PDA

View Full Version : Kerkohet nje nuse e'fort per gjinin


selvija
17-11-08, 15:18
Kush mundet mu ba msitnesh per nuse gjinit ka shperblim edhe nag ana ime ,,me ka hyp ne koke kerkon nje nuse 120 kg 2 metra e gjat se shtepin kishte fusht futbollit don qe ta mbush PLOT nuse e madhe e shendosh kuptohet e trash faqe kuqe... http://www.zemershqiptare.com/forumi/images/smilies/icon_smile.gif

gjithi une po qes shpallje e ty ishalla del nafak per kete dimer:wink:

Jana
17-11-08, 17:14
Nusja e Gjinit veq asht gjet ma moti Oj Selvie...ska nevoj me jap bakshisha hiq...asht Gjakovare...

selvija
17-11-08, 21:12
Nusja e Gjinit veq asht gjet ma moti Oj Selvie...ska nevoj me jap bakshisha hiq...asht Gjakovare...Ku Moj?? s'di moj Jana gjini met na i nxorri me ja gjet nusen e ai paske dikend cncnc su met mi besu moj kujt haah ani gjakovare hmmm,,po valla ato jan shum te forta bash per qefi gjinit kokan,,

o gjini more ashte vertet qe ke gjet nuse e ne i thym shtikllat tuj nga pas tyre..:redface::biggrin:

Murgesha
17-11-08, 21:45
More pėr qė i duhet nuse nuk ka diskutim, po ēka o ka i duhet e fortė, mos e ka pėr me e qu me luftu nė ring hahahahahahaahahahahahahahahahahaha???

selvija
17-11-08, 22:19
More pėr qė i duhet nuse nuk ka diskutim, po ēka o ka i duhet e fortė, mos e ka pėr me e qu me luftu nė ring hahahahahahaahahahahahahahahahahaha???ky gjini siq e morra vesh une me t'dhana po kish qef me ja nuk floket sabah e aksham,,eliga shej smuj ja ban,,nje bile si Luanesh mi dal hakesh njeher e pergjithmon...:tongue:

gjini
18-11-08, 10:39
O qka te kom ba oj selvije qe po don me mba atetntat ne kete menyre????
po ti kur ma dhurove oden vete me the se edhe nusen kom me ta gjete me te ba hyzmet .
E tash tek je ka lyp nuse per mue me i ba une asaj hyzmet.

Valla se kom dite qe je ne anen tjeter e qe sje me mue!!!!!

Po Jana , mos e ngo selvije tash e tutje apet ma mire po rri qaty en gjakove.
Po une Wrestling nuk po due me e ba ne oden time oj selvije por veq pag muhabet si muslimani me muslimanen.

Lona
18-11-08, 13:36
hahahah nje nuse te fort per gjinin pse a po dojne me luftu mes veti ???po doni qe ajo ta mund gjinin....me duket kogja si burre i forte gjini po si dihet!!!!!!!!!

~AnnA~
18-11-08, 13:49
selvija.ahahahahahahah
na ke fut ne siklet :D se ne kohet e sodit nuk gjendet kesi lloj nusje moj...jan gjithe te holla...eh,ne Amerike besoj boll te kete nga kjo kategori :D
nuk e di shijen e gjinit,por duke u bazuar ne te dhenat e selvise,une e gjeta nje :D

http://www.hek.de/images/fette_frau.jpg

Murgesha
18-11-08, 15:10
Qekjo ma merr mendja i ploteson kushtet me u ba nuse e Gjinit hahahahahahaha

http://thetrendsetter.files.wordpress.com/2007/07/293norbit020507.jpg

gjini
18-11-08, 15:16
hahahah nje nuse te fort per gjinin pse a po dojne me luftu mes veti ???po doni qe ajo ta mund gjinin....me duket kogja si burre i forte gjini po si dihet!!!!!!!!!

Kuku qka me paska gjet mue me ket msitni qe lypa une!!!!


Ma mire po rri apet qeshtu edhe naj vjet se sa me marr keto qe ma paska gje Morgesha dhe kjo simpatikja AnnA

Lona, na njifemi ma moti pak te lutem ndermjetso pak e mos te shkretnojn ashtu krejt se nuk muj me i qindrue asaj kategorije jo....!

SANTANA-29
18-11-08, 15:20
vetem per gjinin,,,

http://jetztimg.sueddeutsche.de/upl/images/user/me/meredith-haaf/571309.jpg

Murgesha
18-11-08, 15:24
vetem per gjinin,,,

http://jetztimg.sueddeutsche.de/upl/images/user/me/meredith-haaf/571309.jpg


Po kjo menxi po rrika ne kembe te veta o Santana.
Per Gjinin kerkohet nuse e forte hahhahaahahahahahahahahahha

SANTANA-29
18-11-08, 15:27
Po kjo menxi po rrika ne kembe te veta o Santana.
Per Gjinin kerkohet nuse e forte hahhahaahahahahahahahahahhahttp://www.pfood.ch/images/karin.gif,,po kjo e mbyt te shkretin..:biggrin:

gjini
18-11-08, 15:34
selvija.ahahahahahahah
na ke fut ne siklet :D se ne kohet e sodit nuk gjendet kesi lloj nusje moj...jan gjithe te holla...eh,ne Amerike besoj boll te kete nga kjo kategori :D
nuk e di shijen e gjinit,por duke u bazuar ne te dhenat e selvise,une e gjeta nje :D

http://www.hek.de/images/fette_frau.jpg


Oj Ti qika e mire(AnnA) une mendova se ti do me dalish ne ndihm pak a shum:Nuk besoj dhe nuk dua te besoj qe tu kam merzit qe po don me ba atentat ne mue a?me kete fare insani ketu......!
Kqyer diqka ma mire bre nese mundesh e mos me le ne kete deregje

gjini
18-11-08, 15:36
http://www.pfood.ch/images/karin.gif,,po kjo e mbyt te shkretin..:biggrin:

Po ti more burr sa mire dhe qka duhet e din mire, e keto po dojne me mheke qafe sa ma shpejt per ne ate dynje.......!
Nuk due me dal ne wrestling por desha me e ba baqice e me dal ne bjeshke me te veren qe vjen.

gjini
18-11-08, 15:38
Po kjo menxi po rrika ne kembe te veta o Santana.
Per Gjinin kerkohet nuse e forte hahhahaahahahahahahahahahha

OJ murgesh le more djalin rahat e mos ja prish qejfin atij Santanes.
Po ska me ate djale shiqo se sa jemi ne burrat te mire dhe ja dijm hallin njeri tjetrit e ju qka doni me ma nxan frymen aa?????
Santana THenk you Boy

Murgesha
18-11-08, 15:42
E pata per ty o Gjin, mu duk kogja e forte, se tybe as ne kojshi mos e pafsha nje ashtu te trashe.

SANTANA-29
18-11-08, 15:43
OJ murgesh le more djalin rahat e mos ja prish qejfin atij Santanes.
Po ska me ate djale shiqo se sa jemi ne burrat te mire dhe ja dijm hallin njeri tjetrit e ju qka doni me ma nxan frymen aa?????
Santana THenk you Boy

http://img389.imageshack.us/img389/8324/sherrihills07015jpgyb6.png

qe nje shqiptare te bukur per ty..

gjini
18-11-08, 15:59
http://img389.imageshack.us/img389/8324/sherrihills07015jpgyb6.png

qe nje shqiptare te bukur per ty..


O Ty te kthefsha me te mira e me te mbara ashtu siq ke deshire per mue une per ty or burr i fort .
Mos lasht zoti pa burra te fort .

Te falemnderit o SANTANA o djal i ri.

gjini
18-11-08, 16:02
Qekjo ma merr mendja i ploteson kushtet me u ba nuse e Gjinit hahahahahahaha

http://thetrendsetter.files.wordpress.com/2007/07/293norbit020507.jpg


Murgesha, tash e shiqova edhe njeher kete fare insani qe ma paske gjete e thash me vete ta veti edhe njeher kete MUrgeshen diqka .!!!?

Me dasht e me hy atyne seneve a kisha mujt me i ra ne fije se ku i ka tana haletet kjo dhe a muj me ja gjet pa pas nevoj me e thirr naj detektive apo si me ja ba qysh me ra deri te senet e saja.?????

lovely
18-11-08, 16:07
Murgesha, tash e shiqova edhe njeher kete fare insani qe ma paske gjete e thash me vete ta veti edhe njeher kete MUrgeshen diqka .!!!?

Me dasht e me hy atyne seneve a kisha mujt me i ra ne fije se ku i ka tana haletet kjo dhe a muj me ja gjet pa pas nevoj me e thirr naj detektive apo si me ja ba qysh me ra deri te senet e saja.?????

qyrja more senet sa dy bostana... ti ka qerru syte po m doket hahahahahahahahahaha

lovely
18-11-08, 16:08
Qekjo ma merr mendja i ploteson kushtet me u ba nuse e Gjinit hahahahahahaha

http://thetrendsetter.files.wordpress.com/2007/07/293norbit020507.jpg

mashalla i kofte, bet te koka, e rrezit po, bikinet e pembe po, e shnosh tamonile, kah mushknite mire te koka, veq hajrin ia paft :biggrin: :biggrin: :biggrin:

selvija
18-11-08, 16:08
O gjini ishalla t'run Zoti se ti me shpetu ne dimer sivjetit hiq...veq mos vjen ianti me pranu se myten Grat ma te forta hahhaha:biggrin:
http://srv0110-04.oak1.imeem.com/g/p/1306aefc424358915c7a63d880202616_web.gif (http://www.imeem.com/mekaniku/photo/ntpOfaOFqN/)

lovely
18-11-08, 16:10
O gjini ishalla t'run Zoti se ti me shpetu ne dimer sivjetit hiq...veq mos vjen ianti me pranu se myten Grat na te forta hahhaha:biggrin:
http://srv0110-04.oak1.imeem.com/g/p/1306aefc424358915c7a63d880202616_web.gif (http://www.imeem.com/mekaniku/photo/ntpOfaOFqN/)

Selvooo, kjo te koka e smut pej mushknive hahahahahaha

ti a po i sheh qysh s po i rrin ni ven qysh e ka lan Zoti, po pi livritin :biggrin:

Dallandyshja_718
18-11-08, 16:11
Eeee more gjini, "ke nga lepurushen e ke nxanė harushen"...:biggrin:

Zotin e paē nė ndihmė, se nuk eshte hajri jonė jo jooo:biggrin:

gjini
18-11-08, 16:13
Selvije---- Tash ke ba nje pune te madhe dhe thirre ate Murgeshen e ate robin qe e ka nda per mue le te mban ne mahall te vete dhe hajrin ja pat ajo edhe AnnA me ate te veten le te mbajn ne Mahhala te veta ate nalet.
Ty e kom ditze qe ke me ba diqka te mire dhe per kete kam prit qe nje vjet por mu shpqerbly mire.
edhe nje here faliminderit dhe tash bonjuni gadi per drsem a?

Kunata jeme tash e jau qon thirrjet per darsem juve krejt.

gjini
18-11-08, 16:15
mashalla i kofte, bet te koka, e rrezit po, bikinet e pembe po, e shnosh tamonile, kah mushknite mire te koka, veq hajrin ia paft :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Valla kete le te man per naj njo tjeter kjo murgesha se une skom aq shum kohe me dal e me lyp te tana qoshet ku i mshef ajo sesnet oj Lovely.
Ato qe po i shifen sme duhen mue se une per gjini nuk jam por dua sende tjera oj qiko?

Murgesha
18-11-08, 16:15
Murgesha, tash e shiqova edhe njeher kete fare insani qe ma paske gjete e thash me vete ta veti edhe njeher kete MUrgeshen diqka .!!!?

Me dasht e me hy atyne seneve a kisha mujt me i ra ne fije se ku i ka tana haletet kjo dhe a muj me ja gjet pa pas nevoj me e thirr naj detektive apo si me ja ba qysh me ra deri te senet e saja.?????

Si ti shkojsh me stilin e zhytjes pa problem ki me ja gjet krejta senet e aletet hahahahahahahaahahahahha.
Ne mos me besofsh pyeti edhe ekspertet Selvine dhe Lovushken hahahahahahaha

Murgesha
18-11-08, 16:18
Selvooo, kjo te koka e smut pej mushknive hahahahahaha

ti a po i sheh qysh s po i rrin ni ven qysh e ka lan Zoti, po pi livritin :biggrin:

Koka luhat shume si duket oj Lovushke e koka met me ves hahahaahhaahah

selvija
18-11-08, 16:18
Selvije---- Tash ke ba nje pune te madhe dhe thirre ate Murgeshen e ate robin qe e ka nda per mue le te mban ne mahall te vete dhe hajrin ja pat ajo edhe AnnA me ate te veten le te mbajn ne Mahhala te veta ate nalet.
Ty e kom ditze qe ke me ba diqka te mire dhe per kete kam prit qe nje vjet por mu shpqerbly mire.
edhe nje here faliminderit dhe tash bonjuni gadi per drsem a?

Kunata jeme tash e jau qon thirrjet per darsem juve krejt.Ehh,,,hajrin ja pafsh e me tmir u ndafsh me to,,,

veq mos me thuj se je plake kerrit se tyben mos ti kthefsha mrapshte ti shfryj sahora,,,:biggrin:

gjini
18-11-08, 16:19
Eeee more gjini, "ke nga lepurushen e ke nxanė harushen"...:biggrin:

Zotin e paē nė ndihmė, se nuk eshte hajri jonė jo jooo:biggrin:

Valla u binda qe hajri i grave mos te nxaft, jo bre skom lyp lepurushe por as arushe skom lyp.
Kom pas ymydin qe ketu do ma gjejn nje insan e jo me ba eksperimente me mue si ne laboratoret e Nasa-s.
Ketu pan kush ma don te miren e kush don me ma thye qafen .

Guri i madh
18-11-08, 16:20
[quote=Murgesha]Qekjo ma merr mendja i ploteson kushtet me u ba nuse e Gjinit hahahahahahaha

http://thetrendsetter.files.wordpress.com/2007/07/293norbit020507.jpg[/quote
veq zoti si paska dit me krijue syret insan qenka e qk qenka me i njel delet 200 dele per nji orė i mjel

gjini
18-11-08, 16:22
Si ti shkojsh me stilin e zhytjes pa problem ki me ja gjet krejta senet e aletet hahahahahahahaahahahahha.
Ne mos me besofsh pyeti edhe ekspertet Selvine dhe Lovushken hahahahahahaha


Selvija e ndreqi pak se sa per Levusjken ajo dashti me mi dhan qato perpara eune nuk jom per gjini por jom kishe burre e po du me tregue veten se muj me ba asi sene si tan dynjeja. por per zhytes me duhet tash me shkue ne kurs me kry ate kurs.
Po nje te keqe e kom se smuj rri shum pa frym dhe me duhet me dal jash e mos po plasi e shkoj pa iman .

Murgesha
18-11-08, 16:24
veq zoti si paska dit me krijue syret insan qenka e qk qenka me i njel delet 200 dele per nji orė i mjel

Qata edhe une u lodha sa ja gjeta o Guri i Madh.
Thash tja mbushi plot shpine nuse, po kta te rit e sodit, po i kqyrin ato qe veq kocit ju kan mbet prej se zajfti hahahahahahahahahahahahaha

gjini
18-11-08, 16:25
O Guri , rri more ti mos jau ban te mire ketyne granimit kete fare insani se pastaj krej katuni me rrin te dyert e oborrit,
Me duhet me e ble naj qen te sharrit per me e rujt nga belagjite.

Murgesha
18-11-08, 16:27
Selvija e ndreqi pak se sa per Levusjken ajo dashti me mi dhan qato perpara eune nuk jom per gjini por jom kishe burre e po du me tregue veten se muj me ba asi sene si tan dynjeja. por per zhytes me duhet tash me shkue ne kurs me kry ate kurs.
Po nje te keqe e kom se smuj rri shum pa frym dhe me duhet me dal jash e mos po plasi e shkoj pa iman .


Gjelozke o Selvija o Gjini, e veq do te zajfta o ka ti bjen.
Ajo e jemja ta mban shpine djalo, e kto qe po ti bjen selvia duhesh dite e nate me ju dhen me honger se a s{po i shef qe kokan ka desin per buke a???

gjini
18-11-08, 16:28
O Guri, ti ja din ma mire rendin kesaj pune dhe a bon ti me ma knue ate doven e dhondrrit per kete fare nusje ,
Nese te mbetet merak, per bacin hin ti i pari e ma qel rrugen se valla me kan hi te dridhmet ne palc.

I kom ra tash pishmanit qe hyna ne pazar me granim se me pas shti ty apo santanen mesit do isha nda ma mire me duket

Guri i madh
18-11-08, 16:28
O Guri , rri more ti mos jau ban te mire ketyne granimit kete fare insani se pastaj krej katuni me rrin te dyert e oborrit,
Me duhet me e ble naj qen te sharrit per me e rujt nga belagjite.jo ide e mir ket nuse merre per me i mjel delet


e kqyrum naj tjter per me gatue me pergadit ushqimin


e ma von edhe nji me te ndihmue me punue ne bujqesi

gjini
18-11-08, 16:32
O shkova me i ba drut per sonte se nuk i kom coptue hala e vaj halli me u merdhi sonte.
Po kur te me shkon mendja qe qka me keni gjete per nuse kam me u tranue anderr.
Leje ma guri se nuk du gru ma hiq se ma mire prap po rri vetun se me ra me fjete e mos me e dite a te qele sabahi a jo???
Ika naten e mire njeher dhe per krejt qka kan ba per sevap ju kthefsha ne dashmat e tyre.
kalofshi mire o ju ma te respektuarit e mij.

selvija
18-11-08, 16:36
Gjelozke o Selvija o Gjini, e veq do te zajfta o ka ti bjen.
Ajo e jemja ta mban shpine djalo, e kto qe po ti bjen selvia duhesh dite e nate me ju dhen me honger se a s{po i shef qe kokan ka desin per buke a???O tyben oj Murgesh veq thash te ngij e nashta ja nxon kryt ja ndrydh pak ja nxon frymen ,,se tha une smun qendron pa ajr e kurtalis dhe ngin sa ma shpejt
jaaa qe edhe kesi ja gjaj veq le te ndahet i knaqun,,,

gjini hupi e shkelja kfaqillen qetu se murr teposhtezen..:biggrin:,,
http://img.aapeli.com/usergallery/748582/lihava.jpg

lovely
18-11-08, 18:42
Koka luhat shume si duket oj Lovushke e koka met me ves hahahaahhaahah

po thu Murgeshe a?:biggrin: m bani me dyshu se nihere njana nihere njana :biggrin: :biggrin: ..................

deti_om :-)
19-11-08, 01:39
Ooooo Gjinoo hajt se ta gjej une nje qe vallahi n'shtate cope katune me e lype s'ki me gjet ma t'mire :biggrin: :biggrin:

LABI
19-11-08, 01:50
http://www.youtube.com/watch?v=cuaY3HDGxck&feature=related.......Mendoj (http://www.youtube.com/watch?v=cuaY3HDGxck&feature=related . Mendoj) qe kjo fisnikja ju kish dal hakesh sadush edhe gjinit edhe shokeve te gjinit :biggriin:

gjini
19-11-08, 09:34
O labi, qka i ke gjet ti jaranit tan qe spo muj me e hap a qaq e madhe eshte a????
Po , ti qe je vet mashkull dijma hallin he burr e mos shkreto si keto mesitet e mija Selvija e ajo qika e turkijes me levushken qe po dojne me ma thy qafen me keto nasibete.

gjini
19-11-08, 09:35
Ooooo Gjinoo hajt se ta gjej une nje qe vallahi n'shtate cope katune me e lype s'ki me gjet ma t'mire :biggrin: :biggrin:

Valla, bre deti om kishe ba mire me kqyer diqka si shpejt sa sme kan martue keto grate e Konakut ketu.


Tash po i din masat se qka me pershtatet mue e jo qka me ka gjete AnnA , Murgesha dhe selvija kete qe as anija spe nxajke.

lovely
19-11-08, 09:47
O tyben oj Murgesh veq thash te ngij e nashta ja nxon kryt ja ndrydh pak ja nxon frymen ,,se tha une smun qendron pa ajr e kurtalis dhe ngin sa ma shpejt
jaaa qe edhe kesi ja gjaj veq le te ndahet i knaqun,,,

gjini hupi e shkelja kfaqillen qetu se murr teposhtezen..:biggrin:,,


http://img.aapeli.com/usergallery/748582/lihava.jpg


Jaaaaa, edhe qisaj nese i ka thane JO, une s di maaaa :biggrin: :biggrin:

gjini
19-11-08, 10:35
__ (http://by126w.bay126.mail.live.com/mail/SafeRedirect.aspx?hm__tg=1&ip=10.1.106.8&d=d1721&mf=0&a=01_9bd22b2ab21cdb1b17d510fd6a48d69450ab21ff01d5a 1a8b69ffd949170a352)http://srv0110-04.oak1.imeem.com/g/p/1306aefc424358915c7a63d880202616_web.gif (http://www.imeem.com/mekaniku/photo/ntpOfaOFqN/) Oj Levushke, po pse nuk te pelqej kjo a???
une kishe po me doni mue e se paskam diet qe ma keni inatin a veq mos me ju ba konkurence juve kunatave a????
Skom me ju thirr hiq ne dasem dhe kom me i than kesaj qe kur tju shef juve me ju dhan nga nje te mshume me to hunve nga njehere!!!

gjini
19-11-08, 10:47
Oj Urata , shiqoje kunaten tende tash qe e kom gjet vete.

Plasni krejt tash!!! se s`mundemi me ja dal kesaj as me vesh e as me te pam!!!!

gjini
19-11-08, 10:50
Edhe nga ana e tjeter shiqojeni!!!!!

e_martumja
19-11-08, 14:28
Qekjo ma merr mendja i ploteson kushtet me u ba nuse e Gjinit hahahahahahaha

http://thetrendsetter.files.wordpress.com/2007/07/293norbit020507.jpgE vetma qenka qekjo qe i plotson deshirat e Gjinit ahahahhah

Murgesha hallall te koft, allaile a fitove naj sen per mundem qe ke bere deri sa ja ke gjete :biggrin:

e_martumja
19-11-08, 14:32
Jaaaaa, edhe qisaj nese i ka thane JO, une s di maaaa :biggrin: :biggrin:Tu dasht mi thone PO ajo ka explodu ahahhaa

lovely
19-11-08, 14:56
Tu dasht mi thone PO ajo ka explodu ahahhaa


hahahahahahahahahahahahahaha :biggrin:

si ballon :biggrin:

premium
19-11-08, 15:16
Gjini ... sa nuk ka ardh dimri i fortė martohu...
ma mirė njė gruu , se 7 metra dru :biggrin: :mad:

gjini
19-11-08, 16:01
Gjini ... sa nuk ka ardh dimri i fortė martohu...
ma mirė njė gruu , se 7 metra dru :biggrin: :mad:

Qysh po shifet ketu e kom ba njet me u kthye ne muslimanizem dhe sdu me jau prish asnjeres nga mesitet
E kom vendos me e lan hapur kete deri javen tjeter dhe sdue asnjeren me e leshue te tana du me i marr. rrnofshi kojshit o premium se ste lan me u korrit !!!!!!!!!!!

gjini
19-11-08, 16:02
Tu dasht mi thone PO ajo ka explodu ahahhaa

Shiqo ti , ne vend qe me ja gjete nje nuse mikut tende te vjeter ti shkon e bahesh krah me kete levushken qe veq mbrapsht e kish pas mesue allahu i kofshim fal-
Po, kam vendos me i marr te tana, tamam musliman me tabjate.

gjini
19-11-08, 16:05
hahahahahahahahahahahahahaha :biggrin:

si ballon :biggrin:

Qyre ti qiko qe po kesh anash , qyre qka po te tham e kete qka po te tham maje mend mire, qe une po i marr keto qe mi keni gjete se nuk du me ju prish qejfin mesitve , por ama edhe ti qysh po me rrrin qashtu karshi mus rri gafile se mos po me pihen mendet e po te trokas ne dere !!!

e_martumja
19-11-08, 16:07
Shiqo ti , ne vend qe me ja gjete nje nuse mikut tende te vjeter ti shkon e bahesh krah me kete levushken qe veq mbrapsht e kish pas mesue allahu i kofshim fal-
Po, kam vendos me i marr te tana, tamam musliman me tabjate.Nuk me ecin mu ksi punt ahhahah

romansa
19-11-08, 16:36
http://i29.photobucket.com/albums/c278/zenderu64/11.gif
gjini qe edhe une ta gjeta nje nuse ishalla pelqeheni ne mes veti h:biggrin:

lovely
19-11-08, 18:16
Qyre ti qiko qe po kesh anash , qyre qka po te tham e kete qka po te tham maje mend mire, qe une po i marr keto qe mi keni gjete se nuk du me ju prish qejfin mesitve , por ama edhe ti qysh po me rrrin qashtu karshi mus rri gafile se mos po me pihen mendet e po te trokas ne dere !!!

qyre ti djalo, :biggrin: mas pari une nuk e kam emrin Levushke :biggrin: mos ma qatrafilo emnin :biggrin:

i kofsh fal Urates se e due fort, se nryshe ishum nda :biggrin:

e dyta, une asni nuse nuk ta kam gjet, veq kam komentu ne nuset qe ti kan gjet ato kunatat :biggrin:

e treta edhe e mrama, mos ti pi sorra met e me ardh me m trokit n dere mu......:rolleyes: :biggrin:

LABI
19-11-08, 18:27
O labi, qka i ke gjet ti jaranit tan qe spo muj me e hap a qaq e madhe eshte a????
Po , ti qe je vet mashkull dijma hallin he burr e mos shkreto si keto mesitet e mija Selvija e ajo qika e turkijes me levushken qe po dojne me ma thy qafen me keto nasibete.


Paj bre burre une kishe ju peraferova kerkesave te lartshenuara .

As oktopodi me ato tentakulat nuk te shtrengon ma shume me bo me te shti perfundi ajo me ato kamb, kofsha e vithe te forta :tongue: :biggrin:

gjini
20-11-08, 10:01
qyre ti djalo, :biggrin: mas pari une nuk e kam emrin Levushke :biggrin: mos ma qatrafilo emnin :biggrin:

i kofsh fal Urates se e due fort, se nryshe ishum nda :biggrin:

e dyta, une asni nuse nuk ta kam gjet, veq kam komentu ne nuset qe ti kan gjet ato kunatat :biggrin:

e treta edhe e mrama, mos ti pi sorra met e me ardh me m trokit n dere mu......:rolleyes: :biggrin:


Shiqo se me paske prek ne tela dhe une jom shqiptar e nuk frigohem nga askushi, veq nuk kam qejf me mshti per fundi askush se me zihet fryma leht.
Po nje gje te tham une Ty, e kjo maje mend mire, ma i zi eshte ai qe keshet dhe ja miraton te keqit punen se sa ai qe e ka ba ate.

Ti, kujdes se une nuk trokas ne dere por te vij aty ne katin ku je ti me shkalle si tyneherit , ste pyes fare por hy me gjith dritare mbrenda ne ode !!!

selvija
20-11-08, 11:42
gjini a rahatova bre djalosh...sa msit kan trokit ne der bash lakmi po marr ti me pas ftofte kete dimer hiq...:smile:

gjini
20-11-08, 16:34
Oj selvije a din qka i kom que fjale levelys????
o e kom kercnue se kom me i shkue me shkalle te shpija sikur pleqt tone perpara qe ju kan hy grave me zor nga dritarja, me shkall ne krah kishin pas mete te shkretet tan naten tuj u ende neper mahalla.
Tash eshte ma kollaj se shkallet jon te aluminit e jon ma te lehta e sna e thejn krahun nga pesha e madhe..

Selvije , tregoj levelys qe mos te frigohet, se siq po shifet njeren te pakten nga keto e kam vendos, du me e marr por bonuni gati ju kunatat e me i thirr te tana bijat ne dasem e keshtu dojm kete dimen me defa e tupana me e kalle krejt.

Dallandyshja_718
20-11-08, 16:47
Si duket darsem lokale (me t'shpise, e pa t'kojshise) dashka me ba, me hajr i kjofte ēkado kjofte, me t'kojshise e hongsh...:biggrin: mua po me mbetet vetem me t'urua, se tybe n'paske me m'thirr, n'mos ke frik konkurrencen nuk po di:tongue: :biggrin:
Ma shume po m'vjen inat,:biggrin: se nuk kena me mujt me ndejt ketu prej lovely e selvijes, :biggrin: tuj komentua se cila ka qenė ma ne qender vemendjet n'darsem tan'e, konkurrenca eshte ne mes tyre, se valla nusja veē nevoja e madhe qe t'ka ra mor gjini se nuk qenkaka per ty, (mos kjoft prej gojes seme)...:biggrin: :biggrin:

Urata
21-11-08, 05:16
qyre ti djalo, :biggrin: mas pari une nuk e kam emrin Levushke :biggrin: mos ma qatrafilo emnin :biggrin:

i kofsh fal Urates se e due fort, se nryshe ishum nda :biggrin:

e dyta, une asni nuse nuk ta kam gjet, veq kam komentu ne nuset qe ti kan gjet ato kunatat :biggrin:

e treta edhe e mrama, mos ti pi sorra met e me ardh me m trokit n dere mu......:rolleyes: :biggrin:

oj lovely e shume dashur, o pasha t'madhin Zot sen s'kom t'baj une me gjinin...daje qysh t'dush ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!

ps: o gjin zeza, po a deri n'kete deregje ke ardhe a...! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa...ja, kurqysh sun lejoj me "t'martue" me gjithefare..."kunata" ta gjen tye nje te bardh e t'mire!

Urata
21-11-08, 05:24
http://www.ashblonde.com/Swedish_Blonde-Victoria_Silvstedt.jpg


...qysh po t'doket kjo, a t'ia qoj msit?

Urata
21-11-08, 06:00
http://www.eroglamour.com/glamour/20080113/photographerstewartshining/thumbs/32-photographer-stewart-shining.jpg (http://www.eroglamour.com/2008/05/01/photographer-stewart-shining.html)


...a t'ia qojm msit kesaj o gjinooooooooooo!

loovelyy
21-11-08, 10:45
http://www.eroglamour.com/glamour/20080113/photographerstewartshining/thumbs/32-photographer-stewart-shining.jpg (http://www.eroglamour.com/2008/05/01/photographer-stewart-shining.html)...a t'ia qojm msit kesaj o gjinooooooooooo!

valla qisaj qoja per mu hahahahahahahahahahahahaha

loovelyy
21-11-08, 10:46
Oj selvije a din qka i kom que fjale levelys????
o e kom kercnue se kom me i shkue me shkalle te shpija sikur pleqt tone perpara qe ju kan hy grave me zor nga dritarja, me shkall ne krah kishin pas mete te shkretet tan naten tuj u ende neper mahalla.
Tash eshte ma kollaj se shkallet jon te aluminit e jon ma te lehta e sna e thejn krahun nga pesha e madhe..

Selvije , tregoj levelys qe mos te frigohet, se siq po shifet njeren te pakten nga keto e kam vendos, du me e marr por bonuni gati ju kunatat e me i thirr te tana bijat ne dasem e keshtu dojm kete dimen me defa e tupana me e kalle krejt.

per hajr kofte o Gjini :biggrin: tash ma paske bo emnin LEVELY hahahahahahahahahahahaa

tybe njo po ta thom, n darsem tane, kena me u qkoq tu kcy une e Selvija edhe Dallandyshka, edhe Urata edhe Meri :biggrin: e me siguri krejt tjerat :biggrin:

ishalla keni nafake... dmth klrejt puna o kry veq qika o met me thane PO :biggrin:

loovelyy
21-11-08, 10:47
Si duket darsem lokale (me t'shpise, e pa t'kojshise) dashka me ba, me hajr i kjofte ēkado kjofte, me t'kojshise e hongsh...:biggrin: mua po me mbetet vetem me t'urua, se tybe n'paske me m'thirr, n'mos ke frik konkurrencen nuk po di:tongue: :biggrin:
Ma shume po m'vjen inat,:biggrin: se nuk kena me mujt me ndejt ketu prej lovely e selvijes, :biggrin: tuj komentua se cila ka qenė ma ne qender vemendjet n'darsem tan'e, konkurrenca eshte ne mes tyre, se valla nusja veē nevoja e madhe qe t'ka ra mor gjini se nuk qenkaka per ty, (mos kjoft prej gojes seme)...:biggrin: :biggrin:


:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Meri_w
21-11-08, 10:50
valla qisaj qoja per mu hahahahahahahahahahahahaha

lovelyy a pe she moj se qjo qik koka hhhahahahahahaha.......................ma mir msit per gjigjen met qu ty hahahahahaaa

Urata
22-11-08, 05:02
valla qisaj qoja per mu hahahahahahahahahahahahaha


...shuj mos m'trano ēikė!!!

Urata
22-11-08, 05:25
per hajr kofte o Gjini :biggrin: tash ma paske bo emnin LEVELY hahahahahahahahahahahaa

tybe njo po ta thom, n darsem tane, kena me u qkoq tu kcy une e Selvija edhe Dallandyshka, edhe Urata edhe Meri :biggrin: e me siguri krejt tjerat :biggrin:

ishalla keni nafake... dmth klrejt puna o kry veq qika o met me thane PO :biggrin:

...jo na me bo shyhret aty po!!!...jo mori!!! ...prit se akoma gjini ska vendose!...une u myta tu kerkue nuse per gjinin, e kjo thojka u krye...! ...keto jane qe i "takova' dhe ishin te interesume ne njerez merakli...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a...kunat zgjedh, tek cila po don mu ba fjalamire, ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...http://i249.photobucket.com/albums/gg205/Erdbeermund_photos/1303662_6eea52f6d4_m.jpg
http://i131.photobucket.com/albums/p300/thebassbeast/54.jpghttp://i72.photobucket.com/albums/i178/DJReality/JacelinFyne-Blond.jpg

http://i349.photobucket.com/albums/q396/Nastalio/hot%20and%20Sexy/bunnydelacruz1.jpg

Urata
22-11-08, 06:05
...tani me fidake,pak!


http://i349.photobucket.com/albums/q396/Nastalio/hot%20and%20Sexy/vallery1.jpg

http://i349.photobucket.com/albums/q396/Nastalio/hot%20and%20Sexy/FHG_big_0002.jpg

http://i349.photobucket.com/albums/q396/Nastalio/hot%20and%20Sexy/03-1.jpg

http://i249.photobucket.com/albums/gg205/Erdbeermund_photos/e35c7d-1189953978.jpg


...po nuk t'pelqeu asnjera nga keto, fshi duert, se une nuk lodhem me!

lovely
22-11-08, 10:14
...shuj mos m'trano ēikė!!!

ooo per djal temin menova oj Urate ingjes :biggrin:

gjini
22-11-08, 12:10
http://i349.photobucket.com/albums/q396/Nastalio/hot%20and%20Sexy/FHG_big_0002.jpg


Ok, po e vendosi e hajri e daft......muk e di a ja kom qellue apo mos kam rreshqit pak si thiu ne akull????

ose
http://i249.photobucket.com/albums/gg205/Erdbeermund_photos/1303662_6eea52f6d4_m.jpg

Kjo po me duket e mire per veshen e dukagjinit , e mbush kmishen krejt dhe del si lis me rrema e cunga e krej nje traktor me dru e kish ba.

selvija
22-11-08, 12:13
Hhahahahahaah gjini krejt PA Cezura dyqysh po qellojn pa marifet grat hahhahahahaa
valla Urata paska ofru boll ska qka mu kajt veq zgjith

qe edhe une nje po ta bi qe ta fshin pluhnin hahhaha nuk me qka ka,,,:biggrin:
http://srv0204-06.sjc3.imeem.com/g/p/2f84498fbc5faa51afd9e0e2d2ce2ca6_web.bmp (http://www.imeem.com/people/rC2yb8q/photo/JwrYTN8dA0/)

Urata
26-11-08, 06:21
...selvije, mos prish pune allahile!...njeri e paska ba mendjen, paska vendose he hajri e dafte!

...kur po e nisum dasmen?

Urata
26-11-08, 06:45
e kush eshte kjo moj...?...ishalla, nuk eshte gruja e gjinit...T ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa...

http://img443.imageshack.us/img443/7717/3351ba3a12ad00471dbe8ebly5.jpg

gjini
28-11-08, 13:23
Uratė, tash jom ba gadi dhe nisja me i thirr bijat per darsem se du me e kall krejt.
Po me kan akuzue , njeri qatje posht qe ish mete pa dorza se jom kurvar!!!,
sa pa lidhje qysh don me prish pune tash ne prag te marteses sime.
Edhe , kojshit jon gezue e la ma une per vete.
Ky , po don me ma prish dasmen dhe gezimin qe e kom prit me kaq gezim.
Ky djali pa dorza me akuzon per krvellak e une i shkreti mezi e gjeta njo edhe ate me msitni ne te kater anet e dynjes nga europa deri ne amerike kom que msitni e ky fare insani me akuzon per ato sende qe si kom!!!

pra ne darsen nisja qysh tash me i thirr krejt bijat me gjith burra.e me dashnor dhe me dashnore!!!.
data me 22 .12...... bahet tollovija e dasmes.

Shqiptare_ne_Turqi
30-11-08, 20:55
e kush eshte kjo moj...?...ishalla, nuk eshte gruja e gjinit...T ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa...

http://img443.imageshack.us/img443/7717/3351ba3a12ad00471dbe8ebly5.jpg


ooo zoott !! qysh tekoka krejt si julia robertsi , po ja qisi ja hiē gjith kjo msiteni :tongue:

vadja 22.12 poma kujton diqysh dhe njé daté tjeter te shnjet :biggrin:

Ani qika a osht heret meja nis bakllaves:biggrin:

selvija
30-11-08, 21:45
Po qfarti shqiptare Urata po sjell kushrinit pehrija te bukura ,,valla ky ka nafak nje 200 kg bodihava e ka ju sillet per uj e mas ujit,,me doket se skemi me pas vend ku ulim ne jangjit nga nusja e gjinit...

veq opet boll inati po me vjen me qen ajo nuse me e zoja se na,,:biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
30-11-08, 22:10
Po qfarti shqiptare Urata po sjell kushrinit pehrija te bukura ,,valla ky ka nafak nje 200 kg bodihava e ka ju sillet per uj e mas ujit,,me doket se skemi me pas vend ku ulim ne jangjit nga nusja e gjinit...

veq opet boll inati po me vjen me qen ajo nuse me e zoja se na,,:biggrin:


pse inati moter,po nasht ajo nuse i ka hije :biggrin:
a domemmar qatje ku t'hypsh ti edhe mu e knaqem tybe,t'knoj edhe kong turqe,mamer menja qe t'pelqejn si kafja e qaji i tynve ha ha ha :tongue: :biggrin:

Urata
01-12-08, 04:08
ooo zoott !! qysh tekoka krejt si julia robertsi , po ja qisi ja hiē gjith kjo msiteni :tongue:

vadja 22.12 poma kujton diqysh dhe njé daté tjeter te shnjet :biggrin:

Ani qika a osht heret meja nis bakllaves:biggrin:


...o aty eshte gruja e vertet e gjinit, po don mu myt n'uje kur ka marre vesh se po i martohet gjini!!!

...kuku edhe ju, veq me jau vizatue gjithehere muhabetin...!ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...


...medemek, gjini ka pranue e edhe ka vendose daten e marteses a!...hajde perhajr, perhajr...!...qou lovely e mledhi defat, selvije ti me i mledh ēikat e mahalles e t'ja nisim kenges!...Shqiptarja n'Turki, veq ia paska gjete vetit punen...!

gjini
01-12-08, 14:05
Ani, sa ma maruet qejfin tani kur ju shof qe e keni marr seriozishte kete pune .Tek ashtu shkrua qe kete dimer mos me e ba vetun une po me nafak.

Faliminers shum prej ju bijave qe keni nga e skeni lan venmd pa lyp deri sa nisen edhe fjel me que se jo po e don te trash e jo te holle e keshtu me radhe, bile njani edhe kurvar me kishte pas ba e zoti ja kthevt me te mira atij ate inat qe ka ndaj meje.

Une, po shkoj e po qethem se jom ba si qerqen po u qeth e si islamistat pa i rrue!

Jana
01-12-08, 14:07
Gjini paske sha me zgjedh...hahahhah veq mos e harro Gjakovaren qe e ki...amo duhesh me dit se mundesh edhe me e humb????

LABI
01-12-08, 14:22
Gjini mundesh mi ra pishmon ende , deri s'e ka vendos kjo firmen .... :biggrin:http://i218.photobucket.com/albums/cc196/MonsieurCanuck/BigAss4.png

lovely
01-12-08, 23:54
po a hala nuk e gjet a? :biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
02-12-08, 00:00
po a hala nuk e gjet a? :biggrin:


jo po ! :biggrin:

lovely
02-12-08, 00:16
jo po ! :biggrin:

po a po a jo? :biggrin:

gjini
02-12-08, 16:41
Gjini paske sha me zgjedh...hahahhah veq mos e harro Gjakovaren qe e ki...amo duhesh me dit se mundesh edhe me e humb????

Jana, ate qka kom perjetue ne gjakove smundem me e harrue aq leht dhe mos ke dert se nuk e humbi jo gjakoven.
Ty te falemnderit shum dhe kujdesin qe ke ndaj meje , sta harroj kurr dhe ne darsem tenden ishalla
http://img180.imageshack.us/img180/43/7461f8da38a832a8110d09cgo4.jpg

gjini
02-12-08, 16:43
Gjini mundesh mi ra pishmon ende , deri s'e ka vendos kjo firmen .... :biggrin:http://i218.photobucket.com/albums/cc196/MonsieurCanuck/BigAss4.png

O Labi, eja bre se siq po duket kam mete me e marr nusen veq me gra e pa asnje burr.
Asnji burr su tregue i kujdesshem e me than hej perhajr e ishalla me nafak!!
por ti dole e mos harro qe jeni te thirrun te tan ne ate megjlis.

gjini
02-12-08, 16:44
po a hala nuk e gjet a? :biggrin:


Kom ndegjue se nusja jemi ka me ju dal juve kunatave krejt dhe keni me mbet hije ndaj saj .
Po keshtu e ka , kush pret e gjene ate qe vret.

Guri i madh
02-12-08, 18:08
GJINI vllaqko nuk ka buk te keqe po edhe nuk ka grue te keqe


po vllaqko aj i moqmi ka THAN se buka e vrugt te mban ngit koh te gjat e kjo e bardha veq dy kafshat


ngom mue se keq nuk te bjen pranoe ket ofert


http://thetrendsetter.files.wordpress.com/2007/07/293norbit020507.jpg

lovely
03-12-08, 01:43
ooo Guri i madh, mos je bo edhe ti pamartu?:biggrin:

gjini
05-12-08, 13:17
Kete qe ti po don me ma lan ne konak!!!
kete e kom pranue por thash i kom do kosjshi qe sdin kurr me u ngi e thash nasta ju del boll.
Po mire e ka levly se mos je ba edhe ti kajl me te nxan naj nuse.???

Une dy nuse nuk me lejohet edhe pse kam shpreh deshiren me u ba musliman por ketu ne perendim spo na lejojn e pra une vendosa per ate me dy kafshat se jom ne diete!!!!

selvija
12-12-08, 20:34
oo gjini a rahatove a zgjithe ,,te holla apo trasha..zgjithe nje qysh nxon nafaka edhe hajde lekundna pak kete mahalle...

gjini
12-12-08, 21:56
http://t9.imagechef.com/ic/imgout/sampdadab7dbfcb6f3d8.jpg


qekjo eshte kafe selvije e jo ajo qe e ke pi sot ne aksham....!
te baft mire, e sa per ate qe kend e kom zgjedh ate te fundit qe ma ka gjete kunata me shpin kah oborri
e ate te trashen e kam per kojshi!!!

gjini
15-12-08, 21:18
Gjini mundesh mi ra pishmon ende , deri s'e ka vendos kjo firmen .... :biggrin:http://i218.photobucket.com/albums/cc196/MonsieurCanuck/BigAss4.png
Labi , faliminderit shum po ty te paskam pas shoke epertej shoku
selvija tash ka me kup se kjo ka me ja dal ma e mire e trashe e madhe si balen taman per dimija 12 metrash

gjini
15-12-08, 21:20
http://thetrendsetter.files.wordpress.com/2007/07/293norbit020507.jpgQete nuse e kom marr me ja que brahim Goges se veq aj ja gjan damaret e duhur.

ka me ja prish ulluket e shurres.

Guri i madh
16-12-08, 16:53
ooo Guri i madh, mos je bo edhe ti pamartu?:biggrin:
i kam dergue do msit po ata po kqyrshin per veti veq do pare i ju kishin pas dasht

selvija
16-12-08, 17:16
i kam dergue do msit po ata po kqyrshin per veti veq do pare i ju kishin pas dashtGuri mos harro msitneshen ..qit pare ta gjoj nje manikene ma te bukuren katundit ..tan grat e qelave ka mi shku te betohna,,:biggrin:
http://img217.imageshack.us/img217/3213/f1c70f5a8d5dffe121da9ebba9.jpg

Guri i madh
16-12-08, 17:19
Guri mos harro msitneshen ..qit pare ta gjoj nje manikene ma te bukuren katundit ..tan grat e qelave ka mi shku te betohna,,:biggrin:
http://img217.imageshack.us/img217/3213/f1c70f5a8d5dffe121da9ebba9.jpga e ke pyt se ndoshta kjo fisnikja nuk pranon me fshie oborrin me rromet me i mjel delet ,edhe a pranon me u palue ner nuse kur kena naj darsem


ew po ket as te bunari nuk paskna besim me e lan vetem

se beli syret insan qenka shum falimenderit

emine
16-12-08, 17:27
A i gjet nusen hala gjinit,se po du me pre nji pal kule e me shku n#dasum more;)

selvija
16-12-08, 17:32
a e ke pyt se ndoshta kjo fisnikja nuk pranon me fshie oborrin me rromet me i mjel delet ,edhe a pranon me u palue ner nuse kur kena naj darsem


ew po ket as te bunari nuk paskna besim me e lan vetem

se beli syret insan qenka shum falimenderitPo gjithat i ben mos ke frik Guri se me nje kusht po ta gjej veq duhet ti me dit me pas gjepat plottt te majem,,por ka nusja nje behane...sabah e aksham ka qef me nga me majt vin e trupit hahah:biggrin:
http://img136.imageshack.us/img136/434/b30889b2ac78b26b83fcffdvf2.gif


Emine qyr gjaj nje gjinit zajf se tulaket spo i mushin sy si duket..:wink:

Guri i madh
16-12-08, 17:39
Po gjithat i ben mos ke frik Guri se me nje kusht po ta gjej veq duhet ti me dit me pas gjepat plottt te majem,,por ka nusja nje behane...sabah e aksham ka qef me nga me majt vin e trupit hahah:biggrin:
http://img136.imageshack.us/img136/434/b30889b2ac78b26b83fcffdvf2.gif


Emine qyr gjaj nje gjinit zajf se tulaket spo i mushin sy si duket..:wink:vin e trupit e trupit ka me mbajt po ju garantoj se edhe pare sa te don veq me qen e rahtshme mos me kqyr kush po kalon rruges hhhhaaaaaa edhe ni fshlloft naj kush mos me ngrit kryt lart

selvija
16-12-08, 18:00
vin e trupit e trupit ka me mbajt po ju garantoj se edhe pare sa te don veq me qen e rahtshme mos me kqyr kush po kalon rruges hhhhaaaaaa edhe ni fshlloft naj kush mos me ngrit kryt lartJo Tyben Fshatri s'ja fal dakikun veq japsh qenin me veti nga kjo e nga ai...qka bohet Guri sen zotit veq qka behet nuses shnet pastaj,,kur kqyrin kojshit dije se eshte puna mir edhe per ty...http://www.qake1.com/images/smile/emo/em0100.gif

gjini
16-12-08, 21:59
A i gjet nusen hala gjinit,se po du me pre nji pal kule e me shku n#dasum more;)

oj ingja emine pash zotin mos e le ne harres kete pune. keto grat qe dikur qojshin plhur e slejshin gja pa than per nuse temen tash jon shukat se ka me jau dal si nuse

gjini
16-12-08, 22:02
O guri ik more qka je ardhe ketu ne oborr temin e po lymp nuse nga mesitet e mij. ik mos del njeher pa u krye une a??
keto jon mesu me marr mesitni e ty te shkojn krej gjaja dhe qenin duhet me e shit per mesit

Lona
18-12-08, 11:05
o gjini a ende se gjete nje nuse???:smile:

Guri i madh
18-12-08, 19:01
O guri ik more qka je ardhe ketu ne oborr temin e po lymp nuse nga mesitet e mij. ik mos del njeher pa u krye une a??
keto jon mesu me marr mesitni e ty te shkojn krej gjaja dhe qenin duhet me e shit per mesit
ooooo une erdha ne darsum po selvija ma gjeti edhe mue nji nuse e dy darsma bashkarisht hargjime ma pak


ti e pagun muziken une restoranin

gjini
18-12-08, 20:40
sa mire je kujtue o guri ne kete krize globale me kursye dhe me kalue ma mire
thirre kete lonen si qika e kerrit te nuses te une.
pra mire se vini dasma me 22 12.08

E embla
21-12-08, 14:25
Gjini ti qe me ke dhuruar lule mue hhhhmmmm Po dal une si kandidate??

Cili ishte shperblimi??

ritta
21-12-08, 16:21
ma shpjet gjenja nusen se e paska caktu daten e dasmes....hhihihih

Dallandyshja_718
21-12-08, 17:09
Si duket "lepuroshja n'pyll e kusia n'zjarm"... data e darsmes u caktua, e nusja hala nuk eshte emrua...:biggrin: Ani gjith ky angazhim, duket se krejt fajet i ka xhepi/ qesja... Gjini, kam sakicen e msyj malin me ba gati drut, askurrgja puna e msitneshave...:biggrin: :biggrin:

Urata
21-12-08, 17:59
http://i349.photobucket.com/albums/q396/Nastalio/hot%20and%20Sexy/FHG_big_0002.jpg


Ok, po e vendosi e hajri e daft......muk e di a ja kom qellue apo mos kam rreshqit pak si thiu ne akull????...kjo ishte me e preferuara e tij!...andaj qonju bija/gra me punu!... ku mbeten ēikat moj?... defat jau nxeva une...nisjani kenges e valles!

Urata
21-12-08, 18:01
E diele sot ka qellu,
dasmen e gjinit 'kem fillu,
shume do kcejna e shume do knojna,
kunatin tim o po e martojna...

~AnnA~
21-12-08, 20:37
E diele sot ka qellu,
dasmen e gjinit 'kem fillu,
shume do kcejna e shume do knojna,
kunatin tim o po e martojna...

ti harrojme te gjthe kto halle
hajde t'hyjm sonte ne valle
te vallzojme e te kendojme
gjinit damen t'ja mbarojme
edhe nusen ne shpi t'ja cojme:smile:
farefisin t'ja gezojme...

gjini
22-12-08, 11:24
Me paskan tradhtue miqt e ri ma paskan nderrue gruan
http://img217.imageshack.us/img217/3213/f1c70f5a8d5dffe121da9ebba9.jpg

Une e kom pas vendos qate qe ma ka pas shejue Kunata jeme e dashur por siq po shifet kete ma paskan qite ne mejdan dhe skom qka boje tash duhet me u pajtue se jemi musliman e skemi qka bojm tash.
Po, si me dnoni ju me e marr kete apo me e kerkue me kambngulje ate qe ma kan dhan .

gjini
22-12-08, 11:30
AnnA, kersitjani defit dhe nese ka dikund edhe tupana se une njet e bana e skam mendjen me u kthy mbrapa ma.

Ju granimi ecni e mos rrini kerceni e sa per qese mos kurseni se kam aq sa me u knaq nje jave dite. Ritta , ti hiq mos ke deert se keni me u knaq nese dini me ja nxan fijen,

Daallendyshe ti veq fluturo se ska nevoj per dru se e kemi ba me gaz sivjet dhe jemi sigurue mire.
E Ambla, te uroj nga zemra mireseardhej dhe je e mirepritur ne darsem si njera nga ma te reajt e ketuhit
ti e ke vendin me qika , shko te mbesa ime ajo prishtinasja dhe nisjani kenges qysh tani

selvija
22-12-08, 13:44
Hajde qika filloj dasme mesdite se gjini e paska nxo gjumi dit marteses hhaha
hajdeee opaaaaaaa opaaaaa ..
bajna dasmen me shyhret marton shoqett o shokun e vet,,, hajdee opaaaa...

http://uk.youtube.com/watch?v=uFcY3PQNNaM

premium
22-12-08, 17:23
Heeej vajzat e forumit,, nėse keni bo nijet me gjet nuse Gjinit ... qka pritni,, mos luni hajgare me djaloshin se po i digjet termini i sahallės dasmave???.

premium
22-12-08, 17:26
Gjini ma mirė qite njė konkurs pėr veti .. me fjalėt kam shtėpin e bukur me automjet e me pare.... dot shofish se si ka me u rreshtua cucat para teje???:biggrin: :smile:

gjini
22-12-08, 21:42
Premium te falemnderit por une e kam krye tash punen e u bana me nuse
sonte kah ora 24 do e baje me shnet naten ma te gjate te vitit.
mos i nguc qikat tash lej le te kercejn e te knaqen se disave tash ju ka leshue radha

ritta
22-12-08, 21:53
Ku jeni moj cika

quni te kcejm se po e martojm gjinin.................

gjini
22-12-08, 22:52
Ritta Te Lumshin Kembet E Te Vallzofsha Edhe Ty Ne Darsmen Tende'

Dallandyshja_718
22-12-08, 23:38
Me hajr kjofte, u plakshi bashke e u trashigofshi!:biggrin:
Ishalla t'del femen e edhe e hajrit ooo gjini, se prej selvijet e lovelit pak kush ka pa hajr:biggrin: :biggrin: Atyne bashke me mue, per me n'a e pa hajrin nji here, duhet 5 here me n'a e pa sherrin, atehere llogarit e shih ku t'del hesapi...:biggrin:
Une per vehte lutem ishalla nuk jau shoh sherrin se hajrin nuk u'a dua...hahahahhahahah

Urata
22-12-08, 23:48
ku mbet lovly moj....!...o le ma mos u picillo me t'kuq e shminka se ti vete e mire po hajde ketu e udheheq vallen!

Dallendyshe, nisja valles malsorqe se perzete ju ka hije...!


...hajde me shuplak,
...hajde me shuplak,
...ishalla perhajr e me nafak.

gjini
23-12-08, 14:24
Oj kunate mos e bon te madhe po nusja qe ma keni gjete nuk me ka dal qike.
qarshafin e kqyra nevend te jet i kuq me dul i verdh.!!!

Lona
23-12-08, 15:49
Oj kunate mos e bon te madhe po nusja qe ma keni gjete nuk me ka dal qike.
qarshafin e kqyra nevend te jet i kuq me dul i verdh.!!!

hahahah o gjini une prej kur po lexoj edhe ne vete titullin JU PO Kerkoni Nuse e jo Cik pse po habitesh me ate nuse qe ste ka dale Qike....hahahahahaha:smile:

gjini
23-12-08, 16:47
hahahah o gjini une prej kur po lexoj edhe ne vete titullin JU PO Kerkoni Nuse e jo Cik pse po habitesh me ate nuse qe ste ka dale Qike....hahahahahaha:smile:


Oj Lona. mire eke ti por ish kan krejt e bame berbat dhe sdijsha ase ku jam e qka a ka bahet me mue.
Ne nje fare kohe mendojsha qe jom dek e paskam shkue ne gjenem por dikur 'u kthjella dhe pash se jom ne mes shalve te asaj viranes qe shpirtin deshti me ma marr....!

Ku -ku nane qka i bana vetit, !!!!!!!!!!!!!!!.

ritta
23-12-08, 17:12
Oj Lona. mire eke ti por ish kan krejt e bame berbat dhe sdijsha ase ku jam e qka a ka bahet me mue.
Ne nje fare kohe mendojsha qe jom dek e paskam shkue ne gjenem por dikur 'u kthjella dhe pash se jom ne mes shalve te asaj viranes qe shpirtin deshti me ma marr....!

Ku -ku nane qka i bana vetit, !!!!!!!!!!!!!!!.


Kesaj i thon "vet e lype, vet e gjete" :biggrin: :biggrin:

selvija
23-12-08, 21:57
Haj more zot se qka spo nin njeri edhe qetu na bot hor....:biggrin:
demek qenka kan nusja jo njerzore e pikur nga marsi se ato kan gjakun e verdh..:eek:

ShEjToNkA
24-12-08, 00:12
http://img234.imageshack.us/img234/6869/ditlindja20e20homeinitjx1.jpg (http://img234.imageshack.us/img234/6869/ditlindja20e20homeinitjx1.jpg)


Gjin, boll shyret paske pas nė dasėm :smile: , merak po mė ngelet.

Por nuk po mundem me i dallu cilat janė me rend kėto qikat e bijat qė ta kanė bė dasmen???!!!!:rolleyes: :biggrin:

gjini
24-12-08, 00:18
http://img234.imageshack.us/img234/6869/ditlindja20e20homeinitjx1.jpg (http://img234.imageshack.us/img234/6869/ditlindja20e20homeinitjx1.jpg)


Gjin, boll shyret paske pas nė dasėm :smile: , merak po mė ngelet.

Por nuk po mundem me i dallu cilat janė me rend kėto qikat e bijat qė ta kanė bė dasmen???!!!!:rolleyes: :biggrin:shejtonke edhe mue mu kan perzi mikeshat me bija e bili valla mire qe e gjeta nusen time e shkova me hy dhander se edhe ajo ish kon mete tuj e prit me e provue torten!!!!
po asnjera nuk bojke balle me e pre me thike!!!!!!!

Lona
24-12-08, 15:18
Oj Lona. mire eke ti por ish kan krejt e bame berbat dhe sdijsha ase ku jam e qka a ka bahet me mue.
Ne nje fare kohe mendojsha qe jom dek e paskam shkue ne gjenem por dikur 'u kthjella dhe pash se jom ne mes shalve te asaj viranes qe shpirtin deshti me ma marr....!

Ku -ku nane qka i bana vetit, !!!!!!!!!!!!!!!.

hahahahah kjo ndodhe me martesat nepermjet telit,,kur ishte shkusi nuk kishte kesoj rrezilleqesh tani si i kerkoni ---perballoni, ju lutem!:smile:

gjini
24-12-08, 17:56
hahahahah kjo ndodhe me martesat nepermjet telit,,kur ishte shkusi nuk kishte kesoj rrezilleqesh tani si i kerkoni ---perballoni, ju lutem!:smile:


shiqo ne nje fto ma poshte.


lona mu kan perzie tash e spo di cilen me e marr tash se te tana jon mbledhe reth tortes dhe spo di cilen me e da, ndihmom pak se njanen po du me e ndal..qate qe ja ka ngul ma se shumti syrin tortes!!!!!!!!?

selvija
24-12-08, 19:50
o gjini qysh je aje gjall a ke pshtu nga nusja,,,qysh je tuj kalu mujin e mjaltit ishlla je rahatu se kijamet me ty kam qen hahahhaa:biggrin: ja tash ngiju mos dil nga burgu kurr

gjini
24-12-08, 21:35
o gjini qysh je aje gjall a ke pshtu nga nusja,,,qysh je tuj kalu mujin e mjaltit ishlla je rahatu se kijamet me ty kam qen hahahhaa:biggrin: ja tash ngiju mos dil nga burgu kurr


selvo a e ke pa se qka me keni ba ju mikeshat e mia
ne dasem me keni ardhe me fergje e me keni sjell ato torte qe kishin " MINARE" te dyshimta dhe me kan hek merakun e torteve

nusen e more vesh se naten e pare e leshova se nuk me doli qysh kom kujtue

Lona
25-12-08, 13:49
shiqo ne nje fto ma poshte.


lona mu kan perzie tash e spo di cilen me e marr tash se te tana jon mbledhe reth tortes dhe spo di cilen me e da, ndihmom pak se njanen po du me e ndal..qate qe ja ka ngul ma se shumti syrin tortes!!!!!!!!?

Qe gjini po te ndihmoje,, ate qe ia ka ngul syt Tortes se po ju hajka me shume embelsira..:biggrin: :biggrin:

gjini
25-12-08, 16:29
asaj qe ja paska ngul syrin akullores po ju qeshka fytyra dhe besoj se din me e hanger edhe akuloren mire !!!!!!

e_martumja
25-12-08, 16:31
Gjini ala s'je rahatu :mad:

gjini
25-12-08, 16:57
O spo me del qysh duhet dhe po pres diqka te hajrit ,
e shef ato qe ja kan ngul syte minares se tortes a bon apo qka po me thue ti????
kam besim tek ti se qka te me thuash ti nga pervoja jote...

e_martumja
25-12-08, 17:06
O spo me del qysh duhet dhe po pres diqka te hajrit ,
e shef ato qe ja kan ngul syte minares se tortes a bon apo qka po me thue ti????
kam besim tek ti se qka te me thuash ti nga pervoja jote...ahahaha s'kam shume prevoj ne ksi sende veq mos prite shume se ne pleqeni nu rrihet vete...ma mire nje me behane se pa asgje :biggrin:

gjini
25-12-08, 20:24
jo edhe une ashtu po thom po skom prit qe po ma gjan talibance gruan se nuk isha hy asaj rruge

tash po pres nga dashmiret qka po levritin

Jana
25-12-08, 20:32
Urime Martesa em fal qe smujta me ardh...po u idhnova pak e tash em ka kalu hahaha....Urime....

Shqiptare_ne_Turqi
25-12-08, 21:53
Urime Martesa em fal qe smujta me ardh...po u idhnova pak e tash em ka kalu hahaha....Urime....Qfar urime oj Jana, hahahhah, uné erdha pej turkije e mshkoj bosh...ky e paska krye punen,jaaaaaa spaskam par kesi njeri, e tash ??

gjini
25-12-08, 23:04
po mire oj bukuroshe qka me thue mue meba.??
une e pava nje tjeter dhe isha ba gati per nje tjeter e shife se qka me kan qite ate nate talibance ma kan shti ne dhom...

ani kur erdh kjo torte e pash taman nusen qe ish kon pshtjell ne mes bijave dhe mikeshave

Shqiptare_ne_Turqi
25-12-08, 23:18
po mire oj bukuroshe qka me thue mue meba.??
une e pava nje tjeter dhe isha ba gati per nje tjeter e shife se qka me kan qite ate nate talibance ma kan shti ne dhom...

ani kur erdh kjo torte e pash taman nusen qe ish kon pshtjell ne mes bijave dhe mikeshaveta qova selamin te pershendetjet edhe per talibancat,:biggrin: po ti kallxona tash qa me bo ?? a podon nuse ?:biggrin:

gjini
26-12-08, 14:56
Oj shqipe mos me qo selam por kqyer e bmani qaren se tash po me vjen inat qe me doli gruja talibance dhe due nje me e gjete krejt cullak qe rrin .
qysh eshte puna tek ju atje ne turkije a ka kesi qe une po lypi a jo:?

Urata
26-12-08, 20:48
...une e shkreta u mundova aq sa pata mundesi!...tani ju mbetet juve te tjerave ti bani derman kunatit tim...

gjini
27-12-08, 20:50
Oj kunate ty nga zemra te falemnderit dhe ti ske faj se ti je mundue per mire po se ke dite se qka dredhin miqt e qe ma nderrojn nusen se ke prit as ti a?
pra mos u ban merak se hiq sme ka mete merak se te tan ishin kan talibanca atje kur shkuem mee marr nusen

gjini
24-03-09, 15:31
Ish kan nje burre e nje grua , kishin pas nje djale dhe veq nje magar ne konak si pasuni e tyre krejt.

Nje dite tuj kuvend plaku me plaken, i thot plaku plakes:
Oj plako na u ba djali per martes,
plaka: ehe pra per martes o ba djali, po qka me ba skemi qysh me e martue veq nese e shesim kete magare.....!
Tuj kuvendu plaku me plaken , djali po i ndegjon krejt dhe mezi pritke qe te vendosin se qka me ba.
Kaloj nje diote , dy nje jave e dy jave e u ba nje muaj asnje llaf ma per ate pune.

Djali nje dite nuk durohet dhe i thot nanes se vete:
allahile qka ke puna e magarit a po doni me e shit a jo......?
edhe une po pyes qka e keni ba njet a po kqyrni per naj grua apo si eshte halli levelyshka veq ma ka permend.

romansa
24-03-09, 15:41
gjini valla hiq mos prit tash pranvera ,del puna skemi kohe per te gjete nuse....fjalen e magarit e kena harrue hehehahha

romansa
24-03-09, 15:44
http://74.img.v4.skyrock.net/747/gelin-saci/pics/1662093372_small.jpggjini nusen ta kena be gati

SANTANA-29
24-03-09, 15:44
gjini ma e forte ska ku shkon ,,:tongue:

http://www.o-visionen.de/bilder/centromodel_2005/IMG_1427.JPG
Katia

gjini
24-03-09, 16:04
gjini ma e forte ska ku shkon ,,:tongue:

http://www.o-visionen.de/bilder/centromodel_2005/IMG_1427.JPG
Katia


O santan e djal i ri po a po don me shti ne rod apo me qite fare krejt ...?

kqyer qaty kah romansa mos u largo shum se diqka po pregadite ajo bukuroshja veq e paska qite ne dere me e pa une...!

gjini
24-03-09, 16:05
http://74.img.v4.skyrock.net/747/gelin-saci/pics/1662093372_small.jpggjini nusen ta kena be gati


Qysh ma din krejt shijen kjo sikur me mpas kojshi valla .
te lumt ty moj e ndritura e dheut

SANTANA-29
24-03-09, 16:10
O santan e djal i ri po a po don me shti ne rod apo me qite fare krejt ...?

kqyer qaty kah romansa mos u largo shum se diqka po pregadite ajo bukuroshja veq e paska qite ne dere me e pa une...!

HAHAHAHAAHAHHA,,gjini,me fal se ti duhet te jesh djalosh per ket arsye e kam nej propezim tjeter,,a, pajtohesh me kete,
http://www.bukuri.com/wp-content/uploads/2009/02/megan-fox.bmp

gjini
24-03-09, 20:30
i nderuari santana te pershnes dhe te uroj nje nate te mire.
o kjo qenka e mire per ty se une jam plake per kete e skam guxim me bacen ma hi kaq rrezik kesaj pune.

Jana
24-03-09, 20:33
Gjini sha po hek keq bre edhe ti....
Ti e din ku jan Femrat e bukura keshtu qe eja ka Dukagjini ......

gjini
24-03-09, 20:53
me marr nuse ne gjakove ajo qete mjelt per goje.!!!!

Urata
24-03-09, 22:19
kunato, t'plaqin syt...mos i bjer t'mires shkelem! romansa, po ta mendojka t'miren...

Isinqerti25
24-03-09, 22:23
Zoti te Ndihmot se edhe vet jam ne qat gjendje si ju Gjini?

ShEjToNkA
24-03-09, 22:26
Gjin, ku tė mbeti nusja qė martove para ca jave?????????:rolleyes:
Apo, tė ka mbet tashmė shprehi dhe po vazhdon tė kėrkosh?!!!!! :biggrin:

Isinqerti25
24-03-09, 22:28
GJiNO Lype lype se e gjen bohet mir

Pupi
24-03-09, 22:30
Unė erdha te nėnforumi i "Thashethemeve" tue kerkue Temen time dhe u futa kėtu te grat, po ani po dal prap.
Nime mase qėllova ktu pari,
A ka edhe njė pushk edhe pėr mua more heeeeeejjjjjjjj ?

gjini
24-03-09, 22:56
Gjin, ku tė mbeti nusja qė martove para ca jave?????????:rolleyes:
Apo, tė ka mbet tashmė shprehi dhe po vazhdon tė kėrkosh?!!!!! :biggrin:
oj shejtonke po mire qe se pake mar vesh se mue me ka dal telashe me nje katunfd me ate nusen qe ma paten gjet e elash krejt per idare te katundit e vete prap tuj lyp..

Zana_ch
24-03-09, 22:57
me marr nuse ne gjakove ajo qete mjelt per goje.!!!!

o xot o xot po sa i embel qe je .....duhet me kon reni spaku 100m i gjat me goca duke prit en ren per me ta zgjedh ty nusen ....

ShEjToNkA
24-03-09, 22:59
oj shejtonke po mire qe se pake mar vesh se mue me ka dal telashe me nje katunfd me ate nusen qe ma paten gjet e elash krejt per idare te katundit e vete prap tuj lyp..

Belivallha edhe ti baba i vakive ishe:biggrin: :biggrin:
Po, mirė ka me tė dale kysmeti i hajrit me emėr tė ZOTIT, pa hjek s'ka vlerė:smile:

ShEjToNkA
24-03-09, 22:59
o xot o xot po sa i embel qe je .....duhet me kon reni spaku 100m i gjat me goca duke prit en ren per me ta zgjedh ty nusen ....

Zanushe, a t'i behem mėsit unė dhe ti??????? :biggrin:

Isinqerti25
24-03-09, 23:00
ahahaha Zana edhe une jam ne te njetin si ti o Gjini kadale

gjini
24-03-09, 23:04
Zanushe, a t'i behem mėsit unė dhe ti??????? :biggrin:

mesit ma te mire nuk due se ty shejtonke
zaneushen se du per mesit se asaj asnjera si duket e mire per mue se shum me don dhe don diqka speciale qka une vete nuk jam per nje grua speciale por veq mos te me del ne kojshi sabah e aksham.

ShEjToNkA
24-03-09, 23:08
mesit ma te mire nuk due se ty shejtonke
zaneushen se du per mesit se asaj asnjera si duket e mire per mue se shum me don dhe don diqka speciale qka une vete nuk jam per nje grua speciale por veq mos te me del ne kojshi sabah e aksham.

Qysh po e donė ti; T'penit dhe t'hunit a T'hunit dhe t'kanunit???? :biggrin:
ghaghaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghahgagaaaaagag

Rozafa
24-03-09, 23:09
mesit ma te mire nuk due se ty shejtonke
zaneushen se du per mesit se asaj asnjera si duket e mire per mue se shum me don dhe don diqka speciale qka une vete nuk jam per nje grua speciale por veq mos te me del ne kojshi sabah e aksham.

Pritsh me tu ba msit Shejtonka..ki me met pa teeeeeeeeee hahahahaaaaa

ShEjToNkA
24-03-09, 23:11
Pritsh me tu ba msit Shejtonka..ki me met pa teeeeeeeeee hahahahaaaaa

Shife kėtė si ngjet iftire,,, zilia s'ka skej (ghaghaghaghaghaghaghaghhag) e tėrė kėto cifte nė FD kush i msitnuu?????????????????????????????:redface:

Zana_ch
24-03-09, 23:15
Pritsh me tu ba msit Shejtonka..ki me met pa teeeeeeeeee hahahahaaaaa


av av Rozafa qik ma ngadal se noshta shejtonkja mos ashte ka thot hajt se kqyrie me ken msit e athue sbjen vet en grop .....hahahahahagagagagagagaga

gjini
24-03-09, 23:21
Shife kėtė si ngjet iftire,,, zilia s'ka skej (ghaghaghaghaghaghaghaghhag) e tėrė kėto cifte nė FD kush i msitnuu?????????????????????????????:redface:


Rozafa tash po i vjen rand qe te kam than ty e asja jo ti mos ndigo asken kryeje punen se ka shperblime nese e kryen mire
o mos kqyer shum se tana jon ma mbretnesha por veq qe nuk me rreh njo se as te hunit e as te kanunit se du
veq njo qe me bon rahat pak sa per idare .

Isinqerti25
25-03-09, 00:03
Nuse ska une e pata por me tradhtoj me la te vetem?

Rozafa
25-03-09, 09:14
.....shiffffff ku dojne me mare njerin ne qaf ewwwwww..
..hiqu ore gjini....... robit se sen s“te vyn vallaaaa...rii keshtu si une me te njetin status...:tongue: :smile: .. se te duhen pastaj qorapet e leshta edhe ne ditet pranverore.......:tongue:

gjini
25-03-09, 09:21
.....shiffffff ku dojne me mare njerin ne qaf ewwwwww..
..hiqu ore gjini....... robit se sen s“te vyn vallaaaa...rii keshtu si une me te njetin status...:tongue: :smile: .. se te duhen pastaj qorapet e leshta edhe ne ditet pranverore.......:tongue:


Rozafa, po si po mendon si ti me ndejt a krejt vetun apo ???
po tregom pash mue si ja del ne fund me ate gjendje dhe nese te vjen mare ketu tregom ne privat qysh me ja ba edhe une?????!!

O e kom pas njo po rahat sme ka ba kurr sabah e aksham ne ruge

Rozafa
25-03-09, 09:39
Rozafa, po si po mendon si ti me ndejt a krejt vetun apo ???
po tregom pash mue si ja del ne fund me ate gjendje dhe nese te vjen mare ketu tregom ne privat qysh me ja ba edhe une?????!!

O e kom pas njo po rahat sme ka ba kurr sabah e aksham ne ruge

uuuuuu djalllllllll a ka gje me te bukur se liriaaaa....

une me qorapa te leshta flejjjjjjjjjjjjjjjjj...hahahaaaaa

gjini
25-03-09, 10:19
Oj rozafa jam ka lypi jo nuse po nje grua qe ja kthej shpinen sigurt dhe nuk gjuen shkelma naten. hahahah

thellenza
25-03-09, 18:28
gjini valla hiq mos prit tash pranvera ,del puna skemi kohe per te gjete nuse....fjalen e magarit e kena harrue hehehahhahahhahhahahah ahahahahhhhahhahh, o Zot sa kam kesh. Ka mu bo mire, ska qare :tongue:

gjini
25-03-09, 21:33
hahhahhahahah ahahahahhhhahhahh, o Zot sa kam kesh. Ka mu bo mire, ska qare :tongue:qyr ti qika e mire, a ske me kend me kesh veq me mua a???
une ne halle e ti me hallet e mija po kesh a<ß

kjo romansa me ka gje nje vejushke dhe hiq spo e di se a e ka myt apo i ka dek burri nga egjeli????

romansa
25-03-09, 21:37
gjini ti solla kater,zgjedh se te ka ardhe shansi;ktp ishin te lira me sa po duken ahhaha
http://s.plurielles.fr/mmdia/i/12/6/la-femme-la-plus-sexy-du-monde-2684126lccow_1350.jpg

gazi-de
25-03-09, 21:41
A e rahatut ende kete mashkull bre,asi mertut:biggrin:

Guri i madh
25-03-09, 21:54
o gjini shume msiti po LOBOJKE per ty po kot ende nuk je martue pse nuk po e angazhon balin guri dert tash ishe martue

gjini
25-03-09, 22:35
o bal merre edhe gazin e delni e bomani qaren tash se ne pranvere me duhet ma shum se ne dimen

Zana_ch
25-03-09, 22:37
o bal merre edhe gazin e delni e bomani qaren tash se ne pranvere me duhet ma shum se ne dimen


:eek: ...... a je tuj kerku nuse per ty apo met ndimue me punue token mer

gazi-de
25-03-09, 22:38
o bal merre edhe gazin e delni e bomani qaren tash se ne pranvere me duhet ma shum se ne dimen
jo qe nuk ke mujt dimrit sa jon kan te pak te lodhta nga ftofti,pranevere harro gjini,se tash nuk nxinen let:biggrin:

Rozafa
26-03-09, 09:30
Oj rozafa jam ka lypi jo nuse po nje grua qe ja kthej shpinen sigurt dhe nuk gjuen shkelma naten. hahahah

OOoo ti njeriii a do ti bej me krabza nje pale qorapa te leshtaa,ani i kam disa "yrneka"qe asnjehere nuk dalin nga moda hehe.....:biggrin: :tongue:

Makresh
26-03-09, 11:15
Nje nuse t'fort ?

Qka po i vyen bre e fort ? A per argat mi prashit arat po e mer a ? :biggrin:

Nejse-nejse,. at here un po i propozoj Big - Maman ose Qiken e Boksierit (Munika Salihun)!

thellenza
26-03-09, 16:07
qyr ti qika e mire, a ske me kend me kesh veq me mua a???
une ne halle e ti me hallet e mija po kesh a<ß

kjo romansa me ka gje nje vejushke dhe hiq spo e di se a e ka myt apo i ka dek burri nga egjeli????hahhah, ty a vetem hajgarja e jeme po te pengon a? Te gjithe paskan bo hajgare ngapak..veq tjerave me erdhi me kesh cka kish thone romansa, pa hajgare kshtu.

Trego cfarte te duhet, bjonde, zeshkane, e urte e trent?? Po kqyri edhe une, mbasi ka shperblim per kete pune :tongue:

gjini
26-03-09, 21:29
hahhah, ty a vetem hajgarja e jeme po te pengon a? Te gjithe paskan bo hajgare ngapak..veq tjerave me erdhi me kesh cka kish thone romansa, pa hajgare kshtu.

Trego cfarte te duhet, bjonde, zeshkane, e urte e trent?? Po kqyri edhe une, mbasi ka shperblim per kete pune :tongue:


thellenza , masi qe paske vete nuk muj pa tregue se qka kam deshire por zeshkanet me flejn ma shum ne shpirt pasha musafin.....
po veq kqyer e moj kesh se kujtojn qe po ban hajgare a???

Isinqerti25
26-03-09, 21:33
Ende je duke kerkua Nuse a dil tek Treni i 00:00 sonte Gjini ahaha shaka

thellenza
26-03-09, 23:04
thellenza , masi qe paske vete nuk muj pa tregue se qka kam deshire por zeshkanet me flejn ma shum ne shpirt pasha musafin.....
po veq kqyer e moj kesh se kujtojn qe po ban hajgare a???athere hiq pa kesh, keshtu dicka ?

http://img366.imageshack.us/img366/3131/ch5007ye.jpg

apo ndoshta keshtu ?http://pu.i.wp.pl/?k=NTc2OTkxNTYsODUwODMx&f=nicole-scherzinger.jpg

Isinqerti25
26-03-09, 23:32
e e gjete More Gjini Nuseen Lype Lype se do e gjeshhhhhh...

gjini
26-03-09, 23:40
[QUOTE=thellenza]athere hiq pa kesh, keshtu dicka ?

[IMG]http://img366.imageshack.us/img366/3131/ch5007ye.jpg[/IMG

kjo me duket diqka teprer e re oj fellanza e belivalla smund ndoshta i rri gati qysh ja don mudja ksaj...
po ty te knoft zemra gjithmon po kush kqyer ty me ta ndal gazin ju thaft goja

gjini
26-03-09, 23:41
[QUOTE=thellenza]athere hiq pa kesh, keshtu dicka ?

http://img366.imageshack.us/img366/3131/ch5007ye.jpg

kjo eshte super , danke thellenza

thellenza
26-03-09, 23:47
athere hiq pa kesh, keshtu dicka ?

http://img366.imageshack.us/img366/3131/ch5007ye.jpg

kjo eshte super , danke thellenzaheheh, ok..duhet pak me dite se cfarte kerkohet, atehere do te kqyrim..!

Zana_ch
27-03-09, 16:39
http://farm3.static.flickr.com/2287/2068585772_c47acadd9e.jpg

kjo eshte kujshika e gjinit ......eshte ka ju thot oj qika mos mundohi shum se Gjinit ja kam gjet une nusen qfar bukuroshe eshte


(kam ba pak shaka o gjini ishalla nuk te ngel hatri .....a ?)

gjini
27-03-09, 21:05
http://farm3.static.flickr.com/2287/2068585772_c47acadd9e.jpg

kjo eshte kujshika e gjinit ......eshte ka ju thot oj qika mos mundohi shum se Gjinit ja kam gjet une nusen qfar bukuroshe eshte


(kam ba pak shaka o gjini ishalla nuk te ngel hatri .....a ?)


sa bukur ke mendue per mue danke süsse

Isinqerti25
28-03-09, 10:17
Gjini kur ta gjej per veti kqyri edhe per ty.........

Binasa
28-03-09, 11:27
OOoo ti njeriii a do ti bej me krabza nje pale qorapa te leshtaa,ani i kam disa "yrneka"qe asnjehere nuk dalin nga moda hehe.....:biggrin: :tongue:

Mos ja jep yrnekun tem,se me del prej mode tani.

o gjini maj ymyt ne Rozen se ka shije kjo dreq,besom mu.

Isinqerti25
28-03-09, 12:41
Do e gjesh Gjini Kysmet.......

gjini
29-03-09, 15:08
Mos ja jep yrnekun tem,se me del prej mode tani.

o gjini maj ymyt ne Rozen se ka shije kjo dreq,besom mu.


pasi qe po e dijke qe ka shije kqyer pra ede ti e ndihmoj pak e baneni sevapin me fukura ne ate drejtim a???

Lona
29-03-09, 17:45
[quote=Zana_ch]http://farm3.static.flickr.com/2287/2068585772_c47acadd9e.jpg

GJINI VOTOJ per kete...se te ushtron fort...hahahahahaaha

gjini
29-03-09, 17:53
[quote=Zana_ch]http://farm3.static.flickr.com/2287/2068585772_c47acadd9e.jpg

GJINI VOTOJ per kete...se te ushtron fort...hahahahahaaha


po une kam pas ma shum ymyd ne ty oj Lonae jo me ma gjete kete kaq te veshtire .
une spo du komandant po nje grua te baj naten me te oj lona

Zhaneta
29-03-09, 17:58
Gjinin urnoni nusen.....besoi se te pelqen


http://img225.imageshack.us/img225/6397/nuse2kp0.jpg

Lona
29-03-09, 18:10
[quote=Lona]


po une kam pas ma shum ymyd ne ty oj Lonae jo me ma gjete kete kaq te veshtire .
une spo du komandant po nje grua te baj naten me te oj lona

hahahaha cfare ymyti te une or Gjini...po as mendja sme ka shku njehere te mendoje per ty????hahahahaahha

gjini
29-03-09, 18:11
Gjinin urnoni nusen.....besoi se te pelqen


http://img225.imageshack.us/img225/6397/nuse2kp0.jpg


Zhanete besoj qe je nje bukuroshe dhe din ti vlesrosh te bukurat gjera
pra sta prishi per asnje milimeter.
Danke mike e mire

Binasa
09-04-09, 10:22
pasi qe po e dijke qe ka shije kqyer pra ede ti e ndihmoj pak e baneni sevapin me fukura ne ate drejtim a???

....a ta ben qaren a jo...

.....är du död eller...

gjini
24-08-09, 20:57
....a ta ben qaren a jo...

.....är du död eller...
oj binasa as qe i ra kujna ndermend per mue as kesaj vere asgje spat per at pune ,por ishalla del naj nji msit ma i fort e ma bon qaren.

Qika^Me^Kule
24-08-09, 21:03
Sa thash gjithve naten e mir ne fd , kur e pash ket postim me shtyri te bej dhe nje postim


Hajde inshall-llah ban dic mir pa ardh dimri se pase mu ngri vetum,,,, ghaghaaghaghaghaghagh kuku sa kma qesh me lot......

Ps hei gjini a te dul ndoj nafak apo je ne pritje , ndoshta mbas ti shtin turshijat i kryn punet e del na nje qe lajmrohet vet apo?? aghaghaghaghaghaghagh

Murgesha
24-08-09, 21:04
oj binasa as qe i ra kujna ndermend per mue as kesaj vere asgje spat per at pune ,por ishalla del naj nji msit ma i fort e ma bon qaren.


O thuj Shejtonkės le ta mshelin kėtė temė se tybe n`tė doli mo ty nafakė...

Gjithė ato nuse t`i kemi sjellė e asnjo s`ke pėr ty... unė mooooooooooti e kam kuptu se ti s`je kon pėr to ha,hahaahahaaaaaaaaaaaaaaaa

Oqeani
24-08-09, 21:04
Une ēift nuk po mundem me gjete, ku po lype nuse http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Qika_DugagjiniT
25-08-09, 17:45
Qekjo ma merr mendja i ploteson kushtet me u ba nuse e Gjinit hahahahahahaha

http://thetrendsetter.files.wordpress.com/2007/07/293norbit020507.jpg

ahahahahahah shka kom kesh
gjini edhe ti pe lyp nafoken a? qyre mara far kom trash ta paskan prue mos e le deshun veshi naj sen se pet ftofte

doGzona
25-08-09, 22:30
Une ēift nuk po mundem me gjete, ku po lype nuse http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Pa lyp nuse cift sun gjane ti djale....:biggrin:

Oqeani
25-08-09, 23:23
Pa lyp nuse cift sun gjane ti djale....:biggrin:

Sa per nuse shpinda po me kerset me papuēe http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

doGzona
26-08-09, 00:07
Sa per nuse shpinda po me kerset me papuēe http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Nisja e meru dhe ti me politik si krejt dynjeja, tyben ne mbetsh pa cift....:biggrin:

Oqeani
26-08-09, 00:10
Nisja e meru dhe ti me politik si krejt dynjeja, tyben ne mbetsh pa cift....:biggrin:

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif - nuk e pasna dite bre - normal aty eshte biznesi, une po mendoj se me njerse bahem i pasur - mjer une - http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

doGzona
26-08-09, 00:18
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif - nuk e pasna dite bre - normal aty eshte biznesi, une po mendoj se me njerse bahem i pasur - mjer une - http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Tyben Oqean ,une mendova per ate lloje politikin qe ma shtrove tek oda ime....:biggrin:

Eh sa per ato qe shikojne kuleten e thefshin qafen , nuk kan cka te duhen... :smile:

Oqeani
26-08-09, 00:43
Tyben Oqean ,une mendova per ate lloje politikin qe ma shtrove tek oda ime....:biggrin:

Eh sa per ato qe shikojne kuleten e thefshin qafen , nuk kan cka te duhen... :smile:

Me fillue prej tash me fjale te buta po thu a - ani de prej teje po ia filloj - Shko tati se u be vone, e neser zgjohesh me heret hahaha - naten ....

doGzona
26-08-09, 01:01
Me fillue prej tash me fjale te buta po thu a - ani de prej teje po ia filloj - Shko tati se u be vone, e neser zgjohesh me heret hahaha - naten ....

Tek une eshte ende heret per me shku tati bre Oqean, ende nuk eshte terrua....qu ahko ti se po te kerset noj papuce kres.....:biggrin:

gjini
26-08-09, 16:16
DoGzona dhe ti Oqeani a po me ikni nga tema se qysh ja keni nis ju dy me u nxan ne mes veti, krejt po lexoj per juve e une i shkreti meta prap me qate qe ma paska gjet kjo murgesha
.
Oj ti qika e dukagjinit , ti mos u kesh dhe thuj edhe tezakes tende se me u kesh eshte kolloj po me kqyer me ba naj send te hajrit eshte veshtir ....!
Tezakes tende thuj se turrshijat gati jan hy por spo muj i gjej as ato e as keto jam mete tuj i hap syte se kush po fejohet e kush po martohet....!!!!hahahah

Peja-Boy
26-08-09, 16:26
Une n“Zor per vete sun po gjoj ...e kan hap Temen me martu hallkun nccncnc hahaha

gjini
28-08-09, 18:01
O kojshi po shtin more edhe ti msitet si une e nashta te bjen naj njo ne koshe edhe ty .
nese don disa qe mue mi kan propozue e spo ma mban takati po ti la ty si per kojshi nese don a????
qa po thu a don a jo?

selvija
28-08-09, 18:04
Ore gjini po hala su rahatove a,,valla keq erdhi vjeshta ka me nxon edhe dimri e ti ne kerkes robnimit,,paq nafak sa ma shpejt,,,shum kemi mu merdhi:wink:

Qika^Me^Kule
28-08-09, 18:19
O kojshi po shtin more edhe ti msitet si une e nashta te bjen naj njo ne koshe edhe ty .
nese don disa qe mue mi kan propozue e spo ma mban takati po ti la ty si per kojshi nese don a????
qa po thu a don a jo?

Jo valla qato qe ta kish propozu tezakja moj ja jep se e shkukurdhon te ngratin,,,, sun livrit ma ky prej dyshekut,,, ghaghahagaghaghagh

uck_aksh
02-09-09, 11:22
Gjini zgjidhe njanen se ska ma te forta


http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/_DSC6900a.jpg

gjini
04-09-09, 23:19
O ti miku im me kallash ne dore une spo du me boksue po du me u martue e sa per kete propozim valla une luftetare nuk jam e ndali per veti se asnjeren spo ta du.

gjini
22-10-09, 17:54
a eshte ka ban naj kush dertin tim per kete dimen se ka morr keq kohet e fundit dhe merdhina krej.
boni sevap e mos me leni edhe kete dimen pa nje qare.

Zhaneta
22-10-09, 18:01
Ore Gjini ja ku e keni NUSEN ......:smile:

http://www.heyse.de/typo3temp/pics/f976ae4c9e.jpg

Guri i madh
25-10-09, 01:05
po dojshi me lan pa martue gjinin ky esht habit duke i shique te gjitha e nuk po mundet me u percaktue ,e kto fisniket nuk presin shum

gjini
03-11-09, 22:06
Ore Gjini ja ku e keni NUSEN ......:smile:

http://www.heyse.de/typo3temp/pics/f976ae4c9e.jpg

ZHANETA, ti je zemer njeri dhe ti ma dojke te mire tu gezoft zemra gjithmon se ma paske ba dimrin vere sivjet e i lumi une

gjini
03-11-09, 22:08
po dojshi me lan pa martue gjinin ky esht habit duke i shique te gjitha e nuk po mundet me u percaktue ,e kto fisniket nuk presin shum


O Guri i madh e di qe je edhe ti ne siklet qe sa ma pare me ma gjete nje nuse per mos e mbete edhe kete dimer vete,
Po e shef se sa ka qika te mira e kto zoti i rujt dhe kurr gje e keqe mos i gjete

selvija
03-11-09, 22:31
gjiniiii,,, hala ne kerkim fatit a????

gjini
26-12-09, 20:06
Valla selvije ti me duket se i ke fajet qe meta edhe kete dimer pa nuse.
nuk e di por sikur me bas te shkeluna apo te bame

romansa
26-12-09, 20:08
ēka gjini...ende nuk ke gjet nuse...sigurisht po zgjedh shume ty:confused:

gjini
26-12-09, 22:15
ēka gjini...ende nuk ke gjet nuse...sigurisht po zgjedh shume ty:confused:


paj tuj zgjedh meta edhe kete dimer pa nuse
ti e ke pa se qka me kan gjet dhe qka me kan propozue.
a ka andej ka ju naj vejushke se ma sjom mete per nuse me iku koha

selvija
27-12-09, 14:41
paj tuj zgjedh meta edhe kete dimer pa nuse
ti e ke pa se qka me kan gjet dhe qka me kan propozue.
a ka andej ka ju naj vejushke se ma sjom mete per nuse me iku kohaJa ti zgjith ke me met i ngrim kete dimer me acar,,,thojn nje fjal popullore kush zgjeth mbledh,,

du nuse ,madhe, trash, fort ,,,ne keto kohra ska me asishne veq kesishne