PDA

View Full Version : KAM TAKUAR LAZDRANIN


RRUSHI
20-01-04, 19:07
PASI QE JAM I RI DHE KAM NEVOJ PER DASHURI ---MBREM VENDOSA TE SHKOJA NE NJE SHTEPI PUBLIKE---SEPSE SIQ E DINI EDHE JU LUANA ME LA :( POR ME NDODHI NJE GJE E QUDITESHME SE TAKOVA LAZDRANIN BRENDA KISHTE KRYER PUN DHE PAGUANTE TE HOLLAT----DUA TE PYES SE KU I MBETI ZEMRA ---APO EDHE ATE E KA LEN SI MUA :lol: :lol: :lol:

Murgesha
20-01-04, 20:30
Hahahhahaahah Rrushi si more edhe Lazdrani paska qene aty.
E neve kendej po na thot se i ka rene Gripi.
Lazdran besa Grip i forte te paska kape. :lol: :lol:

Gentiana
20-01-04, 23:08
Rrushi, ruju more se nese nuk e ka len zemra Lazdranin ateher me se vonti nese e lexon kte qe ke shkruar do te dahet nga ky!Ateher si ti do te thot edhe ky se na ka pa sherrin neve,ncncncnc edhe ti,send nuk po man per veti..... :wink: :lol: :lol:
Genta

RRUSHI
21-01-04, 07:50
Po qfar gripi se dukej aq ne disponim sa qe edhe bakshish ju la kur beri pagesen :wink:
Sa per fajtor Genta mos u mundo te ma hedhesh fajin mua----Ti e Murgesha me ndat mua e nuk po e ndani Lazdranin---por fajtor jemi ne qe ju tregojm juve dyjave e tash ngelem vejana :?
O po se desh harrova----si moj Genta edhe Murgeshen e kishe veshur me dimija----pa pa sa bukur po i rrinin se sonte e takova rastesisht tek CLUBI---ONLY FOR LOVERS--kishte porositur nje MARGARITA UP WITH SALT--dhe kishte ndez nje cigare :wink:

Gentiana
21-01-04, 11:20
Rrushi ciles po i rrishin me mir,mu apo Murgeshes?? Un te gjithau vajzave ketu ju tregove se sa mir esht me vesh,keshtu qe ja paska nis Murgesha me degju me se pari.....

E si more Lazdranin e ke pa ashtu a?,ncncncncncnc Edhe hey mos ja shif per te madhe se ka qen me grip,e ndoshta ka pasur temperatur e tu dasht me shku tek Zemra,ndoshta prej temperaturs ka hup rrugen a najsend..... Zemra e Lazdranit, nese e merr vesh kte,mendo mir,se e merr ne qaf,si Luana Rrushin me 10femij,e tash kerkon vejusha......
Genta

lazdrani
22-01-04, 10:32
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: RRUSHI KA TAKUAR LAZDRANIN NE XHENEME!!!!!!RRUSH BRE AJO ISHTE VETEM NJE ENDERR E KEQE,TU KA DIFTUAR TY LUANA E NDOSHTA KE MENDUAR ESHTE ARDHE TE UNE.......... :wink: JO BRE MOS MENDONI QE LAZDRANI NE SHEPI PUBLIKE SHKON VETEM QIRAN TE MARRE :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
22-01-04, 10:33
Murgesha gripi im ta ngjit per qafe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
22-01-04, 10:35
Genta virus i keq na i ka bere RRushi hahahahahahhaha :wink:

Murgesha
23-01-04, 09:31
Po Lazdrani normal qe qirane e merr se je Bosi i asaj shtepie a po. :wink:
Hhej a po ndegjoni moj qka ndegjova une. Lazdrani qenka shef i nje shtepie puplike. Ja une po tutem me hi mo ne qeto tema hahhahaahha.

lazdrani
23-01-04, 12:06
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ah RRUSHI sherrin qe je ti.....hahahhaha
Murgesha ska dert qiko se vetem qirane de kjo pune eshte krejt legale.... :wink:

Gentiana
13-03-04, 21:05
Moti nuk ka shkruar as ky Rrushi,Lazdran mos e ke qit ne qasi punsh edhe atė,dhe ndoshta edhe per kte nuk po ban me asnje vajz,mbase ka pun tjera :roll: :roll:
Qka nuk mundet me ndodh??!!

lazdrani
24-03-04, 15:44
:roll: :roll: Genta pse nuk po shkruan RRushi!!!
Barbaroza i ka fajet se ja kishte mbledhe te gjitha dhe nuk guxon te shkruaj para sa ta merre lejen nga ajo.Bravo Barbaroza qe e ke shti ne Grusht RRushin heheheheh se i rreziteshem eshte ai :wink:

Barbaroza
25-03-04, 15:16
Ta merr mendja Lazdrani se ashtu eshte.Nese hyn njehere ne grushtin tim,veshtire e ka dikush ta leshoje une 8)

lazdrani
25-03-04, 22:25
:roll: :roll: :wink: Te lumte Barbaroza :P

Barbaroza
27-03-04, 09:43
:roll: :roll: :wink: Te lumte Barbaroza :P

S'ka bre Lazdrani,nje Barbaroze eshte ne forum 8)

Murgesha
27-03-04, 15:28
Jo pe te doket Barbaroza :wink: :arrow: :idea:

Barbaroza
28-03-04, 13:02
S'po me doket,por po e shoh Murgesha 8) :lol: