PDA

View Full Version : Hajde te bejme thashetheme te ndegjuara dhe ta pa ndegjuara.


Murgesha
20-01-04, 13:01
Menduam qe te hapim edhe kete teme. Le te jete kjo ne teme e argetimit te pergjithsshem. Keto mund te bejme shaka te ndryshme me njeri tjetrin por pa ofendime. Ne shenjester do te jemi se pari ne anetaret e forumit. Dhe siq po e shihni kjo teme e re eshte e moderuar nga une dhe Bondi.
Pra u burra dhe gra eja te shpifim, te genjejme, te tallemi me njeri tjetrin ne menyre te lejueshme hahahhahahahahah.

Pershendetje Murgesha.

Barbaroza
20-01-04, 14:22
Mire Murgesha,pajtohem me ty.Edhe une desha te marr pjese ne kete teme dhe pikerisht me diqka qe kam "degjuar"per ty.
A eshte e vertete moj se ke vene ferexhen :?: Ashtu "degjova" une dhe bile besova sepse shume po na qon pluhur rreth kesaj,ndoshta vetem e ke qellimin per te marre mendimet tona rreth kesaj pune :!: :?: :wink:

Murgesha
20-01-04, 17:33
Hahahahah Barbaroza dreqi qe je. Po kur e more moj vesh kaq shpejt.
Po ja lexo tema te ndryshme fetare neper forume dhe e pash se duhet kthyer ne rrugen e zotit.
Bile nese me ndegjoni mua do te ishte mire qe te gjitha femrat te mbulohen. :wink:

Barbaroza
23-01-04, 09:09
Murgesha,nese me degjon mua,bile syte mos i mbulo shume,se po merr kund ne thua e na qet telashe :(

Murgesha
23-01-04, 09:29
Barbaroza hahahahahha. Jo bre se nuk ju marr per qafe. Edhe ne u rrezofsha thej hundet e mia vetem. Po ti qka po pret hec me shpejt e mbulohu se kam ndegjuar se se shpejti do te degjojme Asrailin allahu qofte me te duke i ra fyllit. Ti e di se qka don me thane kjo. Hhahahahaha.

jehona
31-01-04, 00:40
hmmm valla kam mendu shum gjat a me ju kallxo a jo, po kur po e mendoj holl e holl ma mir me ju kallxu juve shoqeve dhe shokeve te forumit (pasiq jem ba si nje familie)....

....se GENTA e ka hunden shum te madhe....

....amo mos keshni se gjynah.... kur esht kan e vogel (qysh me kan tregu baba dhe nana) genta e ka pas hunden normal, po dikur kur ja nisi ta kupton jeten dhe tu u mbush sherr, nuk di qka u bo po ju zgjat hunda qikes...... :lol: :cry:

Murgesha
31-01-04, 00:48
Hhahahahahah Jehona, pernime qeshtu a?

Hej Genta mos i ki mbajt gishtat ne hunde shume dhe keshtu e ke rrit hunden :shock: :arrow: :?:

jehona
07-02-04, 15:53
murgesha vertet po mendon qe po te kallxon drejt genta a, qy, hajt se te kallxoj une. gjith rrike me njonin gisht te njones dore ne hunde dhe me tjetren dore rrike tu i dredh flokt, per ata i ka tash edhe flokt kaqurrel hahahahhahaha :wink: :lol:

mr_beni
27-05-04, 19:31
edhe pse koka shko gogja nje koh qe askush nuk e paska vizitu ket tem, duke hulumtuar rash ne ket dhom dhe degjova prej Barbarozes se Murgesha e paska vesh feregjen dhe Genta e paska hunden e madhe

hahhahah edhe une i pash qe keto dyja i kishin te dyjat hej Murgesha shum hije po te kish feregjja veq hunda si e Gentes e madhe qe nuk tu doket boll per ty hahahhaha :lol: :lol: :lol:

mr_beni

Vigani
27-06-04, 21:04
A ka ketu naj nuse se sa per thash e theme se kemi dert shume.

Urata
29-06-04, 04:07
Mire Murgesha,pajtohem me ty.Edhe une desha te marr pjese ne kete teme dhe pikerisht me diqka qe kam "degjuar"per ty.
A eshte e vertete moj se ke vene ferexhen :?: Ashtu "degjova" une dhe bile besova sepse shume po na qon pluhur rreth kesaj,ndoshta vetem e ke qellimin per te marre mendimet tona rreth kesaj pune :!: :?: :wink:

Po moj Barbaroza e kish vnue ferexhen Murgesha por a e din pse, aty dominonte halli bijo! Kishte shku Murgesha ne nje kishe tjeter dhe kishte ngelė shtatezane, tani me ferexhe po mbulohet dersa t'ia bene qaren veti e mos ta kuptoje Lazdrani! Po qysh njeva ai prifti atje ish ma i mire se Lazdrani shume dhe po donte edhe ai te terhiqet nga kisha!

Peja
29-06-04, 13:50
Ketu koka si ne lom te grave mi ndegju vajzat qka po shkruajn kush qka ka thon kush qka ka bo etj... hahahhaha katastrof humor qesh e ngjesh a ka far muhabeti romantik apo i keni harua keto sende kesaj i thojn 8 me dy

ShEjToNkA
28-07-04, 23:27
Allahile a din kush mem tregu ku na mbet Vera ??????Volla unė ndiva tash se di sa ėshtė e vėrtet ama qysh i kam degju do urime ni dit ndiva qė ky farė Kull_djali ja kish ndalu me shkru nė forum se ja kish uru dikush Verės edhe Kull_djalit ni urimė edhe vera e kish dergu porosain" tė lutem Kull_djali mos ma ndalo nė forum me shkru" a qashtu diqka se skam qen fort e interesume me mbajt nė mend se si kam merak punėt e huja :wink: E qata desha me ba t'vetne mos din nojkush ,ku na mbet Vera se tybe depsusja qik e mirė u kan s'po rieht pa ta , e qėshtu mos e pėrhapni kėtė qa e thash se mė vjen keq nga Kull_djali edhe Vera mem ni qė kam fol pėr ta hahahahahahahahhaahahaahahaha................ :wink:

aferdita
28-07-04, 23:31
edhe ti paske ni a,un moti kam ni por nuk guxojsha me shkru ne forum,jo veq forumin por krejt ja kish ndalu

ShEjToNkA
28-07-04, 23:57
aaaaaaaaaaa Afėrdita koka ba e zeza e ditės ,ehh prej gjynahit qa i paska kon ,po jo tybe veq thash niva plidhje “kush ka dit qė ėshtė pėrime.., ishalla bijo nuk ėshtė e vėrtet e jan veq fjal tė grave se boll keq koka nė kofėt pėrime.....,Por ti kur paske ndi bijo :?: ani s'guxojshe me fol ,po jo volahi fol lirisht si me moter ,se tybe pej meje s'del as ni fjla qė tu pe folim qėtu pe lajm mos ke gajle qyy

aferdita
29-07-04, 00:20
un kam ni para ni jave,por me permend me juve u tutsha qe nuk po e dini.
valla bol keq per veren sa u msum me te :(

ShEjToNkA
29-07-04, 00:34
Jo bijo po pse mos me pėrmend ,tė them unė s'kam dit kurgja ama me tė nime fola veq qe pasi pe dishe edhe ti me siguri paska diqka .

Volla njėmend keq ,ishalla Zoti ja qon gajretin se tybe sic ėshtė mėsu ajo keq bollll

qeqa&zana
02-11-04, 21:39
eh vera vera qik e mir u kon vallahi eh nejse qy tash un tju ves dishka seriozisht a
qaj krokodilli po bon hajgare me teton more aj pom doket ish bukuroshi
edhe kur po hin se bukuroshi po thot jetoj ne usa e kur po hin si krokodili po thot jetoj ne australi shka osht puna e tij nuk e di a e din ku po ma merr menja qe osht i njejti se te njejten adres po na jep edhe prej bukuroshit edhe prej krokodillit oki qfar mendimi keni bre murgesha jehona shejtonka e krejt ju qe po hini me lexu ne ket tem tregomni se em ka met PIK
pershendetje nga qeqa :wink: :wink: :wink:

Ermira
03-11-04, 13:41
[color=blue]eh vera vera qik e mir u kon vallahi eh nejse qy tash un tju ves dishka seriozisht a
qaj krokodilli po bon hajgare me teton more aj pom doket ish bukuroshi
edhe kur po hin se bukuroshi po thot jetoj ne usa e kur po hin si krokodili po thot jetoj ne australi shka osht puna e tij nuk e di a e din ku po ma merr menja qe osht i njejti se te njejten adres po na jep edhe prej bukuroshit edhe prej krokodillit oki qfar mendimi keni bre murgesha jehona shejtonka e krejt ju qe po hini me lexu ne ket tem tregomni se em ka met PIK
pershendetje nga qeqa[/

VALLAHIN LOQKI SE BESOJ QE JANE TE NJEJTIT TE VERTETEN ME TA THAN SE KORKODILLI JA KA ZANAT QKA TE SHKRUN EM BA GJITHMONE PRESJET ,,,,,,,,,,,,,,
E KY BUKUROSHI VEQ JA KISH ZANAT ME THAN ....LOQK...ZEMER ETJ..
GJETHQKA NDODH VEQ KY BUKUROSHI PER VETI ATHUE PO MERKA ME DY NICKA E PO SHKRUJKA E MU ME THA SE UN SHKRUJ AAAAA NCNCN
PO NEJSE OJJJJ ZAN MOS KEMI GABU UNE E TI SE KJO TEM NUK ESHTE PER KETEO FJAL AAAAAAAA???JEMI TE THASHETHEMET!!!!!!
TUNGGGGGG HAPE NI TEM TE RE!TRUNG TUNG

qeqa&zana
05-11-04, 20:20
mua me duken ende te njejt nje njeri me dy nick
oki ermira duhet me hap nje tem tjeter per kto gjera
nuk e di ta hap apo jo ti pyes te gjith se qfar mendojn per kte oki?
si te duket ermira
tung loqki

Kullerka
05-11-04, 22:23
qaqa&zana shkruajti:mua me duken ende te njejt nje njeri me dy nick
oki ermira duhet me hap nje tem tjeter per kto gjera
nuk e di ta hap apo jo ti pyes te gjith se qfar mendojn per kte oki?
si te duket ermira
tung loqki

Ty pot doket po m,u spome duket haha !
Loqki po po hape nje tem te re nermal tek thashethemet!
Mu shum mire pome duket!
vazhhdo......tung tung

Ermira
05-11-04, 22:37
[code]Kuotė:
qaqa&zana shkruajti:mua me duken ende te njejt nje njeri me dy nick
oki ermira duhet me hap nje tem tjeter per kto gjera
nuk e di ta hap apo jo ti pyes te gjith se qfar mendojn per kte oki?
si te duket ermira
tung loqki [/code]


Ty pot doket po m,u spome duket haha !
Loqki po po hape nje tem te re nermal tek thashethemet!
Mu shum mire pome duket!
vazhhdo......tung tung

edhe une jam me ju kullerka e mendimit te juaj qe qaqa&zana
te hap nje teme te re!!oki
Mua me duket fantazi

TONINO
14-04-05, 23:04
hmmm valla kam mendu shum gjat a me ju kallxo a jo, po kur po e mendoj holl e holl ma mir me ju kallxu juve shoqeve dhe shokeve te forumit (pasiq jem ba si nje familie)....

....se GENTA e ka hunden shum te madhe....

....amo mos keshni se gjynah.... kur esht kan e vogel (qysh me kan tregu baba dhe nana) genta e ka pas hunden normal, po dikur kur ja nisi ta kupton jeten dhe tu u mbush sherr, nuk di qka u bo po ju zgjat hunda qikes...... :lol: :cry:

"" JEHONA THOJN KUSH E KA HUNDEN E MADHE E KA EDHE K....... E MADH HAHAHAAAAAAA

TONINO
14-04-05, 23:11
FEMRAT MA TE KOMPLIKUARA QE JAN SIKUR BOMBJA ATOMIKE, JAN :

1.MURGESHA
2.BARBAROZA
3.GENTIANA
4.LUANA
-MURGHESHA, HYP SET VRAVA ZHDRYP SET VRAVA
-BARBAROZA, O PO MA KONA E ANEJ KUKU POM DHAM
-GENTIANA,MOZOMAKEQ!!! KISH SHUM DESHIR NJE HER ME PAS SEX ME NJE FEMER
-LUANA, KISH BYTH E CICA ME BOLLUK

Luana
14-04-05, 23:36
FEMRAT MA TE KOMPLIKUARA QE JAN SIKUR BOMBJA ATOMIKE, JAN :

1.MURGESHA
2.BARBAROZA
3.GENTIANA
4.LUANA
-MURGHESHA, HYP SET VRAVA ZHDRYP SET VRAVA
-BARBAROZA, O PO MA KONA E ANEJ KUKU POM DHAM
-GENTIANA,MOZOMAKEQ!!! KISH SHUM DESHIR NJE HER ME PAS SEX ME NJE FEMER
-LUANA, KISH BYTH E CICA ME BOLLUK

Ishalla mos po pshton ti prej B**ve te mia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
15-04-05, 00:11
FEMRAT MA TE KOMPLIKUARA QE JAN SIKUR BOMBJA ATOMIKE, JAN :

1.MURGESHA
2.BARBAROZA
3.GENTIANA
4.LUANA
-MURGHESHA, HYP SET VRAVA ZHDRYP SET VRAVA


Hala kush nė fije smujti me mė ra. :lol: :lol:

Barbaroza
15-04-05, 10:33
FEMRAT MA TE KOMPLIKUARA QE JAN SIKUR BOMBJA ATOMIKE, JAN :

1.MURGESHA
2.BARBAROZA
3.GENTIANA
4.LUANA
-MURGHESHA, HYP SET VRAVA ZHDRYP SET VRAVA
-BARBAROZA, O PO MA KONA E ANEJ KUKU POM DHAM
-GENTIANA,MOZOMAKEQ!!! KISH SHUM DESHIR NJE HER ME PAS SEX ME NJE FEMER
-LUANA, KISH BYTH E CICA ME BOLLUK
Sa me perket mua,s'qenke kerkah,se kur te vendosi une ne te ardhmen te bej diqka,nuk e kam ndermend t'i degjoj dhembjet! :lol: :lol: :wink:

laliloli
02-06-05, 19:12
A KENI DEGJUAR SE BARBAROZEN E KISHIN DHANE PRINDERIT .PO E SHOH SE KOHEVE TE FUNDIT SHUME ESHTE DUKE MUNGUAR PO JA QE MORA VESH QE ISHTE DHANE
ISHTE DUKE U MERZITUR SHUME DHE NGA PRAGU I SHTEPISE NUK PO DEL .DO TE KISHTE QENE MIRE QE DISA SHOQE TE SAJA TE SHKONI E TA BINDNI SE SHYQYR QE I KA DAL NAFAKA E ESHTE PER DERE TE HUAJ ,DHE SE NUK BEN ME U MERZITE :lol: :lol: :lol: :lol:

Syri_blu
04-06-05, 17:47
une kam ni qe adelina ismajli kur u kan e vogel ish pervlu, edhe e paskan ba operacion plastik edhe hic nuk asht ma ajo qe u kan krejt nryshe u kan, bile ateher veq kish pas nis me vehs kule, po kur ja kan ndrru lkuren ja kan marr ni artiste prej hollywwodit e tash e qon veq mu desh (mozomakeq)

kam ni tu than se me ta mshu shkelm gentiana ismajli ma zi se luan krasniqi box se e ka kamen e madhe 46

leonora jakupi krejt po thojne qe kur a rre me adelinen ja ka mshu shkelm ne ven tkeq, edhe tani leonora sot e at dit smun me met shtatzan sipas mjekve

per sot qekaq

Gentiana
04-06-05, 17:49
une kam ni qe adelina ismajli kur u kan e vogel ish pervlu, edhe e paskan ba operacion plastik edhe hic nuk asht ma ajo qe u kan krejt nryshe u kan, bile ateher veq kish pas nis me vehs kule, po kur ja kan ndrru lkuren ja kan marr ni artiste prej hollywwodit e tash e qon veq mu desh (mozomakeq)

kam ni tu than se me ta mshu shkelm gentiana ismajli ma zi se luan krasniqi box se e ka kamen e madhe 46

leonora jakupi krejt po thojne qe kur a rre me adelinen ja ka mshu shkelm ne ven tkeq, edhe tani leonora sot e at dit smun me met shtatzan sipas mjekve

per sot qekaq

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo pate boll valla.

PS: nimend se perpak harrova. Mire se na erdhe o syri.

florian
04-06-05, 17:55
kam nie qe faqen DARDANIA po e heqin prej on line :cry:

Syri_blu
04-06-05, 18:05
une kam ni qe adelina ismajli kur u kan e vogel ish pervlu, edhe e paskan ba operacion plastik edhe hic nuk asht ma ajo qe u kan krejt nryshe u kan, bile ateher veq kish pas nis me vehs kule, po kur ja kan ndrru lkuren ja kan marr ni artiste prej hollywwodit e tash e qon veq mu desh (mozomakeq)

kam ni tu than se me ta mshu shkelm gentiana ismajli ma zi se luan krasniqi box se e ka kamen e madhe 46

leonora jakupi krejt po thojne qe kur a rre me adelinen ja ka mshu shkelm ne ven tkeq, edhe tani leonora sot e at dit smun me met shtatzan sipas mjekve

per sot qekaq

haha oj Gentiana e lumja ti qe mke pershendet, hajt s ekan me pa kto qikat tjera,

Tė falėm nderit pėr pėrshėndetje e ta kthefsha me tmira :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo pate boll valla.

PS: nimend se perpak harrova. Mire se na erdhe o syri.

DEA
08-06-05, 17:06
Qka kam ni une ,ma mire mos me ju tregu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edon
08-06-05, 17:47
Me tha njani,...mi than njanit....qe ka than ti tham tjetrit...qe tjetri ti thot ati tjetrit.... mi than qe veq te me thot...e ti thojm se keto jan te tashe e te theme :lol:
Tradit Popullore Kulturore Shqiptare qe nuk harrohen Kurr.