tė gjejnė njė punė dhe tė mos mbėshteten tek mirėqenia ekonomike e familjes. Djali i saj punon si shofer dhe fiton 2 000 juanė nė muaj, rreth 240 euro, ndėrsa vajza ka gjetur njė angazhim qė i siguron tė ardhura prej 3 000 juanė nė muaj, rreth 360 euro.

Si shumė tė tjerė nė rajonin qendror tė Kinės, Yu vjen nga njė familje shumė e varfėr dhe nuk e ka harruar asnjėherė origjinėn e saj. Pasuria e saj filloi tė akumulohej nė vitet e 80-ta, kur sė bashku me bashkėshortin e saj arriti tė kursente njė shumė tė hollash pėr tė blerė njė ndėrtesė prej pesė katesh, apartamentet e sė cilės i dhanė me qira.

Zero Cool
08-01-13, 19:58
Kalendari me meshkuj, hit nė Gjermani


Njė kalendar nė tė cilin meshkujt kanė pozuar me veshje tė brendshme me automjete klasike nga vitet e shtatėdhjeta, ka arritur njė sukses tė papritur tė shitjes nė Gjermani.

“I kemi fotografuar vetėm meshkujt. Shumica e tyre janė miqtė tanė, tė cilėt nuk mbajnė veshje tė brendshme atraktive. I kemi fotografuar me ato qė i konsiderojnė komode. Kalendarin e blejnė edhe meshkujt edhe femrat. Nuk bėhet fjalė rreth seksit, por rreth sensit pėr humor”, ka deklaruar autorja Janet Schurmeyer.

Ēmimi i kalendarit ėshtė 30 euro. Fotografitė janė nga mė tė ndryshmet, ja njė prej tyre.http://www.telegrafi.com/fo/2010/breke5.jpg

Zero Cool
10-01-13, 22:14
http://infoshqip.al/foto/8845/74841_350x350.jpg

Ylli-1
10-09-14, 09:14
...kojshiken qe s'po ma ven veshin fare se cfare po i them!

romansa
13-09-14, 11:32
Pershendetje per ju gjumash e dembela...phiiiiiiiiiii vec une ne forum!

...na sot e kena pushim mos na prish rehatin
per gith juve nje fund jave te mrekullueshme!

Oqeani
13-09-14, 11:56
U knaēe e hajt :)

Ylli-1
13-09-14, 12:27
Dikujt ia ka dhene perendia me thes, e dikujt me dy gishta!

romansa
13-09-14, 12:45
Dikujt ia ka dhene perendia me thes, e dikujt me dy gishta!,
,,,,,per kend e ki fjalen?!!!,,,,

Ylli-1
13-09-14, 12:50
Per ty qe e ke pushim...

romansa
13-09-14, 13:00
...po ēka me be ka mbet njeri me lakmue ..duke mendue se dikush u knaq

Ylli-1
13-09-14, 13:04
Po ta kam lakmi tybe me beso

romansa
13-09-14, 13:05
po anide shum kush me lakmon ..

Ylli-1
13-09-14, 13:06
Une ne vecanti po te lakmoj a?

romansa
13-09-14, 13:11
Une ne vecanti po te lakmoj a?
sdi si lakmon dikend pa e njohur fare..vetem ne baze te shkrimeve

Ylli-1
13-09-14, 13:24
Une nuk jam materialist...lakmoj trurin dhe jo trupin!

romansa
13-09-14, 13:29
Une nuk jam materialist...lakmoj trurin dhe jo trupin!

ashtu eshte ..mendja eshte primare ..

Ylli-1
13-09-14, 13:32
Pse atehere po habitesh?!

romansa
13-09-14, 13:33
Pse atehere po habitesh?!

po ēka me be pak e habitshme jam bo edhe une sdi;;;

Ylli-1
13-09-14, 13:35
OK,

Duke marr parasysh rrethanat qe u krijuan ketu, mendoj se me nuk me mbeti vend te postoj ne kete forum

Ju falemnderit te gjitheve, per te mirat dhe te keqijat

Kaqanikasja
16-09-14, 09:37
kojshi spo shof lule askund

Ylli-1
16-09-14, 10:13
LULE - ja ku i ke

Kaqanikasja
16-09-14, 10:38
ja hiq spo shof askund

Ylli-1
16-09-14, 11:10
ja hiq spo shof askund

lule.....

Ylli-1
16-09-14, 15:02
Po se keshtu lulet prishen se tash ftohet eshte hahhaa

Kaqanikasja
17-09-14, 09:59
mvaret ku I mbane

Ylli-1
17-09-14, 10:03
Me trego ku i mban ta dije cfare lule te te sjell!

Kaqanikasja
17-09-14, 10:04
ku I bien rrezet e diellit

Ylli-1
23-09-14, 15:52
Ku ka ne Kaqanik rreze dielli moj?

Harisi
24-09-14, 18:26
.......i du, thenjet per femra, :biggrin:

lovely
24-09-14, 21:11
edhe atifetja femen ish

Ylli-1
25-09-14, 06:59
Femra nga koverta hahhahahaa

Artisti
05-10-14, 18:20
Hapne derėn pak ose lshone limėn hahahah, qenka bėrė nxehtė.


.

Ylli-1
06-10-14, 12:53
Me e hap deren po hyjne minjet...ftohjen akoma nuk na e kane leshuar, klima...jo, jo rryma u shtrenjtua hahhaaa

Artisti
06-10-14, 20:44
Sot e ka ftohė edhe mirė :)

Firmė tė hatashme paske Ylli edhe emėr tė bukur, tė lumtė.


.

Ylli-1
09-11-14, 13:08
Bota Sot | 09.11.2014 09:17
http://images.botasot.info/uploads/largea_aishwarya_rai_cannes_20141415521144.jpg

Aktorja indiane Aishwayra Rai ėshtė cilėsuar si femra mė e bukur nė planet. Ajo ka qenė edhe fituese e “Miss Botės” nė vitin 1994 dhe ka qenė idhulli i mė shumė se njė miliardė indianeve. Aishwayra Rain jemi mėsuar ta shohim shumė shpesh nė filmat e Bollivudit dhe Hollivudit. Nė vitin 2007 Aishwarya u martua me aktorin e njohur Abhishek Bachchan dhe ne vitin 2012 lindi vajzen Aaradhya. Aishwarya citohet shpesh nga mediat si "gruaja mė e bukur nė botė".

http://botasot.info/reklama/bukuroshja%20planetit1.jpg

http://botasot.info/reklama/bukuroshja%20planetit2.jpg

http://botasot.info/reklama/bukuroshja%20planetit3.jpg

http://botasot.info/reklama/bukuroshja%20planetit4.jpg

http://botasot.info/reklama/bukuroshja%20planetit5.jpg

Dardanesha
19-11-14, 10:55
Bota Sot | 09.11.2014 09:17
http://images.botasot.info/uploads/largea_aishwarya_rai_cannes_20141415521144.jpg

Aktorja indiane Aishwayra Rai ėshtė cilėsuar si femra mė e bukur nė planet. Ajo ka qenė edhe fituese e “Miss Botės” nė vitin 1994 dhe ka qenė idhulli i mė shumė se njė miliardė indianeve. Aishwayra Rain jemi mėsuar ta shohim shumė shpesh nė filmat e Bollivudit dhe Hollivudit. Nė vitin 2007 Aishwarya u martua me aktorin e njohur Abhishek Bachchan dhe ne vitin 2012 lindi vajzen Aaradhya. Aishwarya citohet shpesh nga mediat si "gruaja mė e bukur nė botė".

http://botasot.info/reklama/bukuroshja%20planetit1.jpg

http://botasot.info/reklama/bukuroshja%20planetit2.jpg

http://botasot.info/reklama/bukuroshja%20planetit3.jpg

http://botasot.info/reklama/bukuroshja%20planetit4.jpg

http://botasot.info/reklama/bukuroshja%20planetit5.jpg


E bukur eshte, po mu sem duket ma e bukura ne bote e qa ka bota femra te bukuraaa, hunden e ka t keqe t madhe, as gojen se ka kushedi qka, pasha qat ngjyre te syve..

Ylli-1
19-11-14, 11:11
Dardanushka, kinse ti je me e bukur se kjo a?

Na e deshmo!?

Dardanesha
19-11-14, 11:39
Dardanushka, kinse ti je me e bukur se kjo a?

Na e deshmo!?


hahaha un thashe : Bota ka femra shume ma te bukura se kjo..


PS: Jo un e bukur hiq :frown:..

Ylli-1
19-11-14, 11:42
hahaha un thashe : Bota ka femra shume ma te bukura se kjo..


PS: Jo un e bukur hiq :frown:..

E di tybe, e bukur nuk je ndoshta, por e embel gjithesesi!Bile kam frike nga diabeti!

Dardanesha
19-11-14, 11:59
E di tybe, e bukur nuk je ndoshta, por e embel gjithesesi!Bile kam frike nga diabeti!

As e embel..

Ylli-1
19-11-14, 12:03
As e embel..
Eh mire pra, se kisha frike nga diabeti hahahhaaa