PDA

View Full Version : BARBAROZA VRET TE DASHURIN PER TIMIN!!!!


zeshkanja
13-04-04, 14:30
Sic kemi degjuar Rrushi kishte ber vetevrasje, por kjo nuk ishte e vertet, sepse ate e kishte vrar Barbaroza, e dashura e ti, e cila pas paraqitjes se Timit ne forum, nje djaloshi me eksperienc jetesore dhe shume terheqes u dashurua ne te dhe per tu liruar nga Rrushi e vret ate duke mos parashikuar pasojat qe do vinin mbas!

Tanime e dime qe ajo ka mbete me 13 femijet dhe pa Rrushin, por athua qu be me Timin? E PORANOI AI BARBAROZEN, APO PO IK NGA AJO NGA FRIKA QE MOS DO PERFUNDON SI RRUSHI? :wink:

florian
13-04-04, 15:09
KU KU PO KUSH TA THA KTO KEN INFORMAZIONE TE RIZERVUME TE POLICIS . SE ATA NUK KAN GJET HALA KUSH ASHT KY TJETRI. :twisted:

Honesty^uk.
13-04-04, 22:31
Edhe une kam degjuar zeshkane qe RRushi u gjet i vrar, por skam menduar se BARBAROZA ka zemer te tille sa te marre jeten e nje njeriu,
aq me teper te dashurit te saj.
Dhe e keqja e te keqes po thojn se ajo mbeti pa asnjerin,pasi ky TIMI nga frika se nje dite do ta pesoj fatin e RRUSHIT, u largua ne drejtim te paditur

zeshkanja
14-04-04, 09:11
Ndegjoni me te rejat!!!!!

Kur njeriu dashurohet bene te pamunduren qe te arri tek ai person, keshtu qe Timi beri mrekullin me te madhe per hire te dashuris qe kishte ndaj Barbarozes, ai e ringjalli RRUSHIN dhe fitoj zemren e Barbarozes!

MREKULLI APO JO?

Barbaroza
14-04-04, 09:24
Ohh Zot cfare mrekullie,po kjo eshte mrekullia e vitit :lol: ))))))))))))))))

Honesty^uk.
14-04-04, 18:07
;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ishalla e marrin vesh tjeret


Ohh Zot cfare mrekullie,po kjo eshte mrekullia e vitit :lol: ))))))))))))))))

florian
14-04-04, 22:26
:lol: :lol: :lol: :lol: hec o rrush del ne shesh tash se e kan marr vesh tan :wink:

Honesty^uk.
14-04-04, 23:10
A eshte duke u ruajtur, apo eshte tuj u tutur rrushi, qe nuk po del publikisht :?:

Barbaroza
16-04-04, 09:58
As nuk ruhet RRUSHI,as nuk ka frike prej askujt por e verteta eshte se Zeshkanja e ka kidnapuar dhe po e mban fshehur ne nje mal,bile degjova se as uje per te pire nuk po i jipte.Po nejse se tani me RRUSHIN s'kam asgje,ia kam fale Zeshkanes se desh u cmend ajo per RRUSHIN e thashe hajt se po ia jap e po bej sevap :)

Murgesha
16-04-04, 10:39
Me i ba mire dikujt Zoti ka thene eshte Sevap. E ti me ket bujarine e treguar per Zeshkanen ke me shku drejt e ne gjenet. Zoti te ruajte e te bekofte edhe ka me e ba kete se nuk eshte pak me u lut Murgesha per ty.

Barbaroza
16-04-04, 10:51
Amin,Murgesha,Zoti i degjofte lutjet e tua e mua m'a gjette nje princ tjeter ashtu siq e meritoj :)

zeshkanja
16-04-04, 22:10
Te flaenderohem shume Brabaroza per pujarin tende, dhe une per ta shperblyer kete gje qe po ben per mua dua te ti le femijet! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
16-04-04, 22:11
me falni gabim shtypi

PUJARIN = BUJARIN

Barbaroza
17-04-04, 14:26
Te flaenderohem shume Brabaroza per pujarin tende, dhe une per ta shperblyer kete gje qe po ben per mua dua te ti le femijet! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo bre Zeshkanja,se cka te peshtyej njehere une,...... :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
05-05-04, 11:02
zeshkanja po doni me thane barbaroza e ka mbytur te dashurin e vet per mua????

Jo jo pasna hy ngjynah moj hahahh

RRUSHI
06-05-04, 00:58
Nga dal o bukurosha se me paskit mbyt varrosur e sakatosur ---po RRUSHI nuk vdes leht jo , gjall gjall besa edhe i fort jam --- por vetem se nje gje ka ndryshuar tani , sot posa u ktheva nga Kosova dhe me nje nuse te reeeeeeee ...... :wink:

lazdrani
06-05-04, 07:58
RRUSHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIIIIIIIIIIIIIIIIII..... YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH,Mire se erdhe vllaqko hahahah ani me nje nuse te re :wink: Urime :D

sexybrikenda
06-05-04, 09:23
Qy RRUSHI GJALLE JE AAAAAAAAAAA :shock: :shock: :shock:

zeshkanja
06-05-04, 10:55
ov ov ov ov urime urime RRUSHI

do ta fusesh dhe nusen ne forum? I takon sepaku nje kafe te na sherbej, meqe ne darsem nuk na ke ftuar, apo jo? :wink:

RRUSHI
06-05-04, 12:23
Ju faleminderit zonjush e nderuar , keshtu ishte fati .... :wink:

RRUSHI
06-05-04, 12:32
RRUSHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.. ...YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH,Mire se erdhe vllaqko hahahah ani me nje nuse te re :wink: Urime :D


O mir se ju gjej zoteri i nderuar---me thua vllaqko e nuk me le asnje bukuroshe ne ket forum me ato romantizmat e tua , sa djersen e kam derdhur ne ket forum qe te gjeja nje nene per femijet jetim , por kot , i morre te gjitha , andaj u detyrova te iki ne kosov dhe te martohem me nje nga ato Moldaveskat qe i kishin sjell :lol: :wink:

Barbaroza
06-05-04, 14:02
O RRUSHI,urime,urime,besoj se ajo moladaveska do te jete nje nene e denje per femijte e tu pasi qe me shqiptaret e pate veshtire shume :(

RRUSHI
06-05-04, 17:38
O RRUSHI,urime,urime,besoj se ajo moladaveska do te jete nje nene e denje per femijte e tu pasi qe me shqiptaret e pate veshtire shume :(

Po si nuk e pata veshtir ---nuk pranonin ti mjelnin lopet ... :wink:

Barbaroza
07-05-04, 12:52
Hihihihihihihihhihihiii

anna
07-05-04, 13:24
a koka qu rrushi lugat a ?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
15-05-04, 08:22
po mu doket qe ne krah te majt koka qu RRUSHI :D :D :D

mendim
15-05-04, 11:00
Ma mir spo foli se po e ha edhe un prej killer Barbaroza.

Vera
15-05-04, 12:31
Ma mir spo foli se po e ha edhe un prej killer Barbaroza.

mendim fol se askush nuk guxon me te prek me gisht te vogel bile ketu je i lir a hehehhe :wink:

Barbaroza
16-05-04, 11:47
Po cfare Killeri bre,une jam engjulleshe bre :)

Vera
16-05-04, 14:29
kush te ka thon moj Barbaroza ty killerk ncncn po ti je bukuroshe heheh :wink:

Barbaroza
17-05-04, 09:50
Ky Mendimi me tha ashtu :cry:

emine
18-01-09, 16:57
Sic kemi degjuar Rrushi kishte ber vetevrasje, por kjo nuk ishte e vertet, sepse ate e kishte vrar Barbaroza, e dashura e ti, e cila pas paraqitjes se Timit ne forum, nje djaloshi me eksperienc jetesore dhe shume terheqes u dashurua ne te dhe per tu liruar nga Rrushi e vret ate duke mos parashikuar pasojat qe do vinin mbas!

Tanime e dime qe ajo ka mbete me 13 femijet dhe pa Rrushin, por athua qu be me Timin? E PORANOI AI BARBAROZEN, APO PO IK NGA AJO NGA FRIKA QE MOS DO PERFUNDON SI RRUSHI? :wink:


qka me bajshit te pashpirt,gjinja kokan kan edhe ka vrajne ksajde :tongue:

flutra
21-01-09, 16:24
qka me bajshit te pashpirt,gjinja kokan kan edhe ka vrajne ksajde :tongue:
hahahha bjeri ferterert pra....